سه شنبه ۱۷ تیرساعت ۰۶:۴۰Jul 2020 7

جدیدترین‌های «استاندار فارس»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس بر لزوم دور نگه داشتن آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد تاثیرگذار از چالش های ساختگی، تاکید و اضافه کرد: وظیفه این نهاد، تربیت نسل آینده است و برای رسیدن به این مهم باید از همه ظرفیت ها بهره برد و آن را از چالش های ساختگی دور نگهداشت تا به وظیفه اصلی اش بپردازد.
تحلیل بازار / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل استاندار فارس از صدور 30 پروانه استاندارد و 60 مجوز ظرفیت خالی طی سه ماه گذشته در استان فارس خبر داد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندارفارس گفت: دولت برای حمایت از اصناف آسیب دیده در بحران کرونا تسهیلات با سود 12 درصد مصوب کرده است و تلاش می کنیم که واحدهای صنفی کمترین ضرر را در اثر شیوع ویروس کرونا متحمل شوند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندارفارس گفت: دولت برای حمایت از اصناف آسیب دیده در بحران کرونا تسهیلات با سود 12 درصد مصوب کرده است و تلاش می کنیم که واحد های صنفی کمترین ضرر را در اثر شیوع ویروس کرونا متحمل شوند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- خبرنگار کیهان: استاندار فارس گفت: پروژه شاخص تصفیه خانه شماره دو شیراز مراحل پایانی را طی می کند و به زودی آماده بهره برداری است. عنایت الله رحیمی در بازدید از مراحل پایانی احداث تصفیه خانه فاضلاب شماره 2 آبفا شیراز ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۴    
شیراز-ایرنا-معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: هم اینک در این شهرستان 14 جایگاه سوختگیری فعال است که با توجه به جمعیت این منطقه، این تعداد کافی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس با اشاره به اینکه تکمیل طرح های عمرانی با درصد پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت قرار دارد، گفت: یکی از این طرح ها تکمیل ساختمان نیمه تمام دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۲    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شیرازه به نقل از سایت خبری مرودشت نا ، با حضور مدیرعامل راه آهن کشور، استاندارفارس و جمعی از مسئولان استان وشهرستان مرودشت ایتسگاه گار باری راه آهن مرودشت به بهره برداری رسید و کلنگ ایستگاه مسافربری راه آهن در مرودشت به زمین خورد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس طی مراسمی، عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن شهرستان مرودشت، با حضور استاندار فارس و مسئولان راه آهن، آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد مبارزه با کروناویروس استان فارس گفت: از فردا یکشنبه 15 تیرماه به مدت یک هفته اکثر فعالیت ها و تجمع ها در سراسر فارس تعطیل و تعلیق خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: نظر به مصوبه ستاد ملی کرونا محدودیت های جدید مقابله با این ویروس از یکشنبه 15 تیر در فارس اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: براساس اختیار اخذ شده از ستاد ملی، به منظور پیشگیری از روند شیوع بیماری کرونا محدودیت های جدیدی از یکشنبه 15 تیرماه 99 به مدت یک هفته در36 شهرستان استان فارس اعمال می شود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا در خصوص شایعه تعطیلی ادارات فارس به علت کرونا گفت: موضوع تعطیلی ادارات صحت ندارد. عبدالرضا قاسم پور بیان کرد ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان فارس، بر لزوم برنامه ریزی برای فعال سازی 189 معدن غیرفعال این استان در سال جهش تولید تاکید کرد و گفت: پیشنهاد ما این است که سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس با بیان اینکه 6 شهرستان جنوبی استان شامل لارستان، گراش، اوز، خنج، جهرم و فسا در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند، گفت: محدودیت های کرونایی در این 6...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندارفارس گفت: طرح انتقال آب از دریا به استان فارس در حال پیگیری است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- معاون استاندار فارس با تأکید بر اینکه در شرایط کنونی چاره ای جز رعایت اصول بهداشتی توسط مردم و فعالان اقتصادی وجود ندارد، گفت: اجرای محدودیت های سابق برای همه صنوف، امری دشوار است، چرا که شهروندان تحت فشارهای اقتصادی هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۷:۲۴    
شیراز-ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از تشدید نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در نقاط مختلف استان خبر داد و گفت: 14 گروه در شیراز و 2 گروه در هر کدام از شهرستان های استان فارس کار نظارت و بازرسی را با شدت بیشتری دنبال می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس با اشاره به افتتاح خط دوم انتقال آب از سد درودزن به شیراز گفت: این خط لوله 75 تا 80 درصد آب پایدار و بهداشتی این کلانشهر را تامین خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۴:۲۹    
ایرنا- شیراز- تصفیه خانه شماره دو شیراز روز پنجشنبه در ارتباط ویدیوکنفرانس توسط رئیس جمهوری افتتاح شد.معاون وزیر نیرو و استاندار فارس نیز با حضور در تصفیه خانه، به رئیس جمهوری در این باره گزارش دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: طی روزها و هفته های اخیر شاهد بودیم که روند گسترش بیماری کرونا در این استان سرعت بیشتری گرفته است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: پیش از ظهر پنجشنبه 12 تیر و در قالب یک مراسم ویدئوکنفرانسی با حضور رئیس جمهور، وزیر نیرو، استاندار فارس و دیگر مقام های این استان، فاز اول پروژه خط دوم آبرسانی به شیراز، افتتاح شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس با اشاره به افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا در این استان، گفت: اکنون 50 درصد ظرفیت تخت های ویژه در فارس اشغال شده است.
راک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
راک نیوز / استاندار فارس گفت: محدودیت هایی برای شهرستان های قرمز استان اعمال میکنیم و اگر این محدودیت ها رعایت نشود، آنها را تشدید می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
لارستان – ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان از وزیر نیرو خواستار تسریع و شتاب بخشی در اجرای طرح نیمه تمام پروژه 400 مگاواتی برق لارستان پس از 11 سال از شروع عملیات اجرایی آن شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: امیدواریم تا پایان سال پروژه بزرگ بیمارستان بزرگ جهرم را بهره برداری و افتتاح کنیم.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۴۲    
استاندار فارس خطاب به فرماندار پاسارگاد و شهردار سعادت شهر: در طرح آبرسانی به شهرستان ارسنجان کار شکنی نکنید باغ قوام برای دولت است، دولت نمی تواند غرامت به ملک خودش پرداخت کند .نامه های پرداخت غرامت ملغی است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۵۲    
ایرنا-شیراز- با حضور سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور، استاندار فارس و جمعی از مسوولان این استان، روز چهارشنبه (یازدهم تیرماه 99) آیین واگذاری یک هزار واحد مسکونی به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد فارس و اهدای سه هزار و 500 قلم لوازم خانگی (جهیزیه) به نوعروسان مددجوی این نهاد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - باتوجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش آمار مبتلایان به این بیماری در استان و شهر شیراز، اعضای شورای شهر خواستار دیدار با استاندار فارس شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس با قدردانی از عملکرد بانک های استان، اعلام کرد که کمیته امداد فارس رتبه اول دریافت تسهیلات از بانک ها را کشور به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۷    
جهرم - استاندار فارس گفت: امیدواریم تا پایان سال پروژه بزرگ بیمارستان بزرگ جهرم را بهره برداری و افتتاح کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۸    
شیراز- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: در راستای مقابله با کرونا در موج دوم 14 اکیپ ویژه در شهر شیراز مستقر و فعالیت خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس گفت: توانمند سازی افراد تحت پوشش کمیته امداد می تواند پویایی در جامعه را افزایش داده و موجب توسعه شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از تشکیل 14 اکیپ بازرسی با حضور دستگاههای متولی خبر داد و گفت: این اکیپ ها از فردا 12 تیرماه با استفاده از 28 خودرو نظارت و کنترل ها را در شیراز تشدید می کنند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۹    
استاندار فارس با اهدای لوح سپاس، از زهرا افتخاری، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۳:۳۹    
استاندار فارس با تاکید بر اینکه این جلسات باید خروجی داشته باشد، گفت: نباید هزینه برگزاری جلسات از نفعی که برای تولید دارد، بیشتر باشد. جلسه ای که در آن نتیجه ای نگیریم هزینه کشور را افزایش دادیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۳۸    
شیراز- استاندار فارس گفت: توسعه زمانی حاصل می گردد که بدون در نظر گرفتن جنسیت از استعدادهای بهره بهره برداری شود
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نشست تخصصی بانوان مدیر استان فارس ظهر امروز با حضور استاندار فارس و معاونانش همچنین بانوان توانمند استان در عرصه های مدیریتی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس با بیان اینکه زنان و بانوان در جامعه ما بسیار باارزش و توانمند هستند اما به دلیل عدم بسترسازی مناسب آنچنان که باید از توانمندی آنان استفاده نشده است، گفت: این بسترسازی ها باید در دستور کار قرار گیرد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۳    
شماره 1514 میلاد لارستان منتشر شد. تیتر یک این شماره به در خواست های لارستان از استاندار فارس پرداخته است. مطالب متنوع دیگر در سایر صفحات می توان مرور نمود....
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۳۹    
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: به دلیل شیوع گسترده کرونا مجددا وضعیت این شهرستان از امروز (نهم تیرماه 99) قرمز شد. به گزارش جماران، مهدی شفیعیان، دوشنبه در نشست ستاد ساماندهی اوقات فراغت جوانان شهرستان جهرم با بیان اینکه به دلیل شرایط موجود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: به دلیل شیوع گسترده کرونا مجددا وضعیت این شهرستان از امروز (نهم تیرماه 99) قرمز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس با بیان اینکه پوشش اینترنتی محورهای ارتباطی این استان تقویت خواهد شد از ایجاد 15 سایت جدید در 13 محور ارتباطی فارس خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس و فرمانده هوانیروز ارتش، سقوط بالگرد در شیراز را تکذیب کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس شایعه سقوط یک فروند بالگرد در استان فارس را تکذیب کرد.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در پی انتشار اخبار و تصاویری از بروز سانحه برای یک فروند بالگرد در مسیر مرو دشت به شیراز فرمانده هوانیروز ارتش اعلام کرد: هوانیروز ماموریت پروازی در مسیر شیراز نداشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
شیراز – استاندار فارس گفت: همه دستگاه های اجرایی استان فارس باید در ارزیابی های ملی بر اساس مستندات معتبر رتبه های برتر کشور را کسب کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۳:۲۲    
ایسنا/فارس استاندار فارس با اشاره به اینکه اجرای پروژه های عمرانی اگرچه تسهیل زندگی را به دنبال دارد اما در زمان اجرا دشواری هایی را برای مردم به دنبال دارد، تاکید کرد که برآیند فعالیت تمام دستگاه ها باید بهبود رفاه مردم باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۳:۱۹    
استاندار فارس با بیان اینکه سه پروژه یاد شده به عنوان خدمتی ارزشمند در اختیار شهروندان قرار گرفته است، بیان کرد: هدف ما ایجاد تسهیل در رفت و آمد و کاهش بار ترافیکی است.