شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۰۴Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه اهل سنت»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه بندرلنگه گفت: هفته وحدت هفته گردهم آمدن از سر همدلی و اتحاد و برادری است و باید تصویر واقعی انسجام و همدلی در جامعه باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ریگان با بیان اینکه ما بلوچ ها برای دفاع از کشور همیشه آماده ایم، گفت: کشور ما ناموس ماست و ما کشور خود را به اجانب و بیگانه نمی فروشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت:ملت کرد همیشه از بدو ورود اسلام به جامعه جهانی، از اسلام و قرآن دفاع کرده و هیچ گاه هنجارشکن نبوده است و در این راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی از عنوان کرد پیشرفته و متمدن یاد کردند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۰    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: هم اکنون کودکان فلسطینی بر اثر غصب خاک فلسطین به دست رژیم اشغال گر اسرائیل، از بسیاری از نعمات محروم هستند و متأسفانه آزادی لازم را در خاک خود ندارند پس جهان اسلام باید با ابراز همبستگی با این کودکان و نوجوانان، ندای همدردی با آنان را در دنیا سر دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آزادشهر- امام جمعه اهل سنت نگین شهر گفت: گلستان به عنوان الگوی حسنه وحدت در کشور شناخته شده و سرزمین برادری است و آسایش ما در سایه همدلی به دست آمده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۱    
امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: نیروی انتظامی خادم، مدافع و حامی ملت ایران اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - امام جمعه اهل سنت کیش گفت: هر کدام از مرزبانان دژ مستحکمی برای دفاع از کیان نظام انقلاب اسلامی هستند و حمایت از آنان لازمه تقویت امنیت کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرستان درمیان گفت: باید با افرادی که در امنیت عمومی خلل ایجاد می کنند، برخورد جدی شود؛ اعتراض حق قانونی است اما اغتشاش ریشه در دسیسه های دشمن دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۹    
امام جمعه اهل سنت ارومیه، با تاکید بر همراهی دائمی قوم کرد و اهل سنت با آرمان های انقلاب اسلامی، گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص جایگاه اقوام در ایران اسلامی به عنوان الگو و سرمشق تمام ایرانیان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۰    
امام جمعه اهل سنت اینچه برون شهرستان گنبدکاووس گفت: مردم اهل سنت گلستان حادثه تروریستی زاهدان که بی شک توطئه دشمن و گروهک های معاند برای تجزیه طلبی ایران عزیز بوده را بشدت محکوم کرده و تقاضای اشد مجازات برای عاملان این حادثه هستیم.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب تاکید کرد: باید مسئله فلسطین و دیگر کشورهای اسلامی همانند یمن، سوریه، عراق و... از اولویت های برگزاری کنفرانس وحدت باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت راز و جرگلان با محکوم کردن اغتشاشات گفت: در این زمینه بیانیه دادیم و به دشمنان خود اعلام می کنیم که اهل سنت با جان خود از این کشور و رهبری عزیزشان حمایت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بندرترکمن- امام جمعه اهل سنت بندرترکمن گفت: شیعه و سنی باید در برابر ترفندها و دسیسه های دشمنان هوشیار بوده و لحظه ای از بیرق وحدت فاصله نگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۲:۱۹    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: بیانات مقام معظم رهبری همیشه راهگشای مسائل و مشکلات کشور بوده و وجود مبارک ایشان موجب وحدت بین همه قومیت ها و مذاهب و ادیان در کشور بوده است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، مولوی عبدالعزیز خالقی امام جمعه اهل سنت روستای در میان در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، ضمن محکوم کردن اتفاقات صورت گرفته طی روز جمعه هفته گذشته در شهر زاهدان، اظهار کرد: هر اتفاقی که رخ می دهد یک جناح قوت و یک جناح ضعف دارد. ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت هامون اظهار داشت: اهل سنت در ایران همواره برای دفاع از وطن خود جان خود را فدا کرده و در این حیطه نقش مهمی را ایفا می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۸    
امام جمعه اهل سنت بجنورد گفت: اغتشاشگران اقدام به شهادت بسیجیان و نیروهای فراجا نمودند به همین دلیل خواسته ما از دستگاه های قضایی و مسئولین مربوطه این است که با این آشوبگران برخورد قانونی شود.
روحانی اهل سنت گلستان: تفرقه اندازی بین شیعه و سنی، بزرگ ترین حربه استعمار برای آسیب رساندن به مسلمانان است امام جمعه اهل سنت شهرستان آزادشهر گفت: بزرگ ترین حربه استعمار برای آسیب رساندن به مسلمانان تفرقه اندازی بین شیعه، سنی، عرب، عجم، ترک و فارس است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۲    
امام جمعه اهل سنت آزادشهر گفت: دشمن می خواهد امنیت را از ما سلب کند و باید بدانیم آنها دشمن اسلام وامنیت ما هستند و وحدت اقوام و ایستادگی در برابر توطئه ها راه شکست حیله های دشمنان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان امام جمعه اهل سنت آزادشهر با اشاره به ضرورت حفظ وحدت و یکپارچگی در میان مسلمانان، گفت: شرایط حساس کشور و مسیر پیشرفت ایران اسلامی نیازمند همدلی همه ماست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت قروه گفت: عده ای دانسته و یا ندانسته در جریان اعتراضات و آشوب های اخیر در مسیر طرح ناامنی دشمنان حرکت کرده و در زمین آنها بازی می کنند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت آزادشهر گفت: اینکه افرادی تحت عنوان اعتراض مسجد را آتش بکشند هر انسان عاقلی متوجه می شود این دسیسه دشمن است و لذا باید هوشیار باشیم و نباید قومیت ها باعث دشمنی شود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – امام جمعه اهل سنت ارومیه با محکوم کردن حادثه تروریستی زاهدان بر لزوم بصیرت و هوشیاری مردم در خصوص ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی از سوی دشمنان نظام تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت فارس ضمن تاکید بر ضرورت هوشیاری همه اقشار جامعه در شرایط مشوش این روزها گفت: دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و ماهی گرفتن از آب گل آلود است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۱    
مولوی شهنوازی گفت: حادثه تروریستی زاهدان که منجر به شهادت رسیدن و مجروحیت شماری از پاسداران وطن، نیروهای انتظامی و مردم شده از نگاه شرعی و اسلامی و انسانی به شدت محکوم است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: رسول اکرم (ص) همواره مسلمین را از اموری که زمینه ساز تفرقه و دودستگی بود، برحذر می داشتند، این حضرت تمام تلاش خود را برای ایجاد امت واحده وقف فرمودند، لذا کسی که خود را مسلمان و پیرو خدا، قرآن و پیامبر(ص) معرفی می کند ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب با تاکید بر لزوم شناسایی و برخورد با عوامل فتنه و آشوب در زاهدان گفت: وحدت، امنیت و اقتدار کشور خط قرمز مردم و مسئولین و نیروهای مسلح کشور است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عبدالبصیر اسماعیل زهی نوه مولوی عبدالحمید گفت:خبر زخمی شدن پسر مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی صحت ندارد . برخی اخبار منتشر شده مبنی بر سوءقصد به فرزند مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان صحت ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با بیان اینکه، دشمنان از هیجانات طبیعی جوانان بر علیه نظام جمهوری اسلامی سواستفاده می کنند، گفت: دشمن به این باور رسیده که جوانان ایرانی می توانند در هر حوزه ای با توانمندی هایی که دارند به جایگاه های رفیع منطقه ای و جهانی دست پیدا کنند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت قره تپه بندرترکمن گفت: آشوبگران باعث تعرض به جان و مال مردم شدند و خسارت زیادی به بیت المال وارد کردند، باید با برهم زنندگان نظم و امنیت برخورد شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
برخی اخبار منتشر شده مبنی بر سوءقصد به فرزند مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان صحت ندارد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
برخی اخبار منتشر شده مبنی بر سوءقصد به فرزند مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان صحت ندارد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۶    
امام جمعه اهل سنت شهر اینچه برون، گفت: پیامبر بزرگوار اسلام محمد مصطفی (ص) مایه فخر و مباهات برای عالمیان است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۹:۲۳    
مولوی عبدالحمید در واکنش به اتفاقات و حوادث امروز (8 مهرماه 1401) در زاهدان، دقایقی بعد از این حوادث، در پیامی ویدئویی عموم مردم را به حفظ آرامش و اجتناب از هر نوع تعرض و تحریک توصیه و تأکید کردند. ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۰    
مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی، امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: آنچه که امروز به شدت مورد نیاز جامعه است آرامش و امنیت می باشد، مردم استان و زاهدان آرامش خود را حفظ و از هرگونه تعرض و تحریک اجتناب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهر زاهدان با اشاره به حادثه امروز در زاهدان گفت: حادثه ای که امروز پیش آمده بسیار تلخ و ناگوار است، این حادثه برای مشخص شدن دست های پشت پرده مورد بررسی قرار می گیرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان گفت: مردم سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان زاهدان فریب شایعات دشمنان را نخورند و با حفظ آرامش به حل مشکلات پیش آمده کمک کنند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، مولوی عبدالحمید که ساعتی بعد از اتفاقات رخ داده در زاهدان در شبکه استانی در پخش زنده با مردم سخن می گفت، افزود: شیعه و سنی در کنار هم سالهاست که در استان زندگی می کنند و وقایع رخداده امروز دست عوامل نفوذی دشمن بوده است و در این رابطه مردم استان باید هوشیار و آگاه باشند تا ...
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۱:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید گفت: از عوامل نیروهای امنیتی و انتظامی استان درخواست می کنیم که با عوامل اغتشاشات امروز با قاطعیت برخورد کنند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۸    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: نباید شیعه و سنی با یکدیگر دشمنی و تضاد داشته باشند و درست است که شاید پیروان مذاهب اسلامی در جاهایی با یکدیگر اختلاف نظر داشته باشند اما این اختلاف نظر نباید برای دیگران سلب آسایش کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۹    
امام جمعه اهل سنت مهرستان با بیان اینکه حفظ و تامین امنیت وطن برای ما مهم است گفت: نباید اجازه دهیم عده ای با ایجاد اختلاف در جامعه دو دستگی راه بیندازند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۴:۲۴    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: متأسفانه برخی کشورها تحت تأثیر ابرقدرت های جهانی و کفر و الحاد قرار گرفته و می گیرند و همین خود سبب می شود که برقراری صلح عادلانه اندکی مشکل شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۲    
مولوی نواب حوت با صدور پیامی، سال تحصیلی جدید را به اساتید و دانش آموزان تبریک گفت.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۴:۳۵    
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب با اشاره به اینکه مطالبه گر بودن و آشوبگر بودن دو مقوله متضاد یکدیگرند، عنوان داشت: دستگاه تبلیغاتی دشمن و از سوی دیگر گروهک های معاند و ضدانقلاب در کمین و مترصد یک فرصت برای ایجاد فتنه در کشور بودند که بهترین فرصت برای آنها، فوت مرحومه مهسا امینی بود.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید: به گزارش شفقنا از دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان، مولوی عبدالحمید در خطبه های نماز جمعه اول مهر 1401 با اشاره به حوادث اخیر اظهار کرد: ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۰    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: وجهه اتحاد و انسجام بخشی و همدلی امام رضا(ع) مورد قبول تمامی فرق اسلامی و جزو لاینکف و جدانشدنی عقیده تمامی مسلمانان است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین گفت: کسی مخالف بیان مطالبات قانونی در جامعه نیست و این مهم هم در قانون اساسی کشور آمده است، اما بین مطالبه گری و آشوب و بلوا و به آتش کشیدن اموال عمومی تفاوت های زیادی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر با هدف برنامه ریزی برای برگزاری هفته وحدت امروز، 4 مهرماه با امام جمعه اهل سنت نگین شهر دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت بندرترکمن گفت: امام رضا (ع) محبوب و مورد احترام همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی است و به گروه و یا مذهب خاصی تعلق ندارد.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: اغتشاشات روزهای گذشته در کشور نزد تمامی ادیان و اقوام منفور و غیرقابل قبول است و باید در قبال این اغتشاشگران بدون هیچ ترحمی برخورد قاطع شود.