سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۸:۳۸Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

هرمز (hormoz.ir)

هرمز 15 اسفند 1393 هرمز 29 اسفند 1394 هرمز 1 فروردین 1395 هرمز 29 اسفند 1396 هرمز 29 اسفند 1397 هرمز 29 اسفند 1398 هرمز 30 اسفند 1399 هرمز 29 اسفند 1400 هرمز 26 تیر 1401 هرمز 29 اسفند 1402 هرمز 1 فروردین 1403 هرمز 2 فروردین 1403 هرمز 3 فروردین 1403 هرمز 4 فروردین 1403 هرمز 5 فروردین 1403 هرمز 6 فروردین 1403 هرمز 7 فروردین 1403 هرمز 8 فروردین 1403 هرمز 9 فروردین 1403 هرمز 10 فروردین 1403 هرمز 11 فروردین 1403 هرمز 12 فروردین 1403 هرمز 13 فروردین 1403 هرمز 14 فروردین 1403 هرمز 15 فروردین 1403 هرمز 16 فروردین 1403 هرمز 17 فروردین 1403 هرمز 18 فروردین 1403 هرمز 19 فروردین 1403 هرمز 20 فروردین 1403 هرمز 21 فروردین 1403 هرمز 22 فروردین 1403 هرمز 23 فروردین 1403 هرمز 24 فروردین 1403 هرمز 25 فروردین 1403 هرمز 26 فروردین 1403 هرمز 27 فروردین 1403 هرمز 28 فروردین 1403 
  ۷ ساعت پیش    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودان گفت: به اذعان تحلیلگران مسائل جهان این حمله دفاع تاریخی و بی سابقه ای در عمق سرزمین های اشغالی نشان داد که جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری به آنچه وعده می دهند صادق ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهید جعفرزاده در وصیت نامه خود خطاب به معلمان گفته است: ای دبیران، قدر خودتان را بدانید که دانش آموزان منحرف نشوند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی استانداری هرمزگان گفت: باتوجه به اعلام هشدار سطح قرمز هواشناسی و احتمال بارندگی شدید و سیلابی شدن معابر در سراسر استان مدارس فردا سه شنبه 28 فروردین به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
واکنش جامعه جهانی به اقدام بازدارنده جمهوری اسلامی ایران در قبال حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق نشان داد دیپلماسی میدان تنها راه توقف زورگویی است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با اشاره به پبش بینی های هواشناسی از آماده باش کامل تجهیزات و دستگاه ها ی اجرایی،امدادی و خدمات رسان خبر داد و از مردم خواست هشدارهای جوی را جدی بگیرند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب رودان از آغاز توقیف 127 خودرو و کارت سوخت رانندگان متخلف دخیل در قاچاق سوخت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار رودان گفت: در پی هشدار سطح قرمز هواشناسی و بارندگی شدید در سطح شهرستان، تمامی دستگاه های ستاد مدیریت بحران در حالت آماده باش هستند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۷    
عالم اهل سنت جنوب کشور گفت: اقدام دلاور مردان و دلسوزان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری را در تاریخ کشورمان رقم زده است و تبدیل به درس عبرتی بزرگ برای همه بدخواهان انقلاب اسلامی به خصوص ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میناب از پیوستن 384 حامی جدید به طرح اکرام ایتام این نهاد در ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان به عملیات وعده صادق سپاه پاسداران واکنش نشان دادند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: هم اکنون بیش از 85 هزار هنرمند و صنعتگر دارای مجوز ثبت در رشته های مختلف صنایع دستی در این استان مشغول فعالیت و تولید هستند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: حدفاصل 18 تا 24 فروردین ماه، 513 هزار و 803 نفر سفر دریایی در آب های جنوب کشور و بیشتر در آب های استان هرمزگان انجام شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: روز سه شنبه ناپایداری های جوی و دریایی در هرمزگان قابل توجه خواهد بود و با توجه به شدت بارش خطر سیلاب موقتی در سطح استان مورد انتظار است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۷    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رودان گفت: عملیات وعده صادق پاسخ کوبنده و یک درس بزرگ برای ظالمان و زورگویان عالم بود تا بدانند که دیگر هیچ ظلم و ستمی در هیچ کجای دنیا بی پاسخ نخواهد ماند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۱:۱۷    
مدرس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت: عملیات وعده صادق علاوه بر خسارات نظامی، خسارات اقتصادی جدی نیز به رژیم کودک کش صهیونیستی وارد کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۰:۰۷    
شهید عبدالرضا کمالی در قسمتی از وصیت نامه خود تأکید کرده است: تنها خواهشی که از برادران و خواهران خود دارم، این است که امام را تنها نگذارند و همیشه و در همه حال به یاد خدا و نایب برحقش باشید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مردم میناب، امشب در حمایت از حملات پهپادی و موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه رژیم کودک کش صهیونسیتی، در میدان شهدا این شهرستان تجمع کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۷    
مردم بندرعباس با تجمع در کنار ساحل خلیج فارس جشن بزرگ وعده صادق را برگزار کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۷    
مردم ساحل نشین بندرعباس در جشن بزرگ وعده صادق در کنار آب های نیلگون خلیج فارس رژه موتوری برگزار کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۱:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: 21 خودروی شوتی با کشف 96 هزار لیتر سوخت قاچاق در 72 ساعت گذشته در استان توقیف شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: یک دوره آموزشی اخلاق حرفه ای ویژه نخبگان تیم های ملی و ملی پوشان رشته های مختلف ورزشی در قشم برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۲    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری رودان از برخورد قانونی با کسانی که خودسرانه نسبت به افزایش نرخ کرایه های مسافربری درون شهری و برون شهری اقدام کرده اند خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به صدور هشدار قرمز هواشناسی در هرمزگان گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۱۰۶ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای تأکید کرد: هموطنان عزیز در صورت مشاهده هرگونه فعالیت در حمایت از دولت جعلی اسرائیل در فضای مجازی ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی نشان از این موضوع دارد که قیمت اعلامی در کانال های تلگرامی 10 تا 15 هزار تومان بالاتر از قیمت بازار غیررسمی در میدان فردوسی است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میناب گفت: سیلی محکمی به رژیم صهیونیستی زده شد و اصابت موشک ها به اهداف مورد نظر صورت گرفته و فراتر از انتظار بوده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۲    
مردم فهیم و انقلابی هرمزگان از سیلی محکمی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل زد تشکر کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: رزمندگان اسلام در عملیات شب گذشته، درسی پشیمان پذیر به صهیونیست ها دادند و دشمن یهودی و صهیونیستی را ادب کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کیش با اشاره به پاسخ کوبنده نظامی ایران به رژیم صهیونیستی گفت: دلاوران ایران هیبت این رژیم جعلی را در هم شکستند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: عملیات وعده صادق با موفقیت کامل از شب گذشته تا امروز صبح انجام و به همه اهدافش نائل شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از این به بعد رژیم صهیونیستی در هر نقطه ای به منافع و دارایی ها، شخصیت ها و شهروندان ما حمله کند ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که سیلی مردم ایران به دشمن صهیونیستی محکم و درس آموز بود، گفت : در صورتی که رژیم صهیونیستی با متحدانش غلط دیگری انجام دهد، پاسخ طراحی شده ایران شدیدتر خواهد بود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: یک دستگاه ماموگرافی به بیمارستان شهدای بندرلنگه اهدا شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از تکمیل ساخت آب شیرین کن کاشی کرتی لیردف در شرقی ترین نقطه شهرستان جاسک خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
فریاد تشکر مردم بندرعباس از غیور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از کنار دریای خلیج فارس مخابره شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
استارتاپ جامُش در راستای توسعه مدیریت پسماند هرمزگان در نمایشگاه مدیریت پسماند ابوظبی حضور می یابد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
محیا دارابیان در مسابقات جام جهانی سنگنوردی چین رکورد ماده سرعت زنان ایران را شکست.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان اعلام کرد: طی امروز ناپایداری دریایی در مناطق دریایی استان پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس گفت: واحد شماره چهار بخار این نیروگاه، پس از اتمام تعمیرات دوره ای و اتصال به شبکه سراسری برق وارد مدار تولید شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) از مشارکت 313 میلیاردتومانی خیرین و مردم نیکوکار در قالب پویش اطعام مهدوی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۷    
مردم بندرعباس بامداد امروز با تجمع در مزار شهدای گمنام شهر بندرعباس حمایت قاطعانه خود را از سپاه پاسداران اسلامی در پاسخ مقتدرانه به رژیم غاصب صهیونیست اعلام کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۲:۰۷    
شهید هدایت الله حاجی زاده در وصیت نامه اش آورده است: این وصیت نامه مرا در بالای قبرم در قابی بگذارید تا هرکسی که بگذرد آن را بخواند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به همت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی مدیریت درمان تامین اجتماعی هرمزگان، روز ملی منابع انسانی در بندرعباس گرامی داشته شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان از صدور هم زمان دو هشدار هواشناسی و دریایی در سطح استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست حوزه نظارت گمرکات هرمزگان گفت: میزان درآمد گمرکات استان در سال گذشته افزون بر 950 هزار و 952 میلیارد ریال بوده که این میزان درآمد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 49 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: همه قدرت های دریایی جهان، به چشم ابرقدرت به نیروی دریایی ارتش ایران نگاه می کنند و به این مهم در مجامع و رزمایشات بین المللی اذعان دارند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایشگاه مشترک قطر و هرمزگان با رویکرد صنایع دستی و سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در بندرعباس برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دو بازیکن تیم فوتبال استقلال به دلیل اتفاقات رخ داده در پایان مسابقه با آلومینیوم به کمیته های اخلاق و انضباطی احضار می شوند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: احداث بیمارستان فوق تخصصی نیروی دریایی در بندرعباس یک اتفاق خوب است که به ارائه خدماتی خواهد پرداخت که ممکن است دیگر بیمارستان های استان ارائه نشود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شبکه روشنایی معابر استان هرمزگان اصلاح و سامانه های ال ای دی جایگزین چراغ های گازی و بخار سدیم شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف 35 هزار لیتر گازوئیل قاچاق و توقیف 12 خودرو شوتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک کشتی باری مرتبط با رژیم صهیونیستی را توقیف کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری یک قاتل متواری و هفت نفر عاملان مشارکت در قتل در بندرعباس خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
هادی وفایی پور، ملی پوش کشتی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا به نشان برنز رسید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: یک دستگاه خودروی قاچاق به ارزش 80 میلیارد ریال در شهرستان میناب شناسایی و کشف شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: سال گذشته بیش از 182 هزار و 565 هزار خودرو با افزایش 16 درصدی از طریق بندرلنگه به کشورهای عراق و کشورهای آسیای میانه ترانزیت شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی هرمزگان اعلام کرد: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه بارش های رگباری قابل توجه خواهد بود و خطر سیلاب موقتی در پاره ای نقاط استان هرمزگان محتمل است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۲    
شهرستان رودان به دلیل وجود جاذبه های طبیعی و گردشگری، درختان سر به فلک کشیده و وجود رودخانه های فراوان به بهشت جنوب ایران شهرت دارد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهید مجید پازوکی در وصیت نامه اش آورده است: صلاح دنیا و آخرت ما در پیروی از ولایت فقیه است.فعالانه در مسائل انقلاب و اجتماع شرکت کنید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۷    
امام های جمعه هرمزگان گفتند: ارتش با پیوستن به انقلاب و اسلام ضربه مهلکی به رژیم ستمشاهی زد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۷    
امام جمعه حاجی آباد گفت: با اقتدار ایران در منطقه و جهان بسیاری از معادلات و اتفاقات جهانی بر اساس خواست جمهوری اسلامی ایران رقم می خورد که این عزت و اقتدار با ایثارگری و از جان گذشتگی شهیدان به وجود ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۷    
امام جمعه بندرعباس گفت: امام خمینی(ره) ارتش را فرزند انقلاب و امام خواندند و به ارتش اعتماد و ایمان داشت و می دانست که این ارتش کارهای بزرگی را انجام می دهند .
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۷    
امام جمعه کیش گفت: اگر اطاعت پذیری، بصیرت و ولایت پذیری نباشد نتیجه آن شکست و در نتیجه پشیمانی است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت توکهور هشبندی گفت: بی حجابی هم حرام شرعی است و هم حرام سیاسی پشت صحنه ها هم روشن است بی حجابی برای فروریختن بنیان خانواده و فروپاشی بنیان آرامش روانی جامعه است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه رودان با تاکید بر تنفر افکار عمومی دنیا از رژیم صهیونیستی، گفت: این رژیم جانی با حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی در دمشق سرداران مجاهد ما را به شهادت رساند و این عبور از خط قرمز ملت بزرگ ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان جاسک گفت: راهکارهای اصولی برای عمومی سازی مشارکت مردم با رعایت اصل عدالت در اختصاص فرصت ها برای تقویت اقتصاد دریا محور، تولید و صید، فرآوری محصولات، بسته بندی ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه بزرگترین ماموریت ما روایت گری از آرمان های شهدا است، گفت: اگر ما از مظلومیت، صلابت و قدرت شهدا نگوییم دشمن به صورت وارونه روایت می کند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
صبح را با صفحه 162 قرآن کریم سوره مبارکه اعراف جزء 9 آغاز می کنیم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهید علی عباسیان کاشی در وصیت نامه اش آورده است: اگر ولایت ائمه اطهار(ع) را نداشته باشیم هیچ چیز نداریم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان گفت: امسال قیمت خرید تضمینی گندم نان 175 هزار ریال و قیمت خرید تضمینی گندم دوروم 180 هزار ریال اعلام شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
محمد محبی، مهاجم تیم روستوف به عنوان بهترین بازیکن ماه مارس 2024 لیگ برتر فوتبال روسیه انتخاب شد
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان از راه اندازی هنرستان تجارت در این استان خبر داد و گفت: تقویت هنرستان تخصصی معدن امری ضروری است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۷:۲۲    
انداختن سفره عید فطر که در آن انواع شیرینی ها، غذاها و میان وعده ها وجود دارد رسمی دیرینه در خطه خلیج فارس است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: از ابتدای سال 1403، دستگاه های اجرایی موظفند پنج درصد از برق مصرفی خود را از طریق انرژی های تجدیدپذیر و پاک تأمین کنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شهید محمدرضا قائمی مطلق در وصیت نامه اش آورده است: ای خواهران و برادران سخنان امام را گوش کنید و به حرف های رهبر عمل کنید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۹:۲۲    
مردم ولایتمدار و روزه دار بندرعباس به شکرانه یک ماه بندگی در پیشگاه الهی نماز باشکوه عید سعید فطر را به امامت امام جمعه محترم بندرعباس اقامه کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۹:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
هرگاه دشمن صهیونیستی و امریکا در موضع شکست نسبت به محور مقاومت قرار می گیرند، ایادی واخورده خود را به تحرکات تروریستی بیش تر وا می دارند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا معاف، 12 سرفصل در رابطه بی نظیر مردم ایران و قرآن را توصیف کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بوموسی گفت: ما قطعا انتقام خواهیم گرفت، ولی به هیچ وجه احساسی عمل نمی کنیم و با تدابیر حکیمانه امام انقلاب انتقامی خواهیم گرفت که سرانجامش نابودی رژیم نامشروع اسرائیل باشد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۲    
امام جمعه رودان گفت: مردم مومن ما در ماه مبارک رمضان با برگزاری جلسات انس با قرآن و توسل به اهل بیت کسب فیض کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۲    
نماز عید سعید فطر با حضور گسترده مردم مومن و متدین میناب، به امامت امام جمعه این شهرستان روز چهارشنبه برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: همزمان دو هشدار سطح نارنجی و سطح زرد هواشناسی و دریایی در استان صادر شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۸    
صبح امروز نماز عید سعید فطر در اقصی نقاط هرمزگان برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۱:۲۲    
شهید سید کریم حسینی در وصیت نامه اش آورده است: همسر عزیزم از بچه ها به خوبی نگهداری کن و آنها را در راه فراگیری علم و دانش یاری نما و مرتب آنها را به مساجد ببر تا فرد مفیدی برای جامعه ما باشند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: فردی که مرتکب قتل جوان 27 ساله در تهران شده و مدت ها متواری بود، در هرمزگان دستگیر شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: هرگونه حرکت نامناسبی که توسط رژیم صهیونیستی، آمریکا و دیگران انجام شود، قطعاً بدون پاسخ نخواهد ماند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۸    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم گفت: طرح قرآنی مسطورا از آغاز ماه مبارک رمضان تا پایان ماه مبارک رمضان در جزیره جهانی قشم اجرا شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
محفل اُنس با قرآن کریم گرامیداشت شهدای حمله تروریستی دمشق و شهدای راسک و چابهار در حاجی آباد برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی هرمزگان گفت: یک فروند شناور حامل 530 کیلوگرم تریاک در آب های بندرعباس توقیف شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۴۷ سایت دیگر  
لیلاز درباره وضعیت اقتصاد کشور گفت: هیچ حوزه ای در اقتصاد ایران وجود ندارد که شرایط آن نسبت به دو یا سه سال قبل به مراتب بهتر نباشد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه اسرائیل در بزرگترین نقطه ضعف استراتژیک تاریخ خود قرار دارد، گفت: ایران به ماجرای دمشق پاسخ نظامی خواهد داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
برای اولین بار شهرستان بستک میزبان تیم ملی زیر 19 سال والیبال ساحلی کشور خواهد بود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۷:۲۲    
هرمزگان علاوه بر اینکه دارای مناطق تاریخی و بکر فراوان بوده؛ پوشش و آداب و رسوم مردمان دیار خلیج فارس هر گردشگری را جذب خودش می سازد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۴:۰۷    
افسردگی و مصرف داروهای خواب آور در بین خانواده های قرآنی معنایی ندارد چراکه عمل به قرآن، زندگی را شیرین می کند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهید حسین عطوف در وصیت نامه اش آورده است: به شما سفارش می کنم که پاسدار خون شهیدان باشید و بدانید که هدف آنها تنها برقراری حکومت عدل جمهوری اسلامی بوده که در راس آن مقام رهبری و ولایت فقیه است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان گفت: با اجرای طرح ضربتی ارتقاء امنیت اجتماعی، 8 اخلالگر نظم عمومی در استان شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان گفت: فعالیت های شیلات، محوری طلایی برای توسعه پایدار و رونق اقتصادی هرمزگان است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۲    
مسئول واحد آتش نشانی شهرداری رودان، ضمن تشریح حادثه رانندگی واژگونی خودروی پژو پارس در شب گذشته از وخامت حال مصدومان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...