سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۰:۰۶Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور (nosazimadares.ir)

سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 3 فروردین 1398 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 1 فروردین 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 6 اردیبهشت 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 2 خرداد 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 6 تیر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 4 مرداد 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 31 شهریور 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 30 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 30 آبان 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 30 آذر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 1 دی 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 1 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 2 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 3 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 4 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 5 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 6 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 7 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 8 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 9 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 10 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 11 اسفند 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 12 اسفند 1399 
  ۱ ساعت پیش    
نمایشگاه مجازی نهمین همایش ملی و دومین همایش بین المللی مدرسه ایرانی معماری ایرانی توسط وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمد اسلامی با بیان اینکه تعلیم و تربیت و مدرسه نقش اساسی و کلیدی در رشد و شکوفایی یک جامعه دارند، گفت ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه مدرسه پرچمدار معماری یک منطقه است، گفت: مدرسه مهمترین نهادی است که می تواند بر سیمای شهری و تربیت جامعه تأثیرگذار باشد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی در نهمین همایش و نمایشگاه ملی و دومین همایش بین المللی مدرسه ایرانی _ معماری ایرانی با بیان اینکه مدرسه پرتکرارترین بنای عمومی در کشور است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نهمین دوره همایش و نمایشگاه ملی و دومین همایش بین المللی مدرسه ایرانی _ معماری ایرانی در مدرسه تاریخی دارالفنون با معرفی طرح ها و آثار برتر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی بخشی از عواید حاصل از جزء یک بند(ب) تبصره یک لایحه بودجه 1400 را به توسعه زیر ساخت های الکترونیک و بهسازی و نوسازی کلاس های تخریبی اختصاص داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۰    
آرش مردانی در دومین سمینار منطقه ای تجهیزات که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، بر ارزیابی کیفی مناقصه گران در برگزاری مناقصات تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۰    
مدرسه روستای میمنت آباد قروه با کمک های خرد مردمی در طرح آجر به آجر و مشارکت خیر مدرسه ساز ساخته می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۰    
مرزبان نظری در گفت و گوی تخصصی وزیر آموزش و پرورش با مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس از مشارکت 30 هزار نفر از مردم کرمانشاه در پویش من مادرم، بچه های ایران فرزند من خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نهمین دوره همایش و نمایشگاه ملی و دومین همایش بین المللی مدرسه ایرانی _ معماری ایرانی فردا دوازدهم اسفند در مدرسه دارالفنون تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی و هماهنگی به منظور بازسازی و تعمیرات مدارس آسیب دیده در حادثه زلزله سی سخت با حضور مهراله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس و ناصرقفلی رئیس جامعه خیّرین مدرسه ساز کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: خیران مدرسه ساز نقش مهمی در توسعه علمی کشور دارند و این جایگاه ارزنده باید در لایه های مختلف جامعه برجسته سازی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۰    
تفاهم نامه ساخت دو مدرسه دو کلاسه به صورت مشارکتی به همت خیر نیک اندیش عبداله باباخانی مدیرعامل موسسه خیریه نیکوکاری بنیاد پویانه علم منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان کرمانشاه با حضور سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان یزد با حضور طالبی استاندار و تجلیل از 30 نفر از خیرین برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عملیات احداث مدرسه شش کلاسه خیّرساز مرحومه طیبه سرادار در شهر گرگان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه خیران مدرسه ساز علاوه بر عرصه آموزش و علم آموزی، در عرصه فرهنگ نیز گام هایی اعتمادآفرین برداشته اند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز و رونمایی از دو کتاب زندگینامه خیرین استان با حضور استاندار مازندران، مدیرکل نوسازی مدارس و خیرین مدرسه ساز مازندران ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان لرستان بصورت ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور با هدف تکریم از 1000 خیر مدرسه ساز برگزار شد
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
محمد نوذری استاندار ایلام گفت: 234 فضای آموزشی با 924 کلاس درس در این استان با مشارکت 738 میلیاردریالی خیرین بنا شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گلستان در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز گفت: 24 درصد کلاس های درس را در گلستان خیرین ساخته اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۰    
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز همزمان با سراسر کشور در استان خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در بیستمین گفت و گوی تخصصی تعلیم و تربیت با مدیران کل نوسازی مدارس استان ها، بر جلب بیشتر مشارکت های مردمی در اجرای پویش های طرح آجر به آجر تأکیدکرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل نوسازی مدارس گیلان در دیدار با رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی استان دعنوان نمود: فضاهای آموزشی پویا و پایدار در مهندسی توسعه پایدار کشور نقش مهم و اساسی دارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه 1400، وزارت راه و شهرسازی را موظف کرد تا زمین مورد نیاز برای احداث مدرسه را به صورت رایگان در اختیار طرح های مسکن مهر و اقدام ملی مسکن قرار دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در بیستمین گفت و گوی تخصصی تعلیم و تربیت با مدیران کل نوسازی مدارس استان ها که بعدازظهر امروز در دفتر وزیر برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
استان های گیلان، یزد، خوزستان و کرمان در ارتباط تصویری با سالن حجاب محل برگزاری بیست و دومین دوره جشنواره خیّرین مدرسه ساز کشور گزارشی از مشارکت خیّرین را در ساخت و توسعه فضاهای اموزشی طی یک سال ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در بیست و دومین جشنواره خیّرین مدرسه ساز بر استفاده از راهکارهای نوین و خلاقانه در تجلیل و بزرگداشت خیّرین مدرسه ساز تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۰    
علی ربیعی سخنگوی دولت در بیست و دومین جشنواره خیّرین مدرسه ساز کشور گفت: خیرین مدرسه ساز، اولین جریانی بودند که خیرین را در حوزه های مختلف راه انداختند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
27 کتاب زندگی نامه خیّرین مدرسه ساز در بیست و دومین جشنواره خیّرین مدرسه ساز با حضور اسحاق جهانگیری رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور گفت:مدرسه سازی سرمایه گذاری عظیم برای آینده جامعه و توسعه انسانی و گامی درجهت توسعه عدالت آموزشی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور گفت: با ایجاد سازوکار مناسب در ردیف مشارکت خیرین، سال آینده تحرک درساخت و توسعه مدارس قابل توجه خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۰    
محس حاجی میرزایی با بیان کارکردهای مهم مدرسه گفت:هوشمندی خیرین در انتخاب مدرسه ساخت شناخت تاثیر و جایگاه مدرسه در ساخت آینده کودکان است
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سردیس حاج اکبر ابراهیمی بزرگ خیّر مدرسه ساز در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در بیست و دومین همایش خیرین مدرسه ساز با بیان اینکه سرانه فضای آموزشی چهار استان زیر متوسط کشوری قرار دارد از کار ویژه برای احداث مدارس عشایری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۰    
ناصر قفلی گفت: تعیین تکلیف و تکمیل 40 هزار کلاس درس نیمه تمام که سال ها رها شده بود، با همکاری دولت و خیرین افتخار بزرگی در عرصه مدرسه سازی محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره خیّرین مدرسه ساز کشور با حضور معاون اول رئیس جمهور و مقامات عالی کشوری در سالن حجاب تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۰    
گزارش مختصر عملکرد یک ساله اداره کل نوسازی مدارس استان سمنان نشان می دهد درسال 1399 تعداد 84 پروژه آموزشی و ورزشی در این استان در دست احداث است که از این تعداد 29 پروژه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهراله رخشانی مهر درپیامی به مناسبت پنجم اسفند روز مهندسی و بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی با گرامیداشت این روز از مهندسین به عنوان پیشگامان پیشرفت و سازندگی کشور یاد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات ساخت پژوهش سرای دانش آموزی شهر بادرود از توابع شهرستان نطنز به همت قهرمان کشتی جهان علیرضا حیدری آغاز شد و این قهرمان ارزنده کشورمان به جمع خیرّین مدرسه ساز پیوست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۰    
سید محمد واعظی نژاد گفت: این طرح ها شامل مدرسه سه کلاسه خیرساز در روستای آبسردوئیه ، هنرستان شبانه روزی دخترانه در زهکلوت و یک سالن چندمنظوره است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین شروع احداث دو مدرسه سه کلاسه در روستاهای خمس و گلوجه شهرستان خلخال برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰    
آیین خشت گذاری مدرسه یلوجه خلخال به عنوان اولین پروژه طرح آجر به آجر با حضور جمعی از مدیران استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰    
عملیات ساخت یک باب مدرسه 12 کلاسه در یزد با مشارکت خیّر نیکوکار رضا مختاری آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰    
مدرسه 3 کلاسه خیّرساز فارابی ( خیریه منصوره بنایی کاشانی) در شهرستان گمیشان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک باب زمین چمن مصنوعی در مدرسه شهید حسن برجسته آموزش و پرورش ناحیه سه کرج افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس گیلان از برگزاری بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان در پنجم اسفندماه همطمان با سراسر کشور خبرداد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۰    
مجتمع آموزشی حیات طیبه بزرگترین پروژه عمرانی آموزشی استان خراسان جنوبی آماده بهره برداری است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افزایش 30 درصدی اعتبارات استانداردسازی سامانه گرمایشی و سرمایشی مدارس موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
نشست مشترک رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با روسای جامعه خیرین مدرسه ساز و سازمان های بسیج دانش آموزی و بسیج جامعه زنان کشور در خصوص توسعه مشارکت در مدرسه سازی و بهره مندی از ظرفیت های ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با معاونان توسعه مدیریت و پشتیبانی استان ها با هدف تبیین بخشنامه راهکارهای عملیاتی ایجاد انگیزه و رضایت شغلی کارکنان ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد با اعلام اینکه در نخستین ساعات پس از وقوع زلزله تیم های کارشناسی و ارزیابی سازمان نوسازی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ششمین پروژه بنیاد علمی آموزشی قلم چی در استان گلستان با حضور استاندار و جمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل نوسازی مدارس فارس در آیین افتتاح مدرسه خیّرساز آیت الله سیدحسن آیت اللهی : از اجرای 40 پروژه آموزشی در جهرم طی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرائی ساخت مدرسه6 کلاسه برادران پوررضا به همت خیرین مدرسه ساز برادران پوررضا در شهرستان یزد آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جهانگیر صفری در آیین افتتاح مجتمع آموزشی حیات طیبه سردار سلیمانی گفت: 430 کلاس درس را درسه سال اخیر تحویل آموزش و پرورش مناطق استان داده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۰    
عملیات ساخت 16 باب فضای آموزشی با 154 کلاس درس در استان زنجان با حضور وزیر آموزش و پرورش آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۰    
دو مدرسه مشارکتی زنده یاد دکتر شقاقی و شادروان احمد مهدوی در زنجان، با حضور دکتر رخشانی مهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتاب زندگی نامه و کارنامه خیر مدرسه ساز زنجانی زنده یاد رجبعلی مقدم با حضور وزیر آموزش و پرورش، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، جمعی از مسئلان استانی و خانواده خیّر مرحوم برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهراله رخشانی مهر در آیین افتتاح آموزشگاه 10 کلاسه دکتر شقاقی گفت:مدرسه سازی در واقع آینده سازی است چرا که آینده خوب دانش آموزان می تواند در مدرسه ساخته شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۳۰    
محسن حاجی میرزایی در آیین افتتاحیه مجتمع آموزشی حیات طیبه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در زنجان گفت: سهیم شدن در بنای مدرسه به معنای مشارکت در توسعه کشور است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مجتمع آموزشی حیات طیبه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در زنجان با حضور وزیر آموزش و پرورش به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین سمینار منطقه ایی بررسی وظایف کمیته فنی و بازرگانی مناقصات به صورت ارتباط ویدئو کنفرانس با شش استان منطقه یک کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نشست مشترک مهراله رخشانی مهر با رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با هدف بررسی وضعیت مدارس ابتدایی و عشایری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۰    
رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با حضور در سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من پیوست.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۰    
نشان سفیر مدرسه سازی توسط رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های سازمان نوسازی مدارس به نرگس آبیار، نویسنده، کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان اهدا شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۰    
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بر تلاش به منظور حفظ و نگهداری مدارس قدیمی به عنوان یک اثر فرهنگی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۰    
عملیات احداث یک مدرسه 18 کلاسه با مدیریت سبز با حضور استاندار خوزستان آغاز شد
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۰    
دو مجتمع آموزشی 24 کلاسه در حاشیه شهر کرمان با مشارکت خیّر مدرسه ساز و اتاق بازرگانی استان خشت گذاری شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح توسعه دبستان پسرانه خلیج فارس با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۰    
سالن ورزشی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور بابائی سرپرست اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی مسئولین شهرستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات ساخت مدرسه ویژه دانش آموزان اوتیسم در شهر کرمان به همت خیر نیکوکار حاج اکبر ابراهیمی آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین خشت گذاری اولین مدرسه طرح ملی آجر به آجر استان گلستان (پویش مهر را با محرم آغاز کنیم) در روستای میاندره شهرستان کردکوی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه 6 کلاسه مشارکتی حاج علی دستمالچی در شهرستان یزد افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
چهار پروژه آموزشی و ورزشی در شهرستان رامشیر با حضور استاندار خوزستان به بهره برداری رسید و ساخت دو مدرسه نیز در شهرستان هندیجان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان از تکمیل و احداث چهار پروژه مدرسه سازی در شهرستان های راور، زرند و کوهبنان به همت شرکت صنعتی معدنی زغال سنگ استان کرمان و اتاق بازرگانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۰    
مدیر کل نوسازی مدارس گفت: در ایام الله دهه فجر 17 پروژه آموزشی و ورزشی با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد و پانصد میلیون تومان در استان مورد بهره برداری قرار گرفت
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت مدرسه شش کلاسه حجتیه شهرستان مهریز با زیر بنای 450 مترمربع و با اعتبار 18 میلیارد ریال توسط بنیاد برکت آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۰    
یک باب مدرسه ابتدایی 12 کلاسه در کلارآباداز توابع شهرستان عباس آباد باحضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدرسه 12 کلاسه هشت بهشت و خوابگاه هنرستان کشاورزی رضوان شهر کرمان با مشارکت خیرین مدرسه ساز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
چهار فضای آموزشی با 27 کلاس درس در شهرستان ایلام به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل نوسازی مدارس البرز گفت: 15 پروژه آموزشی، ورزشی و نمازخانه با 150 کلاس درس با 60 میلیارد تومان هزینه از محل اعتبارات ملی و کمک خیران برای بهره برداری از این طرح هاافتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
چهل و دومین پروژه بنیاد برکت در استان گیلان همزمان با دهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان صومعه سرا با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال به بهره داری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس فارس گفت: 30 درصد از مدارس نوساز کشور توسط مجمع خیرین تامین اعتبار می شود که این موضوع نقش تعیین کننده خیرین در آموزش و پرورش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۰    
مدرسه 9 کلاسه هنر پرداز روستای جمال آباد شیراز در 700 مترمربع زیربنای آموزشی با اعتباری معادل 30 میلیارد ریال اعتبار با مشارکت خیر فرهنگ دوست زنده یاد هنر پرداز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۰    
همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر پنج پروژه آموزشی در شهرستان تالش به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۰    
سومین مدرسه بانک ملی در استان کردستان در روستای رشیدآباد شهرستان دیواندره به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه سه کلاسه برکت روستای سلمان فارسی شهر خان ببین از توابع رامیان همزمان با گرامیداشت دهه فجر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۰    
توسعه دو کلاس درس در مدرسه روستای غنی آباد بشرویه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تاکنون زنان و مادران این سرزمین با 325 هزار و 717 مرتبه واریزی، 2 میلیارد و 699 میلیون 946 هزار تومان در پویش من مادرم بچه های ایران فرزند من مشارکت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۳:۰۰    
محسن حاجی میرزایی در سفر به بندرعباس دبستان مادر را که با مشارکت مادر نیکوکار فاطمه نساء پایدار ساخته شده است، افتتاح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی در آیین افتتاح مدرسه مادر بندرعباس گفت: مدرسه تنها یک ساختمان و یک فضای فیزیکی نیست ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۳۰    
مدرسه شبانه روزی 18 کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در جزیره قشم افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتاب زندگی نامه و کارنامه خیر مدرسه ساز هرمزگانی صلاح الدین احمدی با حضور وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح تحولی مشارکت های مردمی موسوم به آجر به آجر که در سال جاری آغاز شده است تا کنون بیش از 500 هزار نفر از هموطنان را وارد عرصه مدرسه سازی کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...