یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۰:۲۱Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل نود»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اصل 90 به دنبال وظیفه ذاتی خود شکایت ها از دستگاه های را مورد بررسی قرار دادند و تعدادی از پرونده ها را برای بررسی قضایی به قوه قضاییه ارسال کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۱    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون اصل نود مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: متخلفین در حوزه مدیریت منابع و مصارف آب کشور در وزارت نیرو به قوه قضائیه معرفی می شوند، هر چند اگر در دولت های قبل مشغول به کار بوده باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود با بیان اینکه تحریم ها بر بی کفایتی دولت تدبیر سوار شد، گفت: راه کار دولت سیزدهم در به ثمر رساندن اقتصاد مقاومتی،مشروط به نتیجه بخش بودن مذاکرات نیست.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۳    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون به موضوع کمبود پزشک ورود خواهد کرد، گفت: کمیسیون اصل نود با ارسال نامه به وزیر جدید بهداشت خواستار افزایش پذیرش دانشجویان پزشکی تعهدی از 6 درصد به 30 درصد مطابق قانون شده و تا به نتیجه رسیدن موضوع و احقاق حقوق مردم مناطق محروم و ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود گفت: واقعیت این است که سرانه پزشک در ایران در مقایسه با بسیاری از کشور های پیشرو در حوزه درمان، بسیار کم بوده و افزایش ظرفیت رشته های پزشکی در بخش های مختلف به ویژه در حوزه تخصص، یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه مردم بسیاری از مناطق کشور به ویژه مناطق محروم از کمبود پزشک به ویژه پزشک متخصص رنج می برند گفت: کمیسیون اصل 90 مجلس موضوع نادیده گرفتن سهمیه قانونی این مناطق در پذیرش دانشجوی پزشکی و دندانپزشکی را بررسی می کند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۹۹ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش آموزش کشور در نامه ای به دادستان کل کشور خواستار ممنوع الخروج شدن رییس سازمان سنجش شد. ابراهیم خدایی متن نامه احمد نادری نماینده تهران و نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات به منتظری دادستان کل کشور به شرح زیر است: ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع کمبود پزشک و احقاق حقوق مردم مناطق محروم اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کمیته سیاسی، نظامی و امنیتی کمیسیون اصل نود مجلس تاکید کرد: پیوستن ایران به شانگهای، هم برای ایران و هم برای این سازمان، منافع متعددی خواهد داشت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : شجاعی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس در گفتگو با خبرفوری گفت : 500هزار نفر امضا توسط مردم برای محاکمه رئیس جمهور سابق به دست کمیسیون اصل نود رسیده است؛ جمعی از مردم هم طوماری با چند هزار امضا برای محاکمه روحانی را به مجلس فرستادند
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به رای بالای مجلس به کلیات طرح" تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار"اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون جلسه ای با رییس جدید سازمان انرژی اتمی برگزار خواهد کرد، گفت که برای مجلس شورای اسلامی عمل منطبق بر قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها مهم است و فرقی میان دولت ها نمی گذارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات و اختلالات در سامانه ثبت اسناد و املاک در این کمیسیون با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
چه کسانی واکسن کرونا را سیاسی کردند؟ این پرسشی است که کمیسیون اصل نود مجلس در تلاش است به آن پاسخ دهد و از قضا به نظر می رسد که پاسخ هایی محکم هم برایش یافته تا جایی که سخنگوی این کمیسیون بر ضرورت ورود دادستانی به پروژه واکسیناسیون تاکید دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران –ایرنا –رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک این کمیسیون با رییس سازمان انرژی اتمی خبر داد و گفت: یکی از محورهای مورد بحث در این نشست، جلسه اخیر رییس سازمان انرژی اتمی با گروسی و تفاهم بدست آمده در رابطه با تجهیزات آژانس خواهد بود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به ارائه توضیحاتی درباره طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب وکار پرداخت. علی خضریان در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت ساماندهی فرآیند اخذ مجوزهای کسب و کارها به بررسی موضوعات و طرح های اقتصادی در مجلس یازدهم اشاره و اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به ارائه توضیحاتی درباره طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب وکار پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس بر ضرورت ایجاد سامانه ای برای رفع مشکلات نقل و انتقالات خودرو تاکید کرد و گفت: انتظار داریم هیات رئیسه طرح شفافیت آرا را سریع تر در دستور کار قرار دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس کمیته سیاسی،نظامی، امنیتی کمیسیون اصل نود مجلس در توئیتی به پیگیری موضوع واکسیناسیون سربازان کشور برای مقابله با کرونا،از وزارت بهداشت و ستاد کل نیروهای مسلح اشاره کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته سیاسی،نظامی، امنیتی کمیسیون اصل نود مجلس در توئیتی به پیگیری موضوع واکسیناسیون سربازان کشور برای مقابله با کرونا،از وزارت بهداشت و ستاد کل نیروهای مسلح اشاره کرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۰    
علی خضریان رئیس کمیته سیاسی- نظامی - امنیتی کمیسیون اصل نود طی توئیتی از آغاز واکسیناسیون سربازان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ضروری است که نهادها و متصدیان حوزه امنیتی و قضایی کشور، سیاسی کاری عده ای که در پی منازعه بر سر قدرت و ثروت باعث اخلال در نظام سلامت و تأخیر در واکسیناسیون عمومی کرونا در کشور شدند را در ترازوی تحقیق و بازپرسی قرار دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حسن شجاعی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مرحوم رحیم پور ازغدی از مبارزین پیش از انقلاب و یاران دیرین انقلاب را تسلیت گفت.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از ورود این کمیسیون به بررسی طرز کار قوه قضاییه در خصوص مرخصی برخی زندانیان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس در توئیتی به دیدار جداگانه با وزرای اقتصاد و صمت،درباره آینده شرکت هفت تپه پس از خلع ید،اشاره کرد .
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۵۳ سایت دیگر  
برترین ها: علی خضریان، سخنگوی کمیسیون اصل نود در توئیتی نوشت: پس از اعلام مرخصی چندماهه جناب ⁧مهدی هاشمی از ⁧زندان اوین، انتظار بود تا دستگاه قضایی در کنار اقدام قابل تحسین بازگرداندن وی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اصل نود میزبان وزرای نفت و راه و رئیس سازمان انرژی اتمی در هفته جاری خواهند بود و به بررسی نحوه اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها می پردازند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
معاونت قوانین مجلس شورای اسلامی، برنامه ارائه شده از سوی کمیسیون های ویژه و تخصصی را به شرح زیر اعلام کرد: کمیسیون های ویژه / کمیسیون اصل نود نشست با رئیس سازمان انرژی اتمی در باره نحوه اجرای قانون راهبردی برای لغو تحریم و صیانت از منافع ملت ایران ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۲    
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از ورود و رسیدگی این کمیسیون به موضوع سیاست گذاری ها در حوزه آب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس از ورود این کمیسیون به موضوع سیاست گذاری در حوزه آب خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: افرادی که متولی کار هستند، به اینکه چه کالا هایی وارد یا خارج شده و چه کالا هایی در انبار ها وجود دارد پاسخی ندارند.
نایب رییس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: هیچ کسی نمی داند چقدر کالا در گمرک رسوب شده است و کسانی که متولی هستند در این خصوص پاسخی ندارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت: طبق بررسی های انجام شده استنکاف علی اکبر صالحی رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها محرز شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به گزارش کمیته سیاسی، نظامی و امنیتی این کمیسیون درباره اجرای قانون راهبردی برای لغو تحریم ها، گفت: استنکاف رئیس سابق سازمان انرژی اتمی در امتناع و یا ممانعت از اجرای این قانون برای اعضای کمیسیون اصل نود محرز شد.
برترین ها / شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان این که بسیاری از کالاهای دارویی همچون سرم و شیرخشک در گمرکات در حال فاسد شدن هستند، از دولت خواست که به این موضوع توجه کند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۲    
نشست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی دوشنبه 15 شهریورماه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان بنادر و دریانوردی با صدور اطلاعیه ای، از شفافیت و تحقیق و تفحص توسط مجلس شورای اسلامی استقبال کرد و به اظهارات سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس پاسخ داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: ریشه کن کردن مفاسد اقتصادی مانند عملکرد سوء مالیاتی و انحرافات گمرکی، مشکل کسری بودجه را برطرف می کند.
طلا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته دادستان کل کشور با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که برگ سبز خودرو سند مالکیت است؛ موضوعی که پایانی بر مناقشه چندین ساله بین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و نیروی انتظامی تعبیر می شود، منتها دو عضو کمیسیون اصل نود دو دیدگاه متفاوت نسبت به این تصمیم دارند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۱۲۹ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به دادستان های کل کشور بر تلقی برگ سبز خودرو صادره از شرکت های تولیدی به عنوان سند مالیکت تأکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:به منظور نظارت مجلس بر حسن اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی یکشنبه آینده در جلسه کمیسیون اصل نود حضور پیدا می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی از تعیین نمایندگان این کمیسیون جهت حضور در کارگروه های شورای هماهنگی در اجرای مأموریت ها و انجام بازرسی های مشترک دستگاه های نظارتی کشور خبر داد.
برترین ها / هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
برترین ها: یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهوری خواست که جلوی بی پروایی و جولان دادن تبهکاران و ویژه خواران را بگیرد. سید مصطفی میرسلیم در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده درخواست کنندگان طرح تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوردی، گزارش این طرح را قرائت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به پرداخت حقوق های نجومی در سازمان بنادر گفت:سازمان به هیچ وجه حاضر به انتشار فیش حقوقی مدیرانش در سامانه شفافیت نیست.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
شجاعی گفت: با توجه به بازرسی که از زندان اوین صورت پذیرفت، ما متوجه شدیم که در کیفیت اجرای حکم وی اشکالاتی وجود دارد و در حال حاضر موضوع اجرای حکم ایشان در کمیسیون اصل نود مجلس در حال بررسی است.
در حاشیه بازدید از زندان اوین مطلع شدم جناب مهدی هاشمی از اسفندماه سال گذشته و بدون تعیین سقف زمانی به مرخصی رفته است؛ از نماینده دادستان علت را جویا شدم و مقرر شد به سرعت رسیدگی و به کمیسیون اصل نود گزارش شود. عدالت ایجاب می کند همه زندانیان از شرایطی برابر بهره مند باشند
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اصل نود در نشست های هفته جاری خود به بررسی پرونده ها و موضوعات مطروحه می پردازند.