جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۴۹Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مغان»

ایرنا   ۵ ساعت پیش    
اردبیل - ایرنا- نماینده سابق مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی در پیامی مردم شریف ایران را به حضور گسترده در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
اردبیل - ایرنا- نماینده سابق مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی در پیامی مردم شریف ایران را به حضور گسترده در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت کرد.
لحظه آخر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۷    
ویژگی ها آدرس فاصله تا مشهد زمان مطالعه : 4 دقیقه 21 مرداد 96 شهر مشهد به علت موقعیت جغرافیایی خود، امکانات فراوان و محل قرارگرفتن بارگاه امام هشتم مسلمانان یک گزینه عالی برای برای گردشگران داخلی و خارجی محسوب می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای و مشارکت در انتخابات امروز برای کشور بسیار حیاتی است و از اهمیت بالایی برخوردار است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اردبیل : مدیرکل گمرک بیله سوار مغان گفت: پارسال به ارزش 227 میلیون دلار کالا از گمرک بیله سوار صادر شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال ماقبل آن افزایش 114 درصدی داشته است ...
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
همایش جمعی از دانشجویان حامی آیت لله سید ابراهیم رئیسی در دانشگاه تهران با عنوان رأی من صدای من برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار بیله سوار مغان گفت: 125 شعبه اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم در این دوره از انتخابات در این شهرستان اختصاص یافته است.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، محسن مهرعلیزاده بعد از ظهر دوشنبه در گفت و گو با مردم استان اردبیل اظهار کرد: در کنار استقرار صنایع مادر در استان اردبیل به تناسب ظرفیت های کشاورزی، صنعتی و معدنی سعی خواهیم کرد تا کشت و صنعت مغان را به عنوان یک مجموعه و نگین کشور ایران دوباره احیا [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری کشور گفت: لازمه کار واقعی در کشور عمل است و با انجام کارها و صحبت های نمایشی نمی توان مردم را به سمت اهداف کشاند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برداشت خوشه های طلایی گندم از اراضی پارس آباد مغان آغاز شده است.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: برق مورد نیاز شمال استان اردبیل را از طریق واردات برق از کشور آذربایجان تأمین خواهیم کرد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اردبیل ، مقدار1.065.712 کیلوگرم کود اوره به شرکت تعاونی قزل مغان واقع در شهرستان پارس اباد در اردیبهشت 1400 تامین و ارسال شد .
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۸۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته سخنگوی صنعت برق به منظور کاهش محدودیت های تامین برق از روز پنجشنبه گذشته واردات برق از جمهوری آذربایجان آغاز شد. به گزارش توانیر، مصطفی رجبی مشهدی افزود: با سنکرون شدن خطوط انتقال برق مغان به شبکه برق جمهوری آذربایجان، واردات برق از این کشور آغاز شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت:پایاب سد خداآفرین در دشت مغان 92 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۲:۲۲    
وجود 1600 پروژه نیمه تمام در استان اردبیل، مشکل کمبود آب، نداشتن جاده های استاندارد، استفاده نکردن از ظرفیت های صنعت گردشگری سایر شهرها، نبود صنایع تبدیلی بویژه در منطقه مغان و..... از جمله مسائلی بود که ابراهیم رئیسی در مورد استان اردبیل مطرح کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل نماینده شریف اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به بخش آب و خاک مغان به دلیل خاک ارزشمند و زرخیز آن موجب توسعه استان در بخش کشاورزی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: هم اکنون حدود 92 درصد از عملیات اجرایی پروژه پایاب سد خدا آفرین در منطقه مغان استان انجام شده و 11 هزار هکتار از اراضی آن زیر کشت رفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اردبیل نقطه پایانی طرح راه آهن میانه - اردبیل نیست بلکه این خط ریلی تا منطقه مغان تداوم یافته و به آن سوی مرز (جمهوری آذربایجان) متصل خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون رِئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اجرای طرح بزرگ پایاب سد خدا آفرین در منطقه مغان استان اردبیل گفت: 90 درصد اعتبارات مورد نیاز این طرح در سال های اخیر تامین شده و این پروژه به سرعت در حال اجراست.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۳۴    
رکنا: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور وعده داد که برای تکمیل پروژه پایاب سد خداآفرین در حوزه شهرستان پارس آباد استان اردبیل، 500 میلیارد تومان اعتبار اختصاص می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۸    
اردبیل - ایرنا - فرماندار شهرستان گرمی مغان گفت که با اجرای طرح های سد سازی در این شهرستان تا 2 سال آینده 165 روستای دارای مشکل این شهرستان از نعمت آب شرب بهره مند می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- استاد تاریخ دانشگاه های استان اردبیل گفت: جلد دوم و سوم دانشنامه تاریخ اردبیل مربوط به مغان و مشگین شهر در حال تدوین و تهیه است.
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
برای اولین بار در تاریخ مغان، در جریان انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون نماینده گرمی مغان و انگوت بعنوان رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس انتخاب شد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۵    
رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: بهبود معیشت و رفاه کارکنان و کارگران شاغل در شرکت مغان، از دغدغه ها و اولویت های اعضای هیئت مدیره این بنگاه بزرگ اقتصادی و کشاورزی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان از پیش بینی بیش از 171 شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات در این شهرستان خبرداد و گفت: از این شعبات 83 شعبه شهری و 88 شعبه روستایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از سفر آیت الله رئیسی به استان اردبیل و دستور 6ماده ای در خصوص بازگشت مجموعه بزرگ کشت و صنعت مغان به مردم منطقه، شاهد رشد و توسعه این مجموعه و افزایش محصولات و تولیدات باغی و کشاورزی هستیم.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۵    
نماینده مردم گرمی مغان و انگوت در مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت در انتخابات خنثی کننده همه نقشه های دشمنان نظام است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس از پیگیری ها و عملکرد خود در خصوص جاده های مغان گفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۳    
سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (علیه السّلام) استان دیروز با حضور در منزل سعید اکوان پور و ننه زهرا مدنی در شهرستان پارس آبادمغان از آنان دیدار و تجلیل کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار بیله سوار مغان گفت: نام بلند امام خمینی (ره) بر تارک آزادی خواهی، عدالت، استقلال و شریعت دین مبین اسلام درخشیده و کلام نافذ این رهبر فرزانه، بر گوش جان هر آزاده ای در جهان هستی، منادی بخش رهایی از ظلم، استکبار و استثمار بوده و خواهد بود.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۸:۵۴    
جهانگیرزاده با تشریح کامل اهمیت ترانزیتی و گلایه از روند مستهلک اجرای پروژه خواستار تسریع در اجرای و عمل به وعده های مسئولین استانی و کشوری وزارت راه در خصوص پروژه چهاربانده بیله سوار_گوگ تپه شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق گزارش های به دست آمده از شعبه های بلوار آذربایجان تبریز، مراغه و پارس آباد مغان درخصوص بیمه نامه های صادر شده از یک سو اعتبار شرکت بیمه پاسارگاد در میان مردم ، سازمان ها و رضایتمندی از خدمات و اعتبار نام این شرکت را نشان می دهد و از سوی دیگر سبب گسترش خدمات بیمه ای در شهرستان های همجوار است.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل خشکسالی شدید وکمبود بارشها درحوضه آبریز ارس، کشاورزان عزیز شبکه آبیاری مغان، از کشت دوم در تابستان خودداری نمایند.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۶    
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: 171 شعبه ثابت و سیار اخذ رای در شهرستان پارس آباد برای برگزاری انتخابات پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: پروژه اتصال راه آهن اردبیل به پارس آباد مغان در دستور کار دولت قرار گرفته و عملیات اجرایی آن سال آینده آغاز می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۹    
به همت موسسه فردای بهتر مغان جلسه توجیهی برگزاری طرح ملی ازدواج با عنوان طرح اصلاح نگرش و ترویج فرهنگ ازدواج و خانواده پایدار در بیله سوار برگزار شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه این استان از طرف دولت، مسئول گسترش تجارت با جمهوری آذربایجان شده است، گفت: آماده هر گونه همکاری در این زمینه هستیم. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بهنام جو، استاندار اردبیل گفت: بارانداز ریلی که در پارس آباد مغان اجرایی و راه اندازی خواهد شد، در مرحله مطالعه و تهیه نقشه نهایی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خروسلو یک روستا در 40 کیلومتری شمال غربی شهر گرمی مغان در دهستان اجیرلو قرار دارد و به دلیل قرار گرفتن رشته کوه های خروسلو در آن به این نام شهرت یافته است.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۴    
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: شرکت مغان ظرفیت بزرگی برای سرمایه گذاری در کشور است.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان گغت: پیگیر استفاده از منابع اعتباری برای تجهیز اراضی به آبیاری تحت فشار هستیم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ؛ گروه استان ها – نوشین سلامت: در حالی که خاک زرخیز دشت مغان قابلیت کشت انواع محصولات زراعی، کشاورزی و باغی را دارد، اما گاهی با برخی سیاست های غلط و تصمیمات نابجا علاوه بر زیان کشاورزان، برخی خسارت های هنگفت متوجه حوزه اقتصادی استان اردبیل می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از افزایش تولید دانه روغنی کلزار تا سقف سه هزار تن در این شرکت خبرداد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنیوز، صبوحی محمداوف، روز دوشنبه در جشن 50 سالگی همکاری های آبی ایران و جمهوری آذربایجان در بهره برداری مشترک از آب سدهای ارس و میل مغان با ابراز علاقه مندی فراوان در توسعه همکاری ها با جمهوری اسلامی ایران افزود: این روابط در زمینه های مختلف به ویژه انرژی ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۵:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
پرویز شهبازوف روز دوشنبه در مراسم بزرگداشت پنجاهمین سالگرد بهره برداری از سدهای ارس، میل مغان در جلفا با بیان اینکه این مراسم نمونه بارز دوستی و همکاری مشترک دو ملت در دهه های اخیر است، اظهار کرد: مخازن آبی و پتانسیل های سرشار سدهای ارس و میل و مغان تنها یک منبع انرژی نیست بلکه نشانگر یک تاریخ [...]
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رضا اردکانیان روز دوشنبه بعد از مراسم بزرگداشت پنجاهمین سالگرد بهره برداری از سدهای ارس و میل مغان در جلفا، در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در دیدار با وزیر انرژی جمهوری آذربایجان تفاهم نامه های منعقد شده بین ایران و جمهوری آذربایجان بررسی و بر انجام موضوعات مهم تاکید شد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، رضا اردکانیان امروز دوشنبه در آئین پنجاهمین سالگرد بهره برداری از سدهای ارس و میل – مغان و شروع آبگیری سد قیزقلعه سی که با حضور پرویز شهبازاف وزیر آب و انرژی جمهوری آذربایجان، سفرا ...