پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۷:۴۲Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار فارس»

دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد- شیراز - محمد صداقت : استاندار فارس در پی سفر هیات دولت به این استان از سرمایه گذاری 8 هزار میلیارد تومان برای اجرای 100 طرح مصوب شامل طرح های آب، راه و تکمیل طرح های نیمه تمام و بهداشت عمومی و نیز استحصال آب خلیج فارس به داخل استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۴۰    
ایرنا - شیراز - محمد هادی ایمانیه استاندار فارس چهارشنبه در سومین سفر شهرستانی به اتفاق جمعی از مدیران استان در جمع مردم شهرستان ممسنی حضور یافت و از نزدیک مسائل و مشکلات شهرستان را بررسی و از برخی پروژه های در حال اجرا نیز به منظور تسریع در تکمیل آنها بازدید کرد.
نورآباد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۶    
با توجه به قرار گیری روستای کره کان در مسیر ارتباطی سد منسوخ شده پارسیان استاندار و هیئت همراه در حلقه اهالی روستای کره کان قرار گرفتند. مقامات شهرستانی امام جمعه شهرستان ممسنی، نماینده مردم شهرستان های ممسنی و رستم در مجلس ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس گفت: پس از بازدید از سد پارسیان در این شهرستان مقرر شد با پیگیری های نماینده مجلس و قول مساعدی که از رییس جمهور و وزیر نیرو گرفته ایم، به زودی شاهد تکمیل و به بهره برداری رسیدن این سد پس از 28 سال باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۲۰    
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: به منظور بررسی مسائل و مشکلات و ظرفیت های موجود در نقاط مختلف استان و همچنین دیدار با مردم و شنیدن خواسته ها و سخنان آنها، سفر به تمام شهرستان های استان را در برنامه و دستور کار قرار داده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۵    
درسفر استاندار فارس به شهرستان ممسنی مشکلات این شهرستان بررسی شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس نامه بلامانع بودن تاسیس شهرداری در اکبرآباد کوار را ابلاغ کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: در پی توقف فعالیت برخی از جایگاه های عرضه سوخت فارس، ارائه سوخت در حدود نیمی از جایگاه های عرضه سوخت استان فارس آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس گفت: در پی توقف فعالیت برخی از جایگاه های عرضه سوخت فارس، ارائه سوخت در حدود نیمی از جایگاه های عرضه سوخت استان فارس آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: رفع مشکلات جامعه عشایری را با همکاری نمایندگان طوایف و ایلات و پس از مشخص کردن مشکلات، بر اساس اولویت با جدیت دنبال می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
برای پیگیری تبعات منفی خشکسالی بر زندگی عشایر، واحد مستقلی در جهاد کشاورزی فارس تشکیل می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس بر حمایت روانی از کارکنان کادر درمان در بحران شیوع ویروس کرونا و لزوم تقویت آموزش ضمن خدمت آنان تأکید کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس با صدور پیامی درگذشت حاج غلام عسکریان پدر شهیدان والا مقام احمد و محمود و جانباز 40 درصد متوفی ابوالقاسم عسکریان را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی گفت: انتصاب مدیران شایسته در استان با پیشنهاد و نظارت مستقیم استاندار فارس گام مهمی در سلامت اداری و پیشگیری از وقوع فساد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا - استاندار فارس اعلام کرد: دولت 100 میلیارد ریال به آموزش ها و مشاوره های پیش از ازدواج برای کنترل آمار طلاق در این استان اختصاص داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- استاندار فارس در دیدار با جمعی از بزرگان مسلمانان اهل سنت گفت: جهان اسلام از رفتارهای افراطیون سنی و شیعه صدمه دیده و رنج برده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا خبر از تزریق دوز سوم واکسن کرونا به کادر درمان داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۲    
جانشین استاندار فارس در ستاد مدیریت کرونا استان آغاز قرنطینه هوشمند به صورت سراسری و در بخش های غیراداری و اصناف از روز دوشنبه، 3 آبان ماه در این استان خبر داد و گفت: البته در بخش اداری قرنطینه از امروز آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس از اجرای طرح قرنطینه هوشمند در فارس خبر داد و گفت: کارکنان ادارات و واحد های صنفی باید حتما واکسن بزنند و تلاش کنند خانواده هایشان هم واکسینه شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اعلام اینکه طرح قرنطینه هوشمند در این استان از دوشنبه سوم آبان رسما آغاز می شود، گفت: این طرح در مورد کارکنان دوایر دولتی از امروز اجرایی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون استاندار فارس از آغاز طرح قرنطینه هوشمند در استان برای کارکنان دولت خبر داد و گفت: این طرح به صورت عمومی از روز دوشنبه آغاز و اصناف را نیز شامل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار فارس با صدور حکمی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس را منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استاندار فارس گفت: مراجع نظارتی و نهادهای امنیتی باید از مدیران جهادی و سالم حمایت کنند تا در چارچوب قانون و با روش های میانبر بتوانند مشکلات مردم را حل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کازرون- استاندار فارس با اشاره به پروژه های در دست اجرا در شهرستان کازرون گفت: مرکز درمانی بالاده تا پایان سال جاری تکمیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با حکم استاندار فارس حمزه محمدی فرماندار شهرستان مهر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندارفارس درباره تامین آب کشاورزی و شرب شهر خشت، گفت: باتوجه به اینکه بخشی از آب منطقه خشت و کنارتخته به سمت استان بوشهر روانه می شود درصدد هستیم با جلب موافقت وزارت نیرو و مسوولان استان همجوار ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: شرایط فعلی کرونا نگران کننده است و در چنین وضعیتی برای باز بودن یا بسته بودن مدارس بر اساس تصمیم ستاد ملی و استانی کرونا عمل می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کوه چنار- استاندار فارس گفت: محور دشت ارژن-تنگ ابوالحیات به طول 21 کیلومتر تا دی ماه به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
محمد هادی ایمانیه در اولین سفر استانی خود راهی شهرستان های کوهچنار و کازرون شد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۰    
لارستان- ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان گفت: وحدت، انسجام و همگرایی میان اقوام و مذاهب در این شهرستان و جنوب فارس کلامی، سطحی و تحمیل شده نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۲    
استاندار فارس در اولین سفر کاری خود به کوه چنار از افتتاح بزرگ راه دشت ارژن ابوالحیات تا سه ماه دیگر و رسیدن آب به روستا ی کنده ای تا اردیبهشت سال آینده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- جوانان پنج بخش و81 روستای جنوبی فارس در نامه ای سرگشاده از استاندار فارس خواستند که برای شروع آبرسانی به این مناطق، اعتباراتی از سفر اخیر رئیس جمهور تخصیص یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس گفت: پایگاه های واکسیناسیون در ترمینال ها و فرودگاه شیراز راه اندازی خواهد شد و خدمات دهی به شهروندان تنها با ارائه کارت واکسن و یا تست پی سی آر منفی امکان پذیر خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس از اجرایی شدن قرنطینه هوشمند از اولین روزهای آبانماه در این استان خبر داد و از عموم مردم برای مشارکت در واکسیناسیون علیه بیماری کووید-19 با هدف کمک به ارتقاء سلامت جمعی دعوت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۳    
استاندار فارس به مناسبت میلاد پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت پیامی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۵    
شیراز- ایرنا- محمد هادی ایمانیه که 12 مهرماه 1400 به عنوان استاندار فارس معارفه شد، 18 و 25 مهرماه نیز دو نشست خبری با مدیران و خبرنگاران رسانه های استان داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۵    
استاندارفارس گفت: در زمینه مقابله با محرومیت زدایی به مسئله پیشگیری از مهاجرت توجه خواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۵    
گروه استان ها- استاندار فارس گفت: حجم بی اعتمادی در سال های اخیر افزایش یافته است که باید با حفظ حرمت و کرامت مردم در صحنه عمل و واقعی این بی اعتمادی به همراهی و همدلی مردم با دولت تغییر پیدا کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس از اصحاب رسانه خواست تا به دور از سلایق و جناح بندی های سیاسی کمک کنند تا استان در عرصه های مختلف پیشرفت کند و در این زمینه مشکلات اولویت دار مردم را احصا کرده و ارائه دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۶    
دومین نشست هم اندیشی استاندار فارس با اصحاب رسانه برگزار شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیمای فارس در دیدار با استاندار جدید استان گفت: صدا و سیما در پیگیری مطالبات مردم یار و همراه استانداری فارس است. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سید تقی سهرابی در دیدار با ایمانیه، استاندار فارس با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به استان فارس بیش از 100 مصوبه به همراه داشت ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: اصلی ترین نیاز فارس تجدید نظر در اهداف و چشم انداز های سند آمایش سرزمین است تا با ویژگی های منحصر به فرد این استان، برنامه ریزی...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- استاندار فارس با بیان اینکه رئیس جمهوری بنای تخت جمشید را یادگار هنرمندانه و با عظمت تمدن ایران برشمرد، گفت: توصیه ایشان این است که از این میراث فرهنگی به شدت مراقبت شود و در این زمینه بودجه ای نیز به استان فارس اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۲    
گروه استان ها - مصوبه لزوم بازنگری میراثی بودن 200 خانه در اطراف حرم شاهچراغ(ع) و اجرای طرح توسعه 57 هکتاری در سفر ریاست جمهوری اما و اگرهای زیادی را به همراه داشته که استاندار فارس به آنها پاسخ داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۴۶    
دومین نشست استاندار فارس با رسانه در حالی برگزار شد که برخی این نشست را محلی برای عقده گشایی سیاسی دانسته و با گلایه و شکایت سعی در حاشیه سازی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - شیراز - دومین جلسه هم اندیشی اصحاب رسانه با محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد./عکس:رضا قادری
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۷    
استاندار فارس در واکنش به انتقاد خبرنگار ریواس جنوب و تعدادی از رسانه های دیگر در خصوص شیوه عجیب برگزاری نشست خبری رئیس جمهور در شیراز، به نیابت از مقصران، از خبرنگاران عذرخواهی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس با تاکید بر اینکه تلاش خود را به پرهیز از سیاسی کاری مصروف خواهد کرد و در انتصاب مدیران، نگاه سیاسی آخرین اولویت است، خواستار اتحاد رسانه ای برای دستیابی به جهش در آبادانی استان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار فارس درباره رفع موانع سرمایه گذاری در استان گفت: در زمینه سرمایه گذاری و رفع موانع تولید شخصا ورود می کنم و اگر دستگاهی مانع ایجاد کرد رسانه ها و مردم به ما اعلام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت:باید خود را برای برش استانی برنامه هفتم توسعه آماده کنیم.