سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۴May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای امنیت»

بولتن نیوز   ۱ ساعت پیش    
شورای امنیت اقلیم کردستان، از دستگیری یک گروه تروریستی وابسته به حزب کارگران کردستان خبر داد که قصد انجام عملیات تروریستی علیه اقلیم کردستان را داشته اند.
پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
لیندا توماس گرینفیلد نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل در جمع مسئولان اجرایی امنیت غذایی در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد ابراز امیدواری کرد هندوستان، ممنوعیت های مربوط به صادرات گندم را لغو کند. ...
دیپلماسی ایرانی   ۶ ساعت پیش    
سفر انریکه مورا و امیر قطر به تهران را می توان نمونه ای از آخرین تلاش ها و امیدها برای احیای برجام دانست. مذاکراتی که با روی کار آمدن جو بایدن در امریکا و وعده او مبنی بر احیای برجام با امید زیادی آغاز شده بود امروز در شرایطی در هاله ای از ابهام قرار گرفته است که دو طرف همدیگر را به عدم نرمش متهم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
هیات بلند پایه آمریکایی متشکل از اعضای ارشد شورای امنیت ملی این کشور در ابوظبی با مقامات امارات درباره تحولات منطقه و اوکراین رایزنی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حکومت طالبان؛ کمیسیون حقوق بشر، کمیسیون نظارت بر قانون اساسی، دبیرخانه های مجلس نمایندگان و مجلس سنا، شورای عالی مصالحه و شورای امنیت ملی را منحل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رسانه نزدیک به کنگره آمریکا در آستانه پایان مهلت معافیت تمدید طالبان از تحریم ها برای جابجایی، از شورای امنیت بویژه نماینده آمریکا خواست تا از تمدید معافیت طالبان جلوگیری کند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تحریم های سازمان ملل علیه طالبان افغانستان شامل ممنوعیت سفرهای بین المللی رهبران آن است اما شورای امنیت این ممنوعیت را سه سال قبل و بابت پیشبرد روند سازش در افغانستان تعلیق کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیرخانه اتحادیه عرب به مناسبت هفتاد و چهارمین سالروز اشغال فلسطین از شورای امنیت خواست برای حمایت از ملت فلسطین و اجرای قطعنامه های مرتبط با آنها مداخله فوری کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اتحادیه عرب از شورای امنیت سازمان ملل خواست تا اقدامات لازم را برای تحت فشار قرار دادن رژیم صهیونیستی جهت توقف حملات این رژیم علیه مردم فلسطین انجام دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
خبر آنلاین : به گفته برخی از نظر دهندگان در جلسه مجازی روز جمعه شورای امنیت روسیه، گفتند که صورت و سر پوتین بسیار پف کرده به نظر می رسد، به خصوص گونه ها و اطراف پشت سرش.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سوریه از سازمان ملل و شورای امنیت خواست اقدامات رژیم صهیونیستی در نقض حاکمیت سوریه را صراحتا و آشکارا محکوم کرده و شورای امنیت در این رابطه به دور از ابهام و هرگونه ملاحظات و حساب های سیاسی که با موضعگیری حقوقی و سیاسی ثابت و روشن این سازمان و نهادهای آن مغایرت دارند، موضعی اتخاذ کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خارجه سوریه شنبه شب در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل متحد و رئیس شورای امنیت خواستار محکومیت و موضع گیری این نهاد بین المللی درخصوص حملات رژیم صهیونیستی به این کشور شد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۰    
بیانیه این شورا که به تصویب 15 عضو رسیده خواهان تحقیقات فوری، کامل، شفاف و بی طرفانه درباره مرگ این خبرنگار فلسطینی-آمریکایی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۲    
شورای امنیت سازمان ملل در بیانیه ای شدید اللحن قتل خبرنگار الجزیره به دست نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل در بیانیه ای کشته شدن خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره به ضرب گلوله سربازان اسرائیلی در اردوگاه جنین را محکوم کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل، اتحادیه اروپا و وزارت امور خارجه آمریکا حمله نظامیان صهیونیست به مردم در مراسم تشییع خبرنگار الجزیره را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از نیویورک، در نشست شورای امنیت سازمان ملل که جهت بررسی پرونده سلاح های زیستی جنگی آمریکا در اوکراین برگزار شد مسکو تاکید کرد اوکراین به کمک امریکا و برخی کشور های اروپایی؛ ازمایشگاه هایی دارد که در آن عوامل بیماری زایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل با محکوم کردن قتل خبرنگار الجزیره خواستار تحقیقات فوری و کامل و محاکمه عاملان به شهادت رساندن این خبرنگار فلسطینی-آمریکایی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل متحد کشته شدن شیرین ابوعاقله، خبرنگار شبکه الجزیره را به شدت محکوم کرد و خواستار تحقیقات فوری، کامل، شفاف و منصفانه و بی طرفانه شد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه درباره مساله عضویت فنلاند و سوئد در ناتو، جلسه ای در شورای امنیت کشورش برگزار کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
شورای امنیت ضمن محکوم کردن کشته شدن خبرنگار الجزیره به ضرب گلوله صهیونیست ها، خواستار تحقیقات فوری و بی طرفانه در مورد مرگ وی شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۶:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای مطبوعاتی ترور شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی شبکه خبری الجزیره توسط نظامیان صهیونیست را محکوم کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
واسیلی نبنزیا، سفیر سازمان ملل در سازمان ملل روز جمعه به وقت محلی در شورای امنیت سازمان ملل گفت، آمریکا “پاتوژن ( عوامل بیماری زا) خطرناک” جمع آوری کرده است ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
توماس مارکرام، مدیر و معاون نماینده عالی امور خلع سلاح سازمان ملل به شورای امنیت درباره تهدیدات علیه صلح و امنیت بین المللی گفت که سازمان ملل در حال حاضر اختیار و ظرفیت فنی یا عملیاتی برای تحقیق در مورد اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط فدراسیون روسیه را ندارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل با با محکوم کردن شهادت شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره خواستار اقدام فوری سازمان ملل به ویژه شورای امنیت برای پایان دادن به جنایات رژیم اسرائیل شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سالیوان و همتای کره جنوبی او، آزمایش های موشکی کره شمالی را نقض قطعنامه های شورای امنیت دانستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۰    
شورای امنیت در یک نشست فوق العاده بنا به درخواست روسیه پرونده سلاح های زیستی جنگی آمریکا در اوکراین را مورد بررسی قرار می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای امنیت روسیه درخصوص بحران جهانی مواد غذایی و وقوع درگیری های نظامی منطقه ای ناشی از تحریم های غرب علیه مسکو هشدار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : دای بینگ، معاون نماینده دائم چین در سازمان ملل در جریان نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت که در سناریوی کنونی جنگ در اوکراین، تلاش های مشترک مسکو و کی یف برای کاهش تبعات انسانی ضروری است.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایالات متحده و اوکراین از ماریوپل به عنوان مرکز منطقه ای برای جمع آوری عامل ایجاد کننده وبا استفاده می کنند. به گزارش نباء خبر،روسیه خواستار برگزاری نشست شورای امنیت سازمان ملل در مورد برنامه های نظامی بیولوژیکی آزمایشگاه های آمریکایی در اوکراین در 13 مه شد ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- شورای امنیت سازمان ملل در مورد رفتار طالبان با زنان افغانستان تشکیل جلسه داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ شورای امنیت سازمان ملل متحد روز پنجشنبه یک جلسه اضطراری در مورد سرکوب زنان افغان توسط طالبان برگزار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دیمیتری پولیانسکی معاون سفیر نماینده سازمان ملل گفت که روسیه روز جمعه شواهد جدیدی از فعالیت های بیولوژیک نظامی آمریکا در اوکراین را به شورای امنیت سازمان ملل ارائه خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک مقام ارشد یونیسف به شورای امنیت سازمان ملل گفت، تنها در ماه آوریل حدود 100 کودک در اوکراین کشته شده اند، البته آما واقعی می تواند به طور قابل توجهی بالاتر باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
روسیه از برگزاری جلسه شورای امنیت برای بررسی فعالیت های بیولوژیکی پنتاگون در اوکراین خبر داد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای امنیت روسیه هشدار داد که مداخله ناتو در مناقشه روسیه- اوکراین خطر آغاز جنگ هسته ای تمام عیار را به دنبال دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای امنیت ملی روسیه، اقدامات غرب و ناتو را زمینه ساز درگیری مستقیم و فاجعه بار میان مسکو و بروکسل دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای امنیت روسیه هشدار داد که تسلیح و آموزش نیروهای اوکراینی از سوی غرب می تواند خطر تبدیل شدن به یک جنگ اتمی تمام عیار را داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در سازمان ملل، اقدام چین و روسیه در عدم همکاری در اعمال تحریم های بیشتر بر کره شمالی را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۸    
شورای امنیت سازمان ملل متحد چهارشنبه جلسه اضطراری تشکیل داد تا درباره تحریکات موشکی اخیر کره شمالی بحث کند، اما به دلیل مخالفت چین و روسیه به نتیجه ملموسی دست نیافت.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا طی سفرش به قاهره با رئیس جمهور مصر و سایر مقامات این کشور دیدار کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا به همراه برت مک گورک، هماهنگ کننده امور خاورمیانه و شمال آفریقا در شورای امنیت ملی این کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل متحد چهارشنبه جلسه اضطراری تشکیل داد تا درباره تحریکات موشکی اخیر کره شمالی بحث کند، اما به دلیل مخالفت چین و روسیه به نتیجه ملموسی دست نیافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک –ایرنا- برنامه موشکی کره شمالی در پی آخرین آزمایش موشک بالستیک این کشور عصر چهارشنبه در نشست شورای امنیت به ریاست آمریکا بررسی شد و واشنگتن و حامیانش برغم مخالفت چین و روسیه بر تحریم هرچه بیشتر کره شمالی تاکید کردند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۸    
شفقنا- دیمیتری مدودوف معاون رئیس شورای امنیت روسیه اعلام کرد که آمریکا هرگز نمی تواند مانع از توسعه اقتصادی روسیه شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از تاس ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۷    
شورای امنیت سازمان ملل متحد فردا پنجشنبه پیرامون فرمان دولت موقت طالبان درباره پوشاندن چهره زنان افغان در مکان های عمومی جلسه برگزار می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل برای بررسی وضعیت انسانی در اوکراین تشکیل جلسه می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل درباره قوانین جدید طالبان درباره حجاب زنان در افغانستان نشست برگزار می کند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: خاک ایران را دو شاه از دو سلسله، جریب جریب و کیلومتر کیلومتر از شمال و جنوب تاخت زدند و باختند و مرزهای خاکی و آبی را هزاران کیلومتر جابه جا کردند و میلیون ها شهروند ایرانی را به تبعیت روس ها و شیخ نشین عرب درآوردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - شورای امنیت سازمان ملل متحد فردا پنجشنبه پیرامون فرمان دولت موقت طالبان درباره پوشاندن چهره زنان افغان در مکان های عمومی جلسه برگزار می کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی نوشت: پیشبرد هم زمان ⁧ مذاکرات وین⁩ برای رفع تحریم های ظالمانه که ادامه آن با سفر انریکه مورا به ایران دنبال می شود با اجرای شجاعانه ⁧ طرح تحول اقتصادی⁩ ...