یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۰:۳۹Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای امنیت»

فرارو   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
احمد زیدآبادی در کانال تلگرام خود نوشت: حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامۀ کیهان طی یاداشتی با عنوان "مگر چند میدان خراسان داریم؟ " ضمن تأکید بر لزوم خروج ایران از پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای (ان. پی ...
فرارو   ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
الکساندر بن زوی سفیر رژیم صهیونیستی در روسیه ادعا کرد که تل آویو با مسکو و واشنگتن درباره برگزاری یک دیدار سه جانبه پیرامون سوریه و ایران در سطح رؤسای شورای امنیت ملی به توافق رسیده است. ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- الکساندر بن تسوی سفیر رژیم صهیونیستی در مسکو اعلام کرد که مسئولان شورای امنیت روسیه، آمریکا و این رژیم درباره مساله سوریه و وضعیت پیرامون ایران گفت و گو می کنند.
شورای امنیت سازمان ملل متحد در بیانیه ای انفجار تروریستی در یکی از مساجد قندهار را به شدیدترین لحن محکوم کرد و محاکمه عوامل و حامیان آن را خواستار شد.
افکار نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سفیر رژیم صهیونیستی در مسکو مدعی شد روسیه و آمریکا با نشست سران شورای امنیت با موضوع ایران موافقت کرده اند.
رسا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل حمله تروریستی در مسجد شیعیان قندهار افغانستان که ده ها کشته و زخمی برجا گذاشت را به شدت محکوم کرد و به ضرورت مجازات مرتکبان این جنایت فراخواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شورای امنیت با صدور بیانیه ای به شدت حمله تروریستی به مسجد شیعیان در شهر "قندهار" واقع در جنوب افغانستان که در آن ده ها تن کشته شدند را محکوم کرد و خواستار مجازات عاملان این جنایت شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- الکساندر بن زوی ، سفیر رژیم صهیونیستی در روسیه ادعا کرد که اسرائیل با روسیه و آمریکا برای برگزاری نشست سران شورای امنیت جهت بررسی اوضاع در سوریه و ایران توافق کرده اند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
سفیر اسرائیل در روسیه اعلام کرد که جزئیات نشست سران شورای امنیت روسیه، آمریکا و اسرائیل در حال هماهنگی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل متحد حمله تروریستی به مسجد بارگاه فاطمیه ولایت قندهار افغانستان را محکوم کرد و خواستار مبارزه جامعه جهانی با تروریسم شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۱    
شورای امنیت سازمان ملل حمله تروریستی به مسجد قندهار افغانستان را محکوم کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۸    
شفقنا- شورای امنیت سازمان ملل، حمله تروریستی که دیروز(جمعه) در مسجد شیعیان قندهار واقع در جنوب افغانستان رخ داد و ده ها کشته و زخمی برجا گذاشت را به شدت محکوم کرد و به ضرورت مجازات مرتکبان این جنایت فراخواند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۴    
قم-ایرنا- حزب رفاه ملی افغانستان در بیانیه ای در رابطه با جنایت تروریستی هولناک مسجد فاطمیه قندهار، نسل کشی گروهک های تکفیری را مورد تاکید قرار داد و ضمن مسوول دانستن طالبان در بروز این حوادث دردناک خواستار برگزاری نشست اضطراری توسط شورای امنیت سازمان ملل متحد شد و از سکوت جهانیان انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: تحلیل و مصاحبه در خصوص حمله های تروریستی به مساجد افغانستان کارساز نبوده و شورای امنیت باید سکوت خود را بشکند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای امنیت سازمان ملل فکر کند که این جنایت در اروپا شکل گرفته است. سکوت خود را بشکنید چرا که دیگر تحلیل و مصاحبه کارساز نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای امنیت روسیه در نشست سران نهادهای امنیتی کشورهای همسود گفت: آمریکا به دنبال تضعیف روابط بین مسکو با کشورهای آسیای مرکزی است.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یائیر لاپید، وزیر خارجه اسرائیل، نیز روز چهارشنبه 21 مهر در یک نشست خبری مشترک با همتای آمریکایی خود، همچون چند ماه گذشته بار دیگر تأکید کرد که در زمینه مقابله با برنامه هسته ای جمهوری اسلامی، اسرائیل این حق را برای خود محفوظ می داند که هر لحظه و به هر طریقی دست به اقدام بزند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس بیان کرد: کلمه Terminate به معنای لغو قطعنامه های شورای امنیت در برجام به کار برده شده اما طرف مقابل با فریبکاری، طوری مکانیزم را طراحی کرده که در نتیجه توافق تعلیق صورت گرفته است نه لغو!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۰    
شورای امنیت سازمان ملل، هفته آتی نشستی را پشت درب های بسته درخصوص تنش ها میان دو کره برگزار می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۸    
شفقنا- نجیب میقاتی ، نخست وزیر لبنان ظهر امروز(پنچ شنبه) ، پس از کشته و زخمی شدن چندین تن درجریان تیراندازی در منطقه الطیونه ، به برگزاری نشست اضطراری شورای امنیت مرکزی فراخواند. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک با ارسال نامه ای به رئیس دوره ای شورای امنیت نسبت به هرگونه محاسبه اشتباه و ماجراجویی احتمالی نظامی رژیم صهیونیستی علیه ایران از جمله برنامه هسته ایش هشدار داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۴    
نخست وزیر لبنان پس از وقوع تیراندازی در منطقه الطیونه خواستار برگزاری جلسه اضطراری شورای امنیت مرکزی شد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نامه ای به رئیس دوره ای شورای امنیت نسبت به هرگونه محاسبه اشتباه و ماجراجویی احتمالی نظامی رژیم صهیونیستی هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخست وزیر کنونی رژیم صهیونیستی در پیوند با ایران و برجام در همان مسیری قدم برمی دارد که پیشتر بنیامین نتانیاهو برداشته بود و هدف اصلی آنها ارجاع پرونده هسته ای ایران به شورای امنیت است؛ پروژه ای که در دولت ترامپ به رسوایی آمریکا انجامید و اینک بایدن از تکرار آن بیمناک است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزنامه سازندگی در مطلبی با عنوان بازگشت شیخ دیپلمات به قلم محمد قوچانی از بازداشت شدگان فتنه 88 نوشت: برجام – که امروز احیای آن در دستور کار دولت سیدابراهیم رئیسی قرار دارد – با خروج پرونده ایران از وضعیت امنیتی به وضعیت سیاسی توانست تکنیک قطعنامه در برابر قطعنامه را ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۵۸   + ۱۰۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد در نامه ای به رئیس دوره ای شورای امنیت اظهار داشت: ما نسبت به هرگونه محاسبه اشتباه و ماجراجویی احتمالی نظامی رژیم اسرائیل علیه ایران از جمله برنامه هسته ای آن هشدار می دهیم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۵    
حجت الاسلام احمد حیدری در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان صدور نفت با اسکورت نظامی ثمره دیگر تحریم! نوشت: در سال 1385 و دولت اول آقای احمدی نژاد با ارجاع پرونده هسته ای ایران از آژانس بین المللی انرژی اتمی به شورای امنیت سازمان ملل ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۶    
مسکو - ایرنا - نیکلای پاتروشف دبیر شورای امنیت روسیه نسبت مداخلات و اقدامات آمریکا و غرب در امور روسیه و همچنین سناریوهای آنها برای انقلاب های رنگی در کشورهای آسیای میانه هشدار داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۵    
دبیر شورای امنیت ملی ارمنستان درباره شایعات مطرح شده پیرامون توافق باکو و ایروان برای تغییرات ژئوپلتیکی در مرزهای ایران صحبت کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ارمنستان از تلاش هند برای عضویت دائم در شورای امنیت سازمان ملل متحد حمایت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر شورای امنیت ملی ارمنستان درباره شایعات مطرح شده پیرامون توافق باکو و ایروان برای تغییرات ژئوپولیتیکی در مرزهای ایران گفت: ارمنستان هیچ وقت درباره کریدور چیزی مطرح نکرده، نمی کند و نخواهد کرد و نسبت به کریدور هیچ وقت مذاکره ای نکرده ایم.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به کسب رتبه برتر استان تهران بر اساس سنجش شورای امنیت کشور طی سه سال متوالی گفت: شرایط امنیتی استان تهران مطلوب است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای امنیت روسیه گفت، تروریست ها در حال ایجاد یگان های سایبری هستند که می تواند منجر به درگیری های بین المللی و مسلحانه شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: دبیر شورای امنیت روسیه تاکید کرد که واشنگتن هنگام ترک اقغانستان بمب ساعتی در این کشور کار گذاشت. به نقل از نووستی، نیکولای پاتروشف ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۴۸ سایت دیگر  
انتخاب: حسن روحانی در دومین توییت پس از پایان دوره ریاست جمهوری اش نوشت: 20مهر 32سال پیش، شورایعالی امنیت ملی تأسیس شد. سیاست بی طرفی فعال در حمله ائتلاف به عراق در سال69 و خارج کردن ایران از ذیل فصل7 منشور سازمان ملل در94 از تصمیمات سرنوشت ساز این نهاد است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از واگذاری ساماندهی جزایر از سوی شورای امنیت کشور به این سازمان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۰    
وزارت خارجه چین به تلاش تایوان برای تحریف قطعنامه شورای امنیت درباره شناخته شدن به عنوان بخشی از چین واکنش تازه ای نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مقام ارشد شورای امنیت روسیه نسبت به بروز تهدیدات از جانب افغانستان علیه کشورش هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۱    
شفقنا- نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس سالیانه که امروز(سه شنبه) در قدس اشغالی برگزار شد، ایران را به نقض تعهدات هسته ای متهم کرد و از کشورهای دیگر خواست تا علیه این کشور به شورای امنیت سازمان ملل، شکایت کنند. ...
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد قدرت های جهانی باید ایران را به دلیل نقض تعهدات هسته ای به شورای امنیت ببرند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواهان پرونده ارجاع ایران به شورای امنیت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه ایران به تعهداتش نسبت به آژانس بین المللی انرژی اتمی پایبند نیست، خواستار بررسی این موضوع در شورای امنیت شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
فارس: نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه (امروز) در دهمین کنفرانس دیپلماتیک جروزالم پست بار دیگر به لفاظی علیه ایران و برنامه هسته ای این کشور پرداخت. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
صداوسیما: رضا رشیدپور در برنامه زنده درباره عجیب بودن دنیا صحبت کرد و در ادامه به کشورهای عضو شورای امنیت کنایه زد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۰    
معاون رئیس شورای امنیت روسیه تاکید کرد که در حال حاضر صحبت با مقام های فعلی اوکراین فایده ای ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای امنیت فدراسیون روسیه معتقد است که دولت کنونی اوکراین کاملا وابسته به غرب است و ارزش گفت و گو و تماس برقرار کردن ندارد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۲    
نایب رئیس شورای امنیت روسیه می گوید مادامی که اختیار اوکراین دست آمریکا و اتحادیه اروپا باشد؛ شایستگی آن را ندارد که به عنوان یک دولت مستقل با روسیه طرف صحبت شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۰۳    
استاد علوم سیاسی دانشگاه مینه سوتای آمریکا تاکید کرد که ایران و آمریکا باید در نهایت راهی برد-برد برای حل تنش ها و احیای برجام پیدا کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای امنیت با اشاره به حمله علیه مسجد شیعیان قندوز، از تروریسم به عنوان جدی ترین تهدید علیه صلح و ثبات جهانی نام بردند.