شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۳۶May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آپارتمان»

اقتصاد آنلاین   ۵۱ دقیقه پیش    
بهار است و هوای دلپذیر بهاری ما را به کشت گل و گیاه چه در باغچه و چه درگلدان سوق می دهد. اگر باغچه ای هر چند کوچک در اختیار دارید دست شما در انتخاب انواع گیاه بازتر است اما چنان چه مثل اکثریت مردم آپارتمان نشین هستید حتماً از فضای تراس در بیرون و فضاهای نورگیر در داخل آپارتمان برای پرورش گیاهان ...
عصر خبر   ۱ ساعت پیش    
لوکس ویلا همواره تمامی خانه ها و آپارتمان مبله های مشهد بخصوص در نزدیک حرم که به صورت روزانه اجاره می دهد را پیش از رسیدن مسافر، تماماً با مواد مخصوص ضد عفونی می کند تا گردشگران در محیطی عاری از هرگونه ویروس، بهترین خاطرات سفر به مشهد را برای خود رقم بزنند.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در فروردین ماه امسال تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران به بیش از 2 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به اسفند ماه سال 99 کاهش 60 درصدی داشته اما نسبت به ماه مشابه سال قبل بیش از 68 درصد افزایش داشته است.
پارسینه   ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس مشاهدات میدانی در مناطق مختلف تهران با توجه به امکانات اطراف منزل و موقعیت آن قیمت های مختلفی را می بینیم در این گزارش سعی کردیم از هر منطقه 22 گانه تهران یک مورد قیمت مسکن را با عمر بنای بین یک تا 30 سال و متراژ بین 40 تا 200 متر گردآوری کنیم. ...
فرادید   ۵ ساعت پیش    
پلیس پس از بررسی آپارتمان و جسد سیلوی برونر، دبیر اول سفارت سوییس در تهران و معاون دفتر حافظ منافع آمریکا اعلام کرد که هیچ گونه آثار خون و به هم ریختگی در بالکن و روی نرده نیز وجود نداشت. حتی آثاری درخصوص اینکه نشان بدهد قربانی قبل از مرگ با فردی درگیر بوده به چشم نمی خورد ...
خبرگزاری تابناک   ۵ ساعت پیش    
محله نیاوران از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد، از جنوب با فرمانیه و از شمال با ارتفاعات کلک چال همسایه است. نیاوران در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد.
خبرگزاری تابناک   ۵ ساعت پیش    
محله محمودیه، محله ای اعیان نشین است که از شمال به محله زعفرانیه از جنوب به بزرگراه چمران و پارک وی، از شرق به خیابان ولیعصر و از غرب به محله اوین و سعادت آباد محدود می شود.
قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا 30 سال را می توانید در این گزارش مشاهده کنید.
همشهری   ۶ ساعت پیش    
اگرچه با توسعه ساخت وسازها در شمیران بسیاری از باغ ها و چنارهای تنومند دزاشیب هم جای خود را به آپارتمان ها و برج های بدقواره دادند ولی هنوز هم ردیف درختان کهنسال در دل کوچه های تودرتوی این محله یادآور خاطره روزگار گذشته این آبادی باصفاست.
اقتصاد نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : محمد غرضی، کاندیدای انتخابات 1400، درباره اموالش گفت: خانه ای هزار متری در دروس و 17 آپارتمان دارم. موضوعی که سوژه کارتونی در خبرگزاری تسنیم شد.
خراسان: زمانی که دست در دست مادربزرگش بی آن که درکی از بازیگری داشته باشد، سر صحنه تئاتر و لوکیشن های سینمایی و تلویزیونی رفت، علاقه مند به جادوی سینما و بازیگری شد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – به طور معمول برای محاسبه قیمت رهن کامل هر خانه باید قیمت هر متر مربع از ملک را در متراژ خانه ضرب کرد و سپس با توجه به سن بنا قیمت کل ملک را تقسیم بر 4 یا 6 کرد به طوریکه اگر خانه نوساز باشد یک چهارم و هرچه که عمر خانه بالاتر رود این ضریب به یک ششم نزدیک می شود. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
لیست خرید و فروش آپارتمان های یک تا 5 ساله در مناطق مختلف تهران به شرح زیر است. توجه کنید که قیمت ها بر حسب مترمربع به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا نظر مالک تغییر می کند. قیمت روز خرید مسکن آدرس متراژ عمر ساخت (سال) ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
چالش های متفاوت سه بازار می تواند با یک نسخه تا حد چشم گیر برطرف شود. در حال حاضر، شرایط بیرونی بازار مسکن برای بازگشت قیمت ها از اضافه پرش فراهم است؛ اما در داخل این بازار، به دلیل ریسک صفر انجماد آپارتمان نوعی مقاومت در بین مالکان برای اصلاح قیمتی وجود دارد ...
وانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۲    
اگر در فکر خرید یا اجاره مسکن در مناطق شرق تهران هستید، به شما توصیه می کنیم این مطلب را از دست ندهید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رکنا: میانگین متراژ معاملات مسکن در تهران 87متر است و می توان در مناطق جنوبی تهران با نقدینگی 800میلیون تا یک میلیارد تومان واحدهای 80تا 90متر خریداری کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۱    
بر اساس آگهی های منتشر شده در سایت دیوار، متوسط قیمت خرید مسکن در هشت منطقه از مناطق شرق تهران به دست آمده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حناچی، شهردار تهران اظهار داشت: اتهامات شهرداران برخی مناطق اثبات نشده و همچنان در محاکم قضایی در مرحله رسیدگی است. خوشحالیم که اگر تخلفاتی هم در این دوره شهرداری بوده در همین دوره مورد پیگیری و رسیدگی قرار می گیرد و به دوره های بعد موکول نمی شود و احاله به تاریخ نمی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۲    
در گزارش پیش رو به بررسی متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان و زمین در اصفهان که طی 10روز گذشته در سایت دیوار آگهی شده است، خواهیم پرداخت.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۵    
پیکر آزاده نامداری شامگاه فروردین ماه در آپارتمان محل سکونتش کشف شد. کالبدشکافی جسد آزاده نامداری انجام شده و تعیین علت فوت منوط به حصول نتایج آزمایشات سم شناسی و آسیب شناسی است. عضو گروه واتساپ اول فارس شوید
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: همزمان با چهلمین روز درگذشت آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون که هفتم فروردین ماه 1400 از دنیا رفت اولین تصویر از سنگ مزار وی منتشر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
محله فرمانیه یکی از محلات لوکس و مدرن شهر تهران است که میزبان تعداد زیادی برج و سازه معروف می باشد. این محله در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا 25 سال را می توانید در این گزارش مشاهده کنید.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا 25 سال را می توانید در این گزارش مشاهده کنید. به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، براساس مشاهدات میدانی در مناطق مختلف تهران با توجه به امکانات اطراف منزل و موقعیت آن قیمت های مختلفی را می بینیم در این گزارش سعی کردیم از هر منطقه 22 گانه ...
قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا 25 سال را می توانید در این گزارش مشاهده کنید. براساس مشاهدات میدانی در مناطق مختلف تهران با توجه به امکانات اطراف منزل و موقعیت آن قیمت های مختلفی را می بینیم در این گزارش سعی کردیم از هر منطقه 22 گانه تهران یک مورد قیمت مسکن را با عمر بنای بین یک تا ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۰    
گاهی می توان با کمترین خلاقیت و انجام اقداماتی به ظاهر پیش پا افتاده، بیشترین تغییرات را در محیط زندگی خود به وجود آورد؛ به عنوان مثال، ایجاد بالکن های سبز کوچک در آپارتمان ها یا نصب مبلمان شهری خلاقانه بر زیباسازی شهر و پاکسازی آن از هوای آلوده تأثیر بسیاری دارد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت ها بر حسب مترمربع به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا نظر مالک تغییر می کند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا 25 سال را می توانید در این گزارش مشاهده کنید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خرید آپارتمان های 5 تا 10 ساله در محلات مختلف پایتخت با بودجه ای بین 1.400 میلیارد تا 15 میلیارد تومان امکان پذیر است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۳۱    
بر اساس آگهی های منتشر شده در سایت دیوار، متوسط قیمت خرید خانه در اصفهان و حومه به دست آمده است. یکی از گران ترین مناطق برای خرید خانه محله بزرگمهر اصفهان است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کانال ماشین بازار با انتشار جدولی آماری نوشت: در بازار خودروهای نو خودروهایی وجود دارند که قیمت آنها با یک یا چند واحد آپارتمان در تهران برابری می کند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – به طور معمول برای محاسبه قیمت رهن کامل هر خانه باید قیمت هر متر مربع از ملک را در متراژ خانه ضرب کرد و سپس با توجه به سن بنا قیمت کل ملک را تقسیم بر 4 یا 6 کرد به طوریکه اگر خانه نوساز باشد یک چهارم و هرچه که عمر خانه بالاتر رود این ضریب به یک ششم نزدیک می شود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
براساس مشاهدات میدانی در مناطق مختلف تهران با توجه به امکانات اطراف منزل و موقعیت آن قیمت های مختلفی را می بینیم .
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۸    
سید شهاب نبوی طنزنویس زندگی علمی-تخیلی مان در حالی ادامه دارد که یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده خانه ای هزار متری در محل دروس تهران و هفده آپارتمان هم در اصفهان دارد ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در محله پیروزی تهران 26 میلیون و 623 هزار تومان است. اگر قصر خرید یک آپارتمان 80 متری را در این منطقه دارید، باید دو میلیارد و 129 میلیون تومان کنار بگذارید ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس دهم، با بیان اینکه مزیت هایی نسبت به ظریف و لاریجانی دارم لذا احتمال دارد رای بیشتری نسبت به آنها داشته باشم گفت: ظریف و لاریجانی مرد برخی میدان ها نیستند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: فردی که مبادرت به کلاهبرداری 270 میلیارد ریالی در زنجان کرده بود از سوی ماموران پلیس آگاهی این استان به دام قانون افتاد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران از اجرای برنامه های زیست محیطی و پسماند در قالب کمپین" همسایه هم" خبر داد و گفت: در این طرح مدیران ساختمان ها به عنوان سفیران شهرداری در حوزه ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی فعالیت می کنند تا مفاهیم را به صورت مستمر به شهروندان انتقال دهند.
میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رویدادهای فاز اجرایی طرح ارتقاء فرهنگ آپارتمان نشینی در محله دولتخواه منطقه 19 با اتمام مرحله مطالعاتی این طرح آغاز شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : پس از مرگ مشکوک دیپلمات ارشد سفارت سوییس در تهران، تیم جنایی یک دست نوشته روی میز در سالن پذیرایی آپارتمان او کشف کرده اند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-فرمانده انتظامی استان از کشف کلاهبرداری 270 میلیارد ریالی در عملیات ماموران پلیس آگاهی استان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۵    
در حال حاضر با توجه به گسترش آپارتمان نشینی، اغلب ساختمان ها به صورت چندین طبقه ساخته شده و برای جابجایی بین طبقات نیاز به آسانسور است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۵    
قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا 25 سال را می توانید در این گزارش مشاهده کنید.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد غرضی وزیر اسبق پست و تلگراف و کاندید انتخابات ریاست جمهوری می گوید که یک خانه 1000 متری در دروس و 17 آپارتمان دارد. باید از ایشان پرسید که از کجا آورده ای آقای غرضی؟
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خرید آپارتمان با قیمتی بین 1.5 تا 2 میلیارد تومان در برخی محله های مختلف تهران امکان پذیر است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
کمبود فایلهای کوچک متراژ مرغوب در بازار مسکن شهر تهران باعث شده تا در شرایط رکود فعلی، این نوع آپارتمانها زودتر فروخته شوند؛ البته با توجه به رشد قیمتها حداقل قیمت واحدهای نقلی در محله های جنوبی پایتخت 500 میلیون تومان است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
براساس مشاهدات میدانی در مناطق مختلف تهران با توجه به امکانات اطراف منزل و موقعیت آن قیمت های مختلفی را می بینیم در این گزارش سعی کردیم از هر منطقه 22 گانه تهران یک مورد قیمت مسکن را با عمر بنای بین یک تا 25 سال و متراژ بین 40 تا 200 متر گردآوری کنیم. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا 25 سال را می توانید در این گزارش مشاهده کنید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد غرضی ، کاندیدای انتخابات 1400، درباره اموالش گفت: یک خانه در تهران دارم. 12 سال در پادگان زندگی می کردم و به من گفتند که 12 سال برو بیرون. یک خانه 1000 متری در دروس خریدم و به نام 4 فرزندم کردم. ...
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۶    
مسکن کاخ به عنوان بهترین گزینه برای خرید زمین، ملک، آپارتمان و ... در گلبهار در خدمت شماست.