یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۳۳Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جام جم (jamejamonline.ir)

مهمترین خبرهای جام جم بر روی ایمیل شما

جام جم 29 اسفند 1393 جام جم 20 آبان 1394 جام جم 30 اسفند 1395 جام جم 29 اسفند 1396 جام جم 29 اسفند 1397 جام جم 25 اسفند 1398 جام جم 30 اسفند 1399 جام جم 1 فروردین 1400 جام جم 2 فروردین 1400 جام جم 3 فروردین 1400 جام جم 4 فروردین 1400 جام جم 5 فروردین 1400 جام جم 6 فروردین 1400 جام جم 7 فروردین 1400 جام جم 8 فروردین 1400 جام جم 9 فروردین 1400 جام جم 10 فروردین 1400 جام جم 11 فروردین 1400 جام جم 12 فروردین 1400 جام جم 13 فروردین 1400 جام جم 14 فروردین 1400 جام جم 15 فروردین 1400 جام جم 16 فروردین 1400 جام جم 17 فروردین 1400 جام جم 18 فروردین 1400 جام جم 19 فروردین 1400 جام جم 20 فروردین 1400 جام جم 21 فروردین 1400 جام جم 22 فروردین 1400 جام جم 23 فروردین 1400 جام جم 24 فروردین 1400 جام جم 25 فروردین 1400 جام جم 26 فروردین 1400 جام جم 27 فروردین 1400 جام جم 28 فروردین 1400 جام جم 29 فروردین 1400 
  ۱ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در پیامی 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
  ۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: مقرر است یک مقام قضایی و یک وکیل با حضور مستمر در شهرک صنعتی نسبت به بررسی مسایل و حل و فصل مشکلات تولید کنندگان ...
  ۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
شهردار سمنان گفت: در دوره پنجم مدیریت شهری، 75 هکتار فضای سبز جدید احداث شده است.
  ۱ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: به علت تعطیلی بازار، نبود تقاضا برای خرید مصنوعات طلا و سکه و کنترل نرخ ارز، شاهد آرامش در بازار طلا و سکه هستیم؛ نرخ ارز کاهش اندکی داشت.
  ۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: در طی 24 ساعت، 1200 بیمار کرونایی در استان شناسایی شده و 17 نفر نیز فوت کرده اند.
  ۷ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
استاندار مازندران ضمن گرامیداشت 29 فروردین، ارتش جمهوری اسلامی را نماد و تجلی ماندگار عزت، اقتدار و پایمردی در مسیر حفظ دستاوردهای انقلاب دانست و روز ارتش را به دلاوران ارتشی و خانواده های آنان تبریک ...
  ۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از رتبه نخست این استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور خبر داد.
  ۷ دقیقه پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور هراز برای عملیات تعمیرات و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل ها به مدت دو روز مسدود می شود.
  ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: فرآوری انواع گوشت تولید شده در استان ارزش افزوده قابل توجهی را به دنبال دارد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: 29 فروردین یادآور شجاعت، رشادت، جانفشانی دلیرمردان ارتش ایران زمین است.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
داور لیگ بلژیک اجازه نداد یاسمن فرمانی به دلیل داشتن حجاب در یکی از دیدارهای مرحله پلی آف لیگ این کشور به میدان برود.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گفته رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از ابتدای اجرای طرح اعمال محدودیت های کرونایی، 13 هزارو 701 خودروی پلاک غیر بومی اعمال قانون شده اند.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد لرستان گفت: در راستای نظارت بر اجناس مصرفی و کالاهای اساسی در این استان طرح سالم سازی در سطح بازار لرستان اجرا می شود.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری اعضای باند 7 نفره سوداگران مرگ و کشف 142 کیلوگرم تریاک در خرم آباد خبر داد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان ارتشی خودکفا در عرصه نظامی با خوداتکایی و خودباوری جانانه از انقلاب اسلامی و دستاورهای آن دفاع می کند.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهردار سمنان گفت: در این دوره مدیریت شهری، سمنان شاخص های لازم برای کسب نشان ملی در حوزه ورزش همگانی، دوچرخه سواری و آمادگی جسمانی را کسب کرد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از برگزاری سومین مرحله پویش ایران همدل در قالب اطعام مهدوی در ماه پر خیر و برکت رمضان امسال خبر داد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان از کشف پارچه قاچاق 25 میلیاردی در استان خبر داد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی تغییر الگوی کشت، استفاده از شبکه های نوین آبیاری و توسعه کشت گلخانه ای را بهترین شیوه برای مدیریت منابع آبی ذکر کرد و گفت ...
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: طرح ضیافت الهی با توجه به رنگ بندی شهرستانها با توجه به شرایط کرونا و با تمکین از ستاد ملی کرونا و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی ...
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس لرستان از تفاهم نامه ساخت 6 مدرسه در روستاهای شهرستان های بروجرد، نورآباد و الشتر با آموزش و پرورش خبر داد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: روند افزایشی ابتلا به کرونا در استان خراسان رضوی در بخش های بستری و سرپایی و همچنین فوتی ها همچنان ادامه دارد و لازم است که شهروندان بیش از پیش نسبت به ...
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
از اسفند سال 98 که بیماری کرونا در کشور شیوع یافت، تمام مراسم تحت تاثیر قرار گرفته و رژه روز ارتش که هر ساله در 29فروردین برگزار می شده نیز برگزار نمی شود اما در این مدت ...
  ۱۶ دقیقه پیش    
تنوع غذایی استان سمنان به حدی است که تنها در یکی از شهرهای این استان 42 نام سنتی مختلف پخت می گردد که در آثار ملی به ثبت رسیده است. در این گزارش به روش طبخ یکی از جذابترین دسر های کشور اشاره شده است.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس صیانت از استمرار عملیات تولید فرآورده های استراتژیک سبد سوخت کشور در شرایط ویژه به سبب شیوع ویروس کرونا را مورد تأکید قرار داد.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
کوچ بهاره پرندگان از سرزمین های گرم آفریقایی به هرمزگان آغاز شد.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره بهره برداری منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: امسال بعلت بارش کم و تداوم خشکسالی در سال 99 مجوز برداشت و بهره برداری از گیاهان دارویی از مراتع و رویشگاه های استان هرمزگان صادر نمی شود.
  ۲۸ دقیقه پیش    
استاندار چهار محال و بختیاری در واکنش استاندار چهارمحال و بختیاری بختیاری در واکنش به اقدام خودسرانه تعداد افرادی معلوم الحال در به آتش کشیدن خودروی پیمانکار بخش آبگیر پروژه آبرسانی بن به بروجن ...
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان ابن سینا نورآباد گفت: بخش جدید بستری بیماران کرونایی در نورآباد راه اندازی شد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران، سهم استان از درآمدهای عمومی کشور را 1.5 درصد دانست.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
پیکر بازیکن، کاپیتان و سرمربی پیشین تیم فوتبال نساجی مازندران در خانه ابدی آرام گرفت.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت مازندران تاکید کرد از ابتدای هفته گذشته تا دیروز 277 واحد صنفی به دلیل عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی در استان تعطیل شدند.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مرگ 20 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد تمرکز فاز اول واکسیناسیون بر گروه های پرخطر است.
  ۳۷ دقیقه پیش    
خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه هایشان هستند ...
  ۴۳ دقیقه پیش    
33 سال قبل در 29 فروردین 1367، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
تست کرونای پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران مثبت اعلام شد.
  ۴۶ دقیقه پیش    
این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
در جریان برگزاری رژه یگان های محمول نیروی پدافند هوایی ارتش به مناسبت 29 فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، از دو سامانه پدافندی ارتفاع پست جدید، رونمایی شد.
  ۱ ساعت پیش    
شمار قربانیان کرونایی چند روز پیش از مرز 3 میلیون نفر عبور کرد اما اکنون بر اساس آمار جدید مشخص شده که نرخ مرگ یک درصد سقوط کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته سه فضانورد پس از گذراندن 6 ماه در ایستگاه فضایی بین المللی طی سفری 3 ساعت و نیمی به زمین بازگشتند و در قزاقستان فرود آمدند.
  ۱ ساعت پیش    
در پی زلزله و پس لرزه های متناوب در گناوه چندین خانه روستایی آسیب دیده همچنین یه نفر مصدوم شده اند. زمین لرزه باعث قطع برق و تلفن و اینترنت در منطقه شده وو حشت مردم را به همراه داشته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت که موضوع بورس در دستور کار اولین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سعید سلطانی گفت: به واسطه فشردگی کار و محدودیت های کرونایی با دو گروه کار را پیش بردیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
دقایقی پیش پس لرزه 4.5 ریشتری بندر گناوه را لرزاند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
طبق گزارشات واصله مرز استانهای بوشهر و فارس حوالی بندر گناوه با زلزله ای شدید لرزید. قدرت این زمین لرزه 5.9 ریشتر تخمین زده شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰۳ سایت دیگر  
با تصویب هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، دامنه نوسان قیمت سهام شرکت ها از ابتدا تا پایان اردیبهشت ماه مثبت6 و منفی3 درصد می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
در رزمایش امروز ارتش سامانه موشکی دوربرد دماوند رونمایی شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
سردار هادیانفر درباره بخشودگی جرایمی که دو برابر شده اند و همچنین مهلت پرداخت اصل جریمه ها توضیحاتی داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
رایزنی های هیات های مذاکره کننده ایران و گروه 1+4 در وین امروز هم در سطوح مختلف ادامه می یابد.
  ۳ ساعت پیش    
سید پوریا صالحی مقدمه طی 3 دهه گذشته، کمبود ویتامین Aبه عنوان یک مشکل بزرگ در بهداشت عمومیِ کشورهای در حال توسعه شناخته شد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حدود 15ماه است شنیدن خبر تعداد روزانه قربانیان کرونا شده است عادت تلخ شهروندان؛ حالا اما این آمار هرروزه یک پیوست تلخ تری به همراه خودش دارد و آن هم عادت به تماشای دعوای مسؤولان در میانه یک بحران ...
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: مطالعه فاز سوم واکسن کرونای سوبرانا (مشترک بین کوبا و پاستور ایران) کد اخلاق گرفت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه فایننشال تایمز گزارش داد، مقام های ارشد ایران و عربستان سعودی برای بهبود روابط دو کشور در بغداد پایتخت عراق مذاکرات مستقیم برگزار کردند.
  ۳ ساعت پیش    
این که در گروه مرگ به تیم قدرتمندی مثل الاهلی 5 گل بزنی فقط از استقلال بر می آید و بس.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی عرضه گلابی 120 هزار تومانی در بازار را قاچاق دانست و گفت: نرخ کنونی گلابی داخلی 15 تا 18 هزار تومان است.
  ۳ ساعت پیش    
شب گذشته سه تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفتند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مراسم رژه 29 فروردین، روز ارتش و حماسه آفرینی های نیروی زمینی به صورت خودرویی آغاز شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
در شرایطی که ارزش تقریبی 2.6 میلیون واحد خالی موجود در کشور به عدد افسانه ای 1957 تریلیون تومان رسیده دولت و مجلس عزم خود را برای ورود خانه های خالی به بازار مصرف جزم کرده اند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در شبی که بارسلونا زرد پوشیده بود به مقام قهرمانی دست یافت.
  ۴ ساعت پیش    
اعضای تیم ملی فوتسال بانوان ایران بالاخره پاداش خود را بابت قهرمانی در آسیا در سال 2018 دریافت کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی درباره فرارسیدن روز ارتش اظهار داشت: امروز در امتداد تجربه جنگ تحمیلی و به عنوان میراث دفاع مقدس ...
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
انگلیس قرار است ماه میلادی آینده، به جانبداری از اوکراین و در راستای مقابله با روسیه، دو رزم ناو در دریای سیاه مستقر کند.
  ۴ ساعت پیش    
می گویند خسارت به دولت ژاپن در صورت برگزار نشدن المپیک 13 میلیارد یا شاید هم 16 میلیارد دلار است. اما هر چه هست اهمیتی ندارد. مهم این است که این المپیک (...) برگزار نشود ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس یکی از ارزان ترین بازیکنان این تیم محسوب می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی ورانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که بیشترین تخلفی که در ایام ساعات منع تردد شبانه رخ می دهد مربوط به پوشش پلاک است.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
همه ما حق داریم که در حد خود، زندگی شادی داشته باشیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: محدودیت ها تا پایان هفته ادامه دارد و پنج شنبه برای ادامه پیدا کردن آن تصمیم گیری می شود.
  ۴ ساعت پیش    
صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز یکشنبه بیست و نهم فروردین ماه را اینجا در جام جم آنلاین ببینید.
  ۴ ساعت پیش    
اتونقش بسیار اساسی در استایل افراد ایفا می کند. شما ممکن است لباسی بسیار شیک خریداری کنید ولی اگر به مرتب بودن آن اهمیت ندهید و اتوکشیده نباشید ضربه بسیار جبران ناپذیری را به تیپ خود زده اید ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
بانو نیره احتشام رضوی،همسر رهبر فقید فداییان اسلام و برگزیده جایزه جهانی گوهرشاد درگذشت.
  ۴ ساعت پیش    
این کرونای لعنتی کاری کرده که سرخط همه خبرهای مرتبط با هنر و بیمارستان، دست و دل مان را می لرزاند؛ آنقدر در این مدت داغ بر دل گذاشته که روح عمومی جامعه را در ارتباط با کسانی که محبوب هستند ...
  ۴ ساعت پیش    
ضمیمه کلیک یکشنبه 29 فروردین ماه سال 1400 روزنامه جام جم منتشر شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سابق رکن اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی با اذعان به اینکه برنامه هسته ای ایران بسیار مستحکم و گسترده است، گفت تهران دو دهه است که برای وقوع حمله ای در نطنز آماده شده بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
قهرمان اسبق کشتی آزاد جهان و آسیا امروز بعد از مدتی تحمل بیماری درگذشت.
  ۵ ساعت پیش    
زخم عمیق جنگ در افغانستان آنچنان ناگوار است که شاید باید دهه ها بگذرد تا التیام بیابد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رقابت های وزنه برداری آسیا از فردا یکشنبه در کشور ازبکستان آغاز می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
چند سالی است که در میان سریال های ماه رمضانی جای خالی سریال های ماورایی به چشم می خورد و امسال علیرضا افخمی همراه با محمودرضا تخشید در جایگاه تهیه کننده ...
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سکته مغزی در افرادی که آلوده به ویروس کرونا هستند در افرادی که به این ویروس آلوده نشده اند مرگبارتر خواهد بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی از آغاز غنی سازی 60 درصدی در نطنز توسط ایران خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
فصل چهارم مجموعه تلویزیونی بچه مهندس به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی سعید سعدی در این شب ها از شبکه دوم سیما روی آنتن می رود و پیش بینی می شود با استقبال مخاطبان همراه شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این روزها زولبیا و بامیه خریداران زیادی دارد، شیرینی به ظاهر خوشمزه ای که کارشناسان متعدد تغذیه مصرف آن را نهی می کنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هرچند این روزها شاسی بلندها در حال منقرض کردن سدان ها هستند اما بااین حال، خودروسازان لوکس هنوز هم به حمایت از سدان های خود ادامه می دهند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
یک متخصص طب سنتی روش هایی را برای کاهش عطش و حرارت بدن در طول روز به روزه داران توصیه کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی ایران، بر ضرورت معاینه و چک فشار چشم در افراد بالای 40 سال برای پیشگیری از عوارض بیماری آب سیاه تاکید کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در ارتباط با تغذیه نوجوانان روزه دار در ماه مبارک رمضان نکاتی را متذکر شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قدرت سرایت ویروس جهش یافته که گفته می شود از نوع انگلیسی است، به شدت افزایش یافته و این بار به سراغ کوچک ترها می رود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۲:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
محققان تورنتو کانادا دریافتند، سالمندانی که کارهای منزل را انجام می دهند مغز بزرگ تری دارند و این مورد، معیار اصلی برای سلامت شناختی خوب است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
بعضی از افراد روزه دار در طول ماه رمضان دچار خطاهای تغذیه ای رایجی می شوند که هر کدام می توانند باعث به خطر افتادن سلامت آنها شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
محققان دریافتند کسانی که به ویروس کرونا مبتلا شده و سپس سکته مغزی کرده اند تقریباً سه برابر بیشتر از کسانی که فقط سکته مغزی کرده اند جان می بازند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تحقیقات نشان داده است نوشیدن قهوه به صورت متعادل می تواند انرژی در دسترس بدن را افزایش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حوزه پزشکی به کمک سلول های بنیادی، متحول شده و بسیاری از بیماری های شکست ناپذیر با تکیه بر فناوری های پیشرفته درمان می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
گاهی اوقات در میان دوستان خود، با مسائلی روبه رو می شویم که باید درباره آن ها تجدید نظر کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مسئولان برگزاری جایزه ادبی فولیو مبلغ 30 هزار پوند جایزه برنده سال 2020 را به کلاهبردارانی پرداخت کردند که خود را والریا لوئیزلی ، نویسنده مکزیکی جا زده بودند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مهاجم ایرانی زنیت پیش از دیدار با کراسنودار گفت: اشتباه جزئی از فوتبال است ولی مهمترین چیز رسیدن به نتیجه مطلوب است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
الریان قطر در هر دو دوره قبلی هم گروهی با پرسپولیس در آسیا نتوانسته از مرحله گروهی عبور کند و برعکس نماینده ایران در هر دو مرتبه موفق به صعود شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نمودار موارد ابتلا و بستری روزانه به علت کووید 19 در کشور همچنان شیب تند صعودی دارد و همه استان ها با افزایش جدی بیماران بستری و موارد سرپایی مواجه هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که در مذاکرات وین حضور دارد گفت: پیشرفت در مذاکرات کنونی در وین اتریش میان ایران و گروه 4+1 به آسانی بدست نیامده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در کرمانشاه نام ماه رمضان با نام آشی قدیمی و بسیار معروف گره خورده است، آشی که آوازه اش در تمام ایران پیچیده و همه آن را به خوبی می شناسند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
فوق تخصص گوارش و کبد با اشاره به باید و نبایدهای غذایی در روزه داری یادآور شد: روزه داری عامل زخم معده نیست، اگر الان دچار زخم معده فعال هستید می توانید روزه نگیرید ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس جمهور در نشست با فعالان امور زنان و خانواده گفت: استفاده از زنان در عرصه های مدیریتی همواره مورد تاکید این دولت بوده است.
مشاهده نتایج بیشتر...