شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۴۱Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل نود»

ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۵    
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی نوشت: در نامه ام به رییس جمهور اصلاح فوری ظرفیت کاهش یافته و افزایش ظرفیت رشته های پرمتقاضی تخصص را خواستار شدم. در صورت عدم اصلاح، کمیسیون اصل نود‬⁩ بدون تعارف و مسامحه با مسئولان مربوطه برخورد قانونی خواهد کرد
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان درحاشیه نشست رئیس جمهور با اعضای کمیسیون اصل نود و با پیگیری های نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان در خانه ملت، دستور آیت الله رئیسی به وزیر صنعت و معدن برای رفع مشکلات معدنکاران معدن کرومیت آسمینون مطرح شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهور تعامل کمیسیون اصل نود با دولت را به دلیل پیگیری مهم ترین مسائل کشور موثر دانست و گفت: مسئله محوری این کمیسیون نکته خوبی است که در پیگیری مسائل کشور به دولت کمک خواهد کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۰:۱۵    
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در نامه ای به رئیس جمهور خواستار افزایش ظرفیت رشته های پزشکی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۶:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت که در دیدار اعضای این کمیسیون با رئیس جمهور، گزارشی در خصوص ساختار بودجه، قاچاق کالا و ارز، قرارداد کرسنت، حقوق های نجومی و سایر پرونده های مربوط به دستگاه های اجرایی به آیت الله رئیسی ارائه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در نامه ای به رئیس جمهوری نوشت: ظرفیت پذیرش آزمون تخصص پزشکی در سال جاری کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: طبق قانون چک، سابقه چک های برگشتی و میزان تعهد صادرکننده چک باید مشخص شود که هنوز این موضوعات به مرحله اجرا نرسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از دیدار اعضای این کمیسیون با رئیس جمهور و معاونین وی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها در نشستی با نمایندگان کمیسیون اصل 90 بر ضرورت هرچه بیشتر اشتغال آفرینی در زندان ها برای مددجویان تأکید و توسعه آن را در مراکز تأمینی و تربیتی کشور رو به رشد اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: متولی آزمون ها سازمان سنجش کشور و در اعلام نتیجه آزمون وکالت وکلای قوه قضائیه هم، معیار نظر این سازمان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اجرایی نشدن قانون رتبه بندی معلمان انتقاد کرد و خواستار ورود کمیسیون اصل نود به این موضوع شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون پالمانی رئیس جمهور گفت: براساس بررسی ها به این نتیجه رسیدیم که تشکیل وزارت تجارت و امور بازرگانی یک ضرورت است و در ماه های گذشته التهابات بازار نشان داده که ضرورت دارد این مساله انجام شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته حقوقی و قضایی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر اساس گزارش رئیس سازمان زندان های کشور تراکم زندانی در ندامتگاه ها از استاندارد جهانی به دلیل تعدد جرائم بیشتر است.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۴۳    
فاش نیوز - دبیر اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از ارسال پرونده شرکت مخابرات به دلیل استنکاف از اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران به کمیسیون اصل نود و قوه قضاییه خبر داد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع تعویق اعلام نتایج آزمون فوق العاده مرکز وکلا،اشاره کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: بانک مرکزی فقط با یک رصد دقیق از وضعیت بانکها، می تواند با مشکلات و سوء مدیریت ها مقابله کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۹:۲۶   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: مجلس بر اجرای قانون و تکمیل سند جامع صنعت هسته ای تاکید دارد و این موضوع را دنبال خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: تعهدات معوقه سازمان ثبت احوال کشور در خصوص صدور بالغ بر 10 میلیون قطعه کارت هوشمند ملی هموطنان درخواست کننده مربوط به دولت پیشین و ترک فعل مسئولان در دولت قبل بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: با اصلاحات مجلس و پیگیری های انجام شده توسط کمیسیون اصل نود در موضوع قانون چک شاهد کاهش حدود50 درصدی جرائم این حوزه بودیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۸    
رئیس کمیسیون اصل نود درمجلس شورای اسلامی در توئیتی به رای قاطع مجلس انقلابی به کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود قانون اساسی ضمن تاکید بر ظرفیت های مغفول مانده در بازار خدمات حقوقی گفت: در حال حاضر بازار خدمات حقوقی کشور، به شدت دچار فقر وکیل است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۱    
عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: مردم نمی پذیرند کسانی که مسبب وضع موجود کشور هستند، دوباره صحنه گردان و معرکه گردان شوند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، سیدمصطفی آقامیرسلیم نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اصل نود مجلس یازدهم در یاددشتی به موضوع نفوذ در در فاجعه هفتم تیر 1360 اشاره کرد و نوشت ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
گروه سیاسی - دیروز نصرالله پژمان فر نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس اعلام کرد که فردا (یکشنبه) اعضای این کمیسیون ساعت 6:30 صبح با سید رضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران دیدار می کنند. این دیدار بررسی موضوع استیضاح فاطمی امین است که 29 خرداد ماه از سوی هیات رئیسه مجلس اعلام وصول شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود نوشت: جذب 10 هزار و 500 نفر در آزمون کارآموزی وکالت مرکز وکلای قوه قضائیه، نشان داد که هدف گذاری مجلس یازدهم در راستای مبارزه با انحصارهای حقوقی به تحقق رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نحوه اجرای قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها و قطعنامه اخیر شورای حکام آژانس انرژی اتمی با حضور وزیر امورخارجه و رییس سازمان انرژی اتمی در کمیسیون اصل 90 مجلس بررسی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از برگزاری جلسه هم اندیشی نمایندگان با وزیر صمت در محل این کمیسیون خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نایب رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از جلسه مشترک وزیر صمت با نمایندگان در محل این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس هفته آتی میزبان امیرعبداللهیان و اسلامی خواهند بود تا گزارشی از نحوه اجرای قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها دریافت کرده و قطعنامه اخیر شورای حکام آژانس انرژی اتمی را بررسی کنند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سایت خبرسراسری نوشت: زمانی که روحانی از سمت ریاست جمهوری کنار رفت، بخش قابل توجهی از اصولگرایان و عده ای در مجلس بدنبال طرح شکایت و محاکمه او بودند که تا کنون نیز ادامه دارد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۲۷    
خضریان گفت: کمیسیون اصل نود با هدف دستیابی به جایگاه نخست منطقه در حوزه شاخص های سلامت طبق سیاست های کلی،افزایش ظرفیت پزشکی با تاکید بر بومی گزینی در مناطق محروم جهت رفع مشکلات مردم را دنبال خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به اینکه محیط زیست موضوع بسیار حیاتی بوده که امروزه به دلیل بی توجهی به این مسئله آسیب های زیادی به آن وارد شده است، گفت: 411 پروژه فاقد مجوز زیست محیطی تا زمان دریافت مجوز متوقف شده اند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود معتقد است که مشکل مسکن و اجاره بها دستوری مساله را پیچیده تر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۵    
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس تاکید کرد: پروژه مالیات بر خانه های خالی فقط مسکن احتکار شده را شامل می شود و هدف اساسی تلاش برای تبدیل مسکن از کالای سرمایه ای به سمت کالای مصرفی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۰    
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی: اگر هماهنگی در بدنه دولت رخ ندهد؛ ما به عنوان مجلس و کمیسیون اصل 90 تکلیف قانونی داریم که در این موضوع ورود پیدا کنیم و با متخلفین و مستنکفین از این مصوبه برخورد قانونی لازم را انجام دهیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از دیرباز میزبان یکی از بزرگترین جمعیت های پناهنده و مهاجر در جهان است، گفت: به لطف سیاست های مترقی و فراگیر دولت، به پناهندگان امکان دسترسی به آموزش ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی اجرای تصدیق الکترونیکی از سوی سازمان ثبت را مثبت ارزیابی کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان وزارت بهداشت اذعان دارند که با کمبود پزشک و دندان پزشکی در کشور مواجهیم، متاسفانه در 27 استان ما سرانه دندانپزشک از کشور عراق کمتر است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس درباره ضرورت عدم دخالت در سیاستگذاری های وزارت بهداشت، گفت: در هیچ کجای دنیا، کمیسیون اصل نود برای عدد و رقم سیاستگذاری نمی کند و در هیچ کجای دنیا شورای عالی انقلاب فرهنگی وجود ندارد که چنین کاری کند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه در حوزه صنعت نیاز به یک انقلاب داریم، انتقاد مخرب برخی افراد از کیفیت محصولات و تخطئه غیر منصفانه صنعت خودرو را به نوعی خودزنی عنوان کرد. *** تحول در صنعت نوین کشور ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از برگزار نشدن جلسه روز گذشته این کمیسیون با وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی پیرامون مذاکرات هسته ای و قطعنامه شورای حکام خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۶:۵۶    
نائب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: قوه قضائیه باید نسبت به ترک فعل دولت قبل اعلام کند که قرار منع تعقیب صادر شود یا دادگاه ویژه تشکیل شود. ما هم منتظر هستیم که قوه قضائیه نسبت به مسائل دانه درشت ها رسیدگی کند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید در مجلس گفت: کار این کمیسیون با تصویب قانون تسهیل صدور مجوز کسب و کار به اتمام نرسیده و ادامه دارد، در صورت تایید گزارش های واصله از سوی دستگاه های امتناع کننده از اجرای قانون، حتما گزارش آن ها به قوه قضائیه، کمیسیون اصل نود مجلس و صحن علنی مجلس ارسال خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از برگزار نشدن جلسه روز گذشته این کمیسیون با وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی پیرامون مذاکرات هسته ای و قطعنامه شورای حکام خبر داد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
برنا نوشت: نقدعلی گفت: هم کمیسیون اصل نود و هم صحن علنی مصادیق متعددی را از ترک فعل ها و سوء مدیریت ها و تخلفات آقای روحانی به قوه قضائیه ارسال کرده اند و بنده این مطلب را حضوری به آقای اژه ای گوشزد کردم و ایشان هم قول مساعد برای پیگیری دادند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس از بررسی مشکلات اجرای قانون حمایت از معلولان با حضور نمایندگانی از دستگاه های ذی ربط در این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۹:۱۴    
محمدتقی نقدعلی گفت: هم کمیسیون اصل نود و هم صحن علنی مصادیق متعددی را از ترک فعل ها و سوء مدیریت ها و تخلفات آقای روحانی به قوه قضائیه ارسال کرده اند و بنده این مطلب را حضوری به آقای اژه ای گوشزد کردم و ایشان هم قول مساعد برای پیگیری دادند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
قرار بود جلسه امروز کمیسیون اصل نود با وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی پیرامون مذاکرات هسته ای و قطعنامه شورای حکام تشکیل شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس خرید اتوبوس دست دوم را نه افتخاری برای شهرداری تهران و نه خدمت به شهروندان تهرانی دانست و گفت: این اقدام دهن کجی به تولیدکنندگان داخلی است و موجب تاراج ارز کشور می شود.