یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۲:۳۱Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستگاه های اجرایی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفت: سهمیه اشتغال دستگاه های اجرایی این شهرستان یک هزار و 403 نفر است که امسال تاکنون یک هزار و 185 نفر از آن معادل 85 درصد محقق شده است.
استاندار آذربایجان شرقی بر پیگیری تحقق مگاپروژه های صنعتی و توسعه ارتباطات با کشورهای همسایه از سوی مسئولان دستگاه های اجرایی و فعالان اقتصادی استان تأکید کرد و گفت: پیشرو تحقق این مهم، اتاق بازرگانی و بخش خصوصی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی به صورت ویژه به امر تسهیل گری فضای کسب و کار استان خوزستان توجه داشته باشند تا فعالان اقتصادی در بخش خصوصی بتوانند به خوبی فعالیت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با تاکید بر ضرورت تسهیل دستگاه های اجرایی در فضای کسب و کار استان گفت: وصول پایدار درآمدهای دولت در استان به ویژه در حوزه مالیات منوط به ایجاد شرایط مناسب اقتصادی برای فعالان بخش خصوصی است.
فرمانداری برخوار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع بررسی تدوین و چاپ کتاب شهرستان با حضور امام جمعه محترم مرکز شهرستان حجت الاسلام و المسلمین محمود آبادی، عبداله بنهری فرماندار شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین مومنی امام جمعه محترم شهر حبیب آباد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمان - مدیر کل روابط عمومی استانداری کرمان درباره خبر توبیخ برخی از مدیران از سوی استاندار کرمان در رسانه ها توضیحاتی ارائه داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۵    
به مناسبت بزرگداشت چهلمین روز درگذشت شهید فخری زاده و سالروز شهادت سردار سلیمانی و به همت اداره کل بهزیستی خراسان رضوی، همایش بصیرتی یاران خراسانی ولایت در مشهد برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت:رسانه ها در انعکاس عملکرد دستگاه های اجرایی، نقش مهم و تأثیرگذاری دارند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خانه ملت ؛ دستور کار هفته جاری کمیسیون قضایی و حقوقی اعلام شد که بر اساس آن اعضای کمیسیون بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده ( 11 ) قانون اجرای محکومیت مالی را با حضور نمایندگان فراکسیون زنان، کارشناسان و نمایندگان دستگاه های اجرایی در روز ( دوشنبه، 29 دی ماه ) در دستور کار دارند ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت:حساسیت حوزه تعزیرات بالاست چون بحث امر و معاش مردم مطرح است اما بدون شک در این حوزه جزو بهترین استانها هستیم و همکاری تمام دستگاه های اجرایی متولی هم در این مسیر بسیار ایده آل و مطلوب است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان به همراهی و هماهنگی خوب ارکان حکومتی (قوای سه گانه )در این استان اشاره کرد و گفت: استاندار نسبت به غیبت غیرموجه برخی مدیران دستگاه های اجرایی در جلسات مختلفی که با حضور وی یا معاونان استانداری تشکیل می شود معترض است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز امام جمعه کرج با اشاره به اینکه متاسفانه دو سال از مطرح شدن بیانیه گام دوم انقلاب گذشته اما هنوز به شکل جدی به آن پرداخته و اهداف آن تبیین نشده است، گفت: با گفتمان سازی باید بیانیه گام دوم انقلاب را عملیاتی کنیم و در این راه رسانه ها و دستگاه های اجرایی نیز باید پای کار بیایند.
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد هم با اشاره به سیاست دولت در خصوص فروش اموال مازاد گفت: 30 ملک دولتی در یزد از سوی دستگاه های اجرایی به کارگروه مربوطه معرفی و اقدامات لازم برای فروش آن انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون پایش و نظارت محیط زیست لرستان از ثبت 9 روز آلوده از ابتدای سال تاکنون در استان خبر داد و گفت: این تعداد روز در مقایسه با سال های گذشته، کاهش چشم گیر ورود ریزگردها را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: اولویت اول دستگاه قضایی همکاری و تعامل و همفکری با تمام دستگاه های اجرایی و ادارات بوده و در عین حال باید جایگاه و استقلال دستگاه قضایی حفظ شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: یکی از موارد مهم حقوق شهروندی دیدار چهره به چهره با مسئولین است که در این راستا همه مدیران دستگاه ها و ادارات شهرستان ری باید پاسخگوی درخواست های شهروندان در چارچوب قوانین و مقررات باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار شهرکرد در خصوص نصب دکل و رفع اختلال های مخابراتی این شهرستان گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی دستگاه های اجرایی مرتبط، اختلال های مخابراتی برخی نقاط شهرستان شهرکرد بررسی و رفع شده است
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان از کسب رتبه نخست این اداره در امر آموزش دستگاه های اجرایی استان در بخش عمومی، فرهنگی و اجتماعی در سطح استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۱    
فرماندار مهاباد گفت: بازدید سرزده از دستگاه های اجرایی با هدف ارتقای کیفیت خدمات به ارباب رجوع انجام می شود و به معنای مچ گیری از کارکنان نیست.
شادا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست مجازی (ویدئو کنفرانس) شورای برنامه ریزی کشورهای عضو اکو با موضوع تجارت و سرمایه گذاری به میزبانی سازمان سرمایه گذاری به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران و با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی ذیربط برگزار شد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل دفتر طرح های توسعه شهری شهرداری قم با بیان اینکه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قم در سال های اخیر از هرگونه صدور مجوز ترانس هوایی در سطح شهر خودداری کرده است، گفت: احداث ترانس های هوایی برق علاوه بر مباحث ایمنی و پدافندی ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۹    
طاهری گفت: در حوزه اشتغال شهرستان فارسان تعهد اشتغال دستگاه های اجرایی شهرستان چیزی در حدود 1500 نفر در سال 99 بوده که تقریباً نزدیک دوسوم آن محقق شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان بردسیر گفت: مانور آمادگی و پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان با هدف چگونگی ارتقای دانش، میزان آمادگی دستگاه های اجرایی و آموزش در منطقه ماهونک برای مبارزه با این بیماری برگزار شد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۰    
مدیر دفتر روابط عمومی توزیع برق جنوب کرمان گفت: مصرف صحیح انرژی و حامل های سوخت، می بایست مدنظر آحاد مردم به ویژه مدیران دستگاه های اجرایی استان قرار گرفته و در این راستا بهره مندی از ظرفیت رسانه ای استان با هدف فرهنگ سازی مصرف انرژی، مورد تاکید است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۷    
همدان - قربانفر، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: تعهد ایجاد اشتغال استان همدان در سال جاری با اعلام دستگاه های اجرایی برابر 19 هزار و 450 نفر بوده که تاکنون 92درصد تعهد اشتغال استان همدان محقق شده است
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۴    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان از کسب رتبه اول این اداره در امر آموزش دستگاه های اجرایی استان در بخش عمومی، فرهنگی و اجتماعی در سطح استان خبر داد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مشکلاتی از جنس قانون های دست و پاگیر تا جولان سگ های ولگرد، ضعف آنتن دهی موبایل، نبود یک مدرسه مناسب برای دانش آموزان، نبود فضای فرهنگی، ورزشی و تفریحی، عدم توسعه شبکه فاضلاب و گرفتاری اداری با سایر دستگاه های اجرایی از جمله مسکن و شهرسازی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فرخزاد گفت: به جز شهرداری، چهار دستگاه اجرایی شامل میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی، آب منطقه ای و محیط زیست در حوزه باغستان سنتی قزوین هیچ کاری انجام نداده اند و مشارکت آنها در حفظ باغات سنتی فقط در حد حرف بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: ما به دستگاه های اجرایی و بانک ها تاکید کرده ایم که مجوزهای سرمایه گذاری و واگذاری زمین را در اسرع وقت انجام دهند، اما سرمایه گذاری که کار خودش را پیگیری نمی کند، نباید معطل آن ماند و همه خسارت وارده و زمین را باید برگرداند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان در پی زلزله 5.5 ریشتری به دستگاههای اجرای اعلام اماده باش کرد و دستور داد تیم امداد و نجات سریعا به منطقه اعرام شود. به گزارش راه مردم آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم از بندرعباس ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: اطلاعات 300 طرح پژوهشی دستگاه های اجرایی و مراکز آموزش عالی این استان در بانک اطلاعاتی طرح های پژوهشی جمع آوری شده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: دستگاه ها اجرایی و ... براساس طرح جامع ابلاغی نسبت به تعیین تکلیف کاربری ها و تامین اعتبار برای اجرای پروژه های تعریف شده همچون مدرسه، زمین ورزشی و... اقدام کنند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: نشست فراکسیون فرهنگ ایثار و شهادت با معاونین و مدیران کل امور ایثارگران وزارتخانه ها و سایر دستگاه های اجرایی در هفته کاری پیش رو برگزار می شود. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، رییس کل دادگستری هرمزگان در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان با اشاره به فعالیت های گسترده متجاوزان به اراضی ملی و منابع طبیعی تأکید کرد ...
شارا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
از موزه میراث مکتوب تا انتقال منابع دیداری و شنیداری ادارات به مرکز اسناد - منابع دیداری و شنیداری آنالوگ و دیجیتال قابل توجهی نیز شامل عکس، فیلم، صوت در بایگانی راکد و جاری روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان نگهداری می شود که هر کدام دارای ارزش تاریخی و راوی اتفاقات گوناگون استان هستند و قطعا ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
جلسه ستاد اقامه نماز استان باحضور استاندار سیستان و بلوچستان، معاونین، مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان گفت: تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی استان روز شنبه با حضور دو سوم نیرو ها باز می باشند.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از ایرنا ، “جعفر طولابی” روز جمعه در جریان بازدید مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان از مجتمع تفریحی و گردشگری مخملکوه افزود: مجتمع های گردشگری و تفریحی از این دست یکی از زمینه های رشد و توسعه استان به خصوص در بخش اشتغالزایی است. وی اظهار داشت: [...]
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سه سال از تصویب قانون هوای پاک می گذرد اما روزهای پیاپی هوای آلوده در پایتخت و کلانشهرهای کشور نشان می دهد که اراده ای برای اجرای قانون هوای پاک و رفع آلودگی هوا وجود ندارد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۵    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان از اجرای طرح چی بخونم؟ با همکاری و مساعدت دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان در دستگاه های اجرایی این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه تمامی دستگاه های اجرایی باتوجه به سیاست دولت در راستای حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی موظف به تسهیل امور هستند، گفت: از هر برنامه و اقدامی که منجر به بهبود روند توسعه در منطقه ویژه پارسیان شود، حمایت خواهیم کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۷:۲۷    
لایحه دوفوریتی شورا های حل اختلاف به شماره ثبت (354) که جهت رسیدگی به کمیسیون قضائی و حقوقی به عنوان مراجع اصلی ارجاع شده بود، در جلسات متعددی با حضور کارشناسان مرکز پژوهش ها ...
حسن درویشیان گفت: با هر یک از مسئولانی که ترک فعل داشته باشند برخورد می کنیم.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، سید علی موسوی روز پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه مسوول خبرگزاری جمهوری اسلامی (راهبردنامه) دفتر مراغه اظهار داشت: خبرگزاری راهبردنامه دفتر مراغه به عنوان خبرگزاری رسمی دولت در شهرستان همواره عملکرد ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت:تمام دستگاه های اجرایی باید نسبت به اخذ اعتبارات سفر ریاست جمهوری و اینکه چه اقداماتی با چه پیشرفت فیزیکی برای پروژه ها انجام شده، پاسخگو باشند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۰    
گروه استان ها- معاون استاندار قزوین گفت: معطل کردن سرمایه گذاران در دستگاه های اجرایی منجر به فرار آنها می شود و به همین خاطر باید دستگاه های یادشده ظرف حداکثر ظرف 3 هفته جواب استعلام سرمایه گذاران را بدهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از اهتمام ویژه دستگاه های اجرایی در راستای توسعه گردشگری شهر ملی اهر خبر داد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
امید بن عباس در جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای اهواز در اداره کل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به تناقضاتی که در مطالعات مختلف از سوی برخی صنایع و شرکت های استان پیرامون مساله آلودگی هوا وجود دارد بیان کرد ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری (پانا) - استاندارمازندران تاکید کرد که تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، رسانه ها، شهرداری ها و دهیاری ها کارکرد میز خدمت را به آگاهی مردم برسانند تا آنان در این خصوص مطالبه گر باشند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۳    
اقتصاد ایران: شهرکرد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران دستگاه های اجرایی در چهارمحال و بختیاری در مسیر رفع محرومیت ها حرکت کنند.