جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۴:۳۳Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توانبخشی»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ دکتر فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران ، قلندری معاون امور توانبخشی بهزیستی استان و رئیس اداره بهزیستی شهرستان رامسر از مرکز درمان و توانبخشی بیماران روانی مزمن امید آسایش خزر شهرستان رامسر بازدید بعمل آورد و نحوه ارائه خدمات را بررسی و ارزیابی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۷:۲۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ دکتر فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران ، عبدالرضا قلندری معاون توانبخشی بهزیستی استان از مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی سالمندان (بانوان) حاج رحیم مشایی در شهرستان رامسر بازدید کردند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۸    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان مرودشت جلسه ای تحت عنوان آموزش به تسهیلگران با حضور کارشناس توانبخشی مبتنی بر جامعه و انجمن CBR و تسهیلگران تابعه شهرستان مرودشت در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۳:۴۳    
به گزارش رسیده از روابط عمومی بهزیستی استهبان: کارشناس حوزه اشتغال و توانبخشی از راه اندازی جایگاه پرورش اسب و تربیت سوارکار در شهرستان توسط فرازی توانمند دارای معلولیت و کارآفرین بازدید شد. . . انتهای پیام: آمنه عوض پور
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۷    
در روز چهار شنبه دوم تیر ماه 1400 نادری مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان، مظفری مدیرکل بنیاد مستضعفان به همراه مشاورین مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با حفظ فاصله گذاری اجتماعی به دیدار عزیزان جانباز مستقر در مرکز فرهنگی و توانبخشی شهید مطهری رفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۶    
فراخوان عمومی تاسیس مراکز شبانه روزی توانبخشی و درمانی بیماران روانی مزمن به متقاضیان واجد شرایط در شهرستان لنگرود
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۱    
گفتگوی اختصاصی زندگی آنلاین با پروفسور کامران آزما، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی گفت: زخم بستر در صورت تشخیص و درمان به موقع قابل درمان است و نباید به مراحل حاد و خطرناک برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس بهزیستی شهربابک گفت:مجتمع مس شهربابک در تامین بخشی از نیاز جامعه هدف بهزیستی شهربابک برای تامین وسایل کمک توانبخشی مشارکت داشته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۹    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، در این نشست، امین شاهرخی به تشریح فعالیت ها و برنامه های این سازمان پرداخت و به سوالات خبرنگاران حاضر در حوزه های اجتماعی، توانبخشی و پیشگیری پاسخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی از همه دانشجویان دانشگاه دعوت کرد، جهت ارائه پروپوزال پژوهشی در کلیه محورهای مرتبط با رشته های توانبخشی و سلامت اجتماعی در قالب پروپوزال مورد تایید دانشگاه، تا تاریخ 31 مردادماه 1400 اقدام کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جشن میلاد امام رضا (ع) در مرکز توانبخشی تحت نظارت بهزیستی سپیدان جهت بهبودی وضعیت روانی توانخواهان و کارکنان برگزار شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۵    
نصف جهان/ مرضیه غفاریان: همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و در تداوم برنامه های سفر مهندس سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به استان اصفهان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان تهران گفت: به دنبال ایجاد مراکز اقامت موقت برای نگهداری پاره وقت معلولان و سالمندان هستیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۳    
در اولین روز از تیرماه و همزمان با میلاد حضرت امام رضا(ع) دکتر قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از موسسه خیریه و مرکز جامع توانبخشی عمل در منطقه شمیرانات بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در اولین روز از تیرماه و همزمان با میلاد حضرت امام رضا(ع) دکتر قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از موسسه خیریه و مرکز جامع توانبخشی عمل در منطقه شمیرانات بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی مراکز موقت نگهداری معلولان و سالمندان از یک روز تا یک ماه توسط بهزیستی استان تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مراسم افتتاح پروژه های عمرانی، فرهنگی و توانبخشی در استان های تهران، اصفهان و یزد روز سه شنبه اول تیرماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: 10 خانه حمایتی کوچک بهزیستی مبتنی بر مردم و در بستر اجتماع برای سالمندان در این استان فعال است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم افتتاح پروژه های عمرانی، فرهنگی و توانبخشی در استان های تهران، اصفهان و یزد روز سه شنبه اول تیرماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۳    
فاش نیوز - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با گروهی از جانبازان ورزشکار در مجتمع توانبخشی بقیةالله دیدار کرد. به گزارش خبرنگار ما، دراین مراسم که در شب میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) و با حضور جانبازان ورزشکار باشگاه جانبازان شهید (در ورزشگاه ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی دو روزه " ساخت عروسک نمایشی (ماپت) و کاربرد آن در مراکز توانبخشی"در تاریخ های 2/4/ 1400و 1400/4/3ویژه مربیان هنری مراکز روزانه توانبخشی و خانه های کوچک منطقه غرب گیلان از ساعت 8/30 الی 13ظهر در شهرستان انزلی برگزار خواهد شد ...
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۶    
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 01 تیر 1400 - 22 June 2021 نتایج انتخابات الکترونیکی شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام شد. به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی ایران ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز دوشنبه 31 خرداد در جمع جانبازان ورزشکار مرکز توانبخشی نشاط (بقیةالله) ضمن تشریح اقدامات یک سال گذشته بنیاد برای حل مشکلات ایثارگران، از خدمات درمانی ویژه به برخی گروه های جانبازی از تیر ماه سال جاری خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز دوشنبه مورخ 31 خردادماه 1400 دفتر معاضدت قضایی با حضور نواب رئیس کانون وکلای مرکز، رئیس اداره معاضدت، مدیر کل حقوقی سازمان بهزیستی، رئیس مرکز بهزیستی و تعدادی دیگر از مسئولان سازمان و وکلای معاضدتی، در مرکز توانبخشی اسما واقع در یوسف آباد تهران برای اولین بار افتتاح شد.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: مراسم کلنگ زنی مرکز توانبخشی هلال احمر منوجان امروز با حضور آقایان محمد فلاح مدیرعامل گهرزمین، رضا فلاح مدیر عامل جمعیت هلال احمر، احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پروش استان، امام جمعه، فرماندار و شهردار منوجان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی ، طرح توانمندسازی معلولان بینایی، شنوایی، ضایعه نخاعی و سالمندان معلول از اول تیرماه در 8 شهرستان استان خراسان رضوی اجرایی می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گفته ی سرپرست بهزیستی خراسان رضوی، توانبخشی، یکی از مهم ترین بخش های سازمان بهزیستی است و بهترین، دشوارترین و مهم ترین خدمات بهزیستی در این بخش انجام می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
84.4 درصد از مقیمان بالای 18 سال و پرسنل مراکز شبانه روزی نگهداری و توانبخشی بهزیستی استان بوشهر در مقابل کرونا واکسینه شده اند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معلولان با قلبی آکنده از مهربانی میزبان خدام رضوی بودند و با حرکات دست خودشان و بوسه باران کردن پرچم رضوی نشان دادند ارادت ویژه ای به حضرت ثامن الائمه(ع) دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان توانبخشی رفیده گفت: طبق استاندارد باید 8 هزار تخت توانبخشی داشته باشیم اما این تعداد به 82 تخت در کل کشور محدود شده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: پژوهشگران کمیته ساماندهی تحقیقات کووید-19 و دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، با انجام یک مطالعه میزان پذیرش واکسن کووید-19 در استان تهران را بررسی کردند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۲۲:۰۴    
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: امسال حداقل یک میلیون نوآموز به جمعیت تحت پوشش سنجش سلامت افزوده می شوند. به گزارش خبرگزاری ایسنا، سیدجواد حسینی در مراسم افتتاحیه برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نو آموزان بدو ورود به دبستان با بیان اینکه اولین گام مداخله بهنگام برای امور ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیته بهزیستی و توانبخشی کمیسیون بهداشت به منظور بررسی موانع و ایرادات موجود در قانون حمایت از معلولان با حضور مسئولان مربوطه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۱    
نشست کمیته بهزیستی و توانبخشی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی صبح امروز یکشنبه 30 خرداد 1400 از زاویه دوربین خبرگزاری خانه ملت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر ایران گفت: بیمارستان این جمعیت در شهر " زرنج" مرکز ولایت نیمروز در افغانستان آماده افتتاح و بهره برداری است، همچنین مراحل تجهیز و آماده سازی بیمارستان کابل نیز به زودی آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: 15 درصد از جمعیت استان بالغ بر 88 هزار نفر مددجو از خدمات مددکاری بهره مند هستند و نزدیک به 22 هزار پرونده در حوزه توانبخشی و بیش از هشت هزار پرونده در حوزه اجتماعی و مابقی از حوزه پیشگیری، خدمات مددکاری بهزیستی دریافت می کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تقریبا همه می دانیم که 10 تا 15 درصد هر جمعیتی را افراد دارای معلولیت با درجات مختلفی از معلولیت تشکیل می دهند که هر یک نیازهای خاصی داشته و عموم آنها نیز به توانبخشی و کار درمانی برای بهبود کیفیت زندگی خود نیاز دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی از تعدادی مراکز بهزیستی در خواف بازدید و با مددجویان و مسؤولان این مراکز گفتگو کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استناد ماده 7 قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت، متن پیشنهادی تعیین کمک هزینه (یارانه) پرداختی سازمان بهزیستی به مراکز غیردولتی در سال 1400 را به هیئت دولت ارائه کرده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۹    
نظر به اینکه معاونت امور توانبخشی جهت توسعه خدمات توانبخشی و مراقبتی معلولان ذهنی خفیف تصمیم به تاسیس یک خانه کوچک ویژه معلولان ذهنی خفیف با ظرفیت حداکثر10نفر با جنسیت پسران در شهرستان لاهیجان دارد ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۰۵    
سرپرست بنیاد مرکزی گفت: تمام تلاش درموسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار خدمت به جامعه ایثارگری و کسب رضایت این عزیزان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- معاون امور توانبخشی بهزیستی استان همدان با اشاره به اینکه در استان همدان حدوداً 240 نفر دارای اختلال طیف اویسم شناسایی شده اند، عنوان کرد: از این تعداد 120 نفر در دو مرکز روزانه شهرستان های همدان و نهاوند از خدمات توانبخشی بهره مند هستند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: از خدماتی که توسط استان قزوین برای اولین بار در سطح کشور در موج چهارم کرونا اجرا شد ارائه خدمات درمانی در منزل بود که به صورت رایگان ارائه شد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- معاون امور توانبخشی بهزیستی استان همدان با اشاره به اینکه در برخی مطالعات مشخص شده است که در کشورهای صنعتی و کلانشهرها اختلال طیف اوتیسم بیشتر از کشورهای درحال توسعه و روستاها است، اظهار کرد: این اختلال را می توان محصول شهرنشینی و عصر حاضر و تکنولوژی دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و شبکه ملی توانبخشی کشور به امضای دکتر حمیدرضا خانکه رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و دکتر نسبی طهرانی، رئیس هیات مدیره شبکه ملی توانبخشی کشور رسید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۴    
معاون توانبخشی بهزیستی شهرری اعلام کرد: در راستای آماده سازی شغلی معلولین جویای کار، اولین جلسه کارگاه مهارتهای زندگی و ارتباط موثر در محل آمفی تاتر ستاد شماره دو بهزیستی فداییان اسلام برگزار گردید.