دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۲۳May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات بهداشتی»

فکر شهر   ۱ ساعت پیش    
فکرشهر: سرپرست فرمانداری شهرستان دشتستان در جمع کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: بخش بهداشت و درمان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق کم برخوردار شهرستان کارنامه موفقی داشته است. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد نسبت به افزایش کاهش نرخ رشد جمعیت و باروری و افزایش طلاق در شهرستانهای تابعه این دانشگاه (گناباد و بجستان) واقع در جنوب خراسان رضوی هشدار داد.
میلاد لارستان   ۲ ساعت پیش    
سرپرست معاونت درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان منصوب شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، دکتر محسن سلمان پور...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: نرخ رشد جمعیت در استان زنجان در سال 99 به 1.78 درصد بوده هر چند نسبت به کشور در شرایط بهتری است اما وضعیت قابل قبولی نیست.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
جمعی از پزشکان حاذق آذربایجان شرقی در قالب اردوی جهادی در مناطق محروم استان حضور پیدا می کنند و ارایه خدمات بهداشتی و درمانی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: روند نزولی شیوع کرونا در استان اردبیل با روزهای بدون فوتی کرونا در استان اردبیل برای چهل و دومین روز متوالی ثبت شده است.
میلاد لارستان   ۵ ساعت پیش    
معاون آموزشی، تحقیقات و دانشجوئی- فرهنگی دانشکده علوم پزشکی لارستان منصوب شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، رئیس...
آقای خبر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، مراسم اختتامیه بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور برگزیدگان این رویداد و جمعی از مسئولان، در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران برگزار شد. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با ابتلای سه نفر دیگر به کرونا طی 24 ساعت گذشته در سیستان و بلوچستان شمار مبتلایان این ویروس در استان تاکنون به 169هزار و 623 نفر رسیده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: در ادامه روند نزولی شیوع کرونا، روزهای بدون فوتی کرونا در استان اردبیل برای چهل و یکمین بار طی سال جاری ادامه یافت.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۹    
مدیر دفتر تسهیل گری و توسعه محلی کوی آیت الله مدرس(ره) شهرستان دزفول گفت: به مناسبت هفته سلامت و با همکاری معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول،نمایشگاه سلامت در کوی شهید مدرس(ره) برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۲    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان، با اشاره به اهمیت امنیت و سلامت غذایی مردم جامعه، گفت: بیش از سه محصول استراتژیکی کشور در زنجان تولید می شود که اشتغالزایی نباید باعث به خطر افتادن سلامتی مردم باشد .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاورعالی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در نشست کمیته ارتقای ارایه خدمات سلامت به مادران باردار، بر بهبود کیفیت و مراقبت از مادران باردار پرخطر در همه سطوح مراقبتی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۹    
گروه استان ها - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: شمار فوتی های کرونا در استان اردبیل برای چهل و یکمین بار ثبت شده که مجموع جانباختگان در این مدت در رقم 2 هزار و 802 نفر باقی مانده است.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: یک هزار و 20 بیمار خاص و صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بوده که برای خدمت رسانی بهتر، خدمات درمانی ویژه به این گروه از جامعه هدف ارائه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: ساعات کاری مراکز منتخب کووید19 در تمامی شهرستان های تحت پوشش این دانشگاه تغییر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کل سازمان پرستاری کشور از تحت پوشش قرار گرفتن خدمات پرستاری در منزل زیر چتر حمایتی بیمه ها خبر داد و گفت: افرادی که بیماران مزمن دارند خارج از بیمارستان می توانند خدمات بهداشتی و درمانی بیمه ای دریافت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: در ادامه روند نزولی شیوع کرونا در استان اردبیل، شمار مبتلایان بستری همزمان کووید.19 در این استان طی شبانه روز گذشته به 13 نفر کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند- معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به یک هزار نفر در مانور بهداشت و درمان اضطراری خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی گفت : جامعه ایثارگری استان به عنوان بخشی از دریافت کنندگان خدمات بهداشتی و درمانی در جامعه هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: 47 بیمار جدید کووید 19 بر اساس آخرین یافته های آزمایشگاهی طی یک هفته گذشته در استان مرکزی شناسایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اعلام آخرین وضعیت رنگبندی کرونا در فارس، از حذف رنگ های قرمز و نارنجی از نقشه استان فارس بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اعلام آخرین وضعیت رنگبندی کرونا در فارس، از حذف رنگ های قرمز و نارنجی از نقشه استان فارس بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، با تاکید معاون بهداشت دانشگاه بر تداوم پایبندی به رعایت شیوه نامه های بهداشتی در جامعه، همراه بود.
سلام نو / شیرازه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته یک هم استانی دیگر در اثر این بیماری جان خود را از دست داد و مجموع جان باختگان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون به هشت هزار و سی نفر رسید.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی با راه اندازی مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) رشته بهداشت حرفه ای در دانشگاه علوم پزشکی ایران موافقت کرد. به گزارش ایسنا، در دویست و هشتاد و پنجمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی، مورخ با راه اندازی رشته بهداشت حرفه ای در مقطع دکتری تخصصی (Ph ...
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۷    
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان فارس از برگزاری مانور 2روزه بهداشت و درمان اضطراری در روستای قلعه مورد شهرستان رستم خبر داد و گفت: این مانور با حضور واحدهای خدمات بهداشتی و درمانی پایه (BHCU)، امداد و نجات و جوانان از جمعیت فارس، در بخش سورنا برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - همزمان با هفته سلامت امسال با شعار سلامت ما؛ سلامت سیاره ما ، علاوه بر ارائه خدمات سلامت محور در مناطق مختلف استان، طرح های زیرساختی در حوزه های بهداشتی و درمانی نیز به بهره برداری رسید و از فعالان این عرصه نیز در بخش های مختلف تجلیل شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در جمع مسئولان شهرستان لنجان عنوان کرد: در مسیر ارتقاء زیرساخت های حوزه بهداشت اولویت ما جامعه عشایری و روستایی، حاشیه شهرها و شهرهای کوچک و محروم است که بیشترین نیاز را به خدمات بهداشتی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره تجهیزات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: سه دستگاه پیشرفته دیالیز برای ارائه خدمات بهینه به بیماران دیالیزی توسط هیات امنای ارزی وزارت بهداشت خریداری و به این شهرستان ارسال شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: در مجموع 164 داوطلب برای حضور در چهل و نهمین دوره آزمون دستیاری تخصصی در این حوزه امتحانی ثبت نام نمودند، از این تعداد 103 داوطلب خانم و 61 نفر آقا می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: در ادامه روند نزولی شیوع کرونا در استان اردبیل، شمار مبتلایان به شکل چشمگیری کاهش یافته و آمار بستری روزانه طی 24 ساعت گذشته به سه نفر رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس جامعه بسیج پزشکی استان فارس گفت: جهادگران سلامت استان فارس در رزمایش جهادگران فاطمی در قالب 51 تیم جهادی سلامت محور در کل استان فارس خدمات بهداشتی درمانی ارائه می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: هم اکنون 847 دانشجو در رشته های مختلف تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل هستند و تعداد دانشجویان پذیرفته شده در این مقاطع سال گذشته 178 نفر بوده که 19 درصد دانشجویان پذیرفته شده را شامل می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی قزوین تصریح کرد: در جریان سفر رئیس جمهور به قزوین مقرر شد هزار میلیارد تومان به طرح در دست ساخت بیمارستان 700 تختخوابی قزوین تزریق شود که منتظر ابلاغ مصوبه آن هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: مرکز خدمات جامع سلامت روستای جزن شهرستان دامغان به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جامعه هدف روستایی آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خلخال گفت: کم تحرکی و بی توجهی به ورزش عامل مهم افزایش وزن ، چاقی و ابتلای افراد به انواع بیماری های قلبی و عروقی است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا مجوز فعالیت های اقتصادی در مناطق شمال سوریه را صادر کرد. به گزارش شفقنا به نقل از الحدث، وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که مجوزی را برای فعالیت اقتصادی در چند بخش از جمله کشاورزی، ساخت و ساز ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، در این آئین همچنین خانواده چهار شهید مدافع سلامت اهل استان، چهار خیر حوزه سلامت و نیز تعدادی از مدیران دستگاه های مرتبط و فعال در ستاد استانی کرونا مورد تجلیل قرار گرفتند. سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل در این آئین با اشاره [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۶    
آمریکا اعلام کرده اجازه سرمایه گذاری در بخش هایی از شمال سوریه که در کنترل دولت نیستند را صادر کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - گزارش تصویری از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی اضطراری و اسکان اضطراری 2 روزه جمعیت هلال احمر استان زنجان در روستای ویر شهرستان سلطانیه همزمان با هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان اعلام کرد که نصب دستگاه ترموتراپی در بیمارستان پنج آذر گرگان، علاوه بر فضای مناسب، نیازمند اعتبار و هزینه زیاد است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۰    
ایرنا - یاسوج - در مانور 2 روزه جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد خدمات بهداشتی درمانی مختلفی به مردم منطقه جلیل بویراحمد و روستاهای اطراف ارایه شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد گفت: در مانور بهداشتی و درمانی این سازمان در منطقه جلیل شهرستان بویراحمد2هزار و 600مورد خدمات بهداشتی ،درمانی و توانبخشی ارایه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: سیاست وزارتخانه توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در شهرها و روستاهای کم برخوردار و حاشیه مراکز شهرها است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: نرخ باروری جمعیت در استان اردبیل با بیش از نیم درصد کاهش طی پنج سال اخیر از 2.2 درصد رشد به کمتر از 1.68 درصد رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۰    
خدمات بهداشتی و درمانی رایگان در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری ارائه شد.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
در طول همه گیری کووید-19 شواهدی وجود دارد از این که افراد مسن به دلیل تبعیض سنی یا Ageism، در سراسر دنیا از برخی خدمات سلامت محروم شده اند. با توجه به همین موضوع پژوهشگران با انجام یک مطالعه مروری به بررسی مطالعات انجام شده در خصوص ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی به افراد مسن در طول همه گیری ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: با فوت یک نفر دیگر از مبتلایان بستری کرونا، مجموع جان باختگان 6 موج شیوع کرونا در استان اردبیل در مدت 26 ماه گذشته به 2 هزار و 802 نفر رسید.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۷    
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی سپاه ماکو گفت : هدف از اجرای این رزمایش ویزیت رایگان توسط تیم های پزشکی و کمک به اقشار نیازمند جامعه که دسترسی آسان به خدمات بهداشتی و درمانی ندارند می باشد .