جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۱:۴۰Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطین»

خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با اسماعیل هنیه گفت: مقاومت مردم فلسطین در جنگ 12 روزه باعث عزت مسلمین شد.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
جنبش حماس و گروه های مقاومت فلسطین به دیدار مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین و اعضای جنبش فتح با روزنامه نگاران صهیونیست واکنش نشان دادند.
رییس جمهوری، دولت سیزدهم را دولت مردمی، رفاه و وفاق ملی توصیف کرد و گفت: دولت برخاسته از اراده ملت برای تامین منافع مردم و اجرای عدالت خواهد ایستاد و در این مسیر خستگی ناپذیر پیش خواهد رفت.
آقای خبر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از خبرگزاری اسپوتنیک عربی، دیاب با صدور بیانیه ای تاکید کرد: دشمن اسراییلی با توپخانه و بمب افکن های خود به طور آشکار تمامیت ارضی لبنان را مورد تجاوز قرار داد و به طور علنی به نقض آشکار قطعنامه 1701 اعتراف کرد و در همین رابطه اصابت چند موشک به شمال فلسطین اشغالی را بهانه حملات ...
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین برای شرکت در مراسم تحلیف ریاست جمهوری ایران وارد تهران شد.
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) برای شرکت در مراسم تحلیف ریاست جمهوری کشورمان وارد تهران شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات فلسطین از بررسی 47 مورد نقض آزادی مطبوعات توسط رژیم صهیونیستی علیه روزنامه نگاران فلسطینی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
چند تن از مقامات و تحلیلگران نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کردند ، از نظر نهادهای امنیتی این رژیم شلیک راکت های دیروز به سمت فلسطین اشغالی کار حزب الله نبوده و این موضوع منجر به جنگ نخواهد شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس به اخبار منتشر شده در خصوص تصمیم دستگاه قضایی عربستان برای صدور حکم فلسطینیان بازداشت شده در این کشور، واکنش نشان داد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) برای شرکت در مراسم تحلیف ریاست جمهوری کشورمان وارد تهران شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین " حماس" از عربستان خواست تا زندانیان فلسطینی را آزاد کرده و به پرونده آنان خاتمه دهد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، به نقل از روسیا الیوم، منابع صهیونیستی بامداد پنج شنبه از حمله هوایی جنگنده های صهیونیست به جنوب لبنان خبر دادند. روزنامه یدیعوت آحارنوت اعلام کرد که جنگنده های اسرائیلی در واکنش به شلیک راکت به شهرک صهیونیست نشین کریات شیمونه در شمال فلسطین اشغالی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۲    
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که تنها راه برپایی دولت فلسطین و مبارزه با پروژه صهیونیستی، مقاومت است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۰    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از فلسطین الیوم، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس به اخبار منتشر شده در خصوص تصمیم دستگاه قضایی عربستان برای صدور حکم فلسطینیان بازداشت شده در این کشور، واکنش نشان داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۷:۵۰    
تیم فوتبال جانبازان غزه نشان می دهد هیچ چیز فلسطینیان را از ادامه زندگی باز نمی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۵:۳۵    
هیئت امور اسرا و آزادگان فلسطین هشدار داد محمود الفسفوس اسیر فلسطینی در خطر سکته قلبی شدید قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رسانه های فلسطینی بامداد پنجشنبه گزارش دادند که جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی مواضعی را در منطقه مرزی جنوب لبنان با فلسطین اشغالی بمباران کرده اند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۲:۴۸    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا ده ها تن از مردم انگلیس و فعالان طرفدار فلسطین، تجمعی در همبستگی با زندانیان سیاسی فلسطین از جمله بیش از 200 کودک در زندان های اسرائیل در مقابل کارخانه اسلحه سازی صهیونیستی (Elbit Systems) در اولدهام، برگزار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۲:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که جنگنده های نیروی هوایی این رژیم در حال هدف قرار دادن مواضعی در مرز جنوب لبنان با فلسطین اشغالی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
منابع لبنانی از شنیده شدن صدای انفجارهای قوی در جنوب لبنان و در نزدیکی مرزهای فلسطین اشغالی خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۱:۲۰    
در پی شلیک دو فروند موشک از جنوب لبنان به سمت شهرک صهیونیست نشین کریات شمونه در فلسطین اشغالی تنش در مرز های جنوبی لبنان بالا گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
برخی منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار در مرزهای لبنان و فلسطین اشغالی در پی حمله مجدد رژیم صهونیستی به مناطق مرزی لبنان خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی با تأکید بر اینکه این جنبش با سازمان آزادی بخش فلسطین در خصوص حل وفصل سیاسی با تل آویو اختلاف نظر دارد، گفت که آشتی جنبش های فتح و حماس امکان پذیر نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد فلسطینیان از تمامی جهات با رژیم صیهونیستی متفاومت هستند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از المیادین، زیاد النخاله دبیر کل جنبش جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: آشتی میان جنبش های فتح و حماس غیر ممکن است.. تحرکات و میانجی گری ها برای آشتی میان فتح و حماس بیهوده است. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۱    
مناطق شمالی فلسطین اشغالی در مرز لبنان، امروز شاهد حمله موشکی از لبنان بود. در مقابل، ارتش رژیم صهیونیستی با حملات توپخانه ای، مناطقی در جنوب لبنان را هدف قرار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ساچا یورنتی سولیس، دبیر اجرایی سازمان منطقه ای آلبا با حضور در مجموعه سعادت آباد معاونت برون مرزی صداوسیما، از اتاق خبر و استودیوی پخش شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی بازدید و با دکتر پیمان جبلی، معاون برون مرزی رسانه ملی و دکتر علی اجاره دار، مدیر این شبکه اسپانیایی زبان گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
پس از ناآرامی امروز در مرز لبنان و فلسطین اشغالی، یونیفل اعلام کرد، در حال تماس با تمامی طرف ها برای تشویق آنها به آتش بس و دوری از تشدید تنش هاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با ناآرامی های امروز در مرز لبنان با فلسطین اشغالی، یک فروند پهپاد صهیونیستی اقدام به گشت شناسایی بر فراز جنوب لبنان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیر هشدار حمله راکتی در شهرک صهیونیست نشین واقع در شمال فلسطین اشغالی و نزدیک مرز لبنان در پی شلیک سه فروند راکت خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان در دیدار با رئیس پارلمان عربی گفت: همبستگی اسلامی با حمایت موثر از فلسطین و کشمیر تقویت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری از شلیک سه راکت به سمت شهرک های صهیونیست نشین در شمال اراضی اشغالی در مرز با لبنان خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از شلیک سه راکت به سمت شهرک های صهیونیست نشین در شمال اراضی اشغالی در مرز با لبنان خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳    
منابع خبری از شلیک سه راکت به سمت شهرک های صهیونیست نشین در شمال اراضی اشغالی در مرز با لبنان خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از شلیک سه راکت به سمت شهرک های صهیونیست نشین در شمال اراضی اشغالی در مرز با لبنان خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیر هشدار حمله راکتی در شهرک صهیونیست نشین واقع در شمال فلسطین اشغالی و نزدیک مرز لبنان در پی شلیک سه فروند راکت خبر دادند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شاه محمود قریشی گفت: حل مساله فلسطین و کشمیر برای تحقق صلح جهانی ضروری و اجتناب ناپذیر است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- فیصل بن فرحان وزیر امور خارجه عربستان سعودی گفت که این کشور در شرایط فعلی هیچ تمایلی برای پیوستن به توافقنامه های آبراهام در خصوص عادی سازی روابط با اسرائیل ندارد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۵    
منطقه خلده که یکی از مناطق جنوبی بیروت بر سر راه ضاحیه است، در روزهای گذشته به یکی از محورهای خبرسازی های رسانه های ضد مقاومت در لبنان تبدیل شده است. مناطق جنوبی به خاطر نزدیکی به مرز با فلسطین اشغالی و همچنین ضاحیه که مهم ترین مرکز تجمع و قدرت مردمی حزب الله است، اهمیت دارد ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- تعدادی از کشورهای عضو اتحادیه عرب به اتحادیه آفریقا به دلیل پذیرفتن عضویت رژیم صهیونیستی در این اتحادیه به عنوان ناظر اعتراض کردند. به گزارش شفقنا به نقل از شبکه خبری المیادین، الجزایر، مصر، مجمع الجزایر قمر، جیبوتی، لیبی، موریتانی، تونس، قطر، کویت، اردن ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کمیک موشن سریالی داستان یک سرزمین با نام هنری فیلیستا درباره فلسطین و قدس تولیدشده توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال که روز دوشنبه 11 مرداد ماه برگزار شد، به عنوان اثر برگزیده معرفی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۱۱    
ایسنا: دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در گفت وگویی به روابط این جنبش و دیگر گروه های مقاومت با ایران پرداخت. زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بخشی از گفت وگوی تفصیلی خود با پایگاه خبری عربی 21 در پاسخ به این سوال که برخی مدعی اند جنبش جهاد وابسته به ایران است گفت ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
پیام تهدید مقاومت فلسطین موجب شد تا دادگاه عالی رژیم صهیونیستی صدور حکم تخلیه خانه های فلسطینیان در محله شیخ جراح در قدس اشغالی را به تعویق بیندازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کاریکاتوریست اردنی در روزهایی که بازی های المپیک توکیو در جریان است، تلاش کرد تا در قالب کاریکاتور چهره واقعی رژیم صهیونیستی و ورزشکارانش را نشان دهد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شماری از شهروندان فلسطینی در مرکز رام الله تظاهرات برگزار کرده و خواستار کناره گیری محمود عباس ، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین شدند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مصاحبه ای مفصل به تبیین ابهامات کنونی درباره رابطه این جنبش با ایران پرداخت و گفت، اگرچه جهاد اسلامی از طرف ایران حمایت می شود اما مستقل است و وابسته به تهران نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زیاد النخاله گفت: رژیم صهیونیستی دشمن اصلی امت عربی و اسلامی است و هر طرفی که با هر توجیهی این تفکر را کنار بگذارد، صرفا شکست خورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
منابع رسانه ای در فلسطین اشغالی از فراخواندن سفرای کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل توسط وزرای خارجه و جنگ این رژیم برای برگزاری نشست با موضوع حمله به کشتی مرسر استریت خبر دادند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع رسانه ای محلی از وقوع آتش سوزی گسترده در ناحیه روستایی نزدیک به شهر قدس در فلسطین اشغالی خبر داده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : جهاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بخشی از گفت وگوی تفصیلی خود با پایگاه خبری عربی 21 به روابط این جنبش با جمهوری اسلامی ایران پرداخت.