شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۶:۰۷Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منطقه آزاد»

هرمز آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
در حالی که مردم جزیره قشم از کمبود زیر ساخت های ضروری مانند آب رسانی به شهرها و روستاها و فقدان فضا های فرهنگی و ورزشی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند سازمان منطقه آزاد قشم در یک اقدام عجیب اقدام به ساخت 5 ویلا در ساحل شمالی در پروژه ای با عنوان شهرک رفاهی مروارید قشم نموده است . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سرویس مطبوعاتی کمیسیون اقتصادی اوراسیا اعلام کرد که مذاکرات در مورد ایجاد منطقه تجارت آزاد دائمی بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا (EAEU) آغاز شده است.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۲    
نقش سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان نماینده دولت در این وضعیت نابسامان چیست و چرا تا کنون اقدام موثری جهت تأمین مسکن مورد نیاز و کنترل بازار مسکن صورت نداده است؟
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در نشستی با نمایندگان جامعه بازرگانان قشم بر ضرورت روان سازی، تسهیل و همچنین رفع موانع فعالیت تجار و بازرگانان جزیره تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۱۲    
قشم- ایرنا- رییس بیمارستان پیامبر اعظم قشم گفت: 50 کپسول اکسیژن از سوی سازمان منطقه آزاد قشم به این بیمارستان اهدا شد.
مکران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۰    
افزایش ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی با راه اندازی بخش جدید کووید 19 با همکاری منطقه آزاد چابهار به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر روز گذشته کلینیک کووید 19 جهت پذیرش سرپایی بیماران مبتلا به بیماری کرونا با همکاری منطقه آزاد چابهار افتتاح شد. دکتر ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از توزیع گوشت قربانی در بین نیازمندان جزیره از سوی این سازمان با دستور ویژه رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان با مشارکت خیرین بمناسبت عید سعید قربان خبر داد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، شناسایی ظرفیت ها و ایجاد بسترهای لازم جهت عرضه محصولات صنایع دستی و غذاهای بومی این منطقه را زمینه ساز تقویت مشارکت اجتماعی بانوان کیش عنوان کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه بازدیدهای مستمر و سر زده علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از فعالیت های جاری و عمرانی در جزیره قشم، سحرگاه روز پنجشنبه طرح جهادی تحت عنوان قشم پاک، قشموند مسوول با هدف نگهداشت فضای سبز شهر قشم و همچنین یک کمپ پارک و یک پارک شهری در قشم مورد بازدید وی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر گفت: با نگاه به صادرات و تأمین نیاز داخلی توسعه صنایع فرآوری محصولات کشاورزی در منطقه آزاد بوشهر مورد توجه قرار دارد که از سرمایه گذاران در این حوزه حمایت می شود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۴۳    
کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران اولین دور کامل مذاکرات برای انعقاد توافق در خصوص منطقه آزاد تجاری را در ماه سپتامبر سال 2021 برگزار می کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۶    
نماینده مردم استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به توئیت محمود صادقی مبنی بر غصب تجهیزات پزشکی وارداتی در گمرک منطقه آزاد انزلی می گوید، اصلا خبری در این مورد نشنیدم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۵    
آبادان- فراهم بودن زیرساخت ها و حرکت کسب و کارهای منطقه آزاد اروند در راستای تجارت الکترونیک باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود، این مطلب بخشی از یادداشت سیدعلی موسوی دکتری هوش مصنوعی کامپیوتر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
درحالی مرکز پژوهش های مجلس بر ناکارآمدی مناطق آزاد تاکید دارد که مشاور حسن روحانی وعده پیگیری تبدیل مناطق ویژه اقتصادی سرخس و دوغارون به منطقه آزاد را داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در صورت تصویب نهایی و با توجه به زیر ساخت های منطقه ازاد سرخس این منطقه می تواند به سکوی مهم صادرات کشور تبدیل شود.
زاویه با حضور مدیرعامل منطقه آزاد چابهار ، به معضلات و محرومیت های سیستان و بلوچستان می پردازد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: فیلم کوتاه قرمز کوچک، آبی بزرگ به کارگردانی اصغر بشارتی و سید حامد نوبری از جشنواره بین المللی جشنواره G-Short کشور مالزی جایزه ویژه هیات داوران را دریافت کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از اهداء 50 عدد کپسول اکسیژن از سوی این سازمان به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم با دستور ویژه علی درویش پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم خبر داد.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اختصاصی/ گیلان صدر ، مهتا صدری : امروزه اثر مطالبه گری و پاسخ خواهی مردم در تحقق حس وظیفه مندی و شفافیت عملکرد مدیران بر کسی پوشیده نیست. تقویت صدای مردم نیز تکلیفی بر عهده کلیه ارکان نظام است ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نشست بررسی مسائل و مشکلات مناطق ویژه اقتصادی استان با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر مناطق آزاد تجاری صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی کشور و استاندار خراسان رضوی در محل دفتر استاندار برگزار شد.
ورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۹    
در حکمی از سوی از سوی علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل و رییس هیات مدیره منطقه آزاد انزلی ، محمود باقری خطیبانی به سمت مشاور مدیرعامل و مدیرکل بازرسی ، نظارت و پاسخگویی به شکایات این سازمان منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - با حضور مشاور دفتر سازمان بهداشت جهانی و ارزیابانی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی تبریز در منطقه آزاد ارس، پروژه شهر سالم جلفا ارزیابی شد.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۲    
افراط و تفریط، چندگانگی و نبود تصمیم گیری واحد و تصمیمات نخ نمای مسئولان منطقه آزاد کیش، اوج تناقض را در این شرایط به نمایش گذاشته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شائبه سوء استفاده همسر یکی از مقامات ارشد سازمان منطقه آزاد قشم در روزهای اخیر نقل محافل رسانه ای و شبکه های اجتماعی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۱    
رئیس اداره دامپزشکی منطقه آزاد کیش گفت: ناظران بهداشتی در محل عرضه دام و قربانگاه برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی حضور خواهند داشت.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مهندس علی اوسط اکبری مقدم طی حکمی محمود باقری خطیبانی را به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل بازرسی، نظارت و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب کرد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فضاهای آموزشی،سیستم های سرمایشی،تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و امکانات کلاس های درس تعدادی از مدارس کیش مورد بازدید رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه باید برای شهرداری ها منبع درآمد پایداری به جز ماده 100 ایجاد کرد، گفت: این که پس از ساخت و ساز واحد مسکونی را تخریب کنیم افتخار نیست بلکه هنر این است که با نظارت های دقیق و میدانی نگذاریم پروژه به مرحله تخریب برسد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به مصوبه ستاد ملی بحران کرونا مبنی بر تعطیلی شش روزه تهران، آیین رونمایی از مستند قشم، جزیره پدیده ها (غار نمکدان) که قرار بود روز سه شنبه 29 تیرماه جاری در تهران برگزار شود به روز چهارشنبه ششم مردادماه 1400 موکول شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - ارزش 29 هزار میلیارد ریالی قراردادهای عمرانی جاری منطقه آزاد چابهار و مقایسه بازه زمانی 1400- 95 حاکی از رشد 44 برابری ارزش پروژه های عمرانی در حال اجرا نسبت به بازه زمانی 90 تا 94 است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۶:۵۹    
جواد کشلی می گوید: یکی از دلایلی که دولت به همراه وزارت راه و منطقه آزاد انزلی به عنوان متولی امر، در صدد تکمیل سریعتر راه آهن رشت_کاسپین است، ایجاد زیرساختهای توسعه صادرات به اوراسیا می باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سرمایه بیمه ایران معین در حال حاضر 27 برابر با کوچک ترین شرکت در منطقه آزاد فاصله دارد و عملکرد مجموعه به گونه ای است که شانه به شانه شرکت های سرزمین اصلی پیش می رود و حتی در مواردی مثل قبولی اتکایی، پیشتاز است.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین از کیش، حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر با محوریت عفاف و حجاب در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی کیش ...
جنوب ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز به نقل از فارس، سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش بر نقش تاثیرگذار بخش های "خصوصی، دولتی و بهداشت و درمان جزیره" به منظور مقابله و پیشگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا اشاره داشت و گفت: اتحاد ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: 15 اردیبهشت ماه امسال بود که پس از کشمکش های چندین ساله بین دولت، مجلس و شورای نگهبان، سرانجام لایحه تاسیس 7 منطقه آزاد جدید از جمله بوشهر از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام تایید و تصویب شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو، از جذب و استقرار دومین شرکت دانش بنیان حوزه فناوری نانو در منطقه آزاد ماکو خبر داد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۴    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. مدیران فروشگاه زنجیره ای رفاه، از کارخانه فناپ تک خرمشهر که چهارم خردادماه در منطقه آزاد اروند افتتاح شده است بازدید کردند. ...
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت هفته بهزیستی از موسسه آموزشی و توانبخشی معلولین گلهای بهشت هلر جزیره قشم بازدید و طی آیینی در جمع مسئولان، مربیان، مشاوران و معلولان این موسسه در سخنانی بر ضرورت توجه و حمایت از مددجویان و معلولان جزیره تاکید کرد.
رییس هیات دوچرخه سواری منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت تیم و گروه توسط این هیات در جزیره قشم خبر داد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 14 هزار مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
با بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از هتل پانورامای جزیره بررسی و ایجاد فضای سبز و پیورس کاری پیاده رو ضلع جنوبی آمفی تئاتر این هتل در دستور کار قرار گرفت .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مدیر صنایع و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد کیش گفت: هم اکنون پنج هزار و 610 نفر در 541 واحد صنعتی و خدماتی مرتبط این بخش جزیره مشغول بکار هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۶    
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: با تصویب منطقه آزاد اینچه برون که مورد تایید شورای نگهبان و مجلس قرار گرفته است، یکی از فرصت های بزرگ برای ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی به گلستان است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون امور بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به رشد 35 درصدی تخلیه روغن خوراکی خام با تخلیه بیش از 88 هزار تن روغن در مجتمع بندری کاسپین از ابتدای امسال تاکنون، گفت:از دی ماه سال 97 که نخستین محموله روغن خوراکی وارد مجتمع بندری کاسپین شد تاکنون 90 فروند کشتی تانکر ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، دومین نشست کارگروه گردشگری جام جهانی فوتبال 2022 قطر با حضور لیلا اژدری مدیر کل دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مسلم شجاعی دستیار ستادی مدیر کل دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری و نمایندگانی از وزارت نیرو ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۶    
رضا مردانی اظهار کرد: این انجمن بعنوان نخستین انجمن در زمینه مد و لباس در منطقه آزاد اروند می باشد که هدف از تأسیس آن ،ساماندهی موسسات و هنرمندان طراح و فعالان در این حوزه، رفع معضلات و مشکلات پیش روی آنها ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، دومین نشست کارگروه گردشگری جام جهانی 2022 قطر، امروز برگزار شد. عزیزالله فرضی پور، مدیر عامل موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش، در این نشست گفت: منطقه آزاد کیش از نظر گردشگری ...