جمعه ۱۰ تیرساعت ۲۳:۵۵Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توانبخشی»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۴    
معاون توانبخشی بهزیستی شهر تهران گفت: نوع و شدت معلولیت یک هزار و662 معلول در کمیسیون های پزشکی و توانبخشی بهزیستی شهر تهران از فروردین تا پایان خردادماه 1401 مورد ارزیابی قرار گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۳:۲۷    
به منظور بررسی شرایط مددجویان مستقر در روستا طی برنامه ای با حضور روح الله غفاری معاون توانبخشی و دهیار و بخشدار روستای گوی بلاغ از منزل توانخواهان این روستا بازدید و شرایط جهت راه اندازی کارگاه اشتغال زایی پایدار بررسی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۴۴    
مراسم استقبال از معلولان روزشکار و مدال آور پانزدهمین جشنواره ورزشی معلولین با حضور مدیرکل ، معاون توانبخشی و جمعی از معاونین مدیران و همکاران ادره کل بهزیستی در اداره کل بهزیستی استان برگزار شد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سرپرست دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: این دانشکده دارای یک درمانگاه تخصصی توانبخشی در پلی کلینیک تخصصی مرکز آموزشی درمانی فارابی است که خدمات توانبخشی فیزیوتراپی، کاردرمانی و گفتاردرمانی را به 30 بیمار به صورت روزانه ارایه می دهد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۳۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان مدیرکل بهزیستی استان با همراهی معاونین پشتیبانی، پیشگیری و توانبخشی همچنین قائم مقام مدیر کل در امور فرهنگی، مدیر فناوری اطلاعات ورئیس بهزیستی درمیان ضمن حضور در دفتر مهندس فرجامی فرماندار درمیان با وی دیدار و گفتگو کردند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۲۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ اختتامیه پانزدهمین جشنواره ورزشی معلولین بهزیستی سراسر کشور با حضور حسینی فر مسوول تربیت بدنی سازمان بهزیستی کشور و عبدالرضا قلندری معاون توانبخشی بهزیستی مازندران در مجتمع ورزشی شهید عظیمی بابلسر برگزار گردید ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار مشتاقیان، جهت ساخت مرکز بازسازی ریوی و فیزیوتراپی ویژه جانبازان شیمیایی اصفهان اقداماتی را انجام داده است، اما جولان کرونا طی دو سال اخیر، هزینه های ایجاد چنین مکانی و تجهیزات از یک سو و بوروکراسی های اداری از سوی دیگر فاصله میان آرزو تا رسیدن را با مشکل روبه رو کرده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۸:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر پزشکی طب فیزیکی و توانبخشی منهتن ایالات متحده به مردم توصیه می کند روی کاهش سرعت گام خود تمرکز کنید و به طور مداوم روی هر پا فشار بیاورید . این فشار طولانی همان چیزی است که به اسکلت شما می گوید تراکم استخوان شما را افزایش دهد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۸    
بازدید مدیر عامل موسسه ایثار به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان از مرکز توانبخشی ایثار آذربایجان غربی
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۳    
طی حکمی از طرف سرپرست جمعیت هلال احمر لرستان، معاونت بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر منصوب شد. به گزارش تمدن لر، طی حکمی از طرف سرپرست جمعیت هلال احمر لرستان آقای شهاب احمدوند به عنوان معاونت بهداشت ،درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر لرستان منصوب گردید. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۰۰    
همایش مشاوران امور ایثارگران دستگاه های اجرایی و کارگاه آموزشی در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار قزوین برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۴۰    
گروه های توانبخشی نخستین بار در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان حضور داشتند .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان زنجان گفت: اگر تمهیداتی برای قرار دادن فرد دارای معلولیت در چرخه طبیعی زندگی در نظر گرفته نشود، فرد به انزوا کشیده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مسئول روابط عمومی موسسه توانبخشی ولیعصر (عج) با تاکید بر اهمیت بالا بردن روحیه افراد دارای معلولیت در راستای اهداف توانبخشی اجتماعی، گفت: برگزاری اردوهای تفریحی به علت مهیا نبودن شرایط مسافرت برای معلولان ضروری است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تدوین بسته ویژه حمایتی سازمان بیمه سلامت برای 29 بیماری خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۳۸    
معاونت های اجتماعی، توانبخشی و مشارکت های مردمی در حضور سرپرست بهزیستی شهرستان تهران به تشکیل جلسه پرداختند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۳۲    
کمیسیون های پزشکی، توانبخشی بهزیستی شهر تهران از ابتدای سال تاکنون مورد ارزیابی قرار گرفتند.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۳۰    
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در بازدید از ساختمان بیمارستان صلح و دوستی هلال احمر کشورمان در کابل، دور تازه ای از مذاکرات را با طرف افغانستانی برای تجهیز و راه اندازی این مرکز درمانی آغاز کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بهرام عین اللهی روز یکشنبه در پایان هشتاد و هشتمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت اظهار داشت: در ارتباط با بیماران خاص و صعب العلاج تصمیمات...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کیائی گفت: برای اولین بار در استان گلستان دستگاه ویژه سنجش شنوایی با قابلیت های بسیار بالا با هزینه بیش از سه میلیارد و 270 میلیون ریال توسط معاونت امور توانبخشی بهزیستی گلستان تهیه شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۱    
کارشناسان توانبخشی استان از مراکز توانبخشی تحت نظارت بهزیستی شهرستان برخوار بازدی کردند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل درمان و توانبخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت وگوی زنده در شبکه های اجتماعی به سؤالات ایثارگران در مورد پوشش های بیمه ای و درمانی پاسخ داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۵    
هفتم تیرماه سال جاری ، کارگاه آموزشی روش های درونی کردن ارزش های دینی در کودکان و نوجوانان ویژه کارشناسان حوزه شبه خانواده ، مسئولان فنی ، مددکاران و مربیان مراکز شبه خانواده کردستان در محل سالن جلسات معاونت توانبخشی برگزار شد .
معاون درمان و توانبخشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی گفت: تولیت واحد برای خدمات توان بخشی ایجاد شود .
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
استاد طب فیزیکی و توانبخشی گفت:مهمترین عامل بیرون زدگی دیسک های کمری نشستن های طولانی و نامناسب است نه لزوما ایستادن و حمل اجسام سنگین که این مطلب بسیار مهمی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر العماره عراق با سفر به استان خوزستان ضمن دیدار با همتای خود در جمعیت هلال احمر استان، از مرکز توانبخشی هلال احمر بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۸:۱۵    
رئیس بنیاد شیهد و امور ایثار گران کشور گفت: با تلاش دولت 28 مرکز جامع رفاهی و توانبخشی در 28 استان کشور فعال شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس بنیاد شهید، با بیان اینکه عزم دولت مبارزه با فساد است و در این راه نه خسته می شویم و نه عقب نشینی می کنیم، افزود: تخلفاتی از گذشته رخ داده و پرونده هایی در مراجع قضایی باز است و لذا دستگاه های نظارتی رسیدگی و پیگیری را بر عهده دارند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه 6 تیرماه برای دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران و حضور در مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر و یادواره شهید خوش سیرت وارد استان گیلان شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۴    
صبح امروز 6 تیرماه ،کریمیان،سرپرست بهزیستی خوزستان و معاون توانبخشی بهزیستی ، در نشستی صمیمانه با رئیس هیات ورزش ناشنوایان ،رابط هیات ناشنوایان و مسئول هیات بانوان ناشنوایان استان مشکلات و مسائل آنها را بررسی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور: در 28 استان کشور 28 مرکز رفاهی و توانبخشی برای ایثارگران ایجاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران از راه اندازی سایتی برای فروش محصولات معلولین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل جامعه معلولان ایران معتقد است: هزینه های توانبخشی تحت پوشش هیچ بیمه ای نیست و تأمین آن بار بسیار دشواری را بر دوش خانواده ها تحمیل کرده است، لازم است شورای عالی بیمه به این موضوع ورود کند و این را به گردن این و آن نیندازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در جلسه شورای عالی بیمه سلامت مصوب شد خدمات توانبخشی در بخش خصوصی تا 70 درصد برای بیماری های چون اوتیسم و تالاسمی تحت پوشش بیمه قرار گیرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
استاد طب فیزیکی و توانبخشی مهمترین موارد مربوط به بیماری دیسک در ناحیه گردن ،کمر و علل بروز و روش درمان آن را تشریح کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
یوسف رضایی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه تمام اقدامات بهزیستی در فرآیند توانمندسازی این است که افراد دارای معلولیت توانمند و دارای اشتغال شوند، افزود: تلاش ما بر این است که اشتغال پایدار، اصولی و عملی برای افراد دارای معلولیت (معلولیت جسمی و حرکتی) ایجاد شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: درحال دریافت آمار دانش آموزان استثنایی هستیم که بیمه سلامت ندارند و سپس این افراد برای دریافت بیمه معرفی می شوند تا خدمات توانبخشی را در قالب بیمه دریافت کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۹:۳۲    
معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: به دنبال آن هستیم که هر منطقه آموزش و پرورش سراسر کشور برای ارائه خدمات، مرکز اختلال یادگیری ایجاد شود. ...
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 9 تاکید کرد: به این منظور و برای مقابله با مخاطرات ناشی از ریزش ساختمان های مذکور و حفظ سلامت جان شهروندان ضمن صدور اخطاریه ها برای ایمن سازی این اماکن، کار را از خودمان شروع کردیم و در قدم اول نسبت به تخلیه ساختمان سرای محله مهرآباد جنوبی اقدام شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شهردار منطقه 9 تهران گفت: با شناسایی 100 ساختمان ناایمن در این منطقه و به منظور رفع خطرات ناشی از ابنیه نا ایمن و حفظ سلامت شهروندان غرب تهران، ایمن سازی ساختمان پر مخاطره سرای محله مهرآباد جنوبی در دستور کار قرار گرفت.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اعطای بسته حمایتی دولت برای بیماران خاص و تالاسمی خبر داد و گفت: دستورالعمل اجرایی تعرفه گذاری بسته های خدمات و مراقبت های پرستاری در شورای عالی بیمه تصویب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13، از اجرای طرح " قرار سلامت، حال خوب من" با هدف ارائه خدمات رایگان پزشکی، در سرای محله صفا، خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزا ن _ فارس نوشت: ناصر صادقپور درباره توانبخشی بینایی و اثرات مثبت آن ،گفت: یکی از عباراتی که شاید کمتر در سطح عموم در ارتباط با بینایی و کیفیت آن مطرح شده، توانبخشی بینایی است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۷    
روز چهارشنبه یکم تیرماه اردوی جهادی با محوریت طب سنتی ، مشاوره روانشناسی ،مشاوره پزشک تغذیه و توانبخشی مبتنی بر جامعه(cbr) و با حضور مسئولین سپاه استان و کارشناسان حوزه توانبخشی بهزیستی شهرستان فردیس ویژه جامعه هدف و مردم حاضر در محل برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۳    
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با ایجاد اکوسیستم دانشی، فناوری و نوآوری با دانشگاه می توانیم در شناسایی و توانبخشی فعالیت های موثری داشته باشیم. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۶    
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با همکاری بهزیستی و ناحیه سپاه شهرستان رباط کریم، کارگاه آموزش پیشگیری از اعتیاد با حضور بیست خانواده واحد توانبخشی در روستای سفیدار برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۰۸    
معاونت امور توانبخشی اداره کل بهزیستی استان گیلان در نظر دارد با مشارکت بخش غیر دولتی اقدام به تاسیس و راه اندازی "مرکز توانبخشی حرفه ای معلوان پسر بالای 14 سال" در شهرستان فومن نماید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۱:۰۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ دکتر فریبا بریمانی سرپرست بهزیستی مازندران با همراهی معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی مازندران و رئیس بهزیستی شهرستان بهشهر از مرکز جامع درمان و توانبخشی بیماران اعصاب و روان مزمن مروارید مهر شهرستان بهشهر بازدید کرد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۰    
هم زمان با هفته مبارزه با مواد مخدر تیم بازرسی بهزیستی استان تهران ازمرکز توانبخشی و نگهداری شبانه روزی معلولین ذهنی پدربزرگ و مرکز شبه خانواده حضرت ام البنین (س) شهرستان پاکدشت بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: بیش از 900 زائر حجاج بیت الله الحرام در مراکز جمعیت هلال احمر استان علیه بیماری مننژیت واکسینه شدند.