دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۳:۲۴Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیام شهدا»

معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، نشست هم افزایی دبیرکل کنگره ملی 24000 شهید استان اصفهان با مدیرکل صدا و سیمای اصفهان باهدف استفاده از ظرفیت صداوسیما و پوشش رسانه ای برنامه های این کنگره برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۹    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار کاشمر با بیان اینکه روایت دفاع مقدس برای نسل جدید باید قابل فهم و درک باشد، گفت: فعالیت های فرهنگی از جمله کتاب، فیلم، مستند، نقاشی دیواری و ... از جمله راه های انتقال پیام شهدا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام طائب در یادواره شهدای هیئت محبان العباس گفت: شهید وقتی به دنیای دیگر می رود، تحقق وعده الهی را به چشم می بیند و به ما پیام می دهد که نترسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بسیج و سپاه با بیان اینکه اتفاق های خیلی خوبی برای بزرگداشت و انتقال پیام شهدا طرح ریزی و درحال اجراست، گفت: تالیف و نشر کتب دفاع مقدس، تولید فیلم و مستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار هامون محمدی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و مقاومت گفت: پیام شهدا به ما حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت و رهبری است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۰    
سردار علی ملک شاهکوهی گفت: از نظر مقام معظم رهبری هیچ برنامه ای به اندازه کنگره شهدای استانی دارای اهمیت نیست و ایشان خیلی تاکید بر پر شور برگزار شدن این قبیل برنامه ها را دارند،
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار آزادی گفت: از ظرفیت هنر و تولیدات هنری برای انتقال پیام شهدا باید استفاده کرد چراکه آنچه از کنگره های شهدا باقی می ماند آثار و تولیدات فرهنگی فاخر مثل کتاب، فیلم سینمایی و مستندهای روایی است؛ بر همین اساس باید این آثار هنرمندانه تولید شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۲    
سردار آزادی گفت: یادواره های شهدا باید مخاطب محور برگزار شود، برگزاری یادواره شهدای دانش آموز ویژه محصلین، یادواره شهدای معلم برای فرهنگیان، یادواره شهدای اصناف برای بازاریان و سایر اقشار، که اگر این گونه باشد جریان سازی به خوبی انجام شده و انتقال پیام شهدا با موفقیت صورت گرفته است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۳    
مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کل کشور گفت: یاد شهدا و انتقال پیام شهدا دو محور اساسی در جهت برگزاری کنگره ملی شهدای ترشیز بزرگ است و این مهم جز با زبان هنر امکان ندارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار آزادی گفت: هر یادواره ای که برگزار می شود، در راستای مخاطب محوری خودش باید باشد، یادواره شهدا برای دانش آموزان، یادواره شهدای معلم برای فرهنگیان، یادواره شهدای اصناف برای بازاریان و... که اگر این گونه باشد، جریان سازی به خوبی صورت گرفته و در انتقال پیام شهدا موفق خواهیم بود.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۸    
ورامین(پانا) - رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، هدف از ایجاد محافل حفظ یاد شهدا را شنیدن پیام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار ، مقاومت و جهاد دانست و گفت، ما باید همیشه به یاد ایثار و مقاومت شهدا باشیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سردار آزادی با اشاره به اینکه کنگره ملی شهدا کاملا شهید محور است و هر فعالیتی باید برای بزرگداشت یاد شهدا و انتقال پیام شهدا باشد، گفت: یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب، سرگذشت پژوهشی شهدا بود که باید به این موضوع فراتر از ثبت خاطره نگاه کنیم و استان فارس در این عرصه پیشرفت خوبی داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ فلاحی گفت: در سال های پس از جنگ تحمیلی، دشمن با شیوه های مختلف به دنبال جنگ با جمهوری اسلامی است و با استفاده از ظرفیت هایی که در اختیارشان است همواره به دنبال تحریف تاریخ دفاع مقدس بوده و هدفشان این است که از انتقال پیام شهدا به فرزندان جدید انقلاب جلوگیری شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۷    
براتی زاده گفت:بهترین پل ارتباطی با اقشار جامعه همین فرهنگ دفاع مقدس است. چراکه این فرهنگ با حضور خود این مردم به وجود آمد و مرز های مقاومت نیز با همین مردم شریف گسترش می یابد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل دامیار گفت : پیام شهدا به مسئولان خدمت و گره گشایی است و نباید بگذاریم مردم با سختی ها و مشکلات زندگی کنند.
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: امام جمعه بهمئیی در تبیین پیام شهدا گفت: پیام شهدا به مسیئولان خدمت به مردم است از مسئولان می خواهند برای مردم مجاهدانه وارد میدان شوید نگذارید مردم با سختی و گرفتاری زندگی کنندبرای خدمت به مردم استراحت رابر خود حرام کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: پیام شهدا به ما حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت و رهبری است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۲:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهادت؛ ارتباط شهید با خداست ولی یک اثر اجتماعی دارد و آن جامعه سازی و انسان سازی است مثل کاری که امام حسین کرد و حضرت زینب ادامه آن را به انجام رساند و این دو متصل به هم است و یادواره شهدا از جنس کار زینبی و رساندن پیام شهدا است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج با تاکید بر یاد بیش از پیش شهدا گفت: امروز هرچه بیشتر باید از ظرفیت های هنری برای انتقال پیام شهدا بهره برد .
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان تهران: سردار قربان محمد ولی زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نخستین کنگره 12 هزار شهید شهرستان های استان تهران اظهار کرد ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر با تأکید بر ضرورت رساندن پیام شهدا به نسل آینده گفت: ثمره برگزاری یادواره شهدا همین است که پیام شهدا را به جوانان و نسل های آتی برسانیم.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۳    
مسئول اداره اجتماعی معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خراسان، هدف از برپایی این غرفه را، انتقال پیام شهدا به مردم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، عنوان کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سردار ولی زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران گفت: در برگزاری کنگره شهدا باید بتوان پیام شهدارا به دل ها منتقل کرد و این امکان ندارد مگر با مخاطب شناسی و کار هنرمندانه و اجلاسیه هم باید هنرمندانه برگزار شود.
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین، مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان در یادواره شهدای فرهنگی استان هرمزگان مطرح کرد: آمادگی برای شهادت بزرگترین پیام شهدا به ماست ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۱:۱۴    
حوزه/ پنجمین کرسی بین المللی مجمع علمی اندیشمندان جهان با موضوع حوادث غزه و با تاکید بر پیام شهدا با حضور شخصیت های علمی حوزوی و دانشگاهی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- پنجمین کرسی بین المللی مجمع علمی اندیشمندان جهان با موضوع حوادث غزه و با تاکید بر پیام شهدا روز سه شنبه در مشهد به صورت حضوری و وبیناری برگزار شد.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۷    
سینماپرس: مریم پوریامین کارشناس فرهنگی و منتقد سینما در خصوص عملکرد فرهنگی هنری بنیاد شهید گفت: برخی اوقات مشاهده می کنیم خود مدیران بخش های مختلف بنیاد شهید دست به تهیه کتاب و فیلم و.. ...
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: نسل جدید ما باید با زندگی شهدا به بهترین شکل ممکن آشنا شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۹    
مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس استان بوشهر به مناسبت روز ملی راهیان نور پیامی صادر کرد.
اقتصاد آنلاین / هرمز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رضا زارعی از پاسداران منطقه یکم نیروی دریایی سپاه سحرگاه امروز توسط رژیم غاصب به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۶    
حجت الاسلام قریشی گفت: یکی از نکات قابل توجه در جریان برپایی کنگره ملی بزرگداشت 12 هزار شهید آذربایجان غربی، فراهم کردن زمینه برگزاری مراسم بزرگداشت شهدا در دانشگاه ها و مدارس است تا بتوانیم پیام شهدا را به نسل جوان کشور انتقال دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۷    
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: انتقال پیام شهیدان والامقام به نسل جوان و نوجوان از ضرورت های جامعه امروز به شمار می رود که همه ما باید در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید محمد حسینی در یادواره 75 شهید منطقه سگزآباد استان قزوین و در اجتماع خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و اقشار مختلف مردم این منطقه در مسجد حضرت رسول اکرم(ص) گفت ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در دیدار با خانواده شهید وحید نومی گلزرا که به مناسبت ایام الله دهه فجر انجام شد خاطرنشان کرد: باید با بهره مندی از زبان هنر پیام شهدا و انقلاب اسلامی را جهانی کنیم .
رهیاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۳    
رئیس حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه پاسداران گفت:رسالت کنگره های ملی شهدا، امید آفرینی در جامعه که همان پیام اصلی شهدا به نسل های پیش رو است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۳:۵۷    
مسؤل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس کشور گفت: در تلاشیم با برگزاری کنگره ملی شهدای خوزستان پیام شهدا را به جوانان و نوجونان انتقال بدهیم.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار و رئیس شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت آذربایجان شرقی با اشاره به تاکیدهای مکرر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) دربارۀ ضرورت زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا، عمل به پیام ها و وصایای آنان را موثرترین راهِ تحقق این فرمودۀ معظم له دانست و آن را تکلیف امروز مردم و مسئولان برشمرد.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۴۸    
شهدای ایران : شهید عبدالله میثمی در یازدهم خردادماه 1334 در اصفهان به دنیا آمد. پدرش اصغر نام داشت. وی تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در زادگاهش گذراند . به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. سال 1360 با مریم شکوهنده ازدواج کرد و صاحب سه پسر شد ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در این آئین ضمن قدردانی از سینماگران، گفت: ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تحقق اهداف خود یعنی انتقال پیام شهدا نیازمند سینماگران و اهالی هنر هستیم زیرا زبان هنر نقش مهمی برای انتقال پیام دارد و موجب می شود که این پیام در طول تاریخ ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
کولیوند گفت: از هر تریبونی برای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدای امدادگر حادثه تروریستی کرمان استفاده می کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
واحد گفت: شهدا مظهر قدرت این نظام هستند و پایمردی در مسیری که شهیدان در آن گام برداشتند تکلیف خطیری است که با درایت و شناخت پیام شهدا معنا پیدا می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه پیام شهدا جهانی شده است، گفت: به همین دلیل است که مردم در کشور های مختلف دنیا بیدار شده اند و هر روز همان شعار هایی را که شهیدان منادی آن بودند، سر می دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۶:۳۶    
سردار گودرزی با بیان اینکه خانواده های شهدا ترویج دهندگان واقعی فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه هستند، گفت مهم ترین پیام خون شهدا تداوم راه اسلام، حمایت از ولایت فقیه و حفظ آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
در راستای برگزاری کنگره ملی 24 هزار شهید پایتخت، روایت سمفونیک ساحت حماسه ، شامگاه جمعه 29 دی ماه در تالار وحدت تهران رونمایی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳    
همدان-مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) همدان به پیام شهدا اشاره کرد و گفت: پیام شهدا و مطالبه آنها از ما، اطاعت از ولی فقیه است و حرکت در مسیری که این عارفان الهی برای ما ترسیم کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان_فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت:دامروز به برکت خون شهدا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیا می درخشد و در اوج عزت و اقتدار و امنیت است و پیام شهدا حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و طبق فرمایشات امام راحل حفظ نظام جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس ستاد بزرگداشت شهدای ادوات خراسان گفت: انتقال پیام شهدا برای اشاعه فرهنگ جهاد، مقاومت و شهادت در جامعه یک ضرورت است که این اقدام راهبرد ستاد شهدای ادوات است.