جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۲:۲۵Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

هرمز (hormoz.ir)

  ۲ ساعت پیش    
ابراهیمی با تاکید بر لزوم مهارت آموزی بازنشستگان گفت: این قشر از جامعه با بهره گیری از دانش و تجربه شغلی می توانند نقش قابل توجهی در کارآفرینی در حوزه تجارب مربوط به خود داشته باشند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اعضای دوره ششم شورا شهر بندرعباس پس از تشکیل اولین جلسه شورا، را به عنوان تعیین تکلیف شهردار بندرعباس اختصاص دادند.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مراسم تحلیف رئیس جمهور هشتم با حضور 115 مقام رسمی از 73 کشور جهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
داوری گفت: طرح جبران و تثبیت یادگیری در تابستان برای دانش آموزان پایه های ابتدایی مدارس شهرستان آغاز شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پس از چهار سال، عملیات بازسازی زمین چمن طبیعی مجموعه ورزشی شهید چمران رودان با پیگیری ها مجدانه اهالی فوتبال آغاز شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: باتوجه با افزایش دما و احتمال بروز گردوغبار از هم استانی های عزیز تقاضا می شود علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق طی روزهای یاد شده از تردد های غیر ضروری در ساعات گرم روز بویژه در مناطق ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یگانه با تاکید بر اینکه رعایت تکریم و حفظ حرمت سالمندان و خردمندان جامعه در راس همه امور باشد، گفت: توانمندسازی سرمایه های اجتماعی بازنشسته استان جدی گرفته شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
همتی گفت: با بهره گیری از گنجینه ای همچون صحیفه سجادیه، باید به دنبال رفع تشنگی های معنوی و معرفتی بشر امروز باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
بیت اللهی گفت: باید تلاش کرد تا چالش های پیش روی حمل و نقل دانش آموزی برطرف و خانواده ها دغدغه ای در مورد سرویس حمل و نقل مدارس نداشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۷    
ابراهیمی از آغاز تحول گرایی در ورزش با حمایت صنایع خبر داد و گفت: به دنبال اجرای برنامه هایی جهت فراهم ساختن زمینه های مالی برای ورزش کارگری هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۲   + ۷۷ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه در سیاست ها و راهبردهای دفاعی ما هیچ گونه عملی، از هیچ دشمنی، در هیچ نقطه ای با هیچ مقیاسی نیست که قابل تحمل باشد و ما را وادار به واکنش های سرسختانه و قاطعانه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۲    
هادی ابراهیمی با صدور پیامی، فرا رسیدن 25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جلیلی گفت: در حال حاضر 14 هزار و 36 بازنشسته حقوق بگیر که شاغلین سابق ادارات دولتی و شرکت های دولتی استان بودند و 2 هزار و 926 بازنشسته که فوت شده اند و هم اکنون 4 هزار و 727 ورثه این متوفیان از ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئوفی گفت: صیفی کاران هرمزگانی به ویژه پیازکاران، بادمجان کاران، هندوانه کاران، خیارکاران و گوجه کاران با چالش اساسی فروش محصولات تولیدی و افت شدید قیمت مواجه هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۷    
رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب از آغاز ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از در سطوح استانی و ملی خبر داد و گفت: فرایند ثبت نام تا 22 مرداد ماه سال جاری ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کریمی از راهیابی 6 دانش آموز مینابی به دوازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
علی اکبر زارعی، زیلوباف روشندل میبدی است که 40 سال در نابینایی مطلق کارگاه زیلوبافی خود را به رغم همه مشکلات جسمی و اقتصادی سرپا نگه داشته و هر صبح چرخ تولیدش به حرکت در می آورد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شکستگی پی در پی خط انتقال انشعاب آب در محدوده خیابان شهید تختی نژاد شهرک امام رضا(ع) شهرستان بندرعباس زندگی مردم را مختل کرده که در این حین عدم پاسخگویی اداره آب و فاضلاب شهرستان بندرعباس بر دغدغه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
زمانی گفت: در دستورالعمل عزاداری محرم امسال آمده است برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز و فضای بسته با سقف بالای 6 متر با تهویه مناسب و با تأیید کارشناسان مربوط، بلامانع است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
جهانپور آمار تولید، تحویل و توزیع واکسن کووایران برکت تا 13 مرداد را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خانه سرخ و کوچه سرخ است و خیابان سرخ است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار تنگسیری گفت: در تمام مرزهای آبی حوزه جغرافیای خلیج فارس و تنگه هرمز امنیت کامل برقرار است، حتی برای دفاع از امنیت منافع جمهوری اسلامی در آب های آزاد و دوردست آمادگی وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
یاوری از افزایش 20 درصدی قیمت میوه نسبت به ماه گذشته و کاهش خرید مردم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۵۱ سایت دیگر  
خشنود در پیگیری حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم گفت: احضار و بازداشت برخی از مسئولان در رابطه با موضوع آب در خوزستان انجام شده و پرونده آن در حال رسیدگی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
لاری گفت: یکی از واکسن های کرونا را برای زنان زیر 50 سال ممنوع کردیم و سعی می کنیم آن را به دانشجویان تزریق نکنیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان بر لزوم تلاش برای فراگیر نمودن امر داوری در سطح جامعه تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گفت: با هوشیاری و تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی استان عامل آتش سوزی های درب اماکن دولتی در بندرعباس شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج از آغاز بزرگترین دوره آموزش تربیت مدرس سواد رسانه ای و فضای مجازی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رضا اطری و حسن یزدانی کشتی گیر کشتی آزاد با پیروزی مقابل حریفان خود به نیمه نهایی راه یافتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
انصاری با اشاره به سخن شیخ مفید در خصوص مباهله مباهله فضیلتی استثنائی برای اهل بیت (ع) است که هیچ کس از امت اسلام در این فضیلت با آنان شریک نیست و همانند آنان نمی تواند باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
علیمراد گفت: در هفته اخیر میزان ابتلا، 33 درصد نسبت به هفته گذشته بیشتر شده و به تبع آن 46 درصد بستری و 66 درصد فوتی ها نسبت به هفته گذشته افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در جریان برگزاری دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به مشکلات 73 نفر از شهروندان رسیدگی شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۵۵ سایت دیگر  
نظر پور گفت: سامانه واکسیناسیون برای کارکنان ستاد وزارت علوم و کلیه دانشگاه های کشور به منظور واکسینه کردن علیه کرونا فعال شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۹۹ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی درجلسه روسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا حضور یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ولی پور از بکارگیری 308 تیم عملیاتی جهت امدادرسانی به بیش از 10 هزار نفر از شهروندان در حوادث جوی روزهای اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام میرزایی با بیان اینکه دولت برای کسب موفقیت، اعتماد را به مردم برگرداند، گفت: در حال حاضر مردم نسبت به دولت و مسوولان بی اعتماد شده اند و دولت سیزدهم باید تلاش کند با مهار قیمت ها ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناسان اداره کل هواشناسی استان هرمزگان جو غالب در استان هرمزگان را غبار محلی عنوان و نوید بارش رحمت الهی در شهرستان بشاگرد دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زارعی با بیان اینکه نیاز بسیار جدی به اهداء کنندگان خون در استان هرمزگان داریم، گفت: از شهروندان خواهشمندیم اهدای خون را به روزهای خاص موکول نکنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بیت اللهی گفت: در سال تحصیلی 1399_1400 ؛ بیش از 9 هزار اتباع خارجی در مدارس استان تحصیل کردند که این دانش آموزان افغان و از اتباع کشورهای عراق، بنگلادش و...هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عامری سیاهویی از ثبت نام بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور بوموسی در 8 رشته کارشناسی از فردا 14 مردادماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در حالی تیم قایقرانی بانوان استان هرمزگان به مقام نخست رقابت های لیگ برتر این رشته ورزشی در کشور دست یافت که حمایت های بخش خصوصی یکی از عوامل این موفقیت به شمار می آید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نصری گفت: 9 نفر نیروی پرستاری از تهران وارد شهرستان قشم شده و به کادر پرستاری بیمارستان پیامبر اعظم(ص) اضافه می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سردار دهکی از شناسایی محل دپوی موادمخدر در سواحل “بندر تبن” از توابع شهرستان بندرلنگه و کشف بیش از 200کیلوگرم مواد مخدر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ستاری گفت: دولت سیزدهم باید تلاش کند که ابتدا در جامعه امیدآفرینی کند و بعد آن چه را مردم به آن امیددارند جامه عمل بپوشاند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئوفی گفت: تعزیه خوانان با هماهنگی و همکاری با ادارات کل تبلیغات اسلامی و ارشاد اسلامی استان زمینه عزاداری هرچه باشکوه تر سید و سالار شهیدان را در سطح استان با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی در ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
امینه دریانورد در حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ایمانی فرد با اشاره به اهمیت و جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، گفت: در سال های اخیر حوادث و اغتشاشات مختلفی توسط دشمنان نظام برنامه ریزی و اجرا شد و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مطلق با اشاره به شیوع بالای ویروس کرونا در هرمزگان، گفت: با توجه به وضعیت موجود، نظر ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران، قرنطینه کامل دو هفته ای سه جزیره قشم، کیش ،هرمز و حتی شهر بندرعباس است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ی ریاست جمهوری اسلامی ایران دقایقی قبل با حضور رهبر انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۱   + ۱۱۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: مراسم تنفیذ، که متکی است به قانون اساسی مظهری است از جابجایی مسئولیت بسیار مهم قوه مجریه که در واقع مدیریت کشور است به شکل عقلانی و به شکل آرام و متین، بسیار مهم است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خیری گفت: متقاضیان و علاقمندان به تحصیل می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org برای ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور از 14 تا 20 مرداد اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
قاسمی گفت: سامانه نوبت دهی واکسن کرونا برای خبرنگاران باز شد و خبرنگاران هرمزگانی از هم اکنون می توانند با مراجعه به سامانه مزبور، محل، روز و ساعت دریافت واکسن را انتخاب کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۱    
مدیر شبکه بهداشت ودرمان میناب گفت: در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر مراکز و اماکن عمومی در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی یک دفتر رسمی ثبت ازدواج در میناب پلمب شد و 2 بانک متخلف به دستگاه قضا معرفی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۱    
حجت الاسلام انصاری راد تاکید کرد: مسوولان هیئات مذهبی، کانون مداحان و شوراهای هیئات مذهبی، با برنامه ها و رویه شورای هماهنگی شبکه های هیأت و تشکل های دینی استان هماهنگ و همسو باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب اعلام کرد: کمک های خیرین برای کمک به بهداشت و درمان بیماران کرونایی از ابتدای شروع کرونا تاکنون 12 میلیارد و 583 میلیون و760 هزار ریال بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
میرنژاد با تاکید بر اینکه مقرر شده طبق موافقیت های صورت گرفته و با رعایت پروتکل های بهداشتی، هیچ گونه مراسمی در ماه محرم تعطیل نشود، گفت: امسال مراسم عزاداری ماه محرم در هرمزگان پرشور برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۱    
دکتر احسان کامرانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با صدرو پیامی خطاب به سرتیپ دوم پاسدار هدایت الله امیری، جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) ، ارتقا درجه وی را به سرتیپ دومی تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ کرمی از بررسی دقیق و کارشناسانه زوایایی فوت مشکوک یک خانم در نوار ساحلی توسط کارشناسان انتظامی استان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حسن پور گفت: در قالب ازدواج آسان، همزمان با عید سعید غدیر خم به 22 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد بندزرک جهیزیه اهداء شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
کرجی ران گفت: طی چهار ماهه نخست سالجاری حدود 564 هزار TEUکانتینر در بندر شهید رجایی تخلیه و بارگیری انجام شده که در همسنجی با مدت مشابه سال قبل، رشد 16 درصدی عملیات به ثبت رسیده است .
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس با تاکید بر اینکه ارتقا نواحی مستعد شرق هرمزگان از نظر تقسیمات کشوری در دستور کار است گفت: با پیگیری صورت گرفته روستاهای کرگان و زهوکی نیز جدیداً به شهر ارتقا یافتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه هرمزگان گفت: پلیس راه بارها مخاطرات حمل سوخت با خودروهای سواری و تردد غیر ایمن تریلی های حامل سوخت را هشدار داده بود چرا که هر دو تا سه هفته یک حادثه مربوط به این نوع ترددها را شاهد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از شناسایی و انهدام خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول 20 هزار متر در سواحل شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بیش از 2 هزار نوزاد لاکپشت پوزه عقابی در سواحل جزیره قشم متولد و راهی آب های خلیج فارس شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهمترین ویژگی های یک مهماندار شناور؛ مدیریت بحران است و مهمانداران شناورها باید چهار اصل مدیریت بحران، پیش بینی، پیشگیری، آماده و مقابله را باید به خوبی بشناسد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با صدور پیامی خطاب به جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) ، ارتقاء درجه وی را به سرتیپ دومی تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۱    
به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم به همت سپاه ناحیه بندر خمیر و قرار گاه تحول محله اسلام آباد پخت و توزیع هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان واهالی اسلام آباد و پهل انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان سازمان هواشناسی هرمزگان شرایط حاکم ناپایداری جوی در برخی از مناطق استان را تا روز چهارشنبه همین هفته گزارش کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ناصری از اختصاص تسهیلات 100 میلیون ریالی به صورت قرض الحسنه به شهروندان هرمزگانی متقاضی لوله کشی گاز منازل، خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم با تاکید بر این که واکسیناسیون دانشجویان در 4 فاز و از شهریور ماه تا آذر ماه انجام می گیرد گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
همتی از تنظیم و تدوین پیشنهاد تشکیل شورای عالی توسعه جزایر خبر داد و گفت: این کارگروه در صورت موافقت رئیس جمهور ، به منظور سیاست گذاری کلان در حوزه جزایر استان تشکیل خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تعطیلی و توقف صنعت هسته ای و انبارشدن هزاران سانتریفیوژ، گزاف ترین هزینه ملت ایران در قبال اعتماد به غرب بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از درمان بیش از 5 هزار نفر درمان بیمار کرونایی خبر داد و گفت: متاسفانه تعداد 103 نفر از مبتلایان به کرونا جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امینی نژاد گفت: اهدا جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد در قالب ازدواج آسان همزمان با عید سعید غدیر خم به 8 زوج نیازمند تحت حمایت کمیته امداد شیبکوه شهرستان بندرلنگه اهداء شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ارجمند گفت: داود میرنژاد بعنوان دبیر شورای هماهنگی شبکه هیات و تشکلهای دینی استان هرمزگان منصوب و معارفه شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیمی گفت : ثبت نام چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان از اول تیرماه آغاز و تا 22 مردادماه ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز دهم مردادماه، 8 نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان جان باختند و با این آمار، شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و 707 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
همتی ضمن قدردانی از همکاری و تعامل امامان جمعه در سراسر استان، گفت: نقش ائمه جمعه و جماعت در تحکیم آموزه های فرهنگی و ترغیب مردم به رعایت پروتکل ها بسیار مهم است و باید همچنان این تعامل و حمایت ادامه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
همتی گفت: با توجه به وجود استعدادهای خوب در رشته های مختلف ورزشی در استان هرمزگان، در راستای ساماندهی و اینکه برای ورزش استان هرمزگان در سایه برنامه ریزی و هدف گذاری، چشم انداز تعریف و هدایت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد سیریک گفت: تعداد 13 هزار و 650 پرس غذاگرم در روز عید غدیر پخت و میان خانواده های تحت حمایت و نیازمندان در این شهرستان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
با موافقت فرماندهی کل قوا درجه سرداری به جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان اعطا شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی شدت بارندگی روز اخیر در شهرستان بشاگرد برخی از رودخانه های فصلی این شهرستان طغیان کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ورزش یکی از رکن های اصلی سلامتی در جامعه به شمار می رود اما هم اینک در برخی از مناطق کشورمان به دلیل عدم زیرساخت های مناسب ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بیت اللهی از راهیابی پنج دانش اموز هرمزگانی به اردوی نهائی و مرحله سوم المپیادهای علوم زمین،کامپیوتر، فیزیک،اقتصاد و مدیریت و المپیاد تفکر و کارآفرینی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دهکی از شناسایی و انهدام خط لوله انتقال سوخت به طول 20 هزار متر در سواحل شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۷    
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان رودان از توزیع بیش از 12 هزار پرس غذا گرم بین نیاز مندان این شهرستان به مناسبت عید غدیر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۷    
شریف زاده از راه یابی 10اثربرگزیده دانش آموزان رودانی به مرحله کشوری دومین جشنواره علمی، پژوهشی پژوهش سراهای دانش آموزی خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی از ورود بسیجیان رودانی برای پاسداشت عید بزرگ غدیر خم با برپایی بیش از 20 برنامه فرهنگی، هنری و اجتماعی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بارانی بنوئی گفت: تا کنون بیش از22 هزار و 407 نوآموز بدو ورود به دبستان استان در سامانه سنجش نوبت گیری کرده اند که 14 هزار و 170 نفر آنها مورد سنجش قرار گرفته اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کارشناسان اداره کل هواشناسی استان هرمزگان پدیده غالب روز جاری را تقویت ناپایداری و سیلابی شدن رودخانه های فصلی در برخی از مناطق استان هرمزگان پیش بینی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نوروزیان از مرگ 17 نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: با احتساب این شمار، مجموع فوتی های کرونا در استان به یک هزار و 699 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
دهکی گفت: ماموران با اعزام به موقع و پایش دقیق محل در منطقه، 3 عدد مشک حاوی 92 هزار لیتر سوخت که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهای حوزه خلیج فارس حمل می شد را کشف کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اخلاقی از کمک بلاعوض بالغ بر 17 میلیارد ریال و همچنین مبلغ 2 میلیارد ریال به عنوان تسهیلات در راستای بهسازی و تعمیر ناوگان اتوبوسرانی از سوی سازمان شهرداری و دهیاری های کشور خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امداد سردشت بشاگرد با همکاری خیرین اقدام به طبخ پنج هزار پرس غذای نذری، توزیع هزار کیلو مرغ، اهدای 9 دستگاه لوازم سرمایشی بین خانواده ایتام و همچنین اهدای جهیزیه به 26 زوج جوان نیازمند کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
همتی از توزیع شش هزار و 270میلیارد ریال اعتبارات محرومیت زدایی در استان خبر داد و گفت: این اعتبارات بین محورهای راه روستایی، آب روستایی، مدرسه سازی، بهداشت و آبخیزداری توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان از ارتقاء و تبدیل روستاهای زهوکی و کرگان در شهرستان میناب و رمکان و لافت در شهرستان قشم استان هرمزگان به شهر، با تصویب هیأت دولت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نوروزیان به شائبه های مطرح شده در فضای مجازی پایان داد و گفت: تا کنون از سوی نهادهای متولی، لیست جامعی از خبرنگاران استان جهت واکسیناسیون به شبکه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان ارسال ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جهانگیری گفت: در سومین مرحله و به مناسبت عید سعید غدیر خم، تعداد 27 سری جهیزیه به زوج های جوان تحت حمایت کمیته امداد سندرک اهداء شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۱    
هوشمند گفت: اینکه کرونا سبک زندگی ما را تغییر داده، درست است، ولی شائبه هایی وجود دارد که برخی امضاها درست و صحیح نیستند و برخی جای دیگران امضا میکنند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: نام نویسی از گروه سنی 45 تا 48 سال در هرمزگان برای واکسیناسیون علیه کرونا آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...