سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۰۲Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر ارتباطات»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در گزارش روزنامه ایران می خوانیم: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعتقاد دارد راه اندازی شبکه ملی اطلاعات بدون همکاری با بخش خصوصی امکان پذیر نیست.
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
حسن درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، صبح امروز در مراسمی به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، یک بسته هدیه که شامل چالش های وزارت ارتباطات و راه حل آن ها بود را اعطا کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به خاطر افزایش قیمت ارز و تحریم ها طی 2 سال اخیر اپراتورها نتوانستند آنطور که باید شبکه ملی اطلاعات را توسعه دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۳    
مشهد- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات لازمه توسعه شبکه تلفن همراه و اینترنت در روستاهای خراسان رضوی را تامین زیرساختها از جمله برق، راه دسترسی و امنیت تاسیسات عنوان کرد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ICTna.ir – عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حکم رئیس جمهور به عضویت هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب شد. به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، او به عنوان وزیر فعلی ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۴    
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح امروز، اول آبان ماه، از پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، واقع در شهر مشهد و همچنین از ساختمان اداره کل پست استان خراسان رضوی بازدید کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:20درصد روستاهای کشور در مناطق صعب العبور و دور افتاده واقع شده اند و به همین دلیل تاکنون با مشکل اتصال اینترنت روبه رو بوده اند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر یک روزه خود به مشهد مقدس با حضور در پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات این شهر از جدیدترین فعالیت های این مرکز آگاهی یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از خانه خلاق و محتوای دیجیتال نیتک بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: خانه خلاق و محتوای دیجیتال نیتک الگویی برای زیست بوم تولید محتوای دیجیتالی کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر حدود 80 درصد از روستاهای کشور به شبکه پرسرعت اینترنت متصل هستند و روستاهای باقیمانده در مناطق دور افتاده و صعب العبور واقع شده اند که طبق برنامه ریزی انجام شده تا سال 1401 به شبکه پُرسرعت اینترنت متصل خواهند شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برنامه ریزی شده تا آخر سال1401 تمام روستاهای کشور به شبکه پر سرعت اینترنت متصل شوند که البته این کار بسیار سختی است زیرا روستاهای باقی مانده روستاهایی در مناطق صعب العبور هستند اما این نوید را می دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رروز شنبه از پارک ارتباطات و فناوری کشور و همچنین نحوه ارائه خدمات اداره کل پست مرکزی خراسان رضوی بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا پایان سال زیرساخت های ارتباطی در روستا های کشور توسعه چشم گیری پیدا می کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شبکه ملی اطلاعات به معنی قطع ارتباط با شبکه اینترنت جهانی نیست بلکه هدف، ایجاد یک شبکه قدرتمند و پر ظرفیت داخلی برای ارایه خدمات فضای مجازی در داخل کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در فضای مجازی از لحاظ پلتفرمها و تولید محتوا مستقل نیستیم لذا نیازمند عزمی هستیم تا با یاری استارتاپها، استقلال کشور در حوزه فضای مجازی تحقق یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای نخستین بار از زمان قبول مسوولیت در این وزارتخانه روز شنبه به مشهد سفر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی گفت: ما در نسل پنجم جنگ سرد زندگی می کنیم.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: پیشنهاد مشخص ما در خصوص مشکلات خدمات تلفن ثابت، خارج کردن شبکه مخابرات از انحصار است. انحصار آسیب های بسیاری به بخش های مختلف کشور من جمله این حوزه وارد کرده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، تسریع در تکمیل و راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، جزو اولویت های اصلی دولت سیزدهم در بخش فناوری اطلاعات قرار گرفته است و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز بر شتاب گرفتن در راه اندازی آن، تاکید دارد. ...
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ایران آنلاین-توسعه شبکه اینترنت ثابت با سرمایه گذاری امکانپذیر است : کارشناسان حوزه فاوا در گفت وگو با ایران : : عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعتقاد دارد دلیل اصلی کاهش کیفیت و اختلال در اینترنت به دلیل عدم سرمایه گذاری در شبکه ارتباطات در سال های گذشته است ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: فناوری اطلاعات یک فناوری اجتماعی است و باید نگاه فرهنگی و رسانه ای با طرح های توسعه این حوزه آمیخته باشد
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور در حکمی دو عضو حقیقی هیئت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی را منصوب کرد. حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور با صدور حکمی دو عضو حقیقی هیئت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری را منصوب کرد. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نگاه ویژه سازمان بازرسی کل کشور به حل مسائل تقدیر و با استقبال از پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک برای بررسی موضوعات مربوط به توسعه دولت الکترونیکی، تاکید کرد: حل مسائل و مشکلات توسعه دولت الکترونیکی نیاز به همکاری دیگر دستگاه ها و قوای کشور دارد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور طی حکمی، دکتر عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را به سمت "عضو هیات امنای صندوق نواوری و شکوفایی" منصوب کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت ارتباطات باید حمایت بیشتری از کسب و کارهای دیجیتالی داشته باشد و آنها را در این مسیر تنها نگذارد. اصغر سلیمی در خصوص نظر مجلس در توسعه کسب و کارهای دیجیتالی اظهار کرد ...
اقتصاد آنلاین / سیتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
آفتانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
افت کیفیت اینترنت در هفته های اخیر موضوعی است که انتقادات زیادی را برانگیخته و در این میان انگشت اتهام به سمت بخش های مختلفی گرفته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: با توجه به مطالبه متصدیان تجزیه و توزیع شرکت پست درخصوص اعمال سختی کار، مکاتبه ای را 5 مهرماه با وزیر ارتباطات و کار انجام دادم و خواستار پیگیری موضوع شدم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مشاور فرهنگی و رسانه ای وزیر ارتباطات گفت: تمامی پروژه های توسعه ای در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دارای پیوست فرهنگی خواهند شد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات از ثبت نام 2 میلیون دانشجو و طلبه، 850 هزار معلم و 120 هزار استاد دانشگاه و حوزه برای دریافت بسته اینترنت هدیه ویژه آموزش مجازی خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
با وجود مشکلات مالی و سرمایه گذاری در راه اندازی و توسعه فیبر نوری، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده فیبر در منزل برای تک تک خانه های مردم را تا پایان دوره وزارت خود داده و باید دید برنامه این وزارتخانه برای عملی کردن این وعده چیست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور مهدی سالم را به عنوان مشاور فرهنگی و رسانه ای خود منصوب کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲    
شفقنا- منابع خبری از دیدار شب گذشته (یکشنبه) نیچروان بارزانی رئیس منطقه کردستان عراق با محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیر خارجه قطر در دوحه، خبر دادند. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تولیدکنندگان داخلی صنعت فاوا، در حاشیه نمایشگاه کنفرانس ظرفیت شبکه ملی اطلاعات، با عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت وگو و درد و دل کردند.
معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد آخرین مهلت ثبت نام بسته های هدیه اینترنت رایگان برای اساتید، معلمان، دانشجویان و طلاب، تا پایان امروز است.
آفتانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی سخنرانی مجازی در اجلاس ITU با تاکید بر نقش کلیدی فناوری اطلاعات در دیجیتالی شدن خدمات عمومی، ابعاد تحول دیجیتال در خدمات دولتی را تشریح کرد.
برترین ها / سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برنامه داریم مردم با فیبرنوری سرعت های چندگیگی را تجربه کنند. عیسی زارع پور: * (با بیان اینکه شبکه ملی به معنای قطع دسترسی به شبکه جهانی) ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طرح صیانت از فضای مجازی را طرحی با نقاط مثبت بسیار و در عین حال با نقاط چالش برانگیز زیاد دانست و ضمن ابراز امیدواری از همراهی نخبگان با این طرح ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۵    
رئیس اتحادیه صنعت مخابرات ضمن مذاکراه با وزیر ارتباطات در حاشیه کنفرانس ظرفیت، نسبت به آمادگی این اتحادیه به عنوان اصلی ترین و تخصصی ترین تشکل صادراتی حوزه ICT برای تحقق اهداف افزایش ظرفیت ترانزیت مرز به مرز بین الملل با هدف فعال نمودن بازارهای اقتصادی و کسب و کارهای دیجیتال مرزی و همچنین پیشبرد ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات از ثبت نام حدود 3میلیون نفر برای دریافت بسته اینترنت هدیه ویژه آموزش مجازی برای اساتید دانشگاه و حوزه، معلمان، دانشجویان و طلاب خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: برای حضور در کمیسیون بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمت پایه کاربردی نماینده خود را معرفی کرده ایم و حضور فعالی برای ارتقای این طرح خواهیم داشت. ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در کنفرانس شبکه ملی اطلاعات و توسعه پایدار زیرساخت های ارتباطی حضور یافته بود، به سوال خبرنگاران حاضر در کنفرانس پاسخ داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
برچسب ها پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات راه اندازی شبکه ملی اطلاعات همکاری بخش خصوصی وزارت ارتباطات برچسب ها
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: توسعه خدمات نیابتی در شرکت ملی پست موجب تسهیل انجام امور اداری مردم می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
تسنیم: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا سه سال آینده به شکل کامل شبکه ملی اطلاعات را محقق می کنیم. عیسی زارع پور در حاشیه نمایشگاه توانمندی های خصوصی و دولتی شبکه ملی اطلاعات در جمع خبرنگاران افزود ...
ایتنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۲    
ایتنا - وزیر ارتباطات گفت: اکنون کل ترافیک کشور پنج ترابایت است و از نظر ظرفیت مشکلی نداریم. درخصوص ترافیک بین الملل هم کارهایی در حال انجام است.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰    
کاربران فضای مجازی در اعتراض به ایجاد اختلال و کاهش سرعت اینترنت در روزهای اخیر وزیر ارتباطات را مورد سوال و انتقاد قرار دادند.
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برنامه داریم مردم با فیبرنوری سرعت های چندگیگی را تجربه کنند. عیسی زارع پور: * (با بیان اینکه شبکه ملی به معنای قطع دسترسی به شبکه جهانی) ...