پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۲۲Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات»

روزنامه نوآوران   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد هرگونه افزایش سقف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه را از اختیارات بانک مرکزی عنوان کرد.
جماران   ۴۸ دقیقه پیش    
جی پلاس؛ ثبت نام اینترنتی هفتمین دوره تسهیلات وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و موظفین همسر تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری از 14 تا 31 مردادماه 1400 از طریق درگاه خدمات الکترونیک این صندوق به نشانی sabasrm.ir انجام می شود ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
ثبت نام اینترنتی هفتمین دوره تسهیلات وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و موظفین همسر تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری از 14 تا 31 مردادماه 1400 از طریق درگاه خدمات الکترونیک این صندوق به نشانی sabasrm.ir انجام می شود.
مرآت   ۱ ساعت پیش    
سال هاست که وقتی صحبت از اشتغال در استان سمنان می شود مسئولان از وام هایی که پرداخت شده صحبت می کنند حال آنکه ساختار مبتنی بر تسهیلات بانکی نمی تواند اشتغالی پایدار ایجاد کند.
قم پرس   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در گزارشی درباره بررسی وضعیت موجود بخش مسکن و ساختمان و سهم این بخش از اقتصاد کلان در یک دهه اخیر اعلام کرد سهم مسکن از تولید ناخالص داخلی حدود 6 درصد، از تشکیل سرمایه ثابت حدود 30 درصد ...
اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش    
بانک مرکزی در بخش نامه مصوب شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی را به بانک های مربوطه اعلام کرده است.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال تاکنون 93 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال با سود پایین به 272 مددجوی استان پرداخت شده است.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: سقف تسهیلات مسکن روستایی امسال دو برابر شده و به 100 میلیون تومان برای هر واحد مسکونی افزایش یافته است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/قم مدیر کل راه و شهرسازی در مورد میزان تسهیلات در طرح اقدام ملی مسکن خاطر نشان کرد: در ابتدای طرح اقدام ملی مسکن وام صد میلیونی در نظر گرفته شده بود امّا دو پیگیری افزایش مبلغ تسهیلات و دوم کاهش نرخ کارمزد و سود بانکی از سوی وزارت راه و شهرسازی صورت گرفت که مورد اول در شورای پول و اعتبار و ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - معاون امور اجتماعی بهزیستی شهرستان ری گفت: در دفتر زنان و امور توانمندسازی زنان بی سرپرست و خودسرپرست، فرزندان آنها تحت حمایت های مختلف در تسهیلات اشتغالزایی، توانمندسازی، خدمات نقدی و غیرنقدی قرار می گیرند و همه نیازهای آنان در شرایط نامناسب اقتصادی و اجتماعی دیده می شود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - نایب رییس بنیاد توانمندسازی گندمکاران ایران گفت که در نظر گرفتن تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای سرمایه در گردش به گندم کاران، زمینه رونق بیشتر تولید این محصول استراتژیک را فراهم خواهد کرد.
معاونت مسکن و ساختمان درگزارشی اعلام کرد علاوه بر تمدید قراردادهای اجاره در ایام همه گیری کرونا و موافقت ستاد ملی کرونا با پرداخت تسهیلات کمک ودیعه مسکن، راه اندازی نظام اجاره داری حرفه ای و ساماندهی مشاوران املاک از دیگر اقدامات در ساماندهی بازار اجاره است.
میزان   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهناز امامدادی در گفت وگو با میزان، در خصوص اقدامات دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی دولت دوازدهم، گفت: تابه حال 1 میلیون و 650 نفر واجد شرایط موفق به دریافت مجوز شروع به فعالیت در حوزه مشاغل خانگی شده اند که از این تعداد 772 هزار نفر تسهیلات دریافت کرده ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
افشار، عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان قارچ خوراکی ایران گفت: قطعی برق، مانع تراشی بانک کشاورزی برای اعطای تسهیلات و عدم تثبیت قیمت کمپوست از علل اصلی کاهش تولید قارچ و کمبود آن در بازار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
از آغاز پرداخت تسهیلات به واحدهای صادراتی، یعنی خرداد 99 تا آخر اردیبهشت امسال 352 فقره ثبت نام برای دریافت این تسهیلات انجام شده بود، اما 117 فقره به ارزش 1848 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صادراتی پرداخت شد، یعنی حدود 33 درصد متقاضیان موفق به دریافت این تسهیلات شدند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۸   + ۴۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخش نامه مصوب شورای پول و اعتبار مبنی بر افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی را به بانک های مربوطه اعلام کرده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۶   + ۵۰ سایت دیگر  
طبق برنامه بانک مرکزی قرار است علاوه بر معوقات بانکی، وضعیت ضمانت برای سایر تسهیلات، میزان درآمد، رفع تعهدات ارزی و چک برگشتی، بدهی مالیاتی، محکومیت مالی، جرایم رانندگی، بدهی گمرکی و ثبت سفارش وارداتی که منجر به واردات نشده است، به مولفه های اعتبارسنجی بانک ها اضافه می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سربیشه از شروع اولین طرح اشتغال در بخش صنایع دستی از محل تسهیلات نوبت دوم بنیاد برکت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۰۵    
سمنان-ایرنا- در مراسمی که به مناسبت آخرین روز مدیریت پنجم شهری روز چهارشنبه در شهرداری سمنان برگزار شد هفت دستگاه اتوبوس و یک دستگاه مینی بوس شهری به ارزش 300 میلیارد ریال که با تسهیلات بانک رفاه خریداری شده است تحویل شهرداری سمنان شد. ...
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی از تصویب 960 میلیارد تومان تسهیلات ریالی و 30 میلیون یورو تسهیلات ارزی ویژه استان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / راه امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
در راستای حمایت از تولید دام، موسسه اعتباری ملل به کلیه دامداری ها تسهیلات پرداخت می نماید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۱    
فرماندار شهرستان اردستان گفت: در قالب تفاهم نامه بین وزارت کار و سازمان برنامه و بودجه به 243 طرح اشتغال زایی در شهرستان اردستان بیش از 10 میلیارد و 555 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۹    
رئیس کمیته اقتصاد انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی از 250 میلیارد به 2 هزار میلیارد تومان اشاره کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه پنج ساله مجدد بین پست بانک ایران و سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور، دهیاری ها می توانند با رعایت سیاست ها و ضوابط اعتباری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و پست بانک ایران از خدمات مالی و تسهیلات این بانک استفاده کنند.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۵۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، این بانک سرمایه موردنیاز بنگاه های تولیدی برای پرداخت هزینه های کوتاه مدت خود اعم از حقوق و دستمزد کارکنان و هزینه های جاری نظیر آب، برق، گاز، خرید مواد اولیه، لوازم یدکی ...
تمدید قراردادهای اجاره در ایام همه گیری کرونا و موافقت ستاد ملی کرونا با پرداخت افزایش تسهیلات کمک ودیعه مسکن بخشی از اقدامات معاونت مسکن و ساختمان در بخش ساماندهی بازار اجاره است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۹    
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان با بیان اینکه طی سال گذشته 310 آرایشگاه زنانه در زنجان به علت رعایت نکردن محدودیت های کرونایی پلمب شد، گفت: دولت تسهیلات ارزان قیمت به آرایشگاه ها پرداخت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در چهار ماه امسال یک میلیارد و 213میلیون تومان تسهیلات به شرکت های عضو پارک علم و فن آوری گلستان پرداخت شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه - وزارت راه و شهرسازی از رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه مسکن به 18.7 درصد در سال 99 و سهم 33 درصدی مسکن در سبد خانوارهای ایرانی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی طی یک دهه اخیر سهم مسکن از تولید ناخالص داخلی حدود 6 درصد ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، این بررسی ها نشان می دهد که در بخش درآمد تسهیلات و سپرده گذاری نیز رشد قابل توجهی داشته و با افزایش6500 میلیارد ریالی 88 درصد رشد را ثبت کرده است. ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سیمان آبیک به عنوان بزرگترین تولیدکننده سیمان در خاورمیانه در سال های گذشته به دلیل تسهیلات و افزایش شدید هزینه های مالی با مشکلاتی همراه شده بود و در شرف ورشکستی بود با این حال سیمان آبیک در دو سال گذشته توانست علاوه بر تعمیرات موفق آمیز اساسی به اصلاح ساختار مالی خود بپردازد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۵    
بانک کشاورزی از ابتدای سال 1399 تا پایان تیرماه 1400 بالغ بر 6879 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت کرده است. به گزارش پیام فوری، این میزان تسهیلات از محل بند ب تبصره 16 به 15203 نفر از مددجویان پرداخت شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های استان خراسان رضوی گفت: تا پایان تیر 1400 تعداد 5286 فقره به ارزش 213 میلیارد و 380 میلیون ریال تسهیلات سهام عدالت از سوی بانک ملی ایران در خراسان رضوی پرداخت شده است.
چندی پیش برای حمایت از بازار سرمایه اعطای تسهیلات به شرکت های کارگزاری بلامانع شد و بانک مرکزی نیز اجرای این مصوبه را به بانک ها ابلاغ کرد، اما تاکنون بانک مرکزی درباره میزان تسهیلات پرداخت شده از سوی بانک ها در این زمینه پاسخی نداده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: تاکنون تعداد 651 واحد نانوایی استان مازندران به مبلغ بالغ بر 26 میلیارد تومان تسهیلات بهسازی و نوسازی دریافت کردند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
بانک مهر ایران از آغاز سال 1392 تا پایان 1399 تعداد 303هزار و 493 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ارزش بیش از 32هزار و 496 میلیارد ریال پرداخت کرده است ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: سقف تسهیلات ساخت مسکن و محلات بازآفرینی شهری خراسان شمالی افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت سیمان فارس نو از شرکت های تابعه شستا و سیتا علاوه بر اقدامات قابل توجه در حوزه فنی و بهبود مصرف انرژی در سه ماه نخست امسال توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 10 درصد در شاخص سود خالص رشد داشته باشد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بانک کشاورزی از ابتدای سال 1399 تا پایان تیرماه 1400 بالغ بر 6879 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون میزان تسهیلات پرداختی بانک در حوزه اشتغال پایدار روستایی و عشایری را 26 هزار میلیارد ریال اعلام نمود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۴۵ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در سال گذشته هم 217 هزار و 299 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ارزش 113 هزار و 355 میلیارد و 853 میلیون ریال به متقاضیان پرداخت کرده است که حدود یک چهارم تسهیلات پرداختی این بخش توسط نظام بانکی را شامل می شود.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
-رئیس پارک علم و فناوری ایلام از پرداخت 6 میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های دانش بنیان در ایلام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه های ورزشی خراسان جنوبی از ابتدای شیوع کرونا حدود 6 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی دریافت کردند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
نقدینه - بانک آینده به منظور حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از ویروس کرونا تاکنون بیش از 832 هزار و 376 میلیون ریال به صاحبان مشاغل آسیب دیده تسهیلات اعطا کرده است. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۳    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از پرداخت 22 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال طی سال گذشته در شهرستان جیرفت خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی کاشمر گفت: در بهار امسال 69 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به جامعه هدف پرداخته شده که نسبت به سه ماهه نخست پارسال40 درصد افزایش داشته است.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۴۶ سایت دیگر  
بیمارستان طالقانی تبریز از اقدام بانک آینده در خصوص اعطای تسهیلات با شرایط آسان به کادر درمان این بیمارستان در قالب طرح حمایت از فرشتگان سلامت ، قدردانی کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند(پانا) مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی از آغاز پرداخت تسهیلات مسکن روستایی با سقف 100 میلیون تومان خبر داد. علی اصغر آسمانی مقدم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت ...