دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۴۱Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخابات»

آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی در دستورکار قرار گرفت.
ایلنا   ۲۸ دقیقه پیش    
محمدحسین فرح بخش با اشاره به اینکه نماینده اتحادیه تهیه کنندگان برای حضور در انتخابات هیات مدیره خانه سینما باید یک هفته زودتر اعلام شود، تأکید کرد که اعلام نام محمدمهدی عسگرپور به عنوان نماینده این اتحادیه در زمان رأی گیری غیرقانونی است.
شمال نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی حضور در انتخابات 1408 را رد کرد و در پاسخ به حاشیه های حرف های پُرتیترش گفت: هرکس تحریک می شود نگاه نکند مرّ صریح دستورات شرعی و موضع امام (ره) است. راهی جز گفت وگو نداریم. عمل به سفارش رهبری در همراهی با مردم نباید اینقدر هزینه داشته باشد. مردم را نسبت به دین خدا بدبین نکنیم.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان از اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مبتنی بر سیاست های کلی انتخابات استقبال می کند.
ایران پرس   ۳ ساعت پیش    
کمیته انتخابات تونس در ادامه بی رغبتی رای دهندگان تونسی، مشارکت در دور دوم انتخابات پارلمانی در این کشور را 11.3 دهم درصد اعلام کرد.
نمایندگان مجلس با 146 رأی موافق، کلیات طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را تصویب کردند.
با مردم   ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز نوشت: بر اساس اسامی که به عنوان کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری 1404 مطرح هستند، 12 درصد کاندیداها بین 40 تا 50 سال سن دارند، 59 درصد بین 60 تا 70 سال سن دارند و 17 درصد هم بین 70 تا 80 درصد سن دارند.
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: روزنامه اعتماد نوشت: با نزدیک شدن به انتخابات مجلس دوازدهم نمایندگان می خواهند با انتقاد از قوه مجریه و استیضاح وزیران، حساب خود را از دولت جدا کنند؟ محمدحسن نجمی ...