پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۴:۱۰Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مغان»

ساوالان خبر   ۲ ساعت پیش    
امام جمعه پارس آباد گفت: چرا از منابع مالی این کشت وصنعت ها به نفع خود شهرستان استفاده نمی شود؟ این منابع مالی در کدامین شهرستانها حیف و میل میشود؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - دادستان بیله سوار مغان با توجه به گزارش ها در مورد کیفیت نان و نحوه فعالیت نانوایی ها در این شهرستان، به موضوع ورود کرد و از برخورد قانونی با واحدهای متخلف خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۶    
هوای بعضی نقاط جلگهء گرمسیری مغان از سحرگاه چهارشنبه برفی می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی مغان در مجلس گفت: انتظار این بود که کمیسیون انرژی و ریاست مجلس در جریان چنین موضوعی باشند
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از انجام مقدمات لازم برای اجرای خط انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۹    
معاون مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه طی گزارشی از تامین و تدارک طمعه مسموم به منظور مبارزه با موش مغان خبر داد و گفت: طعمه مسموم مورد نیاز شهرستانهای استان از محل اعتبارات دولتی تهیه و بین شهرستانهای تابعه توزیع شده است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۰    
آگهی شرکت کشت و صنعت مغان با چه اهدافی توزیع می شود.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۷    
رئیس هیئت مدیره کشت و صنعت مغان گفت: فضای کاملا جهادی و مردمی در کشت و صنعت حاکم می کنیم.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۰    
جلسه انتخاب نماینده ایثارگران در شرکت کشت و صنعت مغان با حضور مدیر عامل شرکت و بهروز فخیمی رئیس اداره بنیاد شهید و امور جانبازان شهرستان پارس آباد برگزار گردید و صاحبعلی رونق اجیرلو بعنوان نماینده ایثارگران در آن شرکت انتخاب شد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اردبیل با حضور در مزار 2 شهید گمنام شهر مرزی اصلاندوز مغان با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عباس جهانگیرزاده از اخذ مجوز تاسیس نخستین دانشکده پرستاری مغان خبر داد و گفت: پیگیری اخذ مجوز IPD بیمارستان بیله سوار برای پذیرش بیماران خارجی و بیماران آذربایجانی و خرید دستگاه های اکسیژن ساز با اعتباری در حدود 20 میلیارد ریال تهیه و تحویل بیمارستان ارس شد تا در این ایام کرونایی نفس بیماران را ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه در سال های اخیر مغان جدیدی در شمال استان شکل گرفته است، گفت: با توجه به افزایش تولیدات کشاورزی و لبنیاتی در استان به راه اندازی صنایع بسته بندی و صنایع تبدیلی نیازمندیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان گفت: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم این شهرستان به اندازه کافی در انبارها ، فروشگاه ها و مراکز توزیع موجود است و هیچ نگرانی برای روزهای پایانی سال نیست.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۹    
به همت سمن فردای بهتر مغان کارگاه توانمند سازی و ارتقا مهارت اعضای سازمان های مردم نهاد با عنوان کارگاه آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی جوانان در مناطق حاشیه نشینی و روستایی دربیله سوار برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۷    
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اردبیل با حضور در پادگان آموزشی مرزبانی شهید مدنی اصلاندوز مغان با فرمانده این پادگان در خصوص خاکسپاری شهید گمنام در این پادگان دیدار و گفت وگو کرد.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۷    
باجروان (جعفرآباد) مغان شهری در استان اردبیل و در مرز کشور جمهوری آذربایجان است. نمایی از شهر جعفرآباد مغان
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۷    
اینا به جنازه لگد زدن! مغان / هفت تپه و ... ماشالا دست گل به آب نمی دن!!! دست گل رو انداختن تو رودخونه اینا تازه کارن بنده خداها بلد نبودن، اون سری هم اشتباهی شد یهو!!! تنها استخوان در گلو، نوع مدیریت ترسوها و مشاول های بی سواد است ای بابا همش دعواااااااااااااااااا ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۸    
به گزارش رابط روابط عمومی مدیریت فنی و بهبود کیفیت بذرونهال ، آقای مهندس مسعودی فر ، مدیر فنی و بهبود کیفیت بذر ونهال ؛ به همراه آقای مهندس مسافر مدیر شعبه استان اردبیل ؛ آقای عدل مند مسئول ایستگاه بذر و آقای دکتر رستمی مسئول مزارع ، بیست و هفتم بهمن ماه از انبار شرکت تولید بذر گلچین مغان ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۸    
به گزارش رابط روابط عمومی مدیریت فنی و بهبود کیفیت بذرونهال ، آقای مهندس مسعودی فر ، مدیر فنی و بهبود کیفیت بذر ونهال ؛ مورخ 27 بهمن ماه از انبارهای بذر شماره 17 و 18 کشت و صنعت مغان که حاوی 330 تن سویای مرغوب رقم صبا ، خریداری شده توسط شرکت خدمات حمایتی استان ، بازدید بعمل آورد ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۳    
رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: از طرح های توسعه گردشگری در کشت و صنعت مغان استقبال می کنیم.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: طراحی و آماده سازی بزرگترین مجتمع گلخانه ای کشور به مساحت یک هزار و 600 هکتار در پارس آباد مغان ایجاد می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اردبیل مهندس شیرزاد مسئول واحد کود و گروه پایش و مهندس کسرایی معاونت فنی شعبه مورخ 99/11/26 از انبار های کارگزاران منطقه مغان بازدید کردند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی و مغان در مجلس در آیین رونمایی از کتاب انقلاب اسلامی در اردبیل گفت:مأموران رژیم پهلوی، دایی من را به جرم اینکه اعلامیه امام را در دست داشت تعقیب کرده و نهایتا به شهادت می رسانند.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۲    
رئیس بیمارستان ارس شهرستان پارس آباد مغان از خرید یک دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی مورد درگیر کرونا با ظرفیت 300 لیتر در دقیقه خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۱:۱۷    
ورزشکاران جعفرآبادمغان جایی برای ورزش ندارند و کمبود امکانات ورزشی و محدودیت های اجتماعی و فرهنگی در این شهرستان جوانان ورزشی را با مشکلاتی روبرو کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: بیش از هزار هکتار از باغات این شرکت بازسازی و بهسازی می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- محسن زاده، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: عملیات بهسازی یک هزار هکتار از باغات کشت و صنعت مغان در اولویت اصلی قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: در راستای اصلاح باغ و بهره وری بیشتر، 100 هکتار از باغات میوه این شرکت بهسازی و باسازی می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده گرمی و مغان گفت: در حال حاضر وضعیت ارتباطات در شهرستان گرمی قابل قبول نبوده و 50 درصد مردم این شهرستان و مغان از آنتن دهی تلفن همراه برخوردار نیستند و تلفن ثابت 60 درصد روستاها قطع است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۰۵    
نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از عملکرد ضعیف وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: بیش از 50درصد گرمی و مغان تلفن همراه آنتن ندارد و تلفن ثابت 60درصد روستاها قطع است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : یک گرگ به روستای اسلام آبادمغان حمله کرد.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۱    
طبیعت زیبای مغان
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از محکومیت و جریمه یک میلیارد و 180 میلیون ریالی سازنده سموم کشاورزی تقلبی در شهرستان پارس آباد مغان خبرداد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۱:۳۷    
شاهرود_در گرامیداشت یوم الله 22 بهمن، رژه موتوری و خودرویی بسیجیان پایگاه ثارالله رویان در روستا های دیزج، رویان، یونس آباد، مغان و بلوار علامه مجلسی انجام شد.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۲:۳۰    
پارس آباد مغان پتانسیل های زیادی از لحاظ گردشگری طبیعی و تفریحی دارد که یکی از آن مناطق، روستای دوست کندی است. به گزارش دیدشهر ؛ جنگل های کناره های رود ارس یکی از جاذبه های روستای دوست کندی می باشد. تالاب دوست کندی نیز یکی از مناطق گردشگری پارس آباد محسوب می شود. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۳    
با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارسآباد و جمعی از مسئولین شهرستان اولین مرکز نیکوکاری حمایت از زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست زنان خورشید افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - همزمان با دهه فجر طرح توسعه گوسفند مغانی چندقلوزا که توسط بخش خصوصی در شهرستان بیله سوار مغان اجرایی شده است، روز سه شنبه به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیله سوار مغان گفت: امسال 358 مورد تسهیلات مسکن با 165 میلیارد ریال اعتبار از طریق بانک های عامل به روستاییان در این شهرستان پرداخت شد که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: روند قانونی واگذاری زمین مسکونی و زراعی در روستاهای داخل محدوده کشت و صنعت و دامپروری مغان در حال تکمیل است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۳:۳۹    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: کمترین تسامح و نابسامانی در مدیریت کشت و صنعت مغان نه تنها پذیرفتنی نیست بلکه خطایی استراتژیک است.
دی اسپورت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۵    
پاس همدان موفق شد در یک بازی برتر خصوصا در دقایق پایانی با 4گل از سد تیم میعاد پارس آباد مغان بگذرد و راهی مرحله سوم جام حذفی شود.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ماینده مردم پارس آباد و بیله سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: با توجه به این که مغان دارای ظرفیت های بسیار قابل توجهی در بخش کشاورزی است، بنابراین انتظار می رود در این زمینه نسبت به توسعه حوزه صادرات گام های اساسی برداشته شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۳    
شاهرود_بازدید شورای بسیج فرهنگیان شاهرود از شرکت سیم کابل مغان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم های فوتبال ذوب آهن اردبیل و جام جم بیله سوار در هفته ی ششم لیگ دسته سوم کشور، شکست خوردند و میعاد مغان نیز با باخت مقابل پاس همدان از جام حذفی، کنار رفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۴۲    
اردبیل - موسوی، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: در مدیریت کشت و صنعت مغان هیچ کوتاهی و خطایی پذیرفته نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۲    
پاس همدان در مرحله دوم جام حذفی از ساعت 14 در مریانج میزبان میعادِ پارس آباد مغان بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، با بیان اینکه روسیه به منظور تسهیل در صادرات محصولات کشاورزی و تولیدی ایران به کشورهای ارواسیا بر ایجاد بارانداز ریلی بین ایران و آذربایجان تاکید دارد ...
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار بیله سوار مغان گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر گازرسانی به هفت روستای این شهرستان مرزی در بخش قشلاق دشت با اعتبار هشت میلیارد ریال بهره برداری شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۲    
محبوب فروزنده با 25 سال سابقه اجرائی در امور عمرانی و مدیریت عالی شهری، با 5 رای موافق شورای شهر پارس آباد مغان به عنوان شهردار معرفی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: کمترین تسامح و نابسامانی در مدیریت کشت و صنعت مغان نه تنها پذیرفتنی نیست بلکه خطایی استراتژیک است.