پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۳:۳۸Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهپیمایی»

حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۱    
حوزه/مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان یزد گفت: آموزش و اعزام طلاب مُبلغ بعد از مساعد شدن شرایط جهت راهپیمایی اربعین در حال برنامه ریزی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعتراضات مردم الجزایر علیه نظام حاکم چند روزی است که افزایش یافته، به طوری که هزاران نفر از معترضین برغم ممنوعیت راهپیمایی به دلیل شیوع ویروس کرونا همچنان با تجمع در خیابان های سراسر این کشور به وضع موجود معترض هستند و حال این پرسش مطرح است که، این اعتراضات تا کجا ادامه خواهد داشت.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۳۵    
فضانوردان ناسا با انجام یک راهپیمایی فضایی 7 ساعته ایستگاه فضایی بین المللی را برای نصب پنل های خورشیدی جدید آماده کردند. از عمر ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) بیش از بیست سال می گذرد. انرژی ایستگاه در طول این دو دهه توسط هشت پنل سیلیکونی 34 متری تأمین شده است ...
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بسیاری از شهرها و مناطق بحرین شب گذشته در همبستگی با زندانیان عقیدتی و سیاسی این کشور شاهد برگزاری راهپیمایی و تجمع اعتراض آمیز علیه رژیم آل خلیفه بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس و نیروی ضد شورش میانمار روز سه شنبه برای متفرق کردن جمعیت معترض به کودتای نظامی این کشور در شهر یانگون از گاز اشک آور استفاده و بیش از 10 خبرنگار که مشغول پوشش این راهپیمایی بودند را بازداشت کرد.
برترین ها / اسپاش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دو فضانورد خارج از ایستگاه فضایی بین المللی پیاده روی کردند تا عملیات ارتقای پنل های خورشیدی آن را انجام دهند. روز گذشته کیت روبینز و ویکتور گلاور، فضانوردان حاضر در ایستگاه فضایی بین المللی، یک پیاده روی فضایی انجام دادند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - جمعی از مخالفان نخست وزیر ارمنستان وارد یک ساختمان دولتی شده و از کارمندان وزارتخانه ها خواستند در راهپیمایی برنامه ریزی شده نیکول پاشینیان که قرار است امروز عصر (دوشنبه) برپا شود، شرکت نکنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۱    
همزمان با افزایش درخواست ها برای یک واکنش بین المللی متحدتر پس از بدترین خشونت صورت گرفته در میانمار از زمان کودتای ماه گذشته، معترضان میانماری امروز (دوشنبه) با بی اعتنایی به سرکوب های نیروهای امنیتی که روز یکشنبه منجر به کشته شدن 18 تن شد، مجددا دست به راهپیمایی زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۱    
آرمن پرس اعلام کرد: نخست وزیر ارمنستان عصر امروز طرفداران خود را به راهپیمایی دعوت کرد؛ همزمان مخالفان دولت هم تظاهرات ضد دولتی برگزار خواهند کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
پلیس تایلند علیه معترضانی که روز یکشنبه در نزدیکی یک پایگاه نظامی در بانکوک راهپیمایی می کردند و از پادشاه می خواستند تا فرماندهی مستقیم این واحد ارتش را که در آنجا مستقر بود، واگذار کند، متوسل به شلیک گاز اشک آور و استفاده از آب پر فشار شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
یورو نیوز: در روز خونین اعتراضات در میانمار دست کم 18 نفر در جریان سرکوب شدید تظاهارت به دست پلیس کشته شدند. هزاران نفر از مخالفان دولت کودتا در روز یکشنبه 28 فوریه (10 اسفند) همچون روزهای گذشته در یانگون ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
در پی تنش های سیاسی اخیر در ارمنستان، نخست وزیر این کشور که معترضان خواهان کناره گیری وی از قدرت هستند، فردا را روز راهپیمایی در حمایت از قانون تعیین کرد و از مردم خواست حضور حداکثری داشته باشند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۶    
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به خاص بودن سال 1400 به خاطر دو جشن نیمه شعبان گفت: باید جشن نیمه شعبان اول را در 9 فروردین به 12 فروردین؛ سالروز استقرار نظام اسلامی گره بزنیم و مجموعه برنامه های تبلیغی و تولیدات فرهنگی باید تلفیقی از هر دو مناسبت باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نصرت الله لطفی با اشاره به راهپیمایی خودرویی و موتوری باشکوه 22 بهمن گفت: راهپیمایی ابتکاری 22 بهمن، زنده بودن و خسته نبودن مردم ایران را نشان داد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۴    
تونس- ایران پرس: همزمان با دهمین سالگرد پیروزی بیداری اسلامی در تونس و به درخواست جنبش النهضه اسلامی تونس بیش از 60 هزار نفر در پایتخت این کشور راهپیمایی کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- تظاهرات صدها ایرلندی در اعتراض به محدودیت های کرونایی در دوبلین روز شنبه با مداخله پلیس به خشونت کشیده شد. به گزارش ایرنا، ماموران پلیس معترضان را باتوم مورد حمله قرار داده و با توسل به زور تلاش کردند تا آن ها را متفرق و از ادامه راهپیمایی منصرف کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ساکنان صنعا با برگزاری راهپیمایی گسترده، محاصره ملت یمن توسط ائتلاف آمریکایی سعودی را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
هزاران تن از حامیان جنبش اعتراضی الجزایر یک سال پس از توقف اعتراضات به دلیل محدودیت های کرونا، بار دیگر در اقدامی که حاکی از بازگشت راهپیمایی های هفتگی علیه حاکمیت این کشور است، در خیابان های پایتخت تجمع کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ پس از تنش های زیاد، راهپیمایی های اعتراضی و اخراج دانش آموزان مسلمان از مدارس، دولت ایالتی کوارا در نیجریه، سرانجام در بیانیه ای اعلام کرد که دختران مسلمان می توانند در مدرسه حجاب داشته باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اصل 27 قانون اساسی، از آزادی اجتماعات به عنوان حقی قانونی برای شهروندان یاد می کند، طبق این اصل برگزاری هرگونه تجمع و راهپیمایی ، بدون حمل سلاح و به شرط آن که مخل مبانی اسلام نباشد؛ آزاد است اما قانون فعالیت احزاب برگزاری هر تجمع را وابسته به کسب مجوز می داند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
فارس: هزاران نفر از طرفداران جنبش اعتراضی الجزائر امروز(جمعه) در الجزیره پایتخت الجزائر تجمع کردند. به گزارش خبرگزاری فرانسه، این نخستین تجمع بزرگ مخالفان الجزایری از زمان توقف اعتراضات خیابانی با شیوع همه گیری کرونا ست که می تواند نشانه بازگشت راهپیمایی های هفتگی ضد نظام در این کشور باشد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری المسیره، محمد علی الحوثی روز جمعه در جریان راهپیمایی که امروز در صنعا پایتخت یمن با شعار محاصره ائتلاف متجاور آمریکایی، ملت یمن را کشتار می کند گفت: عربستان باید از خود، در مرزهایش دفاع کند نه در مارب یمن.وی همچنین به اظهارات رئیس جمهوری جدید آمریکا برای توقف جنگ یمن [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۱    
حضور نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان در جمع هوادارانش در راهپیمایی در مرکز ایروان و چالش جدید دولت انگلیس در چگونگی مدیریت بحران کرونا از مهمترین گزارش خبرنگاران بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۰    
مردم یمن علیه محاصره ظالمانه آمریکایی- سعودی در استان های مختلف به راهپیمایی و تظاهرات پرداخته اند.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۱    
راهپیمایی ضد آمریکایی مردم یمن با عنوان محاصره ائتلاف متجاوز آمریکایی مردم یمن را می کشد در صعده، هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
برخورد با زنان به دلیل نوع پوشش سال هاست که در کشور ما مورد انتقاد قرار می گیرد، برخورد هایی که گاهی در حد تذکر بوده و گاهی نیز کار به برخورد های پلیسی کشیده است، رویداد 24 در این خصوص با نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفتگو کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۰    
طرفداران نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان با برپایی تجمع و راهپیمایی از وی حمایت کردند.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان پس از اینکه مقامات نظامی خواستار استعفای وی شدند از تلاش برای کودتا خبر داد و بدنبال آن از طرفدارانش خواست راهپیمایی کنند. به گزارش فرارو ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : نخست وزیر ارمنستان در جریان راهپیمایی امروز در جمع هوادارنش اطمینان داد که خودش و خانواده اش به هیچ وجه قصد خروج از کشور را ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۶    
نخست وزیر ارمنستان بعد از آنکه مقامات نظامی خواستار استعفای وی شدند از تلاش برای کودتا خبر داد و بدنبال آن از طرفدارانش خواست راهپیمایی کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با اینکه مقامات میانمار دانشجویان را از ترک محوطه دانشگاه برای راهپیمایی منع کردند، طرفداران و مخالفان ارتش این کشور امروز (پنج شنبه) در خیابان های یانگون با یکدیگر درگیر شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۶    
استاد حقوق کیفری با اشاره عدم مجوز شورای تامین استان ها یر ایجاد محدودیت تصریح کرد: اصل 27 قانون اساسی دلالتی مبنی بر نیاز به اخذ مجوز برای برگزاری اجتماعات و راهپیمایی ها ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۵    
نخست وزیر ارمنستان بعد از آنکه مقامات نظامی خواستار استعفای وی شدند از تلاش برای کودتا خبر داد و بدنبال آن از طرفدارانش خواست راهپیمایی کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان - کشورهای جهان برای جلوگیری از تشدید شیوع کرونا محدودیت های متفاوتی را اعمال می کنند. اسکاتلند به دنبال کاهش محدودیت ها نیکولا استورجون ، نخست وزیر اسکاتلند، می گوید این کشور به دنبال کاهش قابل توجه محدودیت های ویروس کرونا از 26 آوریل (7 فروردین) است. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین: بعد از سر دادن شعارهای مرگ بر روحانی در فیلم کوتاه منتشرشده از راهپیمایی روز 22 بهمن در اصفهان، نهاد ریاست جمهوری اعلام کرد که این مساله را پیگیری حقوقی می کند و طرح شکایت انجام داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: راهپیمایی 22 بهمن تجربه ارزشمندی برای برگزاری مراسم در شرایط کرونایی شد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۸    
الهام بن عباس در کتاب طبیب مسیر با ثبت خاطراتش از راهپیمایی اربعین به همراه کادر درمان، آن ها را ماندگار کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
یک روز پس از درخواست اعتصاب عمومی در میانمار، معترضان امروز (سه شنبه) بار دیگر به خیابان های یانگون آمده و علیه کودتای نظامی در میانمار دست به راهپیمایی زدند.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبر فوری: جان ماگوفولی رئیس جمهور تانزانیا اعتقادی به کرونا ندارد و می گوید نیازی به واکسن کرونا نیست. وی تانزانیا را عاری از ویروس کرونا اعلام کرده و به مردمش توصیه می کند برای مقابله با کرونا در یک راهپیمایی سه روزه توام با دعا و نیایش شرکت کنند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرشاد مهدی پور طی یادداشتی نوشت: مراسم ملی، باید ترکیبی از رسمیت و غیررسمی بودن داشته باشد؛ چیزی که در خلاقیت موتورسواران برپاکننده راهپیمایی تجلی یافت و یکی از اصلی ترین گروه های نظم ناپذیر، به شکلی خودجوش در حال دفاع از نظم انقلابی ظاهر شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۹    
سیدحسین موسویان با اشاره به شعارهای تند علیه روحانی در راهپیمایی 22بهمن نوشت: ظاهرا همه آقایان از جناح های مختلف فراموش کرده اند که انقلاب از همان سال های اولیه به آفت توهین،تهمت،دروغ،اهانت.... ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۴:۴۵    
الجزایری های ساکن فرانسه با راهپیمایی در پاریس برضرورت ازسرگیری تظاهرات ضددولتی و ادامه فشار ها بر دولت الجزایر تاکید کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۱۸    
دنیای اقتصاد : هزاران مخالف کودتای نظامی میانمار در تاریخ یکم فوریه (روز یکشنبه) از شمال تا جنوب این کشور راهپیمایی کردند اما خونین ترین کارزار اعتراضی با سد راه ارتش این کشور موجب کشته شدن دو نفر از معترضان شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۷    
دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت می گوید: ما در وزارت بهداشت نگران برگزاری روز انتخابات نیستیم بلکه نگران تجمع های بعد و پس از انتخابات هستیم که این روند در انتخابات شورا ها بسیار بیشتر و نگران کننده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال ممنوعیت تجمع در پی شیوع کرونا در مراکش، معترضان و فعالان جنبش 20 فوریه به شکل کمرنگی سالگرد جنبش حامی اصلاحات دولتی را برگزار کردند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگران هپکو بار دیگر در اعتراض به بدقولی های متعدد مسئولین در پیگیری مسائل و مشکلات این واحد صنعتی تجمع و راهپیمایی اعتراضی برگزار کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رانندگان خودروها و موتور سیکلت های منتخب راهپیمایی خودرویی 22 بهمن تبریز از سوی شهرداری تبریز و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی مورد تجلیل قرار گرفتند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اعضای گروه های قومی در میانمار روز شنبه دوم اسفندماه، در اعتراض به کودتای ارتش که به سرنگونی دولت مدنی و دستگیری و زندانی کردن رهبر دوفاکتو و مقام های این کشور منجر شد، دست به راهپیمایی زدند ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان نسبت بی توجهی به احکام اسلامی و به دوچرخه سواری بانوان در راهپیمایی موتوری 22 بهمن بیانیه ای صادر کرد. به گزارش شفقنا به نقل از مرکز خبر حوزه، متن بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...