یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۲۱:۳۳Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آب و فاضلاب»

نیروگاهیان   ۱ ساعت پیش    
پروژه آبرسانی به یک روستا در شهرستان سروآباد کردستان به بهره برداری رسید 4 پروژه آب و فاضلاب کردستان با اعتبار بیش از 58 میلیارد تومان به بهره برداری رسید افتتاح تصفیه خانه آب شهر دلبران در کردستان ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - شهردار خرمشهر گفت: حفاری های آب و فاضلاب در نقاط مختلف این شهر در شرایط کرونایی موجب بروز مشکل برای مردم و شهرداری شده است.
وزارت نیرو   ۸ ساعت پیش    
مراسم اختتامیه جشنواره استانی "جشن آب در 8 قاب" ویژه دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی استان خراسان رضوی برای اهدای جوایز برندگان محورهای 8 گانه با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد و مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی مشهد اهدا شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: میزان استفاده از آب در خانه تکانی های عید افزایش می یابد از این رو به مشترکان توصیه می شود تا مصرف را مدیریت کنند.
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر با حضور دکتر کرمی نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی ،حمیدرضا کشفی معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آبفای کشورومهندس حمزه پور مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر طرح های آبرسانی در شهرستان های دشتی وتنگستان ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
طی 7 سال اخیر و از ابتدای دولت تدبیر و امید 3 تصفیه خانه آب و 5 تصفیه خانه فاضلاب با اعتبار 2139 میلیارد ریال در استان کردستان به بهره برداری رسیده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره آب و فاضلاب ناحیه بلداجی از شروع عملیات اجرایی شبکه داخلی آب آشامیدنی روستای دستگرد دهستان چغاخور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: آب برخی مناطق شهر یاسوج امروز یکشنبه 17 اسفندماه از ساعت 9 قطع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: میزان آب تولیدی توسط آب شیرین کن ها در استان تا سال 92 حدود 15 میلیون مترمکعب بوده که این میزان در سال 99 به 90 میلیون مترمکعب در سال رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان گفت: تاکنون با اقدامات انجام شده از ورود 50 درصد از فاضلاب ورودی به تالاب عینک رشت جلوگیری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در جلسه گذر از بحران کم آبی در سال 1400، گفت: پیش بینی می شود فاز اضطراری سامانه دوم آبرسانی اصفهان بزرگ در اواسط تابستان 1400 در مدار بهره برداری قرار گیرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب کاشان، بیمه گذار بیمه دانا از خدمت رسانی مطلوب شعبه این شرکت به کارکنان خود تقدیر کرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۲    
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب ایلام از برگزاری مسابقه عکاسی موبایلی “آب و حیات” ویژه شاغلین شرکت آب و فاضلاب استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بختگان اعلام کرد: عملیات اجرایی طرح آبرسانی به 13 روستای این شهرستان با اعتبار بالغ بر 6 میلیارد ریال آغاز شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از پرداخت معوقات شرکت های تامین کننده مواد گندزدا و تامین 80 میلیارد ریال اعتبار مختص خرید مواد ضد عفونی کننده آب برای سال آینده در این استان خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: در حال حاضر 80 درصد شبکه فاضلاب شهر مشهد و بخش قابل توجهی از آن به طول 650 کیلومتر در حاشیه این کلانشهر اجرا شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۱    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس در دیدار با وزیر نیرو بر ضرورت اصلاح شبکه آب و تامین اعتبار ایجاد زیر ساخت های حوزه آب و فاضلاب در این استان تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ارومیه گفت: در حال حاضر آب شرب در روستای راژان جریان داشته و مشکلی از بابت تامین، افت فشار و یا قطعی آب در این روستا وجود ندارد.
آذرمغان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۱    
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان گرمی گفت: مشکلی در تامین آب سلاله موران وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه ذخیره سد اکباتان به 13 میلیون مترمکعب رسیده است گفت: این درحالی است که در مدت مشابه سال قبل ذخیره سد 18 میلیون مترمکعب بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب خواف گفت: نیاز آبی این شهر مرزی با حفر یک حلقه چاه با دبی 17 لیتر بر ثانیه و اجرای پنج کیلومتر خط انتقال تامین شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان با اشاره به اجرای چهارمین نقطه اتصال خط اول به خط دوم انتقال آب چاه نیمه به زاهدان گفت: امروز/شنبه/ آب ورودی به این شهر قطع و آب مصرفی شهروندان از مخازن تامین می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
آبفا شیراز در پانزدهمین دوره جایزه مدیریت سبز ایران موفق به کسب سه گواهینامه شد. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، در مراسم بین المللی پانزدهمین دوره جایزه مدیریت سبز ایران که با همکاری بنیاد جهانی انرژی برگزار شد از میان مجموعه سازمان های داوطلب ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان .خبرنگارابتکار. معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان ضمن ارائه گزارش آخرین وضعیت سد اکباتان همدان، از کاهش 10 تا 12 درصدی ذخایر این سد نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد ...
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، مهندس هاشم امینی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان روز شنبه 16 اسفند ماه از ساعت 11 الی 12 پاسخگوی مردم از طریق سامانه سامد؛ سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان با اشاره به قطعی موقت آب برخی نقاط زاهدان در روز شنبه، گفت: مردم زاهدان به اندازه نیاز ضروری آب ذخیره کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مراسم کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی جمعه در مجموعه تصفیه خانه آب و فاضلاب الیگودرز برگزار شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۷    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: با هدف ارتقا کیفیت آب شرب مورد نیاز مردم شهربابک تصفیه خانه این شهرستان به بهره برداری رسید
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۱    
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان لرستان با صدور اطلاعیه ای لزوم صرفه جویی در مصرف آب به ویژه در خانه تکانی را خواستار شد ، متن اطلاعیه به شرح زیر است: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۳    
مدیر کل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: از تمام ظرفیت های آموزش و پرورش برای ارج نهادن به آب این نعمت الهی استفاده می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: میزان هدر رفت آب شُرب در این استان حدود 40 درصد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه آب بسیار گران تولید و ارزان به فروش می رسد، گفت: هزینه های تولید آب با درآمدهای ناشی از فروش آن همخوانی ندارد و از این رو باید به دنبال فرهنگسازی در راستای مصرف بهینه و منطقی این نعمت خدادادی باشیم.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۹    
ساری (پانا) - رییس امور آب و فاضلاب شهرستان بهشهر با اشاره به ظرفیت 170 میلیون مترمکعبی سد ناتمام گلورد، از ذخیره 15 میلیون مترمکعبی آب در آن خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه وضعیت منابع آبی استان را نگران کننده ارزیابی کرد.
زریان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۸    
سرویس موکریان_ آب و فاضلاب شهرستان بوکان اعلام کرد انشعاب مشترکین بدحساب خود را به صورت موقت قطع می کند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: طرح آب رسانی از سد کلان به ملایر با دستور وزیر نیرو بهره برداری شد. روز سه شنبه آیین بهره برداری از طرح آب رسانی از سد کلان به ملایر در قالب هفته چهل وسوم پویش هرهفته الف- ب- ایران برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به سرانه بالای مصرف آب در استان، گفت: به علت فرسودگی سیستم های لوله کشی هم، 40 درصد هدررفت آب داریم.
مرآت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب شهرستان دامغان گفت: تصفیه خانه فاضلاب این شهر با هزینه کرد 50 میلیارد ریال تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۷    
مسئول بسیج سازندگی کهنوج افزود: گروه های جهادی بسیج سازندگی شهرستان کهنوج در بخش زهکلوت رودبار جنوب ،لوله کشی آب و فاضلاب 15 سرویس بهداشتی و حمام و همچنین ساخت 10 عدد سرویس بهداشتی را به پایان رسانده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان همدان از انجام 13 طرح تحقیق و توسعه با محوریت شرکت آب و فاضلاب و همکاری مراکز علمی استان در سالجاری خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۱    
یک شرکت تولیدی لوله و اتصالات آب و فاضلاب ساختمانی با 20 سال سابقه تولید در استان تهران، از افراد واجد شرایط به شرح ذیل برای سال 1400 دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پژوهشگران کره جنوبی سعی دارند راهی برای مقابله با باکتری هایی ارائه دهند که در برابر آنتی بیوتیک ها مقاوم هستند و در آب و فاضلاب شهری گسترش می یابند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۸    
علوی گفت: شرکت آب و فاضلاب استان از 6 میلیون و 870 هزار مشترک خراسان رضوی 3 میلیون و 300 هزار مشترک شهری و روستایی این استان را زیر پوشش دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر نیرو از احتمال جایگزینی پساب با آب در حجم گسترده در فضای سبز تهران برای بهبود وضعیت زیست محیطی شهر خبر داد. رضا اردکانیان اعلام کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب گفت: سال آینده پروژه های آبرسانی تعطیل و نیمه فعال 3 شهرستان سردسیری کهگیلویه و بویراحمد تعیین تکلیف می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۱    
کوی گلدشت یکی از مناطق حاشیه شهر در غرب اهواز سال هاست با مشکل آب و فاضلاب و خدمات شهری مواجه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: طبق پیش بینی ها با توجه به کمبود بارندگی و شرایط آب و هوایی و اقلیمی 22 شهر و 230 روستای این استان سال آینده با تنش آب مواجه خواهند شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با اقدامات انجام شده توسط شرکت آب و فاضلاب گیلان، از ورود 50 درصد فاضلاب مناطق اطراف تالاب عینک به داخل آن جلوگیری شده است.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مسکن مهر برای تکمیل مشکل ندارد، ما در بودجه برای سال بعد منابع 1 میلیون و 200 هزار واحد مسکن در شهر و روستا را پیش بینی کردیم، امیدواریم نظر نمایندگان در صحن بر همین موضوع باشد، بر این اساس زمین 99 ساله در اختیار قرار می دهیم ...