جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۳:۳۶Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب گرفتگی»

مشرق نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که بارش شدید باران باعث جاری شدن سیل و آب گرفتگی معابر در استانبول شده است، منابع رسانه ای ترکیه از انفجار و آتش سوزی در یک ساختمان در این شهر خبر دادند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری اصفهان گفت: طرح رزمایش آب گرفتگی بحرانی در چهار نقطه شهر اصفهان شامل اتوبان های شهید اقارب پرست، شهید چمران، شهید آقابابایی و ذوب آهن اجرا شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۶۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی در 13 استان طی امروز و فردا از بارش های سیل آسا در برخی مناطق و احتمال آب گرفتگی و سیلاب ناگهانی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی در 13 استان طی امروز و فردا از بارش های سیل آسا در برخی مناطق و احتمال آب گرفتگی و سیلاب ناگهانی خبر داد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۰    
سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی در 13 استان طی امروز و فردا از بارش های سیل آسا در برخی مناطق و احتمال آب گرفتگی و سیلاب ناگهانی خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۳۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از لغزندگی جاده ها و آب گرفتگی معابر در پی رگبار باران و رعدوبرق در بعضی مناطق کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: هم اکنون آسمان مناطق مختلف استان صاف تا قسمتی ابری است که از بعدازظهر با ورود سامانه ای شاهد افزایش ابر، وقوع رعد و برق، بارش های رگباری باران و احتمال آب گرفتگی معابر، طغیان رودخانه ها و مسیل ها خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری نجات گران جمعیت هلال احمر این استان به بیش از یک هزار و 870 نفر از هم وطنان متاثر از سوانح جاده ای، کوهستان و گرفتار در سیل و آب گرفتگی امدادرسانی کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد فعالیت سامانه بارشی در برخی استان ها از احتمال آب گرفتگی، سیلاب ناگهانی و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ساعت چهار صبح روز دوشنبه 27 شهریور 1402، بارش شدید و سیل آسای باران در گیلان و شهرستان آستارا آغاز و در مدت زمان 30 ساعت حدود 323 میلی متر باران در این شهر شروع به باریدن کرد ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
با اطلاع رسانی همسایه های این خانه تاریخی مبنی بر تخریب بخشی از این خانه به اداره میراث فرهنگی ، تیم کارشناسی اداره میراث فرهنگی در محل حضور پیدا کرد. با مشاهدات عینی و شواهد موجود رطوبت های ناشی از وجود آب در قسمت شوادان در قسمت زیر آوار خانه نجاتیان و همچنین اظهارات مالک مبنی بر اینکه شوادان این ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: به دنبال بارش باران و وقوع سیلاب و آب گرفتگی گسترده در منازل و معابر شهرستان آستارا، ستاد مدیریت بحران استان اردبیل اقدام به ارسال امکانات و تجهیزات و اقلام امدادی به این شهرستان کرد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
خورشید کیایی: روز دوشنبه آنهایی که به آستارا رفته بودند انگار وسط ونیز بودند. بارش باران که از عصر یک شنبه و با شدت بیشتر در صبح دوشنبه در آستارا آغاز شد، موجب آب گرفتگی شدید خیابان های این شهر مرزی و گردشگرپذیر استان گیلان شد و مسافران را غافلگیر و اختلال جدی در تردد شهروندان ایجاد کرد. ...
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
گیل خبر/ بارش رگباری باران موجب آبگرفتگی شدید معابر و جاری شدن سیل در نقاط مختلف شهرستان مرزی بندر آستارا شد. در پی بارش شدید باران پل سیبلی در محور مواصلاتی آستارا به تالش تخریب و بازار بزرگ ساحلی این شهر مرزی نیز دچار آب گرفتگی شدید شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
در پی شدت بارش ها و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها، تعدادی از پل های عبوری در روستاهای چوبر، سیاهمزگی و بداب در شهرستان شفت دچار آب گرفتگی شد.
در این مطلب شاهد تصاویری از جاری شدن سیل در نقاط مختلف شهرستان مرزی بندر آستارا خواهید بود.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بارش شدید باران تردد در جاده های منتهی به آستارا (گیلان) را مختل کرد. بازار بزرگ ساحلی این شهر مرزی دچار آب گرفتگی شد. / همشهری آنلاین
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۳    
12 تیم امدادی هلال احمر برای تخلیه آبگرفتگی منازل در پی بارش های امروز در شهرستان آستارا آماده باش هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان در پی بارش شدید باران پل سیبلی در محور مواصلاتی آستارا به تالش تخریب و بازار بزرگ ساحلی این شهر مرزی نیز دچار آب گرفتگی شدید شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شفت- فرماندار شفت گفت: تمامی دستگاه های خدمات رسان برای مدیریت و جلوگیری از آب گرفتگی و بروز احتمالی سیلاب در سطح شهرستان آماده باش کامل باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: آب گرفتگی وجاری شدن روان آب به صورت محلی، کاهش دید و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی باتوجه به بارش های رگباری در آسمان مازندران وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۸    
بندر امام- امام جمعه بندر امام گفت: مسئولان برای جلوگیری از تکرار حوادث تلخ آب گرفتگی سال 99 بندر امام خمینی باید اقدامات پیشگیرانه را در نظر بگیرند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۵    
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: آب گرفتگی و جاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها حاصل عبور جریانات خنک و مرطوب شمالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
طوفانی که کشور لیبی را در بر گرفته و باعث شده بسیاری از مناطق این کشور دچار آب گرفتگی شده است، امروز هم این طوفان باعث شده منطقه ای از کشور لیبی به رنگ قرمز دربیاید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی آذربایجان غربی در خصوص تشدید فعالیت سامانه بارشی، احتمال وزش تندبادهای لحظه ای، آب گرفتگی معابر شهری و طغیان رودخانه ها هشدار نارنجی صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۱:۱۴    
ایسنا/گلستان کارشناس هواشناسی گلستان با اشاره به استمرار فعالیت سامانه بارشی و وقوع ناپایداری های محلی در این استان گفت: وقوع آبگرفتگی و برخورد صاعقه در گلستان محتمل است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: آب گرفتگی وجاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها حاصل عبور جریانات خنک و مرطوب شمالی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: آب گرفتگی وجاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها حاصل عبور جریانات خنک و مرطوب شمالی است.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با اشاره به شکل گیری جریانات خنک و مرطوب شمالی و عبور امواج در تراز میانی جو، نسبت به احتمال جاری شدن روان آب، سیلاب و خطر ریزش سنگ در محورهای کوهستانی این استان در 2 روز آینده هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به هشدار جوی سطح زرد هواشناسی مازندران گفت: آب گرفتگی و جاری شدن روان آب، سیلابی شدن مسیل ها، کاهش دید و ریزش سنگ در محورهای کوهستانی و احتمال خسارت به سازه های کم مقاوم از پیامدهای این سامانه بارشی محسوب می شود.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
راهبر فرودگاه مهرآباد از انجام عملیات لایروبی مسیل کن و پاکسازی بستر آن از زباله، ضایعات گیاهی و رسوبات با هدف پیشگیری از وقوع سیلاب های احتمالی و پیشگیری از آب گرفتگی سطوح پروازی این فرودگاه در فصل بارندگی خبر داد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست منطقه 6 شهرداری کرج گفت: نهر انتقال آب های سطحی خیابان قلم به منظور جلوگیری از آب گرفتگی های احتمالی معابر در فصل پاییز پاکسازی و لایروبی شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بارش شدید باران و جاری شدن سیل در شهر استانبول ترکیه باعث آب گرفتگی در خیابان ها و تونل ها، زیر آب رفتنِ مترو و گیرافتادن دانش آموزان در کتابخانهٔ ملی باشاکشهیر شد. دست کم دو نفر جان باختند و 12 نفر زخمی شدند. تصاویری از قبل توفان به همراه رعد و برق های ممتد و تصاویری از سیل ببینید.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اوج بحران سیل در منطقه باشاک شهیر استانبول است که سیل باعث گیر کردن مردم در کتابخانه مرکزی و آب گرفتگی معابر و مترو شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
کشور بنگلادش به دلیل داشتن زمین های پست و دلتای بزرگ رودخانه ای، یکی از سیل خیز ترین نقاط دنیاست. سه چهارم از زمین های این کشور گاهی حتی در 9 ماه از سال دچار آب گرفتگی هستند. اما نسل هاست که شیوه ای از کشاورزی مطابق با همین وضعیت در این کشور رواج دارد ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۲    
گروه فیلم: کشور بنگلادش به دلیل داشتن زمین های پست و دلتای بزرگ رودخانه ای، یکی از سیل خیز ترین نقاط دنیاست. سه چهارم از زمین های این کشور گاهی حتی در 9 ماه از سال دچار آب گرفتگی هستند. اما نسل هاست که شیوه ای از کشاورزی مطابق با همین وضعیت در این کشور رواج دارد ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
بارش ها به شکل رگبارهای کوتاه است که احتمال آب گرفتگی معابر، احتمال جاری شدن روان آب، احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها را تشدید می کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۲    
مدیرکل راهداری استان البرز: بارندگی شدید در جادۀ کرج-چالوس باعث شد تا در برخی محدوده ها سیلاب جاری شود. یکی از تونل ها هم دچار آب گرفتگی شد و به همین دلیل مسیر تردد بسته است.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وقوع رگبار پراکنده، وزش در برخی استان ها همچنین افزایش دما در بیشتر نقاط کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۴۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از افزایش دما در مرزهای مهران، چذابه، شلمچه و خسروی خبر داد و برای 9 استان هشدار سیلاب ناگهانی،آب گرفتگی معابر و خسارت به کشاورزان صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۶:۲۳    
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: به 191 نفر گرفتار در سیل و آب گرفتگی روستاهای ماکو امدادرسانی شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات گفت: سیل، آبگرفتگی و رعد و برق در آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل و زنجان موجب فوت 3 نفر شد. به گزارش مهر، بابک محمودی رئیس سازمان امداد و نجات گفت: در 48 ساعت گذشته در یک شهر، 14 روستا و یک منطقه عشایری، عملیات امداد و نجات از سیل و آب گرفتگی انجام شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۷:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
بابک محمودی رئیس سازمان امداد و نجات گفت: در 48 ساعت گذشته در یک شهر، 14 روستا و یک منطقه عشایری، عملیات امداد و نجات از سیل و آب گرفتگی انجام شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات گفت: سیل، آبگرفتگی و رعد و برق در آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل و زنجان موجب فوت 3 نفر شد. به گزارش خبرگزاری مهر، بابک محمودی رئیس سازمان امداد و نجات گفت: در 48 ساعت گذشته در یک شهر، 14 روستا و یک منطقه عشایری، عملیات امداد و نجات از سیل و آب گرفتگی انجام شد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۰    
تکرار سیل، آب گرفتگی وخسارت های بعدی آن در اوج خشکسالی وکم آبی استان اردبیل، مؤید آن است که این منطقه بیش از مناطق دیگر تحت تاثیر تغییرات اقلیمی قرار گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رویا خوشنویس/ دانش آموخته مطالعات فرهنگی نفت وب سایت اتحاد برای تغییر سریع سه جمله صریح در مورد تاثیر گرمایش زمین بر ورزش آورده است. نویسنده معتقد است که گزارش های سازمان های جهانی در مورد تغیرات اقلیمی در جهان در سه دهه آینده به موارد زیر اختصاص دارد ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل و مسافرانش مراقب باشند! هشدار سطح زرد و نارنجی برای اردبیل صادر شد در ادامه برای اطلاع از جزئیات هشدار سطح زرد اردبیل در این خبر با ما همراه باشید.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با ترکیدگی خط لوله قدیمی انتقال آب، میدان تایمز ، خیابان های مرکزی و پررفت و آمدترین ایستگاه قطار شهری کلانشهر نیویورک دچار آبگرفتگی شدید شد.