دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۳۵May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توانمندسازی افراد»

معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، نخستین کارگروه فرهنگستان علوم پزشکی جنوب کشور با موضوع ارتقای فرهنگ و سواد سلامت جامعه یکشنبه 6 خرداد در صداوسیمای فارس برگزار شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۵    
سومین دوره ی آموزش و بازآموزی دستورالعمل های دفتر توانمندسازی افراد دارای معلولیت در حوزه غرب استان به میزبانی اداره بهزیستی شهرستان بندرلنگه برگزار گردید.
سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در این مطلب به موضوع کُنش اجتماعی به عنوان یکی از مهمترین روشهای مددکاری اجتماعی خواهیم پرداخت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۴    
دومین دوره ی آموزش و بازآموزی دستورالعمل های دفتر توانمندسازی افراد دارای معلولیت در حوزه شرق استان به میزبانی اداره بهزیستی شهرستان میناب برگزار گردید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ساوری گفت: توانمندسازی افراد بعنوان موتور محرکه پیشگیری از جرم است و باید برای پیشگیری از آن بیش از گذشته فعال بوده و اقدامات و فعالیت های مستمر، دائمی و ماندگار در این زمینه داشته باشید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۱    
اولین گام در راستای توانمندسازی افراد جامعه هدف بهزیستی، شناسایی نخبگان و برنامه ریزی جهت پرورش استعدادهای آنهاست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۳    
اولین کمیته مشترک یادداشت تفاهم نامه همکاری بین سازمان بهزیستی جمهوری اسلامی ایران و وزارت تندرستی و حفظ اجتماعی اهالی جمهوری تاجیکستان در زمینه های حمایت های اجتماعی و توانمندسازی افراد دارای معلولیت، زنان سرپرست خانوار در سالن کنفرانس وزارت تعاون ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۴    
دوره آموزشی و بازآموزی دستورالعمل های دفتر توانمندسازی افراد دارای معلولیت ویژه کارشناسان ، مددکاران و مسئولین توانبخشی شاغل ادارات بهزیستی و مسئولین و مددکاران مراکز مثبت زندگی در سالن اجتماعات اداره کل بهزیستی هرمزگان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۲۰    
یکشنبه 1403/02/09 جشن و برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی در راستای طرح توانمندسازی افراد ناشنوا و کم شنوا با حضور مسئولین بهزیستی استان برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: توانمندسازی افراد کم بضاعت جامعه با هدف ارتقای سطح برخورداری مردم از منابع در اولویت قرار گیرد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، هدف از برگزاری کارگاه تربیت مدرس آموزش انتخاب صحیح همسر را ارتقای سلامت روان و توانمندسازی افراد در انتخاب همسر و پیشگیری از آسیب های روانی و اجتماعی برشمرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، با اشاره به حمایت کمیته امداد از کارآفرینان مددجو یان با هدف توانمندسازی افراد تحت پوشش، گفت: در همین راستا یک هزار و 742 نفر از آموزش های فنی و حرفه ای کمیته امداد استفاده کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۰    
طی مراسمی به مناسبت عید سعید فطر، اختتامیه برنامه ارتقاء توانمندسازی افراد دارای معلولیت های بینایی، شنوایی، آسیب نخاعی و سالمندان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۶    
مراسم اختتامیه برنامه ارتقاء توانمندسازی افراد دارای معلولیتِ بینایی، شنوایی، آسیب نخاعی و سالمندان اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه امروز در کرمانشاه برگزار شد.
سینا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز مردمی سازی سلامت را به معنای توانمندسازی افراد و جوامع برای ارتقای سلامت خود و دیگران از طریق اقدامات پیشگیرانه، مراقبت های بهداشتی و درمانی و ایجاد محیط های سالم دانست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل خانه تعاونگران ایران گفت:ایجاد شکوفایی اقتصادی با کمک مردم مستلزم مشارکت و توانمندسازی افراد برای کمک به رشد و توسعه اقتصادی است .
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی به مناسبت آغاز هفته ملی سلامت گفت: مداخلات بمنظور تعدیل آموزش و توانمندسازی افراد از طریق خانواده ها فرصتی برای کمک به توسعه سلامت جوامع است. متن پیام دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت آغاز هفته ملی سلامت در پیامی به شرح زیر است: ...
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۳    
در راستای اجرای برنامه های هفته سلامتی و ارتقاء توانمندسازی افراد دارای معلولیت، مراسمی برای افراد دارای معلولیت های دارای اوتیسم، سندروم دان ، نابینایان ، آسیب نخاعی و معلولیت جسمی حرکتی در فرهنگسرای سلامت به همت انجمن فرشتگان طبیعت گرد برگزار می شود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری موج اصفهان ،حسنخانی بیان کرد: طرح پنل خورشیدی جزء طرح های توانمندسازی افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد و یکی از شیوه های توانمندسازی معلولان و خانواده های کم بضاعت در شرایط فعلی است. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم شهرستان های گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با حمزه کرایلو مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان دیدار و گفتگو کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی قائم مقام وزیر کشور در ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار با اشاره به ظرفیت های خوبی که در محلات کم برخوردار نهفته است، گفت: حکومت باید امکانات و زیرساخت های لازم برای توانمندسازی و رسیدن افراد به حق مسلم خود از جمله مسکن، شغل مناسب و ... را فراهم کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۲۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
هنر به عنوان یکی از مدالیته های نوظهور در توانبخشی و توانمندسازی افراد دارای معلولیت طی سال های اخیر مورد توجه ویژه قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شیراز -مدیرکل امور اقتصادی فارس گفت: هدف تبصره 18 قانون بودجه،پرداخت تسهیلات جهت رونق تولید، توسعه اشتغال و کارآفرینی در استان های با نرخ بیکاری بالاتر و توانمندسازی افراد نیازمند حمایت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فداکار با اشاره به طرح های اشتغالزایی و توانمندسازی کمیته امداد گفت: آموزش، مهم ترین راه توانمندسازی افراد تحت پوشش است.
رسانه تاب آوری اجتماعی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۲:۳۲    
توسعه اجتماعی مفهومی چند بُعدی است که رویکردهای مختلفی را با هدف افزایش بهزیستی، عدالت و توانمندسازی افراد و جوامع در بر می گیرد. این مطلب به رویکردهای مختلف توسعه اجتماعی می پردازد و دیدگاه ها و استراتژی های کلیدی را که به اجرای موفقیت آمیز آن کمک می کنند، برجسته می کند.
کُنش اجتماعی یک روش مددکاری اجتماعی: کُنش اجتماعی شامل توانمندسازی افراد جامعه برای به دست گرفتن کنترل زندگی خود و تبدیل شدن به عوامل تغییر در جوامع شان می باشد. این مهم می تواند از طریق سازماندهی جامعه، حمایت، فعالیت و لابی سیاسی- اجتماعی محقق بشود. فهرست عناوین این مطلب ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۳:۰۰    
به گزارش گروه جامعه ایران آنلاین ، نا آشنایی مردم با قوانین، یکی از مهم ترین دلایل ازدیاد پرونده های قضایی است که موجب بروز مشکلات، هم برای مردم و هم برای دستگاه قضا شده است ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: توانمندسازی افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) مهم ترین رویکردی است که در استان هدف گذاری و دنبال می شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بازارهای موقت از جمله مراکز فروشی است که به دلیل تخفیفات و تنوع محصول، مشتریان زیادی را به خود جذب می کند. هدف شهرداری از راه اندازی این بازارهای موقت، ساماندهی و توانمندسازی افراد است. اهمیت این بازارهای موقت در مشهد تا آن جاست که حتی از شهرهای دیگر استان، بسیاری برای کسب درآمد به این شهر می آیند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۰    
مقرون به صرفه بودن و دسترسی راحت به حمل ونقل عمومی باید اولویت دولت هایی باشد که قصد دارند بر بحران های آب وهوایی و نابرابری های اجتماعی غلبه کنند. توانمندسازی افراد برای استفاده بیشتر از حمل ونقل عمومی، شهرها را زیست پذیرتر می کند و این همان هدف نهایی بهینه سازی تردد است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۰    
در برنامه ارتقاء توانمندسازی افراد دارای معلولیت شنوایی، بینایی و آسیب نخاعی، با حضور مدیرکل و رئیس بهزیستی شهرستان کرمانشاه، هنر فرزندپروری آموزش داده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: توانمندسازی افراد بدون توجه به موضوعات فکری و ذهنی امکان پذیر نخواهد بود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۷    
سپهرغرب، گروه خبر - شهره کرمی: مدیر منطقه سه شهرداری همدان گفت: مجتمع کارآفرینی سردار شهیدهمدانی کوی خضر برای بهبود کسب وکار، وضعیت اشتغال و توانمندسازی افراد با اعتباری بالغ بر 159 میلیارد ریال درنظر گرفته شده و این فضا بعد از افتتاحیه طی فراخوانی به صاحبان مشاغل سپرده خواهد شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۷    
نماینده ولی فقیه در کردستان ظهر امروز در دیدار با تشکلات کارگری و کارفرمایی استان که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شده بود، اظهار داشت: می بایست با آموزش و توانمندسازی افراد بیکار جامعه را به کارآفرین تبدیل کرد.
دوشنبه های دارویی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۰:۱۳    
به گزارش فارماندیز ( دوشنبه های دارویی ) ناتالی دی مامبرو، معاون تجاری سازی و آموزش محصولات در Within3 در صنعت داروسازی و علوم زیستی فعال بوده است. او ابتدا با تولید محتوای زنده و مدیریت رویدادها آغاز کرد و بعدها وارد حیطه هایی مانند تعامل مجازی و راه حل های نرم افزاری شد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۶    
موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) در راستای توانمندسازی افراد دارای معلولیت و مددجویان، ایجاد زمینه های همکاری و هم افزایی در ارائه خدمات آموزشی و مهارت افزایی با مجتمع فنی تهران تفاهمنامه همکاری امضا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۲    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از مشکلات دریافت وام اشتغال برای افراد تحت حمایت کمیته امداد خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور توانبخشی بهزیستی مازندران گفت: این رویداد با هدف فراگیرسازی ورزش و اوقات فراغت در بین افراد دارای معلولیت ساکن در مناطق روستایی، ارتقاء سطح توانمندی و مشارکت اجتماعی آنان در فعالیت اجتماعی، فرهنگی ...
ایوب فرامرزی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس با اشاره به ضرورت تامین مالی طرح های استان از طریق اعتبارات تبصره 18، تاکید کرد که اهداف بند الف این تبصره ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ارتقای منظم استانداردهای بیمارستانی، نقشی ویژه در رسیدن به کارایی بالا در رسیدگی به سلامت عموم مردم در این سازمان های سلامت دارد. محققان کشور در این خصوص، آخرین استانداردهای بیمارستان های موسوم به ارتقاء دهنده سلامت را بررسی کرده اند ...
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: به توانمندسازی افراد نیازمند و زنان سرپرست خانوار توجه ویژه شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; این بانک در چارچوب تفاهم نامه با انجمن اتیسم ایران، 1000 فقره وام 20 میلیون تومانی (مجموعاً 20 میلیارد تومان) به خانواده های دارای فرزند با بیماری اتیسم پرداخت می کند. ...
598   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۱    
اصول سواد رسانه ای نقش مهمی در توانمندسازی افراد برای تجزیه و تحلیل اطلاعات رسانه ای و درک بهتر محتواهای ارائه شده دارند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در بحث مسئولیت های اجتماعی، مساله مهم، صرفاً حمایت مالی نیست؛ بلکه همین مرکز رشد و توانمندسازی افراد جامعه، عین مسئولیت اجتماعی محسوب می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۱:۲۵    
دماوند (پانا) - نخبه علمی مدرسه شهید باهنر دماوند، حمایت آموزش و پرورش را رمزی برای شکوفا شدن استعداد ها دانست. مهرشاد حیدری، دانش آموز پایه دهم مدرسه شهیدباهنر و حائز رتبه اول کشوری در رشته پژوهشگری و نخبه علمی درباره اختراعات و نوآوری های علمی خود در گفت وگو با پانا اظهار کرد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۰:۰۸    
در راستای اجرای برنامه توانمندسازی افراد دارای معلولیت شنوایی، بینایی، آسیب نخاعی و سالمندان، جلسه ی آموزشی با حضور افراد دارای معلولیت کم بینائی و نابینایی تشکیل شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران گفت: برنامه ما اشتغالزایی و توانمندسازی افراد تحت پوشش این کمیته است و در این زمینه ضمن خدمات آموزشی تسهیلات بانکی خوداشتغالی نیز در نظر گرفته شده است .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۱:۰۶    
جشنواره ورزشی بازی های بومی محلی ویژه افراد دارای معلولیت با حضور 50 ورزشکار معلول از سراسر استان در 6 رشته ورزشی و در سالن ورزشی 72 تن بهزیستی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کمک هزینه های مالی، اشتغالزایی برای معلولان، امکان تحصیل رایگان، اجرای قانون جامع حمایت از افراد دارای معلولیت، مناسب سازی فضای شهری برای ایاب و ذهاب معلولان، بیمه درمانی و تکمیلی، توانمندسازی افراد ناتوان از جمله موضوعات و دغدغه های این قشر از افراد جامعه است که همواره با آن درگیر هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۹    
مشارکت فعال جامعه، اساس توانمندسازی افراد دارای معلولیت است.