پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۳:۴۷Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهپیمایی»

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کاشان گفت: تجمع و راهپیمایی نداریم، اما روز 13 آبان یک اجتماع محدود با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان کاشان با سخنرانی سید جواد سادات نژاد خواهیم داشت.
همزمان با سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) مردم یمن به خیابان ها خواهند آمد تا اهانت های اخیر رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس اسلام را محکوم کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: راهپیمایی 13 آبان امسال به صورت تجمعی وحضوری برگزار نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۳۴    
گروه استان ها- مسئول بسیج دانش آموزی خوزستان با اشاره به برگزار نشدن راهپیمایی یوم الله 13 آبان در خوزستان گفت: 254 برنامه برای پاسداشت یوم الله 13 آبان در فضای مجازی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر _ایرنا _ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: راهپیمایی 13 آبان امسال در این استان برای پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا به صورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۲    
زنجان- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه امسال به دلیل شرایط کرونایی، راهپیمایی 13 آبان برگزار نمی شود، گفت: این به معنای تعطیل شدن استکبارستیزی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۷    
ایسنا/زنجان مسئول بسیج دانش آموزی استان زنجان گفت: همزمان با هفته بسیج دانش آموزی، پویش آمریکا باید از منطقه برود در زنجان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با راهپیمایی ها و دیگر فعالیت ها در کشورهای اسلامی، یمنی های ساکن عدن نیز در محکومیت اهانت رئیس جمهور فرانسه به اسلام و پیامبر اکرم (ص) تظاهرات کردند.
سینا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۱    
سیناپرس: سازمان فضایی روسیه در نظر دارد جهت انجام برخی تغییرات در ایستگاه بین المللی فضایی، دو برنامه راهپیمایی در این ایستگاه انجام دهد. این ماموریت در راستای تخلیه بخشی از این ایستگاه با عنوان پیرس انجام خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۱:۰۵    
دنیای اقتصاد : همزمان با اعلام برگزاری مراسم 13 آبان در تهران، سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی کشور اعلام کرد که قطعا نباید راهپیمایی 13 آبان برگزار شود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۰۲    
ویکتوریا: پس از اینکه درختی کهن که برای بومی های استرالیا مقدس بود توسط مسئولان شهرداری استرالیا ریشه کن شد، مردم منطقه ویکتوریا همراه بومیان به عنوان اعتراض راهپیمایی کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۳۵    
صد ها فلسطینی در نوار غزه در اعتراض به اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اسلام در خیابان های غزه راهپیمایی کردند.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده بسیج دانش آموزی خوزستان گفت: طبق دستور سردار سلامی برگزاری راهپیمایی 13 آبان در مناطق با وضعیت قرمز کنسل اعلام شد چراکه تجمع و راهپیمایی باعث انتشار و شیوع ویروس کرونا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حدود 10 هزار نفر از مردم بنگلادش روز سه شنبه با برپایی یک راهپیمایی گسترده علیه اظهارات امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه تظاهرات کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
با تصمیم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه مراسم راهپیمایی 13آبان برگزار نمی شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۱۶    
سخنگوی وزارت بهداشت درباره برگزاری یا عدم برگزاری راهپیمایی روز 13 آبان گفت: قطعا نباید این راهپیمایی برگزار شود مگر اینکه اتفاق دیگری بیفتد. در شرایطی که مقام معظم رهبری سلامتی مردم را در اولویت بیشتری نسبت به عزاداری ها قرار دادند، برگزاری راهپیمایی دغدغه جدی نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: به علت محدودیت های کرونایی، سیزده آبان امسال راهپیمایی و تجمع فشرده نداریم. در تهران، فقط مراسمی محدود با رعایت پروتکل ها خواهیم داشت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ هزاران مسلمان در بنگلادش در راهپیمایی گسترده ای شرکت کرده و خواستار تحریم کالاهای فرانسوی به خاطر اهانت به پیامبر اسلام (ص) و مسلمانان شدند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سخنگوی وزارت بهداشت در مورد راهپیمایی 13 آبان و برگزاری یک تجمع در مشهد اظهارنظر کرد. جشن بیعت در مشهد سیما سادات لاری: * (در مورد تعطیلی های مربوط به شیوع کرونا) ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خانه ملت ؛ نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور،گفت: 13 آبان اهتزار پرچم مبارزه با استکبار است اما به اقتضای شرایط کنونی در چارچوب مصوبات ستاد مقابله با کرونا عمل می کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۱    
انجمن علمای فلسطین در محکومیت توهین به اسلام و پیامبر اکرم (ص) در برابر مرکز فرهنگی فرانسه در نوار غزه کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد، همزمان با آن فلسطینی ها در اعتراض به توهین مکرر فرانسه به پیامبر اکرم راهپیمایی کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۶    
سخنگوی وزارت بهداشت، در رابطه با نظر این وزارتخانه در مورد راهپیمایی یوم الله 13 آبان گفت: این کار در حال حاضر ضرورت ندارد و وزارت بهداشت نیز با آن موافق نیست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه دولت ها باید سفیر فرانسه را احضار و اخطار شدیدالحنی به مقامات این کشور دهند تاکید کرد، گفت: در این رابطه شورای حقوق بشر و مجامع جهانی باید به میدان بیایند و اقدام فرانسه را محکوم کنند.
برترین ها / ملیت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۶۱ سایت دیگر  
خبرگزاری سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، به سوالات خبرنگاران در ارتباط با بیماری کرونا، دارو، واکسن، پروتکل های بهداشتی، محدودیت های کرونایی و...، پاسخ داد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای تجمع روز گذشته جمعی از معترضان به وضعیت رو به افول بورس ایران مقابل مجلس شورای اسلامی و برخی پلاکارد های حاوی اعتراض به تصمیمات حسن روحانی رئیس جمهوری، یادآور خاطرات تلخ مالباختگان موسسات قرض الحسنه ای بود که وسوسه سودخواری ویژه ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۰    
خبرفوری: او ساکسفون می زند و همزمان مردم اجازه ورود نیروهای سرکوب به "قلب" راهپیمایی را نمی دهند. این ویدیو مربوط است به اعتراضات شیلی و اسم آهنگ حق زندگی در صلح است از ویکتور خارا.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
راست گرایان افراطی در رم و ناپل ایتالیا به خیابان ها ریختند و با نیروهای پلیس درگیر شدند. در لندن نیز در اعتراض به قوانین جدید محدود کننده کرونایی راهپیمایی کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسابقه و پویش کودکان اربعین با هدف شبیه سازی راهپیمایی اربعین و زنده نگه داشتن یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی با اعلام اسامی برگزیدگان از میان بیش از 175 هزار شرکت کننده به کار خود پایان داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسابقه و پویش کودکان اربعین با هدف شبیه سازی راهپیمایی اربعین و زنده نگه داشتن یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی با اعلام اسامی برگزیدگان از میان بیش از 175 هزار شرکت کننده به کار خود پایان داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سازمان دانش آموزی آذربایجان شرقی از برگزاری پویش دانش آموزی هشتگ 13 آبان در بستر شبکه شاد به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان ماه خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار تالش گفت: امسال در یوم الله 13 آبان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا راهپیمایی نخواهیم داشت و برنامه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود در فضاهای باز و غیرمسقف اجرا خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تعداد زیادی از عناصر وابسته به ائتلاف سعودی در مرز یمن با عربستان، خواستار پایان جنگ و پرداخت حقوق معوقه خود شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
42 سال پیش مردم انقلابی شهرستان کبودراهنگ در یک حماسه بزرگ بر ضد رژیم مستبد شاهنشاهی راهپیمایی می کنند که مورد تحسین امام خمینی (ره) هم قرار می گیرد.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: فرماندار و امام جمعه ثلاث باباجانی در پیامی مشترک از مردم شهید پرور شهرستان ثلاث باباجانی جهت شرکت در راهپیمایی 13 آبان دعوت بعمل آوردند.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز 13 آبان در شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد برگزاری این مراسم؛ تشکیل شد.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: مراسم راهپیمایی 13 آبان با حضور مسئولین،اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی 13 آبان با حضور مدیران مدارس شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از مسلمان مقیم فرانسه با برپایی راهپیمایی در پاریس، هرگونه خشونت را محکوم کردند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
صد ها تن از حامیان شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه پس از نماز جمعه در شهر ابوجا پایتخت نیجریه با برگزاری راهپیمایی...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: تصویر مربوط به حضور ظریف در آمریکا مقابل بیمارستانی ست که محمدرضا پهلوی در آن بستری بوده. یک راهپیمایی اعتراضی نسبت به حضور او در آمریکا، مربوط به 30 مهر 1358، این تصویر در دو روز گذشته در فضای مجازی پربیننده بوده.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۶    
تظاهرکنندگان سودانی در راهپیمایی خود پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند. یک معترض سودانی نیز در شرق خارطوم به ضرب گلوله نیروهای پلیس کشته شد و 14 تن دیگر نیز زخمی شدند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری اجتماع بزرگ یوم الله 13 آبان در میدان شهدای ذهاب رشت، گفت: این مراسم با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ظرفیت رسانه های لرستان در جهت رساندن پیام وحدت، تعمیق بخشیدن و آگاهی نسل جوان به برنامه های نظام سلطه به کار گرفته شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۳    
سربازان ارتش نیجریه به سوی معترضانی که علیه خشونت یگان ویژه ضد سرقت در این کشور دست به راهپیمایی اعتراضی زده بودند، تیراندازی کرد و در جریان این تیراندازی دو نفر هدف قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- محرم و اربعین برای خیلی هاکه قصد یاری رسانی دارند تمام نشده، مثل مجمع محبان حضرت زهرا(س) که به یاد راهپیمایی اربعین دست مستمندان را می گیرند و انسانیت می پراکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۸    
راهپیمایی مردم نجف آباد بعد از نماز ظهر و عصر و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در میدان امام (ره) برگزار شد.