پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۳:۴۲Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب و فاضلاب»

دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- همدان- شهناز محمدی : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از آبرسانی سیار به 36 روستای استان خبر داد و گفت: با توجه به کاهش بارندگی و افت آب های زیرزمینی در روستاهای استان شاید میزان آب رسانی سیار به 161 روستا هم برسد.
خلیج فارس   ۶ ساعت پیش    
خلیج فارس: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در تأمین اعتبارات حوزه آبرسانی خاطر نشان کرد: این مهم که با تعامل وزارت نیرو، شرکت مهندسی آب و فاضلاب و نمایندگان مجلس محقق شده نشان می دهد مجلس شورای اسلامی توجه ویژه ای به حل مشکلات آبرسانی دارد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، سرانه مصرف آب شرب در شهر کرمانشاه را 53 لیتر بیشتر از میانگین کشوری یعنی 223 لیتر در شبانه روز اعلام کرد و گفت: این سرانه در کشور 170 لیتر و در دنیا 150 لیتر است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل آب و فاضلاب کرمانشاه با بیان اینکه بیشترین کاهش بارش در کشور مربوط به کرمانشاه است، در خصوص وضعیت آب شهر کرمانشاه در تابستان پیش رو ابراز نگرانی کرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان از کاهش 54 درصدی میزان بارش ها در استان سمنان نسبت به سال ابی قبل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به بحرانی بودن وضعیت ذخایر آبی استان گفت: خشکسالی امسال در 50 سال گذشته بی سابقه بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
کرمانشاه- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه بیشترین میزان کاهش بارندگی در کشور را داشته است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین ودرآمد شرکت آب وفاضلاب لرستان گفت: با نزدیک شدن به فصل گرما مصرف آب توسط شهروندان لرستانی 30 درصد افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: آب چشمه های استان در سال جاری 70 درصد کاهش یافته است که این چشمه ها از منابع اصلی تامین آب شرب در استان می باشند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: حجم مخازن سدهای تهران در سال قبل یک میلیارد و 134 میلیون متر مکعب بوده، ولی امسال 750 میلیون متر مکعب کاهش به ثبت رسیده است که چیزی بالغ بر 300 میلیون متر مکعب حجم بارندگی کاهش داشته است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۹    
نشست خبری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه (امروز 26 خرداد ماه) با موضوع تبیین چالش ها و راهکارهای گذر از تنش آبی سال 1400 و هفته صرفه جویی در فضای باز و محوطه تصفیه خانه آب شهید نظری کرمانشاه برگزار شد. کاهش 70 درصدی آب چشمه ها دراستان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: مجتمع آبرسانی خروسلو 2 هزار و 124 نفر را از آب شرب بهره مند خواهد کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان از تنش آبی 313 روستای گیلان در تابستان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۰    
بوشهر- حمزه پور مدیر عامل آب و فاضلاب استان بوشهر از سرمایه گذاری 520 میلیارد تومانی در آب شیرین کن بوشهر خبر داد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۵    
چهارشنبه 00/3/26 ، کهریزک , (اخبار رسمی) : محصول تازه گروه صنعتی هفت با نام هیپوکلریت سدیم (کلر مایع) در شهرک صنعتی احمد آباد رونمایی و به بازار عرضه شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: پرسنل آبفای خوزستان، بیش از یک سال است که حقوق دریافتی و حق بیمه نداشته اند و به سختی امورات زندگی خود را می گذرانند.نماینده مردم خوزستان می گوید که ما پیگیری های لازم را انجام داده ایم ولی همچنان مشکل حل نشده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر امور آب و فاضلاب ابهر گفت: بیش از 75 درصد آب شرب چه شهری و چه روستایی از منابع آب زیرزمینی تامین می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: میزان حجم آب مصرفی در سال جاری به دلیل افزایش دمای هوا ا چهار و 6 دهم درصد نسبت به مدت مشابه قبل افزایش دارد و این در شرایطی است که بارندگی در سال زراعی جاری کاهش چشمگیر دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، از حفر 70 چاه جدید برای جبران کمبود آب در استان خبر داد و گفت: 340 هزار نفر از جمعیت شهری70 هزار از جمعیت روستایی استان، با تنش آبی مواجه هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب اصفهان به 5 میلیون نفر با دو هزار و 400 انشعاب خدمات رسانی می کند.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از درج پیام های مصرف بهینه بر مخازن آب در روستاهای استان اصفهان خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: خط اضطراری آبرسانی به همدان هرچه سریع تر راه اندازی شود. سید هادی حسینی بیدار در ستاد پایش تنش آبی همدان اظهار کرد: مجموعه صنعت آب استان از سال 86 با تنش آبی مواجه بوده که خوشبختانه با تلاش همکارانمان موفق به مدیریت شرایط موجود شدیم ...
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان گفت: برای جبران کمبود آب در شهرستان ، انشالله دو حلقه چاه در چند روز آینده وارد مدار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیر آب و فاضلاب شهرستان دیر استان بوشهر گفت: " حاج حسن دوراهکی" کشاورز شهر دوراهک از توابع این شهرستان برای حل بخشی از مشکل کمبود آب مردم این شهر یک حلقه چاه کشاورزی خود را در اختیار این اداره قرار داده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با تاکید بر این که تنها راه برون رفت از بحران کم آبی صرفه جویی است، گفت: با مصرف بهینه و صرفه جویی 15 تا 20 درصدی می توانیم این تابستان سخت را پشت سر بگذاریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان با اشاره به ضرورت تأمین آب شرب برای شهر شاهرود گفت: دستور آیت الله رئیسی برای تعیین تکلیفیک پروژه 17 ساله آب رسانی برای شهرستان شاهرود بسیار راهگشا بود.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت بیمه دی سرمایه عمر یک نفر بیمه شده شرکت آب و فاضلاب استان لرستان را به ذی نفعان این بیمه نامه پرداخت کرد. مدیر استان لرستان بیمه دی با همراهی چند تن از همکاران شعبه، ضمن حضور در منزل متوفی، از بازماندگان ایشان دلجویی کرده و سرمایه فوت بیمه شده را به خانواده ایشان تحویل داد. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “رضا اردکانیان” وزیر نیرو صبح امروز سه شنبه بعد از کلنگ زنی پروژه رینگ آبرسانی شهر یزد، دستور آغاز عملیات اجرایی پنج پروژه آب و فاضلاب با اعتبار 5694 میلیارد تومان در استان یزد را صادر کرد. ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “رضا اردکانیان” وزیر نیرو صبح امروز چهار پروژه آب و فاضلاب را در سطح شهرستان بافق استان یزد به بهره برداری رساند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- خبرنگار کیهان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: سال گذشته 174 روستا در استان زنجان با مشکل کم آبی مواجه بودند که امسال با اقدامات انجام شده مشکل آب 79 روستا رفع شده و اهالی این روستاها از آب آشامیدنی بهداشتی و پایدار بهره مند شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۲۲    
آستارا - ایرنا - مدیرعامل آب و فاضلاب استان گیلان با اشاره به احتمال تنش آبی در تابستان پیش رو گفت: کمبود احتمالی آب در شهرستان تالش با تجهیز چاه فلمن رفع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب صالح آباد در استان خراسان رضوی گفت: مشکل کمبود آب شُرب 200 خانوار 2 روستای "نعتو" و "کاریزک یعقوب خانی" در بخش مرکزی این شهرستان مرزی برطرف شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با بیان اینکه مراقبت از آب بعنوان ثروت ملی، وظیفه همگانی است، گفت: با صرفه جویی در مصرف آب حتی در کمترین میزان، می توانیم تابستان پیش رو را با تنش کمتری پشت سر بگذاریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۷    
ایسنا/کرمانشاه مدیر آب و فاضلاب شهرستان کرمانشاه از رفع کامل مشکل قطعی آب محلات فردوسی و شهید جعفری(کسری) شهر کرمانشاه خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: از 16 نفر کارکنان آبفای استان اصفهان به دلیل ارائه بهترین پیشنهادها در خصوص شعار سال 1400 شرکت، تقدیر شد. معاون منابع انسانی و برنامه ریزی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در سامانه نظام پیشنهادات ویژه فراخوان انتخاب شعار سال 1400 آبفای استان اصفهان ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۵    
در تهران 3 نوع رنگ بندی برای آب تعریف کرده ایم که رنگ سبز مصارف عادی، رنگ نارنجی مصرف در وضعیت هشدار و رنگ قرمز وضعیت خطرناک را نشان می دهد که در حال حاضر مصرف آب در کلانشهر تهران در وضعیت نارنجی قرار دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - میزان مصرف آب در کلان شهر تهران در روز 24 خردادماه 1400 به رقم سه میلیارد و 600 میلیون لیتر رسید که نسبت به روز مشابه پارسال با 1.2 درصد افزایش همراه شده است. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حسینی گفت: با توجه به کاهش 40 درصدی نزولات جوی در تنش آبی پیش رو مردم گیلان مصرف آب را مدیریت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۶    
وزیر نیرو 15 طرح صنعت آب و فاضلاب استان یزد را با اعتبار 676 میلیارد تومان به بهره برداری رساند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: این استان با آغاز فصل گرم سال و افزایش مصرف با کمبود 3.2 مترمکعب بر ثانیه آب شرب مواجه است. هاشم امینی به مقایسه ای بین ظرفیت آبی استان اصفهان در سال 89 و 1400پرداخت و افزود: ظرفیت آبی در سال 89 به میزان 15.3 متر مکعب آب بود که اکنون به 12 ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
یزد- استاندار یزد گفت: مشارکت بخش خصوص در پروژه های آب و فاضلاب استان یزد مقبول بوده است.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
بنا بر اعلام پاون، درسفر رضا اردکانیان به استان یزد از 21 پروژه صنعت آب و برق ، 15 پروژه با سرمایه گذاری 676 میلیارد تومان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی 6 پروژه صنعت آب و فاضلاب نیز با اعتبار 5729 میلیارد تومان آغاز شد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان_ مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفای استان اصفهان با تاکید بر اینکه کیفیت آب شرب خط قرمز این شرکت است، گفت: تمام چاه هایی که وارد مدار آبرسانی شده اند، مجهز به سامانه های گندزدایی هستند و بعد از کلرزنی، وارد مدار می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد: شاخص برخورداری استان یزد به لحاظ آب شهری 99.8 است که نشان از تلاش هایی صورت گرفته در استان است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: مصرف آب بر اساس آخرین آمارها، در 23 خرداد ماه به سه میلیارد و 636 میلیون لیتر رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد افزایش را نشان می دهد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: در حال حاضر نزدیک به 40 درصد حجم ذخیره آب سد اکباتان همدان خالی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گلستان گفت: با توجه به روند افزایشی دمای هوا و کم آبی گلستان، مردم در مصرف آب صرفه جویی پیشه کنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مسئولان آب و فاضلاب در استان اصفهان برای دسترسی پایدار مردم به آب شرب نهایت تلاش خود را به خرج داده اند و مسئولان وزارت نیرو نیز باید از برداشت بی رویه آب در بالادست جلوگیری کنند.
باز خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از پایان عملیات اصلاح خط انتقال آب بندرخمیر و از سر گیری آب رسانی به مخازن این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب ایوان گفت: ایستگاه پمپاژ آب مجتمع باباگیر چهل زرعی شهرستان ایوان با اعتبار یک میلیارد و 100 میلیون ریال تجهیز و راه اندازی شده است.