پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۷:۵۹Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه اهل سنت»

تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۰:۰۱    
مولوی یارمحمد پناد امام جمعه اهل سنت چابهار در جدیدترین سخنرانی خود، با الگوگیری از اهل بیت پیامبر(ع) در مبارزه با ظلم و یهود، سخنان مهمی را بیان کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۰۱    
امام جمعه اهل سنت میرجاوه اظهار داشت: دعا در حق مردم مظلوم فلسطین کوچکترین کار و با ارزش ترین کاری است که هر مسلمان می تواند انجام دهد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۶    
امام جمعه اهل سنت بخش نصرآباد تربت جام تصریح کرد: طوفان الاقصی توان موساد و سیا را با چالش روبرو کرد. از دیگر نتایج این عملیات ایجاد انشقاق و شکاف در بین مقامات رژیم صهیونیستی و قرار گرفتن این رژیم در معرض سقوط و فروپاشی بود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت:اسرائیل غاصب در عملیات طوفان الاقصی شدیدترین و بی سابقه ترین ضربه را از حماس و جریان مقاومت تجربه کرد و ساختار امنیتی و جاسوسی این رژیم غاصب برای تمام دنیا رسما زیرسئوال رفت و هیمنه دروغین آن برای همگان هویدا شد بنابراین تهاجم همه جانبه و وحشیانه صهیونیست ها ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۷    
امام جمعه اهل سنت بندر لنگه، بیان کرد: امت اسلام، یاری خداوند سبحان و دست قدرت الهی را در یاری رساندن به توان رزمی نیروهای مقاومت مشاهده کرد، در حقیقت این وعده الهی در عمل به اتحاد و وحدت اسلامی است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۳۸    
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: اگر به آرامستان ها که محل دفن اموات و بنوعی باید یادآور قیامت وآخرت ما باشند سری بزنیم متاسفانه اسراف در تزیین قبور و حتی نقش عکس های نامناسب از اموات بر لوح قبور ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کیش گفت: مسئولان، مناطق آزاد و جزیره کیش را یک طرح ملی ببینند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۵    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: گفت:مجلس شورای اسلامی همواره از پایه ها و ستون های اصلی جمهوری اسلامی ایران است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۸    
امام جمعه اهل سنت ارومیه با اشاره به ترک کنفرانس امارات توسط مسئولان ایرانی در اعتراض به حضور نماینده اسرائیل در آن گفت: موضع مقاومت مورد تایید تمامی ملت های آزادی خواه دنیا است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - امام جمعه اهل سنت بندرعباس ضمن انتقاد به طرح توزیع سیلندگاز مایع در هرمزگان گفت: این طرح به دغدغه ای برای مردم تبدیل شده که نیازمند توجه و بازنگری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بندرعباس با انتقاد از زیر سئوال رفتن شأن مردم در جریان توزیع سیلندر گاز گفت: طی روزهای گذشته علاوه بر اینکه مردم در تامین سیلندر گاز متحمل مشقت های زیادی شدند، شان و جایگاه آنها هم با صف های طویل نیست.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۸    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: باید دولت زمینه کار و تولید را برای تولیدکنندگان فراهم کند که ضمن اشتغال زایی، راندمان تولید را بالا برده و شعار سال را محقق کنند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۹    
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: اندیشه مقاومت توسط شهید حاج قاسم سلیمانی قوام یافت و امروز این شجاعت و خودباوری محصول نهال امیدی است که در دل ملت ها کاشت.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۹    
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: مبارزین غزه با جان و دل در راه خدا جهاد می کنند و با طوفان الاقصی هیمنه پوشالین اسرائیل غاصب را برهم ریختند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: تضعیف شوراهای روحانیت و افتاء خواسته یا ناخواسته باعث تقویت دشمنان می شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۷    
امام جمعه اهل سنت شیراز تأکید کرد: مبارزات ملت فلسطین نقطه عطفی برای آزاد سازی این سرزمین و مسجد الاقصی بوده و وظیفه همه آزادی خواهان جهان است که حامی ملت فلسطین باشند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۷:۵۷    
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت: بسیاری از مردم غزه و فلسطین زیر شدیدترین بمباران ها و موشک باران ها قرار داشتند ولی سران اسلامی به جای حمایت از آنان تنها به نشست ها و جلسات فرمایشی بسنده کردند که این خود عاملی بر گستاخ شدن بیشتر صهیونیست ها در تجاوزاتشان شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۳    
حجت الاسلام والمسلمین نعیم اربابی در دیدار با ولوی مبارکی امام جمعه اهل سنت بخش آهوران شهرستان نیکشهر گفت: بسیج امروز خدمتگذار ترین قشر جامعه برای مردم و کشور می باشد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۴    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: طمع دنیوی و حفظ موقعیت، سبب چشم پوشی برخی حکام کشورهای اسلامی از جنایات رژیم صهیونیستی شده است.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ادامه فضای امنیتی در زاهدان برای مسئولان و مردم مناسب نیست و کسب و کار و زندگی مردم را مختل کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۷    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: محافل بین المللی و مدعیان حقوق بشر باید در برابر جنایات رژیم صهیونیسی و عدم پایندی اش به مفاد آتش بس، واکنش نشان دهند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت شهر کرمانشاه گفت: در این شرایط سخت بر همه ما اعم از مسوولان و غیر مسوولان لازم است که در امر سازندگی کشور و استان کمر همت ببندیم و در حل مشکلات جامعه تلاش نماییم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۱    
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه استفاده از توان بسیج در عرصه های مختلف برای سازندگی کشور را اثرگذار و ضروری دانست.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۵    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: نامزدهای انتخاباتی نباید به مسائل قومی و مذهبی دامن بزنند تا شاهد برخی ناملایمات در سرزمین اقوام و ادیان یعنی ارومیه نباشیم.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهر فراغی شهرستان کلاله گفت: در آینده، بسیج با اقتدار و سربلندی به فعالیت خود ادامه خواهد داد و نقش مهمی در حفظ و تقویت ارزش های انقلاب اسلامی، مقابله با تهدیدات داخلی و خارجی، و توسعه و پیشرفت کشور ایفا خواهد کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۶    
به مناسبت هفته مبارک بسیج، فرماندهی و کارکنان سپاه ناحیه خنج با تعدادی از بسیجیان شهرستان به دیدار امام جمعه اهل تسنن شهر خنج رفتند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت:رزمندگان جبهه مقاومت و حماس با این عملیات دقیق و حساب شده یک ضربه کاری و حساب شده بر پیکره اسرائیل غاصب زدند به گونه ای که سرویس های جاسوسی رژیم صهیونیستی که همواره مدعی قدرت اطلاعاتی خود بودند ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۰    
به گزارش خبر گزاری بسیج در کنارک ،مولوی آذین امام جمعه اهل سنت بیان کرد :بسیج یکی از ابتکارهای مبارک امام بزرگوار ما بوده، بسیج در این شهرستان به کمک مردم امده و در ساخت خانه و مدرسه و غیر ...... ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۰:۲۷    
امام جمعه اهل سنت کنارک گفت: اقدامات بسیار خوب و چشم گیر سپاه و بسیج در بحث محرومیت زدایی و اشتغالزایی باعث عصبانیت دشمن شده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۸    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان رضوانشه ر با حضور حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه رضوانشهر، حجت الاسلام یگانه امام جمعه بخش پره سر و حجت الاسلام خانی پور امام جمعه اهل سنت و فرماندار شهرستان رضوانشهر و مدیرستاد اقامه نماز استان گیلان در روز بیست و ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در به شهادت رساندن مردم، کودکان و زنان بی دفاع و مظلوم غزه، تصریح کرد: این جنایات لکه ننگی برای مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر است که در قبال کودک کشی این رژیم منحوس سکوت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۴    
امام جمعه اهل سنت کیش گفت: افزایش پرواز های کیش پس از افتتاح پایانه مسافری جدید فرودگاه کیش یکی از الزامات است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۴    
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت:امروز با چشمان خود می بینیم که صهیونیست ها چه بلاها و قتل وعام هایی در حق مردم غزه و مسلمانان جهان انجام می دهند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۴    
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت: متاسفانه جهان اسلام در برابر جنایات صهیونیست ها علیه ملت فلسطین و مردم غزه سکوت مرگباری پیشه کرده است که این مایه ذلت مسلمین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: هم اکنون کشورهای اسلامی باید از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند و به غیر از کمک های غذایی و بهداشتی، حتی اگر امکان باز کردن مرزها و حضور فیزیکی مسلمانان در فلسطین باشد از آن مضایقه نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه-ایرنا- امام جمعه اهل سنت شهر کرمانشاه با اشاره به تاکیدات مکرر دین مبین اسلام و بزرگان این دین الهی بر احسان و نیکوکاری از مردم خواست کمک به همدیگر را فراموش نکنند و به فکر هم باشند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: امنیت حاکم در این شهرستان مرزی نتیجه تعامل مرزبانان و مرزنشینان است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۳    
امام جمعه اهل سنت مسجد صادقیه اظهار داشت: کاش در دانشگاههای این عصر رشته ای به نام وجدان وجود داشت و حداقل گردانندگان به اصطلاح دنیای متمدن و پیشرفته امروزی را از این بی وجدانی و سکوت می رهانید تا برای نسلهای آینده چنگیز گونه منفور نباشند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۳    
امام جمعه اهل سنت تایباد تصریح کرد: خدا را شاکریم که با عملیات طوفان الاقصی هیمنه و هژمونی اسرائیل شکسته شد،باید گفت اگر پشتیبانی آمریکا و اروپاییان نباشد اسرائیل سه روز هم نمیتواند دوام بیاورد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۷    
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با بیان اینکه خاک فلسطین خاک اسلام است و قدس شریف به مسلمانان تعلق دارد،گفت: رژیم غاصب صهیونیستی مهاجرانی بودند که به زور این سرزمین را تصاحب کردند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۲    
امام جمعه اهل سنت ارومیه اظهار داشت: آنچه که این روزها بر مردم مظلوم فلسطین و غزه می گذرد، پرده دیگری از ماهیت جنایتکارانه رژیم صهیونیستی است که طوفان الاقصی از آن پرده برداشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت گله دار با اشاره به جنایات اسراییل در غزه گفت: رژیم صهیونیستی، جنایت روشن و نسل کشی یک ملت کهن را انجام داده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت درمیان با اشاره به رشادت جوانان و مردم غزه، گفت: فرهنگ شهادت و ایثار هیمنه اسرائیل را بر هم زد
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب گفت:امروز رژیم صهیونیستی در اقداماتی بی سابقه و ضد بشری در حال انجام یک نسل کشی بزرگ علیه ملت فلسطین است جنایاتی که امروز به عینه همه دنیا شاهد آن است و در هیچ کجای جهان این نسل کشی ها صورت نمی گیرد و این جنایات چهره واقعی و ضد انسانی اسرائیل غاصب را بر همگان ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۴    
امام جمعه اهل سنت نقده گفت: تمامی انسان های آزادی خواه جهان جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم می کنند چون تاریخ چنین جنایتی به خود ندیده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست آشنایی با فرهنگ و معماری بندر تاریخی لافت با حضور شهردار این بندر تاریخی، شهردار اسبق بندر تاریخی کنگ، امام جمعه اهل سنت لافت، رییس و جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در این دانشگاه برگزار شد. لزوم پرداختن دانشجویان به معماری بندر تاریخی لافت ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: تنها راه از بین بردن رژیم منحوس و کودک کش اسرائیل وحدت و اتحاد جهان اسلام و نیز تغییر تفکر کشورهای اسلامی در بحث سازش با اشغالگران قدس است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۵:۴۴    
امام جمعه اهل سنت تایباد لازمه تمدن اسلامی را ایجاد بازار مشترک اقتصادی، ارز اسلامی، ارتش مشترک و تاسیس دانشگاه جامع دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۸    
تایباد- نماینده جنبش مقاومت فلسطین حماس در ایران با حضور در شهرستان تایباد؛ با امام جمعه اهل سنت این شهرستان دیدار و گزارشی از آخرین وضعیت فلسطین و عملیات بزرگ طوفان الاقصی ارائه کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۲۳:۱۱    
کلیپ سخنان مولوی عبدالرحمن چابهاری امام جمعه اهل سنت چابهار در خصوص جنایات قوم یهود و رژیم صهیونیستی