شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۴:۱۶Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه های اجرایی»

دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
تسنیم : سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 مجلس از جلسات رئیس مجلس با رئیس جمهور و معاون اول وی درباره حذف ارز 4200 تومانی خبر داد. رحیم زارع گفت: در آخرین جلسه ای که اعضای کمیسیون با رئیس مجلس داشتیم مقرر شد مسوولان دستگاه های اجرایی با حضور در جلسات کمیسیون ...
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه در طرح های تامین مسکن، ادارات و دستگاه های خدمات رسان به دنبال تسویه حساب نباشند، گفت: دستگاه های خدماتی باید برای حل مشکل راهکار ارائه دهند نه اینکه خود به دنبال مانع تراشی باشند.
شعار سال   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور در ارتباط با برگزاری نهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور اطلاعیه ای صادر کرد.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس جمهور با هشدار به تمامی دستگاه های اجرایی در خصوص رفع تصرف اراضی ساحلی بیان کرد: همه دستگاه های اداری که در ساحل هستند، باید اراضی که غیرقانونی در اختیارشان است را در اختیار مردم قرار داده و عقب نشینی کنند و در این راستا با هیچ فردی مماشات قرار نخواهد گرفت.
تیم فوتسال حراست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نخستین گام از مسابقه های کارکنان حراست دستگاه های اجرایی کشور را با یک پیروزی آغاز کرد.
رییس جمهور با هشدار به تمامی دستگاه های اجرایی در خصوص رفع تصرف اراضی ساحلی بیان کرد: همه دستگاه های اداری که در آن ساحل است باید اراضی که غیرقانونی در اختیارشان است را در اختیار مردم قرار داده و بر اساس عقب نشینی کنند و در این راستا با هیچ فردی مماشات قرار نخواهد گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
آیین تجلیل از برترین های مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی برگزار شد .
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین تصمیمات برای حذف ارز ترجیحی در مجلس، گفت: در آخرین جلسه ای که اعضای کمیسیون با رئیس مجلس داشتیم مقرر شد تا مسئولان دستگاه های اجرایی با حضور در جلسات کمیسیون برنامه های خود را برای حذف این ارز به صورت مکتوب به مجلس ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس کل دادگستری همدان گفت: مجموعه دستگاه قضایی استان آماده تعامل و همکاری با مدیران دستگاه های متولی برای احیای واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل است.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
داود شایقی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: این تبدیل وضعیت از طریق سامانه کارمند ایران در دستگاه های اجرایی استان انجام خواهد شد. وی تصریح کرد: ضروری است تا رؤسای سازمان برنامه و بودجه ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۰:۲۲   + ۱۲۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی گفت: دولت موظف است از حقوق مصرف کننده و تولید کننده دفاع کند و در این زمینه مسئولیت دارد اجازه ندهد عده ای با سوداگری قمیت ها را افزایش داده و مردم را تحت فشار قرار دهند، لذا حتی یک ساعت کوتاهی هم در این زمینه جایز نیست. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۰    
همایش زن، عزت نفس و کرامت انسانی، روز 6 بهمن ماه با حضور استاندار خراسان جنوبی و مسئولان استانی برگزار و از زنان موفق دستگاه های اجرایی تجلیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون عمرانی استاندار لرستان با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور به لرستان گفت: مصوبات سفر رئیس جمهور به صورت مرحله ای و مستمر در حال ابلاغ به دستگاه های اجرایی است و تا امروز حدود 163 مصوبه به صورت قطعی به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - استاندار البرز از دستگاه های اجرایی خواست تا نسبت به ذخیره سازی میوه و مایحتاج عمومی برای ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در استان اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: اموال و املاک مازاد دستگاه های اجرایی استان باید در اسرع وقت تعیین تکلیف شوند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس هشدار سطح نارنجی هواشناسی خودداری از تردد غیرضروری بیماران تنفسی، افراد سالخورده، کودکان، گروه های حساس و بکارگیری تمهیدات لازم از سوی دستگاه های اجرایی متولی توصیه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - مسوول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه مدیریت یکپارچه، الزام قانونی مناطق آزاد است گفت: دستگاه های اجرایی دولتی مستقر در مناطق آزاد به حکم قانون باید در همه اقدامات شان تحت اشراف و مدیریت سازمان منطقه آزاد به عنوان نماینده دولت باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بِن: نمایندگی دستگاه های اجرایی در این شهرستان مستقر شود.
منجیل خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر کل مدیریت بحران استان کرمان مجموع خسارات ناشی از سیل و توفان از 25 تا 30 دی ماه در استان کرمان را حدود 4 هزار و 495 میلیارد تومان اعلام کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پیگیری اشتغال ایثارگران در دستگاه های اجرایی از اولویت های مهم و اساسی بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۴    
مرکزی_ قلمنا_ رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فراهان ابراز کرد: اولین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان فراهان برای آمادگی بیشتر دستگاه های اجرایی با محوریت نوروز 1401 تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۹    
همدان- فرماندار درگزین گفت: مصوبات ستاد مدیریت بحران برای دستگاه های اجرایی لازم الاجرا است و گزارش اقدامات دستگاه های مربوطه در این راستا به دبیرخانه ستاد بحران ارسال شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - اسدالله عباسی استاندار گیلان امروز پنجشنبه با حضور در مرکز ارتباط مردمی با دستگاه های اجرایی استان به طور مستقیم در جریان مشکلات اقشار مختلف استان قرار گرفت.
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نقدینه - یک کارشناس اقتصادی گفت: هر روشی که شرایط بازگشت ارز به کشور را تسهیل کند، طبیعتا در این شرایطی که کشور با آن روبرو است، مفید واقع خواهد شد. ...
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۱۲    
سومین دوره مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۸    
کارگروه ایثارگران شهرستان فلاورجان با حضور نمایندگان ادارات،ارگان ها و دستگاه های اجرایی برگزار شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۴    
در نشست صمیمی ساکنان ناحیه شهری مهرگان با نماینده قزوین و سرپرست فرمانداری البرز در مجلس و مدیران دستگاه های اجرایی مشکلات این منطقه بررسی شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۲    
اما به راستی برای 60 نفر، از نوزاد گرفته تا نوجوان و جوان و سال خورده که روزانه زیر چرخ های خودرو ها جان می دهند یا بقایای جنازه شان از لابه لای ارابه های تکه پاره و له شده وسایل نقلیه بیرون کشیده می شود، کدام جلسه اضطراری در رأس دولت، وزارتخانه ها، دستگاه های اجرایی و متولیان دیگر تشکیل می شود؟!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز 32 دستگاه اجرایی در گیلان در آستانه سفر ریاست جمهوری و هیات همراه، برای بررسی مشکلات مردم میز خدمت برپا کردند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۱    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی، گردهمایی دبیران اقامه نماز و مهدویت دستگاه های اجرایی استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین کمیلی مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین رحیم آبادی امام جمعه موقت شهرستان بیرجند و طالبی معاون سیاسی ...
ایثار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۸    
به گزارش ایثار واحد گلستان، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن، مادران و همسران شهدای شهرستان کردکوی با حضور فرمانده سپاه نینوا، مدیرکل بنیاد گلستان، مسئولان دستگاه های اجرایی و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شهرستان برگزار شد. انتهای پیام/
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت:با توجه به تداوم برودت هوا صرفه جویی شهروندان و دستگاه های اجرایی در مصرف انرژی برق و گاز ضروری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۴    
شهردار سمنان از معوقات 54 میلیارد ریالی عوارض نوسازی دستگاه های اجرایی این شهر به شهرداری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان در جلسه هم اندیشی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با مدیران دستگاه های اجرایی به بررسی و رفع برخی مشکلات کرمان پرداخته شد.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۹    
استاندار همدان با تاکید بر آمادگی دستگاه های اجرایی برای پذیرایی از میهمانان نوروزی گفت: موضوع نصب آنتن ها پیگیری شود تا مشکل زیرساخت ارتباطات و اینترنت روستاها برطرف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: نسبت نسخه الکترونیک تولید شده به کل نسخ در درمان غیرمستقیم تا پایان آذر 1400، 80 درصد بوده است و انتظار می رود مقدار این شاخص تا پایان سال جاری به 95 درصد برسد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - قلمنا - فرماندار سنقر و کلیایی با بیان اینکه یکی از اهداف کلیدی انجمن کتابخانه ها ترویج فرهنگ کتابخوانی و معرفی کتاب های موثر است، براهمیت نقش کتابخانه ها در مشارکت اجتماعی و افزایش سطح شناخت نیازهای جامعه و اثرگذاری در تصمیم گیری ها تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان با تاکید بر به کارگیری نیروهای کاربلد، متعهد، متخصص، کارآمد، انقلابی و دلسوز از سوی مدیران دستگاه های اجرایی گفت: مدیران باید با ایجاد روحیه تعامل و خودباوری، انگیزه خدمت به مردم را در نیروها افزایش دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه ساکنان مناطق محروم و کم برخوردار همیشه پای ثابت صحنه های حماسی کشور بوده اند ، گفت : دستگاه های اجرایی با کمک گروه های جهادی برای بازآفرینی بافت های فرسوده پای کار بیایند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - استاندار البرز با اعلام اینکه مردم این استان سالها است در انتظار بهره برداری پروژه قطار شهری هستند گفت: بایدروش مشارکت مردم و بخش خصوصی در ساخت این پروژه توسط دستگاه های اجرایی مشخص شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رکنا :استاندار گلستان با اشاره به تلاش برای تدوین سند چشم انداز 20 ساله نماز در استان گفت: امتیاز ارزیابی اقامه نماز در جشنواره شهید رجایی از 20 به 35 افزایش یافته و همه مدیران دستگاه های اجرایی باید اهتمام ویژه ای به برپایی نماز داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- استاندار البرز با اشاره به وجود 2 هزار هکتار بافت فرسوده شهری در استان گفت : دستگاه های اجرایی و شهرداری ها باید در اسرع وقت برای بازسازی این بافت ها اقدام کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عبداللهی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یکی از برنامه های اصلی تمامی دستگاه های اجرایی استان گفت: هویت ایرانی اسلامی مردم البرز با محوریت شهداء تبیین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور دستگاه های اجرایی استان فارس بر میزبانی باشکوه رقابتهای بین المللی بدمینتون فجر در شیراز تاکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رشت- دستگاه های اجرایی و ادارات کل استان گیلان همزمان با سفر هیئت دولت به این استان میز خدمت برپا می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: از مشارکت مردمی و دستگاه های اجرایی و سازمان های مردم نهاد برای کاهش بازگشت دوباره محکومان به زندان ها در استان گلستان استفاده می شود.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با اشاره به اینکه 80 دستگاه ماشین آلات سنگین و مهندسی مشغول ترمیم، بازسازی و ایمن سازی راه های این استان در برابر سیلاب هستند گفت: انجام نشدن وظایف در این زمینه توسط دستگاه های اجرایی به دلیل کمبود اعتبارات و نبود ماشین آلات قابل قبول نیست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، صادق خلیلیان ظهر امروز چهارشنبه در نشست ستاد توسعه شیلات خوزستان بر افزایش بهره وری وضع موجود و تکمیل طرح های نیمه تمام تاکید کرد و به همه دستگاه های اجرایی دستور داد که سیاست گذاری های خود را در این راستا قرار دهند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از بانوان دستگاه های اجرایی و کارآفرینان شهرستان دشتی تجلیل به عمل آمد. به گزارش فکرشهر از مهر ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دومین دوره مسابقات ورزشی کارمندان ادارات و سازمان های استان جام سردار دلها با شرکت 1600 ورزشکار 40 دستگاه اجرایی برگزار و برترین های رقابت ها معرفی شدند.