یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۵:۳۲Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل نود»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اصل نود درمجلس شورای اسلامی در توئیتی به مصوبه کمیسیون تلفیق درباره افزایش حقوق ها اشاره کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، بعد از ظهر روز گذشته مراسم غرس نهال با حضور سمیه رفیعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، نصراله پژمانفر رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، سعید محمودی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران، هنرمندان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام گرامیداشت هفته منابع طبیعی و در آستانه روز درختکاری مراسم کاشت نهال عصر روز چهارشنبه13 اسفند 1399 با حضور نصرالله پژمان فر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس، سمیه رفیعی نماینده تهران و رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس و سعید محمودی مدیرکل محیط زیست استان تهران در بوستان سرخه حصار برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۶    
در مراسم کاشت نهال در سرخه حصار که با حضور روسای فراکسیون محیط زیست و کمیسیون اصل نود مجلس برگزار شد تاکید شد که بخشی از تصرفات منابع طبیعی توسط دستگاه های حاکمیتی انجام می شود و در این کار پرچمدار هستند و به دیگران جرات و جسارت تصرفات را می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کمیته فرهنگی اجتماعی کمیسیون اصل نود قرار است به زودی گزارشی درباره وضعیت جذب و استخدام بورسیه ها در دانشگاه ها منتشر کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر - عضو کمیسیون اصل نود مجلس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تأمین نیازهای استان به سیمان گفت: باید جلوی قاچاق سیمان از استان بوشهر گرفته شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از جزئیات رسیدگی به شکایت 200 نماینده در این کمیسیون پیرامون طرز کار سازمان انرژی اتمی ایران در بیانیه مشترکی که با آژانس بین المللی انرژی اتمی صادر شد، خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز 11 اسفند ماه 1399 برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود جزئیات جلسه امروز این کمیسیون در خصوص رسیدگی به شکایت نمایندگان مجلس از سازمان انرژی اتمی درباره توافق اخیر با آژانس بین المللی انرژی اتمی را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اصل نود مجلس از پیگیری های خود برای همسان سازی حقوق کارمندان ⁧‫شهرداری‬⁩ با کارکنان ⁧‫دولت خبر داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 گفت: جمعی از نمایندگان از منطقه زلزله زده سی سخت بازدید و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به زلزله زدگان قرار گرفتند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
احمدی، عضو کمیسیون اصل نود مجلس عنوان کرد که بررسی شکایت های بازار سرمایه و اعمال قانون متخلفان به معنای رقم زدن امنیت شغلی و حفظ سرمایه و منافع مردم است. نهایت تلاش را خواهیم کرد تا اعتماد به بازار سرمایه بازگردد و سرمایه گذاری درست شکل گیرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اصل نود مجلس از حضور علی اکبر صالحی در جلسه هفته آینده این کمیسیون برای توضیح درباره توافق با آژانس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از نشست فوق العاده این کمیسیون با رئیس سازمان انرژی اتمی به منظور بررسی بیانیه مشترک ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد.
عضو کمیسیون اصل نود مجلس از ورود مجلس به موضوع تغییر شرط سن متقاضیان با مدرک کارشناسی به 40 سال و کارشناسی ارشد به 45 سال خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز اتفاقی که افتاده برخلاف صراحت قانون اساسی است، گفت: تصویب پروتکل ها و مصوبات را فقط در اختیار مجلس قرار داده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۵    
سخنگوی کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بیانیه سازمان انرژی اتمی اشاره کرد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۸    
یک نماینده مجلس گفت: جدای از بحث انحرافی و تکراری عدم تمکین به نتیجه انتخابات با جرزنی سیاسی که در آن ید طولایی دارید، پیرامون وضعیت آشفته مسکن که با قمپوز نئولیبرالی برای بخش های وسیعی از جامعه به ارمغان آوردید پاسخ دهید.
طبق تعهد وزارت آموزش و پرورش استخدام معلمان حق التدریسی در مراحل مختلف تا 1400 یا در سال 1400 انجام می شود.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
امروز الیاس نادران که یکی از مخالفان اصلی ریاست مهرداد بذپاش بر دیوان محاسبات بود امروز در گفت و گویی با خبرگزاری ایسنا جزییات بیشتر در این باره ارائه کرد. او گفت که کمیسیون اصل نود به شکایت نمایندگان درباره این انتصاب رسیدگی نکرده است.
نواندیش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام نصراله پژمان فر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس ضمن تشریح روند رسیدگی به شکایت درباره رئیس دیوان محاسبات ، اظهارات الیاس نادران در این زمینه را خلاف واقع دانست. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس با اشاره به شکایت سیدیاسر جبرائیلی از سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر اجرای غیرقانونی توافق پاریس، گفت: شبهاتی درباره اجرای تعهدات مدنظر ایران در این توافق بدون الحاق رسمی کشور به آن وجود دارد.
برترین ها / الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۹   + ۴۳ سایت دیگر  
مهر نوشت: پیرو اظهارات خلاف واقع الیاس نادران در مصاحبه با یکی از خبرگزاری ها، در خصوص انتخاب بذرپاش به عنوان رئیس کل دیوان محاسبات کشور، حجت الاسلام نصراله پژمان فر این اظهارات را خلاف واقع دانست. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۶    
احمدرضا حائری می گوید نمایندگان کمیسیون اصل 90 در مصاحبه های خود اشاره ای به دیدار با زندانیان سیاسی نکردند، در آن دیدار زندانیان سیاسی مسائلی از جمله استقلال قضات از ضابطین قضایی و پیگیری عملی شدن وعده ی عفو زندانیان را مطرح کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به بررسی شکایت از رضا ملک زاده معاون سابق وزیر بهداشت گفت که قرار است پس از وصول دفاعیات وی این پرونده به مراجع حقوقی مرتبط ارسال شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: مطلع هستیم که هم کمیسیون برنامه و بودجه و هم کمیسیون اصل نود مجلس به موضوع عدم اجرای قانون تامین کالای اساسی ورود کرده تا دلایل عدم اجرا این قانون و اقدامات نظارتی لازم را دنبال کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: روند فعالیت دستگاه های فرهنگی و نظارتی در خصوص تبلیغات رسانه ای سقط جنین عمدی و منفعل بودن نهاد های فرهنگی در موضوع ایجاد قبح و تبیین حرمت سقط وجود دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بررسی پرونده عباس آخوندی وزیر اسبق راه و شهرسازی در کمیسیون اصل نود اشاره کرد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در حالیکه رئیس کمیسون اصل نود از وصول شکایت 219 هزار نفر از مردم درخصوص عملکرد رئیس جمهور خبر داد، رئیس دفتر رئیس جمهور به راه اندازی سایتی از سوی کمیسیون اصل نود مجلس به منظور دریافت شکایت های مردمی علیه رئیس جمهور واکنش نشان داد و گفت: واقعا متاسف هستم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود با بیان اینکه در کشور ما رابطه نمایندگان و مردم، رابطه وکالتی است؛ گفت: مجلس باید در مسیر طراحی سیستم برای شنیدن صدای مردم حرکت کند.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
جماران: واعظی رییس دفتر رییس جمهور در واکنش به راه اندازی سایتی از سوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به منظور دریافت شکایت های مردمی علیه رئیس جمهور گفت: در این مجلس بدعت های جدید و مختلفی را شاهد هستیم؛ نمی دانم برخی افراد در مجلس چه منطقی را دنبال می کنند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۷    
نائب رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع همسان سازی حقوق و دستمزد در بودجه 1400 اشاره کرد. افزایش عادلانه حقوق و دستمزد تکلیف مجلس انقلابی است نائب رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع همسان سازی حقوق و دستمزد در بودجه 1400 اشاره کرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع همسان سازی حقوق و دستمزد در بودجه 1400 اشاره کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مصطفی آقا میرسلیم در پیامی در حساب توئیتری خود نوشت: آمریکا خود را به غفلت نزند و غیر از رفع کامل تحریم ها به پیش شرط اصلی مردم ما که جبران خسارات است توجه جدی بکند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام حسن شجاعی در پیامی در حساب توئتری خود نوشت: عدالت از ارکان انقلاب اسلامی است و افزایش عادلانه حقوق و دستمزد تکلیف مجلس انقلابی. عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش خواهم کرد صحن علنی امید و انتظار مردم را محقق کند. انتهای پیام/
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۶۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول شکایت از رئیس جمهور در این کمیسیون خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، بهروز محبی، عضو فراکسیون مبارزه با فساد در مجلس در گفت وگو با صبح توس ، ضمن اشاره به دسته بندی و لیست 54 مورد از اهانت های رئیس دولت اظهار کرد ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
خضریان گفت: کمیته فرهنگی اجتماعی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در خصوص پیگیری ماموریت دستگاه های مختلف کشور در موضوع سقط غیرقانونی جنین تشکیل جلسه داد.
برترین ها / خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لایحه بودجه ارائه شده بیشتر جنبه تبلیغاتی و سیاسی داشته و در پایان سال آینده کشور را با مشکلات عدیده ای روبرو می کند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: طرح شفافیت آرای نمایندگان با 187 رای موافق نمایندگان، مشمول ماده 130 آئین نامه داخلی مجلس شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: دولت بهره برداری های تبلیغاتی، سیاسی و انتخاباتی خودش را در سه ماه سال آینده انجام می دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از بررسی دلایل عدم اجرای قانون کاداستر در حضور مسئولان سازمان بازرسی کل کشور در کمیته قضایی این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی توئیتی درباره طرح مجدد شفافیت آرای نمایندگان در مجلس نوشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از آماده سازی گزارش اولیه این کمیسیون درباره سند 2030 خبر داد و گفت: طبق بررسی های انجام شده هماهنگی هایی به صورت پنهان برای اجرای این سند از سوی تعدادی از دستگاه ها انجام شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: کمیسیون اصل نود به دنبال این است که با کاهش جمعیت کیفری زندان ها و ساز و کارهایی از این قبیل بتواند بسیاری از مشکلات را در بعد سازمان زندان ها حل کند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۵۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: برجام سندی است که جز با رفع تحریم ها باقی نخواهد ماند. همان گونه که دوره بزن و برو تمام شده است دوره تحمیل ننگ نامه و تحمیق ملت ها تمام شده است.
نماینده   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اصل نود گفت :مشکلات مربوط به خرید و فروش سهام عدالت در کمیسیون اصل نود در حال بررسی بوده تا موانع آن برطرف شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس کمیسیون اصل نود گفت :مشکلات مربوط به خرید و فروش سهام عدالت در کمیسیون اصل نود در حال بررسی بوده تا موانع آن برطرف شود.