چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۷:۱۰Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات بهداشتی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری گیلان بر ضرورت حفظ شانیت مردم در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی تاکید کرد.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره اهداف مشترک دانشگاه و اداره کل آموزش و پرورش استان در حفظ و ارتقای سلامت دانش آموزان، بر اهمیت واکسیناسیون و گسترش رعایت شیوه نامه های بهداشتی تأکید کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۴    
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی کاروان سلامت پزشکان و پیراپزشکان داوطلب به عشایر منطقه چوپان جیق گنبدکاووس همزمان با دهه فجر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران از برپایی پایگاه جهادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با همکاری شرکتهای تعاونی بهداشتی و درمانی و توسعه روستایی به مناسبت دهه مبارک فجر با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم استان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۹    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از برپایی پایگاه جهادی با همکاری شرکت های تعاونی بهداشتی و درمانی و توسعه روستایی به مناسبت دهه مبارک فجر با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم استان خبر داد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از راه اندازی سه رشته جدید شامل دکتری یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی، کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی و کتابداری و دانش شناسی در علوم پزشکی، برای نخستین بار در شیراز خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از راه اندازی چهار بیمارستان جدید و افزوده شدن چهارصد تخت بیمارستانی به مجموعه درمان استان خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره به تلاش های این معاونت برای توسعه تعامل بین المللی، اعزام هیات پز شکان متخصص و فوق تخصص تاجیک به شیراز برای شرکت در دوره آموزشی چند ماهه از نوروز 1402 را از جمله این اقدامات برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۲    
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان گفت: کاروان سلامت در دو روز اخیر در مناطق کم برخوردار حضور یافته و به 472 نفر خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۱    
کرمانشاه- بیمه سلامت یکی از خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی در آبان ماه سال 74 با هدف دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی برای اقشار مختلف مردم به ویژه قشر کم برخوردار به صورت بیمه همگانی اجرا شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ مجید دهقانی زاده با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران برای مردم استان یزد، اظهار داشت: در بخش خدمات بهداشتی و درمانی قبل از انقلاب 8 بیمارستان فعال در استان داشته ایم که اکنون به تعداد 20 بیمارستان فعال دست یافته ایم ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از اعزام کاروان سلامت به مناسبت دهه مبارک فجر و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، آموزشی وحمایتی به عشایر نشینان منطقه کولگ در شهرستان مهران خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۳:۰۷    
متخصصان جهادگر حاضر در گردهمایی خدمت رسانی روزانه از مردم در منطقه 15 تهران خدمات پزشکی رایگان ارایه می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از راه اندازی 4 بیمارستان جدید و افزوده شدن چهارصد تخت بیمارستانی به مجموعه درمان استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان از بهره مندی 336 نفر از خدمات بهداشتی درمانی کاروان هلال احمر در روستای اسلام آباد گالیکش خبرداد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۴۹    
ده ها هزار پرستار، بهیار و راننده آمبولانس در انگلیس بر سر مسئله دستمزدهای خود اعتصاب کرده اند که بزرگ ترین اعتصاب این کشور در بخش خدمات بهداشتی طی 75 سال گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۱    
هر سال یک میلیون نفر از خدمات بهداشتی و درمانی سپاه روح الله استان مرکزی بهرمند می شوند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۳    
به اطلاع می رساند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان در راستای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در حوزه آموزشی از میان متقاضیان واجد شرایط برای رشته های مورد نیاز در قالب هیأت علمی متعهد خدمت، به شرح جدول ذیل دعوت به همکاری می نماید ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی کاروان سلامت پزشکان و پیراپزشکان داوطلب به 136 نفر از عشایر منطقه چوپان جیق گنبدکاووس همزمان با دهه فجر خبر داد.
دکتر رحیمی یکپارچگی و پذیرش همگانی در انجام کار خیر در کشور را یکی از عوامل مهم ارتقای شاخص های سلامت عمومی جامعه بیان کرد و نگاه وزارت بهداشت را توسعه و در دسترس قرار دادن خدمات بهداشتی و درمانی با مشارکت خیرین و با اولویت بهداشت بر درمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: براساس آخرین وضعیت و آمار اعلام شده وزارت بهداشت، کرونا در اردبیل به سمت شیب صعودی در حال حرکت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خوسف از اعزام کاروان سلامت و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم محروم روستای هَمِج و هُمُند در شهرستان خوسف خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۷    
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم به منظور اجرای تعهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تأمین نیروی انسانی بهورز مورد نیاز مناطق روستایی و خانه های بهداشت در واحدهای تحت پوشش خود در نظر دارد باستناد دستورالعمل اجرایی جذب بهورز با تاریخ اجرای 1401/05/01 و نامه شماره 100 ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خمین برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش، طبق مفاد ماده یک دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز در نظر دارد تعداد 25 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون تخصصی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت:2300 تا 2800 پزشک متخصص در مناطق محروم در یکسال گذشته توزیع شده اند و هدف وزارت بهداشت عدالت در دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی است.
دکتر عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان ولایت دامغان در استان سمنان بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم شهید پرور این منطقه قرار گرفت.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا: وزیر بهداشت گفت: تمامی خدمات بهداشتی و پزشکی در مناطق زلزله زده خوی به صورت رایگان به مردم این منطقه ارایه می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایحان غربی گفت: پس از وقوع زمین لرزه در شهرستان خوی، دو بیمارستان و 25 مرکز بهداشتی با اعتبار یک هزار و 500 میلیارد ریال نیاز به تعمیر و بازسازی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: اورژانس مرجع بیمارستان کوثر سمنان در دهه فجر با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری می رسد.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۹    
پایگاه سلامت قاسم آباد شهر همدان در راستای ارایه خدمات بهداشتی به مردم همزمان با دهه فجر با 80 میلیارد ریال اعتبار با حضور استاندار همدان بهره برداری رسید | این طرح در زمینی به مساحت 705 متر مربع در سه طبقه با پوشش سه هزار خانوار اجرایی شد
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر رحیمی در دیدار با مهندس شهبازی نماینده مردم شریف نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت بهداشت در تمام فعالیت های خود رویکرد عدالت محوری را دنبال می کند و اولویت وزارت بهداشت ایجاد دسترسی آسان و ارزان مردم به خدمات بهداشتی و درمانی ...
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر رحیمی در دیدار با رسولی نژاد نماینده مردم شریف فیروزکوه گفت: وزارت بهداشت در تمام فعالیت های خود رویکرد عدالت محوری را دنبال می کند و اولویت وزارت بهداشت ایجاد دسترسی آسان و ارزان مردم به خدمات بهداشتی و درمانی و بهره مندی عادلانه ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۸    
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، هشتمین کنگره ی دانشجویی پژوهشی منطقه ی جنوب غرب کشور(منطقه ی آمایشی 4) و دومین همایش داخلی دانشکده ی علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر روز چهارشنبه، 3 اسفندماه1401 لغایت جمعه ...
همدان پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از کلنگ زنی 11 خانه بهداشت، افتتاح یک مرکز جامع سلامت روستایی و یک پایگاه سلامت شهری در استان همدان در ایام دهه فجر خبر داد | بهورزان در خانه های بهداشت وظیفه ارائه خدمات بهداشتی مختلف متناسب با بسته های خدمتی وزارت بهداشت را بر عهده دارند.
سینا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل سه علت نخست مرگ و میر در استان را بیماری های قلبی عروقی، سرطان ها، سوانح و حوادث عنوان کرد. به گزارش سیناپرس اردبیل ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۳۱    
سازمان خدمات بهداشتی انگلیس به دنبال اعتصابات گسترده پرستاران و کمبود 10 درصدی پرستاران در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های این کشور (NHS) به دنبال استفاده از ربات ها برای کاهش بار سنگین کار بر روی کارکنان خود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۰۶   + ۳۸ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس را از ابتدای شیوع تا امروز چهارشنبه دوازدهم بهمن 1401، اعلام کرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین آمار ارائه شده از سوی مرکز ملی آمار انگلیس نشان می دهد که یک پنجم مردم این کشور در مواجهه با افزایش افسار گسیخته قیمت ها، خوراکی های تاریخ مصرف گذشته استفاده یا وعده های خود را کوچک تر کرده اند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در نشست امروز قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه بر پیشبرد موفق برنامه های جوانی جمعیت با هم افزایی بین بخشی در کنار آگاهی بخشی عمومی تاکید کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۳    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی استان گلستان با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، این روزهای مبارک را یادآور راهبری های انقلابی و حیات بخش امام راحل عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: 29 هزار و 250 واحد ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی در سطح کشور فعالیت می کنند.
کاماپرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۵۱    
کشورهای پیشرفته و پرچمدار دولت رفاه در دنیا با استاندارد 50 پزشک به ازای هر 10 هزار نفر جمعیت شان شرایطی آرمانی از ارائه خدمات درمانی را پدید اورده اند. این عدد در کشوری چون عمان 20 پزشک به ازای 10 هزار نفر از جمعیتش است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس را از ابتدای شیوع تا امروز سه شنبه یازدهم بهمن 1401 اعلام کرد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گفته معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، مقایسه خدمات درمانی قبل و بعد از انقلاب می تواند نشان دهنده بخشی از پیشرفت های بعد از انقلاب اسلامی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز طی اطلاعیه ای، آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس را از ابتدای شیوع تا امروز سه شنبه یازدهم بهمن اعلام کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، سرپرست بهداشت و درمان شهرهای هامون و هیرمند منصوب شدند. طی ابلاغ حکمی از جانب میرزایی رئیس علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل. حمیدرضا بزی به عنوان سرپرست بهداشت و درمان شهرستان هیرمند منصوب شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره به اهمیت توسعه برنامه حفاظت شنوایی کارگران، از توسعه این برنامه در 535 کارگاه دارای تشکیلات خانه بهداشت کارگری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مسؤول شبکه فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان، گفت: سیزدهمین ایثار ماندگار استان با اهدای کبد و کلیه جوان 21 ساله زنجانی ثبت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با واگذاری کامل مرکز درمانی ارتش در راز و جرگلان به دانشگاه علوم پزشکی استان به زودی خدمات بهداشتی و درمانی متناسب با ظرفیت این مرکز به مردم منطقه ارایه خواهد شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی دکتر خلیل زاده مدیر کل دامپزشکی استان با اعلام این خبر گفت: در طول ایام دهه فجر اکیپ دولتی و غیر دولتی دامپزشکی در مناطق روستایی و عشایری استان آذربایجان غربی خدمات رایگان دامپزشکی ارائه می دهند . ...