جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۶:۲۷Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

برترین خبر (bartarinkhabar.ir)

  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تجربیات بشر طی سالیان دراز حاکی از این دارد که واکسیناسیون همواره در ایمنی اقشار جامعه و برقراری و حفظ سلامت انسان ها نقشی حیاتی داشته است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری چهل وچهارمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن کریم در استان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت:در حال حاضر 2.6 درصد جمعیت استان درگیر مواد مخدر هستند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جدید دوره ای مجمع نمایندگان مازندران انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کانون خدمت رضوی در مازندران از اجرای 350 برنامه ویژه دهه کرامت در مازندران خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سیدمحسن موسوی عضو هیات علمی دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه مازندران، طی یادداشتی با عنوان “مهربان باشیم” به بررسی موضوع کم آبی و راه های مقابله با اثرات مخرب این پدیده در ایران با استناد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در راستای اجرایی نمودن تفاهم نامه همکاری های علمی- پژوهشی و فناوری منعقده میان دانشگاه مازندران و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) و ارایه راهکارهای مناسب در این خصوص ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
دهیار روستای تاریخی یوش طی پیامی به منتخبین شورای اسلامی روستا تیریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۶    
رییس شورا و دهیار روستای یوش طی پیامی از حضور مردم در انتخابات قدردانی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رحیم محمدی رییس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی شهرستان نور، طی پیامی به مردم ولایی دراولین انتخابات گام دوم انقلاب تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۰:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: آیت الله سید ابراهیم رئیسی با 17 میلیون و 926 هزار و 345 رأی حائز مقام اول و از طرف مردم عزیزمان امانت دار دستگاه اجرایی و به عنوان رئیس جمهور انتخاب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۰:۱۶   + ۲۱۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی پیروز بزرگ انتخابات را ملت ایران دانستند و تاکید کردند: منتخبان فرصت خدمت گزاری را قدر بدانند و انگیزه های خدایی را مدنظر داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۳:۴۶    
شهرستان نور هم مانند تمامی شهرها در ساعات آغازین کار خود را شروع کرد. روند رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و مجلس خبرگان با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه ادامه دارد. ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت : امروز همه مردم ولایت مدار مازندران باید به خواسته و ندای شهیدان لبیک بگویند و در پای صندوق های رای حضور یابند چرا که شکوه حضور مردم پای صندوق رای ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت:کسانی که به هر دلیل کارت ملی ندارند و یا مفقود شده است، داشتن شماره ملی هم کفایت می کند اما شناسنامه حتما باید همراه رای دهندگان باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱۰۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی روز انتخابات را روز ملت ایران دانستند و تاکید کردند: امروز میدان دار و صحنه گردان اصلی مردم هستند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
شخصیت های مختلف سیاسی در آغاز زمان فرآیند رای گیری در پای صندوق های رای حاضر شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: ضریح آستان مقدس امامزاده عباس(ع) بندپی شرقی بابل با اعتبار 160 میلیون تومانی با کمک خیرین، اوقاف و از محل موقوفات ساخته و پرده برداری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۳:۴۶    
امام جمعه شهرستان نور گفت: انتخابات صحنه بزرگ آزمون الهی است
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: از طریق وزارتخانه اعلام شده، دوز دوم واکسن کرونا را تا سه ماه می توان تزریق کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران از ورود پیکر شهید گمنام 24 ساله در عصر دیروز به این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: در چهل و چهارمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم یک هزار و 511 نفر از مازندرانی ها ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می رود هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در بررسی صلاحیت ها قانون را ملاک خود قرار دهد و صرفا به گزارش مراجع چهارگانه اکتفا نکند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار محمودآباد گفت که 52 نامزد برای کسب کرسی شهرهای محمودآباد و سرخرود در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی با یکدیگر رقابت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر  
رحمانی فضلی گفت: همه این دستگاه های الکترونیکی انتخابات مجهز به باتری و آفلاین هستند و برای همین نگرانی درخصوص هک این دستگاه ها مطلقا وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۱   + ۵۷ سایت دیگر  
معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی اسامی شهرهایی که از ساعت 12 امروز امکان ثبت نام مسکن ملی در آنها فراهم است را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران از شناسایی و کشف 126 دستگاه تولید رمز ارز دیجیتال غیر مجاز در شهرستانهای رامسر و تنکابن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دانشجویان این دانشگاه در مرحله نهایی بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی-دانشجویی کشور درخشیدند و صاحب چندین مقام برتر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
آیین کلنگ زنی پژوهشکده اقلیم خزری دانشگاه مازندران با حضور مسئولان استانی، دانشگاهی و شهرستانی در پردیس تحقیقاتی نیراسم برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۰:۴۱    
مدیر کل شیلات مازندران گفت: 93 تن گوشت ماهیان خاویاری در سال گذشته صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۸:۳۷    
امام جمعه شهرستان نور گفت: دشمن به دنبال دلسرد کردن و ناامید کردن مردم است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۳:۳۷    
حجت الاسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نور گفت: انتخابات یک وظیفه شرعی، عقلی و انسانی است و مردم به فردی که قدرت تصمیم گیری دارد رای دهند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۷    
دکتر رقیه معصومیان نائب رئیس شورای شهر چمستان طی پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) فرا رسیدن سی دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کلنگ احداث ساختمان انتقال خون شهرستان نور با حضور نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل انتقال خون مازندران، فرماندارنور و دیگر مسئولان شهرستانی به زمین زده شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش برترین خبر ، دومین نشست تخصصی کمیسیون علوم، تحقیقات و فناوری اتحادیه دانشگاه های دولتی حاشیه دریای مازندران(کاسپین) در روزهای پنج شنبه و جمعه ششم و هفتم خرداد 1400 به میزبانی دانشگاه دولتی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران از شناسایی و کشف 94 دستگاه تولید رمز ارز دیجیتال غیرمجاز در شهرهای محمودآباد و سلمانشهر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا مازندران از دستگیری متهم به کلاهبرداری 545 میلیون ریالی با جعل آگهی فروش لباس در شبکه های اجتماعی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
قدرت الله یوسفی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابلسر با حضور در دانشگاه مازندران با دکتر سیدرضا حسینی زوارمحله معاون فرهنگی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه مازندران گفت: با تلاش محسن چاووشی در فضای مجازی بساط آزادی 12 زندانی جرائم غیر عمد مازندران با جمع آوری 120 میلیون تومان فراهم سد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از امشب تا فردا انتظار داریم شاهد افزایش ابر، وزش باد گاهی نسبتا شدید و احتمال بارش های پراکنده در آسمان مازندران باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۶    
همزمان با 8 خرداد برابر با 17 شوال سالروز پیروزی سپاه اسلام مقابل سپاه کفر در جنگ خندق که به نام روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای نامگذاری شده است و با محوریت شهدای شاخص ورزش کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۳:۱۶    
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نور در سال 1400 با حضور حجت الاسلام احمدی امام جمعه شهرستان نور، فرماندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۰:۳۴    
نشست صمیمی رییس دانشگاه مازندران با نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه در روز چهارشنبه پنجم خرداد 1400 در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نور از دستگیری سارقان خفت گیر در نور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با فرا رسیدن سال روز عملیات غرورآفرین بیت المقدس، آیین گرامی داشت حماسه سازان فتح خرمشهر در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار شد
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۸:۳۴    
هم زمان با فرارسیدن 27 اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، حسین یحیی زاده مدیر روابط عمومی دانشگاه مازندران، گزارش عمل کرد اقدامات انجام شده این مدیریت را در طول یک سال اخیر اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۴   + ۱۴۶ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 15خود، اسامی نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران که صلاحیت آنان مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته است را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سفرهای تعطیلات نیمه خرداد درحالی به خواست ستاد ملی مقابله با کرونا احتمالا ممنوع شود که ممنوعیت های گذشته برای سفر چندان نسخه کارسازی نبوده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۶۰ سایت دیگر  
وزیر نیرو ضمن عذرخواهی از مردم به دلیل خاموشی روزهای اخیر، علت را به طور کامل تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا گفت که واشنگتن از تمدید توافق ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی برای یک ماه دیگر استقبال می کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۵۲ سایت دیگر  
روح الله جمعه ای در توئیتی گفت: اعلام اسامی نامزدهای ریاست جمهوری به رسانه ها که توسط شورای نگهبان احراز صلاحیت شده اند فقط به عهده وزارت کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
چهارمین جلسه شورای مدیریت استانی آموزش عالی با حضور دکتر غلامحسین رحیمی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه مازندران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن هفته روابط عمومی و ارتباطات، با حضور استاندار مازندران از برگزیدگان نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی استان در روز شنبه اول خرداد 1400 در سالن شماره یک ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به شیوع برخی رفتارهای وسواس گونه در پاندمی کرونا، دکتر شهرام کلانتری رییس مرکز بهداشت دانشگاه مازندران در یک یادداشت علمی- بهداشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
میزان مصرف برق کشور در روز نخست خردادماه امسال درحالی به رقم 54 هزار و 448 مگاوات رسید که این میزان مصرف به طور معمول درسال های قبل در روزهای گرم تابستان ثبت می شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد: احتمالا با تصویب این ستاد همزمان با تعطیلات نیمه خرداد به مناسبت ارتحال حضرت امام (ره)، ترددهای جاده ای ممنوع می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۴۷ سایت دیگر  
گزارش های رسمی نشان می دهد که در ماه گذشته شش گروه خوراکی افزایش هزینه بیش از 70 درصدی را به خانوار تحمیل کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: ایران کشوریست که پتانسیل کشاورزی بالایی دارد. فائو بارها اعلام کرده که ایران می تواند علاوه بر تامین مایحتاج خود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۲:۳۴    
به مناسبت هفته روابط عمومی از روابط عمومی و فعالین فضای مجازی ستاد نماز جمعه شهرستان نور تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۲:۰۴    
امام جمعه شهرستان نور گفت: حذف مدیران فاسد یکی از تحولات مثبت است
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۹    
به میزبانی شرکت آب منطقه ای مازندران یکصدو یازدهمین نشست شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان مازندران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه فرهنگ وقف از گذشته های دور در جامعه دینی جایگاه خاص و رفیعی داشته است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طی ماه مبارک رمضان از محل عوائد موقوفات 17 هزار بسته غذایی در قالب کمک مومنانه و غذای گرم در مناطق محروم استان و در سطح بقاع متبرکه توزیع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
محمد محتاطی مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد : متاسفانه درک درستی از کارکرد و نقش مهم روابط عمومی ها در عرصه مدیریت نیست و نگاه سطحی و سنتی به این حوزه می تواند از خلاقیت و اثربخشی این ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اداره امور آزمایشگاه های دانشگاه علوم پزشکی بابل از نیاز فوری به فرآورده های خونی در مراکز درمانی این دانشگاه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۱:۵۹    
نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام قنبرعلی احمدی امام جمعه شهرستان نور با حضور پرشور مردم و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مصلی الغدیر شهرستان نور برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندورود گفت: هزینه پخت 5 هزار قرص نان در سطح شهر سورک از محل موقوفات این شهر تامین و بین شهروندان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اعلام این که امتحان حضوری دانش آموزان پایه تحصیلی نهم و دوازدهم استان در 276 حوزه برگزار می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
59 مانور جهادی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در امر سیاست های اقتصاد مقاومتی و با هدف افزایش پایداری و قابلیت اطمینان شبکه ،کاهش خاموشی های ناخواسته ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گفت و گویی با هدف معرفی واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان در مرکز رشد دانشگاه مازندران با مدیر عامل شرکت فناور سازه ایده آل دریایی کاسپین انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری نماز عید سعید فطر در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تعداد 23 دستگاه ماینر با مصرف برق 45 کیلووات در شهرستان نوشهر کشف و جمع آوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه در اجرایی کردن سند تحول عزمی جدی داریم تأکید کرد: سند تحول بنیادین بالاترین سند و مرجع اجرایی در آموزش و پرورش است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۵۹    
فرمانده انتظامی شهرستان نورگفت : سه نفراخاذ وکلاهبردارکه از اتباع بیگانه در شهرستان نور اخاذی میکردند شناسایی و دستگیر شدند
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در پی شیوع موج چهارم ویروس کرونا در کشور، دکتر سهیلا هاشمی رییس مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه مازندران در یادداشتی با عنوان پاندمی خاموش ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با فرا رسیدن 12 اردیبهشت، سال روز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و هفته گرامی داشت مقام معلم و استاد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۰    
ضمن قبولی طاعات و عبادات ملت بزرگ ایران در ماه مبارک رمضان؛11 اردیبهشت روز جهانی کارگر را به تمامی کارگران بخصوص کارگران شریف،نجیب و زحمتکش استان مازندران تبریک عرض می نمایم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بایدن در اولین سخنرانی خود در کنگره این کشور ادعاهای پیشین در خصوص ایران، کره شمالی و روسیه را تکرار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: سیاست رانتی ارزی حتما منجر به تولید پرونده قضایی می شود و امروز شاهد آن هستیم که برای همین ارزهای 4 هزار و 200 تومانی ده ها پرونده تشکیل شده و به ده ها پرونده رسیدگی و برای آن ها ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
بازار سرمایه حدود 10 ماه است که با روزهای اوج خود و آن صعودهای شارپی خداحافظی کرده و می توان گفت از اواخر مرداد سال گذشته تا کنون، تابلوی معاملات یک هفته پشت سر هم رنگ سبز به خود ندیده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور، از آماده سازی برای برگزاری مرحله نهم آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در صورت بهبود شرایط شیوع ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۵۲ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت:ثبت نام تمام مقاطع تحصیلی الکترونیکی و به صورت غیر حضوری بعد از پایان امتحانات و اعلام نمرات صورت می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۰    
میثم نیک نژاد مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی و دهیار روستای سرکاج طی پیامی نهم اردیبهشت روزشورا را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۰    
شهردار رویان به مناسبت روز ملی شوراها پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
امیر حسن زاده دهیار روستای تاریخی یوش به مناسبت روز شورا پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۰    
امیر حسن زاده دهیار روستای یوش و ایل طی پیامی نهم اردیبهشت را به شورای روستاهای یوش ، ایل و ورازان بخش بلده تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۴۰   + ۶۹ سایت دیگر  
دور اول جلسه کمیسیون مشترک برجام که امروز با حضور هیأت های ایران و گروه 1+4 در وین از سر گرفته شده بود، پایان یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از واکسیناسیون یک میلیون و 147 هزار سالمند بالای 80 سال در کشور علیه ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: در راستای اجرای نیت واقف از محل موقوفه مرحوم محمدباقر تاجر ساروی 8 دستگاه درمانی به ارزش 11 میلیارد و 496 میلیون ریال خریداری و به بیمارستان امام خمینی(ره) ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عضو هیات علمی دانشگاه مازندران به سمت مشاور اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی ریاضی دانشگاه های کشورمنصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی معتقد است که، علیرغم شعار حمایت از تولید داخلی، نه تنها در خرید محصول حمایت کافی از تولید نمی شود بلکه واردات روغن با ارز دولتی باعث شده واردات به صرفه تر از تولید شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۸:۴۰    
امام جمعه شهرستان نور گفت: ترغیب مردم به حضورحداکثری تنور انتخابات را گرم می کند
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۵۲ سایت دیگر  
حمیدرضا نظری این داستان را به روح همه جانباختگان عزیز ویروس کرونا و خانواده محترم آنان تقدیم می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران از داوری 21 هزار اثر دانش آموزی در جشنواره مجازندران 6 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت زراعت جهاد کشاورزی مازندران گفت: 40 هزار هکتار مزارعی که به کشت پاییزه اختصاص داده شد با استفاده از دستورالعمل های تغذیه ای مدیریت شد و با اجرای این کار افزایش محصول تا 10 درصد امکان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده وزارت بهداشت و عضو کمیته پایش انستیتو پاستور ایران دربازدید از محل اجرای فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن کرونا انستیتو پاستور در دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین کشوری در تهران برگزار شد که دو شهر از استان مازندران حائز امتیاز پیوستن به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۳۵    
توسط مهندس چمن آرا خلاصه عملکرد مجموعه شورا و شهرداری نور در خصوص پردیس سینمائی امید تشریح شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: محافل ترتیل خوانی و جزخوانی قرآن کریم همه روزه در بیش از 150 بقاع متبرکه و امامزاده مازندران با رعایت توصیه های بهداشتی و به صورت محدود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۴    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قائمشهر گفت: طرح نان مهربانی با اهدای حواله نان به نیازمندان از محل موقوفات در قائمشهر آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...