چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۰۴:۲۵Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زلزله زدگان»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد، دمشق برگزاری به اصطلاح کنفرانس بین المللی اهداکنندگان برای حمایت از زلزله زدگان سوریه و ترکیه بدون هماهنگی یا دعوت از دولت سوریه به عنوان کشوری که این فاجعه در آن رخ داده است را محکوم می کند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۴۰    
متاسفانه در حال حاضر وضعیت دسترسی مردم به اینترنت بسیار مشکل است؛ حال اگر مشابه زلزله ترکیه در تهران یا یکی از شهرهای ایران رخ می داد، اولین چیزی که قطع می شد همین اینترنتِ کم رمق بوده که امکان امداد و نجات بسیاری از شهروندان به این طریق را از آنها می گرفت.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
میشل مورونه هنرپیشه مشهور جهان به تازگی به همراه نامزدش به استانبول آمده است. آن ها به هاتای یکی از شهرهایی که بیشترین آسیب را از زلزله دید، سفر کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ترکیه گفت ما از کمکی که در کنفرانس بین المللی کمک کنندگان به قربانیان زلزله اخیر در ترکیه و سوریه به زلزله زدگان اعلام شد، خوشحالیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه سوریه ضمن محکومیت سیاستهای عوامفریبانه غرب که با نقاب انسان دوستانه صورت می گیرد، تأکید کرد که آمریکاییها هیچ اهمیتی برای نیاز زلزله زدگان سوریه به منابع انرژی خود قائل نیستند.
22 دستگاه کانکس با هدف کمک بشر دوستانه ایران جهت اسکان زلزله زدگان ترکیه از ایستگاه راه آهن تهران به مقصد منطقه زلزله زده ترکیه با قطار اعزام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه سعودی با انتقاد از تحریم های یکجانبه علیه سوریه، بکارگیری معیارهای دوگانه در برخورد با زلزله زدگان سوری را محکوم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
خبر آنلاین : امیر و رهام اعضای گروه ماکان بند در بین زلزله زدگان خوی حاضر شدند و اجرای خیابانی را در این شهر برگزار کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امیر مقاره و رهام هادیان خوانندگان گروه ماکان بند روز شنبه بیست و هفتم اسفند ماه با حضور در میان مردم زلزله زده خوی، لحظات شادی را برای مردم این شهر رقم زدند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل شورای بین المجالس مجلس شورای اسلامی دردیدار با هیئت پارلمانی سوریه، گفت: کشورهای اروپایی در کمک بشردوستانه به زلزله زدگان سوریه کوتاهی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی در بیانیه ای با زلزله زدگان سوریه اعلام همبستگی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
امیر مقاره و رهام هادیان خوانندگان گروه ماکان بند روز شنبه بیست و هفتم اسفند ماه با حضور در میان مردم زلزله زده خوی، لحظات شادی را برای مردم این شهر رقم زدند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
امیر و رهام اعضای گروه ماکان بند از گروه های سرشناس موسیقی پاپ از ساعاتی پیش و بدون اعلام قبلی در بین زلزله زدگان خوی حاضر شدند و طبق قولی که در نخستین کنسرت تهران به مخاطبانشان دادند، اجرایی خیابانی را در این شهر در حال برگزاری هستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مفتی شهر غازی عنتاب ترکیه اعلام کرد ده ها خیمه رمضانی با هدف کاهش درد و غم زلزله زدگان و تأمین نیازهای آنان در این شهر برپا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۲    
بیات نماینده خیرین و مردم قشم در خوی گفت: محموله اهدائی مردم قشم میان زلزله زدگان توزیع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
وضعیت وخیم مردم زلزله زده سوریه و کاستی ها در امداد رسانی به آنها نتیجه تحریم این کشور از سوی آمریکا و ممانعت از کمک رسانی به آنهاست.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: کمک های 760 میلیونی به زلزله زدگان خوی توسط فرمانده قرارگاه شهید کاظمی ارسال شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
سردار اسماعیل قاآنی برای دومین بار از مناطق زلزله زده شمال غرب سوریه بازدید کرد. بر اساس این گزارش، سفر سردار قاآنی، عصر امروز و به منظور نظارت بر امدادرسانی به زلزله زدگان سوری انجام شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سردار سرتیپ "اسماعیل قاآنی" فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز (جمعه) برای نظارت بر امدادرسانی به زلزله زدگان سوری به شمال غرب این کشور سفر کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۱۸    
سردار سرتیپ اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه عصر امروز برای نظارت بر امدادرسانی به زلزله زدگان سوری به شمال غرب این کشور سفر کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: سردار سرتیپ "اسماعیل قاآنی" فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز (جمعه) برای نظارت بر امدادرسانی به زلزله زدگان سوری به شمال غرب این کشور سفر کرد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
بنیاد کرامت رضوی پس از توزیع 70هزار پرس غذای گرم، 7 هزار قرص نان و 20 میلیارد ریال کمک هزینه بازسازی منازل مسکونی، این بار بیش از دو هزار و 200 بسته معیشتی به ارزش 25 میلیارد ریال را میان زلزله زدگان خوی توزیع کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۴    
ضرابخانه سلطنتی بریتانیا در چارچوب کمپین جمع آوری کمک برای زلزله زدگان در کشورهای ترکیه و سوریه، اقدام به ضرب شمش طلا با تصویر کعبه کرده است.
خبر خوی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۵    
منطقه آزاد قشم به همیاری مردم تعداد 100 دستگاه یخچال و تعدادی بسته غذایی و غذای گرم برای زلزله زدگان شهرستان خوی ارسال کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - در اجرای رزمایش در پناه امام مهربانی ها با مشارکت آستان قدس رضوی 2 هزار بسته معیشتی در بین زلزله زدگان خوی توزیع شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشور در ادامه ارسال کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی مواد غذایی به این شهرستان ارسال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل بنیاد کرامت آستان قدس رضوی گفت: دو هزار بسته معیشتی امروز بین زلزله زدگان خوی توزیع شد که برای تهیه هر بسته 15 میلیون ریال هزینه شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، در تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، دستور رسیدگی فوری به مصدومان زلزله امروز خوی را صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، در تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، دستور رسیدگی فوری به مصدومان زلزله امروز خوی را صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: شهروند اهل خوی به خبرنگار رکنا گفت: مسوولان بیشتر از اینکه از بار روانی زلزله در بین مردم خوی بکاهند بیشتر به آنها استرس وارد می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
علی رغم پایان آواربرداری 80 درصد واحدهای تخریبی مناطق زلزله زده شهرستان خوی زندگی برخی از شهروندان در چادر ادامه دارد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروی زمینی ارتش آمریکا اخیرا در حساب اینستاگرام خود عکسی را منتشر کرد که نشان می داد یک سرباز آمریکایی در حال بارگیری یک بسته از کمک های اهدایی زلزله زدگان است و در توضیح عکس آمده است: نگاه کنید که لشکر 101 هوابرد چگونه کار می کند ...
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دلیل اقدام بشردوستانه ابرستاره پرتغالی برای کمک به زلزله زدگان ترکیه و سوریه مشخص شد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
احزاب اقلیم کردستان طی بیانیه ای اعلام کردند: امسال به صورت مشترک و نمادین تنها آتش نوروز را در کرکوک روشن خواهند کرد و هیچ گونه مراسمی را بخاطر همدردی با زلزله زدگان ترکیه و سوریه در اقلیم کردستان برگزار نمی کنند.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: باشگاه اینتر با کمک سازمان یونیسف برای کمک به زلزله زدگان ترکیه و سوریه دست به حرکتی تحسین برانگیز زد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس نوشت: خواهر ابرستاره پرتغالی از اقدام بشردوستانه برادرش در ترکیه و سوریه خوشحال شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
پردیس سینمایی میکا از فردا شب، بیست و پنجم اسفند ماه در حالی در جزیره کیش آغاز به کار می کند که نخستین فیلم تئاتر این مرکز توسط سجاد افشاریان تدارک دیده شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۴    
اوضاع در کمپ هلال احمر شرایط بهتر است اما وسایل گرمایشی و غذای گرم بیشتری نیاز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت امام رضایی ها گفت: توزیع 200 هزار قرص نان، 175 هزار وعده غذایی گرم، برپایی کمپ برای زلزله زدگان، 3 هزار هیتر، 6 هزار پتو، 25 هزار کنسرو، 4 تن خرما، 20 تن میوه و اجرای برنامه های فرهنگی از جمله فعالیت ها و خدمات جمعیت در خوی بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: ارکان حاکمیتی، دولت و مردم با یک همدلی کم نظیر، در امدادرسانی و کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی مشارکت حداکثری داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امدادگران الحشد الشعبی پس از چند هفته کمک به زلزله زدگان سوریه، شامگاه سه شنبه با استقبال گرم شهروندان عراقی وارد بغداد شدند.
برترین ها / خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۵۶   + ۴۴ سایت دیگر  
هافبک ایرانی شاغل در لیگ ترکیه به دیدار تعدادی از مردم زلزله زده این کشور رفت.
برترین ها / خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عباس جدیدی که برای کمک به زلزله زدگان به خوی رفته بود، خودش دچار آسیب دیدگی جدی شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
حسن روح الامین یکی از تابلوهایش را که برای کمک به زلزله زدگان خوی به حراج گذاشته بود که با قیمت 120 میلیون تومان فروش رفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۶    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: حدود 100 هزار کیلوگرم کمک های بشردوستانه از استان خراسان رضوی به زلزله زدگان خوی ارسال شد و این در حالی است که این استان به عنوان استان معین و هم جوار هم محسوب نمی شد.