پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۰۳:۵۳Dec 2018 13

افکار نیوز (afkarnews.ir)

مهمترین خبرهای افکار نیوز بر روی ایمیل شما

افکار نیوز 29 اسفند 1393 افکار نیوز 29 اسفند 1394 افکار نیوز 30 اسفند 1395 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1396 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1397 افکار نیوز 31 خرداد 1397 افکار نیوز 31 تیر 1397 افکار نیوز 31 مرداد 1397 افکار نیوز 31 شهریور 1397 افکار نیوز 30 مهر 1397 افکار نیوز 30 آبان 1397 افکار نیوز 1 آذر 1397 افکار نیوز 2 آذر 1397 افکار نیوز 3 آذر 1397 افکار نیوز 4 آذر 1397 افکار نیوز 5 آذر 1397 افکار نیوز 6 آذر 1397 افکار نیوز 7 آذر 1397 افکار نیوز 8 آذر 1397 افکار نیوز 9 آذر 1397 افکار نیوز 10 آذر 1397 افکار نیوز 11 آذر 1397 افکار نیوز 12 آذر 1397 افکار نیوز 13 آذر 1397 افکار نیوز 14 آذر 1397 افکار نیوز 15 آذر 1397 افکار نیوز 16 آذر 1397 افکار نیوز 17 آذر 1397 افکار نیوز 18 آذر 1397 افکار نیوز 19 آذر 1397 افکار نیوز 20 آذر 1397 افکار نیوز 21 آذر 1397 
  ۱ دقیقه پیش    
بر اساس گزارش های منتشر شده، چین تبدیل به بزرگترین پیشگام هوش مصنوعی خواهد شد و جایگاه نخست اروپا را به چالش خواهد کشید.
  ۱۰ دقیقه پیش    
تقاضا برای خرید آپارتمان های مسن با عمر بنای بیش از 15 سال در شهر تهران افزایش یافت.
  ۱ ساعت پیش    
هندوانه، انار، خرمالو، ازگیل و آجیل از مهم ترین خوراکی های شب یلدا است؛ اقلامی که به طور معمول در ایام منتهی به این شب با افزایش تقاضا روبرو می شوند.
  ۱ ساعت پیش    
افزایش بهره وری همواره به عنوان یکی از اهداف از پیش تعیین شده برای اقتصاد ایران است که بر اساس برنامه ششم توسعه مقرر شده 2 ...
  ۲ ساعت پیش    
یک کارشناس صنعت با اشاره به مشکل اساسی صنایع کوچک کشور گفت: افرادی که این صنایع را راه انداختند علاوه بر اینکه دانش اینکار را نداشتند اطلاعی از قوانین دولتی نیز نداشتند به همین دلیل موفق نشدند.
  ۳ ساعت پیش    
بر اساس آمار بانک مرکزی ایران درباره شاخص بهای کالاهای صادراتی ایران، این شاخص در 12 ماه منتهی به مهرماه سال جاری نسبت به دوره مشابه پیش از آن، 100 درصد افزایش داشته است ...
  ۳ ساعت پیش    
سه سارق که اقدام به سرقت مسلحانه نافرجام از یک طلافروشی در بلوار امامت مشهد کرده بودند دستگیر شدند.
  ۴ ساعت پیش    
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حجم صادرات کشور در هشت ماهه امسال بیش از 31 میلیارد دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 13 درصد رشد داشته است.
  ۵ ساعت پیش    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه آذری تهران طی آذر ماه 97 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می باشد:
  ۵ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از ثبات نرخ مرغ نسبت به روز گذشته در بازار خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه زعفرانیه تهران طی آذر ماه 97 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می باشد:
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: سه تن گوشت منجمد که توسط متخلفان به عنوان گوشت گرم توزیع می شد، کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۴    
شرکت نقش اول کیفیت در سومین نمایشگاه بین المللی ایران اکسپو حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۹    
وزیر راه و شهرسازی گفت: ادغام دو وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی کار به جایی بود و باید از این فرصت استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۶    
نخستین جایگاه فشرده (کامپکت) عرضه بنزین در ناحیه شرق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۸    
براساس استدلال خودروسازان قرار بود با اعمال قیمت های جدید در 4 محصول ایران خودرو قیمت این خودروها در بازار تغییر و به سمت کاهش برود اما تاکنون واکنش بازار نسبت به این قیمت ها معکوس بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۵    
به جرات می توان گفت، در حذف کارت سوخت و سهمیه بندی بنزین هیچ دلیل کارشناسی وجود نداشت، اما خوشبختانه برای احیای آن دلایل کارشناسی و منطقی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۵    
دبیر کارگروه ملی سازگاری با کم آبی با بیان اینکه بیشتر آب خوان ها تا 15 سال دیگر از بین خواهند رفت گفت: در سال 2050 ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۸    
امروز سهام شرکت های فلزی در کنار گروه بانک و موسسات اعتباری بیشترین تاثیر را روی شاخص های بازار سرمایه داشتند و از مجموع ارزش معاملات بورس و فرابورس ایران کاستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۵۷    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: قیمت هر کیلو مرغ حدود 10 هزار تومان است و بیشتر از این، احجاف در حق مصرف کننده است. ارزیابی های ما و سازمان حمایت نیز همین است. در حال پیگیری هستیم تا قیمت ها بر همین اساس باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۹    
مدیرکل دفتر راهبری و نظارت بر تولید برق وزارت نیرو گفت: رشد مصرف برق هم از لحاظ پیک مصرف و هم از لحاظ میزان انرژی الکتریکی مصرفی بیش از هشت برابر افزایش جمعیت بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۰    
سامانه معاملاتی فرابورس در حالی امروز هم با مشکل مواجه بود که نهاد ناظر بازار سرمایه کلیه معاملات روز گذشته فرابورس را به دلیل ایراد فنی در سامانه معاملات باطل اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۹    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه با توجه به کاهش قیمت ارز احتمال کاهش قیمت طلا و سکه در روزهای آینده بازهم وجود دارد، گفت: سکه هم اکنون 3میلیون و 550هزار تومان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۸    
معاون گروه انرژی های تجدید پذیر پژوهشگاه وزارت نیرو در تشریح وضعیت نیروگاه های تجدیدپذیر کشورهای اروپایی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۰    
کشاورزان گندم کار در دو سال گذشته شاهد کم توجهی دولت در زمینه اعلام قیمت خرید تضمینی محصول تولیدی خود مطابق قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۳    
حسن روحانی رئیس جمهوری چندی پیش اعلام کرد که می توان به سمت شناورسازی قیمت سوخت حرکت کرد که در این مورد باید به نکاتی توجه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۲    
در حالی که ستاد تنظیم بازار نرخ جدید محصولات لبنی را اعلام کرده اما، همچنان برخی از شرکت اصرار بر گرانفروشی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۳    
وزیر اقتصاد یازده درصد از استعلامات کشور توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی صادر می شود، گفت: از مجموع مجوز هایی که از سوی وزارت اقتصاد صادر می شود، 79 درصد آن مربوط به سازمان امور مالیاتی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۲۵    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: واردات پوشاک در حال حاضر هیچ توجیه علمی، منطقی، اقتصادی و اجرایی ندارد زیرا در شرایطی که نرخ ارز افزایش پیدا کرده باید شاهد رشد صادرات باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۵    
در جلسه مدیرعامل شرکت عمران پردیس و معین ویژه این شرکت با مدیرعامل گروه مهندسی سپاسد قرارداد 1000 میلیارد تومانی برای پروژه های مسکن مهر نهایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۵    
رمز های دوم یکبار مصرف حساب های بانکی از اول آذر عملیاتی شده و از خرداد سال آینده الزام آور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۷    
لایحه بودجه 98 با متغیرهای مهم مانند افزایش 20 درصد حقوق و 60 درصدی نرخ تسعیر ارز و بنزین بدون تغییر قیمت انقباضی است و قفل کردن حرکت نقدینگی مشکل رکورد 5 ساله را تکرار می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۳    
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر می گوید: علی رغم اتمام کار ساخت 266 هزار واحد مسکن مهر این واحدها به لحاظ نداشتن زیرساخت های لازم هنوز امکان تحویل آنها فراهم نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۹    
در حالی که روز گذشته برخی رسانه ها از قیمت 12 هزار و 600 تومانی برای هر کیلوگرم گوشت مرغ خبر دادند، معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۹    
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: مشکلات امروز بنگاه های اقتصادی که پس از خصوصی سازی آن ها ایجاد شده است نشان می دهد استفاده نکردن از توانمندی تعاونی ها و مشارکت ندادن آن ها در بخش واگذاری موجب ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۸    
شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد 11 هزار و 672 تومان اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۷    
مدیرکل تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت دلایل عرضه گوشت منجمد هرکیلوگرم 29000 تومانی با کارت ملی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۸    
وزیر انرژی آمریکا دولت جدید عراق را برای افزایش تولید و صادرات نفت شمال این کشور به ترکیه در آستانه بررسی تمدید معافیت بغداد از تحریم ها برای ادامه واردات گاز ایران، تحت فشار قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حساب شخصی خود به ارجاع شرکت متخلف به پلیس اشاره و بیان کرد: این اقدامات برای خالی کردن جیب مشترکین تلفن همراه با سرویس ارزش افزوده بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۵    
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر انتظارات برای افزایش کمتر نرخ های بهره آمریکا در سال میلادی آینده، اندکی افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۳    
ارزش دلار آمریکا در بازار معاملات آسیایی روز چهارشنبه تحت تاثیر تزلزل پوند انگلیس و همچنین افزایش نرخ بهره اوراق خزانه داری آمریکا نسبت به کمترین میزان آن از سه ماه گذشته افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۰    
دبیر انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه قیمت های جدید محصولات لبنی طی حدود یک هفته آینده اعمال می شود، گفت:محصولات جدید با نرخ های جدید از یک هفته دیگر به بازار می آیند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۶    
وزیر انرژی روسیه گفت برنامه این کشور کاهش تدریجی تولید نفت است، بنابراین قصد دارد تولید نفت خود را در ژانویه تنها 50 هزار تا 60 هزار بشکه در روز کم کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۱    
مدیر اداره اطلاعات انرژی آمریکا گفت آمریکا سال 2018 را به عنوان بزرگترین تولید کننده نفت خام جهان به پایان می رساند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۱    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه هواپیمای سوخو استانداردهای جهانی را رعایت کرده است و از نظر ما، رد نمی شود، گفت: در صورت استقبال شرکت های ایرانی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۲    
نهاد ناظر بازار سرمایه کلیه معاملات روز گذشته فرابورس را به دلیل ایراد فنی در سامانه معاملات، خارج از تأیید این نهاد اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۰    
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 72 سنت، معادل 1.2 درصد افزایش به 60 دلار و 92 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۷    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان این که اتفاق جدیدی در بحث فروش هواپیمای مسافری سوخو (سوپر جت) نیفتاده است، گفت: آمریکایی ها با فروش سوخو 100 به ایران مخالفت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۳    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید برای مردم کشور سهمیه تعیین کنیم نه برای خودرو، چون در کل کشور 18 میلیون خودرو داریم و 60 درصد مردم خودرو ندارند و از منافع حاصله بی نصیب هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۵    
آمارهای رسمی اداره آمار فدرال آلمان نشان می دهد که ارزش کالاهای آلمانی صادر شده به ایران در ماه اکتبر به حدود 400 میلیون یورو معادل 455 میلیون دلار رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 85 درصد رشد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۳    
نگاهی به تحولات بازار مسکن از آبان ماه سال 96 تا آبان سال 97 نشان می دهد، مناطق 5، 4 و 2 در زمره پرطرفدارترین مناطق پایتخت برای خرید و فروش مسکن بوده اند و حتی جهش قیمت مسکن از ابتدای سال جاری هم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۵    
عرضه مسکن در محدوده فرسوده و مستعد ساخت و ساز در درون شهرها به دلیل نارسایی سیاست جدید دولت، با سه مجهول مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۳    
افزایش قیمت مسکن و اجاره بها فاصله طبقاتی در جامعه را رشد می دهد، برای کاهش هزینه نهایی مسکن می توان با حمایت صحیح از تولید و عرضه و مقابله جدی با سوداگران بازار مسکن با اجرای مالیات بر عایدی سرمایه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۲    
یک کارشناس اقتصادی گفت: ارزش پول ملی بر اثر شوک از ناحیه تحریم ها و همچنین تورم و ضعف اقتصادی کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۲    
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از رفع مسائل مربوط به تهاتر زمین برخی پیمانکاران مسکن مهر این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۸    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از ابتدای دی کالا های محرز قاچاق پوشاک، مورد هدف مبارزه قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۱    
پنج روز پس از تمدید توافق کاهش تولید از سمت کشورهای عضو و غیرعضو اوپک، بحث ها حول محور اثرگذار بودن یا نبودن این تصمیم در ایجاد تعادل در بازار ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۱    
به گفته مدیرعامل توانیر، تنها تقاضای صنعت برق از لایحه بودجه سال 1398، این است که پولی را که در قبوض مشترکان تحت عنوان تعرفه برق دریافت می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۱    
واسطه های ملکی می گویند در هفته های اخیر رشد قیمت مسکن شهر تهران به نقطه ی پایانی نزدیک شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۰    
در حالی نوبخت مدعی عدم امکان افزایش میزان یارانه نقدی به دلیل افزایش نیافتن قیمت حامل ها در سال های اخیر است که در دولت روحانی قیمت و مصرف فرآورده های نفتی و گاز و در نتیجه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۵    
دو عاملی که می تواند موجب افزایش قیمت جهانی طلا تا پایان سال جاری میلادی شود، سیاست های فدرال رزرو آمریکا و روشن شدن وضعیت تجاری مبهم میان آمریکا و چین است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۱    
سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان که از دو ماه پیش جایگزین شورای رقابت در قیمت گذاری خودرو شده هنوز به طور شفاف سازوکار تعیین قیمت را اعلام نکرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۱    
پارلمان بخش خصوصی پایتخت در هفته پرکار خود، روز گذشته نشست هیات نمایندگان را برگزار کرد و میهمان ویژه این نشست رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی بود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۵    
یکی از روش های پیش بینی قیمت ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۳۹    
رئیس کمیته مزد کانون عالی شوراها با اشاره به اینکه تا عقب ماندگی مزدی 97 جبران نشود وارد بررسی دستمزد 98 نمی شویم گفت: شش جلسه شورای عالی کار طلبکار هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۳۲    
مرغداران نامه ای سرگشاده برای رئیس جمهور نوشتند و در آن قیمت های اعلامی کارگروه تنظیم بازار برای مرغ را غیرکارشناسی و دستوری خوانند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۷    
دولت چین از کشف یک معدن بزرگ نقره با ذخایر تقریبی 1500 تن نقره در مرکز این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۱۷    
آمارهای موسسه ریفینیتو اکون، نشان می دهد استرالیا در ماه نوامبر توانست با پشت سر گذاشتن قطر به بزرگ ترین صادرکننده LNG در جهان تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۷:۵۹    
در ساخت نیروگاه هرمز که امروز با حضور وزیر نیرو و معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد، به جای استفاده از ظرفیت های داخلی و ایجاد کار برای نیروی کار ایرانی در صنعت نیروگاهی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۷:۲۰    
صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که تورم ونزوئلا در سال 2018 به یک میلیون درصد و در سال آینده به 10 میلیون درصد خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۶:۵۵    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی در مناطق غربی تهران طی آذر ماه 97 است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۶:۲۰    
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران می گوید اقدام وزیر کار در اعلام اسامی مدیران و اعضای هیات مدیره شرکتهای تابعه این وزارتخانه اگرچه مثبت و اثرگذار بوده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۵:۵۴    
برای خرید یک واحد 100 متری، نوساز در منطقه شیخ بهایی جنوبی، نرسیده به همت باید در حدود یک میلیارد تومان هزینه کنید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۵:۳۴    
داده ها حاکی از آن است که استرالیا برای نخستین بار در ماه نوامبر از قطر بعنوان بزرگترین صادرکننده گاز ال ان جی در جهان سبقت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۴:۵۲    
براساس آمار گمرک در 4 ماهه نخست سال 97 بیش از 71 تن نخود فرگی از کشور های مختلف جهان به ویژه امارات متحد عربی وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۴:۳۸    
با برنامه ریزی هدفمند و هوشمندانه؛ جمعیت، پتانسیلی ویژه در تسریع فرآیند توسعه اقتصادی هر کشوری بشمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۳:۵۱    
آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه لویزان تهران در آذر ماه 97 می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۳:۲۱    
با وجود اینکه سطح معاملات مسکن در میانه پاییز به حد ماه نیمه تعطیل سال یعنی فروردین ماه رسیده است، مراجعه برای خرید آپارتمان های بیش از 10 سال ساخت به دلیل مزیت قیمتی آنها بیش از دیگر واحدهای عرضه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۲:۳۱    
رییس اتحادیه املاک با بیان این که تلاطم بازار مسکن ناشی از خرید و فروش سفته بازانه در حال فروکش است، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۱:۲۱    
نماینده دفتر منطقه ای یونسکو در تهران، اعلام کرد: نرخ تقاضای آب در جهان رو به افزایش است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۰:۳۶    
استاد مهندسی آب دانشگاه مشهد 7 راهکار اساسی برای عبور کشور از بحران آب مطرح کرد و گفت: اگر امروز شروع کنیم 50 سال زمان می برد اما خوشبین هستم که موفق می شویم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۳:۵۳    
رئیس اتحادیه صنف پرنده و ماهی تهران، با تشریح دلایل افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ در بازار، گفت: قیمت مرغ امروز به کیلویی 12600 تومان رسیده است و اگر شرایط فراهم باشد 1.5 ماه دیگر قیمت پایین می آید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۳:۳۹    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 20 میلیون از جمعیت ایران در شرایط بد مسکنی به سر می برند گفت: دولت در تلاش است تا با بازآفرینی شهری ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۳:۱۵    
مدیرعامل سازمان میوه و تره بار شهرداری تهران از توزیع گوشت منجمد با کارت ملی در میادین میوه و تره بار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۳:۰۱    
معاون مدیرعامل شرکت نفت در امور عملیات غیرصنعتی گفت: با وجود شیطنت برخی دولت ها خوشبختانه با درایت وزیر نفت، ایران از برنامه کاهش تولید اوپک مستثنی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۳۳    
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از ثبت نام حدود یک میلیون و 100 هزار نفر برای دریافت کارت هوشمند سوخت المثنی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۲۵    
حقوق کارکنان سفارتخانه ها و نمایندگی های ایران در خارج از کشور به صورت ارز (یورو) پرداخت می شود که معادل ریالی آن رقم قابل تاملی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۱۹    
اقتصاد ایران امروز از یک سو با افزایش بهای خودروها در معاملات روبرو بود و از سوی دیگر با کاهش قیمت دلار در بازارها به طوری که در میانه روز بانک ها دلار را 100 تومان گران تر از بازار آزاد خریداری می ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۱۳    
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا گفت: در زمینه فروشندگان سکه با مشکلاتی با بانک مرکزی مواجه هستیم و علی رغم تلاش اتحادیه تاکنون موفق به برگزاری جلسه ای در این خصوص با بانک مرکزی نبوده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۰۶    
به دلیل بروز اشکال فنی سامانه معاملات، تمامی معاملات صورت گرفته در این بازار از سوی ناظر بازار فرابورس ابطال شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۸    
برآوردهای مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد خط فقر در تابستان امسال نسبت به تابستان گذشته در مناطق مختلف کشور به حدود بین 22 تا 25 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۶    
امروز طلا و سکه و ارز در حد قابل توجهی کاهش قیمت را تجربه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۵۵    
قیمت برخی خودروهای تولید داخل امروز نسبت به روز قبل کاهش یافت . قیمت پراید 111 حدود 100 هزار تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۴۹    
در راستای اجرای مصوبه 209 شورای عالی هماهنگی ترابری کشور، در نشست مسئولان سازمان راهداری، کانون رانندگان و انجمن صنفی کامیونداران ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۲۶    
سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت: دومین شرکت خودروسازی بعد از ایران خودرو در آینده ای نزدیک در استان استقرار یافته و فعالیت خود را آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۵۶    
طی حکمی از سوی مهندس هاشم یکه زارع،مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، مسعود وثوق به سمت عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیر عامل شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو- ایساکو- منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۸    
در حالی 13 روز از اظهارنظر وزیر صنعت در کذب بودن قیمت گذاری خودرو 5 درصد کمتر از بازار می گذرد که امروز این مقام مسئول در صحبتهایی جدید این موضوع را تأیید و خبر از اعلام قیمت های جدید خودرو طی دو ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۰    
معاملات غیررسمی مانند قولنامه یکی از رایج ترین روش های کلاهبرداران برای زمین خواری است. دولت و نهادهای قانونگذار با بی اعتبار نمودن معاملات غیررسمی، می توانند راه را بر کلاهبرداران ببندند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۳    
وزارت جدید راه و شهرسازی تصمیم به تشکیل دوباره شورای عالی مسکن گرفته است، استراتژی که با توجه به بازار آشفته مسکن می تواند راه کار قابل قبولی برای مدیریت این حوزه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۸    
بده بستان های سیاسی خودروسازان با افراد پرنفوذ در دستگاه های اجرایی مختلف کشور، یکی از آفات کنونی صنعت خودروسازی کشور است که زمینه رانت، فساد و تخلف را فراهم کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...