دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۶May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق»

ایرنا   ۶ دقیقه پیش    
تهران- ایرناپلاس- در غیاب احزاب فعال و واقعی، این شبکه های اجتماعی هستند که مسئولان را با مطالبات مردم آشنا می کنند و به آنها درباره چگونگی ایجاد شرایط برای مراجعه مردم به صندوق های رای اطلاعات می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳ دقیقه پیش    
فرماندار قصرشیرین گفت: مهمترین وظیفه ما فراهم کردن مقدمات برای حضور حداکثری در پای صندوق های رأی است.
دولت   ۱۶ دقیقه پیش    
در نشستی با حضور فعالان زیست بوم نوآوری لیزر و مواد پیشرفته، حمایت های صندوق پژوهش و فناوری مدرس از شرکت های دانش بنیان این حوزه معرفی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این نشست در دو قالب حضوری و مجازی با حمایت ستاد توسعه فناوری لیزر، فتونیک ...
ایسنا   ۴۰ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رویدادهای به هم رسانی استارتاپ ها با شتابدهنده ها موسوم به پیوند صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری بنیاد سپهر انقلاب اسلامی (وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی) در حوزه صنایع فرهنگی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۵۳ دقیقه پیش    
صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه تأکید کرد: ادعای نشریه بیلد درباره توقف مذاکرات برای ارسال واکسن "اسپوتنیک-وی" به آلمان واقعیت نداشته و نمونه دیگری از فعالیت های اطلاعاتی برای بی اعتبار کردن این واکسن روسی است.
نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سیدسعید شاهرخی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در همین ارتباط مردم استان همدان نیز همپای سایر هموطنان با حضور حماسی در پای صندوق های رای، برگ زرین دیگری را به افتخارات خود در حمایت و پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی اضافه می کنند. وی تصریح کرد: به طور قطع مردم [...]
شبکه رادیویی مازندران در مجموعه ای با نام نوبت مردم به اهمیت موضوع انتخابات و حضور حداکثری مردمی در پای صندوق های رأی می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با هدف تبیین راه های مشارکتی حداکثری مردم در قالب بخش های متنوعی از جمله کلام رهبری، دغدغه های انتخابات ...
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: پرداخت کمک هزینه تحصیلی است که با آن بتوانیم مشکل دانشجویان را برطرف کنیم چون دانشجویان دستیاری و دکترا جز سرمایه های کشور و جزوه آینده های نظام سلامت هستند.
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 20 اردیبهشت 1400 - 10 May 2021 صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم شرایط دریافت وام مسکن متاهلی و شرایط اجاره نامه را اعلام کرد. اجاره نامه از لحاظ مکانی می بایست در شهر محل تحصیل یا محل سکونت دانشجو باشد. ...
سیتنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، در دیدار با مدیرعامل بانک صادرات بر هدفگذاری صندوق نوآوری برای اعطای 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات از طریق سیستم بانکی کشور به اکوسیستم نوآوری کشور خبر داد.
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت: خوابگاه های دانشجویی سامان بخشیده می شود و با حمایت مجلس ردیف های بهسازی خوابگاه ها تعیین و 175 میلیارد تومان برای بهسازی خوابگاه های دانشجویی اختصاص داده شده است.
قلم نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تا یکی دو روز آینده پول به صندوق تثبیت بازار سرمایه تزریق می کنیم، گفت: برای مقاصد سیاسی ارزپاشی نمی کنیم تا قیمت ها در بازار ارز کاهشی شود.
هم اندیشی   ۱ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان تولیدکننده پروتز مفصل زانو و لگن با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و استفاده از تسهیلات تولید صنعتی موفق به تصاحب 18 درصد از سهم بازار این محصول در ایران شد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: شاهد رشد 135 درصدی میانگین حقوق بازنشستگان کشوری از بهمن 98 تاکنون، هستیم.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
صالحی، مدیر سرمایه گذاری یکی از صندوق های بانکی با اعلام اینکه قانون 7+3 تلاش دارد نقدینگی را به بازار بورس تزریق کند، گفت: امروز بازار سرمایه در تله برجامی گرفتار آمده است.
رکنا   ۱ ساعت پیش    
رکنا: عباس آخوندی با انتقاد از وضعیت کنونی صندوق های بازنشستگی تاکید کرد: قربانی وضعیت موجود صندوق های بازنشستگی خود بازنشسته ها و برنده آن بنگاه داران هستند و این وسط تمام ملت ایران ضرر می کنند، چراکه تورم بالا موجب له شدن بازنشستگان، کارمندان و مستمری بگیران شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱ ساعت پیش    
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: در سال جاری وام ودیعه مسکن دانشجویان علوم پزشکی به دو برابر افزایش یافته است.
دولت   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پنجمین رویداد یکشنبه های صادراتی صندوق نوآوری و شکوفایی صبح روز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه جاری با حضور هیات تجاری در حوزه های سلامت (دارو، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی) و صنعت ساختمان از کشور بوسنی و هرزگوین به منظور ارائه مشاوره و مدیریت صادرات محصولات دانش بنیان در محل صندوق نوآوری برگزار شد. ...
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: صندوق های جمع آوری فطریه باید مجوز شورای زکات را داشته باشند و شهروندان توجه کنند به صندوق های دارای مجوز شورای زکات استان، فطریه خود را واریز کنند، زکات فطریه جمع آوری شده در کوتاه ترین زمان به حساب نیازمندان واقعی واریز خواهد شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاد علوم سیاسی دانشگاه تبریز گفت: تنوع نامزدها در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری، زمینه ساز مشارکت بیشتر مردم در پای صندوق های رای است.
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، فردین آقابزرگی کارشناس بازار سرمایه، با اشاره به وظایف صندوق تثبیت بازار سرمایه، اظهار کرد: همه کشور ها در بازار های مالی برای حفظ تعادل چنین صندوق هایی دارند. مواقع ضروری که بازار دچار بی تعادلی، نا به هنجاری می شود از منابع آن استفاده می شود. ...
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
نماینده بوشهر در شورای عالی استان ها گفت: اگر مردم تشخیص بدهند که فرد کاندیدا شده فردی قابل و قوی نیست رغبت و اشتیاقی از خود برای رای دادن نشان نمی دهند. اما اگر فردی قوی باشد مردم هم به پای صندوق های رای می آیند و رای می دهند.
سرپرست اداره امور اجرایی زکات استان تهران گفت: 1300 مجوز و هولوگرام برای صندوق های جمع آوری زکات فطریه در کهریزک صادر شد که از این تعداد یک هزار مجوز ویژه خانه سالمندان است.
سراج24   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد سمنان بابیان اینکه رشد 25درصدی زکات فطریه در استان پیش بینی می شود، گفت: صندوق های زکات فطریه روز عید در میدان های اصلی شهر و محل برگزاری نماز برپا خواهد شد.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش    
چند روز پیش خبر موافقت با برداشت دوباره از صندوق توسعه ارزی یا همان صندوق ذخیره ارزی برای نجات شاخص کل بازار سرمایه اعلام شد. موضوع تزریق نقدینگی از صندوق توسعه ملی به بورس زمانی آغاز شد که شاخص های بازار سرمایه شروع به ریزش کردند ...
در دیداررئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان با مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات، سیدعبدالله سجادی از حمایت این صندوق از فعالان بخش خصوصی اصفهان خبر داد.
اتحاد خبر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرماندار دشتی گفت: با توجه به شرایط کرونایی تعداد صندوق های شعب اخذ رأی در سطح شهرستان افزایش می یابد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ کوروش محمدی در ارتباط تلفنی با برنامه ضرب سکه درباره سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی و نقش آن در اقتصاد کشور گفت: اگر چه پایانه های فروشگاهی و صورت حساب الکترونیکی در سال 80 تصویب شد اما زیر ساخت های لازم برای صدور ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: 230 میلیارد ریال تسهیلات با اجرای تفاهم نامه این صندوق با شرکت شهرک های صنعتی پارسال برای حمایت از واحدهای تولیدی نوپا در این استان پرداخت شده است.
تجارت نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پیش گشایش امروز 20 اردیبهشت 1400 برخی از نمادهای گروه بانکی و صندوق دارایکم با افزایش تقاضا مواجه شده اند.
نصیر نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ سیدجواد حسینی عصر یکشنبه در آیین بازدید از کارگاه های اقتصاد مقاومتی شهر ملایر اظهار داشت: این کارگاه ها در راستای حمایت از تولید و رونق اشتغال ...
عصر دنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: با بسته شدن راه های قاچاق، قاچاقچیان مجبور به جاسازی کالا در صندوق اتوبوس ها شده اند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-دبیر جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان گفت: شناخته بودن نامزدهای انتخابی شورای شهر باعث تشویق و ترغیب مردم به پای صندوق های رای می شود.
گروه استان ها - فرمانده ناحیه مقاومت سپاه اردستان گفت: رسالت بسیج و سپاه تلاش برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای است و باید بتوانیم برای کشور اثر بخش باشیم.
پزشکیان گفت: حضور خاتمی به عنوان یک شخصیت پرقدرت سیاسی می تواند در مشارکت موثر باشد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - طرح احیای 550 هزار هکتار از اراضی دشت های خوزستان و ایلام، چه نتایجی داشته است؟ و نزدیک به پنج هزار میلیارد تومان منابعی که از صندوق توسعه ملی برای این طرح هزینه شد، چه سرنوشتی داشت؟ همه ی ماجرا و تغییرات زندگی کشاورزان در دشت های خوزستان و ایلام را در این گزارش ببینید.
میرملاس نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی شاهمحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نظام جمهوری اسلامی را مردم بوجود آوردند و برای همین منظور و با استناد به مسائل عقلی باید خودشان هم آن را حفظ کنند. وی حضور در پای صندوق های اخذ رای را اهداف مشترک این مردم برشمرد و تصریح کرد: بر این اساس مردم با [...]
صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) اعلام کرد، بیش از 20 میلیون نفر در سراسر جهان با نخستین واکسن روسی واکسینه شده اند.
روزنامه کیهان در گزارشی، محتوای جلسه ای را منتشر کرده است که نمایندگان میرحسین موسوی و مهدی کروبی ، در حضور رهبرمعظم انقلاب، دیدگاههای صریح خود را در باره انتخابات88 بیان کرده اند. مرتضی الویری در این جلسه گفته است: ...
عصر همدان   ۷ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار عصر همدان، چند روزی است در همدان غوغایی به پا شده، همه می گویند حتما می آید و دادمان را به او می بریم.بعد از خدا کسی نیست که یاریمان دهد. یکی هر روز به دادگستری سر می زند، روز دیگر تماس می گیرند؛ آیا حقیقت دارد قاضی القضات به همدان می آید؟ جواب مثبت است. آری. ...
اقتصاد ایران: یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این بار هم شاهد حضور هرچه بیشتر مردم در پای صندوق های رای خواهیم بود، عنوان کرد: پیش بینی می کنم مردم در انتخابات روبرو به سمت چهره های اصول گرا خواهند رفت.
ایران پرس   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در بیانیه ای اعلام کرد که 29 کودک از جمله یک کودک شیرخوار به دنبال اقدامات ناقضانه اسرائیل در شهر اشغالی قدس زخمی شدند.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
زنجان-کسب و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد در سراسر دنیا محسوب می شوند .
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
انتخاب: جبهه ی اصلاحات ایران در اعتراض به مصوبه ی اخیر شورای نگهبان در مورد شرایط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و برای دفاع از انتخابات عادلانه بیانیه ای منتشر کرد. ...
برترین ها / فرارو   ۵ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
شرق: برخی می گویند انتخابات 1400 از بسیاری جهات شبیه به انتخابات 84 است که هر دو جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی محتمل است با چند نامزد وارد گود انتخابات شوند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد:شرایط و قیمت اوراق اختیار فروش تبعی بانک صادرات توسط صندوق سرمایه گذاری مشترک توسعه بازار اعلام شد. صندوق سرمایه گذاری مشترک توسعه بازار با هدف تامین مالی، اوراق اختیار فروش تبعی را روی سهام بانک صادرات منتشر می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۷   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تا یکی دو روز آینده پول به صندوق تثبیت بازار سرمایه تزریق می کنیم، گفت: برای مقاصد سیاسی ارزپاشی نمی کنیم تا قیمت ها در بازار ارز کاهشی شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۵    
همتی رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرده است 200 میلیون دلار را خرد خرد می فروشیم ظرف همین یکی دو روز بخشی را به حساب صندوق تثبیت واریز می کنیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو از همکاری این مجموعه با صندوق بازنشستگی کشور به منظور ارایه تسهیلات ویژه خودرویی به بازنشستگان، با ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بتسابه سلیمانزاده: بانک توسعه صادرات ایران در نظر دارد با اولویت جذب مشتریان جدید، مانده تسهیلات شعب با مانده تسهیلات کمتر از 2500 میلیارد ریال را تا پایان 1400 به مانده ای بالاتر افزایش دهد ...