دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۹Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحریم های جدید»

حادثه 24   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که اعضای شورای وزیران امور خارجه اتحادیه در نشست امروز (دوشنبه)، درباره تشدید تحریم ها علیه تهران به توافق رسیدند. ...
آنا   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که وزرای خارجه این اتحادیه برای تحریم های جدید علیه ایران به توافق رسیدند.
تازه نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: ما درباره گسترش تحریم پهپادی ایران به نحوی که تولید موشک و احتمال انتقال آن ها به روسیه را شامل شود، به توافق سیاسی دست یافتیم.
جهان اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
دور جدیدی از تحریم های آمریکا، بر صادرکنندگان از جمله شرکت فولاد خوزستان به همراه تعدادی از شرکت های وابسته وضع شده است. به این ترتیب فولاد خوزستان، صادرکننده کلیدی محصولات میانی فولاد ایران با تحریم های جدید آمریکا مواجه خواهد شد؛ این اقدام چالش بزرگی را پیش روی صنعت فولاد قرار نخواهد داد ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه سوئد با بسیار مهم خواندن تصویب چهاردهمین بسته تحریمی اتحادیه اروپا علیه مسکو، از ممنوعیت عرضه گاز طبیعی مایع (ال ان جی) روسیه در بسته جدید تحریم ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه بلژیک در اظهارنظری خصمانه علیه جمهوری اسلامی ایران، از اتحادیه اروپا خواست تا نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تحریم های جدید علیه تهران گنجانده شود.
اقتصاد ایران: مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا از جلسه امروز شورای وزیران خارجه برای تصمیم گیری در مورد اعمال تحریم های جدید علیه ایران خبر داد.
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره تحریم های جدید گفت: اگر این اتفاق بیفتد، در اصل پاداشی به اسرائیل دادند در برابر کشوری که درصدد بازدارندگی در برابر متجاوز بود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۶    
وزرای خارجه اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ اعمال تحریم های جدید علیه ایران را بررسی می کنند.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، خبرگزاری رویترز در این خصوص گزارش کرد، در حالیکه وزرای خارجه اتحادیه اروپا در نشست امروز خود در خصوص جنگ در سودان نیز بحث هایی خواهند داشت، اما بخش مهمی از تمرکز آن ها در خصوص اوکراین و منطقه غرب آسیا خواهد بود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۶    
به گزارش BBC، با وجود آمادگی های غرب برای اعمال تحریم های جدید علیه صنعت نفت ایران، این کشور موفق به افزایش چشمگیری در صادرات نفت خود شده و آن را به بالاترین سطح در شش سال گذشته رسانده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: وزارت خزانه داری امریکا در گزارشی شرحی از تحریم های جدید علیه شرکت فولاد خوزستان و گروه خودروسازی بهمن و شرکت های همکار آنها در سراسر جهان ارائه کرده است.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه فایننشال تایمز در یک هشدار به افزایش صادرات نفت ایران به سطح بالاترین در 6 سال گذشته، اشاره کرد و بیان کرد که تحریم های جدید علیه ایران می تواند باعث ناپایداری بازار نفت و همچنین روابط آمریکا و چین شود.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
شبکه خبری آمریکایی سی ان ان شنبه یکم اردیبهشت گزارش داد که مجلس نمایندگان آمریکا طرحی را به تصویب رسانده که به دولت آمریکا این امکان را می دهد تا تحریم هایی را بر بنادر و پالایشگاه هایی که نفت ایران را تحویل گرفته و پالایش می کنند، اعمال کند.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ساعت 24 - منابع پالایشگاهی و بازرگانی به پلاتس گفتند تقاضای چین برای نفت ایران، با تحریم های جدید آمریکا که به تلافی پاسخ ایران به حمله رژیم صهیونیستی وضع می شوند، بعید است آهسته شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
منابع پالایشگاهی و بازرگانی به پلاتس گفتند تقاضای چین برای نفت ایران، با تحریم های جدید آمریکا که به تلافی پاسخ ایران به حمله رژیم صهیونیستی وضع می شوند، بعید است آهسته شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه فایننشال تایمز معتقد است افزایش فروش نفت خام به چین، محدودیت تلاش های آمریکا و اروپا برای مهار جمهوری اسلامی ایران را نشان می دهد.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: رضا طاهری رئیس هیات مدیره فولاد خوزستان در پیامی با محکوم نمودن تحریم های جدید آمریکا علیه شرکت فولاد خوزستان گفت: تحریم های ظالمانه آمریکا با تدابیر از پیش اندیشیده شده، هیچ تاثیری بر روند فعالیت شرکت فولاد خوزستان نخواهد داشت.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۷    
در پاسخ به عملیات موفق موشکی ایران علیه رژیم صهیونیستی، دولت آمریکا دور تازه ای از تحریم ها را علیه برخی از صنایع ازجمله شرکت فولاد خوزستان وضع کرد، تحریم هایی که برای این شرکت موفق فولادی تهدیدی خواهد بود که آن را به فرصت تبدیل می کند ...
اقتصاد آنلاین / ایمیدرو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۶   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) پس از اعلام تحریم های جدید علیه شرکت فولاد خوزستان گفت: با همراهی شر کت های معدنی و صنایع معدنی از شرکت فولاد خوزستان حمایت می کنیم.
معدن24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فولاد خوزستان، صادرکننده کلیدی محصولات میانی فولاد ایران با تحریم های جدید آمریکا مواجه خواهد شد. به گزارش معدن 24، به دنبال حمله ایران به اسرائیل دور جدیدی از تحریم های آمریکا، بر صادرکنندگان کلیدی این بخش یعنی شرکت فولاد خوزستان به همراه تعدادی از شرکت های وابسته وضع شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - پاکستان اقدام تازه آمریکا برای تحریم چند شرکت خارجی به دلیل همکاری با اسلام آباد در حوزه برنامه های موشکی را خودسرانه و سیاسی دانست و تاکید کرد: پاکستان چنین رویکردهای دوگانه ای که منجر به تضعیف اهداف عدم اشاعه می شود را قبول ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : آمریکا 4 شرکت چینی و بلاروسی را به دلیل ارائه فناوری موشکی به پاکستان تحریم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از تحریم رهبر سازمان افراطی لهاوا را که اعضایش حملاتی را علیه غیرنظامیان فلسطینی مرتکب می شوند خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قانونگذاران آمریکایی پس از حمله موشکی و پهپادی تهران به اسرائیل، در بسته کمک مجلس نمایندگان برای اوکراین و اسرائیل و دیگر متحدان این کشور، تحریم هایی را علیه صادرات نفت ایران گنجاندند ...
اتحادیه اروپا امروز اعلام کرد که چهار فرد و دو نهاد صهیونیست را به دلیل اعمال خشونت علیه فلسطینیان کرانه باختری تحریم کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در اتریش با اشاره به تحریم های اخیر علیه کشورمان گفت که اعتیاد به تحریم و تحقیر قوانین بین المللی، معرفی کننده آن را مستعد ابتلا به زوال عقل می کند.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که 16 فرد و دو نهاد مرتبط با سپاه پاسداران ایران را در واکنش به حمله موشکی و پهپادی به اسرائیل تحریم کرده است. به گزارش مهر به نقل از الجزیره، خبرگزاری رویترز به نقل از جو بایدن رئیس جمهور آمریکا از اعمال تحریم های جدید این کشور علیه ایران خبر داد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۲:۲۱    
ایران پرس: به دنبال شکست رژیم صهیونیستی و آمریکا در مقابله با حملات تلافی جویانه موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اراضی اشغالی، واشتگتن بار دیگر درصدد اعمال تحریم های جدید تسلیحاتی علیه ایران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۰    
رئیس جمهور آمریکا در بیانیه ای در خصوص تحریم های جدید علیه کشورمان، به گستردگی مقیاس حمله ایران علیه اسرائیل اذعان کرد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رهبران اتحادیه اروپا روز چهارشنبه متعهد شدند که تحریم ها علیه ایران را تشدید کنند. به گزارش انتخاب به نقل از یورونیوز، رهبران اروپایی در بیانیه ای که پس از اولین روز اجلاس خود منتشر کردند، هشدار دادند که اتحادیه اروپا تدابیر محدودکننده بیشتری را علیه ایران ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا طی بیانیه ای درباره تحریم های جدید ضدایرانی در پی حمله تنبیهی این کشور علیه اسرائیل، گفت که آمریکا به همراه متحدان خود از اسرائیل دفاع کرد و حال ایران را در خصوص این مسأله پاسخگو می داند و در همین رابطه تحریم ها و کنترل های صادراتی جدیدی را علیه این کشور اعمال می کند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا و انگلیس امروز -پنج شنبه- و در ادامه اقدام های ضدایرانی خود، دور جدیدی از تحریم ها را علیه تهران اعمال کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که 16 فرد و دو نهاد مرتبط با سپاه پاسداران و برنامه پهپادی و صنایع فولاد ایران را به اتهام مشارکت در حمله ایران به اسرائیل تحریم کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج شنبه تحریم های جدیدی علیه صنایع و شرکت های ساخت پهپاد و تامین فولاد خوزستان را اعمال کرد.
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
دولت های آمریکا و انگلیس به بهانه های واهی علیه ایران به ترتیب 16 و 13 فرد و نهاد ایرانی را مورد تحریم قرار دادند. به گزارش روند بازار ، آمریکا و انگلیس امروز دور جدیدی از تحریم ها را با ادعای اینکه پاسخ ایران به جنایات رژیم اسرائیل باعث جنگ گسترده تری در غرب آسیا می شود، علیه ایران اعمال کردند ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دو کشور آمریکا و انگلیس تحریم های جدید علیه ایران را اعمال کرده اند.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
ایالات متحده و انگلیس امروز (پنجشنبه) دور جدیدی از تحریم ها را علیه ایران اعمال کردند.
سلام نو / آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آمریکا و بریتانیا روز پنجشنبه دور جدیدی از تحریم ها را با ادعای اینکه پاسخ ایران به جنایات رژیم اسرائیل باعث جنگ گسترده تری در غرب آسیا می شود، علیه ایران اعمال کردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آمریکا و انگلیس تحریم های جدیدی علیه برنامه موشکی و پهپادی ایران اعمال کردند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۲    
به گزارش اسپوتنیک- سمیه ماندگار پژوهشگر مسائل بین الملل درخصوص تحریم های جدید علیه ایران به اسپوتنیک گفت، در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که اروپا در صدد است که بگوید ما صرفا به محکوم کردن این اقدام کفایت نمی کنیم و یک گام عملی هم بر می داریم و پیامی قوی برای ایران داریم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه غربی در مطلبی نوشت: غربی ها مجددا در حالی بر طبل تحریم های جدید علیه ایران می کوبند که 45 سال تحریم های مداوم علیه این کشور نتوانسته جلوی رشد جمهوری اسلامی ایران را بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اتحادیه اروپا و آمریکا در واکنش به پاسخ موشکی ایران علیه اسرائیل، بار دیگر دست به استفاده از ابزار نخ نمای تحریم بردند و یک سری تحریم های جدید اعلام کرده اند.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبران اتحادیه اروپا روز چهارشنبه متعهد شدند که تحریم ها علیه ایران را تشدید کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیران خارجه کشورهای گروه هفت و اتحادیه اروپا، خواهان اعمال تحریم های بیشتر ایران شدند و نتانیاهو نیز اعلام کرد اسرائیل حق دفاع را محفوظ می دارد و تصمیماتی را خواهد گرفت.
تیک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد که واشنگتن طی روزهای آتی تحریم های جدیدی علیه ایران وضع خواهد کرد. طبق گزارش رویترز، وی گفت: این تحریم ها برنامه موشکی، پهپادی ونهادهای حامی سپاه و وزارت دفاع ایران را شامل می شود. ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند اعمال تحریم های جدید علیه ایران توسط آمریکا و متحدانش بیشتر از آنکه جنبه عملیاتی داشته باشد، جنبی روانی دارد.
الف   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان با ارسال نامه ای به اعضاء و دوستان این نهاد، مخالفت خود را با تحریم های جدید علیه تهران اعلام کرد.
معدن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -وضع تحریم های جدید علیه فلزات تولیدشده توسط روسیه از سوی غرب، عقب نشینی شاخص دلار آمریکا و افزایش تنش در خاورمیانه، سه عامل تقویت بهای فلزات اساسی در بازار جهانی ظرف ساعات ابتدایی بازگشایی بازارها در هفته جاری یعنی دوشنبه پانزدهم آوریل بود ...