سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۹:۲۲Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زلزله»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قوچان مدیرکل بنیاد مسکن خراسان رضوی گفت: برای واحدهای زلزله زده قوچان 130 میلیون تومان تسهیلات و 55 میلیون تومان کمک بلاعوض در نظر گرفته شده است.
گروه استان ها- معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: واحدهای مسکونی آسیب دیده در زلزله قوچان 55میلیون تومان کمک بلاعوض دریافت می کنند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - فرماندار کهنوج در جنوب استان کرمان اعلام کرد که زلزله چهار ریشتری ظهر امروز خسارتی نداشته است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا - معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: برای صاحبان واحدهای آسیب دیده از زلزله قوچان تا سقف 55 میلیون تومان کمک بلاعوض در قالب های اسکان موقت، کمک به اسکان دائم و معیشت در نظر گرفته شده است.
انتخاب   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر ظهر امروز حوالی کهنوج در جنوب استان کرمان را لرزاند.
مهر : زمین لرزه ای به بزرگی 4 ریشتر کهنوج واقع در جنوب استان کرمان را تکان داد.
زمین لرزه ای به بزرگی 4 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین امروز کهنوج در استان کرمان را لرزاند.
سرپرست معاونت بازسازی بنیاد مسکن کشور گفت: واحدهای روستایی آسیب دیده از زلزله هفته گذشته قوچان ارزیابی شده و بنیاد مسکن در حال آماده سازی مصوبه مربوطه برای بازسازی و نوسازی این واحدها است تا در اولین جلسه هیئت وزیران مصوبه مربوطه اخذ و کار بازسازی شروع شود.
مرکز لرزه نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد: زمین لرزه ای به بزرگی 4 ریشتر حوالی کهنوج، رودبار در استان کرمان را لرزاند.
اقتصاد نیوز   ۶ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : زمین لرزه 4 ریشتری در عمق 10 کیلومتری زمین، شهر کهنوج در استان کرمان را لرزاند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مرکز لرزه نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد: زمین لرزه ای به بزرگی 4 ریشتر حوالی کهنوج، رودبار در استان کرمان را لرزاند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: قرار گرفتن نیروهای مسلح در کنار مردم در زمان وقوع حوادثی مانند سیل و زلزله و... از آثار و برکات دفاع مقدس است و در واقع یک نوع قدردانی از مردمی است که در روزهای سخت کنار نیروهای مسلح قرار گرفتند.
سلامت نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک سال و هشت ماه از درگیری جهان با مسائل شیوع کرونا می گذرد؛ این ویروس در کمترین زمان همه جهان را تحت قلمرو خود درآورده است، کمتر کسی فکر می کرد تبعات این بیماری بتواند چنین اثرات مخرب اقتصادی، اجتماعی ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی شش ریشتر ژاپن را لرزاند.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
در شورای اداری شهرستان دنا موضوعات مختلفی از جمله وضعیت شهرستان پس از زلزله مورد بحث قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ماجرای افزایش ناگهانی قیمت بلیت های شرکت های هواپیمایی در شرایط پرترافیک خبری به نسبت تکراری است و در حوادث و روزهای مختلف رخ داده است؛ چه ریشه این ترافیک زلزله در یک استان باشد و چه سفر زیارتی ...
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۳    
ممکن است سرنوشت کار رونالد کومان، سرمربی هلندی بارسلونا در دیدار امشب مقابل گرانادا مشخص شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
در پی فوران آتشفشان در جزیره لا پالما در مجموعه جزایر قناری اسپانیا بین پنج تا 10 هزار نفر از ساکنان مجبور به ترک منطقه شدند. به گزارش ایسنا، گفته شده فوران آتشفشان در حالی رخ داده که طی روزهای گذشته وقوع بیش از 20 هزار مورد زلزله در جزیره لا پالما گزارش شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار قوچان با اشاره به وقوع زلزله 5.2 ریشتری با بیش از 64 پس لرزه در دوشنبه گذشته گفت: بر اساس گزارش های کارشناسی 400 میلیارد ریال به منازل روستایی، بخش کشاورزی، زیرساخت مناطق عشایری و مدارس خسارت واردشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۲    
مشهد - ایرنا - فرماندار قوچان گفت: زمین لرزه هفته گذشته خسارات زیرساختی زیادی به روستاهای این شهرستان وارد کرده است که طبق بررسی های انجام شده 623 واحد مسکونی آسیب دیده از این حادثه نیاز به بازسازی کامل دارند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مرزبان نظری با بیان اینکه پس از زلزله 96 در بحث مدرسه سازی اقدامات خوبی در استان کرمانشاه انجام شده، گفت: از سال 96 تا کنون 310 مدرسه با اعتبار 350 میلیارد تومان در استان ساخته شده که از این میزان 155 میلیارد تومان کمک خیرین و 195 میلیارد تومان اعتبارات دولتی بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری سرپل ذهاب گفت: 13 میلیارد و 900 میلیون تومان امسال برای اجرای طرح های هادی روستاهای این شهرستان از محل اعتبارات استانی و ملی و زلزله اختصاص یافت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۲    
زلزله ای سه ریشتری حوالی دماوند و تهران را لرزاند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۹    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- معاون اداره کل مدیریت بحران خراسان شمالی گفت: براساس آخرین بررسی از مناطق زلزله زده فاروج، 117 واحد مسکونی روستاهای این شهرستان در زلزله هفته پیش دچار خسارت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون اداره کل مدیریت بحران خراسان شمالی گفت: براساس آخرین بررسی از مناطق زلزله زده فاروج، 117 واحد مسکونی روستاهای این شهرستان در زلزله هفته پیش دچار خسارت شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر کردستان با اشاره به تجربه فعالیت تیم سفیران حمایت های روانی جمعیت هلال احمر در زلزله کرمانشاه، گفت: با همکاری ادارات مرتبط، این تیم دوباره در کردستان تشکیل و فعالیت خود را از سر گرفت.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۵    
همه چیز با انفجار بی سابقه یک انبار مملو از نیترات آمونیوم در یکی از بنادرِ بیروت، پایتخت لبنان شروع شد. تقریبا یک سال پیش رسانه های جهان پر بودند از تصاویر یکی از بزرگ ترین انفجارهای غیرهسته ای در جهان که یک زلزله سیاسی و اقتصادی هم در لبنان ایجاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 3 ریشتر ارجمند حوالی فیروزکوه در استان تهران را لرزاند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۴    
مهندس گل حسنی فرماندار محترم از تمامی روستاهای زلزله زده شهرستان بازدید نمودند و پیمانکاران هر روستا گزارشاتی را جهت پیشرفت ساخت و ساز به فرماندار محترم تسلیم نمودند..
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فیروزکوه - زمین لرزه ای به شدت 3 ریشتر فیروزکوه در شمال شرق استان تهران را تکان داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۳    
زلزله ای 3 ریشتری در عمق 8 کیلومتری زمین منطقه ارجمند در حوالی دماوند و تهران را لرزاند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
جنگ روانی علیه دولت روحانی از سال92 آغاز شده بود و فراز و نشیب های زیادی داشت. با این وجود در این مقطع زمانی شدت بیشتری پیدا کرده بود.در چنین شرایطی شیوع ویروس کرونا نیز مزید برعلت شد و شرایط را بسیار سخت کرد. این در حالی بود که حوادث طبیعی زیادی مانند سیل و زلزله نیز رخ داد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
زلزله ای 3 ریشتری در عمق 8 کیلومتری زمین منطقه ارجمند در حوالی دماوند و تهران را لرزاند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: زلزله ای با قدرت 3 ریشتر در 8 کیلومتری ارجمند و 25 کیلومتری فیروکوه تهران را لرزاند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زلزله 3.7 ریشتری مهر در مرز استان های فارس و بوشهر را لرزاند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: با توجه به اهمیت موضوع ضمن لزوم اجباری شدن استاندارد این محصولات، باید در اجرایی شدن قانون الزام تجهیز این سیستم در سراسر کشور تمهید کرد. همچنین باید این تجهیزات در استانداردهای تخصصی ایستگاه های تقلیل فشار گاز و جایگاه های CNG در نظر گرفته شود ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بافت های فرسوده و خطر آفرین شهر مسجدسلیمان با مشارکت بنیاد مسکن و با محوریت مردم در مدت چهار سال بهسازی و نوسازی می شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت گاز استان تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: گاز مشترکان برخی مناطق بخش قلعه نو واقع در شهرستان ری به علت نصب شیر قطع کن برقی در زمان زلزله روز دوشنبه 29 شهریور بطور موقت قطع خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از تنگ نظری به عنوان یکی از موانع ذهنی توسعه نام برد و گفت: تداوم روند شکوفایی و بالندگی استان نیازمند ورود بخش خصوصی قوی، سرمایه گذاران و حمایت و مساعدت ویژه بانکها است که بی شک ظرفیت های ایجاد شده سبب رونق و پویایی اقتصاد منطقه می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی روز یکشنبه در دیدار معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، با گرامی داشت یاد و خاطره مرحوم تابش رئیس فقید این بنیاد، افزود: تدبیر و جدیت ایشان در حادثه زلزله میانه و سراب کمک کرد تا برگ زرین دیگری در کارنامه بنیاد مسکن رقم بخورد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: احتمال زلزله در گذشته اصفهان پایین بود اما اکنون این استان با وجود فرونشست در خطر است، تابستان امسال به مردم اصفهان با تانکر آبرسانی شد و نمی دانیم این دردها را کجا بیان کنیم.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار رستمعلی آتانی گفت: خوشبختانه پیشرفت 90 درصدی پروژه ساخت پنج واحد مسکونی در منطقه سی سخت را شاهد هستیم و تا پایان شهریور ماه واحدهای مقرر شده تحویل داده می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹    
حوادث رکنا: زلزله ای به قدرت 3 و 9 دهم در مقیاس ریشتر امروز یکشنبه 28 شهریور شهر پاتاوه و مناطق اطراف را لرزاند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
لحظاتی پیش زلزله بخش پاتاوه شهرستان دنا را لرزاند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۳    
زلزله ای به بزرگی 3.9 ریشتر شهر پاتاوه شهرستان دنا را لرزاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زلزله ای به قدرت 3 و 9 دهم در مقیاس ریشتر شهر پاتاوه و مناطق اطراف را لرزاند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۵    
پنج ماه پس از زلزله 5.5 ریشتری در سنخواست هنوز بسیاری از زلزله زده ها در چادرها زندگی می کنند ، ساخت و ساز در بسیاری از مناطق روند کندی دارد به طوری بیش از 15 درصد پیشرفت ندارد و در این شرایط بسیاری نگران رسیدن فصل سرما هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۴    
حوزه/ امام جمعه سی سخت با اشاره به وعده های عملی نشده برخی از مسئولان، اظهار کرد: مردم انتظار دارند با روی کارآمدن دولت جدید بسیای از مشکلات آن ها در ماه های آینده و قبل از فرارسیدن فصل سرما برطرف شود.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۰    
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج در این جوابیه آمده است؛ مدیر مسئول سایت خبری ریواس جنوب سلام علیکم در پاسخ به مطلب مندرج در سایت خبری ریواس جنوب مورخ 27/06/1400 با موضوع “ جشنواره شهید رجایی کهگیلویه وبویراحمد ...