شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۳:۵۲Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه اهل سنت»

میزان   ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان-طبق اعلام ستاد خبری سی وچهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، ماموستا عبدالرحمن مرادی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در وبینار نقش دانشمندان و نخبگان مسلمان در مواجهه با بلایا و مصائب با اشاره به اینکه یکی از سوالاتی که در راستای وجود ویروس کرونا مطرح می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
گروه استان ها- امام جمعه اهل سنت نقده با تاکید بر اینکه حاکمان اسلامی نباید به استکبار جهانی اعتماد کنند گفت:بی تردید اعتماد به آنها خیانت به جامعه اسلامی است چون در کشورهای غربی دین اسلام را به گونه ای جلوه می دهند که یک دین عقب مانده و خشن است.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ امام جمعه اهل سنت بیرجند با تاکید بر ضرورت اتحاد شیعه و سنی، گفت: اصولی که از سوی مقام معظم رهبری تبیین شده است، زمینه ساز اتحاد بین شیعه و سنی است.
مولوی سید احمد عبدالهی امام جمعه اهل سنت شهر اسدیه در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص هفته وحدت اظهار کرد: وحدت اهمیت زیادی دارد چراکه خداوند در قرآن مسلمانان را به داشتن وحدت بین یکدیگر امر کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه اهل سنت سورو گفت: توهین های صورت گرفته به ساحت رسول خدا در فرانسه نشان عمق عداوت مدعیان حقوق بشر با مسلمانان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ریگان با تبریک هفته وحدت گفت: همه ما با اتحاد خود دشمنان را مایوس کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: هفته وحدت فرصتی برای تقویت اتحاد و برادری است و مسلمانان باید بابصیرت کامل توطئه دشمنان را خنثی کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
از بازگویی خاطرات مبارزه با ضد انقلاب تا نقش تاثیرگذار ماموستا ملاقادر قادری در ایجاد وحدت میان مسلمانان در گفتگوی بدون تعارف با امام جمعه اهل سنت پاوه
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت پاوه مهمان این قسمت از برنامه بدون تعارف بود.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از بوشهر ، شیخ محمد فاروقی امام جمعه اهل سنت گناوه امروز در نخستین برنامه این آئین معنوی با تبریک میلاد باسعادت پیامبر گرامی اسلام ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۹:۳۰    
امام جمعه اهل سنت نگین شهر گفت: آنچه امروز برای رسیدن به وحدت واقعی باید مورد توجه واقع شود تقویت ایمان به ویژه در جوانان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نتیجه تفرقه عذاب و آوارگی است و مسلمانان برای پیروزی در مقابل جبهه استکبار باید متحد و همدل باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۴۳    
کرمانشاه – ایرنا – امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: تا هنگامی که امت اسلامی ایران وحدت و یکدلی داشته باشند شاهد پیشرفت، انسجام و تعالی جامعه خواهیم بود.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از بوشهر ، شیخ اسماعیل بازدار امام جمعه اهل سنت بوشهر امروز در نشست هم اندیشی علمای اسلام در تعمیق وحدت اسلامی و استکبار ستیزی با بیان اینکه یکی از مهمترین سفارش های پیامبر اسلام و قرآن دعوت مردم به سوی اتحاد، وحدت و انسجام است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۵۱    
گروه استان ها-ماموستا عبدالقادر بیضاوی به علت ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه بستری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۳۸    
بیرجند - ایرنا - امام جمعه اهل سنت بیرجند گفت: اگر کفار امروز جرات پیدا کردند که به ساحت مقدس پیامبراکرم (ص) توهین کنند به دلیل اختلافات بین مسلمانان است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ملارشید ثنایی, امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: پای کار بودن مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است و مسئولین تمام توان خودرا بکار گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۷    
گروه استان ها امام جمعه اهل سنت مانه و سملقان گفت: وحدت امت اسلامی که یادگار امام راحل است، کلید همه مشکلات جهان اسلام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت قشم تحریک مسلمانان برای واکنش های احساسی را از اهداف رئیس جمهور فرانسه در اهانت به خاتم الانبیا(ص) برشمرد و گفت: واکنش امت اسلام باید عقلانی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۵۵    
در ادامه محکومیت اهانت به ساحت قدسی پیامبر اسلام(ص)، امام جمعه اهل سنت فهرج هم این اقدام قبیح را محکوم کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۰    
کرمانشاه - امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: آمریکایی ها با مطرح کردن مسأله دروغین صلح به دنبال ایجاد یک توطئه بسیار بزرگ در جهان اسلام هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۸    
گروه استان ها- مدیر حوزه علمیه اهل سنت تالش گفت: ما از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب که فرمودند جامعه مسلمانان باید به برداشت های یکدیگر احترام بگذارند پیروی می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۵    
امام جمعه اهل سنت رضوانشهر : توهین به ساحت پیامبر خدا ، ماهیت پلید دشمنان را آشکارتر می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۱۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان امام جمعه اهل سنت خاش سیستان و بلوچستان گفت: مهم ترین پیام امت اسلام به اهانت کنندگان به ساحت پیامبر رحمت و مهربانی؛ پیاده کردن سیرت نبوی، اجرای فرامین الهی در زندگی فردی و اجتماعی است تا به سعادت در دنیا و آخرت برسند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۷    
ایسنا/کرمانشاه امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: انتظار داریم جهانیان حرمت اسلام و مسلمانان را نگه دارند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از بوشهر ، امام جمعه، شهردار و شورای اسلامی به همراه امام جمعه اهل سنت سیراف با حضور در دریابانی سیراف به مناسبت هفته نیروی انتظامی از پرسنل دریابانی شهر سیراف تجلیل به عمل آوردند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۰    
امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: هفته وحدت یکی از ویژگی ها و ابتکارات مهم نظام جمهوری اسلامی است، چیزی که سرلوحه تمام مسائل انقلاب است.
هرمز آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۳    
به گزارش قشمنا ؛ شیخ عبدالرحیم خطیبی امام جمعه اهل سنت شهرستان قشم در خطبه دوم نماز جمعه امروز 2 مهر 99 با اشاره به جان باختن 4 جوان در شرکت پودر ماهی صبا مجد سوزا، گفت: این حادثه، غبار حزن و اندوه را بر دلها وارد کرد و احساسات مردم را جریحه دار نمود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۱۱    
زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: احیای امر به معروف و نهی از منکر بر هر مسلمانی فرض است زیرا در سایه این فریضه مهم الهی می توان جامعه ای سالم داشت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ ثبت دومین وقف جدید در دهه وقف و پنجمین وقف جدید شهرستان دیّر در سال 99، دیدار امام جمعه اهل سنت شهر کنگان با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت سوزا گفت: کارخانه پودرماهی در سوزا مصائب فراوانی برای مردم داشته و تاکنون 7 جوان در این کارخانه جان خود را از دست داده اند و وقت آن است که مسؤولان فکری برای این کارخانه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - امام جمعه اهل سنت بیرجند گفت: ما باید در رابطه با مردم و دیگران اخلاق پیامبر اسلام (ص) را داشته باشیم که با مردم مهربان و نرم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۹    
تایباد - امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: یکی از مسائل مهمی که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را از دیگر نیروهای انتظامی دنیا ممتاز می کند، مردمی بودن آن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۵    
امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: مردم مرزنشین این شهرستان حق دارند یک ورزشگاه مطلوب و در سطح ملی داشته باشند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۵    
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: نیروی انتظامی ازنیروهای ارزشی وشجاع تشکیل شده وازامنیت مردم حفاظت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت فهرج گفت: ما برای امنیت کشورمان شهدای زیادی تقدیم کرده ایم و در هر لباسی که هستیم باید قدردان این امنیت باشیم.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت سرپلذهاب گفت: پیروی وتبعیت از قران و اهل بیت پیامبراسلام (ص) باعث سعادت مسلمانان می شود .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه اهل سنت نقده گفت: فرمایشات امام رضا(ع) همواره در نزد علمای بزرگ اهلسنت، از جایگاه والایی برخوردار بوده و این علمای بزرگ، نظرات علمی و دینی امام رضا(ع) را جزو منابع متقن و جزو مسائل عمیق و شرعی قرار داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۵    
کرمانشاه - ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: وجود مبارک و نازنین حضرت محمد المصطفی (ص) برای امت اسلامی بالاترین و بهترین محور وحدت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۳    
بندرعباس- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کیش از امام علی(ع) به عنوان اسطوره جوانمردی، قناعت، مقاومت، علم و معرفت یاد کرد و گفت: این اسوه برتر نه تنها اسوه و الگوی مسلمانان است بلکه الگوی همه جهانیان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۹    
امام جمعه اهل سنت کیش نقش استاندارد را در تامین سلامت، ایمنی و کیفیت زندگی مردم را بسیار مهم و اثر گذار دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_مولوی کریم زایی امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در حاشیه بازدید قالیباف از تولیدی گسترش بلوچ از وی درخواست کرد قسمت بافندگی این کارخانه برای اشتغال زایی بیشتر مردم منطقه راه اندازی شود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۴    
مولوی عبدالحمید با صدور بیانیه ای، ضمن محکوم کردن ترور مولوی عادل خان، این حمله را ناجوانمردانه توصیف کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان، متن بیانیه مولوی عبدالحمید به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت چابهار گفت: احداث فرودگاه در فاصله 50 کیلومتری چابهار معنا ندارد، باید فرودگاه در محدوده منطقه آزاد چابهار باشد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۷    
کرمانشاه - امام جمعه اهل سنت کرمانشاه باتأکید بر اینکه تندروی در دین زمینه ساز ایجاد فرقه های خودساخته در اسلام می گردد، گفت: بصیرت دینی بسترساز وحدت در جامعه اسلامی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با تاکید بر اینکه محور وحدت باید دین اسلام باشد و با هر لباس و زبانی که هستیم دین اسلام را باید در نظر داشته باشیم، گفت: اسلام و وحدت اسلامی سبب نزول برکت و رحمت است و مسلمانان را از تفرقه و دودستگی مصون می دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: صداقت در گفتار و کردار و نیت پاک در مواجهه با همنوع از ضروریات دینی و اجتماعی ما مسلمانان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۸    
زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: تقویت اعتقادات و باورهای دینی جوانان و نوجوانان باعث شکست تهاجم و دسیسه های فرهنگی دشمنان اسلام می شود.