یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۴۷Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

روزنامه کسب و کار (kasbokarnews.ir)

روزنامه کسب و کار 25 اسفند 1394 روزنامه کسب و کار 1 فروردین 1395 روزنامه کسب و کار 29 اسفند 1396 روزنامه کسب و کار 1 فروردین 1397 روزنامه کسب و کار 29 اسفند 1398 روزنامه کسب و کار 27 اسفند 1399 روزنامه کسب و کار 28 اسفند 1400 روزنامه کسب و کار 27 اسفند 1401 روزنامه کسب و کار 28 اسفند 1402 روزنامه کسب و کار 1 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 2 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 3 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 4 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 5 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 6 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 7 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 8 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 9 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 10 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 11 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 12 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 13 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 14 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 15 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 16 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 17 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 18 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 19 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 20 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 21 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 24 فروردین 1403 روزنامه کسب و کار 25 فروردین 1403 
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- از آنجایی که آیفون های سری 14 و 15 در بازار ایران رجیستر نشده اند، بسیاری از کاربران به استفاده از سری آیفون 13 و پایین تر روی می آورند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- استاندار البرز گفت: سیستم آموزش و پرورش استان البرز با کمبود جدی نیروی انسانی از معلم و کادر اداری تا سرایدار و... مواجه است و باید وزارتخانه متبوع در این رابطه عنایت ویژه داشته باشد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سرمقاله تحقق رشد اقتصادی نیازمند تقویت روابط با دنیا و به ویژه کشورهای همسایه است. فضای ارتباط باید توسعه پیدا کرده و امنیت سرمایه گذاری برای سرمایه گذار داخلی و خارجی مهیا شود ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رییس سازمان چای گفت: از مجموع بهای برگ سبز خریداری شده در سال گذشته تا کنون 96 درصد وجه چای کاران پرداخت شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بر اساس آمار سازمان بنادر و دریانوردی در سال گذشته حدود 158 میلیون تن انواع کالا در بنادر شمالی و جنوبی کشور تخلیه و بارگیری شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز-- کارشناس ارشد بازار طلا و سکه گفت: دلیل اصلی گرانی قیمت طلا و سکه، افزایش قیمت اونس جهانی است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- در جریان دیدار سفیر ایران در روسیه با معاون وزیر حمل ونقل این کشور اعلام شد که تدوین قرارداد اجرایی موافقتنامه ساخت راه آهن رشت - آستارا مراحل نهایی خود را طی می کند و به زودی می توان ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- طرح کالابرگ الکترونیک ابتکار عمل دولت سیزدهم بوده که در جهت حمایت از امنیت غذایی و بهبود وضع معیشت خانوارها و با هدف ریشه کن کردن مشکل سوء تغذیه و توزیع عادلانه یارانه ها به اجرا ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - متاسفانه از ابتدای سال 1402 سهمیه ی سوخت رانندگان تاکسی های اینترنتی -باوجود مصوبه ی تصویب شده در سال 1398- قطع شده است و کاربران راننده اسنپ برخلاف حق قانونی شان بیش از یک سال است ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- آخرین وضعیت ذخایر آب سدها نشان می دهد که ذخیره آب مخازن تأمین کننده آب شرب استان تهران از ابتدای سال آبی تاکنون نسبت به دوره مشابه سال قبل حدود 7 درصد کاهش داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۵۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: مشاوران املاک تا پایان 25 اردیبهشت ماه امسال فرصت دارند مجوزهای کاغذی خود را به الکترونیک (شناسه یکتا) تبدیل کنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۶۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از کاهش 5 واحد درصدی مالیات تولید در بخش دوم لایحه بودجه 1403 با هدف تحقق شعار سال خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- براساس جداول لایحه بودجه سال 1403 کشور، پیش بینی درآمد 46 هزار میلیارد تومانی از محل صادرات گاز طبیعی و پیش بینی درآمد 43 ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرکل دفتر سیاستگذاری معاونت علمی گفت: با اجرایی سازی نقشه راه دانش بنیان شدن اقتصاد کشور شاهد کاهش ارزبری اقلام راهبردی و وارداتی، افزایش تعداد شرکت ها، فروش و اشتغال خواهیم بود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۱۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: مشتریان شبکه بانکی می توانند از طریق موبایل و نزدیک کردن آن به دستگاه های پوز، بدون استفاده از رمز، پرداخت های خود را انجام دهند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- قائم مقام وزیر جهادکشاورزی گفت: امسال با بحرانی در زمینه تامین نهاده روبرو نیستیم و نهاده ها به موقع تامین خواهد شد که در این صورت تولید کننده هم اطمینان خاطر خواهد داشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۱۰۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: تا زمانی که دولت تصمیم خاصی در زمینه مصارفی که بیشتر از سهمیه کارت وجود دارد؛ اتخاذ نکند، کارت های جایگاه داران کلا جمع آوری نمی شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- با توجه به بخش دوم لایحه بودجه سال 1403، دولت مبلغ 26 هزار میلیارد تومان درآمد برای بخش جرایم و خسارات در نظر گرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از مجوز 3607 پرواز برنامه ای و 337 پرواز فوق العاده برای بازه 21 تا 25 فروردین خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۹۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- درگاه ملی مجوزها در اطلاعیه ای اعلام کرد: همه مجوزهای کاغذی باید تا 25 اردیبهشت 1403 الکترونیکی شوند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۴۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرکل دفتر هوشمندسازی توانیر گفت: نصب کنتور های هوشمند برای مشترکان پرمصرف در دستور کار قرار گرفته و بالغ بر یک میلیون مشترک برق پرمصرف امسال به کنتور های هوشمند مجهز می شوند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۰۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- وزیر اقتصاد با اعلام سه خبر خوش برای تولیدکنندگان در سال جدید گفت: در سال گذشته سرمایه گذاری خارجی به 5.5 میلیارد دلار رسید که رکورد 16 ساله در این زمینه شکسته شده است ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- دبیر انجمن صنعت بسته بندی گوشت گفت: بنابر سیاست دولت در راستای تنظیم بازار، قیمت گوشت های وارداتی از اواخر اسفند 1401 تاکنون تغییری نداشته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بنا بر اعلام قائم مقام امور بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، در همین ماه ابتدایی سال 1403 ارز مورد نیاز برای واردات کالاهای اساسی برای چند ماه آینده هم تامین شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۲    
سرمقاله بارا مسکن به دلیل نوسانات نرخ ارز گرفتار انتظارات تورمی شده است. نرخ ارز تاثیر مستقیم بر بازار مسکن دارد ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان از احداث بیش از 3500 واحد مسکونی محرومین از ابتدای دولت تاکنون در استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- صندوق تأمین خسارت های بدنی با اعلام اینکه 4246 تاکسی درون و برون شهری بیش از سه سال از انقضاء آخرین بیمه نامه آنها سپری شده است، خواستار حذف سهمیه سوخت این تاکسی ها شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رییس سازمان توسعه همکاری های علمی و فناورانه بین المللی گفت: صادرات محصولات دانش بنیان در سال 1402 ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تکذیب برخی شایعات فضای مجازی مبنی بر تعیین زمان دو هفته ای برای گران شدن نرخ بلیت هواپیما ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۶۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: تجارت ایران با 56 کشور عضو سازمان کنفرانس اسلامی در سال 1402 با 19 صدم درصد افزایش به رقم 61 میلیارد دلار رسید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، تامین زمین و مردمی سازی ساخت مسکن را در اولویت این سازمان دانست ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۱۸۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با تأکید بر الزام قانون بودجه سال 1403 کشور مبنی بر استفاده 95 درصدی از کارت سوخت شخصی ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۵۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- نرخ مالیات بر ارزش افزوده طلا و جواهر 9 درصد باقی ماند
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: استاندارد خودروهای تولیدی را به صورت مداوم رصد می کنیم تا بهبود و اصلاح پیدا کنند و پیگیر حق الناس مردم هستیم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- گمرک و وزارت جهاد کشاورزی در نشست مشترکی برای ارائه تسهیلات حداکثری و تسریع در واردات و ترخیص کالاهای اساسی در سال 1403 با یکدیگر توافق کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۸۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بر اساس اعلام بانک مرکزی، تمام بانک ها مجهز به سیستم پذیرش چک الکترونیک هستند و امکان وصول غیرحضوری چک های الکترونیک نیز به زودی فراهم می شود ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۶۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پیشنهاد افزایش قیمت بلیت هواپیما در شورای عالی هواپیمایی مطرح شده و تا دو هفته آینده این افزایش اعمال خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۷۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- عیسی زارع پور از نهایی شدن آیین نامه حمل و عرضه دارو از طریق سکوهای اینترنتی خبر داد و گفت به زودی اجرای آزمایشی آغاز می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- ایرانسل، بسته تخفیفی خود به مناسبت عید سعید فطر را اعلام کرد. این بسته، شامل دو گیگابایت اینترنت و دو ساعت مکالمه ایرانسلی با تخفیف ویژه است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق پروانه فعالیت یک شرکت خدمات مسافرت هوایی به دلیل گرانفروشی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- پروانه فعالیت شرکت خدمات مسافرت هوایی پرکاس سفر توس تعلیق شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۴    
سرمقاله شرایط اقتصادی کشور به گونه ای است که هر فردی اقدام به خرید خودرو کند روز بعد برنده به شمار می رود ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۹   + ۵۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- چندی پیش خبرهایی درباره شکایت شرکت تپسی از شرکت اسنپ در خصوص ادعای استفاده از سیم کارت های جعلی برای جمع آوری اطلاعات کاربران راننده منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: در سال جدید کالاهای اساسی از جمله برنج، شکر و روغن در بازار به وفور تامین است و نه تنها کمبودی در این زمینه ها نداریم ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: براساس آخرین آمار از ابتدای فصل برداشت تاکنون 15 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - طبق اعلام سازمان حمایت در نتیجه بازرسی های اسفند ماه، مجموع 2589 پرونده به ارزش بیش از 17 میلیارد تومان تشکیل شده که از این رقم تعداد 2576 فقره به ارزش 16 میلیارد و 296 میلیون تومان ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیر کل دفتر خدمات عمومی وزارت صمت با بیان اینکه تاکنون بیش از 500 هزار نفر از مردم از مجموع سرویس های اعتباری استفاده کردند، گفت که طرح خرید اعتباری، احتمالا با مبالغ و زمان بیشتر ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از مصرف 249 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در کشور در سال 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- به گفته مدیر اجرایی طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان گزارشات مردمی از تخلفات نانوایی ها که در برنامه کاربردی نظر ثبت می شود به صورت برخط برای دستگاه های نظارتی ارسال می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه در طرح فجرانه کالابرگ الکترونیکی حدود 98 میلیون بسته توزیع شد ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون اول رئیس جمهور با اشاره به تقسیم سود سهام عدالت گفت: بخش تعاون می تواند با 70 همت سود سهام که در بین مردم توزیع شد کارهای بزرگی انجام دهد و با مشارکت دادن سهامداران در کارهای ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: در ایام نوروز 530 میلیون تردد جاده ای ثبت شده که 668 تصادف جاده ای منجر به فوت 828 هموطن در این بازه زمانی شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بازار خودرو از آن دسته بازارهایی است که با تغییرات نرخ ارز دستخوش نوسان قیمت می شود. علاوه بر این ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بر اساس آخرین آمار از وضعیت سدهای مهم کشور، در حال حاضر حجم آب پنج سد به 100 درصد رسیده و هشت سد کمتر از 20 درصد آب دارد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۵۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس سازمان بورس گفت: تا پایان مهر 1402 بیش از 61 میلیون کد سهامداری صادر شده و اکنون از این تعداد حدود 41 میلیون سهامدار در بازار فعال هستند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- گمرک ایران اعلام کرد: صادرات محصولات شیلات در سال 1402 با 3 درصد افزایش نسبت به سال 1401 به رقم 310 میلیون دلار رسید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بانک جهانی از کاهش 7.5 درصدی تورم اسمی مواد غذایی در ایران خبر داد و ایران را در گروه کشورهای سبز از نظر تورم واقعی مواد غذایی قرار داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۶۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کل بانک مرکزی با تأکید براینکه تلاطم بازار غیررسمی ارز ناشی از وضعیت منطقه است و بزودی کاهش پیدا می کند گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - نخعی گفت: بیش از آنکه افزایش قیمت یا سه نرخی شدن بنزین واقعیت داشته باشد جنبه شایعه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران کاهش صادرات محصولات کشاورزی ایران و غلبه رقبا در بازارهای صادراتی را تایید کرد و پنج چالش صادراتی را سبب ساز این امر دانست.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۱۸    
سرمقاله دولت براساس تکلیفی که دارد باید برای تحقق به وعده خود از تمامی مکانیزم های موجود بهره مند شود. بازار مسکن هم اکنون در رکود تورمی به سر می برد. خرید و فروشی در این بازار رخ نمی دهد ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - برنامه کمدی عیدی HD جدیدترین ساخته ویستامدیا در ژانر تاک شو، در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران گفت: در تعطیلات نوروز امسال، افزایش 9 درصدی مصرف بنزین برای منطقه تهران ثبت شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- جلسه مشترک کمیته دائمی اداره امور فضای کشور و کمیته امنیت و حفاظت هوانوردی کشور با هدف هماهنگی بیشتر بخش های نظامی و غیرنظامی و ارتقاء سطح امنیتی فضای کشور و توسعه همکاری های فی مابین ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در راستای حمایت از امنیت غذایی و توانمندسازی دهک های کم درآمد جامعه از سوی دولت سیزدهم به اجرا درآمده تا ضمن تقویت بنیه اقتصادی و توزیع مناسب یارانه ها ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- وزیر راه وشهرسازی گفت: امسال زائران اربعین با توجه به راه اندازی خط دریایی ایران - عراق می توانند از دو بندر خرمشهر و آبادان تردد کنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم برنامه های وزارت علوم را برای تحقق شعار سال تشریح کرد و گفت: فناور کردن صنایع 5 استان با کمک دانش بنیان ها، نخبگان و مجموعه های مردمی در دستور کار است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۳۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سخنگوی کمیسیون توسعه تجارت خانه صمت از رشد 39 درصدی صادرات ایران به پاکستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران گفت: در پی سیاستگذاری ها تعداد شرکت های لبنی ایران از بیش از 1000 شرکت در دهه 80 به حدود 200 شرکت افت کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۷    
کسب و کار نیوز- وزیر راه و شهرسازی از اختصاص زمین به نهضت ملی مسکن به میزان بیش از 6 برابر مسکن مهر خبر داد و گفت: عرضه 182 هزار خانه خالی به بازار مسکن با جمع آوری اطلاعات در سال 1402 انجام شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۶۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- طبق اعلام مرکز مبادله ارز و طلای ایران، عرضه گسترده انواع سکه در مرکز مبادله ایران از هفته آینده ادامه می یابد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس مرکز بهبود محیط کسب وکار گفت: یک میلیون و 596 هزار و 938 مجوز کسب و کار از طریق درگاه ملی مجوزها تا به امروز صادر شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران آمار کامل حجم و ارزش صادرات سال 1402 زنجیره فولاد کشور را منتشر کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه تا 500 برابر جرایم راهنمایی و رانندگی با افزایش روبرو خواهد بود ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از جابه جایی سه میلیون و 396 هزار و 871 مسافر در عملیات نوروزی 1403 خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۲   + ۹۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سومین مرحله طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک در حالی از فردا (20 فروردین) آغاز می شود که طی 2 مرحله قبلی بیش از 91 میلیون بسته غذایی میان خانوارهای مشمول توزیع شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۷    
سرمقاله در هر شرایطی چه در شرایط تحریمی و چه در شرایط غیر تحریمی باید به فکر اجرای نسخه جایگزین دلار در تبادلات تجاری باشیم ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: 21 میلیون و 517 هزار و 788 تن کالاهای اساسی طی 12 ماهه سال 1402 در بنادر کشور تخلیه شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی خودرو تهران ضمن تاکید بر اینکه خارجی بودن قطعات، دلیلی بر با کیفیت بودن آن ها نیست و زمانی که کالای بی کیفیت و تقلبی وارد کشور شود ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سخنگوی سفرهای دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در نوروز 1403، از انجام 6 میلیون تردد دریایی از 24 اسفندماه 1402 تا 13 فروردین ماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- شانزدهمین طرح نیکوکاری اسنپ کلاب به تجهیز کتابخانه های مدارس مناطق کم برخوردار اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۲   + ۸۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان اینکه نظام اعتبارسنجی در سال 1403 اجرایی می شود، به تشریح آخرین برنامه ها درباره تجمیع کارت های بانک ها پرداخت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- براساس گزارش بانک مرکزی، نرخ رشد نقدینگی از ابتدای شروع دولت سیزدهم در مرداد ماه 1400 از 39.1 درصد به 24.3 درصد در پایان سال 1402 رسید که کاهش 14 ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۵۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- وزیر راه و شهرسازی گفت: عرضه 182 هزار خانه خالی به بازار مسکن با جمع آوری اطلاعات از جمله اقدامات انجام شده در سال 1402 برای حوزه مسکن است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۵۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: سه ناشر سود سنواتی و جاری صاحبان سهام خود را از طریق اطلاعات سامانه سجام برای بیش از 60 هزار سهامدار در نیمه اول فروردین ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از جریمه سنگین برای خرید و فروش کارت سوخت خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرعامل بانک مسکن از امضای قرارداد تسهیلات خودمالکی 104هزار و 69 واحد توسط آن بانک از ابتدای دولت سیزدهم تا پایان 1402 خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- با توجه به وابستگی شدید اقتصادی ایران به نفت در طول دهه های گذشته و بدنبال تاکیدات رهبر معظم انقلاب در توسعه هرچه بیشتر صادرات غیرنفتی و تذکر ایشان مبنی بر ضرورت جداسازی اقتصاد کشور ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۱۲۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مشاور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه سومین مرحله از واریز یارانه مضاعف طرح فجرانه 20 فروردین انجام می شود، گفت: در 2 نوبت اجرای این طرح ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از جابه جایی بیش از سه میلیون مسافر در پروازهای نوروزی 1403 تا 15 فروردین ماه خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جهش تولید سلامت محور، درمان رایگان کودکان زیر 7 سال و غربالگری سلامت کودکان را سه کلان برنامه وزارت بهداشت در سال جاری خواند و در عین حال رویکرد ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین گفت: در سال 2023 میلادی روابط ایران و چین رشد 30 درصدی را نسبت به سال 2022 تجربه کرد و این رشد 30 درصدی در دو ماه نخست سال 2024 میلادی (ژانویه و ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۹۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون بانک مرکزی اعلام کرد: هدایت نقدینگی به بخش های مولد براساس اولویت ها، تداوم سیاست کنترل رشد نقدینگی و مهار تورم و همچنین بهره گیری از شیوه های نوین تامین مالی از مهمترین ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۱۲۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات ایران گفت: تعهدی از اپراتورها گرفتیم به این ترتیب که تا خرداد امسال ، 30 درصد به سرعت اینترنت اضافه شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- معاون امور حقوقی و مجلس وزارت کار گفت: برنامه امسال این وزارتخانه فراهم کردن زمینه اشتغال فارغ التحصیلان و ورود آن ها به بازار کار است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرمقاله شرکتهای دانش بنیان و استارت آپها با تغییر نگاه به راه اندازی مشاغل از شکل سنتی به دیجیتال، موجب رونق بازار کار شدند ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- جوایز سومین دوره جشنواره رساله برتر مهندسی برق، با تأکید بر کاربرد هوش مصنوعی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که با حمایت ایرانسل برگزار می شود، اعلام شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق پروانه فعالیت یک شرکت خدمات مسافرت هوایی، به علت گران فروشی و نمایش نرخ بلیت در مسیرهای داخلی بالاتر از نرخ مصوب این سازمان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون گفت: صادرات حداقل 300 تا 350 هزار تن مرغ به بازارهای هدف رقمی بالغ بر 600 میلیون دلار ارزآوری در برخواهد داشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- در 9 ماهه سال 1402 معادل بیش از 5.3 میلیون دستگاه لوازم خانگی (شامل یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و کولر آبی) تولید شده که حدود 32.5 درصد نسبت به مدت مشابه سال 1401 افزایش داشته است.
مشاهده نتایج بیشتر...