چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۲۰Oct 2020 21

سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور (nosazimadares.ir)

سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 3 فروردین 1398 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 1 فروردین 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 6 اردیبهشت 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 2 خرداد 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 6 تیر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 4 مرداد 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 31 شهریور 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 1 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 2 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 3 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 4 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 5 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 6 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 7 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 8 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 9 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 10 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 12 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 13 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 14 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 15 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 16 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 19 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 20 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 21 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 22 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 23 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 27 مهر 1399 سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور 28 مهر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
آیین خشت گذاری و آغاز عملیات اجرایی یک مدرسه شش کلاسه در روستای گواتامک خاش با حضور دکتر رخشانی مهر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳    
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: عملیات ساخت دومین مدرسه دارالفنون سیستان و بلوچستان به همت خیرین در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
هنرستان 15 کلاسه برکت کرمانشاه در زمینی به مساحت سه هزار و 200 متر مربع با زیربنای یک هزار و 500 متر مربع با اعتبار پنج میلیارد تومان با مشارکت بنیاد برکت در ناحیه دو کرمانشاه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کلنگ پروژه احداث یک مدرسه خیرساز 6 کلاسه و یک مدرسه 12 کلاسه در قالب طرح آجر به آجر در در محله اردی شهر مهردشت ابرکوه به زمین زده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی در نشست شورای اداری استان مرکزی در اراک بیان داشت: طرح آجر به آجر حماسه دوست داشتن علم و دانش است و همگان باید در این طرح بزرگ مشارکت خوبی داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۸    
مدیرکل نوسازی مدارس استان همدان از آموزشگاه خیّری 12 کلاسه محمد علیزاده در شهرستان بهار بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۵۸    
عملیات ساخت مدرسه شش کلاسه حجت در روستای سیساب بجنورد با مشارکت خیرمدرسه ساز آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
با پیگیری و دستور ویژه رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، شش کلاس درس در روستای گواتامک شهرستان خاش ساخته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با تاکید برسیاست سازمان در تکمیل و اتمام پروژه های نیمه تمام و مشارکتی گفت: بخاری های نفتی از تمامی مدارس استان گیلان جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۴    
سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به منظور خرید سامانه مدیریت پروژه طرح های عمرانی اقدام به برگزاری مناقصه کرده است. که شرح آگهی مناقصه در زیر درج شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۴    
سازمان نوسازی مدارس کشور به منظور خرید سامانه مدیریت منابع انسانی و حقوق دستمزد اقدام به برگزاری مناقصه کرده است. آگهی مناقصه به شرح زیر درج شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دکتر رخشانی مهر در نشست رونمایی از سامانه مدیریت الکترونیکی ابلاغ اعتبار سمام گفت: استفاده از دانش روز وفناوری های نوین در انجام امور مختلف و حوزه مالی ضروری است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴    
انالله و انا الیه راجعون با کمال تاثر و تاسف درگذشت پدر همسر گرامی آقای میثم حاجی پور سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی مدارس کشور را به ایشان و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
محمود چاووشان درجمع خبرنگارانی که از پروژه های شهر بیرجند بازدید می کردند، گفت: 211 پروژه آموزشی با 586 کلاس در استان در حال اجراست و میانگین پیشرفت این پروژه های آموزشی در استان 50 تا 60 درصد است و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عملیات ساخت دو مدرسه با 9 کلاس درس در باغملک با حضور مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی سه فضای آموزشی در جزیره کیش با مجموع 45 کلاس درس در جزیره کیش آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۳:۴۴    
وزیر آموزش و پرورش در مراسم تکریم و رونمایی از کتاب زندگی نامه و کارنامه ناصرقفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور گفت: در میان کارهای خیر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
آیین تکریم و رونمایی از کتاب زندگی نامه و کارنامه خیر مدرسه ساز ناصرقفلی با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عملیات ساخت دو مدرسه با هشت کلاس درس در رامشیر با حضور مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۴    
مدیرکل نوسازی مدارس زنجان خواستار بهره گیری هر چه بیشتر از ظرفیت های صدا وسیمای استانی در تبیین و معرفی پویش آجر به آجر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
نشست شورای آموزش و پرورش هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان و با دستور کار پیگیری مصوبات جلسه گذشته، بررسی وضعیت فضاهای آموزشی استان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در دیار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: به منظور استفاده از ظرفیت تمامی مردم برای مدرسه سازی و گسترش فرهنگ کار خِیر طرح آجر به آجر تعریف و عملیاتی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۴    
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور کلنگ ساخت یک مدرسه شش کلاسه خیری در کلاله را به زمین زد و مدرسه زنده یاد عطا آقادوجی را در گنبدکاووس افتتاح کرد
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در برنامه خانه محبت سیمای مرکز گلستان گفت: پس ازسیل سال گذشته در استان با مشارکت خیرین 23 مدرسه بازسازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه سه کلاسه روستای هویه از توابع بخش کلاترزان سنندج به همت خیر مدرسه ساز اشرف بهمنی ساخته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مهراله رخشانی مهر در جلسه با نمایندگان شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی به بیان اقدامات نوسازی مدارس در حوزه فضاها و تجهیزات آموزشی مدارس استان پرداخت و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: طی برنامه ریزی های انجام شده سعی داریم بخاری های نفتی و گازی مدارس استان را تا پایان سال جمع آوری و ساماندهی کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در سفر به گلستان و طی جلسه ای در استانداری با اشاره اقدامات انجام شده پس از سیل سال گذشته استان گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مشارکت همگانی مردم در پویش ملی آجر به آجر و با هدف کمک به ساخت فضاهای آموزشی کشور با هر میزان کمک مالی از طریق سایت http://ajorbajor.ir در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۵    
تابلوی نقاشی کارام جانم می رود اثر محمد رضا محمد حسین همزمان با اربعین حسینی رونمایی و توسط خیر نیکوکار بابازاده به مبلغ یک میلیارد تومان خریداری شد، که عواید حاصل از فروش آن صرف مدرسه سازی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گفت: انتظار ما این است که سالانه 70 تا 80 کلاس درس در شهرستان کارون احداث شود تا وضعیت فضاهای آموزشی آن بهبود یابد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵    
آیین عملیات ساخت یک آموزشگاه شبانه روزی در شهر طبس مسینا از توابع شهرستان درمیان با حضور استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کلنگ احداث مدرسه شش کلاسه شهرستان الیگودرز به زمین زده شد و دبستان یک کلاسه روستای مزرعه غلامحسین به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل نوسازی مدارس استان قم اجرای طرح آجر به آجر می تواند موجب افزایش حضور مردم در امر مدرسه سازی شود و کمبود فضای آموزشی در این استان را مرتفع کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
همراهی مردم و مسئولین با پویش آجر به آجر به منظور مشارکت همگانی در ساخت مدرسه می تواند نویدبخش روزهای خوبی درجهت ساختن آینده فرزندان این مرز وبوم باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور در سفر به مازندران چندین پروژه آموزشی و پرورشی را مورد بازدید قرار داد و بر تسریع در عملیات تکمیل آنها تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه سه کلاسه روستای وره زرد پلدختر با مشارکت بانک ملی استان لرستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
عملیات احداث مجتمع آموزشی 24 کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با مشارکت اتاق بازرگانی استان کرمان و مدرسه شش کلاسه مکتب الزهرا (س) با مشارکت بنیاد خیریه امام سجاد(ع) در شهرستان بم آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نمازخانه مدرسه حافظ روستای بختیاری شهرستان خاتم با مشارکت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ساخته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۷    
مدیرکل نوسازی مدارس استان در بازدید میدانی از پروژه های شهرستان شادگان ضمن بررسی آخرین وضعیت پروژه های آموزشی، از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی این طرح ها قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در استان گلستان از پروژه های در دست اجرای شهرستان گرگان بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۱۷    
دو دبیرستان دخترانه حضرت معصومه (س) و سمیه در بخش گلباف شهرستان کرمان، عصر امروز با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به بهره برداری رسید
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با حضور وزیر جهاد کشاورزی و استاندار خراسان جنوبی کلنگ احداث آموزشگاه شبانه روزی شش کلاسه در شهرستان حاجی آباد به زمین زده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عملیات ساخت مدرسه 6 کلاسه شهید تیماسی در کوی منازل سازمانی نیروی زمینی ارتش، با مشارکت شرکت اسکله ساز جنوب در اهواز آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در دومین روز از سفر خود به استان کرمان دبیرستان پسرانه آزادگان شهرستان بافت را افتتاح کرد و کلنگ ساخت دبیرستان خدیجه کبری در شهرستان ارزوئیه را به زمین زد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۷    
معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی با اشاره به اینکه هدف گذاری طرح آجر به آجر به درستی صورت گرفته، گفت: با استفاده از نظرات و راهکارهای استان ها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: از 110 پروژه فعال در استان، 68 پروژه با کمک خیرین در حال ساخت است و میزان مشارکت خیرین استان از سال 92 تاکنون بیش از شش برابر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدرسه 6 کلاسه روستای بنک آباد شهرستان دورود با مشارکت خیر نیکوکار محمدرضا جابر انصاری افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۳:۱۷    
انالله و انا الیه راجعون با کمال تاثر و تاسف درگذشت خیر نیکوکار "محمد علی فانیان" نائب رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان را به خانواده گرامی ایشان و مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان تسلیت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
روحانی با تجلیل از عملکرد آموزش و پرورش در تامین فضاهای آموزشی کشور گفت: ساخت روزانه 11 کلاس درس روستایی و 29 کلاس درس در سراسر کشور در دولت و بهره برداری از آن بسیار افتخار آمیز است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۱:۱۷    
رئیس جمهور در ارتباط ویدئو کنفرانس با روستای جواران شهرستان رابر کرمان مدرسه شهید عبدالمهدی امیدی و به طور همزمان 537 پروژه آموزشی با 2 هزار 120 کلاس درس را درمناطق روستایی کشور افتتاح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۱۷    
رئیس جمهور در ارتباط ویدئو کنفرانس با روستای جواران شهرستان رابر کرمان مدرسه شهید عبدالمهدی امیدی و به طور همزمان 537 پروژه آموزشی با 2 هزار 120 کلاس درس را درمناطق روستایی کشور افتتاح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دبستان 12 کلاسه شهدای فاطمیون شهر کرمان با حضور وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۷    
تفاهم نامه ساخت یک مدرسه شش کلاسه در شهر عنبران به همت خیر نیکوکار گل آقا کوهی در اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر توجه ویژه به تامین امکانات آموزشی مناطق محروم گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۷    
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور در بازدید از بخش های مختلف اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل بر تاثیر محیط کاری بر بهره وری سازمان و کارکنان تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر رخشانی مهر در جلسه پیگیری تفاهم نامه چندجانبه سازمان نوسازی مدارس کشور با سازمان بسیج سازندگی و بسیج دانش آموزی با تاکید بر ضورورت همکاری در محرومیت زدایی آموزشی و مدرسه سازی گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به لزوم تکمیل پروژه های نیمه تمام آموزشی بعد از بازدید از این پروژه ها در شهرستان شهریار بر تسریع در تکمیل آنها تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سید مهدی حسینی نیا مسئول اجرایی طرح آجر به آجر سازمان نوسازی مدارس کشور در جلسه کمیته آجر به آجر استان مرکزی بابیان اینکه این طرح تحولی بر اساس پژوهش های علمی تدوین شده است تصریح کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان گفت: در راستای اجرای طرح آجر به آجر تفاهم نامه ساخت 3 مدرسه در شهرستان های رودبار جنوب، فهرج و ریگان به همت خیرین هیأت گردان قمر بنی هاشم(ع) تهران به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۸    
کلنگ ساخت یک مدرسه دو کلاسه در روستای ویسر بخش کلاترزان با همت و مشارکت مرجان عبیدی خیر مقیم خارج از کشور به زمین زده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی فاز یک دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی با حضور استاندار و مدیرکل نوسازی مدارس استان در بیرجند آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور طی بازدید از پروژه های شهرستان های اردبیل و نمین گفت: کیفیت اجرای پروژه های مدرسه سازی به طور مرتب ارزیابی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیرستان 9 کلاسه دخترانه ایرانسل در شهر ویس خوزستان با حضور رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در مراسم بهره برداری از دبیرستان ایرانسل در شهر ویس خوزستان با بر شمردن اهمیت مدرسه سازی گفت: طرح آجر به آجر مسیر ورود به عرصه مدرسه سازی را برای همگان هموار کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با سازمان نوسازی مدارس کشور در راستای حمایت از پویش ملی آجر به آجر با حضور رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و مدیرعامل شرکت ایرانسل منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، مدارس کشور با بیان اینکه خوزستان سال گذشته بیشترین پروژه های تحویلی را در کشور داشته است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۹    
هفت مدرسه سه کلاسه با تامین اعتبار مالی شرکت هلدینگ میهن و مشارکت اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی و قرارگاه سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساخته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
11 پروژه مدرسه سازی با 33 کلاس درس با مشارکت بنیاد برکت به صورت همزمان با سراسر کشور امروز در استان زنجان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
121 هنرستان فنی و حرفه ای و کاردانش مازندران در 33 شهرستان و منطقه آموزشی مازندران از 22 نوع کالا و تجهیزات آموزشی و کارگاهی برخوردار شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عملیات ساخت مدرسه سه کلاسه روستای فتح آباد شهرستان خاتم یزد با مشارکت بنیاد برکت آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۹    
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور در سفر به آذربایجان شرقی ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس این استان با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی هر مجموعه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
آئین بهره برداری از 3 فضای آموزشی در روستاهای استان هرمزگان، با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور، استاندار هرمزگان و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۹    
مدیر کل نوسازی مدارس مازندران در راستای اجرای طرح آجر به آجر با آرین غلامی، قهرمان ملی در رشته شطرنج به عنوان سفیر مدرسه سازی استان دیدار و گفت و گو نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
آیین افتتاح 12 مدرسه بنیاد برکت در خراسان شمالی همزمان با سراسر کشور در روستای رویین شهرستان اسفراین برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۹    
مدیر کل نوسازی مدارس مازندران در راستای اجرای طرح آجر به آجر با آرین غلامی، قهرمان ملی در رشته شطرنج به عنوان سفیر مدرسه سازی استان دیدار و گفت و گو نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
25 مدرسه با مشارکت بنیاد برکت و اداره کل نوسازی مدارس خوزستان بصورت ویدئو کنفرانس همزمان با سراسر کشور در استان خوزستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدرسه یک کلاسه روستای آبسردان علیا در بخش لوداب شهرستان بویراحمد با زیربنای 53 مترمربع و هزینه ای بالغ بر 160 میلیون تومان ساخته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی استقرار و پیاده سازی نظام مکانیابی مدارس با حضور داریوش ورناصری معاون فنی و نظارت، اساتید دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی که مجری این طرح هستند و نیز مدیران کل نوسازی مدارس استان های زنجان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۹    
مدیرکل نوسازی مدارس مازندران در آیین افتتاح مدرسه 9 کلاسه روستای کوشک سرا در شهرستان نوشهر از جمع آوری بخاری های نفتی از کلاس های درس استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۹    
مدیر کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی گفت: 26 کلاس درس در شهرستان فردوس در دست احداث است که با تکمیل آن ها 5 هزار و 500 متر مربع به فضاهای آموزشی این شهرستان افزوده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رخشانی مهر گفت: براساس هماهنگی های انجام شده مقرر شد تا پروژه های آموزشی نیمه تمام با پیشرفت بیش از 80درصد توسط بنیاد برکت تکمیل شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرستان دخترانه 12 کلاسه خیری به همت آیت الله سید محمد محقق داماد در احمدآباد اردکان با حضور استاندار یزد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام، گفت: 1205 بخاری نفتی غیر استاندارد مدارس استان جمع آوری و سیستم گرمایشی استاندارد جایگزین آن شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
عملیات اجرایی 33 کلاس درس با همت و مشارکت خیرین مدرسه ساز و با اعتبار تقریبی 14 میلیارد تومان با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور در شهرستان بناب آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان در آئین اختتامیه جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر معرفی و تجلیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۰    
عملیات اجرایی ساخت هنرستان شش کلاسه شهید شهریاری طبس مسینا با مشارکت بنیاد علوی و اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی در شهرستان درمیان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
با حضور استاندار خوزستان در راستای طرح آجر به آجر عملیات اجرایی 32 کلاس درس خیری با اعتباری بالغ بر 161 میلیارد ریال در شهرستان بهبهان آغاز شد
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۰    
مدرسه 9 کلاسه ایران مهر با حضور استاندار و از محل اعتبارات دولتی در شهر فارسان استان چهارمحال وبختیاری به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمی گفت: این مدرسه در زمینی به مساحت 300 متر مربع با زیر بنای ساختمان آموزشی 138 متر مربع با اعتباری بالغ بر 650 میلیون تومان با مشارکت بنیاد علوی احداث شده است
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مهراله رخشانی مهر در برنامه تلویزیونی پرسشگر با بیان اینکه 70 درصد مدارس کشور مقاوم هستند، گفت: تعداد بخاری های نفتی کلاس های درس از 530 هزار در سال 91 به 14 هزار کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در راستای طرح آجر به آجر عملیات اجرایی احداث مدرسه 9 کلاسه حضرت ولیعصر (عج) با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال با مشارکت شرکت چای احمد آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح هر کارخانه یک مدرسه عملیات ساخت آموزشگاه الکترو برق مجمر در یزد آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در راستای پویش ملی آجر به آجر در خراسان رضوی، حسین زارعی خیر نیکوکار هزینه یک کامیون آجر را برای مشارکت در ساخت مدرسه اهدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۳    
معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت ها با اشاره به اهمیت اجرای طرح آجر به آجر گفت: این طرح آغاز تغییر در کل فضای نوسازی مدارس کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه مشارکت در احداث 10 مدرسه شامل 29 کلاس درس در مناطق محروم شهرستان مانه و سملقان خراسان شمالی بین اداره کل نوسازی مدارس استان و بنیاد علوی منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
در راستای طرح آجر به آجر تفاهم نامه احداث یک مدرسه دو کلاسه در روستای حسین بگی شهرستان شادگان با مشارکت خیر مدرسه ساز عباس شهیدی به امضا رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...