چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۹:۱۴Mar 2019 20
 

افکار نیوز (afkarnews.ir)

مهمترین خبرهای افکار نیوز بر روی ایمیل شما

افکار نیوز 29 اسفند 1393 افکار نیوز 29 اسفند 1394 افکار نیوز 30 اسفند 1395 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1396 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1397 افکار نیوز 31 خرداد 1397 افکار نیوز 31 تیر 1397 افکار نیوز 31 مرداد 1397 افکار نیوز 31 شهریور 1397 افکار نیوز 30 مهر 1397 افکار نیوز 30 آبان 1397 افکار نیوز 30 آذر 1397 افکار نیوز 30 دی 1397 افکار نیوز 30 بهمن 1397 افکار نیوز 1 اسفند 1397 افکار نیوز 2 اسفند 1397 افکار نیوز 3 اسفند 1397 افکار نیوز 4 اسفند 1397 افکار نیوز 5 اسفند 1397 افکار نیوز 6 اسفند 1397 افکار نیوز 7 اسفند 1397 افکار نیوز 8 اسفند 1397 افکار نیوز 9 اسفند 1397 افکار نیوز 10 اسفند 1397 افکار نیوز 11 اسفند 1397 افکار نیوز 12 اسفند 1397 افکار نیوز 13 اسفند 1397 افکار نیوز 14 اسفند 1397 افکار نیوز 15 اسفند 1397 افکار نیوز 16 اسفند 1397 افکار نیوز 17 اسفند 1397 افکار نیوز 18 اسفند 1397 افکار نیوز 19 اسفند 1397 افکار نیوز 20 اسفند 1397 افکار نیوز 21 اسفند 1397 افکار نیوز 22 اسفند 1397 افکار نیوز 23 اسفند 1397 افکار نیوز 24 اسفند 1397 افکار نیوز 25 اسفند 1397 افکار نیوز 26 اسفند 1397 افکار نیوز 27 اسفند 1397 افکار نیوز 28 اسفند 1397 
  ۱ ساعت پیش    
نفت در سال 1397 همانند همیشه سالی پر فراز و نشیب را طی کرد. به طوریکه هرچند به دلیل سایه انداختن مسائل سیاسی بر نفت کفه ترازو به سمت اتفاقات ناخوشایند سنگین بود اما نمی توان از اتفاقات خوشایند این ...
  ۱ ساعت پیش    
شرکت های فولادی هندی از دولت این کشور خواستند دامپینگ فولاد از سوی ایران را که از طریق امارات متحده عربی به قیمت بسیار پایین تر انجام می گیرد، متوقف کند.
  ۲ ساعت پیش    
قاسمی گفت: با توجه به آنکه میزان تولید آبزیان نسبت به مدت مشابه سال قبل تفاوتی نداشته است، از این رو کمبودی در توزیع ماهی شب عید نداریم.
  ۲ ساعت پیش    
میرشفیع از مجهز شدن تمام آزادراه های کشور به سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض تا تیرماه سال آینده خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
با مبلغی حدود 70 میلیون تومان امکان خرید خودرو هایی مانند سمند LX، رانا LX، وانت کارا - دو کابین و موارد مشابه را دارید.
  ۳ ساعت پیش    
صادرات نفت خام عربستان سعودی در ژانویه به 7.254 میلیون بشکه در روز کاهش یافت. صادرات این کشور در دسامبر 7.686 میلیون بشکه در روز بود .
  ۴ ساعت پیش    
آتش سوزی در انبار مواد پتروشیمی منطقه هوستون همچنان در روز دوشنبه ادامه داشت و انتظار می رود دو روز دیگر روشن بماند .
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه آمریکا به دنبال تضعیف سیاسی و اقتصادی ایران با ایجاد نوپک است، گفت: تغییر قدرت تنظیم قیمت نفت به نفع سه کشور آمریکا ...
  ۵ ساعت پیش    
یک روزنامه سعودی مدعی شد، ایران تلفن همراه همسر و پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی را هک کرده و هک تلفن بنی گانتز که اخیرا فاش شده، مربوط به چند سال پیش است.
  ۵ ساعت پیش    
برای خرید واحد 60 متری در کوی بیمه با عمر 4 ساله بنا به سرمایه 720 میلیون تومانی نیاز است.
  ۵ ساعت پیش    
سفرهای نوروزی در این روزهای پایانی سال داغ شده و کورس رقابت بین وسایل نقلیه هم آغاز شده است؛ اما طبیعتا به واسطه افزایش قیمت های برخی از وسایل نقلیه ...
  ۶ ساعت پیش    
پاریس، سنگاپور و هنگ کنگ به طور مشترک گرانترین شهر های جهان در 2019 از نظر هزینه زندگی اعلام شدند .
  ۶ ساعت پیش    
مشکلات مالی شدید جت ایرویز هند که منجر به تعلیق بسیاری از پروازهای این شرکت، شامل پروازهای دوبی شده بود، حالا این شرکت هواپیمایی را وادار به لغو پروازهای خود به ابوظبی کرده است.
  ۷ ساعت پیش    
بر اساس آمار گمرک در 10 ماهه سال 97 بیش از 1 هزار و 211 تن شیر خشک صنعتی از امارات متحده عربی وارد ایران شده است.
  ۷ ساعت پیش    
وزیر انرژی عربستان سعودی گفت: ونزوئلا توانسته مسیر صادرات خود را از آمریکا به آسیا تغییر دهد و بنابراین صادرات تولیدات خود را بالای یک میلیون بشکه در روز نگاه داشته است.
  ۸ ساعت پیش    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز جدیدترین انواع یخچال فریزر در سطح بازار تهران است.
  ۸ ساعت پیش    
دبیر اتاق بازرگانی ایران و عراق از رشد 45 درصدی صادرات به عراق در بخش کالایی خبر داد و گفت: پیش بینی می شود سال 98 روند رو به رشد مبادله تجاری ایران و عراق ادامه داشته باشد و به صادرات 12 میلیارد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
فرزانه شرفبافی اظهار داشت: هواپیمای فوکر 100 پرواز قشم- تهران هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در زمان فرود چرخ های عقب باز نشده و خلبان با مهارت هواپیما را در فرودگاه مهرآباد به زمین نشانده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۱:۴۴    
فرهاد دژپسند در هفدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و چین در پکن اظهار داشت: در همین چارچوب رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری اسلامی ایران، بر اهمیت روابط سیاسی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۹:۳۵    
در گام های نخست پس از نهایی شدن جزییات همکاری ها، این سازوکار در تعامل با طرف متناظر اروپایی خود یعنی اینستکس به منظور تسهیل تجارت میان ایران و اروپا و فراهم کردن کانال پرداخت برای صادرکنندگان و ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۳    
در آستانه شب عید فراوانی میوه در میدان مرکزی میوه و تره بار فراوان و با قیمت مناسب عرضه می شود اما قیمت سیب زمینی و پیاز افزایش زیادی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۱    
شاخص کل با معیار هموزن 408 واحد افزایش یافته و به رقم 32 هزار و 968 واحد رسید. ارزش روز بازار به 683 هزار میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۰    
سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: هم زمان با فرارسیدن سال نو، تمام مشترکان تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران می توانند از 24 ساعت مکالمه رایگان تلفن ثابت به ثابت درون شبکه استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۶    
براساس پیش بینی های اخیر فائو، انتظار می رود تولید، تجارت و ذخایر گندم و غلات دانه درشت در 2018.19 در مقایسه با 2017.18 کاهش و در مقابل، مصرف افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۴    
ر آستانه روز ملی شدن صنعت نفت، نهضت مردمی کردن فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام موجودیت کرد. این نهضت براساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه باید محاصره ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۱    
هیئت وزیران در جلسه 27 اسفند 1397، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را مکلف کرد تا نسبت به تعیین بانک های عامل و سهمیه آنها برای پرداخت تسهیلات طرح ویژه نوسازی و بهسازی دویست هزار واحد مسکونی روستایی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
درحالی یکی پس از دیگری فازهای گازی پارس جنوبی توسط مقامات ارشد دولت به بهره برداری می رسند که توسعه این فازها با همت پیمانکاران داخلی و در شرایط تحریم به نتیجه رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
سبحان رجب پور امروز در جلسه ستاد بحران منطقه ساری با تشریح میزان صدمات سیل اظهار داشت: انبار نفت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بی وقفه در حال انجام عملیات توزیع فرآورده های نفتی بوده و شدت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۵    
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: با ساخت 974 دستگاه واگن مسافری، باری و لوکومتیو در سال آینده 4841 نفر فرصت شغلی جدید ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۱    
نبی پور گفت: هم اکنون هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری با نرخ 6 هزار و 400 تا 6 هزار و 500 تومان و شانه ای 13 هزار تومان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۷    
یوسف خانی افزایش قیمت مرغ به مرز 20 هزار تومان را تکذیب کرد و گفت: مطرح کردن چنین اظهاراتی قصد در بر هم زدن نظم بازار را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۵    
مقدسی از ثبات نرخ دام زنده در بازار خبر داد و گفت: هر کیلو گوساله نر زنده با نرخ 30 تا 32 هزارتومان از دامداران خریداری می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۷    
رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به دلایل گرانی پیاز و سیب زمینی، از افزایش قیمت موز در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۳    
در سال 1397 چهار گروه مشمول سهام عدالت سود سال مالی 1396 را دریافت کردند و قرار است در ماه های ابتدایی سال 1398 سود سهام عدالت گروه پنجم به حسابشان واریز شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۷    
کاهش ارزش پول ملی همگام با تورم در اقتصاد ایران پدیده ای است که از اوایل سال 1397 بر اقتصاد ایران سیطره پیدا کرد که به اعتقاد یک اقتصاددان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۷    
رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی گفت: با توجه به تغییرات نرخ ارز و افزایش قیمت دلار، توان مردم برای خرید گوشی کاهش یافته و شواهد نشان می دهد در آستانه نوروز خرید و فروش موبایل نصف شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۸    
در آستانه روز پدر بازار مخصوص کالا ها و وسایل مخصوص این روز حال و هوای ویژه به خود گرفته، به همین خاطر به بررسی این بازار پرداختیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۲    
عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: باید به دنبال نفت جدید در اقتصاد کشور بگردیم و این نفت جدید به معنای ایجاد مزیت نسبی در کالاهای صادراتی غیرنفتی ایران در دنیا است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۸    
عضو کمیسیون صنایع مجلس فروش فوری خودروسازان را در ساماندهی بازار خودرو بی تأثیر دانست و گفت: در حال حاضر این اقدام تاثیری در بهبود وضعیت بازار و قیمت خودرو ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۶    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بیستم اسفندماه هم یارانه نقدی و هم بیشتر حقوق کارکنان دولت واریز شد و در حال حاضر هیچ دستگاهی نیست که حقوق دریافت نکرده باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۲    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد افزایش به 1304 دلار و 91 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۹    
در انتظار اجلاس فدرال رزرو، سهام آسیایی تغییرات چندانی نکرد اما نزدیک به رکوردهای 6 ماهه خود باقی ماند، درحالی که نگرانی هایِ جدید برگزیت، پوند را پایین آورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۵    
نوبخت گفت: برای الحاق 974 ریل باس، لکوموتیو و واگن به ناوگان حمل و نقل ریلی کشور، 1،940 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۲    
موسوی خواه گفت: از یکم فروردین سال 98 کارمزد توزیع سوخت به صورت 100 درصدی پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۶    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به توسعه زیرساخت های حمل و نقل ریلی در کشور گفت: برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده استفاده از این مد حمل و نقل، لازم است ناوگان ریلی نیز توسعه پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۰    
رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد تورم هرچند تلخکامی هایی را در چند ماه اخیر به بار آورده و فشار سنگینی به اقشارکم درآمد و متوسط جامعه وارد ساخته ولی شتاب خود را از دست داده و اثر افزایش نرخ ارز در آن به ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۶    
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تایید غرق شدن یک کشتی کانتینری در بندر شهید رجایی گفت: عدم هماهنگی بین افسر کشتی و پیمانکار تخلیه و بارگیری باعث بروز این سانحه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
نرخ عمده فروشی مصوب 24 قلم میوه برای شب عید به صورت عمده در میادین مرکزی میوه و تره بار شهر تهران اعلام شد، قیمت این محصولات در سطح شهر (به طور معمول) با اضافه شدن سود خرده فروشی به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
کاهش تولید های اوپک و متحدانش موجب شد تا قیمت نفت امروز به نزدیکی بالاترین رقم های سال 2019 برسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
طبق گزارش مرکز پژوهش های مجلس، واگذاری سهام متقاطع شرکت های خودروساز و به نوعی ادغام آنها به صورت یک کلاف پیچ در پیچ باعث ایجاد فضای رانتی و غیررقابتی در صنعت خودرو کشور شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۷    
عامری گفت: یک میلیون و 500 هزار صندلی اتوبوس در اختیار مسافران نوروزی است و هیچ نگرانی بابت گران فروشی بلیت وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴    
معاون اول رئیس جمهور مصوبه افزایش 7 و 16 درصدی قیمت آب شرب و برق به ترتیب برای مشترکان عادی و پُرمصرف را به وزرای نیرو و اقتصاد و رئیس سازمان برنامه ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز به کار چهار سامانه دریافت عوارض الکترونیکی آزادراه ها از امروز خبر داد و گفت: در برنامه ای کوتاه مدت تمام 28 شبکه آزادراهی به سامانه پرداخت الکترونیکی متصل می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۰    
معاون مسافری شرکت راه آهن از فروش 80 درصد ظرفیت بلیت های ایام نوروز خبر داد و گفت: امکان افزایش صندلی برای مسیرهای پر تقاضا وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۶    
پیش بینی قیمت خودرو های داخلی در سال 98 با توجه به نوسانات بازار ارز که یکی از مولفه های خودروسازان برای تأمین مواد اولیه و قطعات است، کمی دشوار به نظر می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۶    
وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که این کشور در ماه آوریل سال 2019 میلادی توافق جهانی کاهش تولید نفت را به طور کامل اجرایی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۹    
یک مقام مسئول از ثبات قیمت نان سنگک در سال جدید به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۲    
با تصمیم اعضای شورای عالی کار،حداقل دریافتی یک خانوار کارگری با تعداد 3.3 نفر در ماه از حدود یک میلیون و 500 هزار تومان به 2 میلیون و 20 هزار تومان افزایش یافت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۲    
یک مقام مسئول گفت: براساس تصمیمات کارگروه تنظیم بازار، کالا های پرمصرف شب عید همچون برنج، شکر و میوه به میزان کافی تأمین و توزیع شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۱    
حداقل حقوق کارگران برای سال آینده در شورای عالی کار یک میلیون و 516 هزار تومان تعیین شد، همچنین افزایش حقوق سایر سطوح مزدی 13 درصد به علاوه 261 هزار و 118 تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۶    
ملی شدن صنعت نفت از زمان مطرح شدن به عنوان یک پیشنهاد در مجلس شورای ملی تا به امروز، همواره از دو زاویه متضاد بررسی می شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۳    
بازدهی دلار در سال 97 به بالاترین حد از سال 1365 رسید. شاخص ارزی با اینکه در روزهایی انتهایی اسفند نوسان چندانی را تجربه نکرد و در نهایت نیز روی عدد 13 هزار و 50 تومانی قرار گرفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۲    
نائب رئیس کمیسیون عمران گفت:بر اساس برنامه چهارم توسعه باید سالانه 10 درصد از بافت فرسوده بازسازی می شد اما اجرای این طرح به خوبی پیش نرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۲    
سال 97 از حیث روند بازارها دو رو داشت؛ یک روی کم نوسان در بازارهای خارجی و یک روی پرنوسان در بازارهای داخلی. هرچه رکوردها در بازارهای داخلی جابه جا می شد، بازارهای خارجی روند باثباتی را طی می کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۲    
سال 97 را باید متلاطم ترین سال بورس تهران طی تاریخ فعالیتش دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۵۹    
کاهش ارزش پول ملی در سالی که گذشت باعث تغییر بسیاری از معادلات اقتصادی در کشور شد؛ رشد قاچاق معکوس و تورم 23 درصدی تنها بخشی از پیامدهای این کاهش ارزش پول است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۴۶    
نماینده مردم زاهدان در مجلس با بیان اینکه نداشتن درآمد حداقلی دلیل گرایش برخی از مردم سیستان برای خروج بنزین از مرزها عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۶    
متوسط نرخ تورم کشورهای عضو اتحادیه اروپا در دوازده ماه منتهی به فوریه 2019 به 1.6 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۳    
سال گذشته 195 نفر برای اولین بار طعم داشتن ثروت یک میلیارد دلار و بالاتر را چشیدند که از این میزان، 71 درصد این افراد میلیاردرهای خودساخته بودند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۳    
سبز کردن گندم برای سفره هفت سین یکی از آداب قدیمی به شمار می آید که در پایان ایام نوروز روانه سطل های زباله و جوی های آب می شود و در سال جاری علاوه بر سبزه های قدیمی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۶:۰۰    
در حال حاضر، قیمت جدیدترین خودروهای لوکس شاسی بلند در جهان، از حدود 198هزار دلار تا 325هزار دلار گزارش شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۶:۰۰    
سال 97 با درخواست کمک وزیر نیرو از مردم برای گذر از تنش های آبی شروع شد، سالی که پر از تنش و بحران برای وزارت نیرو بود به گونه ای که طبق گفته خود مسؤولان آبی در 50 سال گذشته وضعیت منابع آبی بی سابقه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۶:۰۰    
با مبلغی بین 40 تا 60 میلیون تومان امکان خرید خودرو هایی مانند سایپا 151، کوییک دنده ای، تیبا، وانت زامیاد و موارد مشابه را دارید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۳:۱۶    
آخرین روز امسال (29 اسفند) مصادف شده با روز پدر. جوراب که تاکنون به عنوان کادوی ویژه این روز از آن یاد می شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۲:۴۶    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در مناطق مختلف شهری تهران طی اسفند ماه 97 است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۲:۱۶    
با کاهش رشد اقتصادی چین، نگرانی از گسترش بحران به شرکای بزرگ تجاری این کشور تشدید شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۱:۴۶    
بر اساس آمار گمرک در 10 ماهه سال 97 بیش از 168 تن فندک و اجزای آن از کشور های مختلف جهان وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۱:۱۶    
شرکت های اتمی دولتی چین و روسیه قراردادی در مورد ساخت هفتمین و هشتمین واحد برق در نیروگاه برق اتمی تیانوان (NPP) امضا کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۴۶    
برای خرید قیمت آپارتمان های 5 ساله در تهران باید از متری 7 میلیون تا 19 میلیون تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نابسامانی بازار منجر به تضییع حقوق مردم می شود و در شرایط کنونی جای خالی دستگاه های نظارتی و تنظیم کننده بازار مشهود است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۱    
وزیر کار از توافق کارگران و کارفرمایان در نشست امشب شورای عالی کار بر تورم 12 ماهه خبر داد و گفت که مذاکرات برای رسیدن به تفاهم در مورد سبد معیشت همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۲:۲۷    
حالا که کشور تحریم شده عوامل زیادی می تواند باعث شود کمی اروپایی فکر کنیم؛ ممکن است تا سال های سال کالا های خارجی نو به کشور وارد نشوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۷    
به دنبال نگرانی در مورد رکود اقتصادی که می تواند مصرف سوخت در جهان را کاهش دهد، قیمت نفت در معاملات امروز افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۴    
براساس اعلام روابط عمومی بانک مرکزی، خزانه جواهرات ملی روز سه شنبه 28 اسفند طبق روال سال های گذشته برای انجام امور پایانی سال، تعطیل است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۷    
مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به افزایش قیمت سی ان جی به میزان 10 درصد از سال آینده گفت: طبق مصوبه هیئت دولت، قیمت این سوخت تا 5 سال آینده ثابت خواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۶    
در حالی که مسئولان به تازگی از جمع شدن صف های گوشت یخ زده و دولتی خبر داده اند، همچنان در برخی از نقاط شهر صف گوشت دیده می شود و نکته قابل تامل تر آنکه این روزها صف های مرغ به نرخ مصوب 11 هزار و 500 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۴    
کند شدن رشد اقتصاد جهانی سبب شد قیمت نفت کاهش یابد، اما کاهش تولید سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش سبب شد این افت قیمت محدود باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بر اصلاح نحوه محاسبه سود مرکب بانکی تاکید کرد و گفت:درخواست می شود دوستان مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به موضوع حذف اخذ سود مرکب بانکی مساعدت های لازم را انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۱    
سهام آسیایی در معاملات امروز با امید به این که فدرال رزرو در اجلاس سیاست گذاری این هفته خود نرخ بهره را افزایش ندهد، رشد کرد و تقاضا برای اوراق قرضه بالا رفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
اسلامی گفت: افزایش قیمت از سوی دولت نیست و اتحادیه و صنف برای قیمت گذاری در ایام مختلف تصمیم گیری می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۹    
حجت از کاهش 500 تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ در خرده فروشی ها 14 هزار و 800 تا 16 هزارتومان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۱    
معامله گران بورس تهران در واپسین ساعات باقی مانده 1397 امروز با اقبال خریداران سهام به ویژه در میان حقیقی ها برای جمع آوری سهم های مختلف بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۳    
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: میزان تولید خودرو دو خودروساز اصلی کشور بیش از 4 هزار دستگاه در روز است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۱    
اما از زمان راه اندازی سامانه کد فراگیر به نشانی www.faragircode.com اتباع دیگر کشور ها که در ایران حضور دارند نظیر اتباع افغانی ، پاکستانی، عراقی، کره ای، کویتی، سوریه ای، عمانی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۲    
یک مقام آگاه در گمرک ایران گفت: تحویل گوشت های وارداتی دپو شده در گمرک شهید رجایی به سازمان اموال تملیکی و حراج آنها ، با دستور استاندار و شورای تامین استان هرمزگان انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۱    
فروش محصولات پژو و سمند ال ایکس بنزینی در نوزدهمین روز از طرح پیش فروش فوری ایران خودرو آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۶    
دبیرکل انجمن فولاد هند گفت: واردات فولاد چه مستقیم از طریق ایران و چه با وساطت امارات باید متوقف شود چون این تجارت در تضاد با تحریم های آمریکا است و منجر به اقدامات تلافی جویانه آمریکا علیه هند می ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۶    
امروز برای آخرین بار در سال 1397 و همچنین طی هفتمین مرحله، نفت خام سبک در بورس انرژی عرضه می شود. این عرضه ها در سال 1398 هم ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۴    
در حالی که دادستان تهران به تازگی اعلام کرده که هر کیلوگرم گوشت مرغ براساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار نهایتاً باید 11 هزار و 500 تومان به دست مردم برسد و با گران فروشان برخورد می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۷    
ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برنامه تشدید مبارزه با قاچاق کالاهای دخانی را در دستور کار قرار داد.
مشاهده نتایج بیشتر...