سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۷:۴۵Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپاه و بسیج»

شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در بازدید از منطقه محروم منبع آب اهواز که با همکاری این شرکت و سایر گروههای جهادی از جمله گروههای جهادی سپاه و بسیج صنعت نفت، بهسازی و ایمن سازی شده است بر تداوم مشارکت شرکت ملی مناطق نفت خیز در امر محرومیت زدایی مناطق محروم در اطراف تاسیسات این شرکت تاکید کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج در حاشیه برگزاری رویداد تاثریا در سفارت سابق آمریکا گفت: سپاه و بسیج یکی از اصلی ترین نقش آفرینان حمایت از شرکت های فنآور و دانش بنیان هستند و بستر برای حمایت از شرکت های دانش محور فراهم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه مسئولان زیرساخت های راهیان نور را به صورت حداکثری گسترش دهند، گفت: تا به حال 16 میلیون نفر از برنامه های راهیان نور مجازی در بسترهای مختلف استفاده کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- جمعی از مردم مناطق زلزله زده شهرستان دنا در نامه ای از اقدامات برجسته، زحمات و تلاش های نیروهای انقلابی سپاه، بسیج و نیروهای دانشجویی جهادگر قدردانی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: امسال کاروان راهیان نور نداریم و به صورت خانوادگی و با خودرو های شخصی فقط در 7 استان برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
هفدهمین جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور در سالن همایش معاونت تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین با حضور سردار عباس مطهری فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج آغاز شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سردار عباس مطهری با بیان اینکه مسئولان زیر ساخت های راهیان نور را به صورت حداکثری گسترش دهند، گفت: تا به حال 16 میلیون نفر از برنامه های راهیان نور مجازی در بستر های مختلف استفاده کرده اند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تعلیم و تربیت فارس: سردار عباس مطهری فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج و مسؤول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج در نشست خبری هفدهمین جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور که امروز در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۹    
مرتضی عظیمی فر در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با اشاره به سال " جهش تولید" از سوی مقام معظم رهبری اظهارداشت: در مجموعه سپاه و بسیج سپاه انصارالرضا(ع) قرار گاه نهضت "جهش تولید" وجود دارد که از چندکار گروه تشکیل شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۹    
به گزارش خبرگزاری برنا از تهران ؛ پارسافر در این دیدار اظهار داشت: سپاه و بسیج در حوزه ورزش از ظرفیتی خوبی برخوردار است و در ترویج ورزش در جامعه، قهرمان پروری و توسعه زیرساخت های ورزشی نقش اثراگذاری داشته است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۱۷    
سردار زهرایی با اشاره به اهمیت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی گفت: سپاه و بسیج غافله و لشکر حفظ محیط زیست هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۰    
تبریز- فرمانده سپاه بناب گفت: در انتخابات وظیفه ذاتی سپاه و بسیج شناساندن فرد اصلح طبق فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب و امام خمینی(ره) است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - رییس کمیته امداد قائم شهر اعلام کرد که با همکاری دولت و مجلس و با استفاده از ظرفیت سپاه و بسیج در سال 1400، تعداد 100 واحد مسکن محرومان در این شهرستان احداث می شود. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۹    
مدیر سازمان بسیج اصناف بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه سلمان گفت: رسالت اصلی سپاه و بسیج گره گشایی از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم جامعه به ویژه نیازمندان است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۷    
دهمین جشنواره استانی مالک اشتر سپاه استان قزوین با معرفی و تجلیل از برگزیدگان رده ها و سازمان های برتر در سطح سپاه و بسیج به کار خود پایان داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) در جلسه هم اندیشی گروه جهادی اشتغال بسیج و کمیته امداد گفت: 90 درصد گرفتاری های کشور مربوط به سیستم بانکی است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
14 واحد مسکونی مددجویی در بخش راین کرمان به همت کمیته امداد و سپاه و بسیج امروز به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۳    
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: برای 14 باب منزل مسکونی مددجویان یک میلیارد و 120 میلیون تومان هزینه شده که از این مبلغ 600 میلیون تومان کمیته امداد و 520 میلیون تومان سپاه و بسیج کمک کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مهدی سعادتی با بیان اینکه مردم قطعا دوست و دشمن خود را می شناسند و لذا مثل همیشه، حامی سپاه و بسیج خواهند بود؛ گفت: مردم خودشان با هوشیاری و بصیرتی که دارند اولا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان انقلاب می زنند و دوما تفرقه و دو دستگی هایی که خیلی ها بدنبال آن هستند را سرکوب خواهند کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم قطعا دوست و دشمن خود را می شناسند و لذا مثل همیشه، حامی سپاه و بسیج خواهند بود؛ گفت: مردم خودشان با هوشیاری و بصیرتی که دارند اولا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان انقلاب می زنند و دوما تفرقه و دو دستگی هایی که خیلی ها بدنبال آن هستند را سرکوب ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-جانشین سپاه استان زنجان با بیان اینکه سپاه و بسیج در کنار هم برای محرومیت زدایی اقدام خوبی انجام می دهند، گفت: طی 11 ماه امسال 300 سری جهیزیه بین نیازمندان زنجانی توزیع شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۳۰    
با توجه به تمهیدات سپاه و بسیج در راستای تحقق بخشی به تدابیر رهبر معظم انقلاب جهت تمرکز بر محرومیت زدایی بخصوص در مناطق محروم، روستا ها و حاشیه شهر ها این کار در دستور تمام نیرو ها و بخصوص بسیج سازندگی قرار گرفت ...
زرک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری لرستان گفت: سپاه و بسیج بعنوان یک ظرفیت عظیم و قابل توجه می توانند در پیشگیری از وقوع جرایم در محلات و کاهش آسیب های اجتماعی نقش ممتازی را ایفا نمایند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری لرستان گفت: به علت تحریم های ظالمانه آمریکا، شورای امنیت و اتحادیه اروپا زیان های چشمگیری به ملت ایران وارد شده و راهکار جبران این ضررها پیگیری موضوع در مجامع بین المللی و محاکم داخلی خواهد شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
زلزله 5.6 ریشتری شهر سی سخت خسارت مالی زیادی به مردم وارد، و برودت هوا مشکلات انها را دوچندن کرد. دستگاه های خدمات رسان، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی، هلال احمر و سایر مدیران و مسئولان برای خدمات رسانی به مردم از همان ابتدای وقوع زلزله وارد شهر زلزله زده سی سخت شدند و شروع به ارائه خدمات کردند ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عباسعلی خسروی گفت: 450 بسته معیشتی توسط سپاه و بسیج سنقر در بین نیازمندان شهرستان سنقروکلیایی توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا گفت: نیروهای سپاه و بسیج در آواربرداری و جابجایی اسباب خانه به مردم زلزله زده کمک می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
دکتر حریرچی با قدردانی از عملکرد مطلوب سپاه و بسیج در عرصه مقابله با کرونا گفت: ادامه اجرای طرح شهید سلیمانی می تواند منجر به کاهش موارد ابتلا به کرونا و مدیریت این بیماری شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
درددل یکی از اهالی سی سخت: اگر سلیمانی نیست، سلیمانی های دیگری داریم/ خانه ام 100 درصد تخریب شد/ به جز سپاه و بسیج هیچ نهاد دیگری کمک مان نیامد/ وقتی برف آمد، کاپشنشان را درآوردند دادن به ما.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
حریرچی گفت: ما در آبان در مواجهه با کرونا مستاصل شده بودیم؛ زیرا درحال وارد شدن به کانال فوتی های روزانه 500 نفر بودیم، اما کاری که بسیج در طرح شهید سلیمانی انجام داد باعث شد تا اکنون این آمار دو رقمی شود.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ علی سبزی گفت: سپاه و بسیج پای کار هستند و با توجه به احتمال اوج گیری کرونا، خدمات نظارتی و حمایتی گسترده ای خواهیم داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در بیانیه ای شهادت دو تن در عملیات تفحص شهدا را تبریک و تسلیت گفت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۱    
سرهنگ مثنوی گفت: هماهنگی بسیار خوبی بین دستگاه های مختلف کهگیلویه و بویراحمد بویژه نظامی و انتظامی در شهرستان دنا وجود دارد و مردم از حضور نیروهای جهادی جهت خدمت رسانی در مناطق زلزله زده شهر "سی سخت" راضی هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
زلزله شدید در شهر "سی سخت" بسیاری از خانه های مردم را تخریب کرد، اگرچه دنا نشینان در این چهار روز سختی های زیادی متحمل شده اند اما آنها نشان داده اند در برابر حوادث مختلف همچنان مقاوم بوده و دوباره زندگی مثل روزهای پربار گذشته در این شهر جاری خواهد شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج کشور با اشاره به تشریح عملیات های امدادی سپاه و بسیج در شهر زلزله زده سی سخت گفت : با خدمات سپاه و بسیج آرامش به شهر زلزله زده سی سخت بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین، گفت: تا روزی که مشکلات زلزله زدگان حل نشود سپاه و بسیج با تمام وجود برای کمک به مردم زلزله زده دنا در کنار آن ها هستند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی، در این جلسه درباره مشارکت ، هم افزایی و هماهنگی در راستای راه اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان که در مجموعه جهاد دانشگاهی با مشارکت مجموعه ورزش و جوانان ، مجموعه سپاه و بسیج و دانشگاه ها است گفتگو گردید . ...
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۲    
سپاه و بسیج در کنار مردم سی سخت در حال آوار برداری و جابجا کردن وسایل مردم هستند. به گزارش بویرنیوز ، یکی از دستگاه هایی که در زلزله سی سخت عملاً پای کار بود، سپاه است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرمدل با اشاره به زلزله 5.6 ریشتری 29 بهمن ماه در منطقه سی سخت گفت: به محض وقوع زلزله ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سپاه و بسیج که در تمام صحنه ها در کنار مردم بوده اند، این بار نیز به میدان جهاد و خدمت رسانی آمده اند چراکه نوع و جبهه خدمت برایشان تفاوتی ندارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به تشریح خدمات سپاه و مجموعه بسیج در منطقه زلزله زده سی سخت پرداخت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۰    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: گویا زلزله یاسوج عوارض شهری کمتری داشته و بیشتر مناطق روستایی آسیب دیده اند. هوا سرد است و برف هم می بارد و درکل زندگی مردم در شرایط خوبی نیست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- فرمانده سپاه بجنورد با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی گفت: زحمات کادر درمان و همکاری سپاه و بسیج در طرح شهید سلیمانی باعث شد آمار فوت ناشی از کرونا در بجنورد 90 درصد کاهش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون امنیت در ورودی های شهر سی سخت توسط نیرو های بسیجی و سپاه برقرار است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سلامت و دفاع زیستی سازمان بسیج کشور گفت: سپاه و بسیج قم در عرصه مقابله با کرونا پیشگام بوده اند و ثابت کردند مانند همه عرصه ها یار وفای وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۲    
زنجان-فرمانده سپاه زنجان گفت: محرومیت زدایی،کمک به کادر درمان ومقابله با ویروس کرونا از جمله اولویت های اصلی سپاه وبسیج است که در این راستا با تمام توان در خدمت به مردم تلاش می کند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سردار غیب پرور امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان ضمن تشکر از فعالیت های سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در حوزه های مختلف سپاه و بسیج اظهار داشت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: بصیرت قوه تشخیص حق از باطل است و باید دید چرا ما به سمت دفاع مقدس رفتیم؟ به این خاطر که این ها بهترین الگو های عملی و رفتاری در زندگی مان هستند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۴    
جمالی پور با اشاره به حضور گسترده سپاه و بسیج استان از ابتدای شیوع کرونا در کنار سایر دستگاه های استان گفت: سپاه این تکلیف را برای خود تعریف کرده که با تمام ظرفیت در قرارگاه حاج قاسم سلیمانی حضور یافته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۲    
نفرات اول تا چهارم مسابقه ی برترین عکس سپاه و بسیج اردبیل پس از بررسی ،انتخاب و داوری معرفی شدند.