یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۱:۰۳Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توانبخشی»

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: آموزش و تربیت دانش آموزان با نیازهای ویژه هنری است که تنها از عهده معلمانی بر می آید که عاشق خدمت به این فرشتگان آسمانی باشند. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مرکز جامع تشخیصی، توانبخشی و مشاوره ای دانش آموزان استثنایی روز یکشنبه با حضور رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در بیرجند افتتاح و اعلام شد که دهمین مرکز در کشور است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۳    
در حالی سازمان بیمه سلامت بخشی از خدمات کاردرمانی و توانبخشی را تحت پوشش قرار داده است که تنها افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی می توانند از این حمایت ها برخوردار باشند یاسر مختاری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی گفت: به هیچ وجه نباید با بازگشایی مدارس و دانشگاه ها هیجانی و احساسی برخورد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی در خصوص آغاز سال تحصیلی جدید برای دانش اموزان اسثتنایی گفت: امسال تأکید شده است بازگشایی مدارس به صورت روان، تدریجی و ترکیبی و با کیفیت و تأکید بر حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان پیش رود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
انتخاب نوشت : حمیدرضا خانکه، رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی گفت: مطالعه درباره پذیرش واکسن کرونا در جامعه شهری و روستایی ایران نشان می دهد که به طور میانگین 86 درصد شهروندان پذیرش واکسن کرونا دارند و از واکسیناسیون استقبال می کنند ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، سید جواد حسینی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی،گفت: ارائه خدمات آموزشی وتوانبخشی به دانش آموزان دارای مشکلات ویژه یادگیری در سال 1374 کلید خورده و تاکنون 786 مرکز دولتی و غیر دولتی آموزشی و توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری برای دانش ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته ناشنوایان با حضور عبدالرضا قلندری معاون توانبخشی بهزیستی مازندران ، رئیس انجمن ناشنوایان ، اعضای کمیته برگزار و در آن برنامه ریزی لازم برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن هفته ناشنوایان صورت گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۳    
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: بر اساس مصوبه 49301 به تاریخ 1400/4/21 هیات وزیران، دولت مبلغ حق پرستاری خانواده محور ضایعه نخاعی را از 250 هزار تومان ماهیانه به مبلغ 1 میلیون تومان افزایش داده و اولین واریزی در تیرماه سال جاری به توان خواهان به صورت واریز به حساب واریز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزار می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز جامع توانبخشی هلال احمر بزرگ ترین مرکز توانبخشی تهران است که در خیابان ظفر جا خوش کرده.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی گفت: مطالعه درمورد پذیرش واکسن کرونا در جامعه شهری و روستایی ایران نشان می دهد که به طور میانگین 86 درصد شهروندان پذیرش واکسن کرونا دارند و از واکسیناسیون استقبال می کنند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور دستورالعمل تهیه و تولید محتوای آموزش مجازی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه را به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد. ...
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۶   + ۳۵ سایت دیگر  
حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که به همراه رییس جمهوری به تاجیکستان سفر کرده است با "جمال الدین عبدالله زاده " وزیر تندرستی و حفظ اجتماعی اهالی جمهوری تاجیکستان دیدار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۳    
معاون توانبخشی استان تهران با حضور در شهرستان قرچک از تیم توانبخشی مبتنی بر جامعه این منطقه تجلیل به عمل آورد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 200 بسته شامل دفتر، مداد رنگی و ... توسط مراکز مثبت زندگی جهت فرزندان دانش آموز خانواده های حوزه توانبخشی و اجتماعی توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه علوم توانبخشی در راستای همگرایی علوم و توسعه فناوری، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۲    
مشهد معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی از اشتغال پایدار 180 مددجو طی سه سال گذشته در مشهد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی گفت: 180 مددجو به همت مؤسسات غیر دولتی طی سه سال گذشته با صرف 2 میلیارد تومان هزینه مشغول به کار شده اند.
مجله علم ورزش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۷    
آنچه در این مقاله می خوانید ارزیابی آسیب فتق دیسک اعصاب تحت فشار در فتق دیسک فیزیوتراپی برای فتق دیسک اولین 24-48 ساعت پس از آسیب فتق دیسک توانبخشی و درمان جاری (درحال انجام) تمرینات فتق دیسک فیزیوتراپی پس از جراحی فتق دیسک منع و محدودسازی در فتق دیسک ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۲    
دکتر صحاف مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با حضور معاون توانبخشی بهزیستی و مسئول بازرسی و مدیریت عملکرد بهزیستی استان بصورت مجازی و سرزده از مرکز نگهداری بیماران روانی سرای کرامت شهرستان هریس بازدید کرد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۳    
معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران از مدیریت و عوامل موسسه مرهم تقدیر کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۵    
افزایش کیفیت زندگی، توانمندسازی افراد و کمک به استقلال توانخواهان، اهداف مهم در حوزه توانبخشی است.
حیات   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۳    
حیات - بازدید دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به اتفاق آیت الله حسینی خراسانی نماینده خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری و عضو فقهای شورای نگهبان از مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله (ع) و دیدار صمیمی با جانبازان شبکه خبر چهارشنبه - 24 شهریور 1400 ⏰ ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی اعلام کرد: حدود 40 درصد شهروندان ایرانی دز اول واکسن کرونا را تزریق و حدود 18 درصد هم دزهای اول و دوم را دریافت کردند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید در جریان بازدید از مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله با جانباز موسی سلامت، هوادار معروف و دوآتشه پرسپولیس نیز دیدار و گفت و گو کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزاری کلاس های محدود برای رفع اشکال دانشجویان بومی را به دور از عدالت آموزشی دانست.
حیات   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۳    
حیات - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید گفت: اصل ارائه خدمات در بنیاد شهید و امور ایثارگران باید مبتنی بر عدالت باشد و همه جانبازان در سراسر کشور باید از این امکانات بهره مند شوند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان فارس: دومین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، سرپرست معاونت امور توانبخشی، کارشناس مسئول دبیرخانه مناسب سازی استان و سایر اعضا ثابت با حضور مدعوین ویژه (رئیس اداره بهزیستی شهرستان نی ریز ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در رسانه های استان کرمان- کنارصندل- در چهل و یکمین سالگرد تاسیس سازمان بهزیستی، استاندار کرمان از مرکز اُتیسم امام علی (ع)، مرکز جامع درمانی و توانبخشی سلامت و مرکز آب درمانی در حال ساخت اداره کل بهزیستی کرمان بازدید کرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا-یک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی گفت: میزان ابتلای افراد بالای 60 سال به ویژه زنان به بیماری پلی میالژیا روماتیکا بیش از دیگر رده های سنی و سه برابر شایعتر از مردان است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه حسینی خراسانی از مرکز توانبخشی ثارالله بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۸    
جلسه شورای توانبخشی مبتنی بر جامعه در بهزیستی کلاله برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه آیت الله حسینی خراسانی نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری ضمن بازدید از مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله با جانبازان حاضر در این مرکز دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان مشارکتی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام موفق به تولید فن آوری توانبخشی هوشمند برای افرادی شد که از لرزش دست رنج می برند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
طرح کلان ملی مرکز توانبخشی از راه دور با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، زمینه ساز توسعه فناوری های کمک کننده به بیماران شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
در 6 ماهه امسال یک میلیاردو 350 میلیون تومان بابت کمک به تأمین تجهیزات پزشکی و توانبخشی بیماران خاص و صعب العلاج اختصاص یافت.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بانوی کارته کای کشورمان که دوران نقاهت بعد از مصدومیت را طی می کند گفت : تمام تلاشم را خواهم کرد تا در رقابت های آسیایی هانگژو اتفاق خوبی رقم بزنم. حمیده عباسعلی در گفتگو با روابط عمومی کمیته ملی المپیک اظهار داشت حدود 15 روز است که از عمل جراحی ام می گذرد که با فاصله یک هفته پس از عمل جراحی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۳    
زنجان-رئیس دانشگاه علوم پرشکی زنجان گفت: به زودی با کمک خیرین بیش از 100 تخت توانبخشی بیماران سکته مغزی در مجاورت بیمارستان ولیعصر (عج) راه اندازی خواهد شد.
بام میبد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۱:۰۵    
رییس اداره بهزیستی میبد از انجام واکسیناسیون معلولان ومددجویان زیر پوشش این مجموعه در مرکز توانبخشی آیت الله حایری خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۹    
صبح روز بیست و دوم شهریور ماه دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان به همراه دبیر کمیته پیشگیری از بیماری های واگیر (کووید 19) و کارشناسان حوزه توانبخشی از مراکز تحت نظارت به صورت آنلاین بازدید به عمل آمد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد گفت: بیماران و کارمندان 12مرکز نگهداری توانبخشی بهزیستی این شهرستان2 دُز واکسن کرونا را دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به واکسیناسیون 90درصدی مددجویان در مراکز نگهداری شبانه روزی این نهاد، گفت: 200 کپسول اکسیژن به صورت امانت در اختیار مددجویان مبتلا به کرونا قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی از آماده سازی خوابگاه جدید دانشجویان پسر این دانشگاه خبر داد و گفت: این خوابگاه آماده اسکان دانشجویان دارای دوره های کارورزی است.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ظهر روز بیست و یکم شهریور ماه نشست هم اندیشی دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان دکتر عابدین قاسمیان معاون توانبخشی ، منوچهری رییس اداره فناوری اطلاعات و مسول مراکز غیر دولتی جهت بررسی چالش ها و مشکلات مراکز و ارایه پیشنهادات جهت برطرف نمودن آنها با حفظ رعایت پروتکل های بهداشتی با نمایندگان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سرپرست معاونت امور توانبخشی بهزیستی استان همدان با بیان اینکه تعداد 85 نوزاد مبتلا به پی کی یو(PKU) یا بیماری فنیل کتونوری در این استان شناسایی و تحت مراقب های درمانی ویژه این سازمان قرار دارند.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی مازندران تامین نیروی آموزشی مورد نیاز را از نیازهای ضروری آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه در مازندران دانست و تصریح کرد که این نهاد با کمبود 217 نیروی آموزشی شامل معلم و نیروهای توانبخشی مواجه است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۱۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ دکتر فرزاد گوهردهی ، مدیرکل بهزیستی مازندران در بازدید از مرکز توانبخشی باب الحوائج شهرستان بابل، ضمن تشکر و قدردانی از کارکنان این مرکز، نحوه ارائه خدمات به گروه های هدف و عملکرد آنان را مورد بررسی و ارزیابی قرارداد.