پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۴Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

هرمز (hormoz.ir)

  ۳ دقیقه پیش    
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، در پیام های جداگانه ای خطاب به فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده منطقه یکم ندسا و فرمانده سپاه امام سجاد ع استان هرمزگان ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
کاربران شبکه های اجتماعی ضمن انتقاد از اظهارات رئیس جمهور مبنی بر نخوردن گوشت و مرغ و رفتن تمایل غذایی مردم به سمت آبزیان، با کنایه به وعده 100 روزه حل مشکلات در پایان کار دولت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
راضی شدن مذاکره کنندگان ایرانی به چیزی کمتر از لغو کامل تحریم ها و راستی آزمایی دقیق در فرصت بوجود آمده نمی تواندصرفا یک اشتباه استراتژیک باشد بلکه یک خیانت آشکار است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش میناب از کمک 570 میلیون ریالی در قالب صندوق کرامت برای کمک به دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت خبرداد.
  ۶ ساعت پیش    
پخش زنده مناجات در ماه مبارک رمضان “قرائت مناجات امیرالمؤمنین(علیه السلام) در مسجد کوفه”به همت نوجوانان و جوانان عاشورایی هئیت رزمندگان اسلام بندرعباس از جوار شهدای گمنام کوی امام خامنه ای (حفظه ...
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان مجتمع شورای حل اختلاف بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان ، رئیس کل دادگستری استان و جمعی از مسوولان آغاز شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان در پیامی فرا رسیدن سالروز تاسیس سپاه انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
احمدی نیا گفت: راضی شدن مذاکره کنندگان ایرانی به چیزی کمتر از لغو کامل تحریم ها و راستی آزمایی دقیق در فرصت بوجود آمده نمی تواندصرفا یک اشتباه استراتژیک باشد بلکه یک خیانت آشکار است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: میزان مصرف آب شرب استان هشت هزار و 300لیتر در ثانیه است که دوهزار و 500لیتر کسری تولید آب داریم و به لحاظ تأمین و مدیریت منابع آب شرب و کشاورزی سال سختی پیش رو داریم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه اخباری که در اختیار مجلس قرارگرفته حاکی از این است که مذاکره کنندگان در وین به جمع بندی نرسیدند گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
شبکه پرس تی وی شب گذشته در خبری به نقل از یک منبع آگاه از عزم جدی آمریکا برای عدم لغو یک جای تحریم ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۵    
اخلاقی از واگذاری بیش از 300 حلقه لاستیک به نرخ مصوب دولتی به رانندگان خطوط تاکسی شهر بندرعباس خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
کاندیداتوری فردی که به دلیل تلاش برای تقلب در انتخابات به نیابت از اصلاح طلب ها و برای ضربه زدن به هاشمی رفسنجانی انفصال از خدمت گرفته اولین جوک انتخاباتی 1400 شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
اصرار عجیب روحانی و تیم مذاکراتی برای رسیدن به یک توافق تا قبل از خرداد 1400 آن هم با مفادی که اخبارش منتشر شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان هرمزگان اظهارکرد: نوزدهمین جشن گلریزان همدلی و مهربانی در روزهای سخت کرونایی از طریق پویش های مردمی در فضای مجازی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نامور گفت: یکی از الزامات مهم این شرکت در اجرای تمامی فرآیندهای تولید و همچنین محصولات تولیدی رعایت استاندارد های زیست محیطی و ایجاد توازن بین توسعه و حفظ محیط زیست با کنترل اثرات نامطلوب زیست محیطی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسیحی تازیانی گفت: فاضلاب بندرعباس از آلودگی پنج برابری حد نرمال برخوردار بوده و این مشکل تاکنون رفع نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سردار جعفری گفت: پس از شناسایی اعضای یک باند سازمان یافته قاچاق مواد مخدر که قصد انتقال 2 محموله مواد افیونی از مبدا استان های شرقی کشور به هرمزگان داشتند؛ با هوشیاری و تلاش همه جانبه پلیس هرمزگان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری هرمزگان به مطالبات 68 نفر از شهروندان رسیدگی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در واکنش به ادعایی در خصوص دستکاری جداول بودجه 1400 توسط آقایان قالیباف و نادران گفت: هیچ تصمیمی، بدون مجوز از اعضای کمیسیون تلفیق و صحن علنی گرفته نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر هِروآبادی گفت: پس از عمل جراحی دو ساعته، یک توده سه کیلویی از شکم پسر بچه ی 3 و نیم ساله قشمی خارج شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
غلامی گفت: در طرح “ایران مهربان” ، تعداد 600 نفر از ایتام این شهرستان توسط شش نفر از حامیان زیر چتر حمایتی قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به دلیل افزایش بی سابقه نرخ ارز و در پی آن افزایش سرسام آور نهاده های کشاورزی، سم، کود، هزینه کارگر و حمل و نقل محصولات ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رفع ظلم و کاهش تبعیض در حق سربازان وظیفه به اقدام موثر نیاز داشت که مجلس با 3.5 برابر کردن حقوق سربازان، آن را محقق کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئوفی از برگزاری اولین رویداد ملّی افق روشن با رویکرد امید آفرینی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۵    
مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان گفت: در هفته گذشته بیش از60 درصد آزمایش های کرونا در رودان مثبت بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در نشست مشترک با فرماندار و بخشداران میناب از اجرای پروژه های متعدد برای تامین نیاز آبی شهر و روستاهای این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مسعود گرگیج گفت: امسال دو هزار و 500 هکتار از باغ های فرسوده در هرمزگان احیا می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۰    
زارعی گفت: در ماه مبارک رمضان ذخایر خونی استان کاهش پیدا کرده است و نیازمند اهداء خون توسط شهروندان هرمزگانی هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حاجی آباد گفت: برداشت سیب زمینی از 400 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان حاجی آباد آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آشوری گفت: طرح ضیافت با هدف توزیع اقلام تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان از اول اردیبهشت ماه در شهرستان بندرلنگه برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۰    
شهید غلامحسین پرخیده پنجم مهر1332 در روستای رهبران از توابع بخش رودخانه شهرستان رودان به دنیا آمد و سرانجام ششم خردادماه سال 1365 در شهر فاو عراق بر اثر اصابت ترکش خمپاره به کمر به شهادت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۰    
جهانگیری گفت:نهضت سد سازی باعث رونق کشاورزی و ایجاد اشتغالزایی در مناطق مختلف شهرستان شده و احداث 20 سد در بخش احمدی در دست اقدام و تاکنون تعداد 12 سد با اعتبار10میلیارد تومان به اتمام رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سهرابی گفت: رمضان ماه مناجات و ضیافت الهی است که خداوند آن را برای نثار رحمت و مغفرت بر بندگان خلق کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۱:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگلن از نجات جان 8 سرنشین شناور صیادی توسط نیروی دریایی سپاه در آبهای جنوب قشم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان از از پلمپ 10 واحد صنفی متخلف در هفته اخیر و در پیک چهارم کرونا خبر داد و گفت: در وضعیت نارنجی (پرخطر) رودان ، فعالیت اصناف گروه 3 و 4 ممنوع می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان در پیام تسلیت خود به مناسبت عروج جانشین فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: کارنامه درخشان سردار حجازی، یادگاری راهگشا و مسئولیت آفرین است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان در پیامی عروج آسمانی سردار سرلشکر پاسدار جانباز شهید سید محمد حجازی از فرماندهان دوران هشت سال دفاع مقدس را تسلیت گفت .
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تصادف تانکر قیر با خودرو ساینا در محور لار-جهرم چهار کشته و یک مصدوم بر جا گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در هفته جاری 9060 دوز واکسن کرونا وارد هرمزگان می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان هرمزگان طی گفتگویی نسبت به موارد نقل شده از سوی مدیرعامل این خانه و رهاورد سفر اخیر هیات مدیره خانه مطبوعات کشور ، شفاف سازی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۵    
امام جمعه پارسیان با اشاره به اینکه رسانه ها ظرفیت خاطرنشان را شناسایی کنند گفت: هر نهاد و مسئولی که مانع از تولید شود را به مردم معرفی کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۰    
29 فروردین مصادف با سالروز شهادت شهیدان اسحاق دارا و اسدالله رئیسی کاربران فضای مجازی استان هرمزگان با انتشار توئیت هایی در وصف این دو شهید بزرگوار هشتک #دارا_رئیسی را جز 10 هشتک برتر توئیتر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه به زلزله بندرگناوه استان بوشهر همه نیرو های امدادی و عملیاتی هرمزگان در آمادگی کامل هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
کلیپی در فضای مجازی از اهانت به فرد ملبس به لباس روحانیت در حال دست به دست شدن است. کلیپی که برخی آن را به استان گیلان نسبت داده اند اما اصل ماجرا چیز دیگری است!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با صدور پیامی فرارسیدن 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به فرمانده معظم کل قوا (مد ظله العالی) و دلاورمردان ارتش قهرمان ایران اسلامی تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان با صدور پیامی ضمن تبریک 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی، بر ارتقا توانمندسازی دفاعی این نیرو در دفاع از مرزهای کشور تاکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی هرمزگان گفت: ایران اسلامی در گو شه و کنار جهان توانسته جبهه های مقاومت یکی از دیگری قوی تر را تربیت کندو خواب را از چشم استکبار و همه ابر قدرت های جهانی ربوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شهیدان دارا ، رئیسی و هم رزمانشان قریب به شش ساعت نبرد مستقیم در اطراف سکوهای مبارک و در حومه جزیره بوموسی بدون یک نقطه اتکا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهیدان اسحاق دارا و اسدالله رئیسی از شهدای خلیج فارس از سیره خاصی برخوار هستند که می توانند مورد توجه مسئولان کشور قرار گیرند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۱    
مسئول بسیج سازندگی سپاه میناب گفت:به مناسبت گرامیداشت ماه مبارک رمضان و کمک به نیازمندان 300 کیلو پیاز بین نیازمندان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بازماندگان گفت: نیروهای ارتش با اتحاد و انسجامی که با سایر نیروهای مسلح کشورمان دارند، عرصه را برای هر گونه متجاوزان و دشمنان این مرز و بوم تنگ کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت روز ارتش با حضور استاندار هرمزگان و رئیس کل دادگستری استان و جمعی از مسئولین ارشد اجرایی ، قضایی و نظامی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
غلامپور گفت: توزیع کالا های اساسی ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان رودان آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: تجمع در سواحل شهر بندرعباس ممنوع است و هر خودرویی که در ساحل پارک باشد، توسط نیروی انتظامی جریمه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیست و نهم فروردین ماه سال 1367، آبهای نیلگون خلیج فارس شاهد نبرد نابرابر اما جسورانه دریادلان هرمزگانی با نیروی دریایی آمریکا بود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج گفت: ارتش با تعهد، وفاداری، غیرت، لیاقت و دفاع از اسلام عزیز و قرآن کریم با رزم مردانه و ایثار جانانه در تمام میادین به اثبات رسانیده و موجبات سرافرازی امت اسلام و کشور عزیزمان را ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۷:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
با وساطت دستگاه قضایی استان هرمزگان درگیری 75 ساله میان سه طایفه بزرگ از شهرستان های سیریک و بشاگرد در ویژه برنامه تلویزیونی مثل ماه پایان یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ووشو آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون کشورمان حمایت خود را از طرح خانه ووشو برای امید در بشاگرد اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
قصمی گفت: در اجرای سیاست بهره مندی روستائیان از آب پایدار، آبرسانی به روستای زمین حسن بشاگرد نیز به سرعت در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس از کشف 12 هزار لیترسوخت قاچاق در این شهرستان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان، نماینده هرمزگان به یک تساوی پرگل خارج از خانه دست یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا در بندرعباس برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف وامورخیریه رودان گفت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان مراسم جزء خوانی قرآن کریم بدون حضور مردم در بقاع شاخص این شهرستان در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نوروزیان گفت: این هفته شناسایی موارد مثبت کرونا در استان، 67 درصد افزایش داشت و آزمایش های تشخیص کرونا نیز با افزایش 50 درصدی رو به رو بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با بهره مندی از توان متخصصان داخلی و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی برای راه اندازی آبشیرین کن ها و انتقال آب از دریا به فلات مرکزی در زمان تحریم های ناجوانمردانه انقلابی بزرگ در تامین آب مناطق کم آب ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سال گذشته بیش از یک میلیون و 958 هزار تن انواع کالای اساسی توسط 43 فروند کشتی در بندرشهید رجایی بندرعباس تخلیه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۳۳   + ۸۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ارتش و سپاه، دست در دست یکدیگر، با هوشمندی مشت آهنین ملت عظیم الشأن ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند بود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
دقایقی قبل که تیتر برخی از رسانه های اصلاح طلب انتقاد محمد خاتمی از دولت را درج کرد، برای خیلی ها جالب بود که ببینند هشت سال بعد از تکرارهای او برای روحانی چه چیزی خاتمی را وادار کرده که به دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان با تأکید بر لزوم تسهیل دسترسی مردم به وکیل ، این موضوع را یکی از ارکان مهم آسان شدن دسترسی مردم به عدالت برشمرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۸    
امام جمعه شهرستان سیریک گفت: تداوم مذاکرات ایران با کشورهای 4+1 بازی موش و گربه پیر فرتود آمریکاست که راه انداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۳    
رئیس بیمارستان رستمانی پارسیان با اشاره به وضعیت همه گیر شدن بیماری کرونا در شهرستان، گفت: بیمارستان در حال پر شدن بیماران کرونایی است و از مردم می خواهیم که از تجمعات و دورهمی ها به شدت دوری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۸    
امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام والمسلمین پاک نژاد به همراه فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سرهنگ احمدی از صنوف شهرستان بوموسی (قرارگاه تحول محلات بسیج بوموسی ) بازدید و سرکشی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 47کیلو و 900گرم شیشه در یک عملیات توسط مأموران انتظامی شهرستان رودان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان هرمزگان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه پژو 405 در محور جغین به هشت بندی 2 نفر کشته و مجروح شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر حفاظت محیط زیست رودان گفت: یکی از شهروندان رودانی با یک قلاده خرس سیاه مواجه شده و مورد حمله قرار گرفته به طوری که از ناحیه دست و پا دچار آسیب شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رودان گفت: از یک هفته گذشته تاکنون 184 بیمار مبتلا به کرونا در این شهرستان شناسایی شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا هرمزگان از اتمام عملیات آبرسانی به روستاهای “کوهین و چاه کهنه” شهرستان بندرلنگه خبر داد و گفت: با بهره برداری از این پروژه مشترکان این روستاها از آب شرب پایدار برخوردار شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
درویشی گفت: در ماه مبارک رمضان همه باید تلاش کنیم بالاترین رتبه معنوی در جهت فارغ التحصیل شدن از دانشگاه خودسازی برای رسیدن به بالاترین درجات کمالات انسانی اخذ نمائیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب از فعالیت 170 روحانی تبلیغی در طی ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جمعیت دانشجویی امام حسن مجتبی (ع) هرمزگان گفت: پویش کاغذ مهربانی، با هدف جمع آوری کاغذ های باطله موجود در سرتاسر استان هرمزگان وبه خصوص شهر بندرعباس جهت تامین هزینه های خانواده های کم برخوردار ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان در دیداربا هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور معصومه قاسمی، رییس خانه مطبوعات هرمزگان را فعال فرهیخته حوزه رسانه هرمزگان دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر پرهیز از سیاسی کاری در مبارزه با بیماری کرونا گفت: متاسفانه عده ای تلاش می کنند ویروس کرونا و مرگ مردم را عاملی برای موفقیت در عرصه سیاست بدانند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان بافرارسیدن ماه پرخیروبرکت رمضان بالغ بر یک هزاربسته معیشتی دربین نیازمندان وقشرآسیب پذیرشهرستان بندرخمیرتوزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف 34راس گوسفند قاچاق به ارزش 780میلیون ریال توسط ماموران انتظامی شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۸   + ۹۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه فرسایشی شدن مذاکرات برای کشور ضرر دارد، فرمودند: آمریکا مذاکره نمی کند که حرف حقی را قبول کند بلکه آمریکا می خواهد مذاکره کند تا حرف باطلی را تحمیل کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تلف شدن گربه ماهیان در جاسک از ابتدای سال به عنوان اولین رخداد زیست محیطی در محافل رسانه ای مطرح شد. حادثه ای که تکرار آن موجی از نگرانی ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
آتش سوزی در نخلستان های دهستان سیاهو بندرعباس پس از 14 ساعت تلاش، بامداد امروز مهار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در پاسخ به منتقدان درباره عجله در مذاکرات وین گفت: چرا از وین می ترسید؟ چرا نگرانید تحریم ها قبل از انتخابات لغو شود!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: برخی می گویند دست ظالم باید قطع شود ولی در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد، بگذارید به تیر ماه و این ها برسیم بعد!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان هرمزگان از برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن کریم طرح ضیافت از امروز به مدت 30 روز در حسینیه امامزاده سید مظفر(علیه السلام) خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حسین پور گفت: آمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان نسبت به دیروز دو برابر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
همتی گفت:پس از پالایش وبررسی نام نویسی هشت هزار و 274 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستا استان تایید شدکه در همسنجی با دوره قبل سه درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان با صدور پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به همه مسلمین جهان، به ویژه ملت مسلمان ایران و مردم مؤمن استان هرمزگان تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رودان گفت: 719 نفر برای برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در چهار بخش مرکزی، بیکاه، رودخانه و جغین این شهرستان ثبت نام کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با موافقت رئیس دادگستری شهرستان میناب شش نفر از مددجویان زندان این شهرستان آزاد شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۶۷ سایت دیگر  
براساس گزارش گروه های رصدی ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری، ماه شعبان 30 روزه بوده و چهارشنبه 25فروردین1400 اولین روز از ماه مبارک رمضان خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف هرمزگان از برگزاری طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه شاخص استان در ماه مبارک رمضان به صورت مجازی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۵۰   + ۵۷ سایت دیگر  
سردار غلامرضا سلیمانی از توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۱    
سرهنگ پاسدارمحمد سالاری با صدور پیامی از مردم شهرستان قشم تشکر نمود.
مشاهده نتایج بیشتر...