سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۸May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات»

می متالز   ۱۱ دقیقه پیش    
می متالز - مانده تسهیلات ریالی بانک ملت با رشد 41 درصدی از 282 به 398.3 هزار میلیارد تومان بالغ شد و خالص درآمد کارمزد هم با جهش 438 درصدی به 1.3 هزار میلیارد تومان رسید.
ایسنا   ۲۴ دقیقه پیش    
ایسنا/همدان مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصار الحسین(ع) استان همدان از تخصیص مبلغ 60 میلیارد تومان بعنوان تسهیلات قرض الحسنه طرح مشاغل کوچک و خانگی در سال گذشته و ایجاد سه هزار و 400 شغل خبر داد و گفت: این مبلغ امسال 15 تا 20 درصد افزایش خواهد داشت.
بویر نیوز   ۳۹ دقیقه پیش    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: محمدکریم آریا در نشست با رسانه ها به بخشی از اقدامات سازمان بهزیستی در راستای ارائه خدمات به جامعه تحت پوشش این سازمان گفت و به آماری نگران کننده ای از آسیب های اجتماعی پرداخت. ...
تحلیل بازار   ۵۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
در نشست شورای گفت وگوی استان خوزستان پیشنهاد شد که دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه تولید و اشتغال، یک کمیته مشترک برای هماهنگی و نظارت بر هزینه کرد درست تسهیلات تبصره 16 و 18 قانون بودجه اقدام کنند.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: هدف ما ایجاد فرهنگ کار و سوق دادن مردم به سمت کارهای کارگاهی و مشاغل خانگی است.
اقتصادگردان   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
روز نهم بهمن ماه سال 1400 اعطای وام بدون ضامن توسط بانک ها آغاز شد. سخنگوی دولت پیش از آن گفته بود که رئیس جمهور در جلسه روز 27 دی ماه به بانک ها دستور داد که نوع وثیقه گذاری وام های زیر 100 میلیون تومان را به گونه ای تغییر دهند تا مردم بتوانند بر مبنای اعتبارسنجی ...
کل بازپرداخت این وام با احتساب سود آن حدود یک میلیارد و 678 میلیون تومان خواهد بود. سود وام 700 میلیون تومانی حدود 978 میلیون تومان خواهد بود.
تدبیر و امید   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بانک ملی ایران به عنوان یکی از بزرگترین بانک های دولتی ایران همیشه جزء بانک های پیشقدم در زمینه ارائه تسهیلات تکلیفی دولت بوده و همواره اولین گام را در ارائه این گونه خدمات به مردم بر داشته است.
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
در حالی که اخبار حاکی از سالمندی جمعیت ایران تا 30 سال آینده هستند و این اتفاق آژیر خطر بحران پیری جمعیت را به صدا درخواهد آورد، به مناسبت هفته جمعیت، مسئول رئیس اداره جوانی جمعیت وزارت بهداشت در راستای تشویق مردم به فرزندآوری در جهت افزایش جمعیت ...
نهمین نمایشگاه گل و گیاه و گیاهان دارویی و ششمین نمایشگاه تخصصی تشریفات و تسهیلات ازدواج، دو نمایشگاهی هستند که به صورت همزمان طی روزهای 28 اردیبهشت تا یکم خردادماه در اصفهان برپا می شوند.
افراد می توانند از محل پس انداز و قرض الحسنه نظام بانکی، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را با دوره بازپرداخت 10 ساله دریافت کنند. این مبلغ در سال 1401 برای مرد های زیر 25 سال و خانم زیر 23 سال 150 میلیون تومان و همچنین برای سایر زوج های جوان 120 میلیون تومان تعیین گردیده است.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون بهداشت وزارت بهداشت با تاکید بر این که سالمندی جمعیت، یکی از بحران های جدی آینده ایران است، اظهار داشت: در قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده تسهیلات حمایتی بسیار مناسبی برای فرزند آوری فراهم شده است.
رئیس بنیاد مسکن گفت: در جلسه امروز شورای عالی مسکن از رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه درخواست پرداخت تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن روستایی را داشته ایم.
طلا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، با تغییرات صورت گرفته در این طرح، حداکثر مدت بازپرداخت، میزان تسهیلات اعطایی و تعداد جوایز جشنواره در قالب این طرح افزایش یافته است. ...
اعتدال   ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، دکتر مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور و رئیس هیات نظارت بر صندوق توسعه ملی در دومین همایش علمی صندوق ثروت ملی و عدالت بین نسلی، گفت: نظامنامه وصول مطالبات صندوق توسعه ملی باید تغییر کند. ...
پیام فوری   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت عزم خود را جزم کرده تا بازار اجاره را در محدوده رشد 15 تا 25 درصد کنترل کند؛ برنامه ای که طی دو سال گذشته نیز هدفگذاری شده بود اما به سرانجام مطلوب نرسید ...
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام گفت: فارغ التحصیلان مهارت آموز 14 مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام از تسهیلات اشتغالزایی و کارآفرینی پایدار برخوردار می شوند.
هزار و 800 میلیارد ریال تسهیلات به کارآفرینان در بخش های مختلف صنعتی، تولیدی، گردشگری و کشاورزی استان اردبیل پرداخت شده است.
همشهری   ۵ ساعت پیش    
افزایش قیمت مسکن، تورم عمومی و افزایش قیمت اقلام و کاهالای مصرفی روی قیمت اجاره بها تاثیرگذار است و آن را افزایش می دهد. چرا که بخشی از موجران ما، اجاره دار حرفه ای نیستند، از گرفتن اجاره بها ارتزاق می کنند و درآمد دیگری ندارند ...
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال منابع تسهیلات برای مشاغل خانگی 200 درصد افزایش یافته است.
شعبه یزد بانک توسعه صادرات در سال 1400 رقمی بیش از 821 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که از این رقم 326 میلیارد تومان (معادل 39 درصد) آن به شرکت های دانش بنیان پرداخت شده است.
تسه یا اوراق مسکن ابزاری مفید برای کسانی است که نیاز فوری به تسهیلات وام مسکن دارند. ارزش رقمی این اوراق باید دو برابر مبلغی باشد که فرد خواهان دریافت وام آن است. اما اگر فرد تمایلی به دریافت این وام نداشته باشد می تواند امتیاز خود را در بازار فرابورس به فروش برساند.
مرجع بررسی خدمات بانکی   ۵ ساعت پیش    
تا چندسال پیش دریافت وام میلیاردی از بانک ها برای عموم خیلی سخت بود. یعنی یا باید صاحب کسب وکار و فعالیت اقتصادی بزرگی بودید، یا جزو خوبان عالم(!) تا وام میلیاردی به تان روی خوش نشان بدهد. اما این روزها تورم و گرانی باعث شده تا تسهیلات میلیاردی هم به متقاضبان وام داده شود.
بر اساس جزئیات نامه وزیر راه و شهرسازی به رئیس کل بانک مرکزی، نظام بانکی باید از افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر تا پیش از فرا رسیدن مهلت قانونی خودداری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
گروه استان ها – مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: پرداخت تسهیلات بانکی به مالکان واحدهای مسکونی در بافت فرسوده برای نوسازی تحقق یافته و متقاضیان می توانند برای دریافت این وام اقدام کنند.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش    
گرگان- یازرلو، مدیر شعب بانک سپه گلستان از رشد 24 درصدی منابع بانک سپه استان خبرداد و گفت: 80 درصد تسهیلات پرداختی بانک سپه گلستان در سال گذشته در زمینه تولید و اشتغال بوده است.
رئیس کل بانک مرکزی گفت : بازپرداخت اقساط تسهیلات اعطایی صندوق توسعه ملی باید به صورت ارزی انجام شود تا امکان اعطای تسهیلات ارزی به پروژه های جدید حاصل شود.
مثلث آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها خبر خوش دولت برای جاماندگان یارانه جدید رئیسی | ثبت نام یارانه جدید آغاز شد افزایش شدید قیمت دلار | قیمت دلار در بازار امروز پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قزوین گفت: در سال گذشته 241 طرح در مجموع به میزان 15 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی را دریافت کردند.
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 27 اردیبهشت 1401 - 17 May 2022 بانک مرکزی با افزایش سقف فردی تسهیلات خرید یا ساخت مسکن اعضای هیات علمی دانشگاه ها به مبلغ 600 میلیون تومان و تسهیلات ودیعه مسکن اعضای هیات علمی به مبلغ 240 میلیون تومان موافقت کرد. ...
رئیس کل بانک مرکزی گفت : بازپرداخت اقساط تسهیلات اعطایی صندوق توسعه ملی باید به صورت ارزی انجام شود تا امکان اعطای تسهیلات ارزی به پروژه های جدید حاصل شود.
سازمان فناوری اطلاعات   ۷ ساعت پیش    
سهم کسب وکارهای فاوا در استان قم از تسهیلات وام اشتعال زایی مبلغ 37 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص ورود کالاهای اساسی به کشور و تسهیلگری گمرک با دکتر فرود عسگری معاون امور فنی و گمرکی گمرک کشور به صورت تلفنی گفتگو کرد. * سه میلیون و 110 هزار تن کالای اساسی در بنادر کشور داریم ...
افراد می توانند برای دریافت تسهیلات وام خودرو از طریق بانک ها یا شرکت های لیزینگ و خودروساز اقدام کنند. شرایط دریافت وام از هر یک از این نهادها به تبع متفاوت است و الزامات خاص خود را دارد ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بخشنامه ای به دانشگاهها از پرداخت بخشی از یارانه سود و کارمزد تسهیلات دریافتی دانشگاهها و بخش غیردولتی برای جبران کمبود ظرفیت خوابگاه خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم با بیان اینکه دولت قبل 2 برابر واریزی به صندوق توسعه ملی از آن برداشت کرد، گفت: تنها 15 درصد از منابع صندوق توسعه ملی به بخش خصوصی تخصیص داده شد که سه میلیارد دلار از این مبلغ معوق شده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار آبدانان گفت: به سرمایه گذاران و کارآفرینانی که در این شهرستان سرمایه گذاری کنند، بدور از هرگونه بروکراسی اداری و تشریفات زمین مورد نیاز و تسهیلات ارزان قیمت واگذار می شود.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مشهد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال منابع تسهیلات برای مشاغل خانگی 200 درصد افزایش یافته است.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مهدیزاده، مدیر واحد نمونه تولیدی کشوری گفت: با تدبیر مسئولان بهتر است واحدهای تولیدی موفق مشوق های مالیاتی، بیمه ای و تسهیلات بانکی ممتاز بگیرند.
مشاور عالی شرکت انرژی تجدید پذیر خراسان جنوبی گفت: عدم تخصیص تسهیلات ارزان قیمت، دلیل تکمیل نشدن پروژه نیروگاه بادی درح است.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فائزی از ادامه روند تقویت کسب و کارهای فرهنگی و هنری در قالب پرداخت تسهیلات خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کل بانک مرکزی گفت: ثروت بین نسلی در صندوق توسعه ملی باید ارزی باشد، یعنی سرمایه گذاری طرح ها و بازپرداخت تسهیلات به صورت ارزی باشد تا سرمایه صندوق توسعه ملی حفظ شود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی بر بازپرداخت تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی به صورت ارزی تاکید کرد.
روز نو   ۸ ساعت پیش   + ۱۵۶ سایت دیگر  
همچنین برحسب اطلاع رسانی های قبلی صورت گرفته، اقساط تسهیلات قرض الحسنه 10 میلیون ریالی کرونا از سرپرستان خانواری که این تسهیلات را دریافت کرده اند، کسر گردیده است.
گفتارنو   ۹ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد اظهار داشت: در فرایند اجرا و اختصاص کالا برگ قرار نیست کارت جدید برای افراد و مشمولان صادر شود و هر کارت و حساب بانکی این قابلیت را دارند که کالا برگ به آن واریز شود. ...
دانا   ۹ ساعت پیش    
زنگنه گفت: در راستای سیاست آزادسازی قیمت نهاده ها و همچنین برخی کالاهای اساسی توسط دولت، برای حمایت از تولیدکنندگان در این حوزه ها، خط اعتباری 70 هزار میلیارد تومانی تسهیلات ویژه برای کشاورزان، دامداران و مرغداران در نظر گرفته شده است.
فاخته نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
1401-02-27 08:47 به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری تسنیم ، با توجه به آزادسازی ارز واردات نهاده های دامی در راستای سیاست های مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها, قیمت نهاده های دامی افزایش یافت و در نتیجه میزان سرمایه موردنیاز تولیدکنندگان برای خرید نهاده افزایش یافت. ...
ایبنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
صالح آبادی گفت: بانک ها و صندوق توسعه ملی مشترکا و در کنار هم باید تلاش کنند تا بازپرداخت ها به صندوق به صورت ارزی باشد تا منابع ارزی صندوق بازگردد و مجددا صرف اعطای تسهیلات جدید به پروژه های آتی شود.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس به وزیر کشور لزوم اعطای تسهیلات برای تعویض تاکسی های فرسوده را متذکر شد.
جهانی پرس   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در مصاحبه با رادیو گفت وگو تاکید کرد که در صورت ادامه کوتاهی مدیران بانکی در اعطای تسهیلات کشاورزی، از کار برکنار شده و با آن ها برخورد می شود.