شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۳:۵۲Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهپیمایی»

ایران اکونومیست   ۹ ساعت پیش    
به گزارش روز شنبه ایران اکونومیست، نداف آیال خبرنگار روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نوشت: آیزنکوت در فضایی تهاجمی به این بهانه که نتانیاهو به اسرائیل و منافع آن آسیب مهلکی وارد کرده است، وارد اپوزیسیون می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۰ ساعت پیش    
یکی از کاربران فضای مجازی نسبت به عکس یکی از راهپیمایی کنندگان روز سیزده آبان واکنش نشان داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مناطق مختلف بحرین شاهد برگزاری تظاهراتی در رد عادی سازی روابط و محکومیت سفر رئیس رژیم صهیونیستی به منامه بود. مردم بحرین بار دیگر موضع خود را مبنی بر رد عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به خلاف رژیم حاکم کشورشان (آل خلیفه) اعلام کردند و راهپیمایی هایی را در بیش از یک منطقه برای محکوم کردن سفر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ده ها نفر از فعالان حقوق بشری با برگزاری راهپیمایی در پایتخت آرژانتین از ملت مظلوم فلسطین حمایت کردند.
آنا / روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: هدف ما این است تا در مراسم اربعین از خدمات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر نیز استفاده کنیم تا یک مشارکت همه جانبه برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر در سفر به کشور عراق با سرکنسول ایران در کربلا دیدار و پیرامون راهکارهای رفع چالش های مراسم اربعین در سال آینده گفت وگو کرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که رئیس رژیم آپارتاید اسرائیل یکشنبه به منامه سفر خواهد کرد، بحرینی ها دست به تظاهرات در مخالفت با اقدامات رژیم آل خلیفه در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی زده اند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۲    
علاوه بر زاهدان، در برخی شهرهای دیگر استان سیستان و بلوچستان از جمله چابهار، خاش و ... نیز تجمعات اعتراضی برگزار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ده ها نفر در آرژانتین با تجمع مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در بوئنوس آیرس ، همبستگی خود را با ملت فلسطین در روز جهانی آن اعلام کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۰    
احمد صالحی آرا با بیان اینکه روحیه مقاومت و ظلم ستیزی مردم در اربعین حسینی تقویت می شود، گفت: مردمی که با فهم و خلوص در راهپیمایی شرکت می کنند، روحیه ظلم ستیزی را به معنای واقعی جلوه می دهند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه گفت: دشمن احساس می کند که در حوزه نظامی نمی تواند اقدامی علیه ما انجام دهد، چون نتیجه آن را می بیند؛ اما در حوزه امنیتی با ارسال سلاح و ترور هایی که انجام می شود به صورت دزدکی اقداماتی علیه ما می کنند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۶:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
عباس عبدی در اعتماد نوشت: صدای مردم کدام است؟ این روزها بحث درباره اینکه صدای مردم چیست، بالا گرفته است. منتقدان معتقدند که حکومت صدای مردم، یعنی معترضین را نشنیده یا شنیده ولی نمی پذیرد یا خود را به نشنیدن زده است ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی گفت: راهپیمایی 22 بهمن سال جاری می تواند به انعکاس صدای مردم و ملت ایران تبدیل شود و انتظار داریم با برنامه ریزی دقیق و منسجم و اهتمام تمامی دستگاه های عضو این ستاد، مراسم ویژه و باشکوهی را برگزار نماییم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
دهقان گفت: به زودی در دادگاه ها و مراجع بین المللی از رسانه های فارسی زبان معاند شکایت خواهیم کرد و نتیجه آن را به مردم گزارش خواهیم داد.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون ماده 10 قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی گفت: پیش نویس دستورالعمل برگزاری تجمع ها و راهپیمایی های قانونی در وزارت کشور تهیه و مقرر شد این پیش نویس در کارگروه خانه احزاب نیز بررسی شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل سیاسی وزارت کشور و دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب خبر داد به زودی پیش نویس آیین نامه اجرایی برگزاری تجمعات و راهپیمایی های قانونی برای ارائه مشورت های لازم در اختیار خانه احزاب ایران قرار خواهد گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۷    
صدها هزار تن از مردم مکزیک در پایتخت این کشور به نشانه حمایت از رئیس جمهور کشورشان که پیش تر روی کار آمدنش در راس امور منجر به بزرگ ترین اعتراضات مکزیک شده بود، دست به راهپیمایی زدند.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۳    
نانجینگ، چین/ اعتراض مردم به محدودیت های کووید. عکس: Reuters پکن، چین/ معترضان در طول یک راهپیمایی برای قربانیان آتش سوزی مرگبار و همچنین اعتراض به محدودیت های سخت کووید تجمع کردند. عکس: AFP
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: نقایص قوانین و رفتارهای سلیقه ای درباره اجازه تجمعات و راهپیمایی ها باید اصلاح شود. همه مقامات جمهوری اسلامی ایران حق تجمعات و اعتراضات را به رسمیت شناخته و همواره بر آن تاکید کرده اند.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۳:۵۷    
شاید شما هم شنیده یا دیده اید که عده ای از ایرانیان خارج از کشور در خیابان های این کشور و آن کشور، بخصوص کشورهای اروپایی به خیابان های می آیند و بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شعار می دهند، راهپیمایی های اعتراض آمیز برگزار می کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بوستان به ناآرامی های اخیر اشاره کرد و گفت: به کوری چشم دشمنان 80 درصد از شرکت کنندگان در راهپیمایی 13 آبان امسال دهه هشتادی ها بودند.
گمرک جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۱    
جمعی از کارکنان ولایتمدار گمرک بوشهر که در رأس آنان ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر حضور داشت با شرکت در راهپیمایی میثاق با ولایت ضمن تجدید پیمان با آرمانهای نظام و انقلاب اسلامی ، فتنه های اخیر دشمنان انقلاب اسلامی را محکوم کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران : عمران خان، نخست وزیر پیشین پاکستان به واسطه ترس از اوج گیری هرج و مرج راهپیمایی اعتراضی اش به اسلام آباد را لغو کرد.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
قانون حجاب اجباری از ماه نخست انقلاب به کشکمش میان حکومت و معترضان تبدیل شده و هر بار معترضان اعتراض کردند، طرفداران نظام نیز در برابر آن ها راهپیمایی راه انداختند. اما این موضوع چگونه به عرف تبدیل شد و چه مبارزه هایی برای لغو آن انجام شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فکرشهر: عمران خان، نخست وزیر پیشین پاکستان اعلام کرد که حزب تحریک انصاف از همه مجالس قانونگذاری محلی و استانی استعفا خواهد داد و تجمعات اعتراضی را لغو می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عمران خان اعلام کرد که حزب او از تمامی مجالس قانونگذاری محلی و ایالتی پاکستان استعفا می دهد و راهپیمایی اعتراضی به اسلام آباد را متوقف می کند زیرا نگران آن است که این اقدام باعث ویرانی در کشور شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مردم آذربایجان شرقی پیش از اعزام و حین مسابقات تیم ملی فوتبال در ششمین حضور کشورمان در جام جهانی حمایت های معنوی و فرهنگی خود را در قالب بافت فرش نفیس و برپایی راهپیمایی حمایتی از تیم ملی را انجام دادند که در نوع خود خاص و ویژه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
صد ها معلم آلمانی روز جمعه اعتصاب و در خیابان های برلین راهپیمایی کردند.
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۶    
آژانس فضایی روسیه شب گذشته اعلام کرد، عملیات راهپیمایی فضایی فضانوردان این کشور در ایستگاه فضایی بین المللی به دلیل نقص فنی در لباس های فضایی، متوقف شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه زرندیه با اشاره به شکست دشمن در عرصه های مختلف گفت: آنچه از راهپیمایی ها و اجتماعات انقلابی مشاهده می شود حضور پرشور و باصلابت جوانان و نوجوانان نسل سوم و چهارم در حمایت از انقلاب است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده جدید ارتش پاکستان به عنوان یکی از شاخه های قدرت این کشور درحالی معرفی می شود که این انتصاب به یکی از جنجالی ترین مسائل در اوضاع سیاسی از قبل متشنج پاکستان تبدیل شده و همزمان با تداوم راهپیمایی بزرگ مخالفان دولت صورت می گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۷    
یک کارشناس مسائل سیاسی در چهارمحال وبختیاری راهپیمایی اربعین، غلبه بر کرونا با وحدت و همدلی، اجرای سرود سلام فرمانده در 80 کشور دنیا و همراه ساختن نسل جدید را از مصادیق تولید قدرت فرهنگی و نرم برای انقلاب اسلامی در یکی دو سال اخیر دانست و گفت: دشمن لازم بود در چنین شرایطی یک فتنه ترکیبی راه بیندازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۳:۴۱    
امام جمعه موقت قزوین گفت: خیلی ها گفتند که بعد از راهپیمایی اربعین به خاطر اغتشاشات ذائقه ملت ما تلخ شد و واقعیت این است که یک روی سکه این اغتشاشات همین تلخ کردن ذائقه شیرین مردم بعد از مراسم پرشکوه اربعین بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۳:۴۱    
امام جمعه قزوین گفت: اربعین نخستین رزمایش و همایش اقتدار امت اسلام است و هر کدام از ما که به اربعین رفتیم و این راهپیمایی بزرگ را تماشا کردیم، روحیاتمان بازسازی شده و قدرت معنوی ما از برکات اربعین به شدت افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های تایلند گزارش دادند،ده ها معترض ضد دولتی در راهپیمایی "اپک 2022 را متوقف کنید" در مقابل شورای شهر بانکوک تجمع کردند.این گروه از معترضان شامل اعضای "اتحادیه فقرا" و دانشجویان از گروه های حامی دموکراسی از دانشگاه های استانی در مقابل شورای شهر بانکوک ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: بر اساس اصل 27 قانون اساسی تشکل های اجتماعی، تجمع های سیاسی و راهپیمایی بدون حمل سلاح، به شرط آن که مخل به مبانی اسلام نباشد آزاد است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
جلال زاده رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی ارزیابی انجام شده کل معترضان کف خیابان در حوادث اخیر حدود 600 هزار نفر بودند، یادآور شد: این در حالیست که با وجود تبلیغ نکردن آنچنانی برای فراخوان راهپیمایی 13 آبان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: در جهت اجرای اصل 27 قانون اساسی مبنی بر آزادی تشکیل اجتماعات و راهپیمایی ها بدون حمل سلاح به شرطی که مخل امنیت اسلام نباشد، باغ جنت شیراز به عنوان نخستین مکان برای برگزاری این اجتماعات در این کلانشهر تعیین شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مجید شریف واقفی... یکی از رهبران سازمان مجاهدین خلق بود که توسط دیگر اعضای سازمان به خاطر تعلقات اسلامی اش کشته شد ... شریف واقفی در سال 1342 در واقعه پانزده خرداد در قم به رهبری سید روح الله خمینی در ردیف کفن پوشان به پشتیبانی از خمینی راهپیمایی کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران همواره در آزمون های سخت سرافراز بوده و حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 13 آبان مهر تاییدی بر این ادعا است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
پایان مماشات چندی است از سوی برخی مخالفان اعتراض مطرح می شود؛ روز 13 آبان بود که تصاویری از دست نوشته هایی در راهپیمایی این روز منتشر شد که هشتگی با همین عنوان داشت و بالای آن نوشته بود خون را با خون پاک می کنیم همین تصاویر آغازگر موج جدیدی بود که به مرور در زبان و بیان برخی تریبون دارها هم وارد شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۲    
مردم شهرستان جهرم با برگزاری راهپیمایی تعرض به مرقد امام جمعه فقید جهرم و مسجد امام موسی کاظم (ع) این شهرستان را محکوم می کنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۸    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس گفت: طرح ساماندهی تجمعات که اکنون در این کمیسیون در حال بررسی است نباید به شکل عجولانه تصویب شود و ضرورت دارد بررسی و نهایی کردن آن موکول به آرام شدن فضای کشور شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۳۵    
ساری – ایرنا – نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری از راهپیمایی میلیونی مردم ایران در نهم دی 1388 به عنوان حماسه ای نام برد که در آن ملت ایران بصیرت والای خود را نسبت به ولایت فقیه و پشتیبانی از آن به نمایش گذاشتند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۱    
پلیس فرانسه راهپیمایی روزگذشته معترضان پایتخت فرانسه را سرکوب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مردم ولایتمدار و انقلابی آبدانان با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه قرآن سوزی و قداست زدایی توسط اغتشاشگران را محکوم کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امت حزب الله و شهید پرور شهرستان خوی، بعداز تجمع مردمی علیه اغتشاشگران و حرمت شکنان در میدان بسیج با برپایی نماز مغرب و عشاء به امامت امام جمعه خوی در مسیر خیابان امام راهپیمایی کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب درباره صحنه گردانان حوادث اخیر گفتند: ادعا میکنند طرفدار ملت ایران هستند در حالیکه ملت ایران، ملت مسلمان و ملت قرآن و امام حسین است؛ کسانیکه به امام حسین و به اربعین و راهپیمایی میلیونی آن اهانت و بی حیایی می کنند، طرفدار ملت ایران هستند؟
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در دیدار مردم اصفهان: صحنه گردان های اغتشاشات خودشان را طرف دار ملّت ایران وانمود میکنند/ خب ملّتِ ایران ملّتِ مسلمان است، ملّتِ قرآن است، ملت امام حسین است ...