شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۰:۱۳Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بسیج»

خانه ملت   ۱۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون انرژی روز دوشنبه گزارش رئیس سازمان بسیج سازندگی درباره عملکرد این سازمان در بخش انرژی کشور را استماع خواهند کرد.
ایسنا   ۲۳ دقیقه پیش    
ایسنا/یزد رئیس سازمان بسیج مداحان و هئیات مذهبی استان از اجرای طرح لبخند بهشت توسط مداحان و جامعه ستایشگری اهل بیت (ع) یزد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین از رشدحدود دو برابری آثار ارسالی به جشنواره رسانه ای ابوذر استان قزوین خبر داد.
ایانا   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک درخصوص فعال کردن کارگروه های جهادی و اجرای پروژه های مرتبط با بخش کشاورزی، بین سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی و سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا منعقد شد.
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان قم از ارائه آموزش های آمادگی دفاعی به بیش از هشت هزار نفر از دانش آموزان پایه های دهم و دوازدهم خبرداد و گفت: دانش آموزان در هر عرصه ای باید به دنبال افزایش مهارت باشند.
قم فردا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دوره آموزشی"رسانه و هویت طلبگی" به همت سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم و با حضور طلاب و فضلای بسیجی فعال در عرصه رسانه و فضای مجازی برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۳    
مراسم اختتامیه سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان مرکزی با حضور دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی، دکتر دهقان مشاور وزیر راه و شهرسازی، دکتر کارآموزیان مسئول سازمان بسیج رسانه ای کشور و جمعی از مدیران ارشد استان پنج شنبه 6 بهمن ماه 1401 در فرهنگسرای شهر برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد - رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: یافتن راه حل ها، نیاز به آسیب شناسی دارد تا ببینیم چرا اثرپذیری برنامه های فرهنگی و تربیتی در دانش آموزان و دانشجویان کاهش پیدا کرده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان بسیج فرهنگیان از برگزاری 20 هزار نفر اردوی راهیان پیشرفت برای معلمان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت همچنین 615 هزارنفرجلسه جهاد تبیین در وزارت آموزش و پرورش برگزار شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۵۴    
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی سپاه استان قزوین گفت: امسال 4 هزار دانش آموز استان راهی اردوهای راهیان نور می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۱    
رئیس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: رویکرد و محور اصلی جشنواره ابوذر در سال آینده مبتنی بر این است که در مقابل پمپاژ اخبار مسموم و یاس آوری است که توسط رسانه های معاند به جامعه تزریق می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۲    
مسئول سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی کشور گفت: در یک سال گذشته 600 میلیارد ریال برای تهیه و توزیع بسته های معیشتی برای نیازمندان هزینه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: نیاز است شورای هماهنگی تبیین با حضور رؤسای دانشگاه ها و سایر بخش ها و نهادها و تشکل های فرهنگی تشکیل شده و هم افزایی اثربخش صورت گرفته و از موازی کاری پرهیز شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول سازمان بسیج مداحان و هیأت مذهبی کشور گفت: هدف دشمنان از اجرای توطئه ها، ناامیدسازی مردم است برای همین جهاد امیدآفرینی در بین مردم باید در دستور کار مسؤولان باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۷    
مسئول سازمان بسیج ورزشکاران آذربایجان غربی گفت: اقدام اخیر پارلمان اروپا نشان می دهد، سپاه در معادلات جهانی به معنای واقعی تاثیرگذار است، بنابراین باید به واسطه جهاد تبیین درراستای واکاوی این موضوع گام برداشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مسئول سازمان بسیج رسانه ای کشور گفت: امسال بعد از پایان فتنه ها به این نتیجه رسیدیم که در هم افزایی و هم گرایی رسانه ها دچار مشکل هستیم و برای ارتقای کمی و کیفی این مهم باید مسئولان، فضای مطالبه گری را در کشور و برای اصحاب رسانه افزایش دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۷    
مسئول سازمان بسیج رسانه کشور گفت: در ماه های اخیر در کشور اتفاقاتی رخ داد و شاهد بودیم که جنگ تمام عیار ترکیبی و رسانه ای که متاسفانه روی کشور پیاده سازی شد و بزرگترین ائتلاف رسانه ای دنیا علیه ایران شکل گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۱    
مسوول سازمان بسیج دانش آموزی استان زنجان از اعزام بیش از 900 دانش آموز زنجانی به اردوی راهیان نور خبر داد و گفت: کاروان های دانش آموزی به مناطق عملیاتی جنوب کشور از 20 تا 28 بهمن اعزام می شوند.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۲    
نماینده سابق ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با حضور در خبرگزاری فارس تحلیلی قرآنی از حوادث اخیر کشور ارائه کرد. گروه سیاسی خبرگزاری فارس: حجت الاسلام تویسرکانی نماینده سابق ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با حضور در خبرگزاری فارس به تبیین فضای فتنه و اغتشاشات اخیر پرداخت ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ازخراسان جنوبی هادی ایمانی مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)،امروز در رویداد بزرگ علمی ایده شو استانی اظهارداشت: این رویداد از مهرماه سال جاری در 4 شهرستان زیرکوه،بیرجند،سربیشه وسرایان آغازشد. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج رسانه کشور گفت: امروز در یک جنگ تمام عیار ترکیبی و رسانه ای قرارگرفته ایم و شاهد بودیم که در ماه های اخیر بزرگ ترین ائتلاف رسانه ای دنیا علیه جمهوری اسلامی شکل گرفت.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در قبال آن مسئول هستند و نیاز جامعه است؛ هم در حوزه فردی و هم در تمامی شئون و دستگاه های مختلف باید مورد توجه قرار گیرد البته برخی وظیفه بیشتری دارند از جمله دستگاه های تعلیم و تربیت کشور مانند آموزش وپرورش و دانشگاه ها.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان بسیج مداحان با اشاره به نقشه های دشمن برای ناامیدسازی مردم گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند جهاد تبیین هستیم.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج مستضعفان گفت: راهیان نور در مقابله باتهاجم نرم دشمن، ملت ما را همانند دفاع مقدس برای مقابله پیروزمندانه آماده می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان: بیش از 500 هزار بسته معیشتی تاکنون در رزمایش مواسات در بین نیازمندان استان توزیع شده است
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج رسانه استان مرکزی با اشاره به اینکه رسانه ها باید محور شکوفایی و توسعه کشور قلمداد شود، گفت: چراکه سر منشأ توسعه در تمامی زمینه ها رسانه و تبلیغات است و باید مرجعیت را به رسانه برگرداند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج گفت: مسئولیت پایگاه های بسیج امروز حفظ بقای انقلاب اسلامی است. ببینید اثر یک پایگاه با پخش سرودی مثل سلام فرمانده که به زبان های مختلف ترجمه و خوانده شده، می تواند جهانی شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، نشست هماهنگی برنامه های فرهنگی بازی های لیگ برتر فوتبال در دفتر امور فرهنگی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در این نشست که با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی احدی مدیرکل دفتر امور فرهنگی، سرهنگ امینی معاون عملیات یگان ویژه تهران بزرگ، میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دوره تدبر در قرآن کریم با محوریت سوره فجر از سوی کانون قرآن خادمیاران رضوی قم و با همکاری اداره فعالیت های قرآنی دانشگاه قم و دارالقرآن سازمان بسیج مهندسین قم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۰    
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان غربی گفت: تبیین و انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی در مدارس بسیار ضروری است، اما این مطالب در بین دانش آموزان باید به شکل قابل فهم بیان شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس نشست خبری سازمان فضای مجازی بسیج با عنوان مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال کشور صبح امروز چهارشنبه پنجم بهمن برگزار شد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان گفت: اعزام حدود 12 هزار دانش آموز پسر و دختر دوره متوسطه از استان اصفهان به اردوی راهیان نور از امروز آغاز شد. سرهنگ حسین رجب پور افزود: در نخستین مرحله، دانش آموزان دختر با 11 دستگاه اتوبوس راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: امسال همه دشمنان اسب ها را زین کردند تا انقلاب را سرنگون کنند، به گمان اینکه مردم از نظام خسته شدند، اما باز هوشمندی ملت نقشه آنها از بین برد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۱    
تهران (پانا) - مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی بسیج با اشاره به تحریم چندباره سازمان بسیج توسط آمریکا و اتحادیه اروپا گفت دانش حوزه دیجیتال به اندازه انرژی هسته ای مهم است مگر تا به امروز دانش دیجیتال به آن ها وابسته بوده است؟! امروز نیز با تحریم آن ها قطعا اتفاقی نخواهد افتاد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در نشست اتاق ارومیه که با حضور رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور برگزار شد، با اشاره به همراهی بسیج تجار و اتاق های بازرگانی بر پیگیری مشکلات فعالان اقتصادی از سوی بسیج تأکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج مستضعفان و فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: برای حضور پنج میلیون نفر روز زائر راهیان نور در مناطق عملیاتی کشور در سالجاری برنامه ریزی شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز قدرت بازدارندگی ملت ایران بسیار ارتقا یافته و سپاه پاسداران جان پناه انقلاب و ولایت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان بسیج فرهنگیان فارس اعلام کرد که به زودی و برای نخستین بار در کشور، دفاتر حمایت حقوقی و قضایی از فرهنگیان در این استان راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مسوول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه کربلا از برگزاری نخستین جشنواره کشوری راهکار های تسریع در رفع موانع تولید در مازندران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۱    
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین : اقدام اتحادیه اروپا حماقت بزرگ و بی تاثیری است که قبلا توسط آمریکا انجام شده بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دارالقرآن سازمان بسیج مستضعفین با انتشار بیانیه ای اهانت های صورت گرفته به ساحت مقدس قرآن کریم را از سوی جامعه قرآنی بسیج محکوم کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مسؤول سازمان فضای مجازی بسیج کشور گفت: هندسه ماموریتی سازمان بسیج ایجاد همگرایی و هم افزایی برای تشکیل یک شبکه فعال در حوزه دیجیتال است. در حقیقت هدف ما ایجاد یک شبکه مردمی برای تبلیغ و ترویج ارزش های ملی و مذهبی در فضای مجازی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین حماسه بزرگ ششم بهمن آمل را مظهر هوشمندی ملت بزرگ ایران اسلامی دانست.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان رییس سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان گفت: تا اواخر اسفند، حدود 12 هزار دانش آموز پسر و دختر دوره متوسطه از استان اصفهان به اردوی راهیان نور اعزام می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه کربلا با تشریح برنامه های متنوع فرهنگی اردو های دانش آموزی راهیان نور گفت: چهار راهبرد برای راهیان نور دانش آموزی با شیوه های تربیتی و تبیینی برنامه ریزی شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ششمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور فجر همزمان با ایام پیروزی انقلاب اسلامی به همت انجمن کارتون و کاریکاتور سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان هدف از پایه گذاری بسیج سازندگی خدمت رسانی و محرومیت زدایی در مناطق محروم دانست و گفت: 1340 گروه جهادی در استان سمنان تشکیل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت:طرح "هر مسجد یک حقوقدان" با هدف آگاه سازی حقوقی به مردم در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری فارس گفت: رزمایش بزرگ و ملی گروه های تخصصی عمران و معماری در شیراز برگزار می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه کربلا از اعزام 3 هزار دانش آموز در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.