شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۰:۰۲Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توانمندسازی افراد»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۳    
کارگاه آموزشی نمایش عروسکی و هنرهای تجسمی با هدف راه اندازی 10 پایگاه هنری در مناطق روستایی و ارتقاء توانمندسازی افراد دارای معلولیت از تاریخ 18 اسفند ماه به مدت 5 روز در سالن حکیم زاده اداره بهزیستی شهرستان لاهیجان برگزاری شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۵    
همزمان با اعیاد شعبانیه مرحله دوم طرح توانمندسازی افراد دارای معلولیت در شهرستان ملارد اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده استان البرز در مجلس خبرگان رهبری با تصریح بر این که تلاش برای ارتقاء ارزش پول ملی کشور، خواست همیشگی رهبر معظم انقلاب از دولت های مختلف بوده است، بر ضرورت تقویت ارزشی پول ملی در راستای حل مشکلات اقتصادی مردم تأکید کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سید محمدصادق موحد؛ معاون مستعدان و آینده سازان بنیاد ملی نخبگان در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایران اکونومیست درباره جزئیات 'طرح شهید بابایی' اظهار کرد: طرح شهید بابایی بعد از طرح ابتکاری شهید احمدی روشن شکل گرفت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۱    
کارشناس توانمندسازی معاونت امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با حضور در شهرستان پیشوا از مراکز مجری طرح توانمندسازی افراد دارای معلولیت بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۲    
معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران در مراسم تقدیر از جامعه هدف هنرمند، از تلاش برای توانمندسازی افراد دارای معلولیت و اشتغال پایدار آنها خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان بازیابی اعتماد عمومی مردم به افراد معتاد را ضروری دانست و گفت: قسمت پایانی توانمندسازی معتادان متجاهر و کارتن خواب امروز در جامعه ناتمام است، در واقع صیانت از این افراد حلقه مفقوده ای است که باید به آن اهمیت داده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۶    
فاز سوم طرح ملی یاس با هدف توانمندسازی افراد تحت پوشش کمیته امداد و ارتقای سطح دانش و مهارت آن ها در استان کردستان اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۳    
ایسنا/قزوین جهاددانشگاهی قزوین، با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره)، دوره های مختلف آموزش و توانمندسازی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد استان را در نواحی کمتر برخوردار قزوین برگزار می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۶    
سرپرست بهزیستی شهرستان شهریار از مرکز توانمندسازی افراد بهبود یافته این شهرستان بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۳    
به منظور بررسی نحوه اجرای طرح توانمندسازی افراد دارای معلولیت توسط مجریان، بازدیدی توسط داود فهیم راد سرپرست بهزیستی شهرستان ملارد انجام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی در جلسه کمیته فرهنگی پیشگیری استان خراسان رضوی گفت: تاکید بهزیستی در خصوص معضل اعتیاد در وهله اول بر پیشگیری و در مرحله دوم بر توانمندسازی افراد است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۶:۰۱    
اسلامشهر (پانا) - مدرس آموزش خانواده آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر گفت از جمله مهارت هایی که لازمه توانمندسازی افراد است، داشتن مهارت خودآگاهی است و در خیلی از موارد عدم خودآگاهی سبب خواهدشد، افراد پتانسیل ها و ظرفیت های خدادادی که در زمانی به فراخور زمان و شرایطی که دارند نادیده گرفته شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۹    
عضو شورای شهر مشهد گفت: یکی از مسائل مهم در خصوص ساماندهی افراد بی سرپناه، موضوع سوله و محلی برای نگهداری آنها است و ساخت سوله توانمندسازی افراد بی سرپناه در دستورکار شهرداری مشهد قرار گیرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۵    
نمایشگاه آثار مددجویان معلول بهزیستی با هدف توانمندسازی اقتصاد پایدار برای این قشر در ساری برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ روسای ادارات و اعضای شورای اداری بهزیستی مازندران صبح امروز از نمایشگاه توانمندسازی افراد دارای معلولیت بازدید کردند ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه توانمندسازی افراد دارای معلولیت مازندران با حضور استاندار مازندران و مدیرکل بهزیستی استان در سالن سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گشایش یافت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۳    
به مناسبت گرامیداشت هفته افراد دارای معلولیت ، نمایشگاه توانمندسازی افراد دارای معلولیت با حضور دکتر محمود حسینی پور استاندار مازندران، دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران، حجت الاسلام والمسلمین عالی مشاور استاندار مازندران، طوسی مدیر کل بانوان استانداری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته افراد دارای معلولیت ، نمایشگاه توانمندسازی افراد دارای معلولیت با حضور دکتر محمود حسینی پور استاندار مازندران، دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران، حجت الاسلام والمسلمین عالی مشاور استاندار مازندران، طوسی مدیر کل بانوان استانداری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ به مناسبت گرامیداشت هفته افراد دارای معلولیت ، نمایشگاه توانمندی ها و دستاورد های افراد دارای معلولیت با حضور دکتر محمود حسینی پور استاندار مازندران، دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران، حجت الاسلام والمسلمین عالی مشاور استاندار مازندران ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سومین جلسه طرح توانمند سازی و تحول اجتماع محور 2020 محله های کم برخوردار به ریاست مدیرکل بهزیستی و با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی در اداره بهزیستی استان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عمومهدی با اشاره به اهمیت هم افزایی بین جریان های رسانه ای انقلابی گفت: شناسایی افراد با استعداد و توانمندسازی افراد درتولیدات رسانه و استفاده از این افراد در جریان های انقلابی و در عرصه رسانه و ایجاد امید در کشور از اهداف جشنواره رسانه ابوذر است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۱    
حوزه / امام جمعه کاشان، برلزوم توانمندسازی افرادتحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) تأکید کرد و گفت: مباحث دینی و اعتقادی به عنوان فعالیت های راهبردی، باید در توانمندسازی افراد تحت پوشش کمیته امداد مورد توجه قرار گیرد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان– حجت الاسلام والمسلمین حسینی توانمندسازی افراد نیازمند را از دستورات موکد اسلام دانست و گفت: از فعالیت های جزیره ای در این زمینه خودداری شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۹    
مددکاری و توانمندسازی دو موضوع اساسی و مورد توجه در سازمان بهزیستی است، با تقویت روحیه مددکاری سازمان بهزیستی امکان گسترش خدمات خود را پیدا می کند همچنین توانمندسازی، استعدادهای افراد معلول را تقویت می کند و موجب می شود این افراد مانند سایرین به زندگی عادی خود ادامه دهند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز ، هدف از برگزاری جشنواره آفتاب را توجه به توانمندسازی افراد دارای معلولیت عنوان و بیان کرد: برگزاری این جشنواره های هنری می تواند تغییر نگرش جامعه نسبت به افراد دارای معلولیت را در پی داشته باشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۴    
رئیس اداره پذیرش و هماهنگی بهزیستی کشور، کار و خدمت به افراد دارای معلولیت را موجب افتخار دانست و تاکید کرد: وظیفه ما مهارت آموزی و توانمندسازی افراد دارای معلولیت، ایجاد فرصت برابر برای آنان و مهیا کردن فضایی است که این عزیزان بدون دغدغه و با آرامش به زندگی و فعالیت های اجتماعی خود ادامه دهند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی بهزیستی استان یزد از رونمایی پوستر پنجمین جشنواره منطقه ای تئاتر افراد دارای معلولیت کویر خبر داد و گفت: با توجه به نقش مؤثر هنر نمایش در ایجاد ارتباطی هماهنگ، تاثیرگذار، متقابل و پویا ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان بیان اینکه درحال حاضر 44 هزار کردستانی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در رشته های مختلف صنایع دستی مشغول به فعالیت هستند، گفت: مهارت آموزی و توانمندسازی افراد یکی از مهم ترین برنامه های این اداره برای توسعه این میراث ارزشمند است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم گفت: دیابت، یک بیماری مزمن و مادام العمر است و یک فرد مبتلای آگاه و توانمند بهتر می تواند از خویش مراقبت کند.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۲    
توانمندسازی یکی از مفاهیم بسیار کاربردی در حرفه مددکاری اجتماعی و اهداف کلان برنامه های توسعه ای می باشد. مددکاران اجتماعی رسالت خود را توانمندسازی افراد و برقراری عدالت اجتماعی در خصوص افرادی می دانند که در سطوح پایینی جامعه قرار دارند و به علت مشکلات ساختاری و نهادی به حاشیه رانده شده اند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گقت: یکی از اصلی ترین رسالت های سازمان بهزیستی، توانمندسازی افراد دارای معلولیت است که بارزترین و فاخرترین خروجی آن درمورد هنر، نمایش و تئاتر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس گروه هنر سازمان بهزیستی کشور گفت: هنردرمانی دو هدف توان بخشی فردی و توان بخشی اجتماعی را دنبال می کند که در بخش فردی، اهدافی همچون بالا بردن قدرت تمرکز، تقویت اندام های حرکتی، برطرف کردن اختلالات رفتاری و... دنبال می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: سازمان بهزیستی فعالیت های بسیار زیادی برای توانمندسازی افراد دارای معلولیت دارد که فاخرترین جلوه توانمندسازی این سازمان در عرصه هنر و تئاتر است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان بهزیستی استان زنجان گفت: فاخرترین جلوه این توانمند سازی و تدبیر اجتماعی در عرصه هنر و تئاتر است که افراد دارای معلولیت در این عرصه به نحو احسن به منصه ظهور رسانده اند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۷    
معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی اصفهان گفت: مرکزجامع درمان و توانمندسازی افراد بهبودیافته به منظور آماده سازی فرد بهبودیافته برای ورود به اجتماع دایر شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۷:۴۵    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه کمیته امداد باید در راستای توانمندسازی مددجویان گام بردارد، گفت: رویکرد مجموعه حاکمیت باید توانمندسازی افراد تحت پوشش نهاهای حمایت باشد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۷    
رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان لنجان گفت: اشتغال مولد و پایدار حاصل فراگیری آموزش های مهارتی فنی وحرفه ای است، چرا که اساتید این مرکز آموزشی توانمندسازی افراد و تربیت نیروهای متخصص را همواره در دستور کار داشته اند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی بانک تجارت؛ با امضای این تفاهمنامه که با حضور سیدمحمد موسوی معاون وزیر صمت منعقد شد، واگذاری 3 هزار دستگاه انواع تراکتور با استفاده از تسهیلات بانکی تا سقف 4 هزار میلیارد ریال معادل 20 درصد از منابع جزء یک بند تبصره 16 قانون بودجه سال 1401 عملیاتی شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۴    
به منظور ایجاد روحیه تلاش برای استقلال و انگیزه افراد دارای معلولیت، طرح توانمندسازی در روستاها و در سطح شهرستان ملارد با هماهنگی کارشناس توانمندسازی و مرکز مثبت زندگی 1302 برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۲۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: با همکاری معتمدان محلی تمام خدمات حمایتی و مددکاری به افراد کم برخوردار ارائه می شود تا به مرحله توانمندسازی برسند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل بهزیستی استان مازندران در راستای فعالیت های خود در زمینه ارائه خدمات رفاهی،اجتماعی و فرهنگی به معلولین و تلاش در جهت ارتقای سطح کیفی زندگی این گروه از افراد جامعه، بر آن است تا با توجه به نقش موثر و ارزشمند هنر نمایش در ایجاد ارتباطی هماهنگ، تاثیرگذار ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- سرپرست اداره کل امور اجتماعی استانداری کردستان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، مجتمع توانمندسازی افراد آسیب دیده در مرکز استان راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر کشور، گفت: در طرح تحول محلات کم برخوردار ارتقاء کیفیت زندگی و توانمندسازی افراد به عنوان اهداف اصلی دنبال می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۹    
بهزیستی استان زنجان در نظر دارد در راستای حمایت و توانمندسازی افراد و خانواده ها یی که با "اچ آی وی "زندگی می کنند نسبت به راه اندازی باشگاه مثبت در شهرستان زنجان اقدام نماید ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توانبخشی بهزیستی استان خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی نابینایان و عصای سفید در گفت وگو با روابط عمومی بهزیستی استان گفت: نزدیک 18 هزار نفر از افراد نابینا و کم بینا تحت پوشش بهزیستی می باشند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل بهزیستی خوزستان با تبریک روز جهانی نابینایان وعصای سفید (15 اکتبر برابر با 23 مهرماه) با شعار "اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان ،نوید بخش مشارکت اجتماعی نابینایان" گفت: حضور مستقل نابینایان و کم بینایان در جامعه و مشارکت فعال آحاد جامعه در ارتقای کیفیت زندگی ایشان ...
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۴    
رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سوادکوه با اعلام اینکه یکی از اهداف کمیته امداد توانمندسازی افراد زیرپوشش است، گفت: تاکنون 10 میلیارد و 100 میلیون تومان تسهیلات کم بهره اشتغال به افراد واجد شرایط پرداخت شده است.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: روند معرفی افراد تقاضا کننده و دریافت تسهیلات تبصره های 12، 16 و 18 که در رابطه با توانمندسازی افراد کم درآمد، اشتغالزایی، رونق تولید و ... است، باید با سرعت بیشتری دنبال شود.