یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۵:۴۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب و فاضلاب»

خبر روز   ۸ ساعت پیش    
طی حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی، فرجاد سرپرست جدید اداره آب وفاضلاب شهرستان تبریز معرفی شد.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش    
نوشهر- برارزاده، مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: برای رفع تشنگی و تنش آبی باید دو هزار و 360 پروژه آبی در استان اجرا شود که تاکنون 870 طرح انجام شد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۲۳    
ئیس شورای اسلامی شهر نودشه از وضعیت بغرنج و نا بسامان شبکه آب و فاضلاب این شهر به شدت گلایه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۱    
مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت: با هدف جهاد خدمت رسانی در 6 ماهه نخست سال جاری، 257 کیلومتر لوله گذاری آب و فاضلاب توسط آبفای استان اصفهان اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۹    
اداره آب و فاضلاب بندر امام خمینی اطلاعیه ای درخصوص قطع و افت فشار آب در برخی مناطق این شهر صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد: از ابتدای سال جاری شبکه آبرسانی روستا های شهرستان تفت 1100 متر توسعه یافته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۳    
اقتصاد ایران: گلپایگان _ مدیر آب و فاضلاب گلپایگان در خصوص پروژه آب رسانی به 19 روستای شهرستان گلپایگان گفت : به علت تنش آبی و خشکسالی که در سال های اخیر در کشور و به الطبع آن در گلپایگان مواجه بودیم، تامین آب شرب تعدادی از روستاهای شهرستان از طریق چاه انجام می شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: 20 کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در روستاها و شهرهای شهرستان ملایر در 6 ماهه نخست سال جاری انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان پاوه با اشاره به مشکلات آبی در 4 روستای شهرستان پاوه، گفت: مشکل آبی این 4 روستا از توابع شهرستان پاوه برطرف شد.
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن از تاسیسات و مرکز کنترل هوشمند آبرسانی شهرستان فریدن بازدید و در جریان توزیع آب به مناطق مختلف شهر داران و دیگر مناطق شهرستان قرار گرفت. عزیزاله عباسی در این بازدید ضمن اشاره به وضعیت خشکسالی و کمبود آب شرب گفت : اداره آب و فاضلاب اول [...]
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه مشکل آب روستاهای استان با نگاهی عادلانه در حال حل شدن است، گفت: تاکنون به یک هزار و 830 روستای خوزستان آبرسانی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۱    
مدیر آب و فاضلاب شهرستان تاکستان گفت: لایروبی چاه آب شرب روستای سگزناب انجام شد و به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت با تاکید بر اینکه کدورت فعلی آب مسکن مهر رشت در حد استاندارد است، گفت: طی یک تا 2 روز آینده مشکل کدورت آب این منطقه کاملا برطرف می شود و جای نگرانی نیست.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: در سطح استان، در حال حاضر احداث چندین مجتمع آبرسانی روستایی به منظور رفع تنش آبی مناطق روستایی استان در دست احداث هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به زنجان اعلام کرد: تا پایان دولت سیزدهم 500 روستای استان زنجان از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار بهره مند می شوند و با شروع دولت سیزدهم، در قالب جهاد آبرسانی 210 روستا در استان زنجان آبرسانی شده و 50 روستای دیگر نیز به زودی آب رسانی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
زنجان-مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: قرارداد دوم طرح محرومیت زدایی استان زنجان برای آبرسانی به 157 روستا طی هفته آینده ابلاغ می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت آبفا کردستان از اجرای 510 کیلومتر عملیات اصلاح و توسعه شبکه های آب و فاضلاب در استان طی دولت سیزدهم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۷    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: ساخت و تکمیل تصفیه خانه شهر تازه تأسیس نَسَر از توابع شهرستان تربت حیدریه عملیاتی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی گفت: طرحهای تامین آب شرب هشت روستا و یک شهر از توابع شهرستان مرزی خواف واقع در جنوب این استان با اعتبار 144 میلیارد ریال طی سال جاری در حال اجراست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم شرکت آب و فاضلاب استان قم و دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران و دانشگاه فرهنگیان استان قم به منظور توسعه فرهنگ صرفه جویی و مدیریت مصرف بهینه آب، تفاهم نامه همکاری امضا و مبادله کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، طی 6 ماه اول سال جاری 110 فقره انشعاب و مصارف غیرمجاز در روستاهای شهرستان فومن شناسایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان از کاهش کیفیت آب آشامیدنی مسکن مهر رشت به دلیل تعویض شیر اصلی خط انتقال شبکه این منطقه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور درزنجان گفت:آبرسانی به 300 روستا درنقاط مختلف در دستورکار آب وفاضلاب کشور قراردارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از بهره برداری از 7 پروژه آبرسانی در شهرستان کارون خبر داد و گفت: آبرسانی به روستاهای دارای مشکل با سرعت در حال اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: عملیات اجرایی مخزن 2 هزار مترمکعبی ذخیره آب با 24 میلیارد تومان اعتبار در دالکی آغاز می شود
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در ابتدای سال آبی جدید و تا شروع بارش ها با کسری 50 میلیون مترمکعبی آب در سامانه های شرقی تهران مواجه بوده و نیازمند مدیریت هوشمندانه آب هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان از اجرای 160 کیلومتر لوله گذاری در بخش آب لرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون راهبردی و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از برنامه ریزی برای داخلی سازی تجهیزات شیرین سازی آب با کمک شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: هم اکنون در شبانه روز 502 هزار مترمکعب آب دریا شیرین سازی شده و در اختیار مردم قرار می گیرد.
یزد آوا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد با اشاره به اهمیت جلوگیری از هدر رفت آب گفت: در همین راستا بالغ بر 7 هزار کنتور خراب در استان یزد مرمت یا تعویض شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری، از اتمام آرماتور بندی مخزن 7 هزار متر مکعبی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه ساماندهی کامل فاضلاب شهر کرمانشاه به 4300 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، ابراز امیدواری کرد مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر کرمانشاه سال 1404 به بهره برداری برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین گفت: برای خدمت رسانی مطلوب و کاهش تنش آبی در تابستان امسال 14 حلقه چاه جدید به شبکه آبرسانی استان اضافه شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از پایان عملیات طرح احداث ایستگاه پمپاژ روستای پادلدل شهرستان گالیکش همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد .
شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۰    
با افتتاح پروژه آبرسانی به روستای حور که به همت شرکت آب وفاضلاب استان اردبیل انجام شد ،بیش از 6500 نفر از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند آیین بهره برداری ازپروژه آبرسانی به روستای حورشهرستان نمین با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان ، با حضوردکترعلی نیکزاد نماینده مردم شریف اردبیل،نیر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۱۳    
رئیس آب و فاضلاب گچساران گفت: 400 الی 500 انشعاب غیر مجاز در روستاهای گچساران شناسایی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: سالانه بین 5 تا 10 هزار میلیارد تومان برای جلوگیری از تنش آبی در کشور صرف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۱۷    
روابط عمومی آب و فاضلاب شهرستان اشتهارد اعلام کرد: از شنبه 8 مهرماه مشکل افت فشار یا قطعی در ساعات پایانی شب در اشتهارد مرتفع می شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۴    
نصر، باوجود گذشت نزدیک دوماه از وعده های سرخمن مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مبنی بر حل مشکل آب تبریز در 24 ساعت، همچنان شهروندان از قطعی های مکرر آب در مناطق مختلف گلایه مند هستند.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
امروز مهدی دوستی استاندار هرمزگان با همراهی احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و عبدالحمید حمزه پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از طرح ملی انتقال آب خلیج فارس و آبرسانی به شهرک علوی و روستاهای اطراف بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با اتمام عملیات لوله گذاری و نصب تجهیزات برق چاه آب، مشکل آب شهرک های ولایت و الغدیر مرتفع می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کلیه بودجه های تخصیص یافته شرکت در زمان قانونی جذب و به پروژه ها اختصاص یافته است.اکنون نه تنها ریالی از اعتبارات برگشت نخورده بلکه این شرکت آمادگی دارد بر اساس اسناد مثبته حتی فراتر از 100میلیارد تومان اعتبارات جذب نشده سایر دستگاه ها را نیز جذب کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
پروژه آبرسانی به شهر چالوس، آبرسانی به روستای انگوران، بهسازی و تجهیز ایستگاه پمپاژ شهید قاسم سلیمانی و بهسازی خط انتقال آب چالوس کلنگ زنی شد. بهزاد برادرزاده مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران در مراسم عملیات اجرایی چهار پروژه آب و فاضلاب در شهرستان های نوشهر و چالوس در غرب این استان با بیان اینکه در ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بحران استانداری کرمانشاه با اشاره به توافق و آغاز به کار متولیان ساماندهی قره سو گفت: شرکت آب و فاضلاب متولی لایروبی و شهرداری کرمانشاه مسئول زیباسازی قره سو شدند.
اقتصاد آنلاین / وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: در ابتدای سال آبی جدید و تا شروع بارش ها با کسری 50 میلیون مترمکعبی آب در سامانه های شرقی تهران مواجهیم و نیازمند مدیریت هوشمندانه آب هستیم.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: شرکت آب و فاضلاب استان تهران در اطلاعیه ای این استان را پنجمین استان خشک کشور در سال 1402 اعلام کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام استان کهگیلویه و بویراحمد با امام جمعه سرفاریاب دیدار کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: 160 کیلومتر لوله گذاری با اعتبار یکهزار و 210 میلیارد ریال طی نیمه نخست امسال جهت انتقال آب در مناطق مختلف استان احداث شده است.
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان شرقی از پیشرفت فیزیکی 97درصدی پروژه احداث مجتمع آبرسانی آلمالو در هشترود خبرداد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از رفع قطعی آب در برخی مناطق استان خبر داد.