چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۰:۵۱Oct 2020 28

جدیدترین‌های «بهزیستی»

سازمان بهزیستی کشور   ۴ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی مدیرکل بهزیستی به همراه جمعی از معاونین و کارشناسان با حضور در دفتر فرمانده ناحیه انتظامی کرمان با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
شفا آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر  
با مطالعات مرکز تحقیقات ژنتیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ماهیت و ژنتیک دقیق ویروس کووید 19 در کشور شناسایی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۵ ساعت پیش    
صبح روز دوشنبه مورخ 5 آبان ماه جلسه هم اندیشی ستاد مبارزه با بیماری کووید 19 با حضور مدیر کل اداره بهزیستی استان البرز، دبیر کمیته پیشگیری از بیماری های واگیردار و سایر اعضاء جلسه در دفتر مدیر کل برگزار گردید.
امروزه کاردرمانی با تکیه بر حفظ حرمت انسانی و توجه به اصل توانایی های موجود افراد پس از بروز اختلال و معلولیت با استفاده از روش های نوین و دانش کاربردی و تسهیل عملکردهای روانی - عاطفی فرد دارای معلولیت و خانواده در ارتقاء و تثبیت نظام سلامت و رشد کیفی زندگی فرد و جامعه تاثیر بسزایی داشته ...
اشکذر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بهزیستی با اجرای طرح های غربالگری شنوایی نوزادان در بدو تولد و بینایی کودکان زیر 6 سال توانسته از ناشنوایی 42 کودک و نابینایی 320 کودک پیشگیری کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: نیکو و شایسته خواهد بود که مبتلایان بهبود یافته از بیماری کرونا به شکرانه سلامتی پلاسمای خون خود را به سازمان انتقال خون اهداء کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۷ ساعت پیش    
عصر روز ششم آبان ماه با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) محمد مخبر ، دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان ، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان گیلان محمد کرمی از منازل تکمیل شده خانواده های دارای دو معلول در مسکن مهر رشت بازدید شد
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان بوشهر گفت: پنج هزار قطعه از پازل همدلی سازمان بهزیستی کشور توسط خیران این استان بوشهر خریداری و تامین شد.
نقدینه   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه -شرکت بیمه البرز در پی شیوع کرونا در اقدامی خیرخواهانه و در قالب" پویش مومنانه"، چهار هزار عدد ماسک و بیش از یک هزار کیلوگرم مواد غذایی به ارزش 400 میلیون ریال به مراکز نگهداری ایتام و معلولان تحت سرپرستی سازمان بهزیستی استان تهران در تهران، شمیرانات، ری، رباط کریم و دماوند اهدا کرد. ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: از آغاز پویش پازل همدلی تاکنون بیش از سه هزار پازل در این استان توسط مردم و خیرین خریداری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
گروه استان ها- مدیرکل بهزیستی استان البرز از اجرای طرح غربالگری برای 56 هزار کودک این استان در سالجاری خبر داد.
همزمان با گرامیداشت هفته جهانی عصای سفید از روشندلان موفق تحت حمایت اداره بهزیستی در شهرستان ملارد تقدیر شد.
همزمان با گرامیداشت هفته ناجا رئیس اداره بهزیستی با حضور در فرماندهی نیروی انتظامی از فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی تقدیر نمود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو هیات علمی گروه آموزشی کاردرمانی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: تکنیک های کاردرمانی برای کودکان دچار فلج مغزی CP به تسهیل مراحل رشد حرکتی کودک (مانند نشستن، سینه خیز تا راه رفتن و کسب توانایی استفاده از پله) به عنوان شاخص های اصلی استقلال در عملکرد کودک کمک می کند.
شادا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان بهزیستی و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار شد.
سفیر افلاک   ۱۰ ساعت پیش    
کریمیان، معاون بهزیستی لرستان گفت: 140 مهد کودک در لرستان فعالیت خود را در فضای مجازی ارائه می دهند، 111 مهد مرخصی گرفتند و 12 مهد تعطیل شد.
حامیان ولایت   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: تعدادی از ملک مهدهای کودک استیجاره ای است از این رو صاحبان آن ضرر کرده و حدود 40 تا 50 مهدکودک به صورت موقت تعطیل شدند تا روال به شرایط عادی بازگردد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۶    
دکتر والی اله نصر سرپرست اداره کل بهزیستی استان اصفهان در مصاحبه با سیمای مرکز اصفهان، "طرح پازل همدلی" را تشریح کرد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاونان جدید تحقیقات و آموزش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی معرفی شدند و با مصوبه هیات رئیسه دانشگاه، ستاد کرونا در این دانشگاه تشکیل می شود.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان یزد طی حکمی بتول کریمیان را به سرپرستی بهزیستی شهرستان بافق منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان یزد؛ علی محمد عطابخش طی حکمی بتول کریمیان را به عنوان سرپرست اداره بهزیستی شهرستان بافق منصوب و از زحمات محسن خوشگذران ریاست پیشین بهزیستی بافق تقدیر کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری می گوید: مجلس یازدهم می خواهد از جیب فقرا 15 هزار میلیارد تومان برداشت کند و این پول را ببرد بین اقشار مختلف مردم توزیع نماید تا محبوبیت کسب کند! آنها می خواهند از محل دارایی های طبقه کارگر ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۳    
زنجان |مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه تحصیل برای دانشجویان معلول و محروم تحت پوشش بهزیستی در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان رایگان است افزود : تفاهم نامه همکاری های آموزشی و پژوهشی بین بهزیستی و دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان منعقد شد .
فرمانداری بوئین میاندشت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۲    
هدف ازبرگزاری این کارگاه اموزشی،آگاهی بخشی،مدیریت استرس واضطراب بانوان درشرایط کرونا است. شیوع ویروس کرونا موجب بروز تاثیرات نامطلوب روحی، روانی ،جسمی واجتماعی بر تمام اقشار جامعه به ویژه بانوان گردیده است ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خیرین استان چهارمحال و بختیاری با کمک به جذب مشارکت بیش از 623 میلیونی به جامعه هدف بهزیستی در پویش ایران همدل کمک کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات ژنتیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به سرپرستی دکتر حسین نجم آبادی، همگام با مراکز علمی بین المللی، ماهیت و ژنتیک دقیق ویروس کووید 19 را شناسایی کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۱    
یکی از مراکزمشاوره و خدمات روانشناختی تحت نظارت اداره بهزیستی پاکدشت با اداره آموزش و پرورش در افتتاحیه کانون یاری گران زندگی همکاری گسترده ای را به انجام رساند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۳    
ایزدپور گفت : بمنظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در اداره کل بهزیستی استان سمنان تماس تلفنی مدیرکل با توانخواهان با نام طرح بر خط اجرایی شده است
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ستاری گفت: تاکنون 20 درصد سهمیه استان اردبیل در طرح پازل همدلی توسط خیرین تامین شده است و امیدواریم با مشارکت خیرخواهانه مردم نودوست استان بتوانیم بقیه پازل های این طرح برای خرید مایحتاج دوران تحصیلی دانش آموزان مددجوی بهزیستی را نیز تامین کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۷    
سرپرست معاونت امور اجتماعی بهزیستی استان هرمزگان گفت: در شش ماهه اول سال جاری در مراکز شبانه روزی ساماندهی کودکان کار و خیابانی و مرکز روزانه حمایتی- آموزشی کودک و خانواده ، دو هزار خدمت تخصصی به کودکان کار و خیابانی ارائه شده است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بهزیستی شهرستان کرج گفت: مناسب سازی معابر و ادارات این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گیلان - مدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 36 هزار کودک 3 تا 6 ساله تحت پوشش غربالگری بینایی در استان قرار گرفتند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک گفت: زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی قرچک با حضور در نمایشگاه بانوان کارآفرین صنایع دستی خود را عرضه کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۷    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، گفت: خانواده اعضای هیئت علمی، ممتازین ورزشی، دانشجویان قاری و حافظ قرآن، دانشجویان دارای بیماری خاص، تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و دانشجویانی که در حین تحصیل ازدواج کرده باشند براساس ضوابط و بخشنامه مربوطه ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۲    
روانشناسی و مشاوره زرد دارد تیشه های عمیقی را بر ریشه سلامت روان این جامعه می زند. تمرکز بالای این ویروس را هم باید در شبکه های اجتماعی مشاهده و ملاحظه کرد. اقدامات پیشگیرانه، جرم انگارانه و ...، سازمان های متولی (وزارت بهداشت، بهزیستی و ...) و نظام روانشناسی و انجمن های علمی فعال در این حوزه چیست؟
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۰    
مرصاد نیوز: رئیس اداره بهزیستی سرپل ذهاب گفت: مشاوره تلفنی بهزیستی با شماره تماس 1480 خدمتی تخصصی ، مفید ، سریع در دسترس و رایگان برای نیازمندان به مشاوره است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۰    
مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان با صدور بیانیه ای هفته پدافند غیرعامل را گرامی داشت.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هرگاه در استان سمنان صحبت از میزان اشتغال زایی می شود مسئولان از استانداری و صنعت معدن تا بهزیستی و جهاد و کمیته امداد آمار تسهیلات بانکی شان را مطرح می کنند اما آیا به واقع می توان گفت ارائه تسهیلات بهترین راه ایجاد اشتغال است؟
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۷    
بهزیستی استان تهران در نظر دارد واحدهای تحت پوشش خود را از طریق انعقاد قرارداد اجاره، واگذار نماید. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاع و ثبت نام به سامانه تدارکات الکترونیک دولت(ستاد) به نشانی Setadiran ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه فعالان اجتماعی حصه روز گذشته با اعضای کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای شهر و معاون اداره کل بهزیستی استان اصفهان برگزار شد تا نقش فعالان بومی در حل مشکلات بیش از گذشته تقویت شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: طرح واکسیناسیون پرسنل مراکز بهزیستی کرمانشاه علیه ویروس آنفولانزا با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و بر اساس برنامه در حال انجام است و تا پایان هفته جاری 600 مددجوی دیگر از مزایای این طرح برخوردار خواهند شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور پیشگیری بهزیستی آذربایجان شرقی، گفت: خط ملّی اعتیاد دارای بانک اطلاعاتی از مراکز دارای مجوز از سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت است که با توجه به شرایط اقلیمی، استانی و نزدیکی به محل سکونت یا کار افراد مناسب ترین مرکز را به تماس گیرندگان معرفی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
صدای مشاور 1480 مشاوره تلفنی سازمان بهزیستی است. خدمت تخصصی که بعد از شیوع کویید 19 مورد اقبال مردم قرار گرفت و مردم سؤال های خود را برای کنترل اضطراب از این صدای مشاور می پرسیدند. تماس هایی که چندی پیش با مضمون بالا گرفتن اختلافات خانوادگی در صدر اخبار قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: 38 مرکز و دفتر مشاوره و خدمات روانشناختی حضوری دولتی و غیردولتی و 2 مرکز سلامت روان در سطح استان فعال است که 17 مرکز آن به صورت تخصصی در زمینه های خانواده، کودکان با نیازهای ویژه، تحصیلی - تربیتی، کودک و نوجوان و سلامت جنسی خدمات ارائه می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سعید آرام گفت: کودکانی که برای به فرزندخواندگی انتخاب می شوند، شرایط خاصی دارند به این معنا که مجوز واگذاری فرزند از سوی قوه قضاییه صادر شده، زیرا کودک فاقد سرپرست است و حضانت آن با سازمان بهزیستی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان قزوین گفت: 70 واحد مسکونی از ابتدای سال جاری به مددجویان بهزیستی استان قزوین تحویل داده شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
در شرایط فعلی رهن کامل برای اجاره مسکن در محله های پایین شهر تهران دستِ کم به 50 تا 60 میلیون تومان می رسد. همچنین قیمت مسکن نسبت به سال گذشته افزایش 100 درصدی را تجربه کرده است ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۶    
سپهرغرب، گروه خبر- آذین رضایی : سخنگوی بهزیستی استان همدان گفت: دو پویش ایران همدل و پازل همدلی برای کمک به خانواده های زیر پوشش بهزیستی و کمیته امداد پیش بینی شده است. ...