چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۳:۵۵Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فوریت های پزشکی»

خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آمل- رئیس مجمع نمایندگان مازندران، افزایش پایگاه های هوایی فوریت های پزشکی واورژانس 115 با توجه به شرایط خاص جاده ای و ورود میلیونی مسافر به استان را ضروری دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد- رئیس مرکز فوریت های پزشکی بروجرد از نجات جان یک مادر باردار در این شهرستان با استفاده از بالگرد اورژانس هوایی خرم آباد خبر داد.
سلام نو / شوشان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از خودکشی یک دختر 25 ساله در مسجدسلیمان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - مسئول روابط عمومی فوریت های پزشکی خوزستان از ریزش معدن در هفتکل با دو مصدوم خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان گیلانغرب گفت: یک مادر باردار عشایر ساکن در ارتفاعات دهستان حیدریه در شرایط سخت برف و کولات با تلاش فوریت های پزشکی این دهستان به بیمارستان منتقل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: واژگونی اتوبوس حامل کارکنان شرکت آپادانا سرام در شهرک صنعتی لیا 21 مصدوم بر جای گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: در حادثه واژگونی اتوبوس روبه روی شهرک صنعتی لیا که 21 مصدوم داشت 2 آمبولانس اورژانس و یک آمبولانس هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
قزوین - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: واژگونی اتوبوس بویین زهرا که به علت بارش برف و باران اتفاق افتاد 15 مصدوم بر جای گذاشت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، وحید شادی نیا در تشریح این خبر اظهار کرد: دیشب گزارش واژگونی پیکان در مسیر میانه زنجان حوالی پل دختر به مرکز اورژانس استان اطلاع داده شد و دو دستگاه آمبولانس از پایگاه های قافلانکوه و هلال احمر قافلانکوه به محل حادثه اعزام شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: از دیروز و همزمان با شروع بارش سنگین برف به 12 مادر باردار در استان امدادرسانی و به مراکز درمانی منتقل شده اند.
فرمانده پایگاه سوم رزمی هوانیروز کرمان خبر داد؛ کارکنان پایگاه سوم رزمی هوانیروز کرمان مستقر در شهرستان زاهدان، جان یک مصدوم را نجات دادند. به گزارش روابط عمومی ارتش، درپی درخواست مرکز فوریت های پزشکی شهرستان زاهدان، کارکنان این پایگاه در یک عملیات مردم یاری، با یک فروند بالگرد 214 ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اورژانس و فوریت های پزشکی استان اصفهان با اشاره رونمایی از کتاب پنج انگشت اورژانسی گفت: اهمیت آموزش کودکان بیشتر از اهمیت آموزش به بزرگسالان است. در طرح پنج انگشت اورژانسی، کودک براساس پنج قانون اورژانسی انگشتان دست خود، هنگام مواجهه با بیمار اقداماتی انجام می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۱    
مادر مریوانی با کمک نیرو های اورژانس و فوریت های پزشکی و با وجود شرایط جوی و کولاک برف نجات یافت.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با بارش شدید برف در شهرستان بوکان نیروهای فوریت های پزشکی بوکان در تلاشی 3ساعته و طی فاصله 32 کیلومتری موفق به نجات مادر باردار روستایی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اورژانس زنجان گفت: مادر باردار ایجرودی به دلیل شرایط نامساعد جوی، نوزاد خود را در آمبولانس فوریت های پزشکی ایجرود به دنیا آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۵    
سرپرست مرکز حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: برخورد یک دستگاه خاور با پراید در آزادراه ساوه-تهران، در محدوده ی نیروگاه پرند حادثه ساز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان بم گفت وزش طوفان از دیروزباعث قطع برق پایگاه جاده ای اورژانس شورگز فهرج در محور فهرج-زاهدان شده است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۵    
مراغه _ ایرنا رییس مرکز فوریت های پزشکی هشترود اعلام کرد: بر اثر وقوع سانحه رانندگی در یکی از جاده های شهرستان یک نفر کشته و هشت نفر مجروح شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی هشترود گفت:بر اثر وقوع سانحه رانندگی در محور هشترود - دامناب یک نفر کشته شد و هشت نفر مصدوم شدند.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۲    
به گزارش روابط عموی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ، سید محمد صابری افزود: بیمارستان های شهر کرمان و شهرستان های معین و هم چنین تیم های لجستیک آماده باش سطح زرد اعلام شد. این زمین لرزه به بزرگی 5.1 ریشتر شنبه ساعت 17 و 5 دقیقه و 32 ثانیه رخ داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
با تلاش پرسنل فوریت های پزشکی خانم 82 ساله ای که دچار ایست قلبی تنفسی شده بود به زندگی بازگشت.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس مرکز فوریت های پزشکی هرسین از مسمومیت هفت نفر با گاز مونوکسید کربن در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت:واژگونی پژو 405 در اتوبان اردستان – کاشان شش مصدوم بر جا ی گذاشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی اصفهان از تصادف سرویس کارکنان کارخانه شهرک صنعتی مورچه خورت با 18 مصدوم خبر داد.
سلام نو / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
این سانحه رانندگی در فلاورجان اتوبان ذوب آهن قبل از پل ایمانشهر رخ داد و پس ازاعلام به اورژانس سه آمبولانس از مرکز 115 و یک واحد امدادی از هلال احمر به محل اعزام شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از مصدومیت 18 نفر در حادثه واژگونی اتوبوس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- رییس فوریت های پزشکی شهرستان گتوند گفت: یک مرد حدود 25 ساله گتوندی بر اثر حادثه سقوط از کوه در بخش مرکزی این شهرستان جان باخت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
امیر جعفرزاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تماس یکی از همراهان این کوهنورد با اورژانس و گزارش حادثه، اکیپ فوریت های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند. وی ادامه داد: به علت بارش شدید برف و مسدود بودن مسیر و بنا به درخواست اورژانس، 2 اکیپ از هلال احمر به [...]
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۹:۱۸    
مسئول مرکز فوریت های پزشکی ایذه گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه پژو 405 در بخش مرغاب شهرستان ایذه سه کشته و یک زخمی بر جای ماند.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مرادیان، رییس اورژانس استان فارس گفت: وقوع آتش سوزی در یک واحد مسکونی در خیابان عفیف آباد شیراز منجر به کشته شدن یک نفر و مجروح شدن یک نفر دیگر شد.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سید نادر نقیبی رییس فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آبادان از تصادف زنجیره ایی چهار خودرو در محور آبادان به بندر امام و مصدوم شدن سه نفر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۷    
ساعت 9 صبح امروز پنجشنبه 23 دی ماه آتش سوزی در یک کارخانه چرم سازی در مجتمع صنعتی چرم سازی بوئین زهرا بعد از تلمبه خانه در جاده اشتهارد - بوئین زهرا به اورژانس استان البرز اعلام شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی برای تجهیز شبکه امدادرسانی کشور در بودجه 1401 پیشنهاد داد یک درصد از فروش شرکت های خودروساز و 2 درصد از مبلغ بلیط ناوگان حمل و نقل عمومی به خرید آمبولانس و تجهیزات پایگاه های فوریت های پزشکی اختصاص یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استا ن ها- رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: در جریان حادثه حریق شهرک چرم سازی بویین زهرا 4 مخزن یک شرکت پالایش نفت خام منفجر شده که منجر به مصدومیت یک آتش نشان و 3 کارگر و مفقود شدن 3 کارگر دیگر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی البرز از وقوع انفجار در یک واحد صنعتی اشتهارد خبر داد و گفت: پس از این حادثه سه دستگاه آمبولانس و یک فروند بالگرد به محل حادثه اعزام شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی قزوین از انفجار و آتش سوزی در شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد. شفاآنلاین سلامت رئیس مرکز فوریت های پزشکی قزوین از انفجار و آتش سوزی در شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
از دقایق اولیه این حادثه آتش نشانان از ایستگاه های اشتهارد و شهرک صنعتی و کوثر برای اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان قزوین از وقوع آتش سوزی در یکی از صنایع پتروشیمی واقع در شهرک چرم سازی بویین زهرا خبر داد و گفت: این حادثه با بررسی های فعلی ما کشته ای نداشته است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان اعلام کرد که با گزارش یک شهروند مبنی بر کاهش هوشیاری مرد 69 ساله رشتی، گروه فوریت های پزشکی پایگاه شماره 6 رشت به سرعت به محل اعلام شده اعزام شدند.
رییس مرکز فوریت های پزشکی قزوین از انفجار و آتش سوزی در شهرک صنعتی اشتهارد خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، فاطمه محمد بیگی خبر از تجهیز شبکه امداد رسانی و خرید آمبولانس و تجهیزات پایگاه های فوریت های پزشکی در بودجه 1401 داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زابل گفت: در پی اعلام گاز گرفتگی با مونوکسید کربن در خیابان ولایت زابل 5نفر مصدوم شدند .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: 2 حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان ساوه موجب مصدومیت 15 نفر و فوت 2 نفر از سرنشینان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حوادث و فوریت های پزشکی اسفراین گفت: در 9 ماه نخست امسال، تعداد 160 مورد مسمومیت به اداره حوادث و فوریت ها پزشکی اسفراین گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یک نوزاد دختر قبل از رسیدن مادر به بیمارستان با کمک کارشناسان فوریت های پزشکی قم در منزل متولد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۱    
رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی خوی گفت: در حادثه تصادف زنجیره ای محور خوی به ایواوغلی که به علت مه گرفتگی و لغزنده بودن جاده روی داد، 9 نفر مصدوم شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم با اشاره به مسمومیت احتمالی با گاز مونوکسید کربن در یک معدن در روستای طینوج گفت: در این حادثه یک تَن کشته و پنج تَن نیز زخمی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۰:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم با اشاره به مسمومیت احتمالی با گاز مونوکسید کربن در یک معدن در روستای طینوج گفت: در این حادثه یک تَن کشته و پنج تَن نیز زخمی شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مسئول فوریت های پزشکی قروه از کشته شدن فردی 57 ساله بر اثر اصابت بیش از 10 تیر جنگی در ناحیه منفصل شهری قلعه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آبادان درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی درباره معطلی آمبولانس برای رسیدن بر بالین بیمار توضیح داد.