یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۵۹Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات بهداشتی»

ایرنا   ۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته 28 نفر در 9 شهرستان این استان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند که 17 نفر از این تعداد، مربوط به ارومیه بود.
ستاد اجرایی فرمان امام در اربعین امسال نیز خدمات مختلفی از جمله خدمات بهداشتی و درمانی، اسکان و توزیع غذای گرم به زوار اربعین ارائه میکند.
به گزارش خاورستان ، دکتر عبدالرضا پازوکی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم و سلامت ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ، با اشاره به انجام بیش از یک میلیون و 516 هزار تست تشخیص مولکولی و سریع در آزمایشگاه های فارس، تازه ترین آمارهای کروناویروس در استان از ابتدای شیوع تاکنون را اعلام کرد. ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر ایرج صالحی، رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان؛ از موافقت اصولی اختصاص تجهیزات به خش ICU بیمارستان حضرت قائم(عج) اسدآباد خبر داد و اظهار کرد: این امر با پیگیری های شبانه روزی دانشکده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۸    
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان از آنچه تزریق ساده انگاری می خواند به عنوان خطری جدی در دوران کرونایی فعلی نام برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان مرکزی ، از جان باختن 12 هم استانی دیگر و شناسایی 499 مورد مبتلا به کرونا در 48 ساعت گذشته خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت : بیش از 58 درصد از گروه های سنی و صنفی واجد شرایط دریافت واکسن در آذربایجان غربی، دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان مرکزی ، از جان باختن 12 هم استانی دیگر و شناسایی 499 مورد مبتلا به کرونا در 48 ساعت گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور حکمی محمد علی کیانی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مشهد منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از تزریق بیش از 3 میلیون واکسن کرونا در استان فارس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۶    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: مجموع جان باختگان ناشی از کووید 19 در استان فارس از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را 6 هزار و 601 نفر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 499مورد جدید ابتلا در 48ساعت گذشته شناسایی شده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: واکسیناسیون کرونا در استان اردبیل 2.3 درصد بیشتر از میانگین کشوری است و فرایند واکسیناسیون در این استان با سرعت مطلوب ادامه دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: شیوع ویروس کرونا در استان اردبیل به نسبت هفته های گذشته روند نزولی دارد به طوری که در 24 ساعت گذشته 43 بیمار جدید بستری شده و 6 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۴    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: از ابتدای طرح ملی واکسیناسیون تاکنون، 53درصد جمعیت بالای 18 سال استان علیه کرونا واکسینه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۸    
بجنورد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: از ابتدای طرح ملی واکسیناسیون تاکنون، 53درصد جمعیت بالای 18 سال استان علیه کرونا واکسینه شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۶    
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در حکمی، دکتر محمدعلی کیانی را به عنوان "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد"، منصوب کرد.
دکتر بهرام عین اللهی، وزیربهداشت درمان و آموزش پزشکی، در حکمی، دکتر محمدعلی کیانی را به عنوان "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد"، منصوب کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان غربی گفت: وضعیت استان در هفته گذشته به طور کامل قرمز بود ولی امروز 10 شهرستان قرمز و هفت شهرستان دیگر در وضع نارنجی هستند و این نشان دهنده خروج از وضعیت پیک بیماری هست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری از بهسازی بخش جراحی مرکز آموزشی درمانی هاجر(س) شهرکرد با صرف اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 500 میلیون تومان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مسؤول شبکه فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: ثبت دهمین ایثار ماندگار استان در سال جاری با اهدا کلیه ها، کبد و قلب جوان زنجانی به نجات جان چهار هموطن از مرگ حتمی منجر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۷:۲۹    
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: بر اساس آخرین رنگ بندی کرونایی کشور از امروز/شنبه/ این استان نیز از وضعیت قرمز کرونایی خارج شد که این موضوع به معنی عادی انگاری شرایط نیست.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت:87 نفر مبتلای جدید به کرونا در 24 ساعت گذشته بستری شدند و چهار نفر دیگر هم فوت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۱    
بجنورد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت:87 نفر مبتلای جدید به کرونا در 24 ساعت گذشته بستری شدند و چهار نفر دیگر هم فوت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: واکسن کافی اسپوتنیک در استان وجود دارد و مردم ارومیه در این خصوص نگرانی نداشته باشند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: سیستان و بلوچستان برای سومین روز متوالی با اقدامات مطلوب انجام شده و افزایش سطح واکسیناسیون روز بدون فوتی کرونا را تجربه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: سیستان و بلوچستان برای سومین روز متوالی با اقدامات مطلوب انجام شده و افزایش سطح واکسیناسیون روز بدون فوتی کرونا را تجربه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: بستری شدگان سندرم حاد تنفسی در استان همچنان بالای 2 هزار نفر بوده و طبق آخرین برآورد به 2 هزارو 34 نفر رسید که البته نسبت به روزهای گذشته، کمتر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۳    
مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: آخرین رنگ بندی شهرستان های کشور امروز، از طریق نرم افزار ماسک اعلام و از سوم مهرماه اعمال می شود، که در این نقشه وضعیت مراغه از قرمز به نارنجی تغییر پیدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان گفت که استمرار روند کاهشی شیوع پیک پنجم کرونا در استان سبب شد تا مطابق آخرین رنگ بندی اعلام شده توسط ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا، وضعیت 2 شهرستان رامیان و ترکمن در وضعیت آبی کرونا قرار بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۰    
بجنورد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: شبانه روز گذشته چهار بیمار مبتلا به کرونا در استان جان باختند و 65 بیمار جدید بستری شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۲    
اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: 275 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی بر اساس آخرین یافته های آزمایشگاهی در شبانه روز اخیر به ثبت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: تا به امروز و با همکاری مردم، بیش از 700 هزار دز واکسن تزریق شده که از این تعداد، 480 هزار دز اول و مابقی دز دوم بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی گفت: در حال حاضر 50 پایگاه اورژانس، 10 درمانگاه و بیمارستان صحرایی ارائه دهنده خدمات به زوار اربعین در نقاط مرزی برپا شده است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ، از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون، 438 هزار و 856 نفر در فارس به این بیماری مبتلا شدند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۲    
شفقنا- دفتر العتبه الحسینیه آستان مقدس حسینی از استقرار صدها امدادرسان بهداشتی برای توزیع ماسک میان زائرین کربلا در ورودی های صحن های حرم حسینی خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با افزوده شدن 163 مورد جدید کرونا در سیستان و بلوچستان طی 24 ساعت گذشته شمار مبتلایان این ویروس در استان به 123 هزار و145 نفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۵    
دبیرخانه آستان حسینی از استقرار صدها امدادگر برای توزیع ماسک و ارائه دیگر خدمات بهداشتی به زوار اربعین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: در پیک پنجم کرونا تعداد فوتی های ناشی از کرونا در این استان نسبت به پیک پنجم 50 درصد کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: هم اکنون 439 بیمار کرونایی در بیمارستانهای استان بستری هستند که از این تعداد 31 نفر مربوط به موارد مثبت روز گذشته است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: شبانه روز گذشته سه بیمار مبتلا به کرونا در استان جان باختند و 69 بیمار جدید بستری شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نصرت الله علیرضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کد بیمارستان شهرستان آوج دریافت شده و در سامانه وزارت بهداشت به ثبت رسیده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شیراز، سهل انگاری و عدم تمایل برخی از شهروندان در مراجعه به مراکز واکسیناسیون را به منزله هشداری برای تهدید سلامت عمومی جامعه دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۹    
اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: بر اساس آخرین یافته های آزمایشگاهی 306 مورد ابتلای جدید به کووید 19 شبانه روز اخیر در استان مرکزی ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۰    
بجنورد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: شبانه روز گذشته سه بیمار مبتلا به کرونا در استان جان باختند و 69 بیمار جدید بستری شدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز سهل انگاری و عدم تمایل برخی از شهروندان در مراجعه به مراکز واکسیناسیون را به منزله هشداری برای تهدید سلامت عمومی جامعه دانست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۷    
اردبیل- ایرنا- استان اردبیل در زمینه شیوع کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارد. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، روند کاهشی شیوع بیماری کووید.19 در استان اردبیل که از سه هفته پیش آغاز شده، همچنان ادامه دارد و به پایین حد دو ماه اخیر رسیده است. بنا به اعلام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- استان اردبیل در زمینه شیوع کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارد. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، روند کاهشی شیوع بیماری کووید.19 در استان اردبیل که از سه هفته پیش آغاز شده، همچنان ادامه دارد و به پایین حد دو ماه اخیر رسیده است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: دو مرکز پزشکی حج و زیارت در کربلا و نجف اشرف به زائران ایرانی نیازمند خدمات پزشکی و درمانی خدمت رسانی می کنند.