شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۳۵Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موسسات خیریه»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در نشست تخصصی حمایت طلبی در حوزه آسیب های اجتماعی و چالش ها، گفت: در حال حاضر تعداد این خانه ها تکافوی نیاز جامعه نبوده و باید برنامه های توسعه ای با کمک خیرین و موسسات خیریه انجام گیرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش رویترز، لغو پرواز اخراج پناهجویان در ساعت یازده سه شنبه شب پس از صدور دستورات دادگاه حقوق بشر اروپا برای جلوگیری از اخراج تعداد انگشت شماری از مهاجران در رواندا متوقف شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۰    
به مناسبت دهه کرامت و با همت سپاه پارسیان و موسسات خیریه 25 سری جهیزیه و هزار بسته معیشتی به نیازمندان و زوج های جوان پارسیانی اهدا شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۹:۰۳    
مرصاد نیوز: فرماندار سرپل ذهاب استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و موسسات خیریه جهت تسهیل ازدواج جوانان را مفید دانست و گفت: سازمانها و نهادهای دولتی باید تسهیل کننده اقدامات قانونی سازمانهای مردم نهاد باشند و آنها را در خدمات داوطلبانه شان یاری کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۶    
معاونت امور توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی در نظر دارد در سال جاری خدمات توانپزشکی و ارتوپدی فنی مورد نیاز افراد دارای معلولیت تحت پوشش را بصورت خرید خدمت، تامین نماید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۱    
به همت اداره اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی همایش مدیران مؤسسات خیریه فعال خراسان رضوی در تالار نور مشهد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۱    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی گفت: اجرای بند ط ماده 139 قانون مالیات های مستقیم در خصوص معافیت مالیاتی موسسات خیریه منوط به فعالیت عام المنفعه بودن آن موسسه بوده که در اساس نامه ذکر شده باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر توسعه و نظارت بر مراکز و موسسات غیردولتی سازمان بهزیستی کشور با استناد به بند و ماده 17 قانون بودجه گفت: همه موسسات باید هر خدمتی که ارائه می دهند به ازای آن کد ملی حمایت گیرنده ثبت کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۹    
مردم کمک های خود را به نهادهای حمایتی و موسسات خیریه بدهند/ معلوم نیست این متکدیان واقعاً نیازمندند یا اجیر شده افراد سودجو می باشد / بیشتر متکدیان از استان های همجوار هستند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۹:۳۷    
نورالدین فائقی معاون امور مشارکت های مردمی، اشتغال و موسسات خیریه بهزیستی استان تهران و رهام ولایتی نژاد سرپرست بهزیستی شمیرانات با حضور در مرکز امام علی(ع) به بازدید از بخش های مختلف آن پرداختند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "بهمن امیری مقدم" افزود: مقرر شده است با کمک مجمع خیرین کشوری و با همکاری دستگاه های متولی از جمله سازمان بهزیستی، کمیته امداد حضرت امام(ره)، جمعیت هلال احمر و دیگر دستگاه های مربوطه مجمع خیرین استانی تشکیل و کرمانشاه از برکات آن منتفع شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
با هماهنگی مجمع خیرین گیلان، موسسات خیریه و خیرین گیلانی 950 میلیون ریال بابت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در راستای جشن گلریزان ماه مبارک رمضان پرداخت کردند.
آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور خیرین و موسسات خیریه سلامت وزارت بهداشت بر استفاده از ظرفیت سمن ها برای عبور از بحران حادثه ساختمان متروپل آبادان تاکید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۲    
نخستین جلسه تخصصی وآموزشی مدیران موسسات خیریه ومسوولین فنی وکادر تخصصی مراکز شبه خانواده بهزیستی مازندران با حضور وحید حسین زاده معاون امور اجتماعی بهزیستی مازندران برگزارشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۱    
معاونین پشتیبانی و منابع انسانی و معاون مشارکتهای مردمی، اشتغال و موسسات خیریه سازمان بهزیستی استان تهران با کارکنان اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت دیدار و گفتگو کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۵    
مراسم تکریم و معارفه سرپرست بهزیستی شهرستان پاکدشت با حضور معاونان پشتیبانی و منابع انسانی و مشارکت های مردمی، اشتغال و موسسات خیریه سازمان بهزیستی استان تهران برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۷    
اداره کل بهزیستی استان گیلان در نظر دارد نسبت به صدور مجوز خانه های شبانه روزی تربیتی (تارک) برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 ساله به تفکیک جنسیت پسر و دختر از طریق برگزاری فراخوان عمومی به کلیه موسسات خیریه علاقمند دارای مجوز از اداره بهزیستی گیلان با سابقه فعالیت مرتبط در راستای نگهداری شبانه روزی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مدیرکل امور خیرین و موسسات خیریه سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: یک هزار و 500 میلیارد تومان طی سال گذشته توسط خیرین به بخش سلامت و بهداشت کشور کمک شد و در مجموع 30 درصد از هزینه اجرای طرح های عمرانی، خریدهای دستگاهی و فعالیت های حوزه سلامت توسط خیرین تامین می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۰    
تیم ارزیابی عملکرد، پروانه فعالیت و مجوزهای قانونی از مراکز و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی شهرستان ماهنشان بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۰    
موسسات خیریه در انگلیس با اشاره به ناتوانی بیش از دو میلیون نفر در این کشور در تامین غذای روزانه هشدار دادند شمار زیادی از خیریه ها دیگر توان تامین غذای همه گرسنگان مراجعه کننده را ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - سرپرست اداره کل بهزیستی استان قزوین از جمع آوری بیش از 190 میلیون تومان زکات فطره از صندوق های ثابت و سیار در مراکز دولتی و موسسات خیریه که از بهزیستی استان مجوز دریافت کرده اند در روز عید فطر خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۳    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان، حامد رضایی سرپست اداره کل بهزیستی اردبیل گفت : در ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر، برای جمع آوری زکات فطریه و کفاره مردم مومن و روزه دار استان در روز عید فطر با مشارکت موسسات خیریه در سطح شهرستانها و بخش های استان ماندد همیشه مشارکت چشم گیری داشته اند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، شرایط اقتصادی حاکم بر فرانسه ناشی از همه گیری کرونا و به دنبال آن جنگ در اوکراین، موجب شد که امانوئل مکرون رئیس جمهور این کشور در وعده های انتخاباتی خود موضوع ارایه کوپن غذا را در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر مطرح کند. ...
مدیرکل امور موسسات خیریه و خیّرین سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پنجمین روز هفته سلامت، گفت: تشکل های مردم نهاد حوزه سلامت ظرفیت مناسبی در تولید پاک و مدیریت پسماند دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۳    
جهت اطلاع از آدرس و مشخصات موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی خراسان رضوی روی لینک زیر کلیک کنید( ویرایش اردیبهشت 1401)
مدیرکل امور موسسات خیریه و خیّرین سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص روز چهارم از هفته سلامت با عنوان "نقش مردم، مسئولین و سمن ها در ارتقای سلامت خانواده و جوانی جمعیت" ...
مدیرکل امور موسسات خیریه و خیّرین سلامت وزارت بهداشت، به مناسبت سومین روز از هفته سلامت تحت عنوان نقش مردم، مسئولین و سمن ها در مدیریت حوادث و بلایا، گفت: نظام سلامت بیش از پیش به همکاری تشکل های مردم نهاد در مدیریت حوادث و بلایا نیاز دارد.
مدیرکل امور موسسات خیریه و خیّرین سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با دومین روز هفته سلامت، گفت: تشکل های مردم نهاد در ترویج فرهنگ توسعه انرژی پاک در جامعه نقش ویژه و مهمی ایفا می نمایند.
مدیرکل امور موسسات خیریه و خیّرین سلامت وزارت بهداشت با اشاره به فرا رسیدن هفته سلامت، گفت: مشارکت و همراهی خیّرین و تشکل های مردم نهاد حوزه سلامت در تحقق عدالت و تعالی نظام سلامت، مهم و ارزشمند است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان عمومی جهت واگذاری " مرکز ساماندهی - نگهداری شبانه روزی از کودکان کار" به موسسات خیریه دارای مجوز و تحت نظارت سازمان بهزیستی
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۲۱:۱۰    
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: مراکز و موسسات خیریه علاوه بر تامین نیازهای جامعه در عرصه های مختلف، فرهنگ کار داوطلبانه را در استان توسعه داده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۲    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از آمادگی کامل ادارات بهزیستی و موسسات خیریه زیر نظر این اداره کل جهت دریافت فطریه و نذورات مردم مومن استان و توزیع آنها بین اقشار نیازمند تحت پوشش اینا اداره کل خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۶    
مومنین و روزه داران گرامی جهت اهدای نذورات و مبالغ فطریه و کفارات خود می توانید، به صندوق های موسسات خیریه و مراکز تحت نظارت بهزیستی مستقر در مصلی های نماز جمعه و مبادی و میادین اصلی شهرها در مرکز استان و سایر شهرستان ها و یا ادارات بهزیستی مراجعه نموده ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۵    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان شیرخوارگاه مادر میزبان پزشکان خیرو مدیران عامل موسسات خیریه همکار با بهزیستی در ضیافت افطار ماه مبارک رمضان بود
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۲    
حجت الاسلام والمسلمین احمدزاده گفت: با تشکیل شورای هماهنگی امور خیریه در استان، اوقاف نمی خواهد موسسه خیریه داری کند؛ ما می خواهیم بین موسسات امور خیریه و به طور کلی امور خیریه هماهنگی ایجاد کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مقامات قطری اعلام کردند که در پی بحران افغانستان و کمک به نیازمندان در این کشور برای ایجاد موسسات خیریه در افغانستان تلاش خواهند کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۷    
سازمان بهزیستی بعنوان یک نهاد حمایتی، اجتماعی در کنار موسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد در جهت مرتفع نمودن مشکلات جامعه هدف گام برمی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: در ماه مبارک رمضان با کمک مراکز نیکوکاری(26 مرکز)، موسسات خیریه و گروه های جهادی شهرستان، پنج هزار بسته معیشتی بین مددجویان تحت پوشش این نهاد توزیع شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۴    
استیری فرماندار رامیان در جلسه ستاد جمع آوری زکات فطره شهرستان به اخذ مجوز توسط موسسات و نهاد خیریه ای که قصد جمع آوری زکات فطره را دارند تاکید نمود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۲    
آرزو موچهری مدیر بهزیستی شهرستان بوشهر خبر داد: با همکاری مراکز + زندگی و موسسات خیریه مردم خیر و نیکوکار بوشهر در قالب برنامه پویش "ضیافت مهربانی" در ماه مبارک رمضان مبلغ2/877/830/000 به مددجویان تحت پوشش کمک کردند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۷:۰۷    
روز دوشنبه 5 اردیبهشت با حضور سرپرست بهزیستی خوزستان،معاون امور اجتماعی بهزیستی و معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان وبینار آموزشی دستورالعمل مقابله با فقر مطلق ویژه موسسات خیریه و سمن های تحت نظارت بهزیستی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان کردستان در خصوص کلاهبرداری با شگرد جمع آوری نذورات در ماه مبارک رمضان، کلاهبرداری با سوءاستفاده از نام موسسات خیریه و دریافت پیامک ابلاغیه قضایی هشدار داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۱    
طاطیان از ارائه خدمت رضوی به نیازمندان بهشهری خبر داد و گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان و لیالی قدر به همت و تلاش خادمیاران رضوی، خیران و کمیته امداد، گروههای جهادی، موسسات خیریه 1200 بسته معیشتی در بین نیازمندان بهشهری توزیع شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۲:۲۳    
رئیس بهزیستی شهرستان پاکدشت در خصوص پویش ضیافت همدلی موسسات خیریه و اداره بهزیستی شهرستان برای خدمت رسانی با رعایت کرامت انسانی به مناسبت ماه مبارک رمضان، به تشریح راه های گوناگون حمایت از مددجویان پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۰۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
میلیاردها نفر در سراسر جهان به یکی از عناصر ضروری زندگی یعنی "آب سالم و تمیز" دسترسی کافی ندارند و اگرچه دولت ها و موسسات خیریه در سال های اخیر به بسیاری از ساکنان مناطق دچار کمبود آب کمک کرده اند تا از این نعمت برخوردار شوند اما پیش بینی می شود که این چالش با اثرات مضر گرمایش جهانی و افزایش جمعیت ...
بانکی   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، کمپین همراه نیک این بانک از نیمه شعبان تا نیمه رمضان با هدف جمع سپاری کمک های انسان دوستانه هموطنان از طریق همراه بانک تجارت آغاز شده و مطابق آمار در 10 روز ابتدایی این پویش مبلغ هشت میلیارد ریال کمک جمع آوری و به حساب موسسات خیریه معتبر کشور از جمله کمیته امداد ...
عقیق   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از خیرین و مدیران موسسات خیریه شب گذشته با دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از آغاز حمایت این ستاد از 22 هزار کودک یتیم کمیته امداد و 8 هزار یتیم موسسات خیریه درقالب طرح "احسان علوی" خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - صبح امروز در مراسمی با حضور معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام، معاون کمیته امداد و مدیرعامل بنیاد احسان در محل ساختمان ستاد اجرایی، طرح احسان علوی برای حمایت از 22 هزار نفر از ایتام کمیته امداد به ارزش 108 میلیارد ریال آغاز شد.. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) گفت: در طرح احسان علوی حدود 22 هزار یتیم کمیته امداد و 8 هزار یتیم باهمکاری موسسات خیریه تحت پوشش ستاد قرار می گیرند.