سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۷:۵۷Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زلزله زده»

مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۷    
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با حضور در بخش ترکمانچای میانه از مناطق زلزله زده این بخش و روند بازسازی منازل بازدید نمود. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، محمدرضا مشایخی در حاشیه این بازدید ها از روند بازسازی منازل 6 معلول تحت پوشش در روستا های صومعه علیا ...
مدیرکل آذربایجان غربی روند بازسازی واحدهای مسکونی زلزله زده آذربایجان غربی را اعلام کرد و از تکمیل 1665 واحد مسکونی زلزله زده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خالدی گفت: تیم های ارزیاب از سازمان اورژانس کشور به محل زمین لرزه در شهر اشکنان استان فارس اعزام شدند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت: سفر رهبر انقلاب در شرایطی که زلزله زدگان ناامید و مصیبت دیده بودند موجب شد که بارقه های امید در دل آنها زنده شود و مردم نسبت به آینده دلگرم و خوش بین شوند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سفر پرخیر و برکت رهبری معظم انقلاب اسلامی در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب موجی از شور و شعف و شادی را در میان زلزله زدگان ایجاد کرد که صحنه زیبایی از شادی مردم را درقاب تصاویر به یادگار گذاشت.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: سفر رهبر انقلاب موجی از امید را دردل مردم زلزله زده ایجاد کرد و باعث حرکت روبه جلوی ستاد بازسازی بعد از حضور رهبری در مناطق زلزله زده شهرستان شد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم عباسپور روز چهارشنبه در آیین معارفه مدیر جدید آب و فاضلاب میانه از برقراری انشعابات در روستاهای زلزله زده این شهرستان خبرداد و گفت: نخواهیم گذاشت در این حوزه مشکلی حاصل شود بلکه با تمام توان درصدد برقراری انشعابات هستیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی با بیان این سوال که سه سال از زلزله سرپل ذهاب گذشته چه توجهی به این مناطق شده است؟ خطاب به رئیس جمهور گفت: آیا زمان اجابت تقاضای مردم زلزله زده نرسیده که تقاضا دارند یک سال دیگر وام هایشان را امهال کنید؟
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
مدیر گروه جهادی پیامبراعظم(ص) لارستان با بیان اینکه این گروه علاوه بر آنکه در زمینه اعزام و ارسال نیرو و کمک های مردمی به مناطق سیل زده و زلزله زده استان های کرمانشاه، لرستان...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در مستند آبادی روایت سه نوجوان بود که روستاهای آسیب دیده شان بازسازی شده بود. استاندار کرمانشاه هم در مناطق زلزله زده حضور یافت و با راوی های نوجوان این مستند گفتگو کرد و گفت تمامی تخریب ها بازسازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، گفت: هر چند بر اساس اعلام مسوولان استانی بازسازی مناطق زلزله زده در میانه تقریباً به اتمام رسیده اما ساخت و ساز واقعی انجام شده در این مناطق تنها در حد 50 درصد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۷:۳۰    
گروه استان ها- فرماندار سرپل ذهاب گفت: تراکم طبقات ساختمانی در سرپل ذهاب از 1.2 به 1.9 طبقه رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: از 22 هزار کانکس سه سال پیش مناطق زلزله زده استان، در حال حاضر 140 مورد از آن ها باقی مانده که 60 عدد آن ها فاقد پرونده بازسازی هستند و بزودی جمع آوری می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۴    
گروه استان ها- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: بازسازی سه بلوک مسکن مهر تخریب شده در زلزله سرپل ذهاب تا پایان امسال به اتمام می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۶:۳۴    
گرگان - ایرنا - سفر رییس دیوان عالی کشور به گلستان، بهره برداری از پروژه های بنیاد مسکن در مناطق زلزله زده مراوه تپه، دستگیری یکی از اعضای شورای شهر بندرگز و اعتراض به واگذاری ساختمان مرکزی دانشگاه منابع طبیعی گرگان از جمله رویدادهای خبری گلستان در هفته گذشته بود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: عملیات بازسازی بیش از 90 درصد واحدهای تخریبی و 100 درصد واحدهای تعمیری در مناطق زلزله زده میانه و سراب پایان یافته است. محمدرضا پورمحمدی، گفت: اتمام بازسازی 90 درصد از خانه های آسیب دیده در اثر این حادثه ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جلیل شاطری با یادآوری حضور نیروهای خدوم ارتش در کنار مردم زلزله زده سرپل ذهاب گفت: 21 آبان یادآور روزهای سخت و پرمصیبت مردم سرپل ذهاب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار روانسر گفت: عملیات بازسازی 672 واحد مسکونی از 703 واحد خسارت دیده این شهرستان در اثر زلزله 21 آبان 96 تاکنون به اتمام رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۵    
قصرشیرین- ایرنا- معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی و خانواده این وزارتخانه، از ارائه آموزش های الکترونیک به صورت ویژه در مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه به ویژه در سرپل ذهاب خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۵    
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه اعلام کرد که سه میلیارد و 500 میلیون تومان کمک های آموزشی بین دانش آموزان مقطع ابتدایی مناطق زلزله زده استان توزیع خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید با کمک خیرین 262 مدرسه با هزار و 63 کلاس درس در مناطق زلزله زده استان احداث کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به گذشت سه سال از زلزله بزرگ آبان ماه 1396 کرمانشاه، گفت: با کمک مردم و حمایت همه جانبه مدیران دلسوز نظام و استان، توانستیم خدمات بسیار بزرگ و ماندگاری را در مناطق زلزله زده انجام دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- زلزله 7.3ریشتری 21 آبان سال 96 به بیش از 123 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی کرمانشاه خسارت وارد کرد و برای بازسازی این حجم از خرابی ها اقدام های بزرگی صورت گرفت که سهم دالاهو برای بازگشت به زندگی عادی هزینه ای معادل 240 میلیارد تومان اعتبار است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۲    
معاون مشارکت های مردمی، اشتغال و مسکن بهزیستی استان کرمانشاه از تخریب 2 هزار و 577 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در شهرستان های زلزله زده استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندارمی گوید؛ امروز با گذشت سه سال از زلزله ویرانگر آبان 96، زندگی در شهر ها و روستا های زلزله زده کاملا جاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: پس از زلزله 7.3 ریشتری استان ، 109 هزار و 823 واحد مسکونی شهری و روستایی در مناطق زلزله زده بازسازی و احداث شده، یعنی اگر جمعیت هر خانواده را پنج نفر در نظر بگیریم، برای 11 شهر 50 هزار نفری در طول سه سال خانه بازسازی و احداث شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۵    
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان اعلام کرد که برای مرمت و بازسازی 310 واحد مسکونی آسیب دیده از زمین لرزه 5.2 ریشتری پنج مهرماه امسال در 32 روستای شهرستان مرزی مراوه تپه این استان مبلغ 280 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه و کمک بلاعوض دولت تخصیص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیشگیری بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با فعالیت تیم های محب اعزامی از سوی بهزیستی استان کرمانشاه تعداد 85 هزار نفر از افراد زلزله زده غربال گری روحی و روانی شدند که از این تعداد 10412 نفر نیازمند دریافت خدمات مشاوره و روانشناختی بودند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: در حال حاضر 140 کانکس در مناطق زلزله زده کرمانشاه باقی مانده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - بهره برداری از نخستین خانه بازسازی شده در روستای زلزله زده "فرق سر" و هفت واحد مسکونی در محله "سعدآباد" روستای رانشی "آق امام" مراوه تپه امروز پنجشنبه با حضور استاندار و شماری از مدیران استان گلستان آغاز شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۹    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در یادداشتی در که امروز در صفحه نخست روزنامه جام جم منتشر شد؛ گفته است: این زلزله نمادی از اتحاد و انسجام ملی بود و تمام ارکان نظام دست به دست هم دادند تا مشکلات مردم در کوتاه ترین زمان ممکن رفع شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بازسازی مناطق زلزله زده میانه و سراب در حالی پس از گذشت یک سال و با فرا رسیدن فصل سرما هنوز به پایان نرسیده که استاندار آذربایجان شرقی بازسازی این مناطق را الگویی کشوری می داند و مدیرکل بنیاد مسکن استان از نبود سیمان برای بازسازی اماکن زلزله زده گلایه می کند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: طبق برنامه ریزی زمانبندی شده روند بازسازی در استان کرمانشاه با تخصیص اعتبارات لازم به پایان رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۳    
فرماندار میانه گفت: بازسازی مناطق زلزله زده این شهرستان با تمام توان در حال انجام است و مشکلی در زمینه کمبود مصالح نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
پس از زلزله مهیب سال 96 اداره کل استاندارد کرمانشاه اقدامات نظارتی خود را در مناطق زلزله زده بیشتر کرده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- سه سال از زلزله مهیب 7.3 ریشتری کرمانشاه می گذرد و بخش عمده ای از واحدها ساخته شده و برخی دیگر هنوز تکمیل نشده آمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- سه سال از زلزله 21 آبان سال 96 غرب کرمانشاه می گذرد، زمین لرزه ای که داغی بزرگ بر دل کرمانشاهیان گذاشت اما زخم عمیق این حادثه تلخ با همت و یاری مردم و مسوولان و به ثمر نشستن بازسازی ها و حضور دوباره مردم در منازلشان تا حدودی التیام یافت.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به مصاحبه امروز بنیاد مسکن استان مبنی بر اینکه اعتصاب کارخانه های ماسه شویی شهرستان برای افزایش قیمت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: اعتصاب کارخانه های ماسه شویی میانه به دغدغه جدیدی برای ادامه بازسازی های مناطق زلزله زده استان تبدیل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۰    
سخنگوی سازمان مدیریت بحران گفت: در حال حاضر تمام افرادی که در منطقه سرپل ذهاب از زلزله آسیب دیدند دارای مسکن هستند و از تسهیلات کم بهره و بلاعوض مختلفی استفاده کردند اما آن تعداد افرادی که اکنون در کانکس زندگی می کنند، ساکن سرپل ذهاب نبودند و بعدا وارد این منطقه شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: 15 خانواده ی زلزله زده در شهرستان میانه که در شرایط اقتصادی خوبی قرار ندارند، برای ساخت خانه هایشان تا فصل زمستان، نیازمند کمک خیران هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۰    
پس از گذشت سه سال از زلزله ویرانگر غرب کرمانشاه حالا با ساخت و تعمیر 109 هزار واحد مسکونی در این مناطق، بار دیگر حس امید و زندگی در دل مردمان زلزله زده نقش بسته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۳    
ایرنا- قصرشیرین - 36 هزار واحد مسکونی در جریان زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان سال 96، در سرپل ذهاب تخریب و یا دچار خسارت شد، اینک در آستانه سومین سالگرد این حادثه با تلاش دولتمردان و مشارکت مردم، این شهرستان چهره ای متفاوت به خود گرفته و بار دیگر روی پاهای خود ایستاده است.(عکاس:سیروس صدیقی چگینی)
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه هنوز مشکل سیمان در کارخانه سیمان صوفیان حل نشده است،
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت: سرپلذهاب در سومین سالگرد وقوع زلزله به آبادانی مناسبی رسیده ولی مشکلاتی دارد که لازم است با تلاش جهادی مسئولین مرتفع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه، با بیان اینکه کار ساخت و بازسازی 106 هزار و 573 واحد مسکونی تعمیری و تخریبی مناطق زلزله زده استان به پایان رسیده است، گفت: عملیات ساخت 2 هزار و 192 واحد تخریبی باقی مانده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سه سال از وقوع زلزله مهیب 7.3 دهم ریشتری کرمانشاه می گذرد و اکنون با همت دولت و مردم بخش بزرگی از ویرانی هایش از جمله حدود 39 هزار و احد مسکونی تخریبی و 67 هزار واحد تعمیری ساخته شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۳    
تهران (پانا) - زلزله 21 آبان سال 96 چنان مهیب و بی مانند بود که اکنون 3 سال پس از زلزله، از آن به عنوان یکی از بزرگ ترین زلزله های تاریخ ایران نام می برند. زلزله ای که کانون آن تا سال گذشته بیش از 4 هزار پس لرزه به خود دید. ...