پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۳:۰۹Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دریافت تسهیلات»

ایرنا   ۲۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی گفت: تسهیلات وام کمک ودیعه مسکن تا سقف یک میلیارد و 500 میلیون ریال برای مراکز استان ها از جمله مشهد ابلاغ شده و لازم است مستأجران ثبت نام را انجام دهند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام 2 هزار زوج را برای دریافت تسهیلات درمان ناباروری معرفی کرده است.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از مذاکره با مسئولان بانک مسکن برای اخذ تسهیلات در قالب ساخت و رفاهیات دانشگاهیان خبر داد.
رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه از سال 99 تاکنون بیش از 58 هزار و 625 نفر در استان زنجان برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن ثبت نام کردند، گفت: از این تعداد 14هزار و 115 نفر در استان موفق به اخذ بیش از 461 میلیارد تومان وام ودیعه مسکن شدند.
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم از ابلاغ و تخصیص تسهیلات وام کمک ودیعه مسکن تا سقف 150 میلیون تومانی برای مراکز استان ها از جمله قم خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دفتر پایش طرح های نهضت ملی مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است، از تمام متقاضیانی که برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند تنها با 29.4 درصد قرارداد امضا شده است. به این ترتیب بخش بزرگی از تقاضای تسهیلات ودیعه مسکن، بی جواب مانده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی، تا پایان امسال یک میلیون متقاضی نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها زمین رایگان جهت ساخت مسکن دریافت می کنند. به گزارش صبح ساحل، نوسازی بافت فرسوده نیز بخشی از برنامه نهضت ملی مسکن است که در این برنامه، مسکن به صورت خودمالکی ساخته می شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : از ابتدای فعالیت دولت، اعطای تسهیلات خرد در دستور کار وزارت اقتصاد و بانک مرکزی قرار گرفت. به موجب این موضوع، زیرساخت های زیادی برای تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات خرد به خانوارها ایجاد شد که از مهم ترین آنها ایجاد سیستم اعتبار سنجی مناسب و همچنین احراز هویت بود ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن باید قرارداد توسط مالکان و مستاجران در سامانه خودنویس ثبت و قرارداد کد رهگیری رایگان دریافت شود. پیش از انعقاد قرارداد، اطلاعات واحد مسکونی باید در سامانه املاک و اسکان به ثبت برسد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گفته معاون اتاق اصناف ایران متقاضیان دریافت تسهیلات اعتباری 20 میلیون تومانی می توانند با مراجعه به سایت عید تا عید درخواست دریافت تسهیلات را ثبت کنند و مشمول دریافت این تسهیلات شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
19 باغدار جویباری برای دریافت تسهیلات اعتباری اصلاح و توسعهٔ باغها به بانک عامل معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۰   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آمارهای پرداخت تسهیلات ودیعه اجاره مسکن حاکی است که از یک میلیون و 296 هزار و 915 متقاضی حائز شرایط برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن، بانک ها با 381 هزار و 763 متقاضی برای پرداخت تسهیلات قرارداد امضا کردند.
بانک کار آفرین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
در راستای عمل به تعهدات و الزامات بانک مرکزی، در یازده ماهه نخست سال 1402، بانک کارآفرین به بیش از 5هزار نفر تسهیلات ازدواج و فرزندآوری اعطا کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۶:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : معاون حمل و نقل شهرداری تهران در مورد معطل ماندن پرداخت بخشی از اوراق مشارکت متروی تهران برای سال 1401 تاکید کرد که اوراق ضمانتی برای دریافت تسهیلات از بانک شهر برای ساخت 630 واگن از محل فاینانس بوده و در تعامل با بانک عامل نیز این مشکل در حال رفع است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۸    
دبیر کمیسیون ملی برند وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در تلاش هستیم تا برندها برای صاحبان آنها در بانک ها به عنوان وثیقه در ازای دریافت تسهیلات در نظر گرفته شود
عصر بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
متقاضیان دریافت تسهیلات بانک مسکن که سفته جزء وثایق و تضمینات آن قرار دارد، می توانند نسبت به جایگزینی سفته کاغذی با سفته الکترونیکی اقدام کنند.
از مزایای به روز شدن دارایی شرکت ها با تجدید ارزیابی، افزایش ظرفیت دریافت تسهیلات از بانک ها یا تامین مالی از طریق انتشار اوراق بدهی در بازار سرمایه است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۳۸    
از شرایط سخت دریافت وام مددجویی تا چشم انتظاری برای دریافت تسهیلات نوسازی موضوعاتی است که شما شهروندان با سامانه 162 در میان گذاشتید
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
دیجی پی و بانک گردشگری تفاهم نامه همکاری امضا کردند و به این ترتیب بانک گردشگری هم به جمع تأمین کنندگان مالی سرویس دریافت تسهیلات دیجی پی پیوست.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در راستای فعالیت های امور رفاهی فرهنگیان، ارائ تسهیلات، به خصوص پرداخت وام مرابحه طی دو سال اخیر در استان اصفهان به صورت ویژه پیگیری شده است؛ فرهنگیان بدون مراجعه به بانک و از طریق فضای مجازی نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ساری گفت: کشاورزان برای اصلاح و توسعهٔ باغ ها و دریافت تسهیلات کمک های فنی و اعتباری بیش از 6 میلیارد ریال به بانک عامل معرفی شدند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یحیی ابراهیمی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: متاسفانه تولیدکنندگان دارویی در کشور کارشان به طور جدی مختل شده است و برخی از آن ها در مسیر ورشکستگی قرار گرفته اند. از یک طرف، ارز ترجیحی برای واردات دارو حذف شده است و از سوی دیگر، این تولیدکنندگان از دریافت تسهیلات بانکی هم محروم شده اند ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۲    
چکنو امن ترین و جدیدترین روش نفل و انتقال پول در بانک صادرات ایران، ابزاری برای دریافت تسهیلات خرید امن شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: زمین 50 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در استان تامین شده و در مرحله انعقاد قرارداد هستند. محمد خانچی روز چهارشنبه در نشست با بانک های خوزستان در سراسری استانداری خوزستان بیان کرد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده یزد در مجلس همچنین ضمن انتقاد نسبت به حذف یارانه برخی از خانوارها، گفت: بعضی افراد، برای حل مشکلات زندگی خود، اقدام به دریافت تسهیلات بانکی کرده، ولی در زمان آزمون وسع و سنجش میزان دارایی ها این وجه در حساب شخصی آنها وجود داشته. بنابراین همین موضوع سبب حذف یارانه فرد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: امسال متقاضیان هفت هزار واحد مسکونی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل استان معرفی شدند که از بانک ها انتظار می رود پرداخت تسهیلات مسکن را تسریع دهند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان سهمیه استان در طرح تفاهم نامه احداث مسکن مددجویی را 750 واحد اعلام کرد و افزود: تاکنون 714 واحد به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات معرفی شده اند و 48 واحد نیز به بهره برداری رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان از معرفی 74 طرح مشاغل خانگی و صنایع دستی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل استان خبر داد.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: کارشناس امور بانکی گفت: اعتبارسنجی شیوه روز دنیاست و بانک ها و دریافت کنندگان تسهیلات به آن نیاز دارند. به گزارش بانک مردم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس آمار، تاکنون 881 هزار و 190 متقاضی به بانک ها برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن معرفی شده اند که از این تعداد تا به امروز 374 هزار و 420 فقره تسهیلات پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۸    
ساری-ایرنا- معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه میانگین کشوری دریافت تسهیلات ازدواج 75 درصد گفت: متوسط دریافت این نوع تسهیلات در مازندران 79 درصد و به عبارتی چهار درصد بالاتر از میانگین کشوری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۸    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: اکنون پنج هزار و 314 زوج استان در نوبت دریافت تسهیلات ازدواج هستند و درخواست داریم بانک های عامل به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۱    
گروه کسب و کار: خرید قسطی موتور سیکلت با بازپرداخت 60 ماهه و بدون پیش پرداخت. در این مطلب با سایت ها و فروشگاه های اینترنتی موتور سیکلت آشنا خواهیم شد و شرایط دریافت تسهیلات هر کدام را بررسی خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس آمار ارائه شده از سوی دفتر طرح ریزی و پایش طرح های مسکن، بیش از یک میلیون و 268 هزار متقاضی حائز شرایط دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن شناخته شدند و تاکنون بانک ها، تسهیلات 374 هزار و 420 نفر متقاضی را پرداخت کرده اند.
بر اساس آمار ارایه شده از سوی دفتر طرح ریزی و پایش طرح های مسکن، بیش از یک میلیون و 268 هزار متقاضی حائز شرایط دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن شناخته شد و تاکنون بانک ها، تسهیلات 374 هزار و 420 نفر متقاضی را پرداخت کرده اند.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۸۹ سایت دیگر  
استفاده از چکنو بانک صادرات ایران برای دریافت تسهیلات خرید دین عملیاتی شده و صاحبان کسب و کار می توانند برای بهره مندی از این تسهیلات از چکنو های واگذاری خود استفاده کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۲    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: صف دریافت تسهیلات قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در استان تا پایان امسال بایستی حذف شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: صف دریافت تسهیلات مرتبط با قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این استان باید تا پایان سال جاری به صفر برسد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۸    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان با بیان اینکه سرمایه لازم و کافی برای ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان وجود ندارد و تاکنون 100 پرونده همراه با طرح توجیهی به دستگاه های مختلف جهت دریافت تسهیلات معرفی شده اما عملیاتی نشده اند ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد سعدی مهلت ارسال مدارک متقاضیان دریافت تسهیلات حمایتی برای پایان نامه ها و رساله های مرتبط با رشته آزفا را تا 15 اسفندماه تمدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
692 نفر از عشایر خراسان جنوبی برای دریافت تسهیلات طرح افزایش تولید گوشت قرمز به عشایر به بانک های عامل معرفی شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دارندگان دستگاه کارتخوان با شرکت در جشنواره پذیرنده ملی، هر ماه فرصت برنده شدن 10 کمک هزینه 1 میلیارد تومانی خرید خودرو را داشته باشید. همچنین، با امکان دریافت تسهیلات 5میلیارد تومانی یا وام قرض الحسنه 200میلیون تومانی بدون سود و کارمزد، این جشنواره فرصت های فوق العاده ای برای شما فراهم می کند ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۱    
معاونت مالی و اقتصادی چدن سازان گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته برای سال آینده در کنار دریافت تسهیلات بانکی بخش قابل توجهی از منابع مورد نیاز شرکت ازطریق اوراق گام تامین خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : آمارهای به روز شده بانک مرکزی نشان می دهد که در ده ماه ابتدایی سال جاری، سهم تامین سرمایه در گردش کسب وکارها از کل تسهیلات پرداخت شده شبکه بانکی به 75درصد می رسد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: 1914 پرونده اشتغال و خودکفایی جهت بهره مندی از تسهیلات اشتغالزایی به بانک های عامل معرفی شده اند که همچنان در نوبت دریافت تسهیلات می باشند.
نایب رئیس کمیسیون مالیات، کار و تأمین اجتماعی اتاق بازرگانی ایران یکی از مهم ترین دلایل بی میلی بانک ها برای پرداخت تسهیلات بانکی را نبود برخورد با بانک های متخلف دانست و گفت: بانک ها سهم های تعیین شده برای بخش های مختلف اقتصادی به ویژه تولیدات فناورانه در دریافت تسهیلات را رعایت نمی کنند.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۳   + ۶۶ سایت دیگر  
تهران(پانا) - بانک مرکزی اعلام کرد مبلغ تسهیلات پرداختی بانک ها طی 10 ماهه سال 1402 به 4 هزار و 308 هزار میلیارد رسیده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته معادل 26.9 درصد افزایش داشته که سهم بخش خانوار با احتساب کارت های اعتباری اعطا شده به 20.1 درصد کل تسهیلات پرداختی افزایش یافته است ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون 871 مورد پروانه ساختمانی صادر شده از شهرداری ها جهت دریافت تسهیلات نوسازی بافتهای فرسوده در استان ایلام تشکیل پرونده داده اندو تا این لحظه تسهیلات به 272 واحد مسکونی در قالب 77 پروژه پرداخت شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شورای نگهبان افزایش 59 و 67 درصدی انواع وام ازدواج و رشد حدود 30 درصدی مبلغ انواع تسهیلات فرزندآوری را تصویب کرد. اما چرا متقاضیان این تسهیلات باید نگران این افزایش باشند؟
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۷    
نقدینه- شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان( هلدینگ فناپ) بابت دریافت تسهیلات از بانک ملی ایران، 3.4 درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد متعلق به خود را به وثیقه گذاشت. ...