یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۲۴Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهور آمریکا»

به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از سی ان ان، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که طرح بودجه موقت قانونگذران مجلس نمایندگان و سنای این کشور برای جلوگیری از تعطیلی دولت را امضاء کرده است. ...
رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد با وجود اینکه حمایت از اوکراین در بودجه موقت کنگره گنجانده نشده اما واشنگتن نمی گذارد حمایت از این کشور قطع شود.
در حالیکه درخواست بودجه میلیارد دلاری رئیس جمهور آمریکا برای کی یف در کنگره رد شد، جو بایدن خواستار کمک بی وقفه ایالات متحده به اوکراین برای نبرد با روسیه شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جو بایدن رئیس جمهور آمریکا پس از تصویب لایحه بودجه موقت 45 روزه دولت خود توسط هر دو مجلس کنگره و سنا، در بیانیه ای گفت: واشنگتن تحت هیچ شرایطی از حمایت از اوکراین دست برنمی دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : چهار پیش فرض عمیقا آزادانه در رسانه ها و در میان صاحب نظران مطرح می شود و گفتمان موجود درباره توافق آمریکا، عربستان و اسرائیل را به شیوه ای بسیار تحریف شده شکل می دهند ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا تلاش برخی اعضای کنگره برای تعطیلی دولت را غیرقابل قبول خواند.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا تلاش برخی اعضای کنگره برای تعطیلی دولت را غیرقابل قبول خواند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۱۷    
مجلس نمایندگان اولین جلسه بررسی استیضاح جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا را با حضور نمایندگان حقوقی و مالی آغاز کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در حال حاضر کاخ سفید با کارکنان خود و آژانس های مستقل دولت فدرال آمریکا ارتباطات منظمی برقرار کرده و از طریق این آژانس ها، برنامه ریزی اضطراری اش را برای انجام اقدامات لازم در صورت مواجه با کمبود بودجه دولت آغاز کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
این روز ها جمهوری خواهان تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا رئیس جمهور دموکرات این کشور را از طریق طرح استیضاح برکنار کنند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۶:۴۲    
به گزارش زیرنویس به نقل از خبرگزاری الجزیره، مارک میلی (65 ساله) در مراسم نظامی که با حضور لوید آستین وزیر دفاع و جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا همراه بود، با اعلام کناره گیری خود از سمت نظامی خود، بار دیگر از دونالد ترامپ انتقاد کرد. در این مراسم نظامی، مارک میلی در سخنانی گفت: [...]
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس جمهور آمریکا در واکنش به احتمال تعطیلی دولت از یکشنبه، هشدار داد بسیاری از فعالیت های علمی و بهداشت و امنیت غذایی تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع رسانه ای آمریکایی، روز جمعه (امروز) از درگذشت دایان فایناستاین سناتور ارشد دموکرات این کشور در 90 سالگی خبر دادند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۴    
سخنان جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، هنگام سخنرانی در آریزونا، توسط یک فعال آب و هوا قطع شد. بایدن گفت که از دیدار با فردمعترض پس از سخنرانی برای گفتگو در مورد بحران آب و هوا خوشحال خواهد شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از توافق بین جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم اشغالگر، برای حفظ گزینه راه حل دو کشور به عنوان بخشی از آنچه توافق جامع عادی سازی بین ریاض و تل آویو نامید، گزارش دادند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۲    
براساس ادعای رسانه های رژیم صهیونیستی، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی توافق کرده اند که طرح موسوم به دو کشوری بخشی از توافق عادی سازی روابط بین اسرائیل و عربستان سعودی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی ویون در گزارشی به گاف های جو بایدن رئیس جمهور آمریکا پرداخت و اعلام کرد دموکرات های ارشد درباره گاف های او در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2024 به شدت نگران اند.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جمهوریخواهان کنگره آمریکا یک متن رسمی 30 صفحه ای از شواهد و اسناد مربوط به تخلفات مالی و تجاری جو بایدن و خانواده اش جمع آوری و منتشر کرده و براساس آن بررسی طرح استیضاح او را در کنگره آغاز کرده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر اسرائیل درباره عنصر فلسطینی در توافق عادی سازی با عربستان به توافق نظر رسیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه بررسی طرح استیضاح رئیس جمهور آمریکا در کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جو بایدن رئیس جمهور آمریکا به مردم این کشور هشدار داد که انتخاب مجدد دونالد ترامپ سرنوشت دموکراسی در این کشور را تهدید خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مهر : بایدن، رئیس جمهور آمریکا در سخنانی بار دیگر نسبت به تهدیدات ترامپ علیه دموکراسی آمریکا هشدار داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۴:۴۳    
درحالی که اکثر شهروندان آمریکایی و حتی نزدیک به دوسوم دموکرات ها، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا را به لحاظ جسمی فردی کهنسال و ناتوان در اداره کشورشان قلمداد می کنند، سران حزب دموکرات عزم خود را برای معرفی نهایی مجدد وی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 2024 جزم کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا با تندترین الفاظ به ساکن قبلی کاخ سفید حمله کرد و بر خلاف رویه های سابق هنگام انتقاد از دونالد ترامپ از او اسم برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا می گوید انتظار داشته تهدیدها علیه دموکراسی با پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری 2020 برطرف شود اما این اتفاق رخ نداده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
قانونگذاران جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا امروز پنجشنبه اولین جلسه استماع در خصوص تحقیقات استیضاح جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا را برگزار کردند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اولین جلسه استماع درباره استیضاح جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا برای تحقیقات بیشتر درباره فعالیت های کیفری پسرش هانتر بایدن و معاملات تجاری خارجی او آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۸    
رئیس جمهور آمریکا به یکی دیگر از رقبای جمهوری خواه خود در انتخابات 2024 حمله لفظی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در پیامی به مناسبت سالگرد استقلال ترکمنستان بر تقویت و گسترش روابط بین واشنگتن و عشق آباد در سال آینده میلادی ابراز امیدواری کرد.
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
مجری و خبرنگار حوزه کاخ سفید از مخالفت ها در حزب دموکرات با نامزدی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین عدم اتحاد رهبران دموکرات در این زمینه پرسید.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۷    
رئیس جمهور آمریکا هشدار داد در صورتی که دولت این کشور تعطیل شود بسیاری از فعالیت های علمی و بهداشتی و امنیت غذایی تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا ضمن ابراز نگرانی درباره راه جلوگیری از تعطیلی دولت این کشور، هشدار داد که در صورت رخ دادن آن، حجم زیادی از مشاغل حیاتی تحت تأثیر قرار می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرمایه گذاران خواهان شفاف سازی محدودیت های مبهم رئیس جمهور آمریکا در زمینه فناوری چین هستند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱    
سرویس خارجی- گاف های بایدن به پاشنه آشیل او تبدیل شده است و همین امر باعث شده دموکرات ها نگران شکست او در انتخابات 2024 آمریکا شوند؛ بنابراین، طرحی برای کاستن از گاف های او آماده کرده اند! ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
جو بایدن، رییس جمهوری آمریکا روز سه شنبه در جمع اعتصاب کنندگان شرکت های خودروسازی در ایالت میشیگان حاضر شد. این نخستین بار است که یک رییس جمهور در جمع اعتصاب کنندگان آمریکا شرکت می کند. بایدن به کارگران گفت که از خواست آن ها مبنی بر افزایش حقوق و مزایا حمایت می کند ...
تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
فارس: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، امروز (چهارشنبه، 27 سپتامبر)، در آغاز نشست کابینه تصریح کرد که دیدارش با رئیس جمهور آمریکا بسیار مهم بود و بیش از یک ساعت به طول انجامید و بر موضوع گسترش دامنه توافق با عربستان متمرکز بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سگ جو بایدن رئیس جمهور آمریکا برای دومین بار طی ماههای گذشته یکی از کارکنان کاخ سفید را گاز گرفت.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
روح الله سلگی، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، افزود: از اعتراض به نیکسون، معاون رئیس جمهور آمریکا که بعد از کودتای 28 مرداد به دانشگاه تهران آمد و به شهادت سه دانشجو ختم شد تا تسخیر لانه جاسوسی و نقش کلیدی در دفاع مقدس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۷    
رئیس جمهور آمریکا با حضور در بین اعتصاب کنندگان صنعت خودروسازی آمریکا از آنها حمایت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۴:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس آژانس توسعه بین المللی آمریکا از جمهوری آذربایجان خواست آتش بس را حفظ کرده و گام های مشخصی برای حفاظت از حقوق غیرنظامیان در قره باغ کوهستانی بردارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
پسر رئیس جمهور آمریکا از رودی جولیانی ، وکیل سابق دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا شکایت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
پسر رئیس جمهور آمریکا از رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک و وکیل سابق او به این اتهام که باعث از بین رفتن کامل حریم خصوصی دیجیتال او و نقض قوانین فدرال و ایالتی مربوط به حریم خصوصی رایانه ای با تلاش برای هک کردن دستگاه های متعلق به وی شده اند، شکایت کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا از فراکسیون سیاه پوستان آمریکایی در جمع حزب هیسپانیک کنگره تمجید کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جوبایدن رئیس جمهور آمریکا از سال 2007 میلادی، زمانی که به عنوان سناتور ایالات دلاویر در کنگره مشغول فعالیت بود، طرح فدرالیزه کردن یا همان تجزیه عراق را بر اساس مولفه های مذهبی و قومیتی ارائه و بر اجرایی شدن آن تاکیدکرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره خطر گرسنگی میلیون ها نفر در کشور در صورت تعطیلی احتمالی دولت هشدار داد.
اقتصاد آنلاین / شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به دنبال دور تازه تنش ها میان روسیه و ارمنستان، رئیس جمهور آمریکا در پیامی به نخست وزیر ارمنستان گفت که واشنگتن به همکاری خود با ایروان در زمینه های امنیتی و انرژی ادامه خواهد داد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا طی پیامی به نخست وزیر ارمنستان گفت که واشنگتن در کنار ایروان خواهد ایستاد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۸    
رئیس جمهور آمریکا در شرایطی که رابطه ایروان- مسکو تحت الشعاع تحولات قره باغ است، در نامه ای خطاب به نخست وزیر ارمنستان، از وی حمایت کرد.