چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۱:۵۱Oct 2020 21

جدیدترین‌های «صندوق بازنشستگی کشوری»

با اجرای طرح متناسب سازی حقوق ها، حقوق بازنشستگان در مهر ماه به طور میانگین 45 درصد نسبت به ابتدای سال جاری افزایش می یابد. ( منبع )
روز پلاس   ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق مهرماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق براساس احکام جدید تا آخر وقت امشب (سه شنبه 29 مهرماه) به حساب این عزیزان واریز می شود.
خبرگزاری تسنیم: احکام جدید بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق که بیش از یک میلیون و 480 هزار نفر از مشترکان را شامل می شود، براساس دستورالعمل ابلاغی سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان امور اداری و استخدامی به صندوق بازنشستگی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان سمنان گفت: با صدور احکام جدید یکصد میلیارد تومان ماهانه به بازنشستگان استان مستمری پرداخت می شود .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی تماس ها و پرسش های برخی بازنشستگان در خصوص تنوع کم لوازم خانگی عرضه شده در بسته هفتم طرح یاری (خرید قسطی لوازم خانگی) یا موجود نبودن کالاهای انتخاب شده، اداره کل فرهنگی-اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری توضیحاتی ارائه کرد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۰    
چگونگی اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات وابسته در جلسه ای با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و صندوق بازنشستگی کشوری بررسی شد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۰    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در آخرین پست اینستاگرامی خود گزارش عملکرد یکصد روزه این صندوق را منتشر کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، معتقد است: خدمت رسانی به بازنشستگان محترم، اصلی ترین ماموریت ما در صندوق بازنشستگی کشوری است. ، اما نظر او در رابطه با بحث مسئولیت اجتماعی چیست؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت :رسیدگی به امور بازنشستگان و خدمت رسانی به آنها، اصلی ترین مسئولیت اجتماعی این صندوق است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
چگونگی اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات وابسته در جلسه ای با حضور مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و صندوق بازنشستگی کشوری بررسی شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان ، حجت اله میرزایی در این مراسم که مدیران ارشد صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت شیر پگاه لرستان حضور داشتند، خاطرنشان کرد: برای تحقق هدف جهش تولید ، تلاش های بسیاری صورت گرفته که از آن جمله می توان به تولید محصولات ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی کشوری نروژ ، بزرگترین صندوق ذخیره مستقل جهان ، ده ها میلیارد دلار در رابطه با افزایش نرخ سهام شرکت های فن آوری در طی دوره شیوع ویروس کرونا درآمد داشته است. در این باره می نویسد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان دانشگاه ها و موسسات وابسته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۷    
گروه استان ها- معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شستا و صندوق بازنشستگی کشوری در مجموع در استان لرستان 13 بنگاه یا واحد خدماتی دارند که البته هفت مورد آن فعال و شش مورد پروژه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا -معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 13 طرح اقتصادی توسط شستا و صندوق بازنشستگی کشوری در لرستان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۶    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر شستا و صندوق بازنشستگی کشوری 5 پروژه سرمایه گذاری در شهرستان های الیگودرز، دورود و بروجرد دایر دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید مهلت ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشسته، خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در تکمیل آن چه در ابتدای سال صورت گرفت با کمک و حمایت دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شد و در تکمیل افزایش ها تا 90 درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه افزایش حقوق درنظر گرفته شد. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۴    
اقتصادی رکنا: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وبینار مشترک صندوق بازنشستگی کشور و بیمه ملت در خصوص طرح تفاهم نامه صندوق بازنشستگی کشور و بیمه ملت به منظور تشریح نحوه ارائه خدمات و برنامه های جدید و اطلاع رسانی در این خصوص در قالب پرسش و پاسخ بین مدیران استانی مراکز صندوق بازنشستگی و مسئولان بیمه ملت برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در تکمیل آن چه در ابتدای سال صورت گرفت با کمک و حمایت دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شد و در تکمیل افزایش ها تا 90 درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه افزایش حقوق درنظر گرفته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
توییت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در آن از افزایش 77 درصدی حقوق بازنشستگان کشوری در سال جاری خبر داده بود، با سوالات و ابهاماتی مواجه شد که صندوق بازنشستگی کشوری با صدور اطلاعیه ای درباره آن توضیحاتی ارائه کرد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مقدمات همسان سازی حقوق صورت گرفته و در هفته جاری همه احکام صادر خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: منطقه گردشگری سد حوضیان الیگودرز با سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری ایجاد می شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تمدید یک هفته ای مهلت ثبت نام اینترنتی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان این صندوق خبر داد.
احکام جدید افزایش حقوق بازنشستگان کارکنان اداری قوه قضاییه (همسان سازی) توسط صندوق بازنشستگی کشوری صادر گردیده است.
خبربانو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اکبر شیرمحمدی مدیر کل فنی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش حداقل حقوق بازنشستگان کشوری به مبلغ 3 میلیون و 500 هزار تومان خبرداد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: احکام حقوقی یک میلیون و 489 هزار بازنشسته صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مسئولان سازمان بازنشستگان نیرو های مسلح و صندوق بازنشستگی کشوری همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری را بررسی کردند.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
احکام متناسب با همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری صادر شده است و در پایگاه اینترنتی صندوق قابل مشاهده و دریافت است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری صادر شد و بازنشستگان می توانند از راه های مختلف احکام را مشاهده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۵    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از صدور احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبر داد و گفت: احکام جدید بازنشستگان در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد که، احکام جدید بازنشستگان صادر شده و در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: احکام جدید بازنشستگان صادر شده و در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است.
خبربانو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اکبر افتخاری رییس صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری بر اساس احکامی که به تازگی صادر شده است پرداخت می شود.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش 45درصدی میانگین حقوق بازنشستگان این صندوق خبر داد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام صدور احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان این صندوق گفت: احکام جدید بازنشستگان صادر شده و در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق بازنشستگان برابر با 90 درصد حقوق کارکنان شاغل هم گروه خودشان افزایش یافت.
احکام متناسب با همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری صادر شده است و در پایگاه اینترنتی صندوق قابل مشاهده و دریافت است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش 45درصدی میانگین حقوق بازنشستگان این صندوق خبر داد. اکبر افتخاری با اشاره به اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری با هم گروه های شاغل خودشان اظهار کرد ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۸    
اقتصادی رکنا: مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری اظهار کرد که احکام جدید بازنشستگان صادر شده و در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز پس از آنکه حکم های جدید بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری اعلام شد، سایت این صندوق دچار اختلال های پی درپی شده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
بسته هفتم طرح یاری از دیروز با ارائه تسهیلات 30 و 50 میلیون تومانی برای خرید لوازم خانگی آغاز شده و بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می توانند با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری و به صورت اینترنتی از این تسهیلات استفاده کنند ...