سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۱۹:۴۰Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه فیبر نوری»

بسیج   ۷ ساعت پیش    
تفاهم نامه همکاری مشترک بین سپاه کربلا و شرکت مخابرات استان مازندران در راستای عملیات اجرایی شبکه فیبر نوری به طول هزار کیلومتر در سطح استان مازندران منعقد و اجرای آن نیز آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفای استان یزد، از اجرای طرح اتصال شبکه این شرکت به شبکه اختصاصی وزارت نیرو خبر داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته تا پایان امسال دو سوم کشور تحت پوشش شبکه فیبر نوری قرار خواهند گرفت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
عباس گلرو در مجلس گفت: یکی از استفاده های ضروری در شرایط ارتباطی در شرایط بحرانی به ویژه نقاط حادثه خیز و صعب العبور در حوزه انتخابیه و همچنین در حال حاضر که آزادراه حرم تا حرم در حال ساخت است نگاه ویژه ای برای پیشبرد زیرساخت اینترنت و شبکه اطلاعات شود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تنها 20 درصد از شبکه فیبر نوری اجرا شده بود که اکنون به 70 درصد افزایش یافته است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طی دولت سیزدهم در 300 شهر کشور، بیش از 10 هزار کیلومتر شبکه فیبر نوری منتقل شده است و 40 درصد از خانوارهای کشور می توانند از این امکان بهره مند شوند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی: ما بهترین استفاده از اینترنت خواهیم کرد. شبکه فیبر نوری را تا در منازل خواهیم برد و سرعت اینترنت را چندین برابر می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کلید آغاز طرح فیبر نوری منازل و کسب و کارها در دولت سیزدهم زده شد، گفت: در این دولت تاکنون 350 کیلومتر شبکه فیبر نوری در استان اجرا شده است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: هماهنگی دستگاه های خدمت رسان منطقه با آموزش و پرورش در همکاری با حوزه های اجرا و تصحیح قابل تقدیر بوده است، به عنوان مثال با تقویت خطوط اینترنت و راه اندازی شبکه فیبر نوری در تعدادی از حوزه های تصحیح و اجرا ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل مخابرات منطقه البرز اعلام کرد: تمام روستاهای این استان با حمایت و اهتمام دولت سیزدهم به شبکه فیبر نوری مجهز شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد : مدیرعامل فناپ تلکام در یک نشست گفت: پیش بینی می کنیم تا پایان سال امکان دسترسی 200 هزار خانوار را به شبکه فیبرنوری فراهم کنیم. در اواخر دولت دوازدهم توجهات به سمت توسعه فیبر نوری جلب شد. البته کابل فیبر نوری از سال های گذشته در شهرهای مختلف کشور راه اندازی و نصب شده بود ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۳:۵۱    
معاون کسب وکار شرکت آسیاتک خبر داد: با افتتاح پروژه توسعه شبکه فیبرنوری منازل و کسب وکارهای شهرستان سیمرغ (کیاکلا) توسط آسیاتک، بیش از 135 خانوار مشترک اینترنت فوق سریع فیبرنوری آسیاتک هستند .
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۹    
با افتتاح پروژه توسعه شبکه فیبرنوری آسیاتک در شهر سفید دشت، بیش از 1500 خانوار سفید دشتی می توانند از اینترنت فوق سریع فیبرنوری آسیاتک استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا - مدیر فناوری اطلاعات شهرداری سبزوار از اجرای بیش از 30 کیلومتر شبکه اینترنت پرسرعت در بهار امسال در این شهر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست تخصصی شمسایی شهردار و مدیران شهرداری با حضور مدیریت شرکت ارائه دهنده خدمات در خصوص اجرای گسترده شبکه فیبر نوری در سطح شهرتشکیل شد .
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل ارتباطات فناوری و اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد گفت: با بهره برداری از 16 طرح فیبر نوری درآینده نزدیک، استانی سبز در حوزه ارتباطات خواهیم داشت.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
پوشش دهی شبکه فیبر نوری منازل و کسب وکارهای نشتارود به صد درصد رسیده است و امروز بیش از 2000 خانوار این شهر تحت پوشش قرار دارند و بیش از 300 مشترک از خدمات اینترنت فوق سریع فیبرنوری آسیاتک استفاده می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان گفت: یک میلیون خانوار استان در قالب طرح "فیبرنوری منازل و کسب و کارها" تا پایان برنامه هفتم توسعه زیر پوشش شبکه پرسرعت فیبرنوری قرار می گیرند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۹    
ایران همواره در زمینه اینترنت از سایر کشور های جهان عقب تر بوده است، اما شاید با فیبر نوری بتوان این عقب ماندگی را جبران کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات استان تهران سه شنبه 22 خرداد ماه در گفتگو با برنامه شهر آفتاب رادیو تهران به سوالات شهروندان و کارشناس برنامه پاسخ داد.
آبادان خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آبادان خبر _ مهدی شه نظری پور افزود که قرار است این طرح در ماه آینده در شهرستان خرمشهر افتتاح شود و در آبادان نیز کار عملیاتی شروع شده است. این طرح جز ابر پروژه های وزارت ارتباطات در سطح کشور است که به موجب برنامه هفتم توسعه در سطح ملی ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آخرین وضعیت توسعه شبکه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در سفر رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به این دو استان بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شبکه فیبر نوری منازل و کسب و کار ها تا یک ماه آینده در خرمشهر به بهره برداری می رسد.
فریاد جنوب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
؛در پی مصدوم شدن 2 نفر از کارکنان شبکه فیبرنوری مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد در حین انجام وظیفه، مهندس مجید سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران جهت عیادت از این کارکنان مصدوم به گچساران سفر کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مجید سلطانی روز جمعه در حاشیه عیادت از 2 نفر از کارکنان شبکه فیبرنوری مخابرات گچساران که در حین کار مصدوم شده بودند افزود: در راستای عیادت از 2 نفر از کارکنان این شرکت که در حال ترمیم و مفصل بندی فیبر نوری در شهر دوگنبدان دچار سانحه شدند بودند به این شهرستان سفر کردم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
2 نفر از کارکنان شبکه فیبرنوری مخابرات گچساران در حین ترمیم شبکه فیبر نوری بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو با آنها مصدوم شدند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
امیر لاجوردی گفت: هدف ما ایجاد 20میلیون پوشش اینترنت مبتنی بر فیبر نوری برای بیست میلیون خانوار در کشور است. در این راستا تا پایان سال گذشته 7.5 میلیون خانوار تحت پوشش فیبرنوری قرار گرفتند و برنامه ریزی کرده ایم که تا پایان سال جاری ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مخابرات شهرستان گچساران برای توسعه وترمیم شبکه فیبر نوری وجهت عدم اختلال در روند عبور ومرور وسایط نقلیه در ساعت یک بامداد در بلوار ولیعصر وبا رعایت اقدامات ایمنی و تأمینی اقدام و شروع به انجام عملیات ترمیم ومفصل بندی نموده اند.
دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 7 هزار خانوار خوانساری تحت پوشش اینترنت فوق سریع فیبر نوری آسیاتک قرار خواهند گرفت. به گزارش روابط عمومی آسیاتک؛ آیین آغاز بهره برداری پروژه توسعه شبکه فیبر نوری منازل و کسب وکارهای شهرستان خوانسار در استان اصفهان، 10 خرداد 1403 با حضور امیر محمدزاده لاجوردی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان ایلام گفت: در حال حاضر بیش از یک هزار و 850 کیلومتر شبکه فیبر نوری پُرظرفیت با سه استان همجوار و کشور عراق فعال است.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
فیبرنوری آسیاتک در خوانسار راه اندازی شد بیش از هفت هزار خانوار خوانساری تحت پوشش اینترنت فوق سریع فیبر نوری آسیاتک قرار می گیرند. به گزارش روابط عمومی آسیاتک؛ آیین آغاز بهره برداری پروژه توسعه شبکه فیبر نوری منازل و کسب وکارهای شهرستان خوانسار در استان اصفهان، امروز ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشف اسرار – عملیات حفاری و کابل کشی فیبر نوری به بانک ملی شعبه بخش سنگر شهرستان رشت حدود 110 متر واقع در خیابان امام(ره) با همت اکیپ فیبر نوری معاونت شبکه با موفقیت به اتمام رسید. ...
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس؛ علی مؤمن حجازی با اشاره به اینکه توسعه خدمات شهروندی از طریق بسترهای در دسترس مخاطبان ازجمله دغدغه های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم است اظهار کرد: در طول سال های گذشته تلاش کردیم با توسعه شبکه فیبر نوری و توسعه زیرساخت های ذخیره سازی و پشتیبانی ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کاشف اسرار – مدیر مخابرات منطقه گیلان ، گفت : با اجرای پروژه توسعه شبکه فیبر نوری در بلوار امام خمینی ( از دانشگاه پیام نور ، مجتمع امام سجاد (ع) تا شهرک صنعتی سپیدرود شهر رشت) خدمات ارتباطات مخابراتی با سرعت و کیفیت مطلوب به شهروندان ارائه می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر شرکت مخابرات استان البرز از راه اندازی شبکه فیبر نوری شهرک صنعتی هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ با هدف جهش تولید و رونق اقتصادی منطقه خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی؛ مهدی اسلام خواه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن بیان این خبر گفت: با توجه به اینکه کلیه فعالیت های این اداره کل از طریق الکترونیکی انجام می شود در جهت تسهیل و تسریع در کار مراجعین با پیگیری های صورت گرفته در جهت افزایش ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۵    
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: تاکنون هزار کیلومتر فیبر نوری در استان احداث شده که 540 کیلومتر در مناطق روستایی و 520 کیلومتر در مناطق شهری بوده و احداث 200 کیلومتر خط انتقال فیبر نوری در شهرها نیز در حال اجرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار سمنان از این استان به عنوان برترین استان در توسعه شبکه فیبر نوری یاد کرد و گفت: طولانی ترین مسیر فیبر نوری کشور در سمنان است.
مهرصبا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تعرفه و الزامات اجازه عبور زمینی فیبرنوری را در مسیر های بین شهری تصویب کرد. به گزارش خبرنگار مهر ، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 354 در راستای ماده 5 قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به منظور تسریع و تسهیل هزینه های ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بخشی از ارتباطات شهرستان های آبادان و شادگان که به دلیل تخریب عمدی تجهیزات زیر زمینی و کابل های فیبرنوری مخابرات و زیرساخت توسط افراد ناشناس دچار اختلال شده بود، برطرف شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم تلاش ها برای توسعه شبکه فیبرنوری در کشور و انتقال بخشی از ترافیک اینترنت موبایل به شبکه ثابت، آمار رادار کلودفلر از میزان اتصال دستگاه های دسکتاپ و موبایل به اینترنت نشان می دهد که سهم اتصال به اینترنت موبایل طی یک سال اخیر نه تنها در ایران کاهش نیافته است، بلکه با افزایش 4 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه قزوین از تجهیز 70 درصدی دستگاه های دولتی استان به فیبر نوری خبر داد و گفت: در آینده نزدیک تمامی دستگاه های اجرایی، 100 درصد به شبکه فیبر نوری متصل می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۲    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: در اجرای طرح شبکه فیبرنوری در 10 شهر بزرگ استان، بیش از 480 کیلومتر حفاری و 280 کیلومتر فیبرکشی انجام شده است.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
جدیدترین آمار از نحوه سرویس دهی اپراتورهای اینترنتی در سراسر دنیا نشان می دهد که بسیاری از شرکت ها برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون کاربران، در حال تلاش برای راه اندازی کابل های فیبرنوری جدید هستند؛ چراکه نیازمندی های پهنای باند بالا ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس، تاکید کرد: پیش بینی وزارت ارتباطات مبنی بر اتصال دسترسی یک میلیون و 500 هزار مکان به فیبرنوری در سال 1403 (رشد 300 درصدی)، با توجه به نرخ رشد سالیان گذشته و عادت رفتاری کاربران در استفاده از اینترنت تلفن همراه در ایران ...
گیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مسعود صادقی خمامی مدیرعامل توزیع برق گیلان از موفقیت در اجرای طرح اتصال شرکت آب منطقه ای به شبکه فیبر نوری این شرکت براساس دستور وزیر نیرو بمنظور تسهیل خدمت رسانی و برقراری ارتباط خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
در اجرای طرح شبکه فیبرنوری در 10 شهر بزرگ آذربایجان غربی ،بیش از 480 کیلومتر حفاری و 280 کیلومتر فیبرکشی انجام شده است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیر شرکت مخابرات منطقه اصفهان گفت: جهان از 10 سال پیش وارد انقلاب چهارم صنعتی شده و فیبر نوری زیرساخت اصلی برای تحقق این انقلاب صنعتی است و امروزه توسعه شبکه فیبر نوری به مهمترین اولویت کشورهای پیشرفته و در حال توسعه تبدیل شده است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه (پانا) - مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی از آمادگی مخابرات استان برای توسعه شبکه فیبر نوری در مدارس استان به صورت رایگان خبر داد.