چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۲:۳۰Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار فارس»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد که بر اساس اعلام رنگ بندی جدید، 28 شهرستان استان در وضعیت قرمز قرار گرفتند.
اقتصاد ایران: شیراز - جانشین استاندار فارس در ستاد مدیریت کرونا در فارس گفت:آمار های ابتلا و بستری بیماران کرونایی در فارس در حال افزایش است به نحوی که آمار بستری ها روزانه به 350 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس اعلام کرد که 52 درصد از کل مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید فارس تاکنون اجرایی شده و 21 درصد نیز در دست اجرا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مراتب ثبت 13 اثر در فهرست میراث طبیعی ملی از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار فارس ابلاغ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: روند تکمیل سالن ورزشی 6 هزار نفره در مراحل پایانی است و امروز شاهد انجام اقدامات نهایی همچون نصب کفپوش ها، محوطه سازی و تکمیل سیستم تاسیسات هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استاندار فارس اعلام کرد: ساخت پروژه بزرگ ورزشی 6 هزار نفری شیراز از سرعت خوبی برخوردار است و براساس وعده ای که وزارت ورزش و جوانان داده است اوایل خرداد ماه 1400 این طرح به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندارفارس در بازدید از سالن ورزشی 6 هزار نفره در حال ساخت شیراز گفت: این سالن با استاندارد کامل در حال تکمیل است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - معاون عمرانی استاندار فارس گفت: واحدهای اقتصادی و صنعتی استان فارس نزدیک به 70 میلیون متر مکعب آب در طول سال نیاز دارند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس در بازدید از پروژه سالن 6 هزار نفری شیراز از افتتاح آن در اوایل خرداد ماه خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراتب ثبت ملی 13 اثر در فهرست میراث طبیعی را به استاندار فارس ابلاغ کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز- مراتب ثبت 13 اثر در فهرست میراث طبیعی ملی از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار فارس ابلاغ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندارفارس گفت: ورود و خروج به شهر های نارنجی و قرمز با توجه به برخی موارد ضروری، توسط نیروی انتظامی کنترل خواهد شد و حمل و نقل عمومی محدود می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: با شروع موج سهمگین چهارم کرونا در استان، چاره ای جز تشدید محدودیت ها و تقویت بازرسی ونظارت ها نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۸    
ایسنا/فارس استاندار فارس با اشاره به لزوم اتخاذ و اجرای تصمیماتی متناسب با شرایط کنونی کرونا در فار و شیراز، بابت محدودیت هایی که ایجاد شده یا می شود از مردم عذرخواهی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-جانشین استاندار فارس در ستاد استانی کرونا گفت: از ابتدای شروع محدودیت های کرونایی (یکم آذر99) تا پنجشنبه 19 فروردین جاری 370 هزار خودرو متخلف در فارس جریمه نقدی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار فارس گفت: حمل و نقل عمومی در کلانشهر شیراز باید محدود شود و اتوبوسرانی فقط شهرک های اطراف را پوشش بدهد و مابقی را تعطیل کند و مترو هم از شنبه تعطیل شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۵۴    
حوزه/ جلسه ستاد مدیریت کرونای فارس به ریاست استاندار فارس در حالی برگزار شد که حدود 50 نفر در آن حضور داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-تصمیم به تعطیلی مترو شیراز و محدود شدن فعالیت حمل و نقل عمومی و اتوبوسرانی سراسر استان فارس همچنین محدودیت فعالیت اصناف و دورهمی ها از جمله مصوبات ستاد استانی مبارزه با کرونا بود که با حضور استاندار فارس و سایر مدیران ارشد استان گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس اعلام کرد: ورود وخروج در شهرهای قرمز فارس ممنوع شد و تنها رفت و آمد خودروهای اورژانسی، نظامی و انتظامی مجاز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: گرچه سربازان گمنام امام زمان (عج) به گمنامی شهره هستند اما آنها نام آورترین سربازان در حوزه امنیت، آرامش و آسایش کشور و مردم هستند.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، در مراسمی با حضور وزیر اطلاعات، نماینده ولی فقیه در استان فارس و استاندار فارس در آرامگاه حافظ، برگزیدگان نخستین جشنواره ملی شعر گمنامی معرفی شدند.
هورگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پیشنهاد تعطیلی 2 هفته ای شیراز و فارس، چهارشنبه 18 فروردین 1400 با امضای استاندار فارس به ستاد ملی کرونا ارایه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از تعیین تکلیف فعالیت مترو و اتوبوس در جلسه امروز ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در استان خبر داد و گفت: احتمال دارد فعالیت مترو شیراز از شنبه تعطیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: مطب های غیر ضروری توسط دانشگاه علوم پزشکی تعطیل شده اند و سایر مطب های ضروری امکان فعالیت دارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قاسم پور گفت: استاندار فارس به وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزیر بهداشت برای تعطیلی کامل 2 هفته ای فارس پیشنهاد داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: پیشنهاد تعطیلی 2 هفته ای شیراز و فارس، چهارشنبه 18 فروردین 1400 با امضای استاندار فارس به ستاد ملی کرونا ارایه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۸    
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی کرونا گفت: از 36 شهرستان فارس، 24 شهرستان قرمز و 12 شهرستان نارنجی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس از احیاء 195 واحد غیرفعال در سال گذشته خبر داد و خواستار احصاء موانع تولید توسط بانک ها به عنوان بنگاه های اقتصادی شد.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس با اشاره به تغییر رنگ بندی کرونایی در سراسر کشور، گفت: از 36 شهرستان استان فارس، 24 شهرستان به رنگ قرمز درآمدند و 12 شهرستان دیگر هم در وضعیت نارنجی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد که طبق آخرین رنگبندی های وزارت بهداشت، 24 شهرستان استان در وضعیت قرمز و 12 شهرستان در وضعیت نارنجی قرار گرفتند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – شیراز- محمد صداقت : با حضور عنایت الله رحیمی استاندار فارس طرح تولید کاشی دیوار و کف در شهرستان آباده به شکل ویدئوکنفرانس و با دستور رئیس جمهوری افتتاح شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار فارس گفت: استان فارس ظرفیت های بسیاری در حوزه های مختلف دارد که می تواند زمینه همکاری با افغانستان باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها -جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا جزئیات محدودیت های کرونایی در استان را اعلام کرد.
پول پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
واحد تولیدی کاشی و سرامیک صدف سرام استقلال آباده که با مشارکت بانک صنعت و معدن تأمین مالی شده است، به دستور رییس جمهور و با حضور رحیمی استاندار فارس و جمعی از مدیران ارشد استانی به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از تشدید نظارت و بازرسی ها در پی حاکمیت وضعیت قرمز و نارنجی در برخی از شهرستان های استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار فارس با تاکید بر اهمیت اجرای مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان در افزایش رضایت مندی این قشر جامعه، گفت: با مساعدت رئیس جمهور وهمکاری مجلس، افزایش پرداختی به بازنشستگان از افتخارات دولت است.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس با اعلام اینکه شیراز در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت از و به شیراز و سایر شهرهای با وضعیت قرمز استان فارس ممنوع و مشمول جریمه یک میلیون تومانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استانها - جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: در شرایط فعلی ورود به شیراز و خروج از این شهر و سایر شهرهای قرمز و نارنجی استان ممنوع است و خودروهای متخلف جریمه می شوند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فارس- عنایت اله رحیمی در جلسه دیدار با روسای دانشگاه های استان با بیان اینکه شیراز همواره به عنوان مهد فرهنگ و تمدن مطرح بوده است گفت:فارس امروزه قطب علمی جنوب کشور محسوب می شود که نتیجه تلاش های دانشگاه ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، گفت: تمهیدات و زیرساخت های لازم برای ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای روستایی در لارستان فراهم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس گفت: افزایش سرمایه گذاری و راه اندازی واحدهای تولیدی نشان دهنده احساس امنیت در میان فعالان اقتصادی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس حفاظت از جان و سلامت مردم در شرایط شیوع کرونا را از جمله ماموریت های دولت در سال 1400 یاد کرد و گفت: تامین معیشت مردم و تلاش برای ثبات در آن از مهمترین اهداف ما در سال جاری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به روند افزایشی آمار مبتلایان و بیماران بستری در این استان، محدودیت و ممنوعیت های مرتبط با رنگ بندی متناسب با شیوع کرونا در شهرهای مختلف فارس را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان با تشریح جزئیات و نحوه نام نویسی از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاها و تیره های عشایری این شهرستان ، گفت: تمهیدات و زیرساخت های لازم برای ثبت نام داوطلبان فراهم شده است.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا شیوه دورکاری کارکنان دولت از روز شنبه 14 فروردین در استان فارس را تشریح کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : به گفته جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، سایر شهرستان های استان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند و هیچ شهرستانی در استان دارای وضعیت آبی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: خروج خودروهای بومی از شیراز وسایر شهرستان های قرمز و نارنجی استان و همچنین ورود خودروهای غیر بومی به شیراز و شهرستان های قرمز و نارنجی ممنوع است و خودروهای متخلف با جریمه های 500 هزار تومانی و یک میلیون تومانی روبرو خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز_ایرنا _استاندار فارس در سفر یک روزه به شهرستان آباده کارخانه کاشی دیوار و کف را با اعتباری بالغ بر 3 هزار و 200 میلیارد ریال به دستور رئیس جمهوری در این شهرستان به بهره برداری رساند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-استاندار فارس گفت: در یکسال گذشته 330 طرح صنعتی و کارخانه در فارس افتتاح شده است، به عبارتی دیگر در هر روز کاری یک واحد صنعتی و تولیدی در این استان به بهره برداری رسیده که این روند تا پایان دولت نیز ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: محدودیت های سختگیرانه در انتظار شهرستان های نارنجی و قرمز استان است.