سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۳۸Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کوهرنگ»

ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد بر تسریع باسازی منازل زلزله زده و کارهای عملیاتی در مناطق زلزله زده شهرستان کوهرنگ تاکید کرد.
گروه استان ها امام جمعه شهرکرد با اشاره به منطقه زلزله زده کوهرنگ گفت: متاسفانه علی رغم اینکه 2 هفته از زلزله می گذرد، همچنان مردم با مشکلات عدیده ای مواجه هستند.
ایکنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری در سفر به شهرستان کوهرنگ از روستاهای زلزله زده حسین آباد، میاندوهان علیا، محمود آباد، کچوز، تیک و هوشوت بازید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
گروه استان ها - به گفته سرپرست مدیریت بحران استان چهارمحال و بختیاری، تعداد خانوارهایی که در منطقه زلزله زده کوهرنگ، اسکان اضطراری داده شدند تا روز گذشته 160 خانوار بودند که پیش بینی می شود تا آخر هفته به 200 خانوار افزایش پیدا کنند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری از برق دار شدن 2 روستای دره اشکفت در بخش بیرگان و دره رزگه در بخش موگویی شهرستان کوهرنگ با صرف 18 هزار میلیون ریال اعتبار خبر داد.
فرمانداری فریدونشهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونشهر آقای صفری فرماندار شهرستان به همراه تعدادی از مسئولین از طرح برق رسانی به روستای هیران بازدید نمودند . فرماندار فریدونشهر در این بازدید زمینی که از مسیر روستای تلو شهرستان کوهرنگ به مدت 30 ساعت به طول انجامید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۶    
شهرکرد- ایرنا- سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: با تداوم بازدیدهای میدانی از مناطق زلزله زده کوهرنگ، تعداد خانوارهایی که نیاز به اسکان اضطراری دارند در حال افزایش است و پیش بینی می شود به 200 خانوار برسد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، از اختصاص 210 میلیون تومان به زلزله زدگان اندیکا و کوهرنگ جهت بازسازی منازل آسیب دیده که 150 میلیون تومان آن بلاعوض و مابقی درقالب وام 4 درصد با بازپرداخت 20 ساله است، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری: دستگاه های اجرایی برای تسریع در روند بازسازی مناطق زلزله زده امکانات موردنیاز قرارگاه جهادی را تأمین کنند.
اقتصاد آنلاین / تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از اختصاص مبلغ 210میلیون تومان به زلزله زدگان استان های چهارمحال و بختیاری و خوزستان خبر داد و گفت: از این مبلغ 150میلیون تومان آن بلاعوض است و مابقی آن با سود 4درصد با بازپرداخت 20ساله خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: علی رغم اینکه کشورمان آبستن حوادث طبیعی است، آمادگی که باید برای مدیریت بحران وجود داشته باشد آنطور که باید و شاید نیست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۱    
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال وبختیاری گفت: قرارگاه بازسازی مناطق زلزله زده کوهرنگ در استان تشکیل شده است تا تمامی کمک ها و حمایت ها از این مناطق با برنامه و انسجام بیشتری انجام شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- فرمانده سپاه قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری از آمادگی گروه های جهادی برای ساخت منازل زلزله زدگان کوهرنگ خبر داد و گفت: عملیات ساخت و ساز در این مناطق باید سریع تر آغاز شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به تخریب ساختمان های دولتی در شهرستان کوهرنگ بر اثر زلزله، گفت: نباید خدمات دهی به مردم به این بهانه تعطیل شود، این ادارات می توانند در کانکس و چادر مستقر و خدمات مورد نیاز را به مردم ارائه دهند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۹    
سردار علی محد اکبری گفت: زلزله اخیری که در کوهرنگ اتفاق افتاد، فرصتی شد تا علاوه بر اینکه خسارات ناشی از زلزله بوجود آمده مورد بررسی قرارگیرد، محرومیت مردم این منطقه نیز از قبل نمایان تر شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۰    
گروه استان ها - استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به منطقه زلزله زده چلگرد، گفت: هیچ دستگاه دولتی نباید منتظر اعتبارات بماند، هیچ دستگاه دولتی به دلیل تخریب ساختمان خود و نا امن بودن محیط کار حق عدم ارائه خدمات ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۲    
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) از تشکیل قرارگاهی منسجم برای حمایت از خانواده های آسیب دیده از زلزله اخیر شهرستان کوهرنگ خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندار کوهرنگ گفت: از آنجا که بازسازی خانه هایی زلزله زده که امکان سکونت در آن وجود ندارد زمانبر است از این رو خانوارهایی که در چادر اسکان اضطراری داده شده اند در خانه های استیجاری ساکن می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- قرارگاه جهادی بازسازی مناطق زلزله زده چهارمحال و بختیاری به ویژه شهرستان کوهرنگ به ریاست استاندار و دبیری سپاه قمر بنی هاشم (ع) این استان تشکیل و فعالیت خود را از امروز یکشنبه 25 مهر آغاز کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۱    
گروه استان ها - فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به نزدیک بودن فصل سرما نیاز به یک هماهنگی، همراهی، همدلی و انسجام در خصوص منطقه زلزله زده کوهرنگ داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۹    
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هیچ دستگاهی حق ندارد به بهانه تخریب ساختمان اداری و یا ناامن بودن محیط کار، خدمات رسانی در شهرستان زلزله زده کوهرنگ را تعطیل کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۸    
خسرو کیانی گفت: در زلزله کوهرنگ تا این لحظه 160 خانواری که امکان سکونت در واحد مسکونی خود را به دلیل خسارت وارد شده ندارند، اسکان اضطراری داده شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر لزوم همکاری کلیه دستگاه های دولتی با گروه های جهادی گفت: هیچ دستگاه خسارت دیده از زلزله حق ندارد یک ساعت هم خدمات رسانی به مردم را تعطیل کند، حتی اگر کارمندان خود را در چادر مستقر نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس به عدم رسیدگی به مردم زلزله زده اندیکا و کوهرنگ انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۲    
شهرکرد- دمای هوا در چهارمحال و بختیاری رو به کاهش است و زلزله زدگان در شهرستان کوهرنگ در چادر زندگی می کنند که این مسئله گلایه مردم را به همراه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از زلزله چلگرد 100 خانوار در چادر اسکان موقت داده شده اند که فرارسیدن فصل سرما سکونت در این چادر ها را بسیار سخت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری منطقه بیرگان در فاصله 20 کیلومتری چلگرد، مرکز شهرستان کوهرنگ در چهارمحال و بختیاری قرار دارد و دارای 26 روستا است، تونل بیرگان به عنوان سومین طرح انتقال آب از سرشاخه های کارون به سمت استان مجاور برای تامین آب در راستای توسعه صنعت و کشاورزی این استان در حال احداث بوده که ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۹    
شهرکرد - ایرنا - بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری پنج شهرستان بن،اردل، سامان، کوهرنگ و خانمیرزا در وضعیت زرد (خطر متوسط) و همچنین شهرستان های شهرکرد، بروجن، کیار، فارسان و لردگان در وضعیت نارنجی (پرخطر) قرار گرفته است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “فراز رابعی غلامی” در بازدیدی سه روزه از طرح های تونل و سد چشمه لنگان، تونل انتقال خدنگستان، سد سرداب، طرح های کوهرنگ 1، 2 و 3 و سد کارون 4، شرایط بهره برداری و مسائل و مشکلات موجود را مورد بررسی قرار داد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۳    
میهه (پانا) - به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) زنگ نمادین عطر انتظار در آموزشگاه حضرت زهرا (س)میهه شهرستان کوهرنگ به صدا در آمد. شهناز کمال الدین مدیر آموزشگاه در گفت وگو با خبرنگار پانا گفت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۷    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بازدید از منطقه زلزله زده کوهرنگ گفت: به نیابت از رهبر معظم انقلاب، در صحنه هایی که مردم دچار خسارت می شوند به میدان می آییم و در کنار مردم هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت: در ادامه اجرای طرح بهارستان شبکه های برق رسانی سه روستای چم قعله، تبرک علیا و تبرک سفلی شهرستان کوهرنگ اصلاح و بهینه سازی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان از حضوری بودن مدارس در شهرستان کوهرنگ به علت عدم دسترسی به زیرساخت های لازم جهت آموزش مجازی، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش از مدارس منطقه بازفت شهرستان کوهرنگ بازدید کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان چهادمحال و بختیاری ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری زمین لرزه ای به بزرگی 5.7 ریشتر روز دوشنبه 12 مهرماه شهرستان کوهرنگ از توابع چهارمحال و بختیاری را لرزاند، شدت زلزله به اندازه ای بود که در استان های اصفهان و خوزستان نیز احساس شد، پس از وقوع زلزله پس لرزه های متعددی تاکنون این شهرستان را تحت تاثیر قرار داده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
محمود نقدی پور که به عنوان نماینده ویژه محسن رضایی به منطقه کوهرنگ سفر کرده است، ضمن بازدید میدانی از شهر چلگرد و روستاهای حوزه کوهرنگ، از نزدیک با مردم این منطقه دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کوهرنگ- رئیس دفتر معاون اقتصادی رئیس جمهور از مناطق زلزله زده کوهرنگ بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت بازسازی برخی مدارس استان گفت: بازسازی و ایمن سازی مدارس شهرستان کوهرنگ به بیش از 370 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش چهارمحال وبختیاری پس از بازدید از مناطق زلزله زده بخش بازفت کوهرنگ، گفت: متأسفانه در زلزله چند روز پیش در شهرستان کوهرنگ، 41 مدرسه آسیب دید که باید هرچه سریع تر بازسازی و نوسازی شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محسن رضایی در گفت گویی در ارتباط با منطقه زلزله زده بازفت کوهرنگ گفت: دستور می دهیم پیگیری ها به صورت جدی دنبال شود. استانداری های خوزستان و چهارمحال و بختیاری را فعال می کنیم و نمی گذاریم مردمی که پیشقدم دفاع از وطن بودند در مناطق زلزله زده مظلوم و تنها بمانند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری زمین لرزه ای به بزرگری 5.7 دهم ریشتر در شهر چلگرد و در مرز استان های خوزستان و چهارمحال و بختیاری در 12 مهرماه رخ داد، اگرچه این زلزله خسارت جانی در پی نداشت، اما طی 10 روز گذشته بیش از 61 پس لرزه در این منطقه ثبت شده است.
برترین ها / الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
برترین ها: معاون اقتصادی رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه پیگیر حل مشکلات مردم صبور و غیور مناطق زلزله زده است، اعلام کرد: فردا به خوزستان می روم و از مناطق زلزله زده اندیکا بازدید می کنم. محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مردم شهرستان کوهرنگ که به دلیل وقوع زلزله 5.7 ریشتری 10 روز گذشته و همچنین وقوع بیش از 50 پس لرزه، خانه هایشان در معرض ویرانی است، در سرمای کوهستانی مجبور به استقرار در چادرهای هلال احمر شده و نیاز به کمک فوری دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۴    
کوهرنگ- 10 روز از زلزله 5.7 ریشتری در شهرستان کوهرنگ می گذرد اما مردم این منطقه از نحوه خدمات رسانی ها گلایه مند هستند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۲    
خسارت اخیر زلزله کوهرنگ در چهارمحال و بختیاری در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران این استان 600میلیارد تومان اعلام شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تیم خوزستان عنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی نونهالان کشور را به دست آورد. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان،مسابقات کشتی نونهالان کشور روز دوشنبه در کوهرنگ به پایان رسید که خوزستان با کسب 6 مدال رنگارنگ به قهرمانی دست پیدا کرد. ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان با حضور در شهرستان کوهرنگ از مناطق زلزله زده این شهرستان بازدید کرد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: به نیابت از رهبر معظم انقلاب، در صحنه هایی که مردم دچار خسارت می شوند به میدان می آییم و در کنار مردم هستیم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
خسارت اخیر زلزله کوهرنگ در چهارمحال و بختیاری در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران این استان 600میلیارد تومان اعلام شد.