شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۴:۲۱Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آرامستان»

گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس اجتماعی - در حالی که همیشه در جامعه به زندگی بالاشهری و پایین شهری و اختلاف طبقاتی عادت داشته ایم، حال کار به جایی رسیده است که اختلاف طبقاتی حتی در قبرستان های شهر هم خودش را نشان می دهد. ...
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۲    
کلام تازه | روابط عمومی شرکت عمران گلبهار در پاسخ به سوالات کلام تازه مبنی بر نحوه جانمایی و تصویب محل فعلی آرامستان پاسخ داد: با توجه به تصویب دو نوبت جانمایی آرامستان در پهنه غربی در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان و ابلاغ آن (مکان فعلی) ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۱    
تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه اینکه مکاتبات جانمایی آرامستان های جدید پایتخت با این سازمان انجام شده است، گفت پیشنهاد مطرح شده از جنبه های محیط زیستی به ویژه در بحث آلودگی منابع آب و خاک بررسی خواهد شد. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ساماندهی ترحیم خوانان در آرامستان های خرم آباد به یک دردسر جدید برای شورای شهر و شهرداری این شهر تبدیل شده است چرا که برخی افراد عزادار مجبور به پرداخت رقم های میلیونی به ترحیم خوان ها هستند.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۴۱    
جلسه ساماندهی مداحان در امامزاده عبدالله (ع) با محوریت تصویب نخستین شیوه نامه مداحی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس بزودی از آغاز اجرای پروژه آرامگاه خانوادگی در نبش غربی بلوار خروجی آرامستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان از امضای سند همکاری بین این سازمان و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان برای تولید 400 هزار اصله درخت و درختچه مقاوم به شوری و خشکی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری خرم آباد گفت: قرار است در آرامستان جدید شهر قطعه ای برای اهدا کنندگان عضو جانمایی شود، از این موضوع استقبال می کنم، اما در حال حاضر با مشکل کمبود زمین برای توسعه قبرستان فعلی شهر مواجه هستیم.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۳۱    
به طور میانگین در نی ریز سالانه 182 نفر جان خود را از دست می دهند و این در حالی است که در سه سال آمار مرگ ومیر ها از مرز 300 نفر گذشت.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۶    
گشت و گرد در آرامستان از کارهای جالبی است که پیشنهاد می کنیم انجام دهید، از این رو با ما همراه باشید و درباره آرامستانی خاص در قزوین بدانید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۱    
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری خرم آباد گفت: با همکاری و تعامل شرکت توزیع برق استان لرستان، برق رسانی به آرامستان صالحین به زودی انجام و روشنایی آرامستان های خضر، سراب یاس و فاطمیه ماسور تامین خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مجهزترین سالن تطهیر و تغسیل استان درمجموعه آرامستان جاوید شهرداری بجنورد به بهره برداری رسید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۴    
به گزارش فرتاک نیوز ،کمبود زمین برای خاکسپاری اموات در قبرستان سرابله بعنوان یک خطر جدی مردم را درخاکسپاری اموات با مشکل مواجه ساخته وباید همه مسئولین راهکارمناسبی برای حل این مشکل پیدا کنند ودر حال حاضرظرفیتی برای خاکسپاری در قبرستان سرابله وجود ندارد و می بایستی محل دفن اموات طبق شرعیت اسلام حلال ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۷    
اصفهان- شارحان نهج البلاغه مدفون در آرامستان باغ رضوان ، با گردآوری محمود فروزبخش رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
چه سخت است داغ شهادت برادر را بر قلب لاله رنگت ابدی کنی، با اسارت و شهادت همسرت در اردوگاه های عراق خو بگیری و داماد جوانت را بر شانه های مردم شهر تشییع کرده و به آرامستان لاله ها بسپاری.
رویش زاگرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۱    
رویش زاگرس/سعید مرادی: اینجا قطعه موسوم به هنرمندان مسجدسلیمان است. جایی که استاد یارمحمد اسدپور بانی بی ادعای شعر موج ناب در آن آرمیده است. بگذار مهربان تر از یاد روم که اینجا در کنار خاموشی من هزار ناله ی غمگین می روید از گلو اینجا کنار سلول من پوست هایی ست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آرامستان تاریخی تخت فولاد اصفهان، به زودی ثبت ملی می شود.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۴    
کلام تازه | یکی از موضوعاتی که این روزها در خراسان رضوی بحث و اظهار نظر در مورد آن به خصوص در فضای مجازی بالا گرفته، جانمایی آرامستان گلبهار است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خادمان آستان قدس رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید در گلزار شهدای مدافع حرم آرامستان بهشت معصومه(س) حضور یافتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یکی از موضوعاتی که این روزها در خراسان رضوی بحث و اظهار نظر در مورد آن به خصوص در فضای مجازی بالا گرفته، جانمایی آرامستان گلبهار است.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام: ❑ فضای آرامستان شهر ایلام توسعه می یابد |به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام- سعید هژبری در نشست توسعه فضای آرامستان "بهشت رضا(ع) " شهر ایلام با اشاره به کمبود فضای این آرامستان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳    
محمد درویش / رئیس کمیته محیط زیست کرسی سلامت اجتماعی یونسکو- ایران در جانمایی آرامستان شهر جدید گلبهار در خراسان رضوی یک اشتباه فاحش اتفاق افتاده است و در نزدیک ترین فاصله به یک طرح آبخوان داری، قرار است گورستانی تاسیس شود که قوق العاده شگفت آوراست ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳    
دنیای اقتصاد، احسان میرزاده : چند هفته ای است که موضوع ساختن یک گورستان روی آبخوان اصلی شهر مشهد داغ شده است و صدای فعالان محیط زیست را در آورده است. موضوعی که ابتدا به تیتر رسانه های مجازی و محلی و سپس به تیتر رسانه ای ملی هم تبدیل شد تا نشان دهد به اندازه ای جدی است که حساسیت خبرنگاران را فراتر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۴    
مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرمان از آماده سازی 220 قبر دو طبقه در آرامستان صاحب الزمان (عج) در آینده ای نزدیک خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری اراک گفت: امیدوار هستیم تا دو ماه آینده مشکلات حقوقی طرح اجرایی فاز جدید آرامستان شهر رفع شود و بتوانیم طرح تهیه شده توسط مشاور را پیاده سازی کنیم.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی کتاب شارحان نهج البلاغه مدفون در آرامستان باغ رضوان در تالار هنر اصفهان برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: مجموعه پذیرایی بهشت با مساحت هزار مترمربع در بلوار رحمت آرامستان باغ رضوان، حدفاصل قطعات ششم و هشتم تأسیس شده و در حال خدمت رسانی به شهروندان است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ فاطمه زارع ضمن حضور در دفتر ایسنا یزد به تشریح فعالیت های سازمان های مختلف ذیل این کمیسیون شامل آتش نشانی، سیما و منظر شهری، پسماند و آرامستان ها پرداخت و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- دفتر نظارت بر عملکرد آرامستان ها در بهشت رضوی قزوین افتتاح و راه اندازی شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان با بیان اینکه سومین کارگاه تخصصی آشنایی با آداب و آئین خاکسپاری با حضور حجت الاسلام علائی نژاد، از خبرگان حوزه احکام متوفی، نهم خردادماه برگزار خواهد شد، گفت: در پایان این کارگاه از کتاب شارحان نهج البلاغه مدفون در آرامستان باغ رضوان رونمایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: شهر صدرا حتما آرامستان می خواهد و به هیچ وجه پذیرفتنی نیست فوتی های این شهر در بهشت احمدی دفن شوند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: تامین غذا برای اطعام اقوام و نزدیکان، همواره یکی از دغدغه های مهم خانواده های داغدار در مراسم ترحیم، هفتم و چهلم بوده که این سازمان برای رفع آن تمهیداتی را اتخاذ کرده است.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان ، به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادی سازی خرمشهر، آرش قنبری شهردار ، شهباز حیدری رئیس شورای اسلامی شهر ، فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات دولتی با حضور در آرامستان شهدای بهشت زهرا چهاربیشه در مراسم غبار روبی حضور یافتند. ...
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۱۸    
کلام تازه | فرماندار شهرستان گلبهار گفت: براساس آخرین مصوبات کارگروه ساخت آرامستان گلبهار و سازمان بازرسی استان خراسان رضوی، پروژه مزبور در محل تعیین شده، اجرایی می شود.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سید شمس شفیعی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی ضمن بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر نظیر احداث 10 چشمه سرویس بهداشتی در ورودی شهر رشت از عملکرد شهردار در پیشبرد پروژه های اولویت دار تقدیر کرد. ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سازمان بهشت زهرا (س) با صدور اطلاعیه ای از شهروندانی که در سال های گذشته در این آرامستان قبر رزرو کرده اما تاکنون نسبت به تسویه حساب آن اقدام نکرده اند خواست تا پایان خرداد با مراجعه به مجتمع عروجیان نسبت به تعیین وضعیت قبرهایشان اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری قزوین گفت: 388 متوفی در اردیبهشت ماه سال جاری در آرامستان شهرداری قزوین پذیرش شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۱    
در نقشه قاجاری دالمج، کوچه نو به عنوان دومین کوچه پس از مقبره نادرشاه افشار، نقش خورده است و پس از آن هم هفت کوچه دیگر تا دروازه شهر ترسیم شده اند که همگی به باغات بزرگ حاشیه شهر، راه داشته اند، جز یکی که به آرامستان ختم می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون اجرایی سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: کلنگ پروژه جایگاه سوخت باغ رضوان بر زمین خورده و تا هفت ماه آینده به بهره برداری می رسد. ابراهیم حسینی با اعلام این خبر گفت ...
سازمان بهشت زهرا(س) طی اطلاعیه ای از شهروندان خواست وضعیت قبور رزرو شده خود را بهشت زهرا(س) تا پایان خردادماه امسال مشخص کنند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، عباس امام نویسنده، مترجم، خوزستان پژوه و عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در گفتگویی با خبرنگاران به اصل فراموشی سازه های اقلیت های دینی و بی توجهی برخی مسئولان نسبت به وضعیت آرامستان های اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در آبادان اشاره کرد و گفت: ...
یافته   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۵    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : اجتماعی همزمان با هفته میراث فرهنگی، آیین گرامیداشت و پاسداشت یاد و خاطره زنده یاد استاد ابوالقاسم معنوی شیرازی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۵    
طی چند روز گذشته خبری در شبکه های اجتماعی منعکس شد که نشان می داد برخلاف هشدارهای کارشناسی آب منطقه ای خراسان رضوی و محیط زیست، کار ساخت آرامستان گلبهار به ویژه ساختمان غسالخانه آن مجددا آغاز شده است و نگرانی ها بابت آلوده شدن بخشی از آب شرب مشهد افزایش پیدا کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان از افتتاح نیروگاه 20 کیلوواتی خورشیدی در آرامستان باغ رضوان خبر داد و گفت: جانمایی این نیروگاه به گونه ای انجام شده است که امکان توسعه داشته باشد، لذا در سال جاری این نیروگاه 20 کیلووات توسعه خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون ساخت و مهندسی اداره کل راه و شهرسازی لرستان، گفت: به محض رفع موانع از سوی شهرداری همچنین جابجایی تیرهای برق توسط شرکت توزیع برق در محل جداول جدید ظرف کمتر از 2 هفته محور آرامستان خضر و پیج خطرناک گیلوران، تکمیل می شود.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آگهی مناقصه عمومی مناقصه گزار : سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری یزد موضوع مناقصه: ساخت قبور عمومی تک طبقه در قطعه ایثارگران حیات آرامستان خلدبرین یزد ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) اعلام کرد که تا سه سال آینده ظرفیت بهشت زهرا (س) تکمیل خواهد شد. به گزارش تسنیم، بهشت زهرا (س) نام بزرگ ترین آرامستان ایران است که در شهرستان ری در جنوب تهران بزرگ قرار دارد. فعالیت این مجموعه رسماً در سال 1349 خورشیدی آغاز شد ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
در مراسمی که با حضور خانواده های معظم شهدا از جمله خانواده شهید سجاد زبرجدی و شهید جواد الله کرم از شهدای مدافع حرم و شهید آرمان علی وردی شهید امنیت و مسئولان سازمان بهشت زهرا (س) برگزار شد طرح بهسازی یک بلوک از قطعه 50 گلزار شهدای این آرامستان به بهره برداری رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عملیات پاکسازی و جمع آوری نخاله های ساختمانی جنب قبرستان فلک الدین به همت سازمان آرامستان ها، معاونت خدمات شهری، سازمان فضای سبز و همکاری شهرداری های مناطق یک و دو انجام شد.