سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۶:۰۷Oct 2020 27

جدیدترین‌های «مغان»

تازه ترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، با اشاره به واگذاری مجتمع بزرگ کشت و صنعت و دامپروری مغان به بخش خصوصی اظهار کرد: متأسفانه در برخی موارد صدای مخالفان واگذاری و تاراج کشت و صنعت مغان شنیده نشد تا اینکه شخص رئیس قوه قضائیه سفر به استان اردبیل را با محوریت دستور انقلابی ابطال انجام داد تا مرهمی ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه روز سه شنبه وارد فرودگاه پارس آباد مغان شد و از مناطق مرزی استان اردبیل با جمهوری آذربایجان در شهرستان اصلاندوز مغان بازدید کرد.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اینکه کشت و صنعت و دامپروری مغان وارد بورس شود یا مالکیت آن در اختیار دولت باشد و یا مجدد در متنِ فرایند مزایده که کم هم جنجال برانگیز نیست، قرار گیرد، تا مدت ها محل منازعه خواهد بود. سوال مهم این است که چرا شرکت های کلیدی با وجود هزار و یک هزینه (اقتصادی، امنیتی، اجتماعی، فرهنگی و.. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: در برخورد شدید پراید و نیسان در جاده مغان، راننده پراید در دم جان باخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست بیله سوار مغان از مهاجرت هزاران پرنده حمایت شده زنگوله بال به زیستگاه های طبیعی شهرستان های شمالی استان اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان وضعیت این شهرستان در زمینه کرونا را نارنجی اعلام و به مردم توصیه کرد پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۳    
با هدف ارزیابی مقدماتی و آمادگی لازم در مقابله با سوانح هوایی فرودگاهی، تمرین محدود طرح اضطراری فرودگاه پارس آباد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه پارس آباد، این تمرین با حضور داوود رضی نژاد، معاون عملیات هوانوردی فرودگاه های استان اردبیل ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد بیان کرد: در سال جاری حدود 5هزار و 500 تخم مغان بین چهار هزار خانواده کمیته امداد توزیع شد که بیش از 12 میلیارد تومان درآمد داشته است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۳    
نخستین بزرگداشت نیلوفران آبی مغان در پارس آباد برگزار شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۳:۱۵    
مسیر رشد و گسترش ظرفیت های بالقوه این کشت و صنعت پس از سال 1357 دستخوش نوسانات مدیریتی قرار گرفت و به تناسب ضعف دستگاه اجرایی کشور از تارک بخش کشاورزی به ورطۀ واحد اقتصادی زیان ده سقوط کرد ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۳:۰۳    
در قسمتی از بیانیه آمده است: با ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان تازه چراغ اول روشن شده است. رهبر انقلاب در اکثریت دیدارهای دانشجویی خود بر این موضوع تاکید داشتند که این علم مطالبه گری به دست نامحرمان غصب نگردد و افراشته بماند.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فدراسیون پزشکی ورزشی نسبت به ادعای فدراسیون هاکی مبنی بر اینکه نمایندگان فدراسیون پزشکی ورزشی قبل از مشخص شدن نتیجه تست کرونای اردونشینان تیم ملی هاکی، مجوز شروع اردو را صادر کرده اند، پاسخ داد. ...
آذرمغان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳    
علی بهشتی، فرماندار شهرستان گرمی مغان از مجتمع اداری و امدادی جدید جمعیت هلال احمر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: 141 هزارو 390 هزارتن کالای ایرانی امسال از پایانه مرزی بیله سوار مغان صادر شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: مردم از حال و آینده شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نگرانند و این مجموعه باید سریعا تعیین تکلیف شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پارس آباد گفت: 2 شکارچی متخلف که در این شهرستان اقدام به شکار و زنده گیری پرندگان حفاظت شده و تحت مراقبت می کردند، دستگیر شدند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۳    
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال مغان گفت: مراسم یادبود پنج پیشکسوت عرصه ورزش پارس آباد با حضور جمعی از مسئولین و ورزشکاران در زمین چمن شهرک آیت الله غفاری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۴    
اردبیل - ایرنا - طرح گام سوم از مرحله دوم توزیع لوازم تحریر دانش آموزان و مایحتاج به خانوارهای محروم بیله سوار مغان در قالب طرح کمک های مومنانه اجرا شد. (عکس: وحید نورافکن)
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۵۰    
در پارس اباد مغان پاکبان کاری و منصفی مشغول فعالیت است که به رغم نیاز مالی با ادای امانت جلوه ای زیبا از انسانیت را به تصویر کشید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان از افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز در محلات محروم و حاشیه نشین این شهر خبرداد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پرونده های دانشجویی با وجود اینکه شیوع کرونا نسبت به گذشته بیشتر هم شده؛ اما ادامه دارد. از آنچه در کشت و صنعت مغان رخ می دهد، تا پیگیری پرونده امید اسدبیگی، مالک شرکت هفت تپه و دیگر موضوعات شهری.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی پارس آباد مغان از کاهش 60 درصدی سرقت منازل و کاهش 70 درصدی سرقت مغازه ها در این شهرستان خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرماندار پارس آباد مغان گفت: در روزهای اخیر تعداد بیماران بستری بخش کرونا در بیمارستان شهدای این شهرستان سیر صعودی گرفته و این نگران کننده است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۱:۰۲    
حسن میری پاکبان پارس آباد مغان هنگام تمیزکاری یک گوشی 20 میلیون تومانی پیدا کرد و آن را به صاحبش برگرداند و مژدگانی از صاحب گوشی طلب نکرد و تنها از وی دعای خیر خواست.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۳    
تیم بازرسی سازمان خصوصی سازی کشور با حضور در مجموعه کشت و صنعت مغان از روند فعالیت کارخانه های این مجتمع اقتصادی بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه استانها-استاندار اردبیل گفت: اراضی عشایر محدوده کشت و صنعت مغان سنددار می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر احزاب به صورت واقعی در کشور فعالیت کنند مانع شکل گیری فسادهای مالی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با صدور احکام از سوی رییس سازمان خصوصی سازی کشور، بازرسان ویژه در شرکت کشت و صنعت مغان مستقر شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۷    
نماینده مردم گرمی در مجلس گفت: با تکمیل تصفیه خانه سد تازه کند در بازه زمانی دو ساله، حدود 221 روستا از این آب بهره مند می شوند و در روستاها آب شرب دائمی خواهیم داشت.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در خاطرات روز 30 مهر سال هاشمی رفسنجانی آمده است که احمدی نژاد با هاشمی در سفر به دشت مغان همسفر بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مغازه دارهای مشهدی که دست نوشته هایی با موضوعات انقلابی و انتقادی نسبت به مسئولین روی شیشه مغازه اش نصب می کند، خاطرات زیادی از تحمل نشدن انتقادهایش دارد، اما پاره شدن این دست نوشته ها توسط یک خانم و بعد ورود پلیس به ماجرا، جدیدترین آن هاست.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۸    
دومین پالایشگاه قدیمی کشور یکی از ویژگی های برجسته و مهم پالایشگاه کرمانشاه، جایگاه بسیار مهم تاریخی و هویتی این مجموعه است. پالایشگاه کرمانشاه در سال 1301 ساخته شده و بعد از پالایشگاه آبادان، دومین پالایشگاه نفت قدیمی کشور _ و البته خاورمیانه _ محسوب می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بعد از برهم خوردن تجمع امروز دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی سهند در کشت و صنعت مغان، آن ها این جشن را کنار جاده برگزار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۴    
بررسی داغ ترین مطالبات اقتصادی مردم در فارس من، دستور کار برنامه زنده رادیویی تیتر اقتصاد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اعلام کرد که مبارزه با آفت موش مغان در مزارع کشت پاییزه استان آغاز شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۵    
ظهر امروز جمعی از دانشجویان عدالتخواه در محل شرکت کشت و صنعت مغان تجمع کردند که نیروی انتظامی از تجمع ممانعت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
داغ ترین مطالبات اقتصادی مردم در فارس من چهارشنبه ها در برنامه زنده تیتر اقتصاد بررسی می شود. این هفته موضوع ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان بود.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
قصه اکتشاف طلای سیاه در مغان سابقه تاریخی دارد که دهه ها از اکتشاف و استخراج نفت در این منطقه سخن گفته شده و تاکنون چیزی محقق نشده است که باعث نارضایتی مردم منطقه شده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - برداشت پنبه از سطح یک هزار و 600 هکتار از اراضی زیرکشت در شهرستان بیله سوار مغان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۰    
روستای مغان از جمله روستاهای کوهستانی دارای اماکن و بناهای پلکانی است که در پس ارتفاعات جنوبی مشهد چون بهشتی گمشده، چندان که باید در کانون توجه گردشگران قرار نگرفته است؛ هرچند که غار اسرارآمیزش نزد کوهنوردان و غارپیمایان جهان، نامی آشنا و مشهور است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه شاهد در نشست بررسی ابعاد خصوصی سازی: هم در عرصه ادبیات و اندیشه ورزی و هم اجرا مشکل داریم و این دو با هم موجب مشکلاتی می شوند که در هپکو و آذراب و هفت تپه و کشت و صنعت مغان با آن مواجه هستیم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه شرق: امروز جلسه ای در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی برگزار می شود تا با همفکری نمایندگان مجلس و وزارت جهاد کشاورزی، مدیریت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تا زمان برگزاری مزایده مجدد، روشن شود. ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی پارس آباد مغان گفت: پیش بینی می شود بیش از 24 هزار تن محصول بادام زمینی بصورت کپسولی تولید و روانه بازار شود.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تست مثبت نتیجه آزمایش کرونای سه تن از ملی پوشان تیم ملی هاکی مانع برگزاری اردوی آمادگی این تیم در پارس آباد مغان شد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان جز خواسته های مهم مردمی بود که با محرز ساختن تخلفات در این پرونده و اشرافیت بر آن خطاهای این پروژه بر همگان آشکار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مدیر اکتشاف نفت با اعلام این خبر که در خلیج فارس یک دکل در میدان یلدا در حال حفاری و نزدیک است که به هدف برسد، گفت: ما ممکن است از نظر تکنولوژی عقب باشیم اما بخاطر نیروهای متخصصی که داریم از کشورهای دیگر جلوتر هستیم، کلا در حفاری از هر سه چاه دو چاه به نتیجه می رسد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: منطقه مغان پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری صنعتی دارد و در حال حاضر 28 واحد تولیدی در شهرک صنعتی پارس آباد پروانه دریافت کرده که 11 واحد در آن فعال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۶    
رئیس کل دادگستری استان گفت بر کلیه مراودات، تولیدات و ورود خروج امکانات شرکت کشت صنعت ودامپروری مغان نظارت می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امسال با افزایش 60 درصدی سطح زیر کشت این محصول، پیش بینی می شود 50 هزار تن پنبه از مزارع پارس آباد مغان برداشت شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
برخی کارشناسان اقتصادی پیشنهاد می دهند که دولت سهام شرکت کشت و صنعت مغان را در بورس عرضه کند و بخشی از سهام را به مردم منطقه بدهد.