چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۰۵Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحریم های جدید»

نیک نیوز   ۱۴ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
نیک نیوز : رییس سازمان توسعه تجارت از آغاز فرایند ایفای تعهدات ریالی صادرکنندگان به عراق و افغانستان خبر داد. از ابتدای سال 1397 و همزمان با آغاز تحریم های جدید آمریکا، دولت اعلام کرد که برای تضمین تامین ارز موردنیاز کشور، صادرکنندگان غیرنفتی موظفند در قالب تعهد ارزی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت: قصد اتحادیه اروپا برای عدم به رسمیت شناختن نتیجه انتخابات دوما و تهدید به اعمال تحریم های جدید ضدروسی، تنها برای ایجاد جو ارعاب است و تأثیری بر سیاست مسکو نخواهد داشت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اگر تحریم نبودیم چه اتفاقی می افتاد؟ از اردیبهشت 1396 تا امروز که تحریم های جدید ایالات متحده، با وجود سند بالادستی برجام به تصویب رسیده و اعمال شده، چقدر خسارت به اقتصاد ایران وارد شده است؟
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد اعمال تحریم های جدید علیه ایران اجرای سیاست قدیمی چماق و هویچ است و نشان دهنده فریبکاری و کلاهبرداری سیاسی آمریکا است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : عده ای از معامله گران باور دارند، مشکلات زیادی بر سر راه مذاکره وجود دارد. به عنوان مثال، آن ها به تحریم های جدید آمریکا در روز گذشته اشاره می کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز جمعه به وقت محلی اسامی چندین فرد و شرکت را به دلیل حمایت از حزب الله لبنان در فهرست تحریم ها قرار داده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا چند شخص را به اتهام ارتباط با حزب الله لبنان و نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به لیست تحریم های خود اضافه کرد. در بین افراد تحریم شده از سوی وزارت خزانه داری آمریکا نام 7 شهروند ایرانی، 2 شهروند چینی، 2 شهروند کویتی و 2 شهروند لبنانی دیده می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت خزانه داری آمریکا چند شخص را به اتهام ارتباط با حزب الله لبنان و نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به لیست تحریم های خود اضافه کرد. ...
وزارت خزانه داری آمریکا طی بیانیه ای از تحریم 13 شخص حقیقی و 8 شرکت به دلیل مشارکت آنها در تأمین مالی حزب الله و دور زدن تحریم های دولت آمریکا علیه ایران خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۴    
آمریکا چهار فرد را به بهانه ارتباط با حزب الله تحریم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۰    
منابع خبری از اعمال تحریم های جدیدی از سوی وزارت خزانه داری آمریکا علیه افراد مرتبط با حزب الله لبنان و ایران خبر دادند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت خزانه داری آمریکا چند شخص را به اتهام ارتباط با حزب الله لبنان و نیروی قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران به لیست تحریم های خود اضافه کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل شورای امور بین المللی روسیه با بیان اینکه در حال حاضر روسیه و ایران در یک کشتی قرار دارند و با تحریم های جدید آمریکا و متحدانش روبرو هستند گفت: هماهنگی بیشتری بین مسکو و تهران در مورد این موضوع در آینده شکل خواهد گرفت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۱    
پارک سوداک سفیر کره جنوبی در ایران بارها گفته است که شرکت های کره ای با وجود تحریم های جدید به همکاری با ایران ادامه خواهند داد اما این سخن فقط جنبه دیپلماتیک داشته است. توضیح سفیر کره جنوبی درباره رفتن ال جی و سامسونگ از ایران را در فیلم زیر مشاهده کنید.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
در آن برهه فقط شرکت هواپیماسازی فرانسوی،ایتالیایی آی آرتی موفق شد پنج فروند هواپیما را در پنج اوت 2018 به ایران ایر تنها یک روز قبل از اعمال تحریم های جدید آمریکا تحویل دهد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در صورت بازگشت تحریم ها سازمان ملل، صرف نظر از اقدامات در جریان فعلی برای تثبیت نرخ ارز و حمایت از تولید، در ماه های بعد از تحریم های جدید با تخلیه تاثیرات ارزی و تحریمی در بازار کالا و نیز افزایش هزینه های تولید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران می خوانیم: بحث تحریم های جدید فروش نفت و ممنوعیت ها هم در ارتباط با این سؤال مطرح و مهم است. از طرف دیگر جمعیت ما هم رو به افزایش است و امکانات و نیازها و درخواست های مردم هم وجود داشته است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۰    
بنا بر ادعای وزارت امور خارجه آمریکا، نقض قانون کنترل سلاح های شیمیایی و بیولوژیکی از سوی روسیه دلیل اصلی تحریم های جدید واشنگتن علیه مسکو است.
برترین ها / آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۱۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه متاسفانه مقامات فعلی آمریکا مسیر شکست خورده دولت قبلی را طی می کنند، تاکید کرد: واشنگتن بداند راهی جز ترک اعتیاد تحریمی خود و استفاده از ادبیات و رفتار محترمانه در قبال تهران ندارد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۲۳:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
دولت آمریکا بر پایه ادعاهای اثبات نشده ای که چندی پیش وزارت دادگستری این کشور مطرح کرد 4شخص ایرانی را در فهرست تحریم ها قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت انگلیس در دور جدید تحریم های خود علیه میانمار یک شرکت و رئیس آن را به فهرست تحریم های پیشین خود علیه این کشور اضافه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۴:۵۲    
سخنگوی کرملین با اشاره به امکان همیشگی اعمال تحریم های جدید از سوی واشنگتن، تأکید کرد: برنامه افزایش کمک های نظامی آمریکا به اوکراین و نزدیک شدن ساختارهای نظامی ناتو به مرزهای روسیه بسیار خطرناک است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بخش اروپا وزارت خارجه روسیه امروز در واکنش به اقدام خصمانه انگلیس علیه ماموران سرویس امنیت فدرال کشورش، لندن را به اعمال تحریم های تلافی جویانه تهدید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۰:۱۲    
دکتر محمود سریع القلم استاد دانشگاه شهید بهشتی احاطه اطلاعاتی و سایبری آمریکا بر کلیتِ خاورمیانه همچنان وجود دارد. کانون استراتژی آمریکا نسبت به ایران جلوگیری از هسته ای شدن است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
منابع مطلع می گویند دولت انگلیس به دنبال کسب موافقت سران گروه 7 برای اعمال تحریم های جدید بر طالبان بعد از به دست گرفتن کنترل افغانستان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
انگلیس که از بانیان اصلی سیاست های نابخردانه غرب در قبال افغانستان است، قصد دارد با بهانه های بشردوستانه بر آتش بحران دمیده و رهبران گروه 7 را ملزم به اعمال تحریم های جدید علیه طالبان کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
انگلیس که از بانیان اصلی سیاست های نابخردانه غرب در قبال افغانستان است، قصد دارد با بهانه های بشردوستانه بر آتش بحران دمیده و رهبران گروه 7 را ملزم به اعمال تحریم های جدید علیه طالبان کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۳:۱۰    
صدراعظم آلمان در دیدار با رئیس جمهور اوکراین در کی یف، پایتخت این کشور به روسیه درباره استفاده از پروژه انتقال گاز "نورد استریم2" به عنوان سلاح سیاسی هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی وضع تحریم های جدید وزارت خارجه انگلیس علیه روسیه، سفارت مسکو در لندن با صدور بیانیه ای ضمن انتقاد از این تصمیم دولت انگلیس، اعلام کرد که روسیه پاسخ متقابل به این اقدام خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه تحریم های جدید آمریکا را نتیجه عدم تمایل سیاسی دولت بایدن برای بهبود روابط دو کشور دانست و تهدید کرد این تحریم ها تلافی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۹:۳۲    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت، مسکو تحریم های جدید از سوی آمریکا را عدم تمایل واشنگتن برای ایجاد روابط با روسیه بر اساس و مبنای شراکت می داند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از اسپوتنیک، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه طی سخنانی به تحریم های وضع شده اخیر آمریکا علیه مسکو واکنش نشان داد و این اقدام واشنگتن را مغایر با در پیش گرفتن رویه شراکت میان دو طرف دانست. ...
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تحریم های آمریکا علیه کشورش را ناشی از نبود اراده سیاسی در واشنگتن برای ایجاد روابط با روسیه بر اساس مشارکت خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - آناتولی آنتونف سفیر روسیه در آمریکا اعلام کرد: بهانه آمریکا برای اعمال تحریم های جدید علیه روسیه واهی و بطور کامل بی اساس است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
انگلیس و آمریکا علیه افرادی که گفته می شود عاملان اطلاعاتی روسیه و مسئول مسموم کردن ناوالنی هستند، تحریم هایی وضع کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۱    
تجلیل نخست وزیر هند از مقام امام حسین (ع)، حمله انتحاری به اتباع چینی در پاکستان، حمله پلیس نیجریه به عزاداران حسینی و تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.
برترین ها / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۲:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا شامگاه جمعه به گزارش هایی درباره کتک خوردن شهروندان آمریکایی در کابل واکنش نشان داد و گفت که این موضوع را به صورت جدی پیگیری می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۴:۰۵    
سفیر روسیه در واشنگتن در واکنش به تحریم های جدید آمریکا، این امر را سبب تضعیف روابط دو کشور دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن شامگاه جمعه به تحریم های جدید آمریکا علیه این کشور واکنش نشان داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا با متهم کردن دولت روسیه به تلاش برای مسموم کردن آلکسی ناوالنی، از مخالفان ولادیمیر پوتین، اسامی 9شخص و 2شرکت روسیه ای را در فهرست تحریم ها قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا دستوری اجرایی برای تحریم برخی خطوط لوله صادرات انرژی روسیه صادر کرد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای مدعی شد: امروز اداره کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا و وزارت امور خارجه آمریکا با پیوستن به انگلیس و در واکنش به مسمومیت آلکسی ناوالنی، رهبر مخالفان در روسیه که یک سال پیش با حمایت دولت این کشور انجام شد ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۲:۰۳    
وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی را علیه چند نهاد و شخص در روسیه اعمال کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۲۲:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت خزانه داری آمریکا با متهم کردن دولت روسیه به تلاش برای مسموم کردن آلکسی ناوالنی، از مخالفان ولادیمیر پوتین، اسامی 9 شخص و 2 شرکت روسیه ای را در فهرست تحریم ها قرار داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه انگلیس امروز جزئیاتی از لیست اسامی تحریم های جدید را اعلام کرده که نام 7 تن از شهروندان روسیه نیز در آن به چشم می خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دولت جو بایدن شمار دیگری از مقامات کوبا را به اتهامات حقوق بشری تحریم کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۰۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گفته علی ماجدی، دیپلمات سابق، تمامی پروژه های سرمایه گذاری آلمان در ایران با روی کار آمدن ترامپ و اعمال تحریم های جدید متوقف شد هرچند شاید برخی از کم کاری ها را هم می توان ناشی از تعلل طرف ایرانی در تسریع روند مذاکرات دانست ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در بیروت از تحریم های جدید اتحادیه اروپا برای تقویت و ارتقای سطح پاسخگوی در جهت تحقق اصلاحات در لبنان استقبال کرد.
آئین تودیع محمدباقر نوبخت و معارفه مسعود میرکاظمی رؤسای قبلی و جدید سازمان برنامه و بودجه صبح امروز شنبه 23 مرداد با حضور محمد مخبر معاون اول رییس جمهور برگزار شد.