دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۲۳Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای امنیت»

تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مقامات امریکایی طی ماه های اخیر تلاش دارند دیپلماسی پنهان و پیام رسانی غیرعلنی به ایران را جایگزینی برای دیپلماسی از طریق گفت وگوهای غیرمستقیم ایران و امریکا در وین کنند و همزمان این ادعا را مطرح نمایند که چشم امیدی به نتیجه مذاکرات ندارند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق شورای امنیت ملی ارتش رژیم صهیونیستی ضمن ابراز تردید درباره اقدامات کابینه این رژیم برای جلوگیری از عملیات های فلسطینی ها تاکید کرد که هیچ راه حلی برای متوقف کردن عملیات های فلسطینی وجود ندارد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشور مالی از همکاری نظامی دولت این کشور با روسیه دفاع کرد و گزینه های سازمان ملل برای بازتعریف نیروهای صلح بان ملل متحد در این کشور را رد کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد، هم اکنون شورای امنیت این سازمان در وضیت فعلی اش واقعیت های امروز را بازتاب نمی دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه درباره سخنان گیدو کروستو، وزیر دفاع ایتالیا، مبنی بر اینکه جنگ جهانی سوم با ورود تانک های روسی به شهر کی یف آغاز خواهد شد، اظهار نظر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بعد از عملیات شهادت طلبانه یک جوان فلسطینی در قدس که منجر به کشته شدن 9 شهرک نشین شد جلسه شورای امنیت که برای بررسی یورش رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین و شهادت 10 فلسطینی در این حمله برگزار شده بود مسیر خود را تغییر داد و برخی عملیات قدس را تروریستی دانستند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۳    
دبیر شورای امنیت ملی و دفاع اوکراین گفت که پیش بینی زمان پایان جنگ دشوار است. خبرگزاری میزان – اولکسی دانیلوف ، دبیر شورای امنیت ملی و دفاع اوکراین، گفت که پیش بینی زمان پایان جنگ دشوار است و پیروزی به سرعت به دست نمی آید. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- بروس ریدل یکی از همکاران ارشد و مدیر پروژه اطلاعاتی بروکینگز است. او در سال 2006 میلادی پس از سه دهه فعالیت در سیا از جمله در مناصب خارج از امریکا بازنشسته شد. او مشاور ارشد چهار رئیس جمهور ایالات متحده در امور جنوب آسیا و خاورمیانه در کارکنان شورای امنیت ملی در کاخ سفید بوده است ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۲۳    
رئیس جمهوری آذربایجان تاکید کرد: شورای امنیت سازمان ملل باید یک عضو دائم از سازمان همکاری اسلامی و یک عضو دائم از کشورهای جنبش عدم تعهد داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان امروز تأکید کرد: باید از کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی و غیرمتعهدها نماینده ای در شورای امنیت سازمان ملل باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا ادعا می کند خروج نیرو های این کشور از عربستان با هدف قطع روابط واشنگتن و ریاض نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای امنیت ملی روسیه اعلام کرد کشورهای غربی با ارسال مداوم سلاح به اوکراین، تنها برای یک جنگ جهانی زمینه چینی می کنند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
یک مقام ارشد کاخ سفید گفت که پیشرفتی در مذاکرات احیای برجام صورت نگرفته است. به گزارش ایسنا، به نوشته نشریه نیوز ویک، جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید در جمع خبرنگاران گفت که رئیس جمهور بایدن انتظار حصول پیشرفت در مذاکرات هسته ای با ایران در آینده نزدیک را ندارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون شورای امنیت روسیه با تاکید بر اینکه ارسال جنگنده و تانک تعیین کننده برنده جنگ نخواهد بود، مقامات لندن را افرادی کم سواد خواند که در دوره کرونا در داونینگ استریت خود را محبوس کرده بودند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۶    
کاخ سفید روز جمعه اعلام کرد که بازنگری آمریکا در روابط با عربستان سعودی به منظور قطع روابط با این کشور نیست.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای امنیت روسیه گفت که تحویل خودروهای زرهی و سایر تسلیحات به کی یف، مانع از وقوع جنگ جهانی سوم نخواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۱    
شفقنا- دیمتری مدودف ، معاون رئیس شورای امنیت روسیه اعلام کرد تحویل خودروهای زره پوش، تانک و دیگر تسلیحات به اوکراین، در صورتی که اوضاع به حد جنگ جهانی سوم برسد، مانع از بروز آن نخواهد شد. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۷    
انتشار فیلمی از برخورد نیروهای پلیس آمریکا با یک فرد آمریکایی در فضای مجازی واکنش های فعالان رسانه ای را در پیش داشت که اگر ایران بود بارها جلسه فوری شورای امنیت سازمان ملل تشکیل می شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۲    
با وجود اینکه رویکردهای احتمالی در واکنش اسرائیل به عملیات تیراندازی در بیت المقدس اشغالی در جلسه فوق العاده شامگاه امروزِ (شنبه) شورای امنیت کابینه اسرائیل تعیین خواهد شد اما می توان با استناد به موازنه قدرت در داخل کابینه به نفع گروه های تندرو ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا : جان کربی، هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد: آمریکا در روابط خود با عربستان بازنگری می کند؛ اما آن را قطع نکرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جان کربی، هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت جو بایدن به این زودی ها به دنبال پیشرفت در برجام نیست.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
جان کربی، هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید روز جمعه تصریح کرد که دولت جو بایدن انتظار پیشرفت در مذاکرات برجام در آینده نزدیک را ندارد. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی اعلام کرد که برجام پیشرفتی نکرده است و ما به دنبال پیشرفت برجام هم نیستیم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید روز جمعه تصریح کرد که دولت جو بایدن انتظار پیشرفت در مذاکرات برجام در آینده نزدیک را ندارد. وی گفت: رئیس جمهور همواره گفته که روش دیپلماتیک و مسالمت آمیز برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای را ترجیح می دهد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید، گفت که مذاکره برای احیای برجام در حال حاضر در دستور کار واشنگتن قرار ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۵:۰۸    
یک مقام ارشد کاخ سفید روز جمعه تصریح کرد واشنگتن انتظار پیشرفت در مذاکرات رفع تحریم های وین در آینده نزدیک را ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۰۰    
وزارت خارجه فلسطین از شورای امنیت خواست که تجاوزات اسرائیل را متوقف کند و به سازمان حقوق بشر هشدار داد خونریزی در جنین یادآور عواقب معافیت از مجازات است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین از شورای امنیت سازمان ملل متحد خواست تا تصمیمات و اقدامات لازم را برای توقف تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین اتخاذ کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در حالی امروز، جمعه شورای امنیت درباره حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین نشست فوق العاده برگزار می کند که آرامشی شکننده و غیرعادی و نامطمئن به غزه بازگشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی از نامزدی تاجیکستان برای عضو غیر دائم در شورای امنیت سازمان ملل متحد حمایت کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست اضطراری شورای امنیت سازمان ملل امروز در خصوص حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق با اشاره به تداوم جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها خواستار اقدام فعال شورای امنیت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۰    
در نشست شورای امنیت قزاقستان مسائل تقویت بیشتر قدرت نیروهای مسلح و تامین اجتماعی آنها بررسی شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شبکه خبری ان.بی.سی از قول سه تن از مقام های کاخ سفید گزارش کرد سفر جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا به کی یف در حال بررسی است و چندین کشور از جمله لهستان به عنوان همسایه غربی اوکراین برای سفر بایدن در نظر گرفته شده است. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۱    
شفقنا- ریاض منصور ، سفیر فلسطین در سازمان ملل متحد تاکید کرد ما درخواست برگزاری جلسه فوق العاده شورای امنیت برای بررسی اوضاع در اراضی فلسطین اشغالی و حملات اسرائیل به شهر جنین و اردوگاه پناهندگان فلسطینی در شمال کرانه باختری را ارائه کرده ایم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
امارات، چین و فرانسه خواستار برگزاری نشست فوق العاده شورای امنیت در مورد حوادث جنین شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان اعلام کرد این تشکیلات مسأله کشتار صهیونیست ها را به شورای امنیت گزارش می دهد تا تصمیمی برای حمایت از مردم فلسطین اتخاذ شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- ریاست تشکیلات خودگردان فلسطینی ضمن اعلام توقف کامل همکاری امنیتی با اسرائیل خواستار نشست فوری گروه های فلسطینی شد. به گزارش شفقنا به نقل از میدل ایست ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه بین الملل: فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه تصریح کرد، بحران بسیار پیچیده و چند بعدی که هنوز سوریه درگیر آن است، به یک راه حل سیاسی فراگیر نیاز دارد اما این راه حل قریب الوقوع نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل قرار است نشستی را پشت درهای بسته درباره اوضاع افغانستان به درخواست امارات، ژاپن و فرانسه برگزار کند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در پیام وزارت امور خارجه امارات همچنان آمده است: با توجه به ماهیت حساس این دیدار و وضعیت جاری در محل، یک جلسه غیرعلنی، موثرترین و مناسب ترین فرمت شورا برای شنیدن نظرات معاون دبیر سازمان ملل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۰    
اینکه تحریم های یکجانبه امریکا ضد مردم سوریه اوضاع این کشور و مردم را بحرانی تر کرده است، از مسائلی بود که در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد مطرح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل گفت: شورای امنیت باید رژیم صهیونیستی را وادار کند که فوراً به همه اقدامات تجاوزکارانه علیه حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه پایان دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا گفت، تصمیم این کشور جهت ارسال تانک های جنگی ام1 آبرامز به اوکراین به دلیل "تغییراتی در نوع جنگ میان مسکو و کی یف" و همچنین "وضعیت متغیر اوکراین" بوده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد روز چهارشنبه به وقت محلی در نشست شورای امنیت گفت که رفتارهای مخرب آمریکا منجر به ناامنی برای میلیون ها سوری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۵۶    
نماینده جمهوری اسلامی ایران گفت: شورای امنیت رژیم صهیونیستی را وادار کند اقدامات خصمانه علیه حاکمیت و تمامیت ارضی سوریه را هر چه سریع تر متوقف کند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
یک دیپلمات بازنشسته درارزیابی خود از واکنش بستن تنگه هرمز دربرابر اقدام اروپا، می گوید که با اطمینان و بر اساس تاریخ می گویم که اگر تنگه هرمز بسته شود، اولا دنیا علیه ما بسیج خواهد شد، قطعنامه های شورای امنیت علیه ما صادر می شود و یک اقدام عملی هم انجام خواهند داد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در بیانیه شورای امنیت ملی ترکیه که روز چهارشنبه منتشر شده، آمده است: ما تأکید می کنیم کشورهایی که می خواهند به ناتو بپیوندند، باید طبق روح و قوانین این سازمان عمل کنند . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۵    
نماینده سوریه در نشست شورای امنیت برای بررسی تحولات این کشور تاکید کرد: همه بحران های سوریه نتیجه سیاست های اشتباه آمریکا و هم پیمانانش در خاک این کشور است.