دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۰۷May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات بهداشتی»

روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۱:۵۲    
وقتی بخش های مختلف بهداشت و درمان به بخش خصوصی واگذار شدند بسیاری از متخصصان این حوزه چنین تصمیم گیری را به ضرر کارکنان و مردم دانستند. اینکه بخش خصوصی بیش از هر چیز به فکر درآمدزایی و سود بیشتر است اصلا همخوانی با خدمات بهداشتی و درمانی که با جان مردم در ارتباطند، ندارد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فارس_ طی حکمی از سوی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر محمد امین مزارعی به عنوان سرپرست بیمارستان امام هادی(ع) فراشبند منصوب شد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۰:۱۰    
دکتر ولی علیپور گفت: طرح پژوهشی “تبیین عوامل موثر بر کنترل بیماری پدیکلوزیس (شپش سر) با هدف تبیین موانع پیشگیری و کنترل بیماری پدیکلوزیس از دیدگاه والدین و معلمان دانش آموزان دختر دبستانی بندرعباس و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی شهر بندرعباس انجام شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، تمرکز تلاش های مجموعه سلامت استان را در توسعه خدمات، تحقق عادلانه هدف محرومیت زدایی در تمامی مناطق استان عنوان کرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۱    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه هماهنگی سمپوزیوم نماز، تندرستی و بهداشت روانی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی و مشاورین، معاونین و مدیران ستاد اقامه نماز صبح امروز یکشنبه ششم خردادماه برگزار شد. ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۲    
با وجود گذشت 2 هفته از اعزام زائران حج تمتع، تاکنون 4 زائر ایرانی در بیمارستان سعودی بستری شده اند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ حدود 16.5 هزار خدمات بهداشتی و درمانی به زائران حج تمتع در مکه و مدینه شده است. این را مرکز پزشکی هلال احمر حج و زیارت اعلام کرده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، توسعه و ارتقای کمی و کیفی زیرساخت های ارائه خدمات بهداشتی درمانی در استان فارس و دیگر نقاط کشور را دستاورد و هدیه ای ماندگار از شهید خدمت و دولت مردمی سیزدهم برای مردم ایران عنوان کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در نشستی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، مشاورعالی رئیس دانشگاه و معاونان دانشگاه، در زمینه راهکارهای تسریع در روند پیشبرد پروژه های عمرانی در حال ساخت حوزه سلامت فارس، هم اندیشی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از پرداخت تعهدات مالی این معاونت در خصوص اقساط سر رسید شده ماه های اسفند 1402 و فروردین 1403 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، توسعه و ارتقای کمی و کیفی زیرساخت های ارائه خدمات بهداشتی درمانی در استان فارس و دیگر نقاط کشور را دستاورد و هدیه ای ماندگار از شهید خدمت و دولت مردمی سیزدهم برای مردم ایران عنوان کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۷    
سرتیپ دوم پاسدار سعید کوشکی جهرمی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس به همراه سید وحید حسینی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از روند آماده سازی یادمان شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای خاکسپاری پیکر مطهر شهید گمنام در ایام فاطمیه امسال بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: با نگاهی به وعده های انتخاباتی و اقدامات انجام شده طی سه سال اخیر در حوزه سلامت، می توان دریافت که دولت سیزدهم به ریاست شهید آیت الله رئیسی توانسته به وعده های خود، جامه عمل بپوشاند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: بلوک زایمانی بیمارستان ایرانمهر سراوان با جذب 27 مامای جدید، بزودی راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: تلاش تیم های نظارت درمانی این دانشگاه منجر به کاهش چشمگیر سزارین های غیرضروری در تاریخ سوم خرداد امسال شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۰    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان از وقوع یک تصادف خونین در محور شهمیرزاد - فولادمحله و کشته و زخمی شدن هفت نفر در این سانحه رانندگی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: 35 مادر باردار سال گذشته با مشاوره ماماها و کارشناسان بهداشت در کاشان و آران و بیدگل از سقط جنین منصرف شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- توسعه و ارتقای کمی و کیفی خدمات بهداشتی و درمانی در خراسان رضوی و دیگر نقاط کشور، به عنوان دستاورد و هدیه ای ماندگار از شهید خدمت و دولت مردمی سیزدهم برای مردم ایران به یادگار ماند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان موافقت اصولی با تأسیس مرکز تحقیقات گیاهان دارویی دریایی در دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چابهار توسط وزارت بهداشت دریافت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان گفت: تصادف 2 خودرو سواری پراید و تیبا در محور شهمیرزاد - فولاد محله در این استان یک فوتی و 6 مصدوم داشت.
اسپاش   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۶:۰۲    
ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت اسپیس ایکس، شبکه اینترنت ماهواره ای استارلینک را به منظور گسترش و بهبود خدمات بهداشتی در مناطق محروم کشور اندونزی (با بیش از 17 هزار جزیره) راه اندازی کرد ...
عصر توس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۵    
در دولت مردمی و محبوب سیزدهم به همت شهید آیت الله رئیسی بیش از 10 واحد خدمات بهداشتی در مجموعهٔ زیر پوشش دانشگاه افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۵    
در دولت مردمی و محبوب سیزدهم به همت شهید آیت الله رئیسی بیش از 10 واحد خدمات بهداشتی در مجموعهٔ زیر پوشش دانشگاه افتتاح شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای خدمت رسانی مطلوب به زائران کشورمان، توصیه هایی را جهت حفظ سلامت و تبیین شرایط خدمات بهداشتی و درمانی بیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری از غرق شدن یک آقای 45 ساله در استخر کشاورزی در خانمیرزا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- نتایج طرح های تحقیقاتی پایان یافته دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل در حوزه بهداشت، درمان، سلامت و علوم پایه پزشکی طی نشستی با حضور محققان و مجریان مرتبط تشریح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول تیم پیوند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چهارمحال و بختیاری از ثبت نهمین اهدای عضو، در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دفتر رسانه ای دولت غزه با صدور بیانیه ای نسبت به تبعات و پیامدهای نبود خدمات بهداشتی و پزشکی در شمال نوار غزه هشدار داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مسؤولان حوزه حج و زیارت با حضور در مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر در مدینه منوره بر لزوم خدمت رسانی مطلوب به زائران ایرانی تا آخرین لحظه حضور در این شهر تاکید کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۱    
اقتصاد ایران: بوشهر- حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: آیت الله رییسی در خدمت به مردم خستگی ناپذیر بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۲    
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: خدمت رسانی بی وقفه به زائران حرم رضوی، مسافران و مشایعت کنندگان پیکر مطهر آیت الله رئیسی رییس جمهور شهید و هیات همراه از سوی مراکز این دانشگاه برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۷    
بوشهر- حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: آیت الله رییسی در خدمت به مردم خستگی ناپذیر بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مسوول ستاد ملی شرایط اضطراری جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات بهداشتی و امدادی هلال احمر به عزاداران شهید خدمت و همراهانشان خبر داد.
صبای سلامت   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت در نامه ای به معاونین درمان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور، بر آماده باش مراکز درمانی به منظور برگزاری مراسم سوگواری خادم الرضا (ع)، آیت الله رئیسی، رئیس جمهور جهادی و یاران انقلابی ایشان، تاکید کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان از آمادگی کامل دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بر خدمت رسانی بی وقفه به زائران حرم رضوی، مسافران و مشایعت کنندگان پیکر مطهر رئیس جمهور شهید و هیئت همراه، خبر داد.
حج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از آغاز ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران ایرانی در سرزمین وحی خبر داد و گفت که ظرف یک هفته گذشته، بیش از دو هزار و 800 مورد خدمت به آنها در شهرهای مقدس مکه و مدینه ارائه شده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از ارائه 2858 مورد خدمت به زائران در حج 1403 در مکه و مدینه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سعید جاودان سیرت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان کهگیلویه و بویراحمد در پی شهادت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و جمعی از همراهان ایشان پیام تسلیتی صادر کرد.
خبر ماکو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از موافقت با تاسیس مجتمع آموزش عالی سلامت در شهرستان ماکو خبر داد. به گزارش خبرماکو ، دکتر محمد امین ولی زاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار کرد ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ماهواره های اینترنتی استارلینک به منظور گسترش خدمات بهداشتی در مناطق محروم کشور اندونزی راه اندازی می شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۲    
شورای هماهنگی خدمات بهداشتی اولیه به بیمه شدگان استان اسامی خانه های بهداشت کارگری نمونه و کارفرمایان سلامت محور برتر استان در سال 1402 را اعلام کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با انتشار پیامی در آستانه روز جهانی فشار خون، بر اهمیت تشخیص زود هنگام این بیماری تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اردبیل گفت: از بررسی 73 طرح تحقیقاتی ترجمان دانش در نیمه دوم سال گذشته در اردبیل 42 طرح تحقیقاتی خاتمه یافته است.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اول فارس دکتر مهدی پایدار با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از اساتید، مسوولان و کارکنان دانشگاه، آیین تشییع پیکر مرحوم دکتر مهدی پایدار استاد پیشکسوت گروه زنان و زایمان در محوطه بیمارستان نمازی برگزار شد. ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، همزمان با هفته ملی جمعیت، دکتر مصری رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان قم به همراه معاونین و مدیران این دانشگاه در دیدار با حجت الاسلام لطفی نیاسر مدیر کل و معاونین صدا و سیمای استان قم از تلاش های رسانه ای این رسانه استانی در راستای ...
رییس سازمان اورژانس کشور با اشاره به آغاز بازدیدهای دوره ای از مرزهای غرب کشور به منظور آمادگی ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در ایام اربعین، از راه اندازی مجدد اورژانس هوایی ایلام پس از دو سال و تا هفته آینده پس از بازدیدهای فنی و هماهنگی های استانداری و فرودگاه ایلام، خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک، مدیرعامل استارت آپ فضایی اسپیس ایکس امروز (یکشنبه) پیش از راه اندازی سرویس اینترنتی استارلینک این شرکت وارد جزیره بالی در اندونزی شد. دولت اندونزی امیدوار است نفوذ اینترنت و خدمات بهداشتی را در نقاط دورافتاده مجمع الجزایر گسترده افزایش دهد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، درمان رایگان کودکان زیر 7 سال را یک سرمایه گذاری درازمدت برای نسل های آینده و اقدام جدی وزارت بهداشت برای حمایت از قشر مستضعف جامعه برشمرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: در اردوی یک روزه بسیج جامعه پزشکی در روستای پهلوان کشی تنگستان 586 نفر خدمات بهداشتی درمانی رایگان دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چهارمحال و بختیاری از موافقت وزارت بهداشت با تاسیس پارک علم و فناوری سلامت در این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: اتاق عمل پیشرفته جراحی شکاف کام و لب در بیمارستان الزهرا (س) زاهدان افتتاح شد.