یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۵:۴۰Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات اجتماعی»

به گزارش رادیو اقتصاد، خانم مهندس پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در گفتگو با برنامه رهیافت درخصوص الزامی بودن ثبت اطلاعات املاک در سامانه املاک و اسکان گفت: عدم ثبت اطلاعات در سامانه املاک و اسکان موجب محرومیت شهروندان از بسیاری خدمات ملکی، ثبتی، قضایی و اجرایی خواهد شد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۳    
زنجان-فرمانده سپاه ناحیه ماهنشان بر لزوم هم افزایی متولیان خدمات اجتماعی برای کمک حداکثری به مددجویان و نیازمندان شهرستان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران در واکنش به موضوع واگذاری خدمات عمومی به بخش غیردولتی، با تاکید بر اینکه واگذاری خدمات عمومی به بخش خصوصی به معنی فرار دولت از مسئولیت خودش است، می گوید: بحث خدمات عمومی، حمایت های اجتماعی، آموزش ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مهدی علیخانی معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی،اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رئیس جمهور همراه با حسین عباسی فرماندار و جمعی از روسای ادارات از مرکز توانیابان موسی بن جعفر (ع) بازدید داشتند.
ستاد خادم المنتظر با همکاری شهرداری تهران، سامانه سنا را زیر نظر سازمان خدمات اجتماعی راه اندازی کرده است. این سامانه به منظور دریافت کمک های مومنانه مردمی و اهداء آن به افراد بی بضاعت و کم توان است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
بررسی های یک مطالعه نشان داد که همه گیری کرونا تاثیرات متنوع و عمیقی در چهار حوزه آموزش، پژوهش، خدمات اجتماعی دانشگاه و حکم رانی دانشگاه داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام عزت زمانی با تأکید براینکه اهم فعالیت های مبلغان در رمضان، ارائه خدمات اجتماعی و همراهی کادر درمان است گفت: کمک به حفظ سلامت راهبرد مجامع دینی در رمضان 1400 است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رشت (پانا) - استاندار گیلان با تأکید بر اینکه موضوع مدیریت پسماند باید اولویت شهرداران و دهیاران در سال جدید باشد گفت متناسب با پرداخت هزینه ارائه خدمات اجتماعی از سوی مردم، باید خدمات مناسب و با کیفیت به مردم ارائه شود تا محیط زیست، قابلیت و کیفیت بالاتری برای زندگی داشته باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا-نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: عبور لوله نفت مارون به خوزستان از منطقه میانکوه سال هاست مشکلاتی برای مردم در پی داشته است که می طلبد در مقابل آن خدمات اجتماعی از سوی شرکت نفت در این منطقه ارائه شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران نسبت به در اولویت قرار نگرفتن پرسنل سازمان رفاه وخدمات اجتماعی در فرایند واکسیناسیون تذکر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۶:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا؛ مجتبی شکری در جلسه تکریم و معارفه رئیس اداره فرهنگی و مسئول مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی با بیان اینکه توجه به برنامه های فرهنگی، اولویت شهرداری منطقه است، گفت: مسائل فرهنگی و اجتماعی همتراز با وظایف اصلی شهرداری در امور شهرسازی و معماری، عمرانی و خدمات شهری، اهمیت و [...]
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،شهردار منطقه 13 در جلسه تکریم و معارفه مدیران حوزه فرهنگی و اجتماعی منطقه 13 بر پیش بینی و اجرای برنامه های خلاقانه و منحصر به فرد در سال جاری تاکید کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
قدرتی گفت:جشنواره شوق زندگی با موضوع اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی و اهدای هدایای نوروزی به گروه های آسیب دیده اجتماعی در 8 مرکز ارائه خدمات اجتماعی سطح مشهد برگزار شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: اعمال محدودیت و ممنوعیت در برگزاری مراسم های ماه رمضان با توجه به رعایت دقیق شیوه نامه ها و پروتکل های وزارت بهداشت و درمان از سوی مسجدی ها و هیات های مذهبی تصمیم غیرکارشناسی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۴۸    
نشست تخصصی وکارگاهی معاون اجتماعی بهزیستی مازندران با نیروهای 123اورژانس اجتماعی و پایگاه خدمات اجتماعی شهرستان ساری برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۲۲    
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: با افزایش خدمات اجتماعی در مناطق کمتر توسعه یافته می توانیم از مهاجرت و گسترش حاشیه نشینی جلوگیری کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۸:۳۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مازندران، وحید حسین زاده معاون امور اجتماعی بهزیستی استان مازندران باتفاق علی ناصری ذیحساب بهزیستی استان ضمن بازدید نوروزی از پایگاه خدمات اجتماعی نو بنیاد ساری در جشن اعیاد شعبانیه که با رعایت پروتکل های بهداشتی در این پایگاه برگزار گردید شرکت کردند ...
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان گفت: هم زمان با سالروز میلاد فرخنده امام مهدی(عج) و در ادامه کمک های مومنانه به نیازمندان، عصر روز گذشته (نهم فروردین ماه 1400) مرحله چهارم رزمایش مواسات مجتمع مس سرچشمه رفسنجان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه از آغاز توزیع 6 هزار بسته حمایتی و معیشتی بین نیازمندان خبر داد و گفت: در این مرحله از رزمایش کمک های مومنانه، بسته های معیشتی بین نیازمندان استان های کرمان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان توزیع خواهد شد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز :آقای رییس جمهور، خصوص سازی خدمات اجتماعی و کالاهای عمومی یعنی تدبیر دولت برای فرار از مسوولیت خود در قبال مردم نیازمند و فقیر.مردمی که در دوران ریاست جمهوری شما عمیق تر شدن زخم فقر را هر روز بیشتر از دیروز شاهد هستند و دردش را هم می کشند ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۵    
ایران پرس: نابرابری های اجتماعی در جامعه آمریکا نه تنها در موضوع تبعیض نژادی میان سپید پوستان و رنگین پوستان و دسترسی آنها به کار و خدمات اجتماعی وجود دارد بلکه بین زن و مرد نیز در موارد بسیاری چون دستمزد روزانه وجود دارد
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۱:۰۹    
مسئولیت اجتماعی در دوره پساکرونا از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود زیرا دولتها در این دوره با بحران های اقتصادی روبرو خواهند بود و رشد بدهی ها هم مانع از این می شود که بتوانند در ارائه خدمات اجتماعی فعال باشند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: حضور آستان قدس رضوی در عرصه اجتماعی، حضوری بابرکت است و آثار خوبی در کشور و حتی عرصه بین المللی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل بنیاد احسان گفت: که این بنیاد بیش از 400 میلیارد تومان در جهت خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی در سال 99 اعتبار اختصاص داده و همین مقدار هم در سال آینده هزینه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: این بنیاد امسال چهار هزار میلیارد ریال برای خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی هزینه کرد و سال آینده هم دستکم همین مقدار هزینه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان همدان با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون 260 میلیارد ریال کمک های مومنانه توزیع شده است گفت: اقدامات ارزنده ای در حوزه های اقتصادی و خدمات اجتماعی انجام شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۷    
روایت حسین یکتا از لزوم ایجاد پایگاه های فرهنگی-اجتماعی برای عرضه خدمات محله به محله جهت رسیدگی به دغدغه های اجتماعی و فقرزدایی در جهت فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی را در ادامه مشاهده می کنید.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ شورای های اسلامی شهر و روستا علاوه بر انتخاب شهردار و نظارت بر عملکرد او، 33 وظیفه دیگر ازجمله بررسی و شناخت کمبودها، نیازها و نارسایی های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اقدامات آستان قدس رضوی در حوزه خدمات اجتماعی بویژه رسیدگی به محرومان و کمک به حادثه دیدگان ناشی از سیل و زلزله عنوان کرد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان توسعه اورژانس اجتماعی را منطبق بر آسیب های اجتماعی منطقه و سکونت گاه ها اعلام کرد و گفت : 4 پایگاه خدمات اجتماعی ، در سکونتگاه های غیر رسمی و حاشیه ای استان فعال هستند .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور از فعالیت 360 مرکز اورژانس اجتماعی در سراسر کشور خبر داد و گفت: همچنین 256 پایگاه خدمات اجتماعی در 31 استان کشور فعال است و خط تلفن فوریت های اجتماعی 123 به صورت رایگان و شبانه روزی فعالیت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز سیما فیلم با توجه ظرفیت پرداخت رسانه ای به خدمات اجتماعی امامان محله از تولید سریالی در این زمینه خبر داد و نسبت به همکاری و مشارکت محتوایی بنیاد هدایت در این عرصه، استقبال کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در مراسم گرامیداشت هفته منابع طبیعی و تقدیر از نخبگان ورزش شهرداری تهران، با حضور حامد مظاهریان معاون شهردار، عباسعلی مدیح مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی و جمعی از پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی شهرداری، 62 نهال به یاد 62 جانباخته شهرداری تهران بر اثر ابتلا به کرونا کاشته شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تندیس مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی در سومین اجلاس مسئولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ سازمانی با رویکرد تکریم از چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور به ذوب آهن اصفهان رسید و این تندیس به مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی این مجتمع عظیم صنعتی اهدا شد .
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - شهردار منطقه 7 از اجرای گام چهارم مناسب سازی معابر ویژه معلولان و افراد کم توان این منطقه با هدف فراهم کردن شرایط مطلوب تردد آنها خبر داد. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : همسایه های خانم جان روایتی است از مدافعین و نوکران حرم و حریم حضرت زینب (سلام الله علیها) که زیر سایه این فرمانده، هفت سال در خاک سوریه جهاد کردند. دست پرورده های حاج قاسم که برای این حرم و همسایگانش هرچه توانستند انجام دادند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان رفاه، خدمات اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری تهران گفت: با وجود آن که تاکید کرده ایم تبعات ناشی از عدم واکسیناسیون مددکاران و افراد بی خانمان در مددسراها می تواند در سطح شهر گسترش یابد، اما باز هم به این مساله بی توجهی شده است و حتی به ما اعلام هم نشده که مددکاران ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۸:۵۴    
مسجد آقامیرزامسیح با تلاش هیئت امنا و پایگاه بسیج به کانون نشر معارف و خدمات اجتماعی میان کسبه بازار آهنگران تبدیل شده است، خدمت رسانی به کارگران فصلی در دوره کرونا و کمک به زلزله زدگان سی سخت از جمله این کمک ها است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۲:۵۳    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز ، بهجت بهروزی رئیس بهزیستی شهرستان اشتهارد گفت: هدف از تأسیس این مراکز ، بهبود در روند خدمات در راستای اهداف سازمان بهزیستی از جمله خدمات اجتماعی به شیوه نوین با سیاستگزاری ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت روز درختکاری ، آیین کاشت نهال با حضور حسین رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ، منصور یزدی زا ده مدیرعامل ، مهرداد تولائیان معاون بهره برداری ،مهدی نصر معاون برنامه ریزی و توسعه، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: در بیشتر کشورها، درآمدهای مالیاتی بخش عمده ای از منابع درآمدی را تشکیل می دهد. دولت می تواند به واسطه آن بسیاری از خدمات اجتماعی و رفاهی را در خدمت مردم قرار دهد و به بسیاری از فعالیت ها و جریانات اقتصادی و اجتماعی سمت و سوی لازم را ببخشد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل بهزیستی استان سمنان از افتتاح 21 مرکز مثبت زندگی در این استان خبر داد و گفت: همه شهرستان های استان از مزایای این مراکز نوین خدمات رسان بهره مند هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران توانایی دستگاه های دولتی برای ارائه تمامی خدمات اجتماعی را بسایر محدود توصیف کرد و گفت : بهره گیری از ظرفیت اجتماعی جامعه برای حل مشکلات و تنگناها مهم ترین دستاورد دولت تدبیر و امید طی هشت سال گذشته بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور از مراکز خدمات این سازمان موسوم به مراکز مثبت زندگی به عنوان ابرپروژه خدمات اجتماعی در دولت تدبیر و امید یاد کرد و گفت: مراکز خدمات بهزیستی در سال 1380 طبق بند 4 ماده 26 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت باید تشکیل می شد که اکنون بعد از 20 سال اجرا شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۲۳    
در اوایل دهه 50 طرحی برای همسانی تولید البسه ارزان قیمت کارگران از سوی سازمان شاهنشاهی خدمات اجتماعی و با حمایت دولت در ایران اجرا شد. با توجه به آزمایشی بودن طرح، تصمیم بر آن بود از سرمایه گذاری کلان جلوگیری شود. کارگاه های تولیدی نسبتا کوچکی در مناطق مختلف کشور و با مشارکت مردم محلی ایجاد شد ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مراسم روز درختکاری و هفته منابع طبیعی سال99 در منطقه21 با حضور اعطاء، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران، سید مالک حسینی مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و رجب زاده شهردار منطقه21 برای کودکان کار و خیابان تحت پوشش مرکز پرتو در بوستان شهدای گمنام شهرک پاسداران برگزار شد. ...
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
چند اصله نهال در حیاط مرکز پرتوی ابوذر باحضور شهردار و معاونین منطقه 15 و همراهی نونهالان و نوجوانان غرس شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر حسین روحانی صدر کارشناس تالار رودکی کتابخانه ملی ایران، پژوهشگر و دکترای تاریخ ایران دوره اسلامی و مؤلف پنج اثر در حوزه مطالعات تاریخ شفاهی و تاریخ معاصر، با برنامه با من قدم بزن در مورد معلولان و بازماندگان جنگ، مصاحبه کرد. ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نما ، ایران آنلاین به نقل از کرایم، "مارک روسو"50 ساله به عنوان یک شرور لوح های سنگی باستانی را خراب کرده و از این کار لذت می برد. "روسو" به عنوان یک شرور و خرابکار به انجام خدمات اجتماعی اجباری و پرداخت جریمه و ماهها زندان محکوم شده است. ...