چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۷:۲۳Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان خصوصی سازی»

دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: مجلس که قرار است در راس امور باشد عقب مانده ترین تصمیمات را برای فوتبال می گیرد
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس، با بیان اینکه قاچاق یکی از موانع اصلی تولید است افزود: سازمان خصوصی سازی، کارخانجات را به تعطیلی کشاند و اقتصاد کشور را به لبه پرتگاه برد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: در سال گذشته حدود 127 هزار میلیارد تومان واگذاری اموال و دارایی های دولتی انجام شده است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۹   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: ما در سال گذشته موفق شدیم تا 35 هزار میلیارد تومان به صورت مستقیم از محل واگذاری ها به خزانه واریز کنیم به گزارش پیام فوری به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا: یک نماینده مجلس گفت: مال باختگی 50 میلیون ایرانی در بورس ناله و فغان آنان روح و جان ما نمایندگان را آزار می دهد. احمد علیرضابیگی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 31 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تشریح سوال خود از فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد علت عدم ابطال واگذاری شرکت ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر اقتصادی درباره عملکرد این وزارتخانه برای بهبود فضای کسب و کار قانع نشدند و او کارت زرد دریافت کرد. ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس از توضیحات وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به سوال نماینده تبریز قانع شدند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۴۰    
شرکت سپرده گذاری مرکزی: به محض دریافت مبلغ از شرکت های سرمایه پذیر، 50 درصد دوم سود هم واریز می شود. تهران – اقتصادبرتر – 21 فروردین 1400 به گزارش #اقتصادبرتر، سید جعفر سبحانی ...
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
فوتبالی: حسابرسی کامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در هفته گذشته به پایان رسید و این دو باشگاه بزودی وارد بازار سرمایه می شوند. از تاریخ 18 فروردین 99 هیات عالی خصوصی سازی جلساتی را به صورت ثابت در سه شنبه هر هفته برگزار کرد که در این جلسات، معاون سازمان خصوصی سازی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ما می گوییم یک نمونه ی موفق از خصوصی سازی نشان دهید تا الگویی باشد برای سایرِ واگذاری ها اما متاسفانه دست روی هر آنچه که می گذاریم صرفا آبروریزی است! وقتی رئیس سازمان خصوصی سازی خود متهم است دیگر چه می توان گفت؟
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۰    
جلسه معارفه دکتر محمد امین یوسفی، معاون جدید نظارت، امور حقوقی و قراردادهای سازمان خصوصی سازی برگزار شد.
فرهاد دژپسند طی حکمی دکتر محمد امین یوسفی را به عنوان عضو هیأت عامل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرهاد دژپسند طی حکمی دکتر محمد امین یوسفی را به عنوان عضو هیأت عامل سازمان خصوصی سازی منصوب کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طی روزهای گذشته و در تعطیلات نوروز، باب افشای اطلاعات شرکت های بورسی همچنان باز بود، هر چند که تعداد اطلاعیه ها نسبت به روزهای عادی بسیار محدود بود. در میان اطلاعیه هایی که در روزهای گذشته منتشر شد، مهم ترین مربوط به شرکت هپکو بوده که خبر از عرضه 5 درصد سهام خود داده بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به این که خصوصی سازی سرخابی ها در دست دوستان در سازمان خصوصی سازی است و بعد از کار های کارشناسی قطعا این اتفاق بزرگ و تاریخی رخ خواهد داد، گفت: مطمئن باشید تا قبل از پایان عمر دولت این دو تیم واگذار می شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
آخرین باری که خبر واگذاری سرخابی ها در بازار سرمایه به طور جدی مطرح شد، زمستان سال گذشته بود. اکنون اما وزیر ورزش و جوانان توپ واگذاری این دو تیم دولتی به بخش خصوصی را در زمین سازمان خصوصی سازی انداخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۷:۲۴   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت که مراحل خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس طی شده و ادامه کار در اختیار سازمان خصوصی سازی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در روند واگذاری پالایشگاه نفت کرمانشاه تخلفات محرزی صورت گرفته و با اینکه پرونده ابطال واگذاری 80 درصد سهام آن از سوی سازمان خصوصی سازی به هیأت داوری ارسال شده، هنوز خبری از فسخ قرارداد آن نیست.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۵۰ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: رییس سازمان بورس درباره زمان واریز دومین مرحله از سود سهام عدالت گفت: تمام تلاش سازمان بورس و سازمان خصوصی سازی بر آن است که مرحله دوم سود سهام عدالت تا قبل ماه رمضان واریز شود.
کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن افزایش پاداش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به 37 میلیون دلار، قصد دارد به کشورهای میزبان 1 میلیون دلار پرداخت کند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۷    
دهقان دهنوی گفت: تمام تلاش سازمان بورس و سازمان خصوصی سازی بر آن است که مرحله دوم سود سهام عدالت تا قبل ماه رمضان واریز شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس درباره زمان واریز دومین مرحله از سود سهام عدالت گفت: تمام تلاش سازمان بورس و سازمان خصوصی سازی بر آن است که مرحله دوم سود سهام عدالت تا قبل ماه رمضان واریز شود.
سازمان خصوصی سازی اعلام کرده سود سهام عدالت همه مشمولان واریز شده است مگر افرادی که شماره شبای خود را اعلام نکرده اند.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، همزمان با واریز 50 درصد از سود سهام عدالت سال 98، بسیاری از دارندگان سهام عدالت می گویند رقم واریزی با رقم اعلام شده تفاوت دارد و سود آنها کامل واریز نشده است. اما 50 درصد سود سهام عدالت چقدر است و آیا واریزی ها کم بوده است؟ ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از واریزی سود سهام عدالت خیلی از سهامداران با ابهاماتی مواجه هستند و سوالاتی در این باره دارند که نمی دانند از کجا می توانند پیگیری کنند. طبق آخرین اطلاعیه اعلام شده ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: دیروز بنا بود تا پیش از ظهر نیمی از سود سال 98 سهام عدالت به حساب مشمولان ریخته شود اما بسیاری از دارندگان سهام عدالت اعلام کردند که برایشان سود سهام عدالت واریز نشده یا کمتر از رقم مورد انتظارشان واریز شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی با حضور وزرای اقتصاد و صمت در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار و در آن برخی واگذاری های چالش برانگیز سازمان خصوصی سازی آسیب شناسی شد.
سازمان خصوصی سازی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن 22 اسفند و پاسداشت روز شهید ، رییس کل سازمان خصوصی سازی طی مراسمی از 7 نفر از فرزندان شهید همکار در این سازمان تقدیر و تشکر کرد.
عضو کمیته تحقیق و تفحص از خصوصی سازی در مجلس دهم در این همایش گفت: امروز با پیکر نیمه جانی از خصوصی سازی مواجه هستیم. نوع رویکرد این مسئله خیلی متفاوت است و امروز نوع کنش جنبش های دانشجویی و جنبش های کارگری حول این موضوع، بسیار مهم است ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در شکایت سرمایه دار تبریزی و یا شکایت رئیس سابق و مجرم سازمان خصوصی سازی در موضوع واگذاری ماشین سازی تبریز از رسانه های مجازی تبریز، هرگز حمایتی از آن رسانه ها در برابر شکایت این افراد انجام نشد...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۸    
اکبر حیدری سخنگوی کانون شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت در گفتگو با بازار در خصوص تمهیدات انجام شده برای افرادی که هنوز نتوانسته اند کارت اعتباری سهام عدالت بگیرند، گفت: جاماندگان سهام عدالت دو دسته اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
این جدول خلاصه آخرین آمار اخذ شده از مراجع مرتبط با طرح "آزاد سازی سهام عدالت" از جمله دفتر امور سهام عدالت سازمان خصوصی سازی تا نهم اسفند ماه 1399 است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هیئت داوری سازمان خصوصی سازی علیرغم گزارشات تخلف مالکین هفت تپه، حاضر به ابطال یا فسخ قراداد نشد تا گره این پرونده جنجالی در دادگاه تجدیدنظر باز شود.
سازمان خصوصی سازی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید حراست سازمان خصوصی سازی با حضور رئیس کل، اعضای هیأت عامل و مدیران این سازمان و نیز مدیر حراست وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری و موافقت با درخواست رئیس جمهور مبنی برآزادسازی سهام عدالت، سازمان خصوصی سازی با همکاری و مشارکت سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر نهادها در بازار سرمایه، اقدام به فراهم کردن تمهیدات و اقدامات عملی لازم برای این امر کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تقویت راهبردها برای اجرای دقیق سیاست های اصل 44 قانون اساسی در گام دوم انقلاب با علیرضا صالح، رئیس سابق سازمان خصوصی سازی کشور به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت داوری سازمان خصوصی سازی گفت: قرارداد واگذاری "شرکت نیشکر هفت تپه" را فسخ نکردیم چون هیئت واگذاری مصوب کرده است که تا پایان سال به مالکین جدید برای انجام تعهدات مهلت داده شود!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون سازمان بورس با بیان اینکه هلدینگ شرکت های غیر بورسی حاضر در سهام عدالت به زودی تشکیل می شود، گفت: در حال حاضر اعضای هیأت مؤسس این شرکت از طریق سازمان خصوصی سازی برای تائید صلاحیت حرفه ای معرفی شده اند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای به دولت اجازه دادند بنگاه های دولتی را پس از احراز صلاحیت و عدم بدهی معوق متقاضی به نظام بانکی، سازمان خصوصی سازی و صندوق های بازنشستگی واگذار کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای به دولت اجازه دادند بنگاه های دولتی را پس از احراز صلاحیت و عدم بدهی معوق متقاضی به نظام بانکی، سازمان خصوصی سازی و صندوق های بازنشستگی واگذار کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شرایط واگذاری بنگاه های دولتی پس از احراز صلاحیت به نظام بانکی، سازمان خصوصی سازی و صندوق های بازنشستگی را مشخص کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شرایط واگذاری بنگاه های دولتی پس از احراز صلاحیت به نظام بانکی، سازمان خصوصی سازی و صندوق های بازنشستگی را مشخص کردند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت راه آهن از انتقال صد درصد سهام شرکت خط و ابنیه راه آهن به شرکت دولتی راه آهن خبر داد. به گزارش مهر، سعید رسولی دقایقی پیش در برنامه زنده تلویزیونی درباره آخرین وضعیت کارگران شرکت نگهداری خط و ابنیه راه آهن گفت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۵    
حسابش از دست همه دررفته و سال هاست که همه دم از واگذاری پرسپولیس و استقلال می زنند، شعار می دهند و زمان مشخص می کنند، اما موقع پاسخگویی به وعده های عملی نشده که می رسد انکار می کنند و مسئولیت را به گردن سازمان خصوصی سازی و فرابورس می اندازند! ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره نامه آقای توکلی به رئیس قوه قضاییه و فشارها برای حکم رئیس سابق سازمان خصوصی سازی گفت: در این پرونده هیچ فشاری نبوده و در قضات ما در قوه قضاییه تسلیم فشارها نمی شوند. ...
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۶۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سخنگوی قوه قضاییه گفت: کرونا حریف اجتماع میلیونی مردم ما در راهپیمایی 22بهمن نشد. غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری امروز که به صورت آنلاین برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵    
سخنگوی قوه قضاییه: در خصوص رسیدگی به پرونده رئیس سازمان خصوصی سازی به هیچ وجه تحت فشار نبوده ایم و منتظر نظر دیوان عالی کشور برای صدور حکم نهایی هستیم.