چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۱۴Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات بهداشتی»

سازمان امور عشایر ایران   ۸ ساعت پیش    
رئیس سازمان بسیج عشایر استان بوشهر از ارائه خدمات رایگان پزشکی به عشایر این استان در حومه روستای جمیله از بخش ارم شهرستان دشتستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز افزایش حجم مراجعه بیماران به بیمارستان ها و مراکز درمانی استان را که در بحران کروناویروس بسیار شدت یافته، موجب اختلال در امر خدمت رسانی و افزایش دغدغه مدیران حوزه سلامت استان عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۲    
گناباد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد گفت: با اهتمام مردم به رعایت پروتکلهای بهداشتی و از جمله زدن ماسک و پرهیز ار حضور در آیینهای مختلف تعداد موارد بستری در این شهرستانها بعد از حدود دو ماه به کمتر از 100 نفر کاهش یافت.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس، این تصور که جوانان کمتر در معرض ابتلا به کروناویروس هستند را باوری اشتباه خواند که آمارها خلاف آن را نشان می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، شهادت جانباز دفاع مقدس شهید شهریار علیزاده ، مدافع سلامت بیمارستان محمد اسماعیل امتیاز و فوریت های بیمارستان شهید رجایی را تبریک و تسلیت گفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون با حضور در مناطق شهری و روستایی، به مردم در مناطق دورافتاده و محروم خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: تعداد فوتی های ناشی از شیوع بیماری کرونا در استان به 2 هزار و 714 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از شناسایی و بستری شدن 30 بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید19 طی 24 ساعت گذشته در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۹    
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان، شمار سالمندان فوت شده ناشی از کرونا از شیوع این ویروس تاکنون در استان را 738 نفر ذکر کرد و گفت: این تعداد 85.6 درصد فوتی های ناشی از کرونا در استان را شامل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان غربی گفت: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فردا، دوشنبه میهمان سامانه ارتباط مردم و دولت است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۵۱    
شیراز(پانا)-معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با توجه به روند افزایشی موارد ابتلا به کروناویروس در کشور و استان و اعمال محدودیت های کرونایی، بر ضرورت افزایش بازدید ها و نظارت های دستگاه ها و سازمان های مرتبط بر اجرای دقیق محدودیت های کرونایی در استان تاکید کرد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان مرکزی، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا سوم آذر ماه را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شیراز - معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از فوت 34 بیمار مبتلا به کرونا در فارس طی شبانه روز گذشته خبرداد.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گفته معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، نزدیک به 18 هزار بیمار مبتلا به کروناویروس در فارس در انتظار بهبودی هستند
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، گفت: بررسی ها نشان می دهد بالغ بر 70 درصد از موارد خشونت و کودک آزاری در محیط خانه رخ می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۱    
گچساران- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر گچساران گفت: داوطلبان و جوانان هلال احمر این شهرستان در اجرای طرح های کشت سلامت و آمران سلامت، در قالب پایگاه های داوطلبی به 11 هزار نفر خدمات بهداشتی مبارزه با کرونا ارائه دادند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۹۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید ، قاسم جان بابایی در این ابلاغیه خواستار بررسی عملکرد بیمارستان ها و پزشکان در سزارین های تقویمی 9/9/99 شده و تصریح کرده است: با بیمارستان ها و پزشکان دارای سابقه آمار بالای سزارین مدیریت نشده، برخورد خواهد شد. به گزارش وبدا، متن ابلاغیه معاونت درمان وزارت بهداشت به شرح زیر است: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: مدیریت و کنترل شیوع کووید - 19 به شیوه محله محور و خانواده محور در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در استان در جال اجرا است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل، در ادامه وضعیت بحرانی و صعودی شیوع ویروس کرونا در این استان، 13 نفر از افراد مبتلا جان خود را از دست داده و 72 فرد مبتلای جدید نیز در مراکز درمانی بستری شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل، در ادامه وضعیت بحرانی و صعودی شیوع ویروس کرونا در این استان، 13 نفر از افراد مبتلا جان خود را از دست داده و 72 فرد مبتلای جدید نیز در مراکز درمانی بستری شدند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۴    
تیم های بسیج جامعه پزشکی به منظور انجام خدمات بهداشتی ودرمانی به مناطق محروم شهرستان اعزام شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۶    
مسئول بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: اعزام 50 گروه جهادی بسیج دانشجویی به مناطق حاشیه ای و ارائه خدمات بهداشتی به مردم، توزیع 2000 بسته معیشتی از برنامه های هفته بسیج است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: اعمال محدودیت های کرونایی برای تبدیل رنگ شهرهای قرمز، زرد و نارنجی کرونا به سفید است و مدت 2 هفته ای برای این منظور کافی نیست، اما این محدودیت ها و همکاری مردم در تحقق برنامه های ترسیم شده نقش اساسی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره به گذشت 9 ماه از نخستین روزهای اپیدمی کروناویروس در استان فارس، از 9 ماه مجاهدت شبانه روزی مدافعان سلامت استان قدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما: دکتر علیرضا زالی در مصاحبه خبری با اشاره به نیاز اقشار آسیب پذیر به خدمات بهداشتی و آموزشی برای پیشگیری از بیماری کرونا گفت: این بسته ها با همکاری معاونت های بهداشتی دانشگاه های: علوم پزشکی شهید بهشتی، تهران و ایران در اختیار اقشار کم برخوردار قرار می گیرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت : بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 291 مورد جدید ابتلا در 48 ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به 30153نفر رسیده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۵    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری، از استقرار یاوران سلامت روان در بیمارستان های استان خبر داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مردم نیوز :بر پایه نتایج طرح تحقیقاتی " ارزیابی اثر محافظتی عصاره آبی گیاه اُشَق (Dorema ammoniacum D. Don) در مدل حیوانی در درمان اولسر پپتیک " که توسط سمیرا شیرویی با همکاری محمد حسین فرزایی و مهسا هواسی پور در معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه انجام شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت های برخی مراکز درمانی در استان فارس از اول آذر کاهش می یابد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ، علی اکبری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی علوم پزشکی شیراز گفت: همزمان با شدت یافتن بیماری کرونا در استان فارس و اعمال محدودیت های کرونایی در کلان شهر های ایران ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از انجام واکسیناسیون 22هزار و 326 مادر باردار در مقابله با آنفلوآنزای فصلی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۴۱    
از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون 132 هزار و 2 نفر در استان فارس به کروناویروس مبتلا شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ، دکتر عبدالرسول همتی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با بیان اینکه متاسفانه 24 نفر در روز گذشته به علت ابتلا به کروناویروس جان خود را ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۵    
ارومیه- ایرنا- رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی خوی گفت: خیّر اهل این شهرستان، 750 میلیون ریال تجهیزات پزشکی مقابله با بیماری کرونا به بیمارستان آیت الله خویی اهدا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته هر یک ساعت یک نفر در استان فارس بر اثر کرونا فوت کرده است، بر لزوم توجه بیشتر شهروندان به رعایت شیوه نامه های بهداشتی مصوب، برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری، تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: آمار مبتلایان به بیماری کووید 19 طی چند روز اخیر با همکاری مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیرانه از انتشار ویروس کرونا به حالت ثبات نسبی رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از شناسایی 189 بیمار جدید مبتلا به کووید19 با جواب مثبت تست PCR آزمایشگاه در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان در 24 ساعت گذشته خبر داد.
دکتر سعید نمکی در حکمی، دکتر شهرام حبیب زاده، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل را به ریاست این دانشگاه منصوب کرد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، مشروح نامه علیرضا رییسی به شرح زیر است: معاون محترم بهداشت دانشگاه/ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ... در طول ماه هایی که از آغاز همه گیری کووید 19 گذشت همواره شاهد تلاش بی وقفه و از خود گذشتگی بی نظیر کارکنان ارزشمند نظام شبکه بودیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: در شبانه روز گذشته و در پی جولان بی رحمانه کرونا 24 نفر از شهروندان فارسی جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: از ابتدای آغاز شیوع در اسفندماه سال گذشته تاکنون بیش از 15 تن مواد غذایی فاسد و غیرمجاز در این شهرستان کشف و معدوم سازی شده است.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۷    
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در حکمی دکتر کامران کردی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه کاشان از تشکیل 63 قرارگاه جهادی کاشان در حوزه ارائه خدمات بهداشتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۰    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری، نسبت به مصرف خودسرانه آنتی بیوتیک ها در بیماری های ویروسی هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - طرح مشترک دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی با بسیج سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به منظور شناسایی خانه به خانه و تحت مراقبت قرار دادن بیماران مبتلایان به ویروس کرونا در این استان آغاز شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان مرکزی، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا 30 آبان ماه را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۳    
زنجان - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: 88 درصد فوتی های کرونایی استان را سالمندان تشکیل می دهند که طبق بررسی ها، این گروه از طریق دیگر اعضای خانواده به این بیماری مبتلا می شوند در حالیکه مراقبت جدی از این گروه سنی ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان : بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 332مورد جدید ابتلا در 24 ساعت گذشته شناسایی شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- همزمان با شدت یافتن بیماری کرونا در استان فارس و اعمال محدودیت های کرونایی در کلان شهرهای ایران، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس، وضعیت تعطیلی و کاهش فعالیت های برخی مراکز درمانی را از اول آذرماه اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: در صورت دسترسی به تست های سریع تعداد افراد مثبت سرپایی در این استان روزانه به یک هزار نفر خواهد رسید که در این صورت باید نسبت به جداسازی و نگهداری آنان در مکان های تعیین شده اقدام کرد.
دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در حکمی دکتر کامران کردی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر منصوب کرد.