سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۹:۳۵Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیام شهدا»

راهیان نور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۲۸    
سردار اصغر عباسقلی زاده فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی در گفتگو باخبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر بیان کرد، اینجا زائران با سبک زندگی و راه شهدا آشنا می شوند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ سردار محمدرضا موحد در پیامی به مناسبت 22 اسفند و روز بزرگداشت مقام شهدا، گفت: پیام امروز شهیدان ترسیم و تداوم آرمان بزرگ انقلاب اسلامی در شکل گیری تمدن نوین اسلامی و باز کردن گره مشکلاتی که مردم انقلابی و بصیر را رنج می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آستارا- مشاور فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه در رساندن پیام شهدا به نسل امروز کوتاهی کرده ایم گفت: امید آفرینی و ارائه شهدا به عنوان بهترین الگو تنها عامل برگرداندن جوانان است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: امروز جامعه ما بیش از گذشته، نیاز به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد؛ باید پیام شهدا را به نسل جدید رساند، چرا که ملّتی که شهادت دارد، اسارت ندارد، شکست ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام گفت: هدف از برگزاری یادواره ها، انتقال پیام شهدا به نسل جوان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: امیدواریم کنگره بزرگداشت شهدای استان مازندران، کنگره موفقی برای انتقال محورهای شهدا به آیندگان باشد و آنها این روحیه جهادی و شهادت طلبی را در خودشان تقویت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: شعر بهترین ابزار هنری برای انتقال پیام شهدا و انقلاب اسلامی به مردم جهان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۳    
بوشهر- امام جمعه دیر گفت: وظیفه مهم تر ما رساندن پیام شهدا به نسل امروز و فردا است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
آشوری گفت: جانبازان و ایثارگران، بهترین گزینه برای انتقال پیام شهدا به نسل امروز هستند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۴:۴۲    
شهید عباس محراب در فرازی از وصیتنامه اش اشاره کرده که پیام شهدا را به مردم برسانید و راه شهدا را سربلندی ایران عزیز دانسته است.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شهدای ایران : شهید عبدالله میثمی در یازدهم خردادماه 1334 در اصفهان به دنیا آمد. پدرش اصغر نام داشت. وی تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در زادگاهش گذراند . به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. سال 1360 با مریم شکوهنده ازدواج کرد و صاحب سه پسر شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه هدف از برگزاری یاواره های شهدا رساندن پیام شهدا به مردم انقلابی است، گفت: رساترین پیام شهدا مقابله با ستمگران و ایستادگی در برابر استکبارجهانی است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از بسیجیان و فعالان مسجد فاطمیه محله خزانه بخارایی یادگارهای شهدای معظم محله را جمع آوری و نگهداری می کنند تا پیام شهدا را به نسل آینده انتقال دهند، آنها این کار را از سال1374 در منطقه 16 آغاز کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار کریمی با اشاره به اینکه تبعیت از ولایت مهمترین پیام شهدا بود، گفت:مکتب شهدا به مادرس تبعیت از ولایت و حفظ وحدت می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۱:۲۱    
اردبیل- معاون هماهنگی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: اردوهای راهیان نور به مقصد مناطق عملیاتی جنوب و غرب شایسته ترین بستر در انتقال فرهنگ جهاد و شهادت و دفاع مقدس است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی نسب، پاسداری از آرمان شهدا را وظیفه همه دانست و گفت: راهیان نور زمینه ساز زنده ماندن یاد شهدا و انتقال پیام شهدا به جامعه است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۴    
شهید اکبر مظاهری در فرازی از وصیت نامه خود نوشته است: برادران پیرو راه شهدا باشید، شهدا را ناظر بر اعمال خود بدانید. پیام شهدا را به تمام دنیا برسانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بیان کرد: فارس به عنوان مرکز فرهنگ و ادب، میزبانی شایسته برای بیست و چهارمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس و مقاومت بود.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز دشمنان این کشور با بهره گیری از تمام ظرفیت ها تلاش می کنند تا پیام شهدا در سطح جامعه و در میان نسل جوان شنیده نشود و برای این کار سرمایه گذاری جدی هم می کنند اما برغم همه این تلاش ها باز هم تاثیر خون شهید دسیسه های دشمنان را باطل می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۴    
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: ما هم امروز وظیفه و تکلیف داریم پیام شهدا را منتقل کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
عباسی با بیان اینکه پیام شهدا تاکید بر خدمت خالصانه به مردم است گفت: توجه به فرزندان شهدا و جانبازان را در عرصه های مدیریتی و خدمت به مردم مد نظر داریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: راهیان نور یک معجزه و عملیات بزرگ فرهنگی در کشور است که ظرفیت های عظیمی دارد و باید بتوانیم از آن به خوبی بهره گیری کنیم.
اخبار ملکان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۲    
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی،زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و انتقال پیام شهدا به نسل های جوان را از اهداف برگزاری مراسمات و یادواره های شهدا دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در فراجا تاکید کرد پیام شهدا دعوت به ولایت، وحدت و برائت از فتنه است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۲۳:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
زاکانی: در خصوص اتفاقات اخیر پیش از آن آشوب ها، بحث کره جنوبی و انتقال ارز تا انتهای کار پیش رفته بود و با شروع این اتفاق گفتند پول را به شما نمی دهیم و انگلیس و آلمان و فرانسه پشت این ماجرا افتادند و حتی با یک دلقک عکس گرفتند اما الان پس از سه ماه دست از پا درازترند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۹    
کربلا در کربلا می ماند اگر زینب نبود. اگر شهدا از جان و مال و همه هستی خود گذشتند تا دین خداوند بماند، زینب ها هم ماندند تا پیام شهدا را به گوش همه تاریخ برسانند. و چه بسا رسالت زینبی که بر دوش این گروه قرار دارد کم از رسالت شهدا نباشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: پیام شهدا اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیروی از دین رسول الله و امر به معروف و نهی از منکر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
شهردار تهران در مراسم تشییع پیکر یک شهید گمنام گفت: شهدا رفتند تا اسلام برپا داشته شود و ایران بماند.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل در مراسم خاکسپاری پیکر مطهر شهید گمنام در صدا و سیمای اردبیل به پیام شهدا اشاره کرد و گفت: ترویج فرهنگ صلح و سازش در جامعه و استقامت در برابر استکبار پیام شهدا به مردم و مسئولین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۸:۲۲    
حجت الاسلام حسینی گفت: از بدو تاریخ اسلام و به ویژه از زمان شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تاکنون، پیام شهدا دفاع از ولایت بوده است و این موضوع در تمام وصیت نامه های آنان دیده می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۵:۵۵    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به حضور گسترده مردم در تشییع پیکر شهدای گمنام، افزود: مهم ترین پیام شهدا پاسداری از حریم ولایت دانست است و حفاظت و اشاعه این پیام برای نسل های آینده بسیار ضروری است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ملک شاهکوهی گفت: امروز پیام شهدا این است که همچنان مقابل استکبار جهانی مقاومت کنیم، دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی هنوز پایان نیافته، بلکه شیوه ها و روش های آنها تغییر کرده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه شهرکرد با تسلیت ایام فاطمیه گفت: پیام شهدا در این عصر برای همگان، تأکید بر تداوم راه آرمان های انقلاب اسلامی، امام و مقام معظم رهبری است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله درّی نجف آبادی پاسداری از حریم ولایت را مهمترین پیام شهدا عنوان کرد و گفت: حفظ و اشاعه پیام شهدا برای نسل های آینده ضروری است و همه باید در این مسیر تلاش کنند چرا که این مهم فرهنگ ایثار و فداکاری را در جامعه تقویت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد_ نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: پیام شهدا را زنده نگه دارید و به آیندگان انتقال دهید و نگذارید به کشور آسیبی برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: پیام شهدا به همه مردم این است که در مقابل توطئه های دشمن بصیرت داشته و مغلوب طراحی و اهداف بیگانگان نشویم.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مهدی کشاورز در مراسم نخستین کنگره ملی شهدای غواص، یاد و خاطره و پیام شهدا را به عنوان یک الگو که می تواند سر منشاء خوبی ها و حفظ و حراست جامعه از پلیدی ها و مشکلات باشد عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۰    
قزوین- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: پیام شهدا پیام روشن امید و مبارزه با استکبار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
کیش - فرمانده سپاه جزیره کیش گفت: مشارکت دانش اموزان نقطه قوت انتقال پیام شهدا به نسل حاضر و آینده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کیش - امام جمعه کیش گفت: یادواره ها و کنگره ها ابزار اصلی انتقال پیام شهدا است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۲    
عباس امیر محمدی گفت: نماز بی ولایت نماز نیست بلکه حقه بازی است و پیام شهدا این است که ای مردم، ولی تان را تنها نگذارید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نکونام گفت: حضور پیکر شهدا در میان مردم و در مراسمات گوناگون برای انتقال پیام آن ها است، امروز تمامی آحاد جامعه وظیفه دارند با انجام کاری همچون حضرت زینب (س) به زبان شهدا تبدیل شوند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در نشست شورای هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی بر لزوم تمرکز فعالیت های بسیج در مدرسه با چشم انداز افق سال 1404 تاکید کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۱:۴۸    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: نباید در شرایط کنونی منفعل شویم، اجازه ندهید که دشمن القا کند همه چیز تمام شده است، حق هیچ گاه تمام نمی شود، شهدا گفتند که ما کوتاهی نکردیم، شما هم کوتاهی نکنید، شهدا با حضور خود پیامشان را منتقل می کنند ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئولین استان گلستان بر اینکه باید راه و روش شهدا را ادامه دهیم؛ تاکید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۷    
سردار کوشکی جهرمی گفت: مردم علاقه زیادی به حماسه سازان و قهرمانان دینی و میهنی خود دارند و وظیفه ما است که بین مردم به ویژه نسلهای جدید با شهدا پیوند ایجاد کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سردار کریمی گفت: مهمترین مسئله ای که شهدا به آن اهتمام داشتند مسئله ولایت است و لذا پیروی از ولایت مهمترین پیام امروز شهدا است و به برکت خون مطهر شهدا انقلاب اسلامی در اوج اقتدار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرید قلندری هدایت تیم فوتبال پیام شهدا بابلسر را بر عهده گرفت.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم رونمایی از پوستر هفتمین کنگره بین المللی شعر ایثار تصریح کرد: از آنجا که یکی از سطوح هنر، زبان شعر است باید برای معرفی الگوهای خود و انتقال پیام شهدا به خوبی از این ظرفیت استفاده کنیم.
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سال های زیادی است که از طریق شعر انتقال پیام می دهیم و برای معرفی و انتقال پیام شهدا باید به خوبی از ظرفیت شعر استفاده کرد.