جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۲:۵۸Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل نود»

برترین ها   ۵ ساعت پیش    
گفتگوی صریح نسیم آنلاین با رئیس کمیسیون اصل 90 درباره گرانی های سرسام آور اخیر در سالگرد اعتراضات بنزینی آبان 98 را مشاهده کنید.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، طبق آنچه که در فضای رسانه ای مطرح است در پرونده دستگیری پورمختار که از یک سال و نیم گذشته باز شده موارد متعددی از جمله: کار چاق کنی در کمیسیون اصل نود در پرونده هایی مانند پدیده شاندیز ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۳    
حجت الاسلام پژمانفر گفت: در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی پرونده هایی در موضوع بازار فولاد به صورت جدی تشکیل شده و در این راستا گلوگاه های این بازار شناسایی شده و اقداماتی انجام می دهیم تا در اقتصاد اثرات مثبتی داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از رئیس قوه قضاییه به علت اقداماتی که ترک فعل مسوولان را جرم می انگارد گفت: مجلس آمادگی دارد که در قوانینی که این نگاه را تقویت می کند در اسرع وقت و با اولویت ورود پیدا کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس ضمن تاکید بر محکومیت رفتار خبیثانه رئیس جمهور فرانسه، گفت: بخش های خدماتی مشهد در پی شیوع کرونا آسیب جدی دیده و لازم است برای حل این مشکلات تدبیر شود.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در خصوص افزایش افسار گسیخته قیمت مرغ در توئیتی نوشت: واردات مرغ اجداد از فرانسه، آلمان و انگلیس بلای جان خودکفایی در صنعت طیور شده و 95 درصد بازار را غصب کرده است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۵    
الهام آزاد در گفت وگو با میزان، با اشاره به ابلاغ دستور العمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان از سوی رییس قوه قضاییه ، ضمن تشکر از رئیس قوه قضاییه، گفت: طبق ماده 2 قانون مجازات اسلامی وقتی برای فعل و هر ترک فعلی مجازاتی تعیین شد ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -عقیل فاضل در گفت وگویی که با خبرگزاری دانشجو داشت، گفت: در واقع تدوین این دستورالعمل تأکید ونظارت بر اجرای صحیح قوانین و مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی و مبتنی بر قانون اساسی است به طوری که هر ترک فعلی حاصل بی توجهی و عدم رعایت مقررات و قوانین مربوطه می باشد که نتیجه زیان بار آن نیز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به ابلاغ دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان از سوی رئیس قوه قضائیه، گفت: همه دستگاه های نظارتی باید برخورد با ترک فعل را به عنوان یک عنصر مهم در سالم سازی و ارتقای سطح مدیریتی کشور مدنظر قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه شرطی کردن اقتصاد کشور و منوط کردن آن به انتخابات آمریکا توسط دولت یک خطای استراتژیک است، گفت: تجربه برجام به ما نشان داد که نباید مسائل داخلی مان را به تصمیمات غربی ها گره بزنیم.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس یازدهم در تلاش برای تغییر آیین نامه داخلی مجلس و اصلاح قوانین و عملکرد کمیسیون اصل نود مجلس هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: با توجه به شرایط تحریمی که در آن قرار داریم، اگر راه های ارتباطی ما با کشورهای همسایه تقویت و تحکیم نشود، نمی توانیم انتظار اقتصادی پایدار را داشته باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: حفظ محیط زیست خط قرمزی است که جایگاه حساس حاکمیتی و نظارتی محیط زیست می تواند در قالب ماموریت های ایجابی و سلبی سازمانی اش، خطرات مسیر توسعه را کاهش و مدیریت کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
علی خضریان اظهار داشت :آزمون استخدامی سال99 بنا به ملاحظاتی یکماه به تعویق افتاد و این با پیگیری های کمیسیون اصل نود محقق شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نشست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 28 مهرماه با حضور منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود گفت: وزارت علوم موظف به جذب اعضای هیئت علمی براساس اعلام نیاز دانشگاه ها شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت که براساس مکاتبه صورت گرفته از سوی وی با سازمان امور استخدامی، آزمون استخدامی یک ماه به تعویق افتاد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: لازم است دیوان محاسبات کشور به موضوع خلع ید مالک هفت تپه ورود کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رویداد 24: محمدعلی پورمختار رییس کمیسیون اصل نود مجلس پیشین فرد دیگری را به جای خود به آزمون سال 95 دانشگاه آزاد اسلامی فرستاده بود. این فرد دستگیر و موضوع صورتجلسه شده بود.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
محمدعلی پورمختار رییس کمیسیون اصل نود مجلس پیشین فرد دیگری را به جای خود به آزمون دانشگاه آزاد اسلامی فرستاده است. این فرد دستگیر شده و موضوع صورتجلسه شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اصل نود قانون اساسی در روز دوشنبه هفته آینده به بررسی آخرین وضعیت بورسیه ها با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری می پردازند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز: با اعلام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان خبر دستگیری محمدعلی پورمختار، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس نهم و نماینده دوره دهم مجلس تایید شد. سوء استفاده و تخلف پورمختار در پوشش خیریه شمیم ولایت ، واردات گوشت و سیگار بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس از به جریان افتادن پرونده تعویق آزمون استخدامی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۳    
خلیج فارس: خبر بازد اشت محمد علی پورمختار از این جهت اهمیت د ارد که او رئیس کمیسیون اصل نود مجلس بود ه، یعنی جایی که شکایت ها را رسید گی می کرد .
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: حقوق پرداختی به سربازان حتی کفاف مایحتاج روزانه و هزینه رفت و آمد آنان به محل خدمتشان را هم نمی دهد و با قانون فاصله زیادی دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۷    
رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت:باید به اتکا به توان داخلی مشکلات کشور را حل کنیم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اصل نود گفت: شهرداری ثامن در تخریب مسجد "هفت در" تخلف کرده و مجرم است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۲۲    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از به کارگیری اعضای ستاد انتخاباتی حسن روحانی در هیئت مدیره شرکت های زیرمجموعه شستا خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از به کارگیری اعضای ستاد انتخاباتی حسن روحانی در هیات مدیره شرکت های زیرمجموعه شستا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: تصرف در مال مردم و تصرف در مال مردم تنها در چارچوب قانون، از طریق مجلس شورای اسلامی و با تأیید شورای نگهبان به عنوان ضامن اسلامیت و عدم مغایرت با قانون اساسی، ممکن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از به کارگیری اعضای ستاد انتخاباتی حسن روحانی در هیات مدیره شرکت های زیرمجموعه شستا خبر داد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر بازداشت محمدعلی پورمختار از این جهت اهمیت دارد که او رییس کمیسیون اصل نود مجلس بوده؛ یعنی جایی که شکایت ها را رسیدگی می کرد. رویداد24 در گزارش چهره های خود 16 اتفاق مهم از زندگی پورمختار را بررسی کرده؛ از شروع فعالیت در سپاه تا نیروی انتظامی و مجلس و شراکت های خصوصی.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
خضریان، عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در اعتراض به قیمت 4 هزار تومانی گندم برای سال زراعی جاری، گفت: قیمت واردات گندم در حال حاضر بیش از 6500 تومان است و دولت نباید با تعیین نادرست قیمت خرید تضمینی این محصول اساسی، زمینه واردات را فراهم کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد دولت در اجرای قانون خرید تضمینی گفت: در سال آینده چنانچه کشاورزان حاضر به کشت گندم نشوند و یا گندم های تولیدی خود را به دولت نفروشند، در آن صورت مجبور به واردات خواهیم شد ...
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۴    
حادثه 24 - بازداشت سردار محمدعلی پور مختار، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی این روزها خبرساز شده است. او که نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل نود بود پیش از این نیز در سمت های مختلفی از جمله در نیروی انتظامی فعالیت می کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نود مجلس خواستار اقدام جدی در راستای اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم شد و گفت که تعیین نادرست قیمت خرید تضمینی گندم زمینه واردات را فراهم می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در بسته پیشنهادی ارائه شده درباره این کمیسیون موضوعاتی همچون افزایش تعداد اعضا، حضور نمایندگان کمیسیون اصل 90 در کمیسیون تلفیق و ارسال یک نسخه از گزارشات تحقیق و تفحص به کمیسیون اصل نود مطرح شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی خضریان با اشاره به دیدار اخیر جمعی از نمایندگان مجلس که با برنامه ریزی فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی از حاشیه شهر مشهد انجام شد، اظهارداشت: مسئله حاشیه نشینی شهر مشهد موضوعی بود که قرار بود در این سفر به آن پرداخته شود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس با اشاره به موضوع ارائه خودروی دناپلاس به نمایندگان گفت: برخی امکانات اولیه برای تردد نمایندگان جزء حقوق آنها است و این بزرگنمایی علیه مجلس منصفانه نبود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۴۳    
حجت الاسلام پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در برنامه دستخط گفت: خدماتی که مردم ما در فضای مجازی می گیرند اصلا قابل دفاع نیست. گرانترین و نا امن ترین اینترنت دنیا را داریم... جزئیات بیشتر را در این ویدئو ببینید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در برنامه دست خط و در پاسخ به سوال مجری برنامه که آیا از اعضای کمیسیون اصل نود کسی بوده که خودش دچار خطا شود، گفت: این سوال را نهادهای امنیتی باید پاسخ دهند اما داریم افرادی که دستگیر شده اند... این ویدئو را ببینید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه بعد از ورود مستقیم آیت الله رئیسی به مسأله شرکت کشت و صنعت مغان، هیأت داوری خصوصی سازی نیز به این موضوع ورود پیدا کرد و واگذاری این شرکت ابطال شد، گفت: ان شاءالله با ورود دستگاه قضایی، مسأله شرکت هفت تپه نیشکر نیز حل شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود ضمن اشاره به چالش های قانونگذاری و خلاء های که در این حوزه وجود دارد، گفت: معطل ماندن یا اجرای ناقص قوانین نشانۀ شکست فرآیند قانونگذاری است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: رئیس مجلس در نظارت میدانی از بیمارستان امام(ره) تمام رعایت پروتکل های بهداشتی را رعایت کرد و حضور دکتر زالی در این بازدید، مُهر تاییدی بر رعایت پروتکل هاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: دولت در ماجرای مدیریت بازار ادای نئولیبرال ها را در می آورد که البته این کار دولت با هدف فرافکنی در انجام مسئولیتش در مدیریت بازار انجام می شود چرا که دولت های نئولیبرال هم در شرایط تلاطم بازار خود وارد میدان می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود از بررسی و رسیدگی به شکایات مردم درباره موسسات مالی و اعتباری در این کمیسیون خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۱۷   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اعمال نفوذ عربستان را علت محرومیت مهاجم پرسپولیس از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اعمال نفوذ عربستان را علت محرومیت مهاجم پرسپولیس از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: باید با مردمی کردن اقتصاد جلوی تصدی گری پرفساد و پرهزینه دولت در این بخش را گرفت.
خبرگزاری مهر: سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: خلع ید و تعیین جایگزین مدیریت فعلی شرکت هفت تپه -که تخلفات متعددی نیز داشتند- تا پایان آبان ماه صورت می پذیرد. ...