جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۲۳Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات اجتماعی»

سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۴۶ سایت دیگر  
اولین کار ویژه ما نگهداشت شهر است. باید پیشتازی ارائه خدمت را در شهر آنگونه داشته باشیم که در مسائلی مانند پسماند، فضای سبز، رفت و روب شهر و خدمات شهری به صورت جدی در چند ماه اول قدم برداریم و دوره های خاصی برای تشدید خدمت فراهم کنیم ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مهدی رجایی نیا گفت: یکی از رویکردهای حوزه علمیه قم پرداختن به مسائل اجتماعی، فعالیت های جهادی و ارائه خدمات اجتماعی در راستای فقرزدایی بوده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۸    
رکنا: یک عضو شورای شهر تهران درباره وضعیت بد خدمات اجتماعی در محله خاور شهر تهران تذکر داد و گفت: این محله در حد یک روستا هم امکانات بهداشتی ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت های سازمان اوقاف و امور خیریه به تشریح خدمات اجتماعی امامزادگان و بقاع متبرکه در دوران شیوع ویروس کرونا پرداخت.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه تمام خدمات اجتماعی آیگپ، پیام رسانی با امکانات متنوع و کاربردی است که به تازگی از نسخه جدید اندروید خود رونمایی کرده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آنطور که رییس سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران می گوید؛ دره خوابان، معتادان متجاهری هستند که ساماندهی وضعیتشان در ید اختیار کامل شهرداری تهران، در غیاب سایر نهاد ها نیست.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای معدن- مسئولین شبکه بهداشت و درمان استان اصفهان و شهرستان لنجان ،چهارشنبه هفدهم شهریورماه با حضور در ذوب آهن اصفهان از واکسیناسیون پرسنل و روند انجام کار بازدید و در ادامه با معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و تنی چند از مسئولین شرکت دیدار و گفتگو کردند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه خورشید بیان کرد: فردی که به دلایل متعدد از جمله فقر تن خود را در اختیار دیگران قرار می دهد تا پولی دریافت کند، اما تحت حمایت خدمات اجتماعی نیست، کارگر جنسی تلقی نمی شود بلکه تن فروش بوده و کار او شغل پذیرفته شده ای در کشور ما نیست.
با مردم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۳   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به گذر کشور از قله پیک پنجم کرونا، گفت: به این ترتیب پیش بینی آن است که دوهفته آینده از 3هزار بستری روزانه قطعا پایین تر خواهد آمد و تا چهار هفته آینده به کف آن در پیک پنجم خواهیم رسید.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا گفت: از یک یا دو ماه بعد از مهرماه فقط افرادی می توانند از خدمات اجتماعی استفاده کنند که واکسن زده اند. بر این اساس این گفته رئیسی، فروش خدمات، بلیت هواپیما، اتوبوس و ... به افرادی ارائه می شود که واکسن زده اند. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کرونا گفت: الان بالای 60 ساله ها 88 درصد واکسن زدند و 70 درصد بستری ها و مرگ و میر در آن 12 درصدی است که واکسن نزدند؛ پس قدرت و اهمیت واکسن مشخص است. وی تاکید کرد: از یک یا دو ماه بعد از مهر ماه دیگر خدماتی نظیر فروش بلیط هواپیما، اتوبوس و.... را به کسانی داریم که واکسن زده باشند.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۱۷    
رئیسی، سخنگوی ستاد کرونا از ارائه خدمات اجتماعی فقط برای افرادی که واکسن زده اند خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۸    
معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن اشاره به وضعیت بیماری کرونا در کشور، در عین حال بر لزوم دو برابر شدن مراکز واکسیناسیون کرونا در کشور جهت افزایش سرعت واکسیناسیون تاکید کرد و گفت: اگر با این سرعت پیش رویم تا پایان مهر ماه دوز اول واکسن همه در کشور تزریق شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
مسئول کمیته محرومیت زدایی و خدمات اجتماعی و فرهنگی کنگره بزرگداشت 3 هزار شهید استان ایلام گفت: ارائه 43 خدمت به نیازمندان ایلامی در حوزه محرومیت زدایی توسط دستگاه های عضو کمیته محرومیت زدایی کنگره بزرگداشت 3 هزار شهید استان برنامه ریزی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: امروزه فعالیت بسیج باید به سمت خدمات اجتماعی سوق داده شود چراکه گسترش این برنامه ها در عرصه فرهنگ سازی جامعه، تاثیرگذارتر است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۳    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- نماینده بنیاد احسان و دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالی گفت: 33 گروه جهادی، 40 میلیارد ریال خدمات امدادی، اجتماعی و فرهنگی را در قالب بنیاد احسان به مردم این خطه ارائه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- نماینده بنیاد احسان و دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در خراسان شمالی گفت: 33 گروه جهادی، 40 میلیارد ریال خدمات امدادی، اجتماعی و فرهنگی را در قالب بنیاد احسان به مردم این خطه ارائه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان گفت: انجام مسؤولیت های اجتماعی، ریشه در فرهنگ غنی دینی و ملی ما دارد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۰۱    
گاردین نخست وزیر مواجه با طغیان بر سر طرح افزایش مالیات خدمات اجتماعی عنوان گزارش اصلی گاردین است که گفته نخست وزیر با شورش در صفوف حزب محافظه کار روبه روست؛ زیرا او در حال نقض دو تعهد خود در مورد مالیات و بازنشستگی است ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رای کشورهای در حال توسعه، در حال انتقال (از اقتصاد دولتی به آزاد) و فقیر به چند دلیل مدیریت مالیه عمومی نقشی کلیدی بازی می نماید. اول آنکه، این کشورها برای تامین مالی رشد اقتصادی، زیربناهای فیزیکی، خدمات اجتماعی و سایر خدمات عمومی نیاز به منابع مالی بزرگ و پایدار دارند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیازمند توجه ویژه به مساجد است/ تمامی مناطق روستایی چهارمحال و بختیاری از خدمات اجتماعی برخوردار است، عناوین مهم روزنامه های امروز 15 شهریور در چهارمحال و بختیاری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۴    
مسئول دفتر خدمات اجتماعی جامعه ایمانی مشعر با اشاره به پویش یا ساقی العطاشی ، گفت: هیئت های عزاداری برای کمک رسانی و خدمات اجتماعی خود به مناطق محروم، این پویش را با هدف رفع مشکل دسترسی به آب سالم و مورد نیاز مناطق محروم کشور راه اندازی کردند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۵:۵۲    
همتی در حاشیه افتتاح پروژه های ملی در شهرستان پارسیان گفت؛ پیمانکاران پروژه های بزرگی در منطقه در دست گرفته اند که می طلبد خدمات اجتماعی و برخی زیرساخت ها را در سطح شهرستان پارسیان انجام دهند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آناتولی، کمیته مبارزه با تبعیض نژادی سازمان ملل متحد (CERD) با انتشار گزارشی از ادامه تبعیض علیه اقلیت های قومی در هلند خبر داد. در این گزارش بر ادامه تبعیض در بخش های آموزش، بهداشت، کار و خدمات اجتماعی علیه اقلیت های قومی ساکن هلند تاکید شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات اجتماعی پیشگیری و درمان حوزه های علمیه کشور گفت: طلاب و روحانیون حضور پررنگ و فعالی در طرح شهید سلیمانی دارند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
دنیای معدن - نشست تعاملی حمایت از محرومان منطقه با تاکید بر فعالیت های گروه های جهادی با حضور منصور یزدی زاده مدیرعامل ، مهدی بهرامی معاونی پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن ، احمد یوسفی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دو عضو شورای اسلامی شهر به همراه شهردار منطقه 20، مدیر کل حریم شهر تهران و رئیس سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از حریم منطقه 20 بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره تامین اجتماعی منطقه تربت حیدریه گفت: این نهاد خدمات اجتماعی با 38 هزار و 480 نفر بیمه شده اصلی و هشت هزار و 539 نفر مستمری بگیر، در مجموع 148 هزار و 516 نفر را زیر پوشش خدمات خود دارد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کتاب روزی که در اتاق عمل گریستم روایتگر مصمم متعهدانه و خالصانه یک پزشک در عرصه زندگی، خدمات اجتماعی و بالاخره دفاع مقدس است
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دنیای معدن - نشست برنامه ریزی و هماهنگی واکسیناسیون عمومی کرونا در ذوب آهن اصفهان با حضور مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی و دست اندر کاران این پروژه از جمله همکاران مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۵۱    
سرپرست مرکز آموزش عالی علمی -کاربردی جهاد دانشگاهی استان کرمان از ثبت نام بدون آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی این مرکز برای سال تحصیلی 1401-1400 در دو مقطع کاردانی و کارشناسی خبر داد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۰۶    
از گذشته مساجد، محل جمع آوری قوای مردمی، آموزش آنها، ارائه خدمات اجتماعی و اعزام نیرو به جبهه بودند، لذا مهم ترین و اصلی ترین کارکرد مساجد تمدن سازی ادبیات اسلامی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام فردآقایی، از آغاز عملیات اجرایی مهرواره سراسری اوج در استان خوزستان خبر داد و گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت اوج گیری خدمت رسانی به مردم در زمینه های مختلف از جمله مواسات و خدمات اجتماعی حول محور مساجد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مسؤول دفتر خدمات اجتماعی جامعه ایمانی مشعر گفت: هیأت های عزاداری برای کمک رسانی و خدمات اجتماعی خود به مناطق محروم، پویش یا ساقی العطاشی را با هدف رفع مشکل دسترسی به آب سالم و مورد نیاز مناطق محروم کشور راه اندازی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر خدمات اجتماعی حوزه های علمیه کشور از فعالیت 20 هزار و 500 طلبه جهادی در میدان مقابله با کرونا خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-مدیر خدمات اجتماعی حوزه های علمیه کشور از فعالیت 20 هزار و 500 طلبه جهادی در میدان مقابله با کرونا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز مدیرکل خدمات اجتماعی حوزه های علمیه کشور گفت: طلاب و روحانیون از زمان شیوع بیماری کرونا تا کنون اقدامات قابل توجهی در حوزه پیشگیری و درمان بیماران انجام داده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
سوده نجفی طی تذکری به مشکلات منطقه چهار اشاره داشت و گفت: واگذاری برخی املاک در اختیار مراکز ارائه دهنده خدمات اجتماعی شهرداری در منطقه چهار به ارگان های دیگر خارج از ضوابط است
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۲۶    
بی خانمان ها و افراد بی خانمانی که اعتیاد دارند، در اولویت بندی های واکسیناسون کرونا نیستند. این افراد که بخشی از اقشار آسیب پذیر جامعه تلقی می شوند، در دیگر کشور ها بخشی از اولویت ها در سهمیه بندی های واکسن هستند ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۴۱    
تعداد هیئت های مذهبی و عزاداری در استان کهگیلویه و بویراحمد در دهه ی اول محرم امسال بالغ بر 570 مورد بود. 676 روحانی مبلغ بومی و غیربومی به نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد اعزام شدند که 42 نفر از آن ها به دلیل شرایط ویژه به شهر سی سخت اعزام شدند و علاوه بر فعالیت های تبلیغی خدمات اجتماعی و فرهنگی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
قم- رئیس دفتر تبلیغات اسلامی ضمن عرض تسلیت ارتحال آیت الله فقیه ایمانی گفت: مجاهدت آیت الله فقیه ایمانی در ترویج فرهنگ و معارف اسلامی و حضور مردمی و پر تلاش در خدمات اجتماعی ماندگار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی کاشان گفت: روزانه 1000 ماسک در خیابان های اصلی، ادارات، پارک ها، بازار و مراکز پرتردد کاشان توزیع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) در دهه اول محرم سال 1400، علاوه بر برگزاری آئین عزاداری با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در فضای باز، طرح های خدمت رسانی ویژه محرومین هم چون نذر آب را اجرا می کند.
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرنا: امام جمعه یزد گفت: تربیت درست افراد از کودکی تا بزرگسالی وظیفه روحانیون است. آیت الله محمدرضا ناصری: * متاسفانه به دلایل مختلفی شاهد آسیب ها و ناهنجاری هایی در جامعه هستیم که باید با آسیب شناسی درست به دنبال رفع آن باشیم. ...
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۹:۵۶    
سومین وبینار کسب و کارهای نوین در حوزه خدمات اجتماعی توسط دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد. به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ سومین و در واقع آخرین جلسه از سلسله کارگاههای وبیناری کسب و کارهای نوین در حوزه خدمات اجتماعی (بر اساس برنامه مدرسه تابستانه دانشگاه علامه طباطبایی) به همت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۹:۰۵    
کاشان - ایرنا - جمعیت جهادی و خدمات اجتماعی کاشان تاکتیکی خیرخواهانه در قالب 20 قرارگاه جهادی با سنگر کمک های مومنانه و رمز مواسات و همدلی در جبهه کرونا است که راهبرد نوع دوستانه را مشق می کند.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۶    
دومین وبینار کسب و کارهای نوین در حوزه خدمات اجتماعی توسط دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد به گزارش مجله اینترنتی مددکاری اجتماعی ایران؛ دومین جلسه از سلسله کارگاههای وبیناری کسب و کارهای نوین در حوزه خدمات اجتماعی به همت انجمن علمی دانشجویی مدیریت خدمات اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۱    
زنجان – ایرنا – مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان گفت: موقوفه ها با نیات خدمات اجتماعی در این استان آن چنان که باید پُررنگ نیست و با توجه به شرایط جامعه نیازمند چنین جهت گیری هایی در وقف ها هستیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مسئول دفتر خدمات اجتماعی جامعه ایمانی مشعر با اشاره به اینکه برنامه هیأت ها به مناسبت غدیر در 110 نقطه از کشور برگزار شد، گفت: پخت 550 هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان و توزیع بسته های معیشتی در 78 منطقه از سوی هیأت ها انجام شد.