یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۳:۰۷Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

هرمز (hormoz.ir)

  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قهرمانی از ترخیص 11 کانتینر سرم دپو شده در گمرک شهید رجایی بندرعباس در پی ضرب الاجل دستگاه قضایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف 680 کیلو تریاک طی عملیات موفق پلیس شهرستان “پارسیان” خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دوستی، افراد دارای معلولیت را سرشار از استعداد دانست و بر لزوم بسترسازی در جهت شکوفایی توانمندی های این بزرگواران، تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
با پیگیری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان 15 میلیارد ریال از محل اعتبارات مسئولیت اجتماعی شرکت صبا فولاد جهت تهیه تبلت برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد اعطا شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی مستقر با اشاره به اینکه هنوز خیلی زود است که اظهارات ناامیدکننده درباره مذاکرات وین مطرح شود ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان در سفر یک روزه خود به شهرستان رودان ضمن بازدید از پروژه های عمرانی نیمه تمام در دیدارهای چهره به چهره با مردم روستاهای این شهرستان به مشکلات آنها رسیدگی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: حساب های بانکی صنایع بزرگی که در استان هرمزگان فعالیت می کنند باید به بانک های مستقر در استان هرمزگان انتقال پیدا کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدی از ثبت وقف جدید شامل یک واحد تجاری به ارزش 6 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی هرمزگان از افزایش سرعت باد و مواج شدن دریا در روز جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با اشاره به بازدید از پروژه های مختلف زیرساختی و اقتصادی شهرستان رودان گفت: افزایش بهره وری آب از اولویت های اصلی در استان است و در این راستا اعتبارات ویژه ای برای توسعه کشت های نوین ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
انبوه سازان تا چند روز آینده برنامه خود برای ساخت یک میلیون واحد از طرح نهضت ملی مسکن را به وزارت راه و شهرسازی ارائه می دهند تا با انعقاد تفاهم نامه جدید ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۸    
کامرانی گفت: استان هرمزگان به یک دانشگاه جامع علوم و فنون دریایی نیاز دارد که در حال حاضر دانشکده ی علوم و فنون دریایی در دانشگاه هرمزگان و دانشکده فنی و مهندسی دریا در دانشگاه امیرکبیر بندرعباس را ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
فرونشست و فروچاله مهم ترین مسئله زیست محیطی این روزهای اصفهان است، مشکلی که در اثر تصمیمات اشتباه در دهه های گذشته حاصل شده و این روزها نصف جهان را تهدید می کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۳    
سنجری با اشاره به برکات ایجاد قرارگاه های طرح تحول محلات در مناطق آسیب پذیر گفت: تحقق ارتقای روحیه مطالبه گری بین مردم محله یکی از برکات ایجاد این قرارگاه است و مردم با همکاری امام محله ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۸    
به منظور نوسازی تجهیزات آزمایشگاهی بیمارستان قشم، دستگاه های “سِل کانتر و بلاد گاز آنالایزر” خریداری و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس تولید بازی های رایانه ای می گوید: حوزه بازی به رسمیت شناخته نشده است و خانواده ها بازی را جدی نمی گیرند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۳    
استاندار هرمزگان با صدور حکمی، محسن حاجی پور را به سمت سرپرست سرپرست اداره کل اداری و مالی استانداری هرمزگان، منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
با بررسی عملکرد دولت سیزدهم در 100 روز گذشته می توان دریافت که علی رغم جنگ روانی گسترده مخالفان رئیسی در داخل و خارج، نظرسنجی ها و ارزیابی های علمی، قرائت دیگری از کارنامه دولت وی می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا اذعان کرد که خروج از برجام از یک سو موجب انزوای کشورش شده و از سوی دیگر توسعه برنامه هسته ای ایران را در پی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مگر هفته جهانی معلولان نیست؟ نشست خبری برگزار شود بدون آنکه خروجی برای معلولان داشته باشد.دردی را دوا می کند خانم نماینده!؟ درد ما بیکار شدن معلولان مرکز پاسخگویی تلفنی رعد الغدیر است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
28 ربیع الثانی سال 1302 قمری، فرمان سانسور در ایران صادر شد. خیلی ها نمی دانند که اولین بار ناصرالدین قاجار سانسور را در ایران به قانون تبدیل کرد و تشکیلاتی برای نظارت بر مطالب کتاب ها و نشریات و ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حسین رییسی نماینده مردم شرق هرمزگان در خانه ملت به عنوان رییس دوره ای مجمع نمایندگان کار خود را آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد کشورمان در مذاکرات وین تأکید کرد پیشنهادات ارائه شده از سوی هیأت ایرانی در مذاکرت وین مبتنی بر مبانی مشترک و دارای مبانی حقوقی و قانونی بود و طرف های اروپایی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: خنده دار است که می گویند نبود هواداران به سود من است، مطمئن باشید نبود هواداران به ضرر من است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
نتایج آخرین بررسی های صورت گرفته نشان می دهد، استفاده از رسانه های اجتماعی با افسردگی در بزرگسالان مرتبط است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بندرلنگه گفت:باز هم شاهد آتش سوزی و وارد آمدن خسارات های سنگین جانی و مالی به مردم شریف شهرستان در یکی از اسکله ها بودیم ،مسئولانی که سال ها مسئولیت داشته اند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۵۸    
امام جمعه حاجی آباد گفت: غرب به دنبال این است که از این توافق یک سکو بسازد و با سوء استفاده از برجام ایران را وادار به واگذاری امتیازاتی در حوزه های غیر مرتبط با هسته ای کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۳    
امام جمعه پارسیان با اشاره به ایجاد فروچاله ها در شهرستان، گفت: عدم مدیریت منابع آبی موجب ایجاد فروچاله در شهرستان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف 628 کیلو و 770 گرم ماده افیونی حشیش طی یک عملیات منسجم پلیسی در یکی از محورهای خروجی شهرستان بندرلنگه خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام دُری گفت: دولت با همت و اقتدار خود می تواند مشکلات کشور را برطرف کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
قالیباف گفت: قانونی در حوزه رفع موانع برای اشتغال در آینده ابلاغ می شود تا باب رفت و آمد مردم در بروکراسی های اداری بسته شود، لذا امضاهای طلایی مانع خلاقیت و کارآفرینی می شود، از همین رو ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید هاشم الحیدری با تاکید بر این که یکی از روش های انتقام سخت از خون شهید حاج قاسم سنگر فرهنگی است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شانقی گفت: تاکنون 52 قطعه از لاشه پرندگان که بر اثر ابتلا به آنفلوانزای فوق حاد پرندگان تلف شده اند، از تالاب میقان اراک جمع آوری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تلاش می شود تا مردم و به خصوص جوانان بتوانند در عرصه اقتصاد مقاومتی مردم سالار نقش آفرینی کنند تا شاهد کاهش مشکلات اقتصادی باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 76 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 129 هزار و 988 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
فیلم سینمایی شهر گربه ها نیم میلیاردی شد؛ آتابای هم در پایان اولین هفته اکران خود به فروش یک میلیارد تومانی دست پیدا کرد. منصور هم در آستانه فتح گیشه 2 میلیارد تومانی است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه 12 آذر، سامانه بارشی در شرق و شمال شرق کشور، ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز، سواحل شرقی خزر و نواحی مرکز کشور فعال است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با حضور در جمع نمایندگان خانواده بیماران SMA، مشکلات و نگرانی های آنان را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سردار جعفری از شناسایی و دستگیری 2 نفر قاتل فراری پس از 3ماه در عملیات ضربتی مأموران در شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: لایحه بودجه سال 1400 را که در دولت قبل بود رد کردیم تا دولت آن را به نفع مردم تغییر دهد، اما آنچه که می خواسیم نشد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام سخنگوی گمرک، مرز میلک به حالت عادی برگشته و اکنون تجار امکان ارسال کالا دارند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مذاکره کننده ارشد ایران اعلام کرد که تهران متن پیشنهادی خود را در قالب دو موضوع لغو تحریم های ظالمانه و مسائل هسته ای تحویل داده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: به آمریکاییان می گوییم هنوز از جغرافیای اطراف ما وقت دارید که با ذلت بیرون بروید و گرنه از تمام این جغرافیا بدتر از افغانستان اخراج می شوید ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام انصاری راد گفت: اولین دوره مهرواره هوای نو در سه بخش هیئت، ستایشگران اهل بیت و کتاب هیئت برگزار می شود که هر بخش به طور جزئی به محورها و رشته های فرعی تقسیم می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در هشت ماهه سالجاری 69 فقره پروانه بهره برداری در بخش صنعت استان هرمزگان صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند موتور لنج متخلف و کشف 200میلیارد ریال کالای قاچاق در سواحل سیریک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان از پلمپ دو واحد شن و ماسه در شهرستان بندرعباس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ جهانداری با اعلام اینکه سه چرخه داران هرمزی مشمول بیمه می شوند، گفت: با پیگیری قرارگاه تحول محلات سید الشهدا جبهه مقاومت حاج قاسم جزیره هرمز و موافقت فرماندار بندرعباس مبنی بر رفع موانع بیمه سه ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قرارگاه تحول محلات بسیج هرمزگان با محوریت مسجد ساز همدلی را در بین مردم محله کوک می کند و تمامی مشکلات محله با استفاده ازظرفیت های موجود در منطقه و توسط خود مردم حل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۶   + ۵۷ سایت دیگر  
بعد از ظهر امروز در منطقه شغالک در نزدیک ولایت نیمروز بر سر یک سوءتفاهم مرزی درگیری میان نیروهای مرزبانی ایرانی و طالبان رخ داده است
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی مسیر تمدن را در دنیا تغییر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: ما باید از فضای ننگین اینترنت جهانی به استقلال برسیم و باید شبکه های اجتماعی، جستجوگر و سیستم عامل خود را داشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
قصمی گفت: فاز اول پروژه آبرسانی به رضوان از خط انتقال آبشیرینکن یک میلیون متر مکعبی با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال در حال اجراست که با اتمام این پروژه، آب رضوان از همین محل تامین خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
باباخانی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته وآمادگی همه دستگاه های بزودی بازارچه ملوانی هرمز راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
صفا از احداث 2 مدرسه به نام ملک التجار شیح احمد گله داری در شهر فین و ملک التجار حاج مختار مشیردوانی در روستای دشت از توابع فین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۱    
در صورتی به 100 روز از آغاز به کار دولت آیت الله رئیسی نزدیک می شویم که در این فاصله زمانی اقدامات موثری انجام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ لشکری گفت: دریابانی قشم موفق شد یک محموله قاچاق را به ارزش 7 میلیارد و 290 میلیون ریال قاچاق در آب های ساحلی قشم شناسایی و توقیف کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
از بامداد تا صبح امروز 7 زمین لرزه در هرمزگان رخ داده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون انجمن صنفی کارفرمایان هرمزگان گفت: برای رفع معضل بیکاری دانش آموختگان دانشگاهی باید بین نیروی مورد نیاز بازارکار و دانش آموختگان دانشگاهی تناسب برقرار شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرشیدی گفت: هرمزگان بدلیل تردد و تعامل با دنیا و وجود پرواز و ترددهای بندری و بین المللی و ... در معرض خطر بیشتری نسبت به ابتلا به سویه های جدید بیماری کرونا قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از اتخاذ تدابیر و تمهیدات جدید برای مقابله با سویه جدید ویروس کرونا موسوم به اومیکرون در بنادر استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
داستان بازی سه بعدی “فرمانده مقاومت؛ نبرد آمرلی”، روایتگر محاصره 80 روزه شهر آمرلی توسط گروه تروریستی داعش و آزادسازی آن به فرماندهی شهید قاسم سلیمانی که تولید آن از حدود دو سال پیش آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران هیچ شرط و شروطی را برای لغو تحریم ها نمی پذیرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی از کاهش دو میلیارد و 13 میلیون مترمکعبی حجم آب موجود دریاچه خبر داد و گفت:هم اینک حجم آبی دریاچه به دو میلیارد و 45 میلیون مترمکعب رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان جمهوری خواه کنگره آمریکا به رئیس جمهور این کشور هشدار دادند که نمی تواند بدون موافقت کنگره اقدام به لغو تحریم های یکجانبه علیه ایران کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه باید پاسخگوی امانتی باشیم که مردم به ما داده اند، گفت: همدلی و هماهنگی قوا یک راهبرد ضروری است و باید مراقب باشیم که گرفتار حاشیه ها نشویم.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
گروهی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا طرحی فراحزبی با هدف مقابله با توانمندی پهپادی ایران معرفی کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش 40 درصدی شناسایی بیماران ایدز در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام نورالدینی از اجرای طرح پنجشنبه های رضوی در این روستا خبر داد و گفت: ساخت و ترمیم مسکن محرومین و همچنین فعالیت در بخش های مختلف مجازی از اقدامات این قرارگاه است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مشاوره دینی خانواده و پاسخ به سوالات شرعی اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان با حضور مدیرکل و اعضا ستاد نهضت پیشرفت بانوان استان در بندرعباس افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با سفرای روسیه، بلاروس و اوکراین در ساختمان دفتر استانداران وزارت کشور دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
برگزاری جام جهانی قطر سال آینده میلادی، فرصتی طلایی نصیب ایران کرده؛ مسافت کم بین ایران و محل برگزاری این رقابت ها، می تواند موقعیت خوبی برای توسعه گردشگری دریایی و جذب گردشگر باشد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فتح الهی در دیدار با مردم جزیره هنگام گفت : جایگاه مردم برای ما ویژه و حل مشکلات آنان اولویت تمام مردان دولت است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
آموزش و پرورش نگران امتحانات مجازی است! نگرانی از بابت اخذ نمرات توسط دانش آموزان که بررسی ها، تورم نمره را نشان می دهد و حاکی از یک افت پنهان است
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سناتور تندرو جمهوری خواه در جریان مذاکرات وین با جوسازی علیه مذاکرات هسته ای گفت در صورت قدرت گرفتن مجدد جمهوری خواهان، هرگونه توافق با ایران پاره خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: 30 درصد از پزشکان متخصصی که بایستی در مناطق محروم حضور پیدا کرده و مأموریت خود را انجام دهند را دنبال کرده و بنا داریم تا از طریق آزمون کمبود پزشکان متخصص را جبران کنیم
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر فردا سامانه بارشی وارد کشور می شود و در برخی نقاط آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و کردستان سبب بارش خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بکارگیری 8 راهکار در قالب 2 رویکرد سیاست گذاری و اجرایی می تواند مسأله و مشکل آب در حوضه آبریز زاینده رود را رفع کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مذاکرات رفع تحریم در دور جدید خود آغاز شده و طرفین سیاسی در دور اول این گفت وگوها برآورد اولیه از مواضع طرفین به دست آوردند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۳۳   + ۵۹ سایت دیگر  
با رای اعضای کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی، این طرح به مرکز پژوهش های مجلس برگشت خورد تا مواد آن براساس نظرات کارشناسان و صاحب نظران اصلاح شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیمی گفت: طرح شبکه امامت ظرفیت بسیار مهمی است که در اقصی نقاط کشور مخصوصا استان هرمزگان می تواند بازوی توانمندی برای وزارت مردم در توسعه زیست بوم اشتغال با محوریت مساجد باشد .
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
آمریکا برای سرقت قانونی از دارایی های توقیف شده افغانستان در این کشور پرداخت 7 میلیارد دلار از محل این دارایی ها به خانواده های کشته شدگان 11 سپتامبر را بررسی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
سازمان بنادر و دریانوردی از رشد 32 درصدی تخلیه کالای اساسی در بنادر کشور طی 8 ماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه تلاش های صورت گرفته چند ماه اخیر در خصوص واکسیناسیون هموطنان را بسیار مهم و ارزشمند برشمرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از تخلیه و بارگیری یک میلیون و 900 هزار تن انواع کالا و رشد 162 درصدی صادرات نفتی در هشت ماهه سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از تشکیل قرارگاه نظارت بر خدمات شهری در دادسرای بندرعباس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت هرمزگان از افزایش سهمیه دو میلیون دلاری پیله وری استان در سالجاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامپور گفت: سومین کارگاه توانمندسازی شبکه امامت هرمزگان با حضور راهیار منطقه ای در سالن کنفرانس اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
دوستی گفت: به منظور مدیریت منابع آبی و مقابله با خشکسالی ها، برنامه مدیریت منابع و مصارف آب شرب استان تدوین و به تصویب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد: در شانزدهمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قیمت شن و ماسه و بتن آماده، پس از بررسی آنالیز قیمت ها، تعیین شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک خودرو هیوندای جنسیس قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال در محور میناب بندرعباس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ووشوکاران برتر رقابت های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برای بازی های آسیایی 2022، در قشم در بخش آقایان مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بستک گفت: با پیگیری های صورت گرفته از ابتدای سال تاکنون بیش از 12 میلیارد تومان تجهیزات پزشکی به بیمارستان فارابی بستک اختصاص داده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان (عج) هرمزگان موفق به کشف محموله ای 960 کیلویی مواد مخدر در بندرلنگه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئوفی گفت: از ظرفیت رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی برای معرفی توانمندی های جامعه معلولان در بخش های مختلف به خوبی استفاده نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا باوقار را به سمت مشاور استاندار هرمزگان در هماهنگی امور روحانیت و ائمه جمعه و جماعات، منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی بر پایلوت سازی کیش در حوزه های ملی، بانکی، بورس و ارزهای دیجیتال تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۲    
دفتر مستقل اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان آبزیان استان هرمزگان با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و جمعی از فعالان اقتصادی استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
به همت اتاق بازرگانی هرمزگان و با حضور مسئولان استانی، دفتر مستقل اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان آبزیان استان هرمزگان افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: حمایت و اطاعت محض از ولایت فقیه یکی از مهمترین نکات مورد تاکید در وصیت نامه شهدا است.
مشاهده نتایج بیشتر...