یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۲:۰۸Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

هرمز (hormoz.ir)

  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۱:۵۳    
کارشناس مذهبی گفت: خانواده ها باید هوشمند عمل کنند و در تربیت بازنگری صورت گیرد و آنها را دورن خانواده واکسینه کنیم تا ورود آنها به جامعه باعث تاثیرپذیری آنها نشود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۲    
رزم ضمن تاکید بر مجازات جانیان چاقو به دست سبزوار در اسرع وقت گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر نیازمند حمایت بیشتر از سوی قانون هستند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۸    
استاد دانشگاه های هرمزگان گفت: خانواده که مهترین اساس و پایه نظام اجتماعی است متاسفانه در برخی از موارد دچار تزلزل شده است و در زندگی ها سبک مدل غربی وارد شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ستاری گفت: شهید الداغی بهترین تصمیم را گرفت چون درونش روشن بود، چون غیرتش را گرد و غبار نگرفته بود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از آغاز مزایده 285 دستگاه وسیله نقلیه توقیفی در پرونده های مواد مخدر این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جلالی گفت: فداکاری شهید الداغی، نمونه کم تکرار ایفای مسئولیت به موقع و به جاست که اثر خاص خودش را هم می گذارد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ربانی تاکیدکرد: قوه قضائیه می بایست نسبت به مجازات جانیان چاقو به دست سبزوار اقدام قاطع انجام دهد و آنان را به اشد مجازات محکوم کند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معین گفت: سازمان فضای مجازی بسیج با همکاری سازمان بسیج دانشجویی، زمینه بازدید فعالان فضای مجازی و رسانه ای کشور از مراکز علمی، صنعتی و نظامی کشور را فراهم کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامی با اشاره به اینکه جامعه در شکل دادن یک انسان به عامل تبهکاری و جنایت، مدخلیت دارد، گفت: جامعه امروزی بواسطه بی حجابی و بی عفتی، عفونی شده و باید نسبت به این بی عفتی در جامعه احساس تکلیف کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
زنگ عملیات روانی و میدانی جدید توسط رسانه های همسو با جریان آمریکایی صهیونیستی به صدا در آمد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بازرس کل استان هرمزگان در جریان بازدید از بندر شهید رجایی برای تعیین تکلیف یک کشتی حامل 66هزار تن گندم تا پایان هفته مهلت داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۴    
تختی نژاد، فداکاری شهید الداغی را نمود احساس تکلیف و ایفای بهنگام آن شهید ذکر کرد و گفت: خاموشی غیرت در جوانان، چراغ سبز به اراذل و اوباش است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عالم اهل سنت هرمزگان گفت: شهید الداغی که با نثار کردن جان خود تبدیل به اسوه غیرت و مردانگی در عصر تهاجم فرهنگی شد قطعا بعنوان بزرگترین معلم غیرت نام خود را در دفتر یاران حیدر کرار امام علی علیه ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۱:۰۰    
کارشناس اقتصاد مقاومتی گفت: شهادت حمیدرضا الداغی ارزش افزوده بسیار بالایی دارد و قطعا خون پاک این شهدا از بین و هدر نمی رود و بسیاری از غیرت ها و شهامت ها را به تحرک در می آورد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۰:۳۶    
قویدل گفت: طی ارزیابی صورت گرفته از سوی وزارت آموزش و پرورش در بهمن ماه سال گذشته، اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان موفق به کسب رتبه کشوری دوم شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۱    
فعال فرهنگی و اجتماعی هرمزگان گفت: بدتر از افراد فاسد و جنایتکار سلیبریتی هایی هستند که در اموری که به آنها ربطی ندارد آتش بیار معرکه می شوند اما در مقابل چنین جنایت های بزرگی سکوت می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
قهرمانی از رفع تصرف 67 هکتار از اراضی ملی در جزیره قشم به ارزش بیش از 3هزار و دویست میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
خبر به سرعت برق در تمامی ایران اسلامی منتشر شد. موضوع کوچکی نبود؛ دو تن از اراذل و اوباش قداره بند، در شهر دین مدار سبزوار، مزاحم دو دختر نوجوان شدند .. ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان با بیان اینکه همه ما باید تلاش کنیم تا فرهنگ نظارت اجتماعی در جامعه رشد کند، گفت: شهید الداغی الگوی احیای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
قاسمی گفت: از پانزدهم اسفند ماه تا 30 فروردین ماه 1402 در مجموع 34 هزار و 827 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیرصنفی در استان صورت گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار حاجی آباد بر ساماندهی و لزوم نظارت بر کمپ های ترک اعتیاد در این شهرستان تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان امروز در صنعت فولاد مقام سوم کشوری را در اختیار دارد و در حالی که کل تولید فولاد استان تاکنون 4 میلیون تن بوده ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه در غرب هرمزگان با تلاش شبانه روزی موفق به دستگیری 68 قاچاقچی و کشف بیش از 152میلیارد ریال کالای قاچاق در یکماه اخیر شدند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قهرمانی گفت: مأموران دریابانی موفق شدند یک فروند شناور لنج به همراه یک عدد مشک حاوی 25 هزار و پانصد لیتر سوخت قاچاق را کشف و ضبط کنند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
جاودان از ارائه خدمات رایگان مرتبط با سلامت روان به هزار و 600نفر از مردم شهرستان طی سال1401 خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۲    
هر چند که جزیره هرمز سابقه ای طولانی و درخشان تاریخی دارد؛ اما امکانات رفاهی، معیشتی و گردشگری در این جزیره حرکت لاک پشتی داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سالاری گفت: با تشکیل شورای ورزش کارگری شهرستان می توان در زمینه ورزشی این قشر کارهای خوبی را به سرانجام رساند و در این راستای ایجاد یک مجموعه ورزشی اختصاصی کارگری در رودان در حال پیگیری است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نهمین یادواره شهدای دانشجوی شهرستان رودان با محوریت یک کار نمایشی به همت بسیج دانشجویی رودان در مجتمع فرهنگی هنری شیخ طوسی این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قهرمانی از ایجاد مصالحه در بیش از 27 هزار پرونده شوراهای حل اختلاف این استان در سال 1401 خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
از سال 1390 کار کودک و نوجوان را به صورت جدی شروع کرد، علاقه زیاد به حوزه فرهنگ و کار برای کودک و نوجوان دارد، فراز و فرود در کار فرهنگی بسیار است اما پای کار استاد، ادامه داد و عمو روحانی شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۳    
انجام کارهایی که شاید دولتمردان آن را مشکل و نشدنی می دانند این گروه های جهادی هستند که با توکل به معبود در آن عرصه پای می گذارند و نشدنی ها را شدنی می کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: توصیه می شود در ساعات بعدازظهر و شب از تردد شناورهای سبک در خلیج فارس و غرب تنگه هرمز خودداری شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کمالی گفت: نامگذاری سال توسط رهبری به نام سال رشد تولید و مهار تورم در راستای شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: انجام تعمیرات اساسی و زیرآبی، انتقال و نصب اسکله فلزی شناور در بندر بوموسی در راستای حفظ و ارتقای ایمنی تردد دریایی بنادر مسافری انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در 24 ساعت گذشته 13 آزمایش مثبت بیماری کرونا در هرمزگان ثبت شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان در دیدار با خانواده شهید مریدی بر رسیدگی سریع، دقیق و قاطع به پرونده مسببین شهادت این شهید والامقام تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۲    
مامای جوان هرمزگانی با بیان اینکه درس کمک به دیگران را مانند ارثیه ای از پدرمان آموختیم، گفت: اولین مامایی بودم که در منطقه محروم گافر و پارامون شهرستان بشاگردحضور داشتم.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از بهره مندی 4 روستای تحت پوشش مجتمع دژگان، از آب پایدار با اجرای طرح جهاد آبرسانی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۱۱    
با حضور استاندار هرمزگان و تنی چند از مدیران ارشد اقتصادی این استان، عملیات اجرایی مجتمع پایسته فولاد مالک اشتر کلنگ زنی و آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودان گفت: روز گذشته، تعداد 40ایثارگر از شهرستان رودان به مشهد مقدس اعزام شدند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۵    
صبح امروز با حضور استاندار هرمزگان و تنی چند از مدیران ارشد اقتصادی این استان، عملیات اجرایی مجتمع پایسته فولاد مالک اشتر کلنگ زنی و آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۵    
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش رودان در نشست شورای قرآن و عترت از آمادگی 104دانش آموز برتر شهرستانی به منظور شرکت در مسابقات استانی قرآن و عترت خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از آب شیرین کن زیارت و طرح جهاد آبرسانی به 6 روستا در شهرستان سیریک بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۳    
رئیس کمیته امداد درپهن از توزیع 240 بسته بهداشتی بین خانواده های تحت حمایت این نهاد خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف دو مشک بزرگ سوختی در آبهای میناب خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۴۳    
در سال های اخیر مرد میدان های فراوانی برای پاک کردن غبار محرومیت وارد میدان جزیره هرمز شده اند و به دنبال رفع مشکلات آب، برق، اشتغال، مسکن و.. ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۴    
مدیران ارشد شرکت نفت بندرعباس و اداره کل محیط زیست استان هرمزگان به مناسب هفته زمین پاک در نشستی دو ساعته جلسه هم اندیشی و تعاملی دو سویه برگزار کردند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۴    
جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس باحضور استاندار و امام جمعه بندرعباس برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲    
بانوی فعال قرآنی شرکت در اردوهای جهادی را راهی برای مهارکردن هوای نفس و مانوس شدن با امام زمان(عج) می داند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه رعایت عفاف و حجاب از جمله مطالبات آحاد مردم بوده و پلیس برابر وظیفه قانونی خود با جدیت در این راستا ورود کرده است ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲    
دست گیری و کمک به نیازمندان فرهنگی ناب به شمار می رود که همه ما آن را از مولایمان امام علی (ع) آموخته ایم و در شب های قدر بیش از هر زمان دیگری می توان این معرفت را در جامعه مشاهده کرد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: دکل های مخابراتی بنادر و دریانوردی بندرلنگه استان به منظور حفظ سرمایه های سازمانی و تقویت خدمات مخابراتی تعمیرات اساسی شد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: با توجه به تداوم ناپایداری های عصرگاهی تا شنبه (9 اردیبهشت ماه) و احتمال تقویت بارش های همرفتی در ارتفاعات شرقی و شمالی ...
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از رونق صادرات محصولات فلزی در بندر شهید رجایی با بهره گیری از سه پست اسکله جدید در این بندر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: به مناسبت روز ملی خلیج فارس، نشست هم اندیشی و برند سازی چهره های ماندگار هزاره اخیر خلیج فارس در جزیره هرمز برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری بشاگرد گفت: بر اثر بارندگی های هفته گذشته، 40 میلیون مترمکعب آب در 130 سازه آبخیزداری این شهرستان ذخیره شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری بندرعباس، از احداث بزرگترین چرخ و فلک کشور در بندرعباس و انجام مطالعات طرح تله کابین بندرعباس به جزیره هرمز خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: 8 پروژه آبرسانی فعال برای تامین نیاز آبی حاجی آباد با اعتبار 517 میلیارد ریال در مناطق مختلف شهرستان در حال احداث است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲    
خلیل تختی نژاد، شهید مدافع حرم استان هرمزگان، پیش از شهادتش به عنوان کارگر ساده ساختمانی در اردوهای جهادی حضور داشته و از این بابت همواره خرسند بودند.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به فرا رسیدن دهم اردیبهشت ، سالروز ملی خلیج فارس، گفت: با بررسی منابع و ظرفیت های خدادادی و منحصر به فرد در خلیج فارس می توان گفت “خلیج فارس گنج است”.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲    
فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس از کشف یک دستگاه متورسیکلت سنگین1300 سی سی خارجی به ارزش 5 میلیارد ریال در شهرستان خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال تا کنون 238 هزار تن انواع کالای اساسی در بندر شهید رجایی تخلیه شده است.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از تشکیل 9 تیم ویژه و گشت مشترک قضایی، تعزیرات و صمت جهت نظارت فوق العاده بر بازار خبرداد.
  ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حقانی گفت: جشنواره پوشش اصیل ایرانی اسلامی گوهرشاد به همت نهضت پیشرف بانوان هرمزگان و پیشرانی مجموعه های مردمی عرصه عفاف و حجاب و تسهیل گری ر هرمزگان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام انصاری راد با تاکید بر لزوم تبیین واقعه غدیرخم و مسئله ولایت برای مردم گفت: غدیر، صفحه جدیدی از تاریخ گشود که در آن ثمر نهایی رسالت به بار نشست و با معرفی علی(ع) به جانشینی رسول اکرم(ص) ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
بازماندگان با بیان اینکه اهل سنت ارادت خاص و قلبی و ویژه ای به امام علی(ع) دارند و علمای اهل سنت درباره امام علی(ع) و فضایل آن حضرت تألیفات فراوانی به رشته تحریر در آورده و احترام خاصی برای ایشان ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سلیمی سال هاست که در بخش دینور از توابع استان کرمانشاه به عنوان امام جماعت مسجد امام خمینی (ره) فعالیت می کند و در کنار فعالیت های فرهنگی به مشکلات نیازمندان 102 روستای این بخش نیز رسیدگی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
این روزها در حالی که شمار زیادی از اجاره نشین ها از افزایش افسارگسیخته اجاره ها گلایه دارند، فعالان بازار مسکن می گویند طرح دولت برای ساخت مسکن ملی تا حدود زیادی دست دلالان را در معاملات کوتاه کرده و ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه یازدهمین جشنواره مد و لباس فجر با اشاره به اینکه پوشش ایرانیان در طول تاریخ هنرمندانه بوده ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نخست وزیر سابق و جنگ طلب انگلیس با بیان اینکه دوران سلطه سیاسی و اقتصادی غرب رو به پایان است، تحلیل کرد که جهان به سمت مفهوم دوقطبی و احتمالاً چندقطبی حرکت می کند
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه گفت: با انجام دیپلماسی و ایجاد تنوع در مبادی واردات قیمت واردات کالاهای اساسی 10 تا 15 درصد ارزان تر شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) گفت: دادگاه سوئد بدون داشتن مدارک و اسناد و براساس ادعاهای واهی گروهک تروریستی منافقین بازداشت کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
احسان حدادی که در چند سال اخیر افت زیادی داشته، دلیل عدم حضورش در قهرمانی جهان را حمایت از هم تیمی خود عنوان کرده که موفق به کسب ویزای آمریکا نشد اما آیا واقعا این علت اصلی انصراف حدادی است؟
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
اگر برخی ضعف های مدیریتی و فنی دراگان اسکوچیچ را بپذیریم، باید سوال پرسید که آیا صحبت بازیکنانی از جمله مهدی طارمی علیه کادرفنی در شرایط فعلی عادلانه و پذیرفتنی است؟
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
مردی که در درگیری رقابت های انتخابی ووشوی بانوان حضور داشته است، روایت متفاوتی از دلیل، نحوه شروع و ادامه درگیری فیزیکی میان او و خواهران منصوریان را بیان می کند ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
چهره عنوان دار کشتی آزاد ایران، با بیان اینکه حرف علیرضا دبیر درباره بودجه کشتی درست اما نحوه بیان او غلط بود،گفت: اصلا مجلس چه حقی دارد که خودش بودجه میان فدراسیون ها توزیع می کند؟
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم آذر شهر، اسکو و تبریز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم همکاری و همراهی ملت و دولت با یکدیگر خاطر نشان کرد: دولت برای عبور از معابر و پل های پیش روی خود نیازمند همراهی مردم است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه در برخی پارامترهای بازنشستگی، چالش هایی وجود دارد، به عنوان مثال بیش از 50 درصد بازنشستگی ها در تامین اجتماعی پیش از موعد بوده و هزینه ها را بالا می ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۸۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو ضمن اشاره به اینکه قیمت دارو به شهریور 1400 بر می گردد و مابه التفاوت آن از سوی بیمه ها پرداخت می شود ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۷:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
امارات متحده عربی بعد از هفت سال تصمیم گرفته بار دیگر سطح روابط خود با ایران را در عرصه سیاسی گسترش دهد و این روابط را به سطح سفیر ارتقا دهد؛ چنان که در همین راستا روز جمعه “24 تیرماه” انور قرقاش ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۷:۵۶   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه به برخی ادعاها و اتهامات مطرح شده علیه جمهوری اسلامی ایران در جریان سفر رئیس جمهور آمریکا به منطقه غرب آسیا از جمله اظهارات وی در نشست جده پاسخ داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۷:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
تونی بلر، نخست وزیر اسبق انگلیس با اشاره به اینکه جهان در آستانه تغییرات ژئوپلیتیک بین المللی است گفت: دوران هژمونی سیاسی و اقتصادی غرب به پایان خود نزدیک شده و جهان به سمت چندقطبی شدن پیش می رود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۲۱:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
این روزها کشمکش میان مدیریت ساترا و شبکه نمایش خانگی بازهم نام وی اُدی (VOD)ها را بر سر زبان ها انداخته است. به نظر این دعوا دعوایی بنیادین است ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۲۱:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار اباذری گفت: همزمان با بیست و چهارمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی و به مناسبت عید غدیرخم 2 هزار بسته معیشتی بین روستاهای زلزله زده سایه خوش بندرلنگه توزیع شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ملیحه عباسپور بانوی مازندران در کنار فعالیت های فرهنگی، حدود هشت سال تولیدکننده پوشاک حجاب و مروج فرهنگ حجاب و عفاف شدند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۹:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: از ابتدای اجرای رزمایش نهضت کمک مومنانه تاکنون، بیش از 27 میلیون بسته کمک معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تراهی گفت: 45زوج جوان مددجوی کمیته امداد رودان با برگزاری جشن ازدواج آسان راهی خانه بخت شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...