دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۰۱Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات»

سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین وعده های دولت سیزدهم ساخت 4 میلیون واحد مسکونی طی 6 سال است که برای انجام این پروژه بزرگ و پرداخت تسهیلات آن باید 26 بانک و موسسه اعتباری در کشور تامین اعتبار می کردند.
آنا / قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: درآمد شرکت های دانش بنیان در سال 1400 به 300 هزار میلیارد تومان رسید و پیش بینی می شود سال 1401 نیز به 430 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
سازمان امور عشایر ایران   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: عشایر استان می توانند تسهیلات اشتغال زایی از 100 میلیون تا سقف 200 میلیون تومان دریافت کنند.
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : معاون وزیر تعاون از اختصاص سهم 25درصدی تسهیلات تبصره 16 و 18 بودجه به بخش تعاون خبر داد و گفت: از مجموع 102هزار میلیارد تومان تبصره 16، سهم بخش تعاونی 25هزار میلیارد تومان است ...
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک سپه و وزارت راه و شهرسازی به منظور ارائه تسهیلات بانکی جهت تسریع در اجرایی شدن طرح نهضت ملی مسکن تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایبنا : تعداد وام های قرض الحسنه و حمایتی پرداخت شده بانک صادرات ایران به 235 هزار فقره به ارزش بالغ بر 218 هزار میلیارد ریال رسید. پرداخت تسهیلات حمایتی این بانک در راستای کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی، بهبود معیشت مردم اقصی نقاط کشور ...
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : بانک اقتصادنوین 10 ماه از سال جاری را با ثبت عملکرد مثبت سپری کرد. به گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین این بانک در عملکرد 10 ماه منتهی به دی ماه امسال حدود 19 هزار میلیارد تومان درآمد از تسهیلات پرداختی خود کسب کرد ...
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد- محمد حیدری : در روزهای اخیر صورت های مالی میان دوره ای 9 ماه منتهی به پایان آذر سال جاری منتشر شد. در این گزارش، قصد بر آن است که عملکرد بانک ها در حوزه درآمدهای ناشی از تسهیلات و سپرده گذاری بررسی شود ...
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: امسال 6941 فقره تسهیلات ساخت مسکن به مبلغ 28 هزار و 721 میلیارد ریال در استان پرداخت شده است.
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مدتی است پرداخت وام های خرد توسط بانک ها متوقف شده و ماه هاست مردم در انتظار دریافت تسهیلات هستند اما هیچ توجهی صورت نمی گیرد.
صبح قزوین   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری قزوین گفت: متاسفانه گاهی برخی از فعالین اقتصادی به دنبال سوء استفاده از تسهیلات بانکی هستند و پولی که از بیت المال دریافت می کنند را در جای دیگر صرف می کنند، در این صورت پیگرد قضایی در انتظار افراد است.
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد- محمد حیدری: در روزهای اخیر صورت های مالی میان دوره ای 9 ماه منتهی به پایان آذر سال جاری منتشر شد. در این گزارش، قصد بر آن است که عملکرد بانک ها در حوزه درآمدهای ناشی از تسهیلات و سپرده گذاری بررسی شود ...
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان از بهره برداری 31طرح تعاونی با سرمایه گذاری 55 میلیارد تومان در دهه فجر امسال خبر داد.
کاهش محسوس تسهیلات حمایتی، کاهش بودجه ستاد ملی جمعیت، مشخص نشدن امتیازهای موضوع مسکن قانونی حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و روش های تأمین مالی آن، امکان هزینه حداقلی در امور زنان و خانواده ...
می متالز   ۸ ساعت پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
می متالز - یک مدیر شبکه بانکی کشور با اعلام اینکه تسهیلات فعلی خرید مسکن برای متقاضیان شهر های کوچک، مناسب است عملا به ناکارآمدی این تسهیلات در شهر های بزرگ و کلان شهر ها اشاره کرد.
می متالز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و بازار پول اتاق بازرگانی مشهد معتقد است تسهیلات تکلیفی نه تن ها تاثیر مثبتی بر اقتصاد نخواهد گذاشت؛ بلکه منابع مالی محدود بانک ها را به سمت بخش های غیرمولد می راند.
پول نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
بهزاد شیری مدیرعامل بانک در جلسه ارزیابی عملکرد اهداف کمی پایش و پویش دی ماه که در سالن همایش آموزش بانک برگزار شد، با بیان اینکه میزان وثیقه تعیین کننده سلامت بازپرداخت تسهیلات بانکی نیست، تصریح کرد: آنچه وضعیت پرونده های تسهیلاتی را شکل می دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۰    
مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: امسال اعتبار تسهیلات بانکی اداره کل از محل تبصره 18 مبلغ 620 میلیارد تومان و از محل صندوق امداد ولایت 50 میلیارد تومان که مجموعا 670 میلیارد تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اعطای تسهیلات 150 میلیون تومانی به هر یک از سربازانی که دوره های مهارتی را طی کرده و مدرک لازم را کسب کنند، خبر داد.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
در راستای توجه به حوزه مسئولیت های اجتماعی؛ در راستای توجه به حوزه مسئولیت اجتماعی و کمک به جامعه پزشکی کشور، بانک شهر با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تفاهمنامه همکاری مشترک امضاء کرد. ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: دکتر خورسندیان از طرح های صنعتی شرکت کیش مدیفارم و شرکت زمهریر کیش بازدید کرد. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، شرکت کیش مدیفارم (کیش استار سابق) به منظور تولید دارو جامد و نیمه جامد با اشتغالزایی 120 نفر تاسیس گردیده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مهدوی مطلق گفت: بانک ها برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه تبصره 16 با رویکرد جهادی عمل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های فارس گفت: کارآفرینانی که زمینه اشتغال برای زندانیان را فراهم کنند از معافیت مالیاتی برخوردار و به آنان وام کارآفرینی هم پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز بر ضرورت توجه و اهتمام بانک های عامل استان به کاهش درخواست های معوق تسهیلاتی تاکید کرد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
فعالان حوزه معدن در دیدار با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از خام فروشی، موانع بر سر راه سرمایه گذاری، تحریم ها و دشواری صادرات و بازاریابی، مشکلات ارائه تسهیلات بانکی به کارآفرینان و فعالان بخش معدنی، بروکراسی اداری ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سوال نماینده نیشابور از وزیر اقتصاد درباره علت عدم وجود یک سامانه شفاف و عمومی در خصوص بررسی و دریافت تسهیلات بانکی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی اعلام وصول شد. احمد نادری در جلسه علنی امروز (یکشنبه)مجلس یک مورد اعلام وصولی را به شرح زیر قرائت کرد: ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک کارآفرین در10 ماهه سال 1401، بیش از هزار و 477 میلیاردریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و342 میلیاردریال تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور (فاوا) از پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان نوپا و خطرپذیر استان سمنان خبر داد .
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک آینده با هدف حمایت از کسب وکار و تولید داخلی و امکان خرید آسان برای هم میهنان گرامی، طرح اعتباری طراوت را عرضه کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بانک آینده به منظور پاسخ گویی به نیازهای خُرد جامعه و با هدف ارائه تسهیلات آسان به سپرده گذاران و مشتریان حقیقی، تسهیلات طرح بهارانه ، مبتنی بر میانگین حساب های جاری را در بازه زمانی محدود، ارائه می کند. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی دو سوال ملی احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور و تعدادی دیگر از نمایندگان از وزیر اقتصاد را اعلام وصول کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: تا زمانی که بانک ها سلیقه ای در ارائه وام عمل کنند و دست از بنگاه داری برندارند این مشکلات حل نخواهد شد و اغلب مردم در این شرایط سخت اقتصادی از حداقل تسهیلات بانکی نیز برخوردار نمی شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور با اشاره به توجه ویژه دولت برای تسریع در خدمات رسانی به زلزله زدگان خوی گفت: تسهیلاتی در قالب های مختلف برای آسیب دیدگان از زلزله 5.9 ریشتری شنبه شب این شهرستان در نظر گرفته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از ایجاد 3000 فرصت جدید شغلی با اجرای 800 طرح در حوزه کشاورزی استان با اعطای 6000 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۱    
فرمانده انتظامی استان از اعطای تسهیلات یک میلیارد و 500 میلیون ریالی به سربازان مهارت دیده خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن البرز گفت: امکان پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی در سطح روستاهای البرز فراهم شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۵۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی از امروز (نهم بهمن) شرایط واردات طلا به کشور را تسهیل کرد. به گزارش ایسنا، طبق مصوبه بانک مرکزی که از روز جاری قابلیت اجرا دارد، تسهیلات متعددی برای واردات طلا به کشور فراهم شده است. ...
اکو فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت گفت: تسهیلات قرض الحسنه 60 میلیون ریالی به زائرانی که از تمکن مالی برخوردار نیستند و یا تعداد افراد خانواده آنها زیاد است پرداخت خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از پرداخت تسهیلات خرید ادوات کشاورزی در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی بهبود فضای کسب و کار وزارت اقتصاد گفت: تسهیلات و حمایت باید هدفمند باشد و تنها پرداخت تسهیلات کار ساز نخواهد بود.
تیک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شامگاه سه شنبه 4 بهمن مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و ابوالفضل نجارزاده ، سرپرست بانک ملی تفاهم نامه تامین مالی برای ساخت150 هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن را امضا کردند. ...
آنا / پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران از بخشودگی جریمه دیرکرد تسهیلات این بانک به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل وچهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اعیاد پر خیر و برکت ماه رجب، خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۶۷ سایت دیگر  
نقدینه -شرایط واردات طلا به کشور با مصوبه مورخ 9 بهمن 1401 بانک مرکزی تسهیل شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بر اساس این مصوبه که از روز جاری قابلیت اجرا دارد تسهیلات متعددی برای واردات طلا به کشور فراهم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی فارس گفت: تا کنون 80 میلیارد ریال یارانه برای کاهش سود تسهیلات اصلاح و توسعه باغ ها این استان، از محل اعتبارات کمک های فنی و اعتباری سال 1400 مصوب سفر ریاست جمهوری تخصیص داده شده است.
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
باتوجه به اینکه اخیرا تعدادی از بانک ها اعطای تسهیلات به مردم را متوقف کرده اند، مدیرعامل بانک پارسیان گفت: این اتفاق به دلیل کنترل تورم و ترازنامه بانک ها از سوی بانک مرکزی رخ داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: مبلغ تسهیلات تعویض مخزن CNG برای تاکسی های اصفهان به 7.5 میلیون تومان رسید.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان فارس گفت: از ابتدای سال جاری بیش از 400 نفر از زندانیان آزاد شده و به بانک های عامل برای دریافت وام های کارآفرینی معرفی شده اند و تاکنون تعداد قابل توجهی از زندانیان واجد شرایط از این تسهیلات بهره مند شده اند. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رییس بنیاد مسکن انقلاب از انجام برآورد خسارت زلزله خوی خبر داد و گفت: با تصویب تسهیلات و بلاعوض از سوی دولت، کار بازسازی واحدهای خسارت دیده آغاز می شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد گفت: ایثارگران عضو این صندوق می توانند از تسهیلات 500 میلیون ریالی با کارمزد چهار درصد برای یک دوره پنج ساله بهره مند شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت گفت: تسهیلات قرض الحسنه 60 میلیون ریالی به زائرانی که از تمکن مالی برخوردار نیستند و یا تعداد افراد خانواده آنها زیاد است پرداخت خواهد شد.