سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۷:۵۶Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه اهل سنت»

تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۶    
امام جمعه اهل سنت مسجد خاتم الانبیاء بجنورد گفت: دیدار رهبر مسیحیان جهان با مرجع عالیقدر شیعیان نشان داد اسلام دین عطوفت و مهربانی است و همه ی ملت را به صلح و دوستی دعوت می کند و از جنگ و تفرقه اجتناب می دهد
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۵    
امام جمعه اهل سنت مسجد النبی بجنورد گفت:دیدار اخیر رهبر مسیحیان در دنیا با مرجع عالیقدر تشیع در عراق؛ توانست دسیسه های شوم آمریکای خبیث در نشان دادن چهره خشن دین مبین اسلام خنثی نماید و رحمانیت را از دین رسول الله به جهان نشان دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
درگرامیداشت یاد وخاطره شهدای بمباران هوایی پیرانشهر در 17اسفند سال 63، با حضور ماموستا کلشی نژاد امام جمعه اهل سنت ارومیه و جمعی از مسئولین این شهرستان، چند اصله نهال غرس شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۴    
امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان، اظهار داشت: گفتگوی بین ادیان سیره پیامبر اسلام و صحابه گرام واهل بیت بوده است؛ امت اسلامی و پیروان ادیان آسمانی باید در عمل به پیام دیدار پاپ فرانسیس و آیت الله سیستانی وحدت رویه را دنبال نمایند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۴    
امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک)، بیان کرد: دیدار اخیر پاپ فرانسیس و آیت الله سیستانی یک اتفاق میمون و مبارکی می باشد که می تواند الگویی برای تمام ادیان آسمانی و مذاهب اسلامی باشد و نیز اشاعه دهنده ویژگی های وحدت آفرین ، صلح و دوستی دین مبین اسلام به بشریت باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: پیری جمعیت کشور یک آژیر خطر است و باید برای مقابله با جهانی سازی فرهنک منحط غربی، اصالت های فرهنگی خود را تقویت کنیم.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۲    
امام جمعه اهل سنت شیراز، اظهار داشت: اسلام دارای مولفه های بزرگی در رسیدن به اجماع و وحدت است، اکنون مسئله وحدت به یک نقطه و مکانی خاص منتهی نمی گردد و دامنه بسیار وسیعی را شامل می شود که وظیفه علما و نخبگان جهان اسلام را بیشتر از گذشته کرده است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
پیرو سفر اخیر دبیرکل حزب ندای ایرانیان به استان سیستان و بلوچستان، روابط عمومی این حزب اطلاعیه ای درباره دیدار دکتر خرازی با مولانا عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان صادر کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۷    
امام جمعه اهل سنت و مدیر مدرسه شافعیه سقز، گفت: عمل به آیه شریفه "واعتصموا به حبل الله جمیعا ولا تفرقوا" در نتیجه عمل به رهنمودها و توصیه های بزرگان اسلام تحقق خواهد یافت، باید با پیروی از پیامبر اسلام که پدرانه امت اسلامی را هدایت کردند گام برداشت تا نتایج مفیدی حاصل گردد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۲    
ایسنا/سیستان و بلوچستان امام جمعه اهل سنت شهرستان ایرانشهرگفت: امنیت اولین نیاز هر انسان است و در تمام مراحل زندگی امنیت باید حکمفرما باشد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت اشنویه خاطرنشان کرد: علم وسیله ای است که در سایه آن اطاعت خدا محقق می شود و در یک کلمه خیر دنیا و آخرت به وسیله علم و دانش بدست می آید.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ارومیه تأکید کرد:علمای شیعه و سنی فارغ از همه مرزبندیهای قومی و قبیله ای و مذهبی سعی کردند، دسیسه ها و ددمنشی های استکبار جهانی و دشمنان دین و انقلاب و معادلات آنها را بر هم بزنند و آن چیزی که خواسته اسلام و مسلمین است برای مردم بازگو کنند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۴۵    
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر، بیان کرد: امت اسلامی از تاریخ عبرت گیرد و در عمل صحیح به دستورات الهی و سنت رسول الله و در حفظ وحدت و پاسداری از اسلام کوشا باشد تا دشمنان اسلام نتوانند به بدنه اسلام نفوذ و آسیب رسانند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: بی شک پشت پرده حوادث اخیر در سراوان استان سیستان و بلوچستان بسیاری از دشمنان داخلی و خارجی از انقلاب قرار دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۹    
دکتر ابراهیم حسن نژاد سرپرست بهزیستی هرمزگان در نخستین سفر به بندر خمیر پس از انتصاب ، با امام جمعه اهل سنت شهرستان دیدار کرد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت مسجدالنبی بجنورد با اشاره به اتفاقات اخیر در سیستان و بلوچستان گفت: افراد شررو و مسلح که به پاسگاه کورین زاهدان حمله کردند دستورات کشورهای تروریستی همچون آمریکا و اسرائیل جنایتکار را در کشورمان اجرا کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در پی حادثه روز دوشنبه در منطقه مرزی سراوان، مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان با صدور پیامی، از مردم به ویژه جوانان درخواست کرد احساساتشان را کنترل کنند و پاسگاه ها و سایر اماکن عمومی را مورد تعرض قرار ندهند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۲۰    
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه اخوت و برادری را از امتیازات اسلام دانست و گفت: تمامی اهل ایمان برادران یکدیگر بوده و ایمان به خداوند آنها را گردهم جمع کرده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۲    
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب ضمن محکوم کردن اهانت گروهک تروریستی به پرچم پیامبرمکرم اسلام گفت: اقدام گروهک های تروریستی و شهادت مامور ناجا نمی تواند در عزم و اراده ملت ایران در برابر دشمنان اسلام و انقلاب تزلزل ایجاد کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه اخوت و برادری را از امتیازات اسلام دانست و گفت: تمامی اهل ایمان برادران یکدیگر بوده و ایمان به خداوند آنها را گردهم جمع کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با اشاره به حوادث اخیر در سیستان و بلوچستان گفت: توهین به پرچم مزین به نام مبارک نبی اکرم(ص) محکوم است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ضمن محکوم کردن حوادث اخیر در سیستان و بلوچستان گفت: اهانت به پرچم یعنی اهانت به یک ملت، به ویژه اگر پرچم مزین به اسم مبارک نبی اکرم(ص ) باشد خط قرمز بوده و لازم است با عاملان آن برخورد جدی شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۸    
حوزه/ وبینار علمی و پژوهشی با حضور امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، با موضوع آیات فضائل امیرالمومنین علی(ع) از منظر منابع اهل سنت، به همت مرکز تخصصی کلام اسلامی و تفسیر واحد کرمانشاه و موسسه علمی پژوهشی مذاهب اسلامی قم برگزار شد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سه امام جمعه اهل سنت فارس هتک حرمت اشرار به پرچم رسول الله(ص) را محکوم و این شیوخ اهل تسنن بیان کردند: حضرت محمد(ص) خط قرمز همه مسلمانان است و اهانت به پیامبر اسلام حرام است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۲۷    
بعد از پایین شیدن پرچم محمد رسول الله توسط گروهی از اشرار مسلح در حمله به پاسگاه کورین و شهادت مامور ناجا، امام جمعه اهل سنت بخش سمیع آباد تربت جام، این اقدام را محکوم کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ریگان اشاره داشت به شهادت یکی از نیروی های جان برکف نیروی انتظامی توسط اشرار مسلح در کورین سیستان و بلوچستان، تصریح کرد: این افرادی که هتک حرمت به پرچم مقدس حضرت محمد رسول الله(ص) کردند بویی از اسلام نبرده اند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مولوی عبدالعزیز خالقی امام جمعه اهل سنت درمیان در گفت وگو با خبرنگار خاورستان ، در خصوص هتک حرمت به پرچم محمدرسول الله(ص) و به شهادت رساندن مأمور نیروی انتظامی در درگیری سیستان و بلوچستان گفت ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت : حضرت علی (ع) یک الگوی کامل و بهترین اسوه ازیک پدر نمونه است
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت سراوان گفت: مشکل سراوان مدیریت نادرست است؛ حتی مسئولان کشوری هم در سفر به استان فقط به چابهار می روند. مردم این بی توجهی را می فهمند و درد آنها هم از همین بی توجهی ها است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: اهل سنت همواره از اهل بیت(ع ) دفاع می کند، شعرا، عرفا، مشایخ و بزرگان علم و عرفان نیز به مکتب اهل بیت(ع ) متصل هستند و این افتخار شامل اهل سنت شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
ایرنا: مدیر حوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی زاهدان با صدور پیام صوتی از مردم بویژه جوانان سیستان و بلوچستان درخواست کرد احساسات شان را کنترل کنند و به پاسگاه ها و سایر اماکن عمومی تعرضی نکنند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۷    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: باید نسل جدید کشورمان را نسبت به جریانات انحرافی که ضد اسلام شکل گرفته است، آگاه کنیم.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۲    
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: حضرت علی(ع) با درایت حکیمانه و روشنگری ریشه نحله های انحرافی را در عصر خودشان خشکاند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۱    
امام جمعه اهل سنت مینال سرباز با بیان اینکه امام علی (ع) با شجاعت و بصیرت خود، نقش ویژه ای در جامعه اسلامی و بشری ایفا کرد، گفت: دلیل اعتماد و محبوبیت مردم نسبت به حضرت علی، عمل گرایی ایشان نسبت به دستورات الهی است، به طوری که خیلی از کفار و یهودی ها و مسیحی ها، با عمل ایشان مسلمان شدند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۸    
امام جمعه اهل سنت بخش شیبکوه شهرستان بندر لنگه (چارک)، بیان نمود: امیرالمومنین علی(ع) دارای ویژگی ها و منزلت های خاص در میان تمام مذاهب اسلامی می باشند، ایشان محور وحدت و انسجام امت اسلامی هستند و از این رو تمام مذاهب باید جملات و سخنان گرانبهای ایشان را مورد توجه ویژه در امور زندگی خویش قرار دهند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اعتراض امام جمعه اهل سنت زاهدان در پی کشتار سوخت بران عبدالحمید اسماعیل زهی، امام جمعه اهل سنت زاهدان، با صدور بیانیه ای تیراندازی ها به سمت این افراد را محکوم کرد و آن را خلاف شرع و قانون خواند. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه اظهار داشت: نقش علمای اسلام در طول تاریخ که در تبیین دین مشعل دار هدایت بوده اند یک نقش برجسته است و در طی این 14 قرن با مجاهدت، تلاش، کوشش، تبلیغ زبانی و... که انجام داده اند، توانسته اند دین خدا را به اقصی نقاط سرزمین پهناور هستی برسانند.
ثلاث   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۰    
ثلاث- امام جمعه اهل سنت شهرکنگان بر لزوم استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان در زمینه های مختلف برای رفع مشکلات و چالش های احتمالی تاکید کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۲    
کرمانشاه - امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: مکتب غرب، یک مکتب مادی گرایانه است که در آن معنویات جایی ندارند و در این میان سرنوشت زن نیز با توجه به اهداف، تعیین می شود.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نشست تقریب مذاهب با حضور سردار جانباز 70درصد قطع نخاعی دفاع مقدس غلامحسین صفایی، حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم، شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت قشم، مرتضی شیخ زاده معاون فرهنگی ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در دیدار با امام جمعه اهل سنت و اعضای شورای روحانیت کرمانشاه گفت: وظیفه علماست که حربه های دشمنان را شناسایی و آگاهی بخشی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: وحدت میان امت اسلامی یک امر قرآنی بوده که باید احیا شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: اختلافات قومی و مذهبی در استان کرمانشاه دیده نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان امام جمعه اهل سنت بخش نگین کویر شهرستان فهرج گفت: در حوزه عدالت و گسترش عدل در جامعه تلاش های اثرگذاری انجام شده و لازم است که اقدامات این حوزه روز به روز افزایش یابد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
دکتر شهریاری تاکید کرد: امروز باید زیر چتر واحد، اسلام حقیقی را اجرا کنیم و نگذاریم شبکه های معاند میان مردم تفرقه ایجاد کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، توهین کردن را از منظر دین مبین اسلام حرام دانست و گفت: بدزبانی و توهین سبب ضعف ایمان و ناامنی اخلاقی و اجتماعی می شود.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۰    
فاش نیوز - امام جمعه زابل در پاسخ به سخنان اخیر مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت این شهر، مطالبی را در پاسخ به وی بیان کرده است. حجت الاسلام عزیزی امام جمعه زابل در خطبه های نماز جمعه گفت ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه الصدیق و امام جمعه اهل سنت بیرجند، اظهار کرد: از مهمترین دستاوردهای جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی ایران ایجاد وحدت و عزت برای جهان اسلام و افزایش توان بازدارندگی در مقابل دشمنان اسلام است.