پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۴:۱۹Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطعی آب»

روزنامه خبر شمال   ۲ ساعت پیش    
مائده مطهری زاده دو روز پیش بود که ساکنانِ شهرک ارم ساری، به دلیلِ از کار افتادن پمپِ آب مجتمع، با قطعی آب مواجه شده بودند. پس از برقراری تماس هایی با شرکت آب و فاضلاب استان، این قطعی آب که می رفت تا دست کم برای دو سه شبانه روز ادامه دار شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با تعمیر خط لوله انتقال آب منطقه مدرس شهر ارومیه، شبکه انتقال آب به روال عادی بازگشت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
آب مناطقی از ارومیه تا اطلاع ثانویه قطع می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان ثلاث باباجانی از برطرف شدن مشکل قطعی آب شهر میرآباد بخش زمکان با جمعیتی بالغ بر 1200 نفر، با حفر یک حلقه چاه عمیق خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: آب شرب مشترکان محدوده امور آبفا منطقه یک شهر کرمانشاه روز سه شنبه چهارم آبان با احتمال قطعی آب و یا افت فشار مواجه می شود.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت فشار آب در شهر همدان از شب به روز منتقل می شود | طبق برنامه ریزی های صورت گرفته شرکت آبفا استان همدان، از فردا چهارم تا پایان آبان ماه افت فشار و یا قطعی آب از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر و از 15 تا 18 عصر بصورت چرخشی در مناطق مختلف شهر همدان اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تعرض و تخریب های مکرر به خط لوله انتقالی در شرق اصفهان به استان یزد در سال های گذشته موجب شده تا مردم این استان شب را با استرس قطعی آب به صبح برسانند و علی رغم تلاش ها برای تامین امنیت یزد، امنیت آبی نداشته باشند.
برترین ها / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: کاهش 314 میلیون متر مکعبی ذخایر سدهای پنجگانه تهران در انتهای شهریورماه، هشدارهای سازمان هواشناسی برای فصولی بی باران و کاهش 97 درصدی بارش ها نسبت به سال قبل اعداد عجیب و دور از انتظاری هستند، اما واقعیت منابع آبی تهران نزدیک شدن به نقطه بی آبی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب همدان با بیان اینکه فعلا قطعی آب در دستور کار نیست گفت: امیدواریم بارش های پاییزی زودتر به آسمان همدان برسد.
اقتصاد آنلاین / راه امروز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
مهرماه 1400 اعلام شد که 458 میلیون مترمکعب آب در سدهای تهران ذخیره شده، در حالی که در زمان مشابه سال پیش، این مقدار برابر 753 میلیون مترمکعب بوده است. این موضوع نشان دهنده 295 میلیون مترمکعب کسری مخازن سدهای پنجگانه تهران در مهرماه سال جاری است و تصور کنید که در دوره بارش یعنی پاییز و زمستان سال ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۸    
در پی تخریب خط لوله آب انتقالی به یزد و شکستن حوضچه های مسیر انتقال آب، مردم یزد با قطعی آب شرب و بهداشت مواجه شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۵    
گروه استان ها از ظهر دیروز جریان آب بسیاری از مناطق شهر ارومیه به علت فرسوده بودن شبکه و ترکیدن لوله دچار قطعی شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۰    
دو عددگیت والو 100 و 200 فرسوده خیابان امام خمینی ابتدای کوچه 174 تعویض شد. به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه 3، این عملیات با هدف بهره برداری مناسب و جلوگیری از نشتی و هدر رفت آب انجام شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در حال حاضر مشکلی در تامین آب شرب نقاط مختلف شهر نداریم، البته با شرایط فعلی منابع آبی استان، شاهد افت فشار آب همانند تابستان هستیم، اما پاییز امسال قطعی آب نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مردم با قطعی آب بیشتر از 72 ساعت به بهانه جیره بندی مواجه هستند که بعد از وصل مجدد آب، آبی که در اختیار مشترکان قرار می گیرد کدر و غیر شفاف می باشد.
خمام نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۵    
ماریا نیک کار، گفت : عملیات مذکور از فردا به مدت 10 روز اجرا شده و حدود 600 مشترک روستاهای کته سر و لات با قطعی آب مواجه خواهند شد. مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خمام امروز با اشاره به بهسازی چاه آب شرب مجتمع کته سر ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان هرسین، از حل مشکل افت فشار و قطعی آب در شهرک بلوردی با افزودن یک حلقه چاه به منابع تامین آب این شهرک 3000 نفری خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۶    
شفقنا- فیصل مقداد وزیر خارجه سوریه دوشنبه (امروز) با حضور در شصت و ششمین سالگرد تأسیس جنبش عدم تعهد که در صربستان برگزار شده بود، سخنرانی کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۵    
استاندار سابق اصفهان در مورد آب شرب اصفهان گفت: اگر سازمان برنامه بودجه، بودجه برای طرحی که در حال انجام است بدهد در بحث آب شرب تا یک ماه آینده و تا پنج سال حداقل اصفهان بزرگ قطعی آب نخواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در اطلاعیه ای اعلام کرد به علت شکستگی خط انتقال مپنا، آب روستا هایی که از آب شیرینکن مپنا تامین می شود، از عصر یکشنبه 18 مهرماه به مدت 48 ساعت قطع می شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۵۵    
یکی از کارشناسان پایگاه جهانی شوش در فضای مجازی نسبت به خبر قطعی آب واکنش نشان داد و گفت: وقتی اعتبار و بودجه ای از سوی وزارت به پایگاه شوش تخصیص داده نشود از کجا بیاورد و پرداخت بکنند. اشکال ازتهران است نه کم کاری مسولانِ پایگاه شوش.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۴۶    
شما از ما خواستید که این موضوع رو پیگیری کنیم.این موضوع رو از معاون بهره برداری آب و فاضلاب استان پیگیری کردیم/
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مشکل انتقال آب آشامیدنی روستا های زلزله زده کوهرنگ برطرف شده و اجرای عملیات تکمیلی در دستور کار قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۱    
فتح اللهی گفت: مردم شهر چوار تا زمان رفع مشکل قطعی آب و تعویض شناور، در مصرف آب صرفه جویی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۳    
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در اطلاعیه ای از قطعی آب شهر چوار خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - با وجود آغاز فصل پاییز اما قطعی های شبانه آب در شهر گرگان همچنان ادامه دارد و مسئولان هم با اقداماتی مانند حفر و تجهیز چاه ها و ایجاد مخازن جدید سعی در رفع کمبود آب شرب مرکز استان دارند.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با اشاره به پیشرفت 70 درصدی طرح رینگ آبرسانی شهر تبریز، گفت: با اتمام طرح رینگ جنوبی آبرسانی به تبریز، بخش عمده ای از قطعی و یا افت فشار بخش های مختلف این شهر مرتفع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بندرعباس گفت: اختلاف ارتفاع منازل 14 خانواری که در کمربندی 20 متری شاهد هستند با منبع توزیع آب شهر علت افت فشار و قطعی آب آنها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - قائم مقام شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری از وارد شدن خسارت گسترده به تاسیسات آبرسانی این شهرستان خبر داد و گفت: علاوه بر تخریب و آسیب تاسیسات آبی، قطعی آب نیز اتفاق افتاده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حیدری گفت: قطعی آب و تنش های آبی سبب مهاجرت معکوس می شود که به دنبال آن مناطق حاشیه نشین کلانشهر اهواز افزایش می یابند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۴    
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از افت فشار یا قطعی آب مناطق هانیوان (حد فاصل بین کمربندی شمالی تا بلوار مدرس) به علت پاره ای از تعمیرات خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
براساس آخرین بروزرسانی نقشه هواشناسی توفان حاره ای از عصر جمعه آغازشده و تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
براساس آخرین بروزرسانی نقشه هواشناسی توفان حاره ای از عصر جمعه آغازشده و تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۷:۲۷    
احتمال قطع آب در اثر طوفان شاهین در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۲    
بنابه اعلام روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان، به دنبال وقوع طوفان حاره ای و بروز خسارت به زیرساخت ها، احتمال تحت تأثیر قرار گرفتن تأسیسات شبکه و قطعی آب وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- روابط عمومی آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از احتمال قطعی آب تحت تاثیر توفان حاره ای و لزوم ذخیره سازی آن در جنوب این استان تاکید کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرنا: مهدی ولی پور رئیس سازمان امدادونجات هلال احمر از مصدومیت چهار نفر در پی زلزله 5.2 ریشتری در گناوه خبر داد. در پی وقوع زلزله 5.2 ریشتری در گناوه ساعت 4:59 دقیقه صبح امروز جمعه نهم مهرماه 1400، دو تیم ارزیاب 8 نفره برای بررسی کانون زلزله اعزام شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
آب کلیه مناطق آبادان به علت شکستگی خط لوله انتقال آب غدیر قطع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
گرگان- فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: اولویت خود را برای رفع مشکلات آب شرب و آب کشاورزی استان قرار دادیم تا مشکل قطعی آب شرب مردم و کمبود آب کشاورزی را رفع کنیم.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت آبی همدان بر روی نوار قرمز قرار گرفته و هر روز شاهد هشدار قطعی آب در روزهای آینده هستیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۵    
آب محله زمزم تهران به دلیل انجام عملیات تعویض شیرخط آبده خیابان زمزم، از ساعت24 امشب تا 5 بامداد فردا چهارشنبه7 مهر1400 دچار قطعی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست فرمانداری آستارا، گفت: همه دستگاه های خدمات رسان شهرستان برای مقابله با مشکلات احتمالی ناشی از بارش ها، سیل و آبگرفتگی در روزهای آینده در آمادگی کامل باشند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اکثریت آبادی های روستای پرشکفت سیستم آبرسانی فرسوده ای دارند که مدام با قطعی آب آنهم در فصل تابستان پاییز و در این ایام گرمای شدید هوا مواجه اند و این مشکل باعث می شود اهالی روستاها برای تامین آب مصرفی به آب رودخانه رو بیاورند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : خاموشی های مکرر برق و بیان احتمالات درباره قطعی آب در تابستان، نشانی از وضعیت بغرض صنعت آب و برق در کشور است؛ تا جایی که یکی از وعده های وزیر نیرو دولت سیزدهم، حصول اطمینان از تامین آب و برق مطمئن و پایدار در جهت رفع نیازهای متعارف بخش های مختلف کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
به خاطر کاهش بارش در سال جاری شاهد کمبود ظرفیت آبی در سدهای تهران هستیم، اما مدیرعامل شرکت آبفای تهران گفت: با شرکت آب منطقه ای برنامه ریزی کرده ایم در پاییز پیش رو مانند گذشته به علت کمبود ظرفیت، در سطح استان قطعی آب نداشته باشیم.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۲    
خلیج فارس: امام جمعه موقت بندر دیر بیان کرد: انسان دچار اندوه می شود وقتی مکرر قطعی آب است و مردم سختی می کشند، شرمنده این حضور حماسی و اخلاص آنها می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت اسدآباد گفت:اصلی ترین دلیل دیرشروع کردن نانواها به پخت نان قطعی آب است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۵    
مرصاد نیوز:رئیس اداره آبفا شهرستان هرسین از رفع مشکل لایروبی چاه آب مجتمع روستای تمرگ تا ساعاتی دیگر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد در اطلاعیه ای از قطعی آب از ساعت 24:00 مورخ 31 شهریور ماه در مناطقی از شهر یزد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۲    
مردم شهرک شهید رجائی لنده از افت فشار و قطعی آب دردمندانه از مسئولان طلب چاره جویی دارند.