پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۰:۱۰Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات بهداشتی»

ایرنا   ۲۰ دقیقه پیش    
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان و بستری های کرونایی طی 24 ساعت گذشته در استان گفت: در این مدت هزار و 273 مورد ابتلای جدید به بیماری کووید 19 در استان ثبت شد که بیشترین تعداد در استان است.
مشرق نیوز   ۶ ساعت پیش    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی تونل زمان تصویری از روزنامه اطلاعات، 22 تیر 1356 را منتشر کرد. گزارش روزنامه اطلاعات از مشکلات مردم در کمبود شدید خدمات بهداشتی و درمانی در سال های پایانی دوران پهلوی ...
معاون علوم پزشکی شیراز، از بستری 302 بیمار مبتلا به کرونا در استان خبر داد.
شیرازه   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ضمن اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس از ابتدای شیوع تا امروز بیست و پنجم فروردین، از بستری 302 بیمار مبتلا به کروناویروس با وضعیت وخیم در بخش های مراقبت ویژه خبر داد.
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان اصفهان بیان داشت: در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در واحدهای اقتصادی، با تمام توان در کنار دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان استان خواهیم بود.
مرکزی_ رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک ابراز کرد: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 538 مورد جدید ابتلا در 24 ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به 46257 نفر رسیده است.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۰ ساعت پیش    
هفتمین کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب کشور روز پنجشنبه، 23 اردیبهشت، 1400 لغایت جمعه، 24 اردیبهشت، 1400 توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان به صورت آنلاین برگزار می شود ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت:بر اساس آخرین یافته های آزمایشگاهی 538 بیمار جدید مبتلا به کرونا شبانه روز اخیر در استان مرکزی شناسایی شد و 9 بیمار کرونایی استان نیز در این مدت جان باخته اند.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی از افزایش آمار بستری شدگان بیماران کرونایی در استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت : بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 538 مورد جدید ابتلا در 24 ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به 46257 نفر رسیده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان، با اشاره به وضعیت آلودگی استان زنجان با 5 شهرستان قرمز کرونایی، گفت: در موج های قبلی کرونا روزانه حداکثر 600 نفر مراجعه داشتیم اما در حال حاضر روزانه 1200 نفر مراجعه کننده به بیمارستان ها و مراکز درمانی داریم که تعداد مبتلایان رشد دو ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۵    
استاندار تهران در حکمی دکتر کوهپایه زاده رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران را به عنوان رییس کمیته بهداشت ستاد انتخابات استان تهران منصوب کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پاسخگویی وزارت بهداشت در پاسخ به سؤالی در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات درباره اطلاعات دریافت کنندگان واکسن کرونا گفت: طبق قوانین موجود و بین المللی هرگونه افشای نام دریافت کنندگان خدمات بهداشتی درمانی بدون کسب اجازه از یکایک آنان موجب اعتراض و پیگرد قانونی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۶    
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: در زمان حاضر 770 بیمار کرونایی در بیمارستانهای استان بستری هستند که این مهم زنگ خطری است و اقدامات جدی و قاطعانه برای کنترل بیماری را می طلبد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگران ایرانی شاغل در کشورهای دیگر اگر مجوز کار داشته باشند، برابر تعهدات قانونی از حقوق شهروندی و خدمات بهداشتی و درمانی برخوردار هستند. عمده نگرانی درباره آن دسته از کارگرانی است که مجوز کار ندارند و اصطلاحا کار سیاه می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۲۶    
گستره خدمات سلامت در کشور ما، در سال های اخیر هیچ حد و مرزی نداشته و عدالت در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در درو افتاده ترین روستاها هم برقرار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۲۹    
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: افطاری دادن و افطاری رفتن در شرایط کرونایی به لحاظ شرعی نیز رفتاری غیرمجاز است و برگزاری تجمعات به ویژه برای افراد پرخطر از قبیل زنان باردار، سالمندان و بیماران می تواند خطرناک باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی قزوین گفت: در شبانه روز گذشته تست کرونای 666 تن از شهروندان استان مثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: مراکز درمان سرپایی بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های ارائه دهنده خدمات درمانی کرونایی در سه شهرستان زیرمجموعه این دانشگاه راه اندازی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: براساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 644 مورد جدید ابتلاء در 24 ساعت گذشته شناسایی شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از کاهش چشمگیر ذخایر خونی در فارس خبر داد و گفت:به دنبال تغییر رنگ وضعیت کرونایی، بانک ذخیره خون در استان رو به کاهش است و ضرورت دارد بار دیگر شهروندان در این امر خداپسندانه گام بردارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در سیصد و یکمین نشست ستاد مدیریت بیماری کووید 19 در دانشگاه، از انجام بیش از 9 هزار و 300 تست کووید19 در روز گذشته به عنوان رکورد انجام بیشترین تست در فارس خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۲    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: تنها 3 شهرستان سلماس، اشنویه و چایپاره در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند و مابقی شهرستان ها با ادامه سیر صعودی تعداد مبتلایان در وضعیت قرمز قرار گرفته اند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: اردبیل جزو 10 استان دارای وضعیت حاد شیوع کرونا در کشور است و ما با بحران جدی شیوع کووید.19 در سطح استان مواجه هستیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲    
اقتصاد ایران: وزیر بهداشت در نامه ای خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بر نظارت مستمر و بی وقفه بر اجرای پروتکل ها و انعکاس هرگونه نقض شیوه نامه ها جهت برخورد قانونی به مراجع ذی صلاح تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: اردبیل جزو 10 استان دارای وضعیت حاد شیوع کرونا در کشور است و ما با بحران جدی شیوع کووید.19 در سطح استان مواجه هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: تاکنون 60 هزار دوز واکسن کرونا در اختیار این دانشگاه قرار گرفت تا براساس سند ملی واکسیناسیون تزریق شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با افزوده شدن 143 مورد جدید، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان به 29 هزار و 646 نفر رسید.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، با اعلام افزایش آمار به هر سه دقیقه یک مورد بستری بیمار مثبت یا مشکوک دارای علائم کرونا و همچنین ثبت هر یک ساعت، یک مورد فوت در استان، شرایط کنونی را بسیار بحرانی خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: هم اکنون 713 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که تاکنون این تعداد ثبت نشده بود که بیشترین نگرانی افزایش شمار بالای بیماران است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان مرکزی، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا 23 فروردین ماه را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بستری شدن 24 بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید19 در 24 ساعت گذشته در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: بستری شدگان سندرم حاد تنفسی در استان در ادامه روند افزایشی به هزار و 102 نفر رسید که بیشترین میزان از 12 آذر سال گذشته تاکنون است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: 601 مورد ابتلای جدید به کرونا ویروس بر اساس آخرین یافته های آزمایشگاهی طی 24 ساعت گذشته در این استان شناسایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: تعداد فوتی هادر اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی تاکنون به یک هزار و 569 نفر رسیده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
24 بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید19 در 24 ساعت گذشته در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان بستری شدند.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: در شرایط کنونی با آمار بالای فوتی بیماران مواجه هستیم و آمار بستری نیز روزانه در حال افزایش است، به نحوی که در 24 ساعت گذشته، 430 مورد جدید بستری در بیمارستان های استان فارس به ثبت رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت : بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 601 مورد جدید ابتلا در 24 ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به 45075 نفر رسیده است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز طی نامه ای، کاهش فعالیت مراکز درمانی در شیراز و شهرستان های با وضعیت قرمز را ابلاغ کرد و اظهار داشت :فعالیت غیراورژانسی مراکز درمانی تا اطلاع ثانوی در شیراز و شهرستان های با وضعیت قرمز با محدودیت مواجه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان آبادان گفت: هیچ راهی جز تعطیلی دو هفته ای جنوب غرب خوزستان برای خروج از وضعیت فعلی وجود ندارد و ادارات نیز با دستورالمعل فعلی، عامل ازدحام بیشتری شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با افزوده شدن 134 مورد جدید شمار مبتلایان کرونا در سیستان و بلوچستان به 29 هزار و 503نفر رسید.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ظرفیت نمونه گیری آزمایشگاه کووید 19 لارستان سه برابر شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی داشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، در نشست خبری...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان ، با اشاره به راه اندازی بیمارستان صحرایی در زنجان، گفت: درخواست راه اندازی ارائه شده است و در حال حاضر 5شهرستان استان زنجان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با افزوده شدن 134 مورد جدید شمار مبتلایان کرونا در سیستان و بلوچستان به 29 هزار و 503نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی،خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به سپری شدن حدود یک هفته از شیوع موج جدید کرونا در استان، به طور میانگین 4 تا 5 هفته دیگر این موج ادامه پیدا خواهد کرد.
وزیر بهداشت در نامه ای خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بر نظارت مستمر و بی وقفه بر اجرای پروتکل ها و انعکاس هرگونه نقض شیوه نامه ها جهت برخورد قانونی به مراجع ذی صلاح تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: به منظور تسهیل و افزایش دسترسی بیماران مبتلا به کرونا داروی ضد ویروسی فاویپیراویر توسط تعدادی از داروخانه ها در شهر زاهدان، خاش و سراوان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: رنگ بندی شهرستان های شیروان، اسفراین، بجنورد، جاجرم و گرمه از امروز دوشنبه قرمز و فاروج و مانه و سملقان در وضعیت نارنجی است.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته 764 نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا و بیش از یک چهارم آنها یعنی حدود 200 نفر در مراکز درمانی بستری شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رضا پورآیین در گفت وگو با مهر اظهار کرد: ویروس کرونا به شدت و با سرعت زیادی در جامعه در حال گردش است و اگر با همین روند ادامه یابد، کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی کاهش خواهد یافت که این امر در ادامه باعث افزایش موارد فوت ناشی از کرونا خواهد شد. ...