جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۰:۲۸Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی»

شبستان   ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام خوشرو گفت: شورای تبلغات اسلامی در برگزاری برنامه های مختلف آیینی و مناسبتی در ایام مختلف نیاز به هماهنگی و تلاش مضاعف دارد و نوآوری، لازمه فعالیت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای شکوفایی است.
رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: خودرو های توقیف شده در پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید هر چه سریعتر از وضعیت کنونی خارج شوند.
بانک ملی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران این مراسم صبح امروز با حضور دکتر محمدرضا حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ایران، مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی کشور، دبیر شورای هماهنگی بانک ها ، مدیران امور و روسای ادارات بانک ملی ایران ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۷    
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در حاشیه بازدید از نوزدهمین رویداد فرهنگی عطر سیب در میدان امام حسین(ع) گفت: اقدام سازمان فرهنگی هنری در برپایی رویداد عطر سیب بسیار ارزشمند است و من به سهم خودم تشکر می کنم. هیئات مذهبی و مردم هم قطعا دعاگو خواهند بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: در آبیک 4 مرکز ترک اعتیاد وجود دارد که در استان پیشرو است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: تقویم هر چند؛ سه شنبه 19 مرداد، را روز نخست محرم نشان می دهد، اما رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفته است که از روز شنبه 16 مردادماه تهران سیاهپوش می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام خزایی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تبلیغی بوده و نقش آن در جامعه نهادینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: دشمنان به دنبال حذف عنصر مردم از انقلاب هستند به همین دلیل وظیفه اصلی ما حفظ ارتباط مردم با نظام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۰۱    
کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را از یاوران صدیق و اولیه انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: این شورا از اول انقلاب در تمام رخدادها حضوری فعال، همه جانبه و چشمگیر داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی بانک های استان بوشهر گفت: واکسیناسیون 2 هزار و 730 نفر از کارکنان شبکه بانکی در این استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از افزایش ظرفیت مراکز نگهداری معتادان مُتجاهر در اصفهان به حدود 200 نفر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: توجه به ظرفیت های مردمی مهمترین عنصر در پیشبرد اهداف انقلاب و حفظ ارزشهای آن است که از این ظرفیت برای توسعه ارزش ها استفاده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان با بیان اینکه معتقدیم اگر مردم پای کار انقلاب باشند، انقلاب پیش می رود، گفت: شورای هماهنگی نیز وظیفه دارد که ارتباط مردم را با نظام و انقلاب حفظ کند و در جاهایی که حضور مردم تاثیرگذار است، کار کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اسدآباد-جلسه شورای هماهنگی اقشار بسیج سپاه اسدآباد با حضور سرهنگ امیری مسئول ستاد تخصصی اقشار استان همدان، رئیس اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج شهرستان و مسئولین کانون های اقشار اسدآباد برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های استان خراسان رضوی گفت: تا پایان تیر 1400 تعداد 5286 فقره به ارزش 213 میلیارد و 380 میلیون ریال تسهیلات سهام عدالت از سوی بانک ملی ایران در خراسان رضوی پرداخت شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: دبیر شورای هماهنگی بانک ها گفت: کارکنان شاغل نظام بانکی از امروز باید برای دریافت واکسن کرونا به وبسایت تعیین شده مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام _ ایرنا _ سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری باید در مرحله نخست به گفتمان و سپس به مطالبه عمومی آحاد مردم از مسئولان تبدیل شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۰    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ابتکاری بود که رهبر کبیر انقلاب برای انسجام و هدفمند شدن تبلیغات اسلامی ایجاد کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان با قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفتگویی انجام داده که وی در این مصاحبه به توصیف آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پرداخته است. بخشی از گفتگو با نصرت الله لطفی: ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۵۸ سایت دیگر  
کارکنان شاغل نظام بانکی از امروز چهارشنبه سیزدهم مردادماه باید برای دریافت واکسن کرونا به سایت بیمارستان بانک ملی مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۷    
در گرامیداشت سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ویژه برنامه هایی در سمنان برگزار می شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۲    
12مرداد سال 1359 به فرمان حضرت امام خمینی ( ره) شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تأسیس شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ایمانی فرد با اشاره به اهمیت و جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، گفت: در سال های اخیر حوادث و اغتشاشات مختلفی توسط دشمنان نظام برنامه ریزی و اجرا شد و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش بسزایی در این بزنگاه ها داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۱۲    
حجت الاسلام بابایی عدم وجود اختلاف و وحدت رویه در برنامه ها را از مهمترین دستاوردهای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در 41 سال گذشته عنوان کرد و گفت: مهمترین ویژگی که شورا را از دیگر نهادها متمایز می کندتعقل جمعی و استفاده از خرد همگانی در برنامه هاست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی از انجام واکسیناسیون کارکنان شاغل در شبکه بانکی کشور از ابتدای این هفته خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ورامین- مزار شهدای گمنام ورامین در آستانه سالروز تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و با حضور قائم مقام این شورا گلباران شد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه های مختلف، پشتوانه امنیت ملی بوده است، گفت: امر تبلیغ با ریشه قرآنی مهمترین ماموریت این نهاد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز در بیانیه ای به مناسبت سالروز تاسیس این شورا در کشور اعلام کرد که شورای هماهنگی تبلیغات اقدامات اثرگذاری در عرصه های ملی و مذهبی در پرونده کاری خود دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند: هشدار محسن رضایی درباره مهاجرت نخبگان / مکاتبه ابتکار با رئیس مجلس در مورد طرح صیانت از فضای مجازی / نام شهردار تهران نباید زیر سایه پرونده های تخلف باشد / عباس عبدی: مردم زیادی پیگیر انتقال دولت نیستند و... را می خوانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از نهادی موثر نظام است، درخشش سه کودک یزدی در مسابقات نقاشی توکیو ژاپن و ثبت نام جشنواره کارآفرینان برتر تا 22 مردادماه از جمله اخبار کوتاه روز سه شنبه استان است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نهاد انقلابی در پیشبرد هر چه بهتر اهداف و آرمان های نظام، انقلاب و کشور تأثیرگذار است.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
در متن این نامه آمده است: برادر بزرگوار جناب آقای دکتر علیرضا زاکانی (دام عزه) نماینده محترم مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی سلام علیکم ضمن تبریک ایام الله دهه ولایت و اعیادی که پشت سرگذاشته شد معروض می دارد چندی پیش از طرق مختلف و مجاری غیر رسمی شایعه نامزدی حضرتعالی برای تصدی پست ...
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۰۳    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: به مسئولان اجازه داده نمی شود تا با ناامید کردن مردم، آنان را از پشتیبانی نظام اسلامی دلسرد کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: اکنون وقت آن نیست که منتظر مناسبت ها بمانیم، بلکه باید در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برنامه ریزی شود تا مناسبت ها و برنامه ها به خانه های مردم برود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت دوازدهم مرداد سالروز تاسیس این نهاد بیانیه ای صادر کرد.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مردم مومن و ولایتمدار ایران اسلامی خود را برای برگزاری عزای سیدالشهدا(ع) آماده می کنند و روز شنبه 16 مردادماه تهران سیاهپوش خواهد شد/ به ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۰۱    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: برنامه های شورای هماهنگی در برگزاری مناسبتها با همراهی خوب مردم و مسئولان و دلسوزان نظام بخوبی اجرا شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۷    
حجت الاسلام خرم روز شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را مدافع ارزش های نظام دانست و گفت: این شورا در عرصه میدانی با حضور مردم در راهپیمایی ها و مناسبت ها و در عرصه فضای مجازی در جهت روشنگری و بصیرت افزایی آحاد جامعه تلاش های بی وقفه ای انجام می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: شورای هماهنگی با نگاه فراجناحی در راستای حفظ اقتدار و عزت ملی و صیانت از ارزشها باید کمک کند تا حفظ شعائر انقلابی و مناسبت ها به یک ظرفیت عمومی تبدیل شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۱۳    
محمدرضا علیزاده،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت دوازدهم مردادماه سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیامی صادر کرد، متن پیام به شرح زیر است:
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام اشجری بازتاب شور و حال انقلابی و انعکاس حماسه های بی نظیر مردم افتخارآفرین گیلان در مناسبت های انقلاب اسلامی را بدون ایثار اصحاب رسانه در شرایط مختلف جوی و کرونایی غیر ممکن دانست و گفت: خبرنگاران یاوران همیشه در صحنه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محور برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بر بهره گیری بهینه از ظرفیت های حوزه رسانه و تولید محتوا استوار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۳۷    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، در سال روز چهل و یکمین تاسیس این نهاد انقلابی و مردمی، ضمن تقدیر از عمل به وظیفه دینی و حضور همیشگی مردم در صحنه ها و برهه های حساس انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: شورای هماهنگی هیچ گاه وام دار هیچ جریان سیاسی نبوده و تریبون این شورا تریبون نظام و انقلاب اسلامی است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام متوسل رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: شورایاران در برگزاری برنامه های مناسبتی در استان ها نقش بسزایی دارند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در آستانه فرا رسیدن 12مرداد؛ سالروز تأسیس این نهاد به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام روح الله قدس الله نفسه الزکیه؛ بیانه ای صادر کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۳    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: هدف اصلی این نهاد، سامان دهی و برنامه ریزی برای مراسم مذهبی و مناسبت های انقلاب است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسن شهسواری با بیان اینکه این نهاد نقش موذن انقلاب را ایفا کرده است، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد عمومی، غیردولتی و فراجناحی بوده که وابسته به هیچ حزب و جناحی نیست.