پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۲:۱۰Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کوهرنگ»

ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۲    
سید علی میراحمدی از برگزاری همایش رزمندگان دفاع مقدس شهرستان کوهرنگ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۹    
شهرکرد-ایرنا- در سفر رییس جمهور به لبد بازفت شهرستان کوهرنگ 8 مصوبه برای رفع محرومیت این منطقه مصوب شد و رییس جمهور دستوراتی برای پیگیری این مصوبات صادر کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۸    
اکبری گفت: پس از سفر رئیس جمهور به استان چهارمحال و بختیاری در خرداد امسال عملیات اجرایی هشت طرح محرومیت زدایی در منطقه دورافتاده لبد آغاز و به تازگی تکمیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- هنگامی که رییس جمهور 19 خردادماه 1401 به منطقه لبد چهارمحال و بختیاری سفر کرد یکی از روستاییان فریاد زد که " مردم این منطقه سفر مسوولان برایشان عادی شده ولی رفع مشکلات برایشان آرزو شده است".
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۲    
کوهرنگ (پانا) - آیین نماز شوق وصل همزمان با فصل بازگشایی مدارس و به مناسبت هفته دفاع مقدس در مدارس شهرستان کوهرنگ برگزار شد. نماز شوق وصل با حضور رضا شیروانی، معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ، علی بدری، فرمانده کانون بسیج فرهنگیان و دانش آموزی شهرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
19 خرداد امسال، مردم منطقه محروم بازفت شهرستان کوهرنگ از رئیس جمهور خواستند مدرسه متوسطه در روستای آنها احداث شود و اکنون در ابتدای سال تحصیلی جدید، 2 مدرسه دخترانه و پسرانه افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در مدت سه ماه کارهای بزرگی در منطقه لبد شهرستان کوهرنگ انجام شد به طوری که بیش از 45 میلیارد تومان اعتبار صرف اقدامات صورت گرفته در منطقه بوده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: هفت واحد قصابی متخلف در شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری تعطیل شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش تصاویری از افتتاح مدرسه در روستای محروم لبد را تماشا می کنید، پس از حضور رئیس جمهور در منطقه محروم لبد و دستور ساخت مدرسه در شهرک رهبری لبد بخش بازفت شهرستان کوهرنگ بلافاصله عملیات ساخت مدرسه دراین منطقه آغاز شد و امروز همزمان با شروع سال تحصیلی این مدرسه از طریق ویدئو کنفرانس توسط ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از 3 ماه از وعده رئیس جمهور مبنی بر ساخت مدرسه در منطقه محروم لبد شهرستان کوهرنگ، این وعده امروز محقق شد و 2 مدرسه در این منطقه افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: پس از سفر رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری و منطقه لبد هشت طرح در این شهرستان عملیاتی و ساخت آن ها آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون به لحاظ شیوع بیماری کرونا شهرستان کیار در وضعیت نارنجی ، شهرستان های شهرکرد، اردل، بروجن، سامان، بن، فارسان، کوهرنگ و خانمیرزا در وضعیت زرد و شهرستان لردگان در وضعیت آبی قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۰    
شهرکرد-ایرنا- نماینده شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سخنرانی رییس جمهور در سازمان ملل بی نظیر بود و ثابت کرد رییس جمهور در تراز انقلاب و مردم عزیز است و از ارزش های نظام جمهوری اسلامی دفاع کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- ساخت مدرسه منطقه لبد بازفت کوهرنگ چهارمحال و بختیاری که 19 خردادماه امسال رییس جمهور در سفر استانی به دانش آموزان وعده داده بود، روز شنبه با نواخته شدن زنگ مهر و آغاز سال تحصیلی محقق شد تا دانش آموزان این منطقه صاحب مدرسه شوند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کوهرنگ (پانا) - همزمان با سالروز آغاز هفته دفاع مقدس، صبحگاه مشترک ادارات شهرستان کوهرنگ با حضور مسئولان ادارات و دانش آموزان شهرستان برگزار شد. این مراسم صبح روز پنج شنبه مصادف با سالروز آغاز هفته دفاع مقدس و به منظور تجلیل و پاسداشت دلاوری ها و ایثار و از خودگذشتگی فرزندان غیور ایران اسلامی و ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۸    
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس قبور مطهر شهدای شهرستان کوهرنگ همزمان با سراسر کشور گلباران و عطر افشانی شد.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۵    
کاروان سلامت با حضور امام جمعه،فرماندار، مدیر کل امور عشایر استان ، و رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان کوهرنگ در منطقه عشایری دیمه روز سه شنبه بیست و نهم شهریور ماه برگزار گردید.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۱    
کوهرنگ (پانا) - فراخوان برگزاری مسابقه هنری دفاع مقدس به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ برای دانش آموزان این شهرستان منتشر شد. مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ با همکاری حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان، به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۸    
مرحله دوم تسهیلات بازسازی منازل مناطق زلزله زده کوهرنگ پرداخت می شود/ تصویب 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای تکمیل طرح های صنعتی نیمه تمام استان، عناوین مهم روزنامه های امروز 30 شهریور در چهارمحال و بختیاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اولین خانه هلال عشایری کشور و یک صد و بیستمین خانه هلال استان چهارمحال و بختیاری در منطقه عشایری دیمه شهرستان کوهرنگ افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به واریز مرحله دوم تسهیلات زلزله زدگان کوهرنگ، گفت: بانک های عامل در حال پرداخت این تسهیلات به مردم هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۹    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در خصوص زلزله کوهرنگ و ساخت مسکن در این منطقه، مرحله دوم تسهیلات واریز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری از فراهم شدن شرایط و زمینه لازم برای پرداخت تسهیلات بازسازی منازل مناطق زلزله زده کوهرنگ با همکاری بانک ها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
علی میر احمدی ریس بنیاد کوهرنگ از برپایی موکب در مسیر پیاده روی جاماندگان اربعین سید و سالار شهدا امام حسین(ع) در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا-12 مهرماه سال 1400 بر اثر وقوع زلزله بخشی از خانه های مردم در شهرستان کوهرنگ چهارمحال و بختیاری دچار آسیب شد که همان زمان مسوولان کشوری بر تسریع در امر بازسازی این مناطق تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۵    
بازسازی واحد های مسکونی شهری و روستایی آسیب دیده از زلزله در کوهرنگ تا یک ماه آینده تکمیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک باب آموزشگاه در روستای کوهستانی و سخت گذر سرآقا سید شهرستان کوهرنگ ساخته می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۳    
کوهرنگ (پانا) - اولین جلسه کارگروه تخصصی پرورشی و تربیت بدنی شهرستان کوهرنگ در آستانه سال تحصیلی جدید در محل اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۵    
علت کدورت آب چشمه کوهرنگ در همایش هیدلوژی دانشگاه شهرکرد بررسی شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: می توان با قطعیت اعلام کرد که در کدورت آب چشمه کوهرنگ بشر هیچ دخالتی نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
قرارگاه قرارگاه امام حسن مجتبی (ع)، طرح جهادی آبرسانی به روستا های منطقه دهناش در بخش بازُفت شهرستان کوهرنگ را آغاز کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۷:۱۱    
عملیات بازسازی واحد های مسکونی زلزله زده کوهرنگ با پیشرفت 90 درصدی همراه است که پیش بینی می شود تا یک ماه آینده به صورت کامل تکمیل شوند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۵    
کوهرنگ (پانا) - نشست هماهنگی برگزاری جشن عاطفه ها در سطح مدارس شهرستان کوهرنگ، با حضور مدیر آموزش و پرورش و مدیر کمیته امداد خمینی (ره) در محل اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۴    
اسماعیل عسگری مدیرکل بنیاد استان در سفر یکروزه به شهرستان کوهرنگ با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان کوهرنگ و بازفت دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد استان در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان کوهرنگ گفت: شهدا در راه اعتلای اسلام واقعی، از جان خود گذشتند تا مدال افتخار و سرافرازی نصیب ایران اسلامی گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۴    
تاخیر در بازسازی مدرسه روستای سرآقاسید در شهرستان کوهرنگ گلایه اهالی این روستا را در پی داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- فرونشست زمین ، پدیده ای است که کلیدواژه آن چند سالی در رسانه ها مورد توجه قرار گرفته است، درست مانند رانش زمین که 2 دهه پیش روستای آبکار منطقه لبد بازفت را بلعید و دیگری اثری از این روستا در شهرستان کوهرنگ باقی نگذاشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای چهارمحال و بختیاری گفت: برای خط انتقال آب کوهرنگ به شهرکرد طرح شیخ علیخان از حوزه کارون مطالعه شده است و برای انتقال هیچ ممنوعیتی ندارد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون دو هزار و 100 واحد مسکونی در مناطق زلزله زده شهرستان کوهرنگ بهسازی شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: آب چشمه کوهرنگ به شدت در حال کم شدن است و بایستی انتقال آب بن-بروجن به عنوان یک طرح پدافندی و اصلی در نظر گرفته شود و در کنار آن چاه های آب زیرزمینی ذخیره و در مواقع بحرانی مورد استفاده قرار گیرد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۶:۳۰    
علی اکبر بهبهانی از ده ها سال پیش که کارشناسان هشدار می دادند کم آبی و بی آبی و به دنبال آن خشک سالی در راه است، کمتر کسی می توانست پیش بینی کند که در چهارمحال و بختیاری با کوه های سر به فلک کشیده، هوای خنک، رود سامان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: پیش بینی می شود تا دهه فجر تمامی واحد های نیازمند بازسازی به مردم شهرستان کوهرنگ تحویل داده شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کوهرنگ (پانا)-سازمان دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت گرامی داشت اربعین حسینی ، مسابقه عکاسی پویش به تو از دور سلام را برای تمامی دانش آموزان استان برگزار می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۳    
امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه 35 روستا در شهرستان های اردل و کوهرنگ فاقد هرگونه امکانات و فاقد راه ارتباطی هستند، گفت: جمعیت این عزیزان قابل توجه است و زندگی در این مناطق سخت است، مسئولان از نزدیک به این روستاها سر بزنند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رکنا :نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری حجت الاسلام نکونام طی سفر 2روزه به شهرستان کوهرنگ با مردم روستاهای فاقد هر گونه راه ارتباطی و خدمات رفاهی و بهداشتی و آموزشی به صورت پیاده و شبانه روزی روستاهای سه جو، بادام شیرین علیا و سفلی،گاوشیر، الورگ، تپاه علیا و سفلی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح آبرسانی به روستای لبد کوهرنگ خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: مأموران پلیس آگاهی لردگان، فارسان، بروجن، سامان، کیار، کوهرنگ و اردل طی 24 ساعت گذشته موفق به کشف 24 فقره سرقت و دستگیری هفت سارق شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه شهرکرد گفت: دغدغه اصلی مردم شهرستان کوهرنگ، نبود جاده و قطع درختان جنگل ها برای سوخت طبیعی است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۱    
علی میر احمدی رئیس بنیاد کوهرنگ از ثبت و ضبط خاطره نگاری والدین معظم شهدا در مناطق عشایر نشین این شهرستان خبر داد.