دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۳:۰۰Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطین»

ایرنا   ۶ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا- رئیس بخش اطلاعات نظامی ارتش صهیونیستی امروز دوشنبه پس از اعلام استعفای خود به دلیل ناکامی در برابر مقاومت فلسطین در عملیات طوفان الاقصی در روز هفتم اکتبر (15 مهر 1402) و غافلگیر شدن در این روز گفت: روز هفتم اکتبر، روز سیاهی برای من است.
نامه نیوز   ۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی مطالعات فلسطین ویدئویی از اظهارات یکی از کارشناسان صهیونیست را منتشر کرد:
ایکنا   ۱۰ دقیقه پیش    
کتاب فلسطین؛ از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی راهنمایی برای فهم بهتر مسئله فلسطین است که براساس مجموعه بیانات و سخنرانی های حضرت آیت الله خامنه ای در طول دوران رهبری تا سال 1395 گردآوری و منتشر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۱ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
قائم مقام و سخنگوی سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بیان کرد: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران یک فعالیت و همگرایی جمعی و الگوی مدیریت مشارکت در بین رویدادهای کشور است که برای برگزاری آن قریب به 70 دستگاه دخیل هستند.
ایرنا   ۱۹ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- تلگراف در مطلبی با اشاره به زمان باقیمانده تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نوشت: سیاست دولت جو بایدن در قبال مساله فلسطین و حمایت او از اسرائیل می تواند به احتمال پیروزی وی لطمه وارد کرده و به شکست او منجر شود.
رسا   ۳۵ دقیقه پیش    
کرمانشاه ماموستا محمودی گفت: برای رهایی ملت فلسطین و غزه از جنایات رژیم صهیونیستی هرگز نباید به وعده و وعیدهای ابرقدرت های جهانی و اروپایی ها و آمریکایی ها دل خوش کرد.
ایرنا   ۴۰ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا- همزمان با شروع اولین عید یهودی بعد از عملیات طوفان الاقصی، صهیونیست ها تدابیر امنیتی را در سراسر سرزمین های اشغالی به ویژه شهر قدس تشدید کردند.
رئیس سرویس اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی به دلیل ناکامی برابر مقاومت فلسطین در عملیات هفتم اکتبر از سمت خود استعفا کرد.
خبرگزاری مهر   ۵۰ دقیقه پیش    
ازجمله اهداف ایالات متحده آمریکا از وتوی عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل متحد، حذف جنبش مقاومت فلسطینی حماس از عرصه قدرت بوده است.
ایرنا   ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک رسانه آمریکایی نوشت: اعتراض های دانشجویان دانشگاه کلمبیا در حمایت از فلسطینی ها و مخالفت با جنگ غزه تا روز یکشنبه و برای پنجمین روز متوالی ادامه داشت و نگرانی هایی را برای امنیت دانشجویان برانگیخت.
خبرگزاری مهر   ۵۲ دقیقه پیش    
سوزان ساراندون در حمایت از دانشجویان دانشگاه کلمبیا که در حمایت از مردم فلسطین راهپیمایی کردند و دستگیر شدند، راهپیمایی و سخنرانی کرد.
سلام نو / ایسنا   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی همواره به دنبال جنگ است، تشکیل کشور مستقل فلسطین را تنها راه حل مساله فلسطین دانست.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حزب الله لبنان امروز دوشنبه از حمله به پایگاه دیگر ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.
کارشناسان مسائل سیاسی و حقوقی کشف گورهای دسته جمعی در نوار غزه بعد از عقب نشینی نیروهای اشغالگر را در چارچوب سیاست رسمی رژیم صهیونیستی برای نسل کشی علیه مردم فلسطین دانسته و تاکید کردند نازی های اسرائیلی از مرز جنایت و وحشیگری عبور کرده اند.
یکی از رهبران حماس، عملیات ضد صهیونیستی که صبح امروز در قدس اشغالی انجام شد را ستوده و تاکید کرد که این عملیات ها به ویژه در بازه زمانی کنونی اهمیت زیادی داشته و بیانگر عزم فرزندان فلسطین برای آزادی سرزمین خود از شر اشغالگران است.
اسپوتینگ روسیه   ۱ ساعت پیش    
ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران در گفتگوی خبری پیش از سفر به پاکستان، دو کشور را دارای زمینه های مشترک در زمینه حقوق بشر، دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با تروریسم خواند و تصریح نمود جمهوری اسلامی ایران در راستای سیاست همسایگی و توسعه روابط با کشورهای اسلامی و همسو ...
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
همزمان با آغاز شصتمین دوسالانه ونیز ، تنش های جنگ غزه با تجمعات اعتراضی حامیان فلسطین با شعار مرگ در ونیز جایی ندارد به این رویداد هنری راه پیدا کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که در پی شکست و غافلگیر شدن این رژیم در عملیات طوفان الاقصی در برابر مقاومت فلسطین در هفتم اکتبر (15 مهر 1402)، رئیس بخش اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه استعفای خود را اعلام می کند.
عوامل برنامه به افق فلسطین شبکه افق سیما با حضور در واحد امور ارتباط با مخاطبان ( 162) رسانه ملی، به صورت زنده و مستقیم به سوالات مخاطبان پاسخ می دهند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عوامل برنامه به افق فلسطین شبکه افق سیما فردا سه شنبه، چهارم اردیبهشت 1403 ...
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون زاهر جبارین از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در کرانه باختری در گفت و گو با الجزیره اخبار مرتبط با فشار بر حماس برای انتقال دفاتر این جنبش از قطر به ترکیه را تکذیب کرد و گفت: حماس هیچ طرحی برای انتقال دفاتر خود به خارج از قطر ندارد. ...
جهان نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کودک فلسطینی پس از شنیدن صدای انفجار بمب های اسرائیلی می گوید از این صداها نمی ترسد، زیرا مقاومت فلسطین از آنها محافظت می کند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
وزیر تندرو رژیم صهیونیستی اعلام کرد شهرک سازی ها عدم تشکیل کشور فلسطین را تضمین می کند.
تقریب   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هزاران نفر در سراسر اسپانیا برای حمایت از فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در بحبوحه حملات مداوم این رژیم به نوار غزه به خیابان ها آمدند.
آنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان گفت: برهم خوردن مصونیت پروژه سیاسی رژیم صهیونیستی، تضعیف اراده و اعتماد آنها به آینده این رژیم در سرزمین فلسطین و تثبیت قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی از اهداف عملیات وعده صادق بود.
رئیس جنبش حماس در کرانه باختری با تکذیب شایعات مربوط به فشارها برای انتقال دفاتر این جنبش از قطر به ترکیه تأکید کرد: حماس دفاتر خود را به هیچ مکانی خارج از دوحه منتقل نخواهد کرد. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، ضمن اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین از ملت های مسلمان و آزادگان جهان دعوت به حضور در راهپیمایی جهانی قدس را داشت.
جنبش حماس فلسطین تصویب کمک 26میلیارددلاری آمریکا به رژیم صهیونیستی را محکوم و اعلام کرد که این اقدام واشنگتن دلیلی آشکار بر همدستی و مشارکت رسمی آن در جنایات اشغالگران فاشیست علیه مردم فلسطین در نوار غزه است.
بولتن نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی: همچنان 133 نفر از شهروندان ما در جهنم حماس اسیر هستند و ما متعهد هستیم زنده یا مرده آنها را بازگردانیم!
حامیان ولایت   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در اولین دیدار کاری رئیس جمهور در اسلام آباد وزیر امور خارجه پاکستان به دیدار سید ابراهیم رئیسی آمد و از مواضع تهران در منطقه به ویژه در حمایت از فلسطین قدردانی کرد.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، بزالل اسموتریچ وزیر دارایی رژیم صهیونیستی از عقب نشینی ارتش از مناطقی از نوار غزه و کاهش فشار بر مقاومت فلسطین انتقاد کرد. وی، بنی گانتس و گادی آیزنکوت دو عضو شورای جنگ را مقصر وضعیت کنونی ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه دانست و افزود: اگر گانتس و آیزنکوت نبودند ...
خبرگزاری دانشجو   ۲ ساعت پیش    
سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در فرانسه و کنگو و دبیر کنفرانس بین المللی افق نو درباره جنگ غزه گفت: در حال حاضر دو نبرد در منطقه وجود دارد؛ نبرد سخت فلسطین و اسرائیل و جنگ تفکر تمدن غرب که تفکر غربی اثر مخرب بیشتری دارد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در سخنانی پاسخ تنبیهی جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی را مایه التیام دل ها و تزریق امید به قلب انسان های آزاده دانست.
ایبنا   ۲ ساعت پیش    
زنجان- ولی الله کلامی شاعر آئینی زنجانی در پی حمله کشورمان به مواضع اسرائیل در فلسطین شعری سرود.
تظاهرات حمایت از فلسطین در پاریس این هفته پس مخالفت اولیه دولت فرانسه، سرانجام برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک مرکز حقوقی در فلسطین آماری جدید از شمار بازداشتی ها در کرانه باختری پس از عملیات هفتم اکتبر 2023 موسوم به طوفان الاقصی ارائه کرد.
آخرین نیوز   ۲ ساعت پیش    
قیس قرشی، فعال رسانه ای نوشت: تا قبل از غزه هیچ طور نمیشد دروغی به نام قوانین بین الملل و حقوق بشر را برای بچه هامون فاش کنیم ... غرب در غزه کثافت تاریخی خودش را از نژادپرستی تا حمایت از قتل و غارت و نسل کشی را استفراغ کرد . جهان آینده مدیون غزه خواهد بود. ...
ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به نگاه مشترک جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در زمینه حقوق بشر، دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با تروریسم تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در راستای سیاست همسایگی و توسعه روابط با کشور های اسلامی و همسو ...
رئیس شورای اجرایی حزب الله با تاکید بر حمایت دائمی همه جبهه های مقاومت از فلسطین و غزه تاکید کرد که عملیات وعده صادق نمونه عملی اتفاق بزرگی است که روزی برای حمایت از فلسطین رخ خواهد داد.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تشدید حمله های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و تاکید مقام سازمان ملل بر لزوم پایان اشغالگری این رژیم از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حملات حزب الله لبنان به مواضع نظامیان صهیونیست امروز صبح نیز ادامه یافت. حزب الله در بیانیه ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن ...
نبأپرس   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سیاستمداران و روسای احزاب پاکستان همزمان با سفر رسمی رئیس جمهور اسلامی ایران به اسلام آباد، ضمن خوش آمدگویی به آیت الله رئیسی تعهد خود را برای حمایت از توسعه روابط فی مابین اعلام و از مواضع ایران در منطقه به ویژه دفاع از ملت مظلوم فلسطین قدردانی کردند. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا- در اولین دیدار کاری رئیس جمهوری اسلامی ایران در اسلام آباد، وزیر امور خارجه پاکستان به دیدار آیت الله سید ابراهیم رئیسی آمد و از مواضع تهران در منطقه به ویژه در حمایت از فلسطین قدردانی کرد.
راهبرد معاصر   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه گفت 11 هزار نفر از فلسطینیان درپی تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به این باریکه، مفقود شده اند.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: سلاحی که ما در اختیار داریم برای نمایش دادن نیست بلکه برای جبهه و جنگ و دفاع از سرزمین و ملت ما و یاری مظلومان در فلسطین وغزه است. ...
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: عملیات وعده صادق هدیه بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت غیور جمهوری اسلامی ایران بود.
ساکنان شهر های کرانه باختری در برابر تجاوزات پی در پی نظامیان صهیونیست به این منطقه بی تفاوت نبوده و با عناصر اشغالگر درگیر شدند.
حیات   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر خانه عکاسان ایران گفت: دیوارنگاره ها به تابلوی گفتمان انقلاب اسلامی در هنر تبدیل شدند. هر موقع کار جدی بر روی دیوارنگاره ها انجام شده، واکنش های داخلی و خارجی داشته است. ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه مصر و گزارشگر ویژه سازمان ملل در اراضی اشغالی فلسطین درجریان دیدار با یکدیگر بر توقف جنگ ویرانگر رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه تاکید کردند.
حمله موشکی پایگاه های آمریکا در سوریه، عملیات ضدصهیونیستی در قدس اشغالی و حمله به رفح و شهادت 26 فلسطینی دیگر از جمله محورهای مهم اخبار فلسطین است.
به گزارش ایران اکونومیست، در حالی که منابع رسانه ای رژیم صهیونیستی از به صدا در آمدن آژیرهای هشدار در عرب العرامشه در شمال خبر دادند مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد: جمعی از نیروهای اشغالگر در اطراف مقر الضهیره را با سلاح مناسب هدف قرار دادیم. ...