جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۱۱Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب و فاضلاب»

خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از اختصاص 350 میلیارد تومان برای تامین آب اضطراری شهرهای خرم آباد و بروجرد خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
موسی زارع پور، نماینده وزیر نیرو در تأمین زیرساخت های آب و برق طرح های ملی مسکن با حضور در گیلان و بازدید از پروژه مسکن مهر استان، گفت: دولت در خصوص تأمین مسکن شهری و روستایی توجه ویژه دارد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۷    
آسیانیوز / یزد ؛ در بخشی از این لوح چنین آمده است: برخود لازم می دانیم به پاس همراهی و همکاری صادقانه و دلسوزانه جنابعالی پیرامون برنامه ها و ماموریت های محوله در شرکت آب و فاضلاب استان یزد تقدیر و تشکر به عمل آید. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از اتمام مطالعات آبرسانی به 924 روستای این استان از منابع آبی پایدار خبر داد و گفت: مطالعات تأمین آب 508 روستای دیگر نیز در مراحل پایانی قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر امور آب و فاضلاب بندرانزلی از اجرای طرح محرومیت زدایی آب شرب و تلاش برای بهره مندی از آب شرب سالم در روستاهای غربی انزلی خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۴۱    
رییس اداره منابع آب شهرستان های یزد و اشکذر گفت: به منظور تسریع در شناسایی، مقابله و مسدود کردن چاه های غیرمجاز، گروه گشت و بازرسی مشترک پنج نهاد با حضور نمایندگان فرمانداری، دادستانی، جهاد کشاورزی، نیروی انتطامی و آب و فاضلاب شهرستان اشکذر تشکیل شده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت:شکوفایی روز افزون صنعت آبفا در ارتقای بهره وری و تغییر ساختار سازمانی است.
پاون   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از اتمام پروژه تامین آب پنج روستای این استان در شهرستان های تربت جام، سرخس، قوچان و تایباد خبر داد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
فراخوان فناورانه برای ارائه راهکارهای فناورانه با راندمان برای آب گیری از لجن حاصل از فرایندهای بیولوژیکی تصفیه فاضلاب تا 24 آذرماه تمدید شد. 24 آذر ماه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: در حال حاضر حدود 67 درصد جمعیت شهر خوی تحت پوشش شبکه فاصلاب است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۸    
یک شرکت پیمانکاری معتبر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب به منظور تکمیل نیروی انسانی خود در کارگاه تصفیه فاضلاب خود واقع در مشهد ؛ در نظر دارد نسبت به جذب متخصصان با شرایط ذیل اقدام نماید: کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه : • مدرک تحصیلی موردنیاز:حداقل کارشناسی مهندسی صنایع، عمران و مدیریت ...
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره آب و فاضلاب رودبار قصران شهرستان شمیرانات با انتقاد از مصرف بالای آب در مدارس، گفت: برای اصلاح الگوی مصرف کلاس های آموزشی در مدارس برگزار کرده ایم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از توسعه شبکه آب شرب شهری به طول 150 کیلومتر و بهره مندی 21 هزار و 210 نفر، بهبود وضعیت آب شرب شهرهای تازه تأسیس و اجرای طرح های اضطرای برای تأمین آب شرب مرکز و شمال این استان خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر انرژی و سیستم های کنترل شرکت آب و فاضلاب مشهد از برگزاری نشست هم اندیشی مدیران دفاتر این حوزه خبر داد و گفت: در این برنامه ارتقای سطح بهره برداری تاسیسات انرژی بر در دستور کار قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان زاهدان از شناسایی و جمع آوری 85 فقره انشعاب غیر مجاز آب در شهرستان زاهدان خبر داد و گفت: انشعابات غیرمجاز ضمن تضییع حقوق مشترکان، منجر به تحمیل هزینه های بالا در تأمین و توزیع آب شرب در شبکه های شهری و روستایی می شود.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۱:۰۲    
آیین اختتامیه چهارمین کنگره ملی علوم و مهندسی آب و فاضلاب، چهارشنبه (دوم آذرماه) در تالار شهید احمدی روشن دانشگاه قم برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس- خبرنگار کیهان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: پرداخت مطالبات آبفا نقش بسزایی در کیفیت خدمات رسانی دارد. عبدالحمید حمزه پور با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب هرمزگان 343 میلیارد تومان بابت آب بها از مشترکین خود در شهرستان بندرعباس طلب دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار با تاکید براینکه متاسفانه به کلر زنی مخازن آب شرب روستا ها کم توجهی می شود، گفت: از نزدیک به 160 روستای این شهرستان تنها 75 روستا تحت پوشش اداره آب و فاضلاب شهرستان ورزقان است و متاسفانه تنها 57 درصد این 75 روستا به صورت نامنظم کلر زنی می شود.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: آبرسانی به 49 روستای استان در طرح جهاد آبرسانی در دستور کار قرار دارد که مجموع پیشرفت این طرح به 40 درصد رسید.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا لرستان گفت: شرکت این آمادگی را دارد در حوزه های گوناگون و در برنامه های فرهنگی ،هنری و ورزشی شرکت و همچنین در حوزه بیمه و مسائل پشتیبانی درچارچوب مقررات کانون را تقویت نماید. به گزارش تمدن لر، اعضا جدید کانون بازنشستگان شرکت آبفا لرستان با مدیر عامل این شرکت دیدار نمودند. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خوزستان از شناسایی و ساماندهی 12 هزار انشعاب غیرمجاز آب در شهرها و روستاهای این استان با هدف بهینه سازی توزیع و مصرف آب خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل آبفا خوزستان با بیان اینکه قرار است پساب خروجی تصفیه خانه فاضلاب آبادان برای استفاده پالایشگاه آبادان به این شرکت انتقال داده شود، گفت: مجموعه آب و فاضلاب کشور و آبفا خوزستان استفاده از پساب تصفیه خانه ها برای شرکت ها را در دستور کار قرار داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب خواف گفت: آبرسانی به 15 روستای بخش مرکزی خواف 85 درصد پیشرفت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: برای سال آینده 54 پروژه با هدف کاهش تنش های آبی در استان تعریف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۱    
روابط عمومی اداره آب و فاضلاب اهواز اعلام کرد: ان شاءالله ظرف 10 روز آینده مشکل فاضلاب کوی فرهنگیان مرتفع خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز تصفیه خانه فاضلاب فاضلاب روستای وار خوی سال آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه از تعیین تکلیف ساخت وسازهای غیرمجاز برای تکمیل شبکه فاضلاب کرناچی خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم در اطلاعیه ای با اشاره به کاهش شدید دمای هوا، بر ضرورت عایق بندی و ایجاد پوشش مناسب برای کنتور، لوله و اتصالات آبی که در مجاورت هوای آزاد قرار دارند به منظور جلوگیری از ترکیدگی، یخ زدگی و قطعی آب تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: بخشی از طرح آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر امسال وارد مدار تولید می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: 700 کیلومتر لوله گذاری خطوط انتقال و شبکه توزیع در قالب طرح جهاد آبرسانی وزارت نیرو از ابتدای سال تاکنون در سطح استان انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئول کمیته حفاری شهرداری یاسوج از صدور 1200 مجوز حفاری آسفالت خیابانهای این شهر برای شرکت آب و فاضلاب طی سال گذشته خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل آب و فاضلاب گلستان، در اطلاعیه ای نسبت به یخ زدگی کنتور و ترکیدگی انشعاب آب هشدار داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره "نخستین واژه آب" در شهرستان بندرلنگه با مشارکت آب و فاضلاب و آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نصر: شرکت آب وفاضلاب آذربایجان شرقی در خصوص احتمال افت فشار و قطعی آب مشترکین در کلانشهر تبریز و سردرود اطلاعیه ای صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۶    
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان قزوین همزمان با آغاز ماه های سرد سال و کاهش دما، درباره احتمال یخ زدگی لوله ها و کنتور های آب به مشترکین هشدار داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست امور آب و فاضلاب سرخس از رفع مشکل 10 ساله آب شرب چهار روستای این شهرستان مرزی با تأمین اعتبارات از محل محرومیت زدایی خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: در ابتدای سال جاری احداث تصفیه خانه فاضلاب طبرسی شمالی با ظرفیت 68هزار مترمکعب در شبانه روز و ارتقاء تصفیه خانه پرکندآباد 2 با ظرفیت 80هزار مترمکعب آغاز شده که پیش بینی می شود تا سال 1403 بخشی از تصفیه خانه طبرسی شمالی و کل تصفیه خانه ...
باریش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: تصفیه خانه فاضلاب ارومیه دهه فجر امسال افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب قم در اطلاعیه ای از افت فشار و قطعی آب برخی مناطق استان در روز یکشنبه خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از راه اندازی پرونده الکترونیک سلامت در استان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان به همراه جمعی از معاونان و مسئولان این شرکت با حضور در آبفای منطقه چهار شهر اصفهان با مسئولان و کارکنان این منطقه دیدار کرد. ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب هرمزگان دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را در نمایشگاه هفته پژوهش امسال به نمایش گذاشت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول گروه جهاد آبرسانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از آغاز عملیات آبرسانی به 230 روستای محروم این استان با مشارکت خیران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: با همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) تا سال 1402 تعداد روستا هایی که به آب لوله کشی سالم و پایدار متصل می شوند به 298 روستا می رسد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی و بررسی امور ایثارگران صنعت آب و برق استان های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل با حضور مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
پاون   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: با بهره برداری از پروژه آبرسانی به روستای نقدی علیای شهرستان مشگین شهر 1500 خانوار از نعمت آب شرب بهره مند شدند.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ای با حضور مجری طرح های آبرسانی به روستاها ی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور،مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (س) در سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب برگزار گردید. ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از تکمیل شبکه توزیع آب شرب شهر بریس به طول 45 کیلومتر و آغاز عملیات اجرایی خطوط انتقال در سال جاری خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از سرقت 300 میلیون لیتر آب شرب طی هشت ماه سال جاری در این استان خبرداد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین همدان، فرهاد بختیاری فر در کمیته برنامه ریزی شهرستان همدان، اظهار کرد: در سال 1401 در شهرستان همدان 152 میلیارد تومان اعتبار در بخش آب و فاضلاب مصوب شده که تاکنون 27 میلیارد تومان تخصیص یافته و عملیات اجرایی اکثر پروژه ها آغاز شده است. ...