سه شنبه ۱۲ مهرساعت ۲۲:۵۰Oct 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار فارس»

ایرنا   ۹ ساعت پیش    
لارستان- ایرنا- بازرس ویژه استاندار فارس در طرح نهضت ملی مسکن تاکید کرد: برای حقوق مردم و تامین مسکن باهیچ کس تعارف نداریم و همه دستگاه های اجرایی بر اساس قانون موظفند زمین های مازاد خود را در اسرع وقت در اختیار راه و شهرسازی در برخی شهرهای استان که با مشکل تامین زمین مواجه هستند، قرار دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به جلسات جداگانه خود با فعالان گروه ها و احزاب اصلاح طلب و اصولگرا در استان گفت: آنچه که در این جلسات محرز بود، همه افراد خواهان آرامش، امنیت، تلاش برای توسعه استان و نیز پیگیری مطالبات در مجرای قانونی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس با تاکید بر اینکه دفاع مقدس باید برای نسل جدید تبیین شود، افزود : دفاع مقدس تجربه گران سنگی است که باید به نسل های دیگر منتقل شود.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس بر راه اندازی شورای فضای مجازی در استان فارس تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس گفت: استفاده از مشاورین اقتصادی خبره باعث افزایش ارزش افزوده موقوفات خواهد شد که برکات مادی و معنوی آن در جامعه و استان نمود پیدا می کند.
مهرنما فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس با اشاره به اینکه تعطیلی پنج شنبه ها سبب می شود، مقاصد گردشگری به صورت عادلانه تری در دسترس گردشگران داخلی قرار گیرد گفت: این امر امکان انتخاب متنوع تری را برای مقصد سفر به افراد میدهد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۶    
مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآنی فارس به عنوان میزبان گردهمایی اتحادیه تشکل های قرآنی، گفت: از استاندار فارس خواسته شد تا با رئیس جمهور صحبت کرده تا آنان هم مانند استاندار فارس یک دستیار در امور قرآنی برای خود انتخاب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس از کندی پیشرفت ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در استان گلایه کرد و به جهت افزایش سرعت در ساخت و رفع مشکلات این حوزه، دستور برگزاری جلسات شورای مسکن را به صورت هفتگی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۶    
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: مسائل و مشکلات پیش روی اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان را به شکل هفتگی و در جلسات شورای مسکن با جدیت بسیار بیشتری دنبال خواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار فارس با بیان اینکه از روند کنونی نهضت ملی مسکن راضی نیستم، گفت: این طرح نیاز به سرعت بیشتری دارد و به همین دلیل جلسات آن هفتگی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز - استاندار فارس گفت: اعضای شوراهای استان فارس به قانون جدید درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها توجه ویژه داشته باشند و اجازه ندهند این قانون نیز بایگانی شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۱:۵۸    
در نشست اتحادیه تشکل های قرآنی کشور، محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس به عنوان رابط این اتحادیه با دولت به منظور پیگیری مطالبات و حمایت های مالی و معنوی از مؤسسات قرآنی انتخاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس تاکید کرد: قانون درآمد پایدار در شوراها به جای بایگانی شدن به جد پیگیری شود.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۸    
محمدهادی ایمانیه استاندار فارس به همراه جمعی از معاونین و ابراهیم بیانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با حضور در میزخدمت استانداری، مسائل و مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از نزدیک پیگیری کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شیراز - محمد صداقت : استاندار فارس با بیان اینکه لازم است در تدوین بودجه سال 1402 به زیرساخت هایی چون آب، برق، گاز و مسیرهای دسترسی ساخت مسکن ملی توجه شود، اظهار کرد: وقتی بنا است شهرک جدیدی در قالب طرح نهضت ملی مسکن ایجاد شود باید شرکت آب و فاضلاب ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دومین روز گردهمایی مدیران عامل اتحادیه تشکل های قرآنی کشور امروز، 8 مهرماه با حضورمحمدهادی ایمانیه، استاندار فارس و حجت الاسلام والمسلمین قانع، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس در سالن شهید آیت الله دستغیب حرم شاهچراغ(ع) شیراز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در دومین روز گردهمایی مدیران عامل اتحادیه تشکل های قرآنی کشور در شیراز مصوباتی از طریق رئیس هیئت مدیره اتحادیه قرائت شد که یکی از این مصوبات عضویت افتخاری محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس در این اتحادیه به منظور نمایندگی نهادهای مردمی قرآنی در دولت بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار فارس با بیان اینکه هم اکنون فصل نوشتن بودجه 1402 است، از اعضای هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآنی کشور خواست تا پیشنهادات و انتظارات خود را از دولت و مجلس ارائه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
لارستان – ایرنا- استاندار فارس گفت: مردم قدرشناس ، فهیم و شهید پرورشهرهای مختلف این استان و سایر نقاط و از فرهنگ و قومیت های گوناگون همواره در همه صحنه ها و به ویژه بزنگاه های حساس وفاداری و پشتیبانی خود از انقلاب و این نظام الهی را به اثبات رسانده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار فارس گفت: در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان فارس 85 مدیر میانی و 95 کارشناس مورد ارزیابی قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس گفت: مدیران باید مشکلات مردم را در حد توان خود برطرف کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس ضمن تاکید بر لزوم دقت کارکنان دولت در انجام وظایف محوله، خاطرنشان کرد که انقلابی ترین فرد کسی است که به وظایف قانونی اش به درستی و کامل عمل کند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت و ارتقاء فرهنگ تلاش ، تعهد و بهبود عملکرد دستگاها در شاخص های عمومی و اختصاصی با حضور استاندار فارس و مسئولان ارشد استانی و دستگاه های منتخب برگزار و از ادارات و مدیران نمونه تجلیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار فارس گفت: دستگاه های اجرایی دولتی و موسسات عمومی استان، تا پایان سال، روزهای پنج شنبه تعطیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس با اعلام اینکه بیش از 60 درصد کل متقاضیان مسکن ملی در این استان مربوط به چهارشهر بزرگ است، از ارائه پیشنهاد ایجاد سایت های جدیدی برای احداث واحدهای مسکونی در شهرهای شیراز و صدرا به شورای عالی شهرسازی کشور خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
آئین زنگ آغاز سال تحصیلی و گرامیداشت هفته دفاع مقدس روز گذشته با حضور ایمانیه استاندار فارس و مسئولان ارشد استانی در دبیرستان شبانه روزی عشایری حضرت معصومه (س) شیراز برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: مدیران و معلمان ما در مدارس باید دانش آموزان را عزتمند تربیت کنند و بارآورند به نحوی که آنها بدانند که برای یک کشور و دین بزرگ ساخته و تربیت شده اند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - استاندار فارس گفت فارس یک استان علمی و دانشی است که همه کشور روی این استان به لحاظ علم و دانش حساب می کنند و برای این استان کیفیت تدریس و کیفیت آموزش و پژوهش در دبیرستان و دانشگاه ها مهم است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
شیراز - معاون استاندار فارس گفت: افراد فریب خورده که مورد سوءاستفاده دشمنان ملت ایران قرار گرفته اند در موقع فتنه صف خود را از معاندین و دشمنان جدا کنند.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
پیکر شهید رضا زارع مویدی، از همکاران پلیس (همیار پلیس) که شامگاه سه شنبه 29 شهربور 1401 در دفاع از امنیت جامعه در معالی آباد شیراز به شهادت رسید، روز جمعه تشییع و در گلزار شهدا دارالرحمه ابن شهر به خاک سپرده شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شیراز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس گفت: اراده دستگاه های دولتی و در راس آن استانداری فارس، تلاش برای احیای باشگاه برق شیراز و کمک به رشد آن تا نقطه اوج است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس دوران دفاع مقدس را موهبتی دانست که سبب تعمیق، ارزش ها و فرهنگ شد گفت: تحولات بزرگ ایران اسلامی در عرصه های مختلف، نشات گرفته از وقوع و پیروزی انقلاب و دفاع مقدس بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: دوران هشت ساله دفاع مقدس دوران عمق بخشیدن به انقلاب اسلامی و نهادینه شدن فرهنگ انقلاب اسلامی در ایران اسلامی و دنیا بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس گفت: ظهور مردان برجسته از میان جوانان جامعه از ویژگی های دفاع مقدس بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- استاندار فارس در پیامی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با انتشار پیامی ابراز داشت : دوران دفاع مقدس، برگ زرینی است بر افتخارات زنان و مردان این مرز و بوم که تا همیشه تاریخ از آن به عنوان سند رادمردی و عزتمندی ایرانیان یاد خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۲    
دنیای اقتصاد - شیراز - محمد صداقت : در جلسه شورای عالی معماری که با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار فارس در شیراز برگزار شد، وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت وساز مسکن ملی در قالب طرح هادی در 5 شهرستان شیراز، فسا، لار، مرودشت و کازرون آغاز و زمین آن تامین شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: به منظور حمایت از تولیدات داخلی، نوشت افزارهای ایرانی اسلامی در فروشگاه های مدارس استان فارس عرضه شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس اعلام کرد: در جلسه شورای ترافیک استان که روز چهارشنبه به ریاست محمد هادی ایمانیه استاندار فارس برگزار شد، ساعت کاری ادارات و مدارس از ابتدای مهرماه 1401 به صورت شناور تعیین شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۳    
استاندار فارس در جلسه حمایت از سرمایه گذاران گفت: لزوم بهره برداری از شش قطعه ی آزادراه شیراز به اصفهان، احداث امکان رفاهی بین راهی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- استاندار فارس گفت: در مقابل جنگ رسانه ای که دشمنان علیه کشور راه می اندازند، راهی نیست جز اینکه از همان مسیر، تکنولوژی و نرم افزارها و سخت افزارها استفاده هوشمندتر داشته باشیم و بهترین، دلسوزترین افرادی که می توانند در این مسیر به میدان بیایند ایثارگر هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس گفت: باید زیرساخت های لازم برای تحقق جهاد تبیین در جامعه فراهم شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس با اشاره به نگاه ویژه دولت سیزدهم به مناطق محروم و کم برخوردار گفت: تا پایان امسال به 370 روستای استان آبرسانی انجام خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس با بیان اینکه باید برای تکمیل موزه دفاع مقدس استان فارس همه کمک دهند، گفت: باید طوری برنامه ریزی شود تا این بنای ارزشمند هر چه سریع تر به بهره برداری برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس بهره برداری از شش قطعه آزادراه شیراز-اصفهان را اولویت کاری مدیران عمرانی فارس عنوان کرد.
مهرنما فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: 10 مجتمع مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی در مسیر آزادراه شیراز- اصفهان ساخته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - استاندار فارس گفت:کسانی که می توانند در مقابل دشمن ایستادگی کنند، مردم هستند؛ لذا باید با مردم صادق و شفاف عمل کنیم تا مردم نیز همراه شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۳    
استاندار فارس گفت: مشکلاتی برای افتتاح مجتمع های بین راهی مسیر آزادراه شیراز اصفهان وجود دارد که باید ظرف 2 هفته این مشکلات برطرف شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: اگر در بخش اجتماعی و فرهنگی به دقت عمل کنیم قطعا هزینه های امنیتی ما نیز کاهش خواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس از آمادگی سایت سوم صدا و سیمای کشور در شیراز خبر داد و گفت: در بحث تامین زمین کمک خواهیم کرد.