چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۱:۱۵Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرماندار»

ایرنا   ۷ دقیقه پیش    
ایلام- ایرنا - فرماندار شهرستان چوار با بیان اینکه رسانه به توسعه شهرستان کمک کنند، گفت: در بودجه سال امسال 900 میلیارد ریال به شهرستان چوار اختصاص داده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۹ دقیقه پیش    
فرماندار فیروزکوه از بازگشایی تمامی راه های مواصلاتی در مناطق سیل زده خبر داد و گفت: 18 نفر غیربومی حاضر در تنگه واشی توسط بالگرد هلال احمر و محیط بانان و عوامل دستگاه های خدمات رسان توسط خودروهای سنگین نجات یافتند.
کلام تازه   ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | فرماندار گلبهار در نشست صمیمی با اصحاب رسانه گفت: خبرنگار باید حق طلب باشد و صحت خبر نشان از حق طلبی دارد.با توجه به مقارن شدن روز خبرنگار و عاشورای حسینی، نشست صمیمی فرماندار با اصحاب رسانه در روز جاری برگزار شد
ایرنا   ۴۳ دقیقه پیش    
فیروز کوه- ایرنا- فرماندار شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه شدت سیلاب ساعات پیش در این منطقه از سیل پیشین کمتر است، گفت: خسارت کمتری وارد شده و در حد آبگرفتگی است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
رشت - ایرنا- فرماندار تالش با بیان اینکه پسماند این شهرستان در نقطه حادی قرار گرفته است، گفت:در صورت عدم مدیریت صحیح پسماند شاهد بحران زیست محیطی در این منطقه خواهیم بود.
فرماندار فیروزکوه از وقوع سیلاب مجدد خبر داد و گفت: منطقه تنگه واشی و سایر مراکز تفریحی فیروزکوه تعطیل است اما افرادی از دستگاه های خدمات رسان و محیط بانان در این مناطق خدمت رسانی می کنند لذا تیم های ارزیاب در این مناطق حضور یافتند.
مهرنما فارس   ۱ ساعت پیش    
فرماندار بوانات از افزایش 93 درصدی اعتبارات عمرانی این شهرستان در سال 1401 خبرداد.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش    
فرماندار فیروزکوه آخرین وضعیت سیل امروز چهارشنبه این شهرستان را تشریح کرد.
لحظاتی پیش سیلاب برخی مناطق شهرستان فیروزکوه در بر گرفت و نیروهای امداد به محل اعزام شدند، فرماندار فیروزکوه گفت: شدت سیلاب امروز کمتر از سیل قبل است و نیروهای امداد در منطقه حضور دارند.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
فرماندار گلبهار گفت: ساده ترین تعریف برای خبرنگار کسی است که در محل وقوع رویدادها حاضر و چشم و گوش برای مردم بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جهرم - فرماندار ویژه جهرم گفت: بیش از 68 میلیارد تومان از محل اعتبارات توازن استانی و 3 درصد نفت و گاز به شهرستان جهرم اختصاص پیدا کرده است.
رویش زاگرس   ۱ ساعت پیش    
فرماندار مسجدسلیمان: انتظار مردم توزیع عادلانه منابع جهت توسعه متوازن است/یکی از مشکلات بحث بیمارستان 22 بهمن است که بخش هایی از آن نشست کرده که انتظار می رود سریعاً در این رابطه چاره اندیشی شود ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
فرماندار بندرعباس از تخصیص 22 درصد اعتبارات عمرانی استان به این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان شازند گفت:رعایت امانت و صداقت رویکرد محوری خبرنگاران باشد و تحریف و انتشار اخبار غیرواقعی از سوی این قشر فرهیخته پذیرفتنی نیست.
فرماندار تربت حیدریه گفت: در سفر ریاست جمهوری، هیات دولت و استاندار خراسان رضوی به تربت حیدریه در مجموع 104 مصوبه با اعتبار 6 هزار میلیارد ریال اختصاص یافته که بیشترین اعتبارات به حوزه راهها تعلق گرفته است.
شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیبانی گفت: جای مشاوری برای پیگیری امور ایثارگران شهرستان شیراز در فرمانداری شیراز خالی بود و قاسم مهدوی به عنوان مشاور فرماندار شهرستان شیراز در امور ایثارگران انتخاب شد که موجب بهبود در پیگیری امور ایثارگران خواهد شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
لارستان- ایرنا- فرماندار اوز فارس گفت که میزان اعتبارات عمرانی سال جاری در قالب استانی، سه درصد نفت و توازن این شهرستان با رشدی 100 درصدی نسبت به سال قبل به رقمی حدود 426 میلیارد ریال رسید.
روزنامه آسیا نیوز   ۳ ساعت پیش    
آسیانیوز / یزد ؛ در پیام سید محمدرضا مدرسی فرماندار یزد آمده است: هفدهم مرداد روز پاسداشت مجاهدت ها و تلاش های خبرنگارانی است که با ایثار وصف ناپذیر خویش ،آگاهی و روشنایی را به جامعه هدیه میکنند ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گناوه – ایرنا – معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گناوه گفت: جمع 7 نفره شورای شهر گناوه پس از انتخاب رئیس و کمیسیون ها ، در کنار هم و با وحدت و همدلی برای پیشرفت و آبادانی شهر و رضایتمندی شهروندان تلاش کنند.
بوشهر نیوز   ۳ ساعت پیش    
بوشهرنیوز: اگرچه عذرخواهی لطفی همچنانکه پیشتر گفته شد ستودنیست اما کافی نبوده و فرماندار تنگستان تا حصول نتیجه و اعلام آن به مردم نباید کار را تمام شده دانسته و به اصطلاح با یک عذرخواهی قضیه را تمام شده بداند.؛
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/کردستان فرماندار سنندج توجه ویژه به بحث اشتغال را از اولویت های فرمانداری سنندج ذکر کرد و گفت: در این زمینه اقدامات مهمی صورت گرفته است.
اوشیدا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
میثم برازنده فرماندار هیرمند از تعطیلی ادارات هیرمند روز پنجشنبه به علت وزش طوفان خبر داد.
مرصاد   ۳ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: فرماندار اسلام آبادغرب گفت: بهترین مکان اداره باید به نمازخانه اختصاص یابد و ترویج فرهنگ نماز اولویت مدیران شهرستان باشد.
مرصاد   ۳ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: فرماندار اسلام آبادغرب از تجهیز 668 حلقه چاه کشاورزی به کنتور هوشمند در این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان بوموسی با اشاره به اهمیت نقش شوراهای اسلامی در پیشبرد امور، گفت: شوراها نماد مشارکت مردم در پیشبرد برنامه های جامعه هستند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار دشتی گفت: در حال حاضر 42 معدن در سطح شهرستان فعال است که زمینه اشتغال 321 نفر فراهم کرده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت:6هزار و 150زائر ایرانی و عراقی در 12روز بازگشایی چذابه ، از این مرز بین المللی تردد کردند.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
فرماندار سنندج از پرداخت 116 میلیارد تومان تسهیلات و ایجاد 1700 شغل طی سال جاری در سنندج خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جهرم - فرماندار ویژه شهرستان جهرم از اجرای 31 کیلومتر از پروژه راه آهن جهرم در فاز اول خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان فارسان گفت: ستاد تشکیل شده در وزارت نیرو به صورت روستا به روستا و 24 ساعته پیگیر حل مسئله آب شرب است و تلاش می شود مشکل آب شرب منطقه در کمترین زمان حل شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: مدیران باید پاسخگوی رسانه ها باشند و از ظرفیت و توان و پتانسیل خبرنگاران و مطبوعات برای پیشبرد بیشتر امور استفاده کنند.
بازار کار   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار میانه گفت: با وجود ظرفیت ها و قابلیت های صنعتی و معدنی شاهد بالابودن میزان بیکاری در این شهرستان هستیم.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تربت حیدریه- ایرنا -معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با تشریح دستاوردهای سفر رییس جمهور به خراسان رضوی گفت: ارمغان این سفر برای مردم تربت حیدریه 104 مصوبه با اعتباری افزون بر 6 هزار میلیارد ریال است.
موج   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با حضور فرماندار شهرستان رشت و جمعی از مدیران کل و مسئولین شهرستانی، میز خدمت جهادی محله فخب شهر برگزار می شود.
فرماندار لردگان اظهار داشت: برآورد اولیه خسارت سیل در شهرستان لردگان 5 هزار میلیارد ریال است.
همشهری   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان همدان گفت: حفظ بنیان خانواده در وهله اول از جوانی جمعیت اهمیت بالاتری دارد و اگر نتوانیم بنیان خانواده را حفظ کنیم نمی توانیم اصلاً به جوانی جمعیت فکر کنیم! آمار ارائه شده از تعداد طلاق ها در شهرستان همدان تأسف بار است و لازم است فراز و فرود نمودارهای آماری در این رابطه تحلیل شود.
فرماندار شهرستان گالیکش گفت: از محل سفر ریاست جمهوری به استان گلستان، مبلغ 40 میلیارد تومان برای جاده بین المللی بهشهر به قوچان که بخشی از آن از شهر گالیکش عبور می کند تخصیص یافته است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- فرماندار شهرستان رشت امیدآفرینی را یکی از رسالت های مهم رسانه ها عنوان کرد و افزود: امروز مردم کشور ما با انبوهی از تبلیغات منفی رسانه های خارجی و داخلی بنباران می شوند؛ لذا امیدآفرینی امروز مهم ترین مسئولیت و اولویت همه مسئولان است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - فرماندار ویژه آبادان گفت: یک هزار و 290 میلیارد ریال اعتبار در 14 فصل به 37 دستگاه اجرایی این شهرستان در سال جاری اختصاص یافت.
صاحب نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان نایین بیان کرد: در اواسط مردادماه 1401، شهرستان نایین میزبان سی و ششمین جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خواهد بود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
سنندج- ایرنا- فرماندار سنندج گفت: طی سال جاری، یک هزار و 160 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به متقاضیان پرداخت و برای یک هزار و 700 نفر اشتغال ایجاد شد.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
فرماندار ویژه کاشان از واکسیناسیون عزاداران حسینی توسط 6 تیم سیار در تکایا و حسینیه های این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قرچک- ایرنا- فرماندار شهرستان قرچک گفت: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، روستاییان، کشاورزان، عشایر و کارگران فصلی و صنایع دستی روستاهای قرچک با پرداخت حداقل ماهیانه 50 هزار تومان تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار می گیرند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار بوکان با بیان اینکه رسانه ها نقش مهمی در امید آفرینی در جامعه دارند، گفت: امیدآفرینی به جامعه از طریق انعکاس خدمات و دستاوردها از رسالت های مهم اصحاب رسانه و خبرنگاران است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه رفع مشکلات حاشیه نشینی کلانشهر کرمانشاه در دستور کار دولت مردمی و خدمتگزار سیزدهم است، گفت: حضور وزیر کشور در محلات حاشیه نشین کرمانشاه موجب سرعت بخشیدن به عملیات عمرانی در این مناطق بخصوص در محلات مرادآباد و ملاحسینی شده است. (فیلم: علیرضا مولوی)
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
فرماندار سنندج با بیان اینکه جمع آوری سگ های ولگرد در سطح شهر به صورت متمرکز دنبال می شود، گفت: شهرداری هر چه سریع تر جمع آوری سگ های ولگرد را در دستور کار قرار دهد.
جهان نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
فرماندار فیروزکوه از پایان فعالیت گروه های تجسس امداد و نجات در مناطق سیل زده این شهرستان خبر داد و گفت: هیچ مفقودی ناشی از سیلاب باقی نمانده است.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ویدیویی جالب از بایدن در حین گفتگو با فرماندار کنتاکی را ببینید؛ جایی که رئیس جمهور آمریکا برای اعلام نظر درخواست اجازه کرد و مجری به او گفت که شما رئیس جمهور هستید ... بایدن هم در پاسخ گفت: با این وجود باز هم باید اجازه بگیرم منبع: خبرفوری