یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۴۱Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطین»

دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
گفت وگو: مصطفی الولی و عبده الاسدی ترجمه: حسین جابری انصاری هویت و پیوستگی فلسطینی من هم برخلاف مفهوم رایج و عمومی آن است؛ زیرا آن را پیوندی با یک هویت مبارز می بینم و به هیچ روی چنین احساسی ندارم که هر فرد فلسطینی در هرجای جهان و با هر هویت سیاسی، از هر عرب یا انسان دیگری به من نزدیک تر است ...
تقریب   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که مردم فلسطینی کرانه غربی رود اردن به علت توافقات مسئولان تشکیلات خودگردان با دولت اسرائیل از داشتن حداقل سلاح برای مبارزه محروم اند، گروههای مقاومت در نوار غزه اینگونه در جلوی چشمان ارتش اسرائیل راکت های سنگین را آزمایش می کنند.
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، گروه های مقاومت و وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن محکومیت جنایت خونین امروز صهیونیست ها در قدس، آن را نشانه وحشی گری و انحطاط اخلاقی ارتش اشغالگر توصیف کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
جنبش های جهاد اسلامی فلسطین و مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) جنایت صهیونیست ها در تیرباران جوان فلسطینی در قدس را به شدت محکوم کردند.
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
هیئتی از جنبش مجاهدین فلسطین به ریاست دکتر سالم عطاءالله، معاون دبیرکل جنبش مجاهدین و شیخ محمد ابومصطفی از اعضای دفتر دبیرخانه این جنبش با هیئتی از جنبش مقاومت اسلامی حماس به ریاست علی برکه، رئیس اداره روابط ملی خارج از کشور و دکتر هانی الدالی، عضو ریاست روابط ملی حماس در خارج دیدار و گفت وگو کردند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به پیامدهای ادامه طرح های شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین به ویژه کرانه باختری هشدار داد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک شبکه عبری زبان امروز مدعی شد که لبنان در صدد ساخت حصار مرزی با فلسطین اشغالی است.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
گروه استان ها - استاندار زنجان با بیان اینکه با آغاز ساخت نهضت ملی مسکن اقتصاد کشور از رکود خارج و سبب رونق و اشتغالزایی خواهد شد، گفت: راه و شهرسازی پیگیر مطالبات مردم کوی فلسطین زنجان از رئیس جمهور باشد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری در دولت سیزدهم، اولین جلسه خود را با حضور دستگاه ها و نمایندگان مجلس عضو این کمیته برگزار می کند.
شفقنا   ۱۰ ساعت پیش    
شفقنا- منابع رسانه ای عبری زبان از اقدام لبنان برای فنس کشی در مرز با فلسطین اشغالی خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از اسپوتنیک، پیش از این اسرائیل اقدام به دیوار کشی و فنس کشی کرده بود و لبنان نیز برای اولین بار اقدام به این کار در بخش مرزی خود کرده است ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از فردا یکشنبه سفر رسمی خود را به الجزایر و سپس تونس آغاز می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس با بیان اینکه آزادی اسرای فلسطین جزو اولویت های این جنبش است، گفت که آزادی فلسطین و مسجد الاقصی در گرو مبارزه مسلحانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در کنفرانس پیشگامان بیت المقدس بر مقدم بودن مسأله اسرا و نیز مبارزه مسلحانه برای آزادسازی فلسطین تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس ضمن تأکید بر ادامه مقاومت تا آزادی خاک و اسرای فلسطین گفت چهار نظامی اسیر صهیونیست، فقط در صورت آزادی اسرای فلسطینی نور آفتاب را خواهند دید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس نظامی شورای حاکمیتی انتقالی و فرمانده کودتای سودان در توجیه پیوستن کشورش به طرح سازش برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی و عادی سازی روابط با این رژیم مدعی شد که پرونده روابط با اشغالگران فلسطین برای بازگرداندن کشورش به جامعه جهانی ضروری بوده است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
برج دوقلوی KLCC مالزی با پرچم مالزی و پرچم فلسطین برای نشان دادن همبستگی با مردم فلسطین به این شکل چراغانی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع آگاه اعلام کرد که رهبری فلسطین شکایت علیه انتقال سفارت آمریکا به قدس در دادگاه کیفری بین المللی را در ازای وعده هایی از سوی دولت بایدن متوقف کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است پروازهای محرمانه اخیر از سوی عربستان به رژیم صهیونیستی، داستان جدیدی را برای کشورهای منطقه به خصوص لبنان و فلسطین به همراه خواهد داشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
برج دوقلوی KLCC مالزی با پرچم مالزی و پرچم فلسطین برای نشان دادن همبستگی با مردم مظلوم فلسطین به این شکل چراغانی شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۲    
شفقنا- بنسالم حمیش اندیشمند و وزیر سابق فرهنگ مغرب، تلاش برای عادی سازی روابط با اسرائیل را استعمار به شکلی جدید خواند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آناتولی ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: 4 دهه ایستادگی مردم و علمای دینی کردستان در برابر دشمنان و عوامل ضدانقلاب نشأت گرفته از مکتب امام راحل است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس موضع مالزی در مخالفت با هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را ستود.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ،سالی که گذشت برای همه ی مردم دنیا از لحاظ اقتصادی سال سختی بود. به گزارش CNN، موانع چرخه ی تولید و تغییر تقاضاهای مصرف کنندگان مخارج زندگی را در بسیاری از کلانشهرها بالا برده و نرخ تورم در 5 سال اخیر به بالاترین میزان خود رسیده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
هلال احمر فلسطین از زخمی شدن 227 فلسطینی در درگیری های روز جمعه فلسطینیان و نظامیان صهیونیست در جنوب نابلس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – هلال احمر فلسطین جمعه شب اعلام کرد، در تظاهرات علیه شهرک سازی رژیم صهیونیستی 200 فلسطینی در شمال کرانه باختری زخمی شدند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- معاون دبیرکل حزب الله ساعاتی پس از استعفای جرج قرداحی از پست وزیر اطلاع رسانی تاکید کرد که عربستان به دنبال اجرای سیاست های خاص خود در لبنان است. به گزارش شفقنا به نقل از فلسطین الیوم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که عربستان سعودی به دنبال نفوذ بیشتر در ساختار سیاسی لبنان است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رئیس کمیته حقوق بشر و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روز جمعه با خانواده شهید محمدحسین اثنی عشری شهید دزفولی انتفاضه فلسطین دیدار کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۹    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به شکست آمریکا در افغانستان تأکید کرد که اراده مردمی قوی تر از اشغالگران است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک جوان فلسطینی صبح امروز، 12 آذرماه، به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در ام الفحم واقع در داخل اراضی اشغالی 48 به شهادت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا خواستار عدم اتخاذ اقدام یکجانبه و تضعیف راه حل دو کشوری از سوی دولت رژیم صهیونیستی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۲:۲۰    
رئیس دفتر سیاسی حماس با تأکید بر اینکه مقاومت گزینه راهبردی ملت فلسطین است، اعلام کرد باید عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر را نابود کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
40 هنرمند روس، نقاشی هایی با موضوع اشغال فلسطین را ترسیم کرده و در نمایشگاهی در غزه به نمایش گذاشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رسانه های فلسطینی پنجشنبه شب از درگیری شدید میان مردم فلسطین و صهیونیست ها در بخش شرقی قدس خبر دادند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک شبکه حرفه ای کلاهبرداری در فرانسه که در آسیا چندین شعبه داشته و مغز متفکرش در فلسطین اشغالی بازداشت شده، توانسته است بیش از 16 میلیون یورو پولشویی کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که زمان آن رسیده تا امت تکلیف نبرد تاریخی با دشمن صهیونیستی را یکسره کند و طرحی یکپارچه را نه تنها برای مقابله با طرح های یهودی سازی، بلکه برای آزادسازی فلسطین و بازگشت آوارگان به این سرزمین تدوین کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس در افتتاحیه دوازدهمین اجلاس پیشگامان بیت المقدس در استانبول سخنانی را مطرح کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز پنج شنبه با رئیس دفتر نمایندگی مراکش در فلسطین اشغالی دیدار و گفت وگو کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
داوود شهاب مسئول دفتر رسانه ای جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که تنها راه مقابله با رژیم اشغالگر صهیونیستی، مقاومت است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۰    
حوزه/ مجمع عمومی سازمان ملل متحد سه قطعنامه در خصوص مسئله فلسطین و جولان صادر کرد که یکی از آنها مربوط به شهر قدس است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- در سال 2013 میلادی باراک اوباما مارتین ایندیک سفیر سابق امریکا در اسرائیل در دولت کلینتون و یکی از صداهای مشهور سیاست خارجی در واشنگتن را به عنوان فرستاده ویژه امریکا برای مذاکرات اسرائیل و فلسطین منصوب کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
محافل ارشد امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی با اعتراف به افزایش توانمندی نظامی مقاومت فلسطین اعلام کردند که حماس می تواند مناطقی فراتر از حیفا در شمال اراضی اشغالی را هدف قرار دهد.
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که آنچه در قدس اشغالی در حال رخ دادن است، پاکسازی نژادی و ظلم به شهروندان حقیقی این سرزمین است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۳    
شفقنا- پس از آنکه امارات متحده ده ماه پیش سالگرد اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی را به این رژیم تبریک گفت، تل آویو امروز(پنجشنبه) نیز پیام تبریکی به مناسبت پنجاهمین سالگرد تأسیس امارات برای این کشور منتشر کرد . ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین از مخالفت مالزی با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و جلوگیری از حضور تیم اسکواش آن در خاک این کشور قدردانی کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۵    
این روز ها که هفته بسیج را پشت سر گذاشتیم، نمایشگاهی در موزه ی هنر های معاصر فلسطین برپا شده که شامل آثار طراحی هنرمند جوان بوشهری، آقای محمدعلی نادری است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل سه قطعنامه در رابطه با مسئله فلسطین و جولان تصویب، و تاکید کرد که هرگونه اقدامی برای تغییر هویت قدس(یهودی سازی) باطل و باید لغو و متوقف شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل با اکثریت آرا 3 قطعنامه را در مورد حل و فصل مسئله فلسطین، ضرورت عقب نشینی رژیم صهیونیستی از اراضی اشغالی و وضعیت قدس اشغالی به تصویب رساند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین اقدام قهرمانانه جوانان فلسطینی در رام الله در به آتش کشیدن خودروی شهرک نشینان صهیونیست را ستودند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۴    
حوزه/ "آفی شلیم" مورخ یهودی انگلیس، قرار دادن جنبش حماس در لیست تروریسم را مورد انتقاد قرار داد و گفت: این اقدام، خیانت دیگری است که به خیانت تاریخی انگلیس در حق ملت فلسطین اضافه می شود.