چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۰:۵۶Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحریم های جدید»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا به دنبال راهی است که به کشورهای عضو این بلوک این امکان را فراهم می دهد تا بدون اعمال تحریم های جدید انرژی، واردات محموله های گاز طبیعی مایع (ال ان جی) روسیه را ممنوع کنند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
دولت کانادا شب گذشته از اعمال تحریم علیه دو نهاد و هشت فرد ایرانی به بهانه نقض حقوق بشر و همچنین در ارتباط با تولید پهپاد و موشک های بالستیک خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه کانادا امروز با انتشار بیانیه ای، تحریم های جدیدی را علیه ایران صادر کرد. به گزارش صبح ساحل، دولت کانادا به بهانه مسائل حقوق بشری و تولیدات دفاعی ایران از جمله پهپادها و موشک های بالستیک، هشت فرد و 2 نهاد حقوقی را در فهرست تحریم های جدید این کشور علیه جمهوری اسلامی ایران قرار داد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا دشتی اردکانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به ششمین بسته تحریم های جدید حقوق بشری اتحادیه اروپا علیه ایران، گفت: غربی ها جمهوری اسلامی را به نقض حقوق بشر متهم می کنند اما مشاهده می شود که امروزه در فرانسه چطور با اعتراضات مسالمت آمیز مردم این کشور برخورد خشونت آمیز می ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
دولت کانادا به بهانه مسائل حقوق بشری و تولیدات دفاعی ایران،هشت فرد و 2 نهاد حقوقی را در فهرست تحریم های جدید خود قرار داد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
دولت کانادا به بهانه مسائل حقوق بشری و تولیدات دفاعی ایران از جمله پهپادها و موشک های بالستیک، هشت فرد و 2 نهاد حقوقی را در فهرست تحریم های جدید این کشور علیه جمهوری اسلامی ایران قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دولت کانادا چندین فرد و نهاد ایرانی را به بهانه پهپادها و برخورد با شورش های خیابانی در ایران تحریم کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت کانادا به بهانه مسائل حقوق بشری و تولیدات دفاعی ایران از جمله پهپادها و موشک های بالستیک، هشت فرد و 2 نهاد حقوقی را در فهرست تحریم های جدید این کشور علیه جمهوری اسلامی ایران قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های بیشتری علیه میانمار وضع کرده و تامین سوخت جت را برای ارتش این کشور در پی حملات هوایی علیه مناطق مسکونی و غیرنظامی هدف قرار داده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۵۵    
وزیر خارجه آمریکا ضمن اشاره به اعمال تحریم های جدید علیه هفت شخص و نهاد مرتبط با صنایع پهپادی و نظامی ایران، مدعی شد که پهپاد های ایرانی منطقه غرب آسیا را بی ثبات می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۰    
حمله رژیم صهیونیستی به فرودگاه بین المللی حلب، وقوع زمین لرزه شدید در بخش هایی از افغانستان، پاکستان و هند و تحریم های جدید آمریکا علیه ایران از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا ضمن اشاره به اعمال تحریم های جدید علیه هفت شخص و نهاد ایران، مدعی شد که پهپادهای ایرانی منطقه غرب آسیا را بی ثبات می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا ضمن اشاره به اعمال تحریم های جدید علیه هفت شخص و نهاد مرتبط با صنایع پهپادی و نظامی ایران، مدعی شد که پهپادهای ایرانی منطقه غرب آسیا را بی ثبات می کنند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نام سه شرکت ایرانی و یک شرکت مستقر در ترکیه نیز به فهرست تحریم های آمریکا اضافه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم علیه چند شخص و نهاد در ارتباط با برنامه تسلیحاتی و پهپادی ایران خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وبگاه وزارت خزانه داری آمریکا امروز با انتشار بیانیه ای از تحریم چند فرد و نهاد ایرانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۱    
آمریکا 3 فرد و 4 نهاد را در ارتباط با ایران تحریم کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا امروز سه شنبه اعلام کرد اسامی سه فرد و چهار نهاد را در فهرست تحریم های مربوط به ایران قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا از اعمال تحریم های جدید علیه افراد و نهادهای مرتبط با ایران خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: اتحادیه اروپا امروز با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، از اعمال تحریم های جدید حقوق بشری علیه افراد و یک نهاد ایرانی خبر داد. وبگاه شورای اروپا در بیانیه ای از اعمال ششمین بسته تحریمی علیه 8 فرد و یک نهاد ایرانی خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مقام های انگلیس و کشورهای عضو اتحادیه اروپا از اعمال تحریم های جدید علیه ایران به بهانه نقض حقوق بشر در این کشور خبر دادند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا امروز با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، از اعمال تحریم های جدید حقوق بشری علیه افراد و یک نهاد ایرانی خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اتحادیه اروپا در ادامه مواضع و اقدامات ضد ایرانی خود، از اعمال تحریم علیه هشت فرد و یک نهاد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۵۲ سایت دیگر  
وزرای خارجه اتحادیه اروپا، یک نهاد و هشت شخصیت ایرانی را به فهرست تحریم های اتحادیه اروپا اضافه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۲    
اتحادیه اروپا در ادامه مواضع و اقدامات ضد ایرانی خود، از اعمال تحریم علیه هشت فرد و یک نهاد خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه روز دوشنبه اول اسفند ماه اعلام کرد که در پاسخ به تحریم های اخیر اتحادیه اروپا، بزودی تحریم هایی علیه این اتحادیه اعمال خواهد شد اتحادیه اروپا در جدیدترین اقدام علیه ایران روز دوشنبه 32 مقام جمهوری اسلامی ایران را در فهرست تحریم ها قرار داد ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، همشهری آنلاین، دولت استرالیا موضع گیری خصمانه جدیدی علیه ایران اتخاذ کرد. وزارت خارجه استرالیا با ادعای نقض حقوق بشر در ایران و حمایت نظامی آن از جنگ روسیه در اوکراین، تحریم های جدیدی علیه افراد و یک نهاد ایرانی اعمال کرد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت خارجه انگلیس امروز از وضع تحریم های جدیدی علیه 7 نفر از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به بهانه واهی حقوق بشری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
دولت انگلیس امروز از اعمال تحریم علیه 5 تن از اعضای هیئت مدیره بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و 2 تن از فرماندهان سپاه پاسداران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۸    
وزارت خارجه انگلیس امروز از وضع تحریم های جدیدی علیه 7 نفر از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به بهانه واهی حقوق بشری خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
دولت انگلیس تحریم های جدیدی علیه ایران وضع کرد که در این لیست تحریمی نام دو فرمانده سپاه هم وجود دارد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه انگلیس روز دوشنبه تحریم های جدیدی را به بهانه مسائل حقوق بشری عل هفت نفر از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران وضع کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
استرالیا تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اعلام آماده باش رهبر کره شمالی برای حمله اتمی، امضای 8 توافقنامه میان عربستان و ترکیه، اعلام تحریم های جدید استرالیا علیه ایران، دیدار هیئت حماس با دبیرکل حزب الله لبنان و واکنش انور قرقاش به سفر بشار اسد به امارات از مهم ترین خبرها و رویدادهای منطقه ای و بین المللی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه استرالیا با طرح ادعاهای تکراری تحریم های حقوق بشری علیه افراد و یک نهاد ایرانی وضع کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت استرالیا از اعمال تحریم های جدید علیه ایران در حمایت از اغتشاشات اخیر و همچنین بهانه ادعای ارائه پهپاد از سوی ایران به روسیه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۱    
دولت استرالیا از اعمال تحریم های جدید علیه ایران در حمایت از اغتشاشات اخیر و همچنین به بهانه ادعای ارائه پهپاد از سوی ایران به روسیه خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
دولت استرالیا با ادعای نقض حقوق بشر در ایران و حمایت نظامی آن از جنگ روسیه در اوکراین، تحریم های جدیدی علیه افراد و یک نهاد ایرانی اعمال کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
آمریکا 6 شرکت و 20 کشتی مرتبط با ایران را تحریم کرد وزارت خزانه داری آمریکا امروز پنجشنبه از اعمال تحریم های جدید در ارتباط با ایران خبر داده است. آمریکا 6 شرکت و 20 کشتی را در ارتباط با ایران تحریم کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
روزنامه تلگراف به نقل از منابعی در اتحادیه اروپا از احتمال اعمال تحریم های جدید این بلوک علیه 8 فرد و نهاد ایرانی خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روسیه 23 انگلیسی ازجمله مقامات نظامی این کشور را به لیست تحریمی خود اضافه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه از گنجاندن شمار دیگری از اتباع انگلیس به فهرست ممنوع الورود به خاک روسیه خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۴:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
دولت کانادا با صدور بیانیه ای اعلام کرد مرتضی میرآقایی، اسماعیل زارعی کوشا، سید صادق حسینی، رحیم جهان بحش، حسین رجب پور، محمد توحیدی، حبیب شهسواری، محمدنظر عظیمی، بهمن ریحانی، هدایت الله فرزادی، مراد فتحی و سیدسعید رضا عاملی رنانی را به دلایل حقوق بشری در لیست تحریم های خود قرار داده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایالات متحده آمریکا تحریم هایی را بر علیه شرکت های چینی و به دلیل حمایت از برنامه پهپادی ایران اعمال کرد. وزارت خزانه داری ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که واشنگتن تحریم هایی را به دلیل حمایت از برنامه پهپادی ایران بر علیه چند شرکت چینی اعمال می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های اوکراین با استناد به یک حکم جدید صادر شده از سوی ریاست جمهوری این کشور نوشتند، ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین اقدام به وضع تحریم علیه چند شخص و نهاد روسی دیگر کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۸:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعتراف کرد که این بلوک برای اعمال تحریم های جدید علیه روسیه، دیگر گزینه های زیادی ندارد.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دولت آمریکا در راستای سیاست دوگانه دیپلماسی و فشار خود، تحریم های جدید به بهانه ارتباط با بخش پتروشیمی و هواپیماسازی ایران علیه 45 شرکت و یک فرد اعمال کرد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
فابیان مولینا، عضو شورای ملی سوئیس از حزب سوسیال دموکرات گفت که برای اکثریت کمیسیون قابل درک نیست که سوئیس از تمام تحریم های اعمال شده توسط اتحادیه اروپا پیروی نکرده است.