یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۰۸Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل نود»

خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۱    
عملکرد سازمان سنجش آموزش کشور این هفته با حضور وزیر علوم در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص هایی همچون مردم داری، دشمن شناسی و دشمن ستیزی، استبدادستیزی، ایستادگی در برابر تهدید و تطمیع، ساده زیستی و استقلال شخصیتی از جمله ویژگی های برجسته شهید آیت الله مدرس است که از این رهگذر می توان او را در اندیشه و عمل الگویی مناسب برای انتخاب اصلح در ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات مجلس خبرگان، تندروها را نگران و وحشت زده کرده است. در همین راستا از مدتی پیش سیگنال دادن به نهادهای نظارتی برای ردصلاحیت رئیس جمهور پیشین را کلید زده اند. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
پژمانفر، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی: پرونده حسن روحانی را 2سال است که به قوه قضاییه فرستادیم و باید قوه قضاییه در این مورد تصمیم بگیرد که میخواهد دادگاه آقای روحانی در دادگاه روحانیت اجرا کند یا نه؟ به نظر بنده صلاحیت حسن روحانی نباید در انتخابات مجلس خبرگان تایید شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به قانون "اصلاح صدور چک" به عنوان عملکرد شاخص این کمیسیون و نتایج ملموس این قانون بر بازار و فعالان اقتصادی گفت: تعداد زنان زندانی بدهکار مالی با اجرای این قانون، 90 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: یکی از طرح های مهم و کلیدی در کشور در بخش کشاورزی، طرح 550 هزار هکتار اهدایی مقام معظم رهبری است که سال ها مورد بی اعتنایی قرار گرفت.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۲:۲۲    
نشست هم اندیشی کارکنان و نمایندگان مجامع مطالبه گری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به همت مجمع مطالبه گران پرسنل و مدیریت ارشد این شرکت با حضور رییس کمیسیون انرژی و عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی در سالن اجتماعات کوی فدائیان اسلام برگزار شد.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از اهواز، سید کریم حسینی در نشست هم اندیشی کارکنان و نمایندگان مجامع مطالبه گری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با حضور رییس کمیسیون انرژی و عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی در اهواز با اشاره به برخی نگرانی ها در خصوص خصوص ادغام صندوق بازنشستگی نفت با دیگر صندوق ها اظهار کرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی از برخی تخلفات در شهرداری تهران انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از مشخص شدن کد اختصاصی واحد برای اتباع در سامانه هوشمند مدیریت اتباع طی یک ماه آینده خبر داد و گفت: طرح اصلاحی قانون تعیین تکلیف فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان غیرایرانی به مجلس ارسال می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از بررسی مشکلات اتباع خارجی در کشور در جلسه این کمیسیون خبر داد گفت: در این جلسه مقرر شد طی یک ماه آینده کد اختصاصی واحد برای اتباع در سامانه تصدیق الکترونیک مشخص شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۰    
نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از فرصت 10 روزه به وزارت امورخارجه برای معرفی شرکت های اقتصادی مرتبط با رژیم صهیونیستی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-عضو کمیسیون اصل نود مجلس، از دستگاه قضایی و مدعی العموم خواست نسبت به حواشی رأی صادره مبنی بر احتمال مصادره هزار میلیارد به نفع سهامداران اسرائیلی یک شرکت اماراتی سکوت نکنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: هیچ فرقی بین صنوف و مردم عادی وجود ندارد و باید مالیات ستانی مبتنی بر درآمد از صنوف پردرآمد نیز و کاهش فرار مالیاتی در این بخش در دستور کار قرار گیرد، البته اخذ مالیات از صنفی خاص مدنظر نیست و همه افراد باید مالیات خود را مبتنی بر درآمد کسب شده، پرداخت کنند.
سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
طرح رجیستری تلفن همراه که یکی از مهم ترین طرح های دولت در مبارزه با قاچاق کالا و ارز محسوب می شود، در معرض خطر جدی قرار گرفته است. به گزارش کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس، برخی از موبایل های قاچاق همچنان همانند پیش از اجرای طرح رجیستری، سرویس دارند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس یازدهم گفت: در نشست امروز کمیسیون، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارشی از مشکلات اجرای طرح ریجستری تلفن همراه ارائه کرد، در نهایت مقرر شد گزارش ترک فعل ها توسط ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز حداکثر یک ماه دیگر به کمیسیون ارسال شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۰:۱۰    
نشست اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 29 آبان ماه 1402 در خصوص بررسی مشکلات اتباع برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی مطرح کرد؛ وحشی گری صهیونیست ها در غزه روی نازی ها را سفید کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علی خضریان در توضیح جلسه امروز کمیسیون اصل نود گفت: این جلسه با حضور اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونینش برای ارائه گزارش اقدامات این وزارتخانه پیرامون تکالیف قانونی در موضوع عفاف و حجاب برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی با رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی دیدار و گفتگو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۸    
نشست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 28 آبان ماه با موضوع بررسی مشکلات صنعت قطعه سازی خودرو برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه کمیسیون اصل نود مقرر شد که سازمان غذا و دارو موضوع تخصیص ارزی تولیدکنندگان شیرخشک را پیگیری کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس، با اشاره به جلسه کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: این جلسه با موضوع رسیدگی به وضعیت گلوگاه های حمل و نقل برگزار شد که نمایندگانی از پلیس راهور، فراجا، وزارت کشور ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس در توئیتی به موضوع تحریم کالاهای حامی رژیم صهیونیستی،اشاره کرد.
عصر توس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه شهر رویایی پدیده شاندیز از ارسال نامه رییس سازمان بورس به شرکت فرابورس برای بازگشایی نماد ابنیه در بازار توافقی بدون نیاز به کارشناسی خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از بازدید تعدادی از اعضای این کمیسیون از آخرین وضعیت، آنالیز، طراحی و کدنویسی سامانه گمرکات کشور خبر داد و گفت قرار شد که برنامه ریزی استقرار این سامانه در گمرکات سراسر کشور ظرف یک هفته به کمیسیون اصل نود ارائه شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۶    
اعضای کمیسیون اصل نود دوشنبه 22 آبان 1402 با حضور در شرکت ایزایران، از آخرین وضعیت اجرای سامانه گمرکات کشور در چارچوب طرح تحول دیجیتال گمرک بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، گفت: اعضای کمیسیون با حضور در شرکت ایزایران از روند اجرای سامانه گمرکات کشور در چارچوب طرح تحول دیجیتال گمرکات بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
خضریان در حاشیه صحن علنی مجلس گفت که وکیل شبنم نعمت زاده در جلسه دادگاه متواری بودن او را تایید کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنان روز گذشته علی خضریان، عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس مبنی برفراری بودن شبنم نعمت زاده، دختر وزیر صمت دولت سابق، یک بار دیگر نام او را بر سر زبان ها آورد .
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۸    
خضریان عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس: به ما گزارش شده که خانم شبنم نعمت زاده متواری شده و اصلاً در زندان نیست. بنابراین انتظار داریم مسئولان ذی ربط در این خصوص شفاف سازی کنند و بگویند ایشان چه مقدار از مدت محکومیت 20 سال زندان را در زندان سپری کرده است/
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس گفت: به ما گزارش شده که خانم شبنم نعمت زاده متواری شده و اصلاً در زندان نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکیدکرد که آرمان های انقلاب اسلامی را بدون احساس خستگی محترم شماریم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۷:۳۰    
رئیس کمیسیون اصل نود و فراکسیون قرآن مجلس در پیامی با تبریک بیست ویکمین سالگرد تأسیس خبرگزاری بین المللی قرآن بیان کرد: همه اعضای ایکنا با اعتماد به نفس برخاسته از وعده ها و سنت های الهی خود را در مقیاس جهانی تعریف کنند و به رغم امکانات و تجهیزات کمتر از جبهه رسانه ای بزرگ و پرقدرت وابسته به ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاسیس نیرنگ آلود کشوری برای صهیونیست ها را ننگی در تاریخ معاصر بشریت دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 4000 هکتار از اراضی مشهد تغییر کاربری پیدا کرده اند که این موضوع منجر به ناامن شدن امنیت غذایی در کشور شده و باید جلوی این مسئله گرفته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- رییس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: باید فضای کشور را نسبت به مصرف کالاها و تجهیزات پزشکی تولید داخلی اطمینان ببخشیم.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی عملیات طوفان الاقصی را پاسخی به ظلم تاریخی رژیم صهیونیستی دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۷:۲۹    
نشست کمیته مبارزه با قاچاق کالا و ارز کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 15 آبان ماه 1402 با حضور محمد رضوانی فر رئیس کل گمرک برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۷:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: مصوبه کمیسیون تلفیق برنامه بر خلاف سیاست های دولت و مجلس مبنی بر افزایش ظرفیت پزشک متخصص و تأمین نیاز کشور به پزشک متخصص در مناطق محروم است و اصلاح و رفع ابهامی در خصوص آن صورت نگرفته است.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس افزود: آمریکایی ها با صراحت در این اسناد اعلام کرده اند که ما باید سعی کنیم جریان میانه رو در حکومت جمهوری اسلامی تقویت شود و باید جریان افراطی ضد آمریکایی به رهبری خمینی(ره) و جوان های دانشجو و طلبه حامی وی را از صحنه خارج و مأیوس کنیم یا به جان هم بیندازیم تا ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه کار طراحی عمومی لکوموتیو و مجموعه های مکانیکی و برقی و الکترونیکی آن برحسب نیاز مشتری به خوبی در کارخانه لکوموتیوسازی انجام می گیرد، گفت: به دلیل تحریم های ظالمانه ای که بر کشور ما اعمال شده است امکان استفاده از تمام قابلیت های بازار جهانی برای ما وجود ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
علی خضریان، نماینده مردم تهران،شمیرانات،ری،اسلامشهر و پردیس و سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز پنجشنبه 11 آبان ماه 1402 در جمع برخی از نو دانشجویان تشکل های دانشجویی دانشگاه سراسری قم در اردوی دانشجویی آرمانی شو حضور یافت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی واکنش های جهانی به جنایات صهیونیست ها در فلسطین اشاره کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: نماینده تهران در مجلس گفت: عموم مردم هرگونه رفتار مثبت یا منفی نمایندگان مجلس را منتسب به جایگاه حقوقی آنها خواهند کرد و این موضوع مسئولیت نمایندگان مجلس در مواجهه با افکار عمومی یا مراجعین را بالا می برد ...
سخنگوی کمیسیون اصل نود اظهار داشت: محدود کردن هیأت تحقیق و تفحص در خصوص مواردی که صراحتاً در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است، واجد وصف جزائی است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در توئیتی به یادداشت" عباس عبدی" درباره مشروعیت رژیم صهیونیستی پاسخ داد.