پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۰:۲۰Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زلزله زدگان»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۶    
کلانتری بر حضور و مراجعه زلزله زدگان سی سخت برای تشکیل پرونده و عقد قرارداد با بانک های عامل تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان گفت: بسیج سازندگی استان با همراهی اقشار مختلف بسیج در استان، 12 واحد مسکونی برای زلزله زدگان در مناطق سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد احداث کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۵    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: مرحوم کرمی راد عامل اتحاد در منطقه غرب کشور بود و بعد از زلزله نیز مسئولیت بازسازی کامل 5 روستا را از طریق خیرین تهران متقبل شدند و آن را به طورکامل بازسازی کردند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- 45 نیروی جهادی قرارگاه راهیان نور در سه مرحله از استان کرمانشاه در سال جدید برای کمک به زلزله زدگان سی سخت اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اخذ و ارائه تسهیلات جدید در نظر گرفته شده از سوی معاون اول رئیس جمهور برای زلزله زدگان سی سخت منوط به تسریع در ساخت و ساز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- فرماندار دنا گفت: آجر مورد نیاز برای ساخت منازل مسکونی زلزله زدگان شهر سی سخت مرکز این شهرستان از کارخانه های اصفهان و با قیمت زیر بازار تامین می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار دنا در گفتگو با مدیر عامل کارخانه آجر اصفهان از تامین آجر زلزله زدگان شهرستان دنا خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۴    
حجت الاسلام والمسلمین امیری آتشانی از توزیع 15هزار غذای گرم در میان زلزله زدگان سی سخت خبر داد و گفت: قرار است 2هزار و 900 خانه تعمیر و بازسازی و 2هزار و 650 واحد مسکونی احداث شود.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۱۳    
فرماندار دنا، گفت: نظارت ها بیش از گذشته با دقت بیشتر رصد خواهد شد و به همین منظور ناظر فنی فرمانداری بصورت میدانی بر نحوه ساخت و ساز منازل مسکونی نظارت دقیق خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۸    
سرهنگ جهانبخش گروه های جهادی استان لرستان در منطقه سی سخت مشغول خدمت رسانی به زلزله زدگان هستند، افزود: این گروه های جهادی هم اکنون در حوزه های چون ساخت منزل مسکونی فعالیت می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۲    
آقای گل جهان که احتمالا تا چند ماه دیگر رکوردش از سوی رونالدو شکسته خواهد شد؛ نشان داد که از هر آنچه که حق بداند دفاع خواهد کرد؛ چه حق طبیعی مردم در برخورداری از رفاه نسبی، چه کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان و چه نبخشیدن 2 سارق.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پرونده های خسارت زلزله استان های کردستان و خراسان رضوی با اتکا به تجربیات گذشته، برنامه ریزی ها و هماهنگی ها به سرعت تکمیل و مبالغ مربوط در کوتاه ترین زمان به حساب ذی نفعان واریز می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار دنا گفت: جهت تسریع در پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان شهرستان دنا ساعت کاری بانک ها 2ساعت افزایش یافت.
هزار ماسوله   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه جهادی شهید سامیه پاوه نیز در این حرکت انساندوستانه پیشقدم گردیده و با حضور خویش به تعدیل آلام زلزله زدگان شتافتند
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و مشارکت های مردمی ستاد بازسازی معاونت فرهنگی از زیارت نیابتی تا بهره برداری از تل زینبیه و کمک موکب داران به زلزله زدگان خبرداد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با استفاده از ظرفیت های خیرین ساخت تعدادی از خانه های مردم مناطق زلزله زده سی سخت را بر عهده گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- تعدادی از خیران نیک اندیش شهرستان نورآباد ممسنی از توابع استان فارس کمک های انسان دوستانه خود به مبلغ یک میلیارد و 800 میلیون ریال را به دست مردم زلزله زده سی سخت و حومه آن رساندند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: تاکنون بیش از 100 تخته چادر در بین زلزله زدگان شهرستان مریوان توزیع شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد از روز نخست زلزله سی سخت در کنار زلزله زدگان حضور فعالی داشته است و همچنان به خدمات رسانی خود ادامه می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان و جهادگران گرمساری با سفر به سی سخت، آستین های همت برای کمک به مردم این مناطق را بالازدند.
راهیان نور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۳    
سی سخت-راهیان نور- خادمین شهدا از ایام نوروز تا امروز به صورت خود جوش در قالب اردوی جهادی در منطقه سی سخت به میدان جهاد خدمت آمدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه کردستان در فراخوانی اعلام کرد که در صورت نیاز احتمالی، آماده کمک به زلزله زدگان مریوان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها_ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: افراد دریافت کننده تسهیلات مسکن در دنا می توانند به صورت زنجیره ای ضامن هم شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۰    
زلزله 4.7 ریشتری شامگاه گذشته در شادمهر خراسان رضوی خسارت چندانی نداشته است؛ با این حال جهادگران دانشجو در صورت نیاز مردم، آماده خدمت رسانی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز از اعلام آمادگی نیروهای متخصص استان در امر ساخت و بازسازی منازل شهروندان سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج با بیان اینکه اعتماد مردم به نیروی انتظامی سرمایه ای ارزشمند محسوب می شود از تلاش، خدمات و مجاهدت های ماموران پلیس در برقراری نظم و امنیت و همراهی موثر در مقابله با شیوع کرونا و همچنین زلزله شهر سی سخت تقدیر کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه حامی دولت از مقامات دولتی به ویژه رئیس جمهور خواست کوتاهی خود در برداشتن محدودیت های سفر و شیوع دوباره کرونا را مشمول فرافکنی نکنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گالری لاله با تاکید بر استقبال خوب از فروش آثار در شرایط کرونایی اظهار داشت: انتخاب آثار کوچک برای این نمایشگاه به دو منظور حمایت از هنرمندان بیشتر و فرهنگسازی و ترویج خرید آثار اصل هنری توسط مردم بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول فنی ستاد بازسازی زلزله شهرستان دنا گفت: تا به امروز تمامی مالکین خسارت دیده از زلزله وام بلاعوض خود را دریافت کرده اند ومستأجرین هم از هفته آینده وام بلاعوض خود را دریافت خواهند کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۵    
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از حضور مسئولان جهاد سازندگی سپاه های استانهای مختلف کشور در شهر زلزله زده سی سخت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- بعد از 45 روز از وقوع زلزله 5.6 ریشتری و زندگی چادری در سرمای زیر صفر درجه، زلزله زدگان علاوه بر ترس از شیوع کرونا، نگران افزایش روز افزون قیمت مصالح هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار دنا گفت: بر اساس تصمیم و بازدید مقامات مسئولان کشوری و استانی مقرر شد همه امکانات و ظرفیت ها در اختیار ستاد بازسازی قرار گیرد تا زلزله زدگان قبل از فصل سرما در منازل خود سکونت داشته باشند.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار دنا خواهان تسریع و تسهیل در امر پرداخت تسهیلات زلزله زدگان در شهرستان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جریان سفر عصر امروز به مناطق زلزله زده شهر سی سخت گفت: مردم با سرعت بخشیدن به ساخت و سازها از امتیاز ویژه معاون اول رئیس جمهور استفاده کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۲    
تعدادی از شهروندان سی سختی عقیده دارند برخی از مدیران تنها برای عکس گرفتن و نشان دادن خود به شهر سی سخت می آیند و حضور آن ها هیچ سود و منفعتی برای زلزله زدگان نداشته است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: با خرید امتیاز پخش فیلم، مستندی درباره فعالیت های بشردوستانه شان پن در هاییتی به صورت استریم قابل مشاهده خواهد بود. به نقل از ورایتی، دیسکاوری پلاس امتیاز پخش فیلم همشهری پن را خریداری کرده تا این مستند را که درباره تلاش های بشردوستانه شان پن در کمک به زلزله زدگان هاییتی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شان پن بازیگر برنده اسکار، بعد از سفر امدادی به هائیتی برای کمک به زلزله زدگان دچار تحول شد و اکنون مسئولیت بزرگ ترین اردوگاه آوارگان این کشور را برعهده دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه امام جمعه قصرشیرین از فشار بانک ها بر مردم مناطق زلزله زده برای پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی شان انتقاد کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
72 هزار نفر در قالب گروه جهادی از سراسر کشور در سی سخت جمع شده اند تا به مردم زلزله زدگان کمک کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۵۸    
چادرهایی که به منظور اسکان مردم زلزله زده سی سخت توسط هلال احمر توزیع شده بود در 13بدرامسال سر از مناطق گردشگری دنا درآورد.
راهیان نور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سی سخت - راهیان نور-رئیس بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: تاکنون سه گروه جهادی برای کمک به زلزله زدگان در آواربرداری و ساخت منازل در این منطقه اعزام شده و همچنین تاکنون 2 محموله کمک های خیران به این منطقه ارسال شده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 میلیارد تومان هزینه تنخواه اختصاص یافته برای زلزله سی سخت هنوز هزینه نشده است. حسین کلانتری اظهار داشت: این میزان اعتبار در زمان مقرر و هنگام نیاز برای زلزله زدگان هزینه خواهد شد ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۸    
عرب مارکده گفت: به همت کانون فرهنگی هنری نیکان مارکده شهرستان سامان و روحانی مستقر در این روستا کمک های مؤمنانه جامعه کار و تلاش به منطقه زلزله زده سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال شد.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاد مردمی کمک به زلزله زدگان سی سخت با اعلام شماره حساب خواستار مشارکت مردم و خیرین در ساخت 50 واحد مسکونی در سی سخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از اساتید ودانشجویان با مشاهده وضعیت زلزله زدگان سی سخت تصمیم گرفتند کمک هایی را به صورت نقدی جمع آوری و به این شهر ارسال کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مهدیان گفت: روند بازسازی منازل زلزله زدگان باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی با همکاری مسئولین استانی و سایر دستگاه های اجرایی با شتاب بیشتری دنبال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
وزارت کار؛ تعاون و رفاه اجتماعی در چندین مرحله به صورت گسترده بسته های حمایتی از جمله پتو، هیتر، انواع اقلام خوراکی و بهداشتی را در بین مردم زلزله زده شهر سی سخت و روستاهای اطراف توزیع کرد.
راهیان نور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سی سخت-راهیان نور- فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج: خادمین شهدا به صورت خود جوش در قالب اردوی جهادی در منطقه سی سخت به میدان آمدند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۱    
حسینی گفت: با گرم شدن هوا کار ساخت منازل سرعت گرفته و امیدواریم ظرف سه ماه آینده کلیه واحدهای مسکونی روستاهای زلزله زده رامیان به اتمام برسد.