پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۴۷Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خیرین مدرسه ساز»

بام میبد   ۴۴ دقیقه پیش    
دبستان پسرانه ارچین به عنوان بیست و دومین مدرسه از 60 مدرسه پایه ریزی شده در طرح مدرسه سازی میبد با حضور استاندار یزد و مسئولان استان و شهرستان افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: شایسته است انسان های خیر و خیرخواه در جامعه تکثیر شده و امر خیر مدرسه سازی در مناطق مختلف ترویج شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- اجرا نشدن تعهدات دولت های گذشته در طرح های مشارکتی با خیرین برای ساخت مدرسه و فضای آموزشی در مازندران، سبب شد تا ساخت مدرسه مشارکتی هر ساله کندتر شود؛ موضوعی که گلایه بعضی از خیرین مدرسه ساز را درپی داشته است و امروز خواهان آن هستند دولت سیزدهم کم کاری های گذشته را جبران کند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۹    
مشهد (پانا) - مدیر دبیرستان سلمان فارسی ناحیه سه مشهد مقدس اعلام کرد تمام پذیرایی از زائران امام رضا (ع) در طرح گام های عاشقی با مدرسه و خیرین مدرسه ساز بوده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس قم گفت: تاکنون 289 واحد آموزشی و تربیتی با 2 هزار و 376 کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در استان قم احداث شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هیات دولت با اصلاح آیین نامه تشکلهای مردم نهاد، عضویت وزیر آموزش و پرورش در هیأت امنا و هیأت مدیره جامعه خیرین مدرسه ساز کشور را که پیش از این منع قانونی داشت، بلامانع اعلام کرد.
آنا / پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
هیئت دولت با پیشنهاد معاونت حقوقی رئیس جمهور مبنی بر اصلاح مصوبه تعیین سقف کارانه پزشکان در سال 1401 موافقت کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: خیرین مدرسه ساز شهرستان سرعین توانسته اند برای اولین بار در سطح استان اردبیل کانکس را از مدرسه حذف کردند .
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۲    
مرتضوی گفت: برای ما باعث افتخار و مسّرت است که خیرین مدرسه ساز علاوه بر ساخت مدارس در حوزه تامین تجهیزات آموزشی نیز فعال هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۰    
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز گلستان گفت: تعداد 95 پروژه به عنوان مدرسه خیرساز در گلستان نیمه کاره و بلاتکلیف است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خوزستان گفت: مدارس سنگی هزار و 200 کلاس بودند که تا امروز حدود نصف این کلاس ها یا ساخته شده اند یا تا پایان سال با مدارس استاندارد جایگزین خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اعلام کرد که حدود 1600 مدرسه با 9000 کلاس درس و زیربنایی بالغ بر یک میلیون و 200 هزار متر مربع برای استقبال از سال تحصیلی جدید ساخته و آماده شده است که حدود 10 هزار میلیارد تومان اعتبار صرف آن شد و خیرین مدرسه ساز نقش به سزایی در ساخت این فضاها داشتند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۲    
نسیمی با اشاره به ضرورت توسعه آموزشی برای همه دانش آموزان گفت: مدرسه شش کلاسه به همت خیرمدرسه ساز ویژه دانش آموزان ناشنوا و کم شنوا در اصفهان احداث و ه بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- نائب رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی گفت: تخصیص نیافتن 50 درصد سهم دولت در پروژه های مشارکتی مدرسه سازی استان، برای تکمیل آنها مشکل ایجاد کرده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۱    
رییس مجمع خیرین مدرسه ساز اصفهان گفت: در این استان هزار و 500 نیکوکار مدرسه ساز فعالند و در 22 سال گذشته هشت هزار و 500 کلاس درس معادل هر روز یک کلاس ساخته اند ...
کلنگ 2 آموزشگاه خیری در روستاهای شهرستان راز و جرگلان با حضور مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان و خیرین مدرسه ساز به زمین زده شد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۲    
فکرشهر خانوم کوچیک: در شهریور ماه هر سال، مدیران کشوری آموزش و پرورش طی بیانیه ای که فقط برای فرزندان خودشان کاربرد دارد، تاکید می کردند که هیچ مدرسه ای حق گرفتن شهریه را ندارد و تهدید می نمودند و تاکید داشتند که مدیران متخلف را با گازوییل دیرسوز، آن هم با نرخ خرید کشورهای حوزه خلیج فارس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بویراحمد گفت: در صورت عدم چاره اندیشی توسط مسئولان و متولیان امر و عدم ورود خیرین مدرسه ساز کمبود فضای آموزشی در یاسوج به یک بحران تبدیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان گفت: 44 مدرسه توسط این مجمع در حال احداث است و در صورت تامین اعتبار امسال تحویل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان همدان گفت: 350 طرح آموزشی به همت خیرین در استان اجرا شده است.
جلسه هم اندیشی مدیر کل نوسازی مدارس لرستان با اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان با هدف جذب خیرین درجهت سرمایه گزاری برای احداث مدارس در مناطق نیازمند لرستان برگزار گردید
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز در استان همدان با اشاره به وجود 246 خیر مدرسه ساز در استان مطرح کرد: ملایر شهر واقفین خیراندیش است و یک چهارم خیرین مدرسه ساز استان را در خود جای داده است.
سرپرست اداره کل توسعه مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور در جلسه شورای بانوان مجمع خیرین مدرسه ساز استان خراسان جنوبی گفت: مناطق کمتر برخوردار بستر مناسبی برای مشارکت بیشتر خیرین مدرسه ساز است.
آیین تجلیل از دانش آموزان ممتاز و خیرین مدرسه ساز در کوی سازمانی لویزان یک برگزار شد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۶:۲۰    
ورامین -ایرنا - مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران گفت : 99 مدرسه خیر ساز در سطح شهرستان های استان تهران در های ساخت که تعدادی از آن ها افتتاح شده است و تعدادی نیز تا آذر به بهره برداری خواهند رسید .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۸    
ایسنا/آذربایجان غربی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور گفت : برای برون رفت از بحران فعلی کمبود کلاس درس، املاک مازاد آموزش و پرورش باید به فروش برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۸:۰۰    
عضو سابق شورای عالی آموزش و پرورش گفت: دولت در بخش نرم افزاری و تجهیز مراکز آموزشی بستر حقوقی و قانونی را برای استفاده از مشارکت های مردمی از خیرین مدرسه دار و مدرسه یار آماده کند.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۷:۳۴    
مسئولین جامعه خیرین مدرسه ساز کشور صبح امروز چهارشنبه 9 شهریور ماه سال 1401 با حضور در شبکه آموزش با مدیر این شبکه دیدار و گفتگو کردند .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی با بیان اینکه حدود 8 هزار میلیارد تومان توسط خیرین مدرسه ساز برای سال جاری و آینده تحصیلی دانش آموزان هزینه شده است، گفت: در حوزه مدرسه داری می توان نقش این خیرین و گروه های جهادی را با مشارکت آموزش و پرورش پر رنگ کرد.
طی مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی تفاهم نامه مشارکت منطقه ویژه اقتصادی احداث یک باب مدرسه 12 کلاسه در شهرستان بیرجند منعقد شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۰    
زنجان (پانا) - فرماندار زنجان از افتتاح آموزشگاه ابتدایی خیّرساز صیرفیان (ادهمی) ناحیه یک زنجان امروز (سه شنبه 8 شهریور) با حضور جمعی از مسئولان خبر داد. ...
16 پروژه نوسازی و تجهیز مداری استان مرکزی در هفته دولت با حضور فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی،امیر هادی فرماندار استان،لنجابی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی ، نوازنی مدیر کل آموزش و پرورش،فخاری ریاست مجمع خیرین مدرسه ساز و جمعی دیگر افتتاح شد
16 پروژه نوسازی و تجهیز مداری استان مرکزی در هفته دولت با حضور فرزاد مخلص الائمه استاندار مرکزی،امیر هادی فرماندار استان،لنجابی سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان مرکزی ، نوازنی مدیر کل آموزش و پرورش،فخاری ریاست مجمع خیرین مدرسه ساز و جمعی دیگر افتتاح شد
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۲۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ مهندس عزیزی در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و همچنین هزار شهید دانش آموز گفت: در هفته دولت پروژه های متعددی افتتاح می شود که امروز چند پروژه به صورت نمادین به بهره برداری خواهد رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۲۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان گفت: تعهد خیرین مدرسه ساز این استان طی 6 ماه گذشته 113 میلیارد تومان بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۳    
همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر با حضور بهروز گلپاگون خیر نیک اندیش و رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بندرعباس، مهدی دوستی استاندار، مدیر کل نوسازی مدارس استان ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر با حضور بهروز گلپاگون خیر نیک اندیش و رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بندرعباس، مهدی دوستی استاندار، مدیر کل نوسازی مدارس استان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش گفت: با آغاز فعالیت دولت سیزدهم شاهد افزایش حمایت های جامعه خیرین مدرسه ساز از این بخش بودیم، کمک های صورت گرفته از سوی خیرین در راستای احداث واحدهای آموزشی در کشور بیش از 8 برابر شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با اشاره به کمک 127 میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز در سال گذشته گفت: در سال جاری نیز 23 تفاهم نامه با خیرین مدرسه ساز منعقد شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش گفت: در قالب دور اول سفرهای استانی رئیس جمهور 26 هزار میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت های آموزشی کشور اختصاص یافته است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سردیس غلامرضا فرزین رئیس سابق مجمع خیرین مدرسه ساز و مسن ترین خیر خراسان جنوبی با حضور وزیر آموزش و پرورش در شورای آموزش و پرورش استان رونمایی شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز هرمزگان گفت: خیرین مدرسه ساز در ارتقاء فضای آموزشی، همراه دولت هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۳:۱۲    
ارومیه - ایرنا - مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی گفت: رسانه ها در انعکاس نیازها و مشکلات و خیرین مدرسه ساز با حمایت های همه جانبه خود بازوان توانمند و اجرایی نوسازی مدارس هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۵    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران پس از استماع گزارش مدیر کل آموزش و پرورش تهران خواستار تبین سیاستها در خصوص مدارس مسجد محور و استفاده از فرصت میز خیرین مدرسه ساز شدند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۲    
سرکار خانم برقعی با صدور پیامی، درگذشت حاج احمد سعیدی زاده از خیرین مدرسه ساز و بانی دبیرستان هدی در رفسنجان را تسلیت گفت.
تفاهم نامه همکاری جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با وزارت آموزش و پرورش، در حضور رئیس جمهور و در جریان سی و ششمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش و مدیران کل نوسازی مدارس استان های سراسر کشور امضا شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تفاهم نامه نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در جریان سی وششمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور توسط وزیر آموزش و پرورش و رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور به امضا رسید. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رخشانی مهر در جلسه نمایندگان استانی ضمن اعلام رضایت خود از همکاران نوسازی مدارس در جذب اعتبارات و پیشرفت وتعداد پروژه های تحویلی گفت: در بحث تخصیص اعتبارات 1401 استان کهگیللویه وبویراحمد را به صورت ویژه در نظر خواهیم گرفت ...
جلسه هم اندیشی اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بشرویه برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بهبهان (پانا) - مدیر آموزش و پرورش بهبهان از انعقاد تفاهم نامه ساخت یک مدرسه سه کلاسه خیرساز در بهبهان خبر داد. رسول عبدی پور در گفت وگو با پانا عنوان کرد: با حضور زیبا صالح پور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خوزستان ...