چهارشنبه ۲۲ مردادساعت ۱۱:۵۷Aug 2020 12

هرمز (hormoz.ir)

 
هرمز 15 اسفند 1393 هرمز 29 اسفند 1394 هرمز 1 فروردین 1395 هرمز 29 اسفند 1396 هرمز 29 اسفند 1397 هرمز 29 اسفند 1398 هرمز 1 فروردین 1399 هرمز 31 اردیبهشت 1399 هرمز 1 خرداد 1399 هرمز 1 تیر 1399 هرمز 1 مرداد 1399 هرمز 2 مرداد 1399 هرمز 3 مرداد 1399 هرمز 4 مرداد 1399 هرمز 5 مرداد 1399 هرمز 6 مرداد 1399 هرمز 7 مرداد 1399 هرمز 8 مرداد 1399 هرمز 9 مرداد 1399 هرمز 10 مرداد 1399 هرمز 11 مرداد 1399 هرمز 12 مرداد 1399 هرمز 13 مرداد 1399 هرمز 14 مرداد 1399 هرمز 15 مرداد 1399 هرمز 16 مرداد 1399 هرمز 17 مرداد 1399 هرمز 18 مرداد 1399 هرمز 19 مرداد 1399 هرمز 20 مرداد 1399 هرمز 21 مرداد 1399 هرمز 22 مرداد 1399 
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه بسیجیان حوزه شهر رودان اقدام به پخت و توزیع 11هزار پرس غذای گرم و 2هزار و 500 بسته معیشتی بین نیازمندان کردند.
  ۵۷ دقیقه پیش    
داوری گفت: در دهمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی، زهرا نجفی دانش آموز دبیرستان نمونه دولتی عترت شهرستان رودان موفق به کسب آرا و عضویت در شورای دانش آموزی استان شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: چرا جناب فتاح از تابلوی افشای سوءاستفاده ها -با عرض پوزش- سوءاستفاده کرده و به بهانه و یا به خیال آنکه از نارواها سخن می گوید ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حمید جهانگیری گفت: با ایجاد فضای همدلی از همه ظرفیت ها برای ایجاد شغل و حمایت از تولید استفاده شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پالایشگاه ستاره خلیج فارس یکی از نمونه های بارز اعتماد به متخصصان داخلی به شمار می رودکه 55 درصد بنزین کشور در این پالایشگاه تولید می شود و می توان آن را نماد اقتصاد مقاومتی در شرایط تحریم های پی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فراکسیون مقاومت لبنان (حزب الله) در روزی که دولت حسن دیاب بر سر کار آمده بود، طی اطلاعیه ای اعلام کرد: این دولت هیچ شباهتی به مشی و حزب ما ندارد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۱:۰۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حاجی آباد گفت:رزمایش دفاع زیستی در راستای مبارزه با کرونا ویروس همزمان با سراسر استان در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیما مرکز خلیج فارس هرمزگان گفت: با وجود 9هزار شبکه رادیو و تلویزیونی و 69 ماهواره فعال تلویزیونی، افزایش سواد رسانه ای در بین نسل آینده جامعه یک ضرورت است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۰    
در این فیلم ببینید که مردم درباره دیوان محاسبات و مجلس شورای اسلامی چه می گویند
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در ادامه پیگیری های صورت گرفته از سوی استاندار هرمزگان دومین مرحله کمک هزینه معیشتی به 310 نفر از ملوانان شناورهای تجاری سنتی اهدا شد .
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حاج رضا ترابی گفت: در مدت آموزش سخت غواصی حسین شده بود یک غواص به تمام معنا و جلوتر از خیلی ها بعد از پایان آموزش به خوزستان و سد دز و بهمنشیر و نهرعلیشیر رفتیم و هر چه می گذشت و جلو می رفتیم حسین ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش بی رویه قیمت سیلندر گاز مایع طی روزهای اخیر در استان هرمزگان گلایه مندی شهروندان را به همرا داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۰    
مرحله دوم رزمایش مومنانه در شهرستان جاسک با طبخ و توزیع 5میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۰    
غلامپور گفت: نارضایتی مردم در خصوص کمبود سیلندر گاز در شهرستان به حق است و بانیان مربوطه هرچه سریعتر پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
کانالهای نزدیک به دولت و اصلاح طلبان که به مبلغان برجام شناخته می شوند، با استناد به امضاهای بسیار اندک مجازی ساختگی یک سایت اینترنتی، خواستار تبدیل لبنان به مستعمره فرانسه شدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۵    
فراخوان کارگاه پوستر عاشورایی توسط معاونت فضای مجازی بسیج هرمزگان و با همکاری مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج و مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی استان هرمزگان(آفتاب) برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۰    
فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف یک هزارو 365قوطی مکمل بدنسازی و19هزارنخ سیگار و475داروی غیرمجاز قاچاق به ارزش 6میلیارد و580میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شیوع گسترده ویروس کرونا در چند ماهه اخیر باعث رکود بسیار زیادی بر بازار و قیمت اجناس شده است اما آن چه که درد کرونا را دوچندان کرده افزایش افسار گسیخته قیمت کالا و خدمات است که جا دارد دستگاه ها و ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مجید حبشی جانشین ناحیه بسیج سپاه بشاگرد گفت: باگذشت بیش از 40 سال از عمر با برکت انقلاب شکوهمند اسلامی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بندرلنگه گفت : هدف از برگزاری برنامه ها و فعالیت های دانشگاه، کسب اعتماد اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد گفت: با توجه به اهمیت نان باید در پخت، بهداشت و کنترل قیمت آن در سطح شهرستان دقت و توجه شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۴۵    
حرکت کاروان شادی غدیر به همراه پرچم متبرک بارگاه ملکوتی حرم مطهر امام علی(ع) و اطعام علوی از برنامه های کاروان شادی غدیر در محلات شهرستان میناب بود
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش گفت: هنرستان وابسته علوم و فنون دریایی با اولویت اشتغال و بکارگیری دانش آموختگان این هنرستان در رشته های مورد نیاز نیروی دریایی ارتش راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: مراسم محرم و صفر امسال با محدودیت در همه شهرهای هرمزگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۵    
رئیس کمیته امداد شهرستان رودان گفت: هم زمان با عید سعید غدیر خم تعداد 25 هزار پرس غذای گرم با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) طبخ و بین نیازمندان شهرستان رودان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۰    
صبح امروز آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان حاجی آباد با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۰    
روحانی گفت: طرح کمک به نیازمندان در راستای پویش عید همدلی و کمک مؤمنانه به همت دانشجویان دانشگاه های رودان با توزیع هزار و 300 پرس غذای گرم برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
راهبردهای رهبری تبیین عملیاتی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی کتابی به قلم ابراهیم جداوی نویسنده 18ساله رودانی منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۵    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس از آتش سوزی یک دستگاه تریلی حامل مواد اولیه داروی دام در محو ربندرعباس -حاجی آباد خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرهادزاده گفت: با حمایت و همت خیران به مناسبت عید غدیر 3 هزار پرس غذای گرم و بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان بخش جغین توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف یک تن مواد مخدر در شهرستان بندر لنگه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه ی مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان گفت: در اقدامی خداپسندانه، یکی از خیرین گرانقدر تهرانی با مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۰    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛شهبازی رئیس بنیاد شهید شهرستان حاجی آباد به همراه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد همزمان با ایام ولایت و امامت ومصادف با عید غدیر خم و روز ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۰    
شهردار بندرلنگه گفت:با ارائه سند چشم انداز بلند مدت و شناسایی ظرفیت ها،منابع و توانایی موجود در شهرستان بندرلنگه ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۳:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به همت سازمان بسیج فرهنگیان جشنواره ای با عنوان ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا با هدف به کارگیری حداکثری از ظرفیت معلمان و فرهنگیان عزیز و به خصوص فرهنگیان بسیجی سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مهدی اکباتانی گفت: از جان باختن یک نفر در این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان هرمزگان از صدور اسناد بیش از 1 میلیون و چهارصد هزار هکتار از اراضی ملی و عرصه های طبیعی این استان با اجرای طرح کاداستر خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۶    
به مناسبت عید سعید غدیر خم، بازسازی واقعه غدیر خم با هماهنگی و تلاش دستگاه ها و ارگانهای مربوطه در شهرستان بندرلنگه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بخشی از بازار پردیس 1 کیش از ساعتی پیش دچارآتش سوزی شده است و هم اکنون نیروی های آتش نشانی در محل حادثه حضور پیدا کرده اند و به اطفا حریق مشغول اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حیدری گفت: عید سعید غدیرخم یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است و یکی از سنت های حسنه در این عیدالاکبر سنت غذا دادن به افراد یا همان اطعام مؤمنان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فاطمی گفت: بمناسبت عید سعید غدیر خم مسجد صاحب الزمان (عج) شهر بندر کوهستک با حضور سردار پاسدار اباذر سالاری افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۷    
حجت الاسلام دُری گفت: غدیر درس اتحاد و همدلی برای مسلمانان جهان است که در رزمایش کمک های مومنانه به نیازمندان،و با پیروی از سیره اهل بیت(ع) این همبستگی محقق می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
موذن نسب گفت: از آغاز دومین مرحله مواسات و همدلی و به مناسبت عید غدیرخم تاکنون تعداد هزار و 300 بسته معیشتی و بهداشتی و 8هزار و 300 پرس غذا پخت و توسط بسیجیان بین نیازمندان دهستان آبنما توزیع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد شهرستان حاجی آباد گفت:به دلیل اهمیت عید غدیر به عنوان بزرگ ترین و مهم ترین اعیاد اسلامی است که آداب بی شماری برای آن بیان شده است،
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۱:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سید علی سیدین امام جمعه موقت کیش ساعاتی پیش بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۷    
امام جمعه شهرستان سیریک با تبریک روز خبرنگار به همه جهادگران عرضه رسانه گفت: امروز که دشمنان تلاش میکنند با تحریف واقعیات، مردم را از گذشته و آینده کشور ناامید کنند و جلوی پیشرفت کشور را بگیرند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
بعد از آنکه روز گذشته در کارزار توئیتری لبیک یا خامنه ای کلیدواژه لبیک یا خامنه ای ترند نخست توئیتر فارسی شد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مهمترین محور محاسبه روز قیامت از نگاه حاج قاسم سلیمانی در فیلم زیر ببینید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۷:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ نخستین تصاویر از حمله پهپادی و موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع ضدانقلاب در اقلیم کردستان عراق ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.8 ریشتر سرگز از توابع بخش احمدی شهرستان حاجی آباد را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه از برگزاری رزمایش کمک مومنانه به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون ریال در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۳    
حجت الاسلام موسی پولادی نماینده ولی فقیه درسپاه(ع) امام سجاد هرمزگان برخی شبهات درباره بیماری کرونا و دین مبین اسلام را پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری هرمزگان از دستگیری مدیر کل سابق امور اقتصادی و دارایی این استان به اتهام فساد مالی خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۸    
با حضور سردار پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان و جمعی از مسئولان ادارات و نهادها ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
انتخابات های مختلف در ایران به عنوان شاخص مردم سالاری دینی اگرچه از شاکله یکسانی برخوردار است اما در نحوه احراز صلاحیت های کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری تفاوت های قانونی وجود ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معصومه رمضانی فعال فرهنگی هرمزگان گفت: اکنون شرایط برای همه سخت اما برای یک عده سخت تر شده است رزمایش مواسات ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۳    
حجت الاسلام رنجبری گفت: راه و رسم اهل بیت در زندگی ما باید نهادینه شود چراکه یکی از سیره های مهم ائمه معصومین(ع) که در آیات و روایات ، دستگیری از فقرا و مستمندان می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۳    
عالم اهل سنت استان هرمزگان گفت: اقدام و تشویق به رفع حوایج نیازمندان در قالب کمک های مومنانه از عرصه های تحقق اقتصاد اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۳    
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان بندرلنگه گفت: هدف از برگزاری جلسه؛ برنامه ریزی و سازماندهی کمکهای مومنانه و مردمی است که سامانه ای جهت ساماندهی کمک های مردمی و شناسایی نیازمندان در ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: بیش از 16 هزار بسته معیشتی در فاز نخست مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه برای توزیع پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
باوقار گفت: امروز 16 هزار بسته معیشتی در قالب مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در استان هرمزگان توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۸    
فرج زاده گفت: در ادامه سنت حسنه کمک مومنانه و به همت بسیجیان جهادی پایگاه حضرت ابوالفضل(ع) رودان 100 بسته معیشتی به ارزش 250میلیون ریال بین نیازمندان تحت پوشش این پایگاه توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد گفت: فراهم کردن امکانات و زیرساختهای جهت خدمات رسانی عمومی در مسکن های مهر ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در راستای ارتقای تولیدات ارزشی و حمایت از خبرنگاران و پدیدآورندگان آثار فاخر انقلابی، جشنواره تولیدات رسانه ای ابوذر بسیج رسانه هرمزگان آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
حسن دهقانی عضو تیم ملی دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران که اصالتا مینابی است توانسته است مدال طلا در رشته پرتاب نیزه را در مسابقات جمهوری چین کسب کند مدال خود را به ایرج رحیمی اولین شهید مدافع سلامت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۸    
فرماندار رودان در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: همه ادارات با آموزش و پرورش را در برگزرای کنکور سراسری 99 با تمام امکانات شهرستان همکاری کنند و محیطی مناسب ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات بسیج هرمزگان گفت: مرحله دوم رزمایش شیفت ایثار و دست یاریگر آغاز شده است که در اولین روز آن 500 بسته معیشتی و 7 میلیارد تومان کمک هزینه خرید تجهیزات پزشکی ودرمانی به ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۳    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بندر خمیر از آغاز دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه (ایران همدل) و اجرای طرح اطعام حسینی در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۳    
حجت الاسلام رکنی گفت: در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه شاهد تجلی ایثار و اتحاد در کشور بودیم لذا از این رزمایش میتوان در جهت برون رفت از مشکلات کشور بهره مند شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حسن زاده با بیان اینکه مردم ایران مردمان نیک سرشتی هستند که جهان را تحت تاثیر کمک های مؤمنانه خود قرار دادند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۸    
درراستای تقویت فعالیت های نذر فرهنگی اشتراک محور و فعالیت های اجتماعی فرهنگی خانم طلبه خدیجه احمدی طیفکانی به عنوان مدیر مجمع خیرین رسانه محور معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
جعفری گفت: با هوشیاری و تلاش شبانه روزی مأموران پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان یک زندانی فراری از استان پس از 8 روز در شهرستان رباط کریم شناسایی ودستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان از ارتقاء 2٫64( دو و 64) درصدی قبولی دانش آموزان پایه دوازدهم هرمزگان نسبت به میانگین نمرات نهائی سال گذشته استان و ارتقاء رتبه کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
باوقار گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت 50هزار بسته حمایتی در قالب کمک های مومنانه بین آسیب دیدگان از بیماری کرونا توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سالاری گفت: فوتسال رودان استعداد های ناب بسیاری دارد که باشگاه علم و ادب از بدو تاسیس بطور مستمر در سطح اول استان فعال بوده، اما از نبود زیر ساخت های باشگاهی مناسب و استاندارد رنج می برد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه امامت و ولایت اقلام فرهنگی غدیر در پارسیان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۰۳    
حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد گفت: فعالیتهای فرهنگی در شهرستان باید پیوست ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۸    
زلزله ای با شدت 3.7ریشتر حوالی تخت در استان هرمزگان را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سیریک گفت: دومین محموله صادراتی کالاهای غیر نفتی از مجتمع بندری سیریک به کشور عمان صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
داریوش حسن زاده فعال سیاسی هرمزگان گفت: نمی توان چنین ادعایی کرد که دروازه های کشور را به روی واردات و صادرات بست ولی این دلیل نمیشود که از ظرفیت های داخلی خود غافل بوده و به آنها توجه ای نداشته ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زهرا سادات بزازپیشه گفت: دعوت به کمک مومنانه یکی از مثال های امر به معروف، و از شرایط ظهور امام زمان (عج) اتحاد و همدلی انسان ها با یکدیگر است و مردم با لبیک مطالبه رهبر معظم انقلاب (مدظله العلی) ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
علی صالحی گفت: به مناسبت عید غدیرخم و با مشارکت بنیاد مستضعفان و خیرین همه زندانیان مهریه و نفقه از زندان های هرمزگان آزاد می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت سازمان صمت هرمزگان گفت: بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از ابتدای امسال تا کنون بیش از 4720 پرونده تخلف برای واحدهای صنفی متخلف تشکیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدحسینی ضمن تشریح کارنامه چهار ماهه نخست سال جاری در بنادر مرکز و شرق هرمزگان، از افزایش 162 درصدی صادرات انواع کالاهای نفتی و رونق تخلیه و بارگیری کالای یخچالی در این بنادر خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
با برگزاری انتخابات کانون مداحان بندرعباس، مصطفی صفری به عنوان رئیس کانون مداحان استان انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
طاهری گفت: عصر امروز یکشنبه متاسفانه دو کودک 5 و 6 ساله در ساحل روستای گهردو غرق شدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
عسکری نسب از جابجایی 1,5 میلیون تن انواع کالا و افزایش چشمگیر 39 درصدی صادرات غیرنفتی و همچنین رشد چشمگیر 428 درصدی عملیات کانتینری در 4 ماهه نخست سال 99 در بنادر غرب هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جلیل تراهی از اهدای بسته های معیشتی و توزیع ماسک رایگان بین نیازمندان و محرومین با همکاری گروه جهادی مکتب امام حسن مجتبی (ع) طی امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۸    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش رودان، از اضافه شدن 4 رشته خدمات گلخانه ای، کارهای فلزی ساختمان، کابینت سازی چوبی و تاسیسات گازکشی ساختمان در هنرستان های شاخه کاردانش شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیسی گفت: بخش مسکن یکی از پیشران های اقتصادی است در دوران روحانی به حالت رکود درآمده و مسکن اجتماعی در حد گفتار باقی ماند و پرواضح است که طرح مسکن ملی در سال آخر عمر دولت شعاری بیش نیست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قاسم زاده گفت: انسان ها با کمک به هم نوع، انفاق و آموختن این کار به دیگری، پاک و تصفیه، و ناخالصی ها و اشتباهاتش برطرف می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا گزمه ازتوقیف یک دستگاه تریلی و کشف 25 تن و 500 کیلوگرم پیچ ومهره قاچاق درشهرستان “میناب” خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برداشت لیموترش در شهرستان میناب از اواخر اردیبهشت هر سال آغاز و تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
علی صالحی رییس کل دادگستری هرمزگان از ایمن سازی محورهای مواصلاتی بخش فین با ورود دستگاه قضایی استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پرفسور کامرانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: رزمایش بزرگ کمک مومنانه یکی از مصادیق انقلابی گری است وکسانی که خودرا انقلابی می دانند باید پای کار بیاید و برای برطرف کردن مشکلات مردم در خصوص ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۸    
امام جمعه حاجی آباد در پیامی درگذشت امام جمعه میناب را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فریدون همتی گفت: از مردم خواستاریم برای تعطیلات عید غدیرخم نیز به طور جدی از هرگونه سفر و تردد خودداری کنند، مهمانی و تجمع و مراسم نداشته باشند و در خانه بمانند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایرج رحیمی از کارکنان شاغل در شبکه بهداشت و سلامت شهرستان میناب به عنوان چهارمین شهید مدافع سلامت استان هرمزگان جان خود را تقدیم مقابله با ویروس کرونا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۵۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حائری امام جمعه شهرستان میناب در پی ابتلا به بیماری کرونا دعوت حق را لبیک گفت
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: نجاتگران هلال احمر در یک عملیات امدادی 6 فرد گرفتار در ارتفاعات پارو شیرین شهرستان بندرخمیر را نجات دادند.
مشاهده نتایج بیشتر...