چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۳:۱۰May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل»

شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران ، در بازدید گروه پایش از کارگزاری زرین کشت وارنا و مزرعه آفتاب ورامین مباحث کودی و فعالیت های کارگزاری مورد ارزیابی قرار گرفت ...
ایرنا   ۲ دقیقه پیش    
زنجان - ایرنا- مدیرعامل انجمن بیماران کلیوی کشور گفت: این انجمن بیش از 180 شعبه در سراسر کشور دارد که حدود 105 هزار بیمار را تحت پوشش قرار داده است و نسبت به خدمت رسانی مطلوب تلاش می کند.
طلا نیوز   ۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در سومین روز از اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران با بیان این که امروز روابط عمومی به عنوان هنر هشتم شناخته شده و صرفاً یک شغل نیست اظهار کرد ...
مشرق نیوز   ۴ دقیقه پیش    
مجری: الان فکر می کنید با پولی که ما می دهیم خودروهای ما در مقایسه با خودروهای جهان آپشن های مختلفی دارد؟/ خطیبی: بله!
باشگاه خبرنگاران   ۷ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گفت: کارگروهی در زمینه سامانه بومی معاملات در سازمان بورس تشکیل و جلساتی نیز برگزار شده است تا بتوانند در خصوص نحوه بهره برداری تصمیم گیری کنند.
ایانا   ۸ دقیقه پیش    
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از توزیع 2645 تن انواع سموم توسط این سازمان خبر داد.
ایران اکونومیست   ۸ دقیقه پیش    
مدیرعامل میادین میوه و تره بار شهرداری گفت: پیش بینی ما این است که قیمت تخم مرغ فردا بین 66 تا 67 هزار تومان خواهد بود. فصاحت گفت: در حال حاضر 84 تن تخم مرغ در غرفه ها موجود است و امروز تخم مرغ با قیمت 71 هزار تومان به فروش رفت. ...
شما نیوز   ۹ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بیمه سامان در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی واقع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، حضور یافت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۰ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران ؛ گروه پایش شرکت در ادامه نظارتهای میدانی با حضور در کارگزاری شرکت تعاونی سبزیکاران شهر ری در جریان روند خدمات رسانی این کارگزاری به کشاورزان و سبزیکاران قرار گرفت ...
شما نیوز   ۱۰ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بیمه سامان از غرفه پمپیران در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.
ایسنا   ۱۱ دقیقه پیش    
ایسنا/زنجان مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی گفت: وضعیت اشتغال سرپرستان خانواری که یک روز درمیان دیالیز می شوند، بد است و باید فکری به حال آنان شود.
برق نیوز   ۱۲ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق کرمان گفت: زلزله خسارتی به نیروگاه شهید سلیمانی وارد نکرده و همه تأسیسات، تجهیزات و ساختمان های این نیروگاه در صحت کامل هستند.
صدای بورس   ۱۳ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان با اکثریت آرا، به عضویت هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران درآمد.
تجارت نیوز   ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار گفت: از امروز (چهارشنبه) قیمت تخم مرغ 4 هزار تومان کاهش خواهد داشت.
دولت   ۱۸ دقیقه پیش    
معاون وزیر صمت و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نگاه ویژه ریاست جمهوری نسبت به شرکت های دانش بنیان، باید برای رفع نیاز های آن ها که در حال ورشکستگی هستند تلاش کنیم تا بهره وری در کشور افزایش یابد.
نیپنا   ۱۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا ، در متن حکم عظیم شیراوند به متفکریان آمده است: با عنایت به شایستگی، تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد جناب آقای مهندس شاهمیرزایی، معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ...
شانا   ۱۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه اویک در دومین همایش صندوق ثروت ملی و عدالت بین نسلی گفت: طرح عظیم و ملی پتروپالایش دهلران در آینده عسلویه ای کوچک خواهد بود که حدود 60 درصد اقلام موردنیاز آن از داخل کشور تأمین می شود.
مدیرعامل سازمان انتقال خون در دیدار با مدیرعامل بانک تجارت زمینه های همکاری دو سازمان برای توسعه و ترویج اهدای خون در میان جامعه را مورد بررسی قرار دادند.
ایرنا   ۲۵ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- مدیرعامل مجمع ناشران انقلاب اسلامی تاکید کرد: همه در کنارهم باید به ارتقا دانایی و شاخص های کتابخوانی واقعی و مفید در کشور کمک کنیم.
تجارت گردان   ۲۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
با رای قاطع اکثریت تولیدکنندگان و دست اندرکاران فولاد کشور، مدیرعامل فولاد خراسان یک کرسی هیات مدیره بزرگترین تشکل تولیدکنندگان ایران را به نام مجتمع فولاد خراسان، تثبیت کرد.
ایمیدرو   ۲۷ دقیقه پیش    
مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه عنوان کرد: توسعه انسانی همچنان محور اصلی توسعه شرکت های بزرگ و جهان تراز است که روابط عمومی یکی از ارکان آن محسوب می شود.
تجارت گردان   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بیست و هشتم اردیبهشت ماه هر سال یادآور روزی است که یکی از شرکت های خوشنام صنعت بیمه پا به عرصه وجود گذاشت.
نیروگاهیان   ۳۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری فارس از رفسنجان، روح الله بهرام شاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان امروز در دیدار با رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به اینکه در حال حاضر 30 واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان فعال است ...
خودرو   ۳۵ دقیقه پیش    
مهندس محمدحسین زینلی: کویر تایر در راستای سیاست های راهبردی و توسعه کمی و کیفی محصولات خود با اتکا بر دانش بومی و داخلی سازی، موفق به طراحی و تولید اولین تایر دانش بنیان کشور برای رینگ 19 و دریافت تاییدیه از مرکز فن آوری و نوآوری ریاست جمهوری شده است. ...
قلم نیوز   ۳۵ دقیقه پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
در هجدهمین کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کوبا، پروتکل همکاری بندری دو کشور به امضای مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشورمان و معاون نخست وزیر جمهوری کوبا رسید.
فلزات آنلاین   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران در جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، عنوان ستاره ملی روابط عمومی را از آن خود کرد.
شما نیوز   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بیمه "ما" با حضور در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از غرفه بانک ملت و بیمه "ما" بازدید کرد.
شما نیوز   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون و پیشتر بیمه رازی معتقد است که مدیریت در صنعت بیمه علاوه بر آگاهی از قواعد و اصول کلی علم مدیریت باید شامل شناخت شاخه های این صنعت باشد ...
خبرگزاری برنا   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه سلامت ایران از پوشش 5 میلیون و 400 هزار نفر از جمعیت سه دهک پایین جامعه و 400 هزار نفر از جمعیت حاشیه شهرها در بیمه همگانی سلامت خبر داد.
کرمان نو   ۴۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان از آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستاهای دارای تنش آبی در شهرستان رودبارجنوب با حضور استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استانی و محلی خبر داد.
تحلیل بازار   ۴۲ دقیقه پیش    
دکتر محمد مهدی کامکار مدیرعامل شرکت عطرآگین ضمن معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی این شرکت از فرصت های تجاری محصولات آرایشی و بهداشتی ساخت ایران سخن گفت.
فکر شهر   ۴۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اجرا مصوبه جذب 50 درصدی نیروهای بومی در طرح های پارس جنوبی گفت: این مهم که دغدغه مردم استان است انتظار می رود اجرایی در اجرا آن نظارت ویژه شود. ...
محسن خلیلی، مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس در پایان جلسه دیروز با درویش، با مدیرعامل این باشگاه در سمت خود ماندنی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۴۵ دقیقه پیش    
نخستین رویداد روایت محور با موضوع جوانی جمعیت و معرفی الگو های موفق فرزندآوری و فرزندپروری به همت بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام و با حضور مدیرعامل این بنیاد و معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار شد.
رکنا   ۴۷ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا :مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با بیان اینکه در نخستین رویداد افتتاحیه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور؛ از تعداد 82 طرح که در 5 منطقه آزاد و 7 منطقه ویژه اقتصادی مورد بهره برداری قرار می گیرند، سهم منطقه آزاد انزلی 12 طرح است ...
خبر آنلاین   ۴۷ دقیقه پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
احمد رضا ضرابیه مدیرعامل شرکت بیمه سامان، تمرکز بیمه گران بر موضوع مدیریت ریسک بیمه های سلامت را خواستار شد و گفت: با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد کشور و افزایش ضریب خسارت بیمه های درمان، باید درباره شرایط این رشته به صورت جدی تصمیم گیری شود.
باز خبر   ۴۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون در افتتاحیه مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بندرخمیر از همت شهروندان، شهرداری، خیران و مسئولان در راه اندازی این مرکز قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۴۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران: قیمت یک شانه تخم مرغ بین 66 تا 67هزار تومان است و تا ساعاتی آینده قیمت دقیق آن اعلام خواهد شد.
رویداد ایران   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت از حمایت این بنیاد از دانش آموزان بازمانده از تحصیل خبر داد و گفت: امکان ادامه تحصیل برای 60 هزار دانش آموز فراهم شده است.
میزان آب دریاچه ارومیه هر چند نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 1.87 میلیارد متر مکعب کاهش یافته اما نسبت به هفته گذشته چهار میلیون مترمکعب افزایش داشته است.
شما نیوز   ۵۰ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی احداث ساختمان جدید شرکت بیمه دانا با حضور دکتر رضا جعفری مدیرعامل این شرکت برگزار شد.
علی نقوی درباره اثرات عرضه محصولات در بورس های کالایی اظهار داشت: شفافیت، رقابت پذیری و کشف قیمت منصفانه از مهمترین مزایایی است در راستای عرضه و معامله کالاها در بورس وجود دارد. ...
ایسنا   ۵۰ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان طی حکمی از سوی امیرحسین نادری، سرپرست هلدینگ صدرتامین، ایرج رخصتی به عنوان مدیرعامل ذوب آهن اصفهان منصوب شد.
سلام نو   ۵۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو در خصوص قیمت محصولات این خودروسازی به صداوسیما گفت: شما فکر می کنید قیمت محصولات ایران خودرو قیمت بالایی است؟
انتخاب   ۵۰ دقیقه پیش    
مدیرعامل ایران خودرو در برنامه تلویزیونی از زیان ده بودن این شرکت خودروساز گفت.
مشرق نیوز   ۵۰ دقیقه پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو گفت: اراده دو خودروساز بزرگ ، نزدیک شدن دیدگاه ها به یکدیگر در راستای منافع ملی و صنعت خودرو است و در همین راستا، اولین دستاورد اتحاد ایران خودرو و سایپا به زودی به ثمر می رسد.
شانا   ۵۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پلی پروپیلن جم از افزایش 42 درصدی مقدار فروش سال 1400 این شرکت به نسبت سال 1399 خبر داد.
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت ملی پست در نهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی بر اهمیت حضور فعال روابط عمومی ها در فضای مجازی تاکید کرد.
اقتصاد ایران: پس از افتتاح رسمی مرکز داده ایرانیان نت توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون وزیر ارتباطات از این مرکز بازدید کرد.