چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۹:۰۶Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار فارس»

معاون استاندار فارس با بیان اینکه تلاش ها در سطوح مختلف برای بهبود وضعیت استان به لحاظ شیوع کرونا، با قوت و جدیت تداوم دارد، گفت: هنوز 11 شهرستان فارس در وضعیت قرمز بسر می برند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس با تاکید بر لزوم پیگیری اجرای کامل تعهدات مندرج در سند پیشران توسعه استان، گفت: برخی مدیران به تکالیف خود عمل نکرده اند، مجموعه اقتصادی مکلف به پیگیری و رصد اجرایی شدن مصوبات این سند است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
استاندار فارس گفت: اجرای سند پیشران توسعه فارس 70 درصد موفقیت داشته است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس با اشاره به دیدار خود با دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: براساس مباحث مطرح شده در این دیدار روند تصویب طرح جامع منطقه ویژه گردشگری سلامت در این استان شتاب خواهد گرفت.
معاون استاندار فارس گفت: محدودیت های کرونایی در شیراز و 10 شهر دیگر استان فارس تمدید شد.
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
استاندار فارس گفت: ساختمان قدیمی بانک ملی به موزه تبدیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شیراز - جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا از تمدید محدودیت های کرونایی در شیراز و 10 شهر دیگر استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۶    
لارستان- ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان گفت: با توجه به هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم از سوی متولیان امر و شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی استان فارس و شهرستان لارستان ، سوخت مورد نیاز در مناطق فاقد گاز طبیعی این منطقه تامین شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا با اشاره به انتشار تصاویر مربوط به یک خانه تخریب شده در یک روستای این شهرستان، ادعای نیازمند بودن صاحب این خانه را نادرست خواند و گفت: انتشار تصاویری که عموم مردم از واقعیت آن بی اطلاع هستند، خوراکی برای رسانه های معاند است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس گفت: توجه و اهمیت به توسعه کشاورزی نوین و مبتنی بر دانش در دوران رئیس سابق سازمان جهاد کشاورزی استان فارس قابل تقدیر است و در چند سال گذشته با اتخاذ رویکرد مبتنی بر دانش محوری فعالیت های کشاورزی به یک مزیت نسبی تبدیل شده است به ویژه اینکه مجموعه جهاد کشاورزی یک دریا و یک گروه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۰    
سرمربی تیم فوتبال شهدای قشقایی، گفت:از استاندار دعوت میکنیم برای ایجاد انگیزه در مسابقات و یا تمرین تیم ما حضور یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 443 هزار مورد بازرسی انجام، 12200 اخطار صادر و 7 هزار و 200 واحد صنفی هم تعطیل شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۷    
جانشین استاندار فارس در ستاد کرونا استان گفت: ادارات و سازمان ها باید حضور نیروها را در محل کار کاهش دهند و اموراتشان را از طریق دور کاری پیش ببرند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار فارس طی پیامی به مناسبت شهادت دانشمند هسته ای کشورمان گفت: امید است به برکت نام بلند شهدای عزیز و تلاش برای اجماع جهانی علیه ترور و تروریسم، شاهد دنیایی عاری از ترور و خشم و خشونت، باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز -ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: شنبه هشتم آذرماه فقط کارکنان دارای مشاغل ضروری در دستگاه های اجرایی استان حضور داشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
با حضور دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس و امیر خواجه فرد، مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع تفاهم نامه همکاری فناورانه و صنعتی، منعقد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس بر لزوم سرعت گرفتن روند تکمیل پروژه های بیمارستانی در این استان به ویژه با توجه به شیوه ویروس کرونا تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: باید کارگروه ویژه کلانشهر شیراز به ریاست استاندار فارس و با حضور سپاه، شهرداری، شورای شهر، میراث فرهنگی و سایر نهادها و با اختصاص بودجه ملی و استانی با هدف حل مشکلات این کلانشهر و محرومیت زدایی تشکیل شود و این به نفع کل استان خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری فناورانه و صنعتی با حضور مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و استاندار فارس به امضاء طرفین رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شیراز - معاون امور عمرانی استاندار فارس از راه اندازی زیر ساخت ها برای استفاده از تاکسی هوایی در استان فارس خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - استاندار فارس گفت: همه واحدهای مرغداری که نهاده های دولتی دریافت کرده اند موظفند محصولات خود را درون استان توزیع کنند و عدم عرضه کالا در استان و یا تغییر قیمت بدون مصوبه ستاد تنظیم بازار باید مورد پیگرد قرار گیرد و با متخلفین برخورد شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس گفت: در سه روز نخست اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی، یک هزار و 195 خودرو و 76 واحد صنفی متخلف در استان جریمه شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال انتشار کلیپ جعلی تخریب ساختمانی در فسا، استاندار فارس دستور پیگیری قضایی داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد مبارزه با کرونا استان فارس، گفت: صدور مجور تردد شبانه در اختیار فرمانداری ها بوده و این مجوز براساس نیاز و ضرورت صادر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۷    
شیراز-ایرنا-معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان فسا از توابع استان فارس گفت: از زمان شیوع کرونا، تامین معاش نیازمندان به صورت مستمر و مداوم ادامه دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت :همه در زنجیره اقتصادی کشور مورد توجه قرار دارند و تلاشها باید در جهت تامین منافع همگانی انجام شود.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، جلسه بررسی مسائل آزادراه شیراز – اصفهان ظهر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. در این جلسه که وزرای راه و شهرسازی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و استاندار فارس نیز حضور داشتند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- حقابه تالاب بختگان که 24 آبان ماه گذشته با دستور استاندار فارس از سد درودزن رها شده بود، روز یکشنبه بر بستر بختگان نشست تا این تالاب تفتیده از خشکی تابستان لبی تر کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت در روز نخست اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی در این استان سه خودرو متخلف توقیف و 188 خودرو اعمال قانون(جریمه) شدند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۵    
عنایت الله رحیمی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آخرین اقدامات جهت مقابله با کرونا در استان فارس بیان داشت: تولید انبوه ماسک، تداوم کمک های مومنانه، تولید مواد ضدعفونی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان مرودشت گفت: 46 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات کم بهره به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شیرازایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: بیماران خاص و صعب العلاج با اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی، مشکلی برای تردد در ساعات ممنوع و مراجعه به پزشک یا بیمارستان ندارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: در ایام شیوع کرونا بزرگ ترین کمک به یکدیگر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و ارتباط کمتر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار فارس گفت: اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های جدید قطعا سختی هایی را به مردم تحمیل می کند و پیشاپیش از مردم بابت این سختی ها عذرخواهی می کنیم ولی برای حفظ سلامت جامعه چاره ای جز این نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس گفت: محدودیت های اخیر سختی هایی برای مردم ایجاد خواهد کرد اما این سختی ها برای حفظ سلامت جامعه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۵    
شیراز-ایرنا- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: با آغاز اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی در استان از یکم آذرماه 99 بازرسی و نظارت بر روند اجرای محدودیت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی در بخش دولتی و غیر دولتی تشدید می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
روایتی تصویری از رهاسازی حقابه تالاب بختگان از سد درودزن فارس را ببینید. دریچه های این سد 24 آبان ماه جاری با دستور استاندار فارس و با پیگیری اداره کل حفاظت محیط زیست استان گشوده شده است تا 55 میلیون متر مکعب در مدت حدود 22 روز مسیر 192 کیلومتری را طی کند و نویدبخش حیات دوباره باشد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جلسه بررسی مسائل آزادراه شیراز- اصفهان ظهر امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این جلسه که وزرای راه و شهرسازی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و استاندار فارس نیز حضور داشتند ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
در جلسه ای که به منظور بررسی مسائل آزادراه شیراز- اصفهان به ریاست معاون اول رئیس جمهور و حضور وزرای راه و دفاع و استاندار فارس برگزار شد، مجری پروژه آزادراه شیراز-اصفهان گزارشی از آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این پروژه ارائه کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه اپلیکیشن ماسک مبنای اعلام رنگ بندی شهرهای کشور است، گفت: وضعیت شهر شیراز قرمز است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا محدودیت های جدید کرونایی در سطح فارس را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا،گفت: ورود خودروهای غیربومی به شیراز و سایر شهرهای قرمز فارس و خروج خودروهای با پلاک بومی از شنبه اول آذرماه ممنوع و متخلفین جریمه یک میلیون تومانی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس اعلام کرد : سازمان های مردم نهاد جوان (سمن )در مبارزه با ویروس کرونا می توانند با تولید محتوا و اطلاع رسانی به مردم همگام با دانشگاه علوم پزشکی شیراز گامی بلند در شکست این بیماری خطرناک بردارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری فارس از بررسی موضوع انتقال آب از خلیج فارس به استان فارس در کمیسیون عمران مجلس و با حضور معاونین وزارت نیرو ، تعدادی از نمایندگان مجلس ، استاندار فارس و شرکت های سرمایه گذار در این حوزه خبر داد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در یک کنفرانس خبری به تشریح اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها در استان که از یکم آذرماه اجرایی می شود، پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مقابله با کرونا از رونمایی طرح، محله محور یا خانواده محور با هدف غربالگری مستمر، هدایت و حمایت خبر داد.