پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۵۲Oct 2020 22

جدیدترین‌های «بازنشستگی»

سازمان امور مالیاتی کشور   ۱ ساعت پیش    
مراسم تجلیل از شش نفر از همکاران اداره کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند با حضور مدیرکل، معاون مالیاتی مرکز استان و رئیس حراست در تبریز برگزار شد. ...
سیتنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: همزمان با متناسب سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری بر اساس مصوبه هیات وزیران و دستورالعمل سازمان امور اداری و سازمان برنامه و بودجه، متناسب سازی حقوق بازنشستگان شرکت تلفن سابق عملیاتی می شود.
ایران جیب   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری می توانند از تاریخ 1399/08/01 با توجه به شرایط و ضوابط ذیل اقدام به ثبت درخواست ...
پانا   ۳ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق (سال 1399) از اول آبان به مدت یک ماه خبر داد. ...
فریدون اصفهانیان دو سال بعد از اینکه ریاست کمیته داوران را به علت بازنشستگی ترک کرده بود، حالا به عنوان یک نیروی تازه نفس به این کمیته بازگشته است!
زیمد   ۵ ساعت پیش    
همانطور که می دانید دوره بازنشستگی با هزینه های زیادی چون دارو و مراقبت های خاص سلامتی همراه است. اما زمانی که پا به این دوره از زندگی می گذارید با قطع شدن شغل مقداری از حقوق تان هم کم خواهد شد ...
برترین ها / ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فریدون اصفهانیان دو سال بعد از اینکه ریاست کمیته داوران را به علت بازنشستگی ترک کرده بود، حالا به عنوان یک نیروی تازه نفس به این کمیته بازگشته است! ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرد پرس به نقل از المعلومه، شمس الدین با اشاره به اینکه سازمان بازنشستگی اربیل، فاسدترین شعبه این اداره در اقلیم کردستان است گفت: 12 هزار نفر در اقلیم کردستان به روش های غیر قانونی حقوق بازنشستگی با رتبه مدیر کل دریافت می کنند که اغلب آنها در خارج از عراق زندگی می کنند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۴    
شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر گفت: سن بازنشستگی روستائیان و عشایر با 15 سال سابقه 65 سال است. مبنای پرداخت حقوق به این عزیزان به جای 15 روز، 20 روز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: بیمه شدگان درخواست بازنشستگی عادی خود را بصورت غیرحضوری ارائه دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۸    
واریز سهمیه بنزین درساعت 24 امشب ، آغاز رزمایش مشترک ارتش و سپاه ، پرداخت پاداش بازنشستگی بازنشستگان سال 98 ، فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی آبان سال 99 ، اتصال 84 درصد روستاهای سنندج به شبکه سراسری گاز، عقب نشینی ترکیه از شهر مورک سوریه ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
روز دوشنبه 29 مهرماه آقای کرمی فرد مدیر کل دفتر مرکزی حراست صندوق بازنشستگی کشور، با اعضا هیئت مدیره، مدیرعامل و مدیران شرکت فولاد اکسین دیدار و از خط تولید شرکت بازدید کرد.
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از رونمایی دو سامانه در حوزه داده های آماری خبر داد و گفت : با راه اندازی دو سامانه سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) و پژوهش های رفاه و تامین اجتماعی، داده های مکان مبنا و گزارش های پژوهشی در حوزه های رفاه و تامین اجتماعی، اشتغال ، بازارکار ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عقد قرارداد با صندوق بازنشستگی کشوری در خصوص ارائه بیمه نامه های با تخفیف و تقسیط به بازنشستگان و منتسبین و جذب مشتریان جدید و بزرگی همچون مجموعه لاستیک بارز، نفت ایرانول و هلدینگ صبانور و... در سال جاری باعث شده عملکرد کلی شرکت بیش از 20% نسبت به سال گذشته رشد داشته باشد.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه منابع و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری از واریز نوبت هفتم از مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان این صندوق تا آخر وقت امشب (چهارشنبه 30 مهرماه) به حساب مشمولان خبر داد. ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با اجرایی شدن مصوبه های اخذ شده برای صندوق بیمه اجتماعی عشایر، روستاییان، کارکنان و بازنشستگان صندوق فولاد، پرونده همسان سازی و متناسب سازی حقوق بسته خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه منابع و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری از واریز نوبت هفتم از مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان این صندوق تا آخر وقت امشب (چهارشنبه 30 مهرماه) به حساب مشمولان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: بر اساس اعلام رسمی صندوق بازنشستگی کشوری، به طور متوسط 77 درصد افزایش دستمزد در سال 99 نسبت به سال قبل در جریان افزایش و همسان سازی حقوق و دستمزد برای بازنشستگان کشوری انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با اعلام رسمی صندوق بازنشستگی کشوری، به طور متوسط 77 درصد افزایش دستمزد در سال 99، نسبت به سال قبل در جریان افزایش و همسان سازی حقوق و دستمزد صورت گرفت.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش 77 درصدی حقوق 1/5 میلیون بازنشسته با هدف همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۶    
بر اساس شاخص سالانه موسسه بازنشستگی جهانی Mercer FCA، هلند و دانمارک بهترین و تایلند بدترین سیستم بازنشستگی در جهان را دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که هیات امنای سازمان تامین اجتماعی امروز (چهارشنبه/30 مهر) 2 مصوبه برای اجرای همسان سازی در صندوق های بازنشستگی فولاد و بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر تصویب کرده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: شریعتمداری وزیر کار صبح امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز گذشته با استفاده از مکانیزم هایی که دولت مهیا کرد توانستیم اولین واریز حقوق افزایشی بازنشستگان عزیز کشور را انجام دهیم. ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۳    
متغیرهای اقتصادی همچون نرخ تنزیل و نرخ بازگشت سرمایه در نحوه سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی بسیار تاثیرگذار هستند. در سال های گذشته بازگشت سرمایه صندوق های بازنشستگی به قدری زیاد بود که بسیاری از نقایص ساختاری و عملکردی آن ها را نیز پوشش می داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای مرحله سوم ارایه تسهیلات خرید کالا از یک فروشگاه زنجیره ای از ابتدای آبان 99 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان گفت: طبق قانون سن بازنشستگی بیمه روستاییان 65 سال است، اما افرادی که درخواست بازنشستگی پیش از موعد دارند می توانند با 70 سال بازنشسته شوند.
وبینار مشترک صندوق بازنشستگی کشور و بیمه ملت در خصوص طرح تفاهم نامه صندوق بازنشستگی کشور و بیمه ملت به منظور تشریح نحوه ارائه خدمات و برنامه های جدید و اطلاع رسانی در این خصوص در قالب پرسش و پاسخ بین مدیران استانی مراکز صندوق بازنشستگی و مسئولان بیمه ملت برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: سن بازنشستگی صندوق روستائیان و عشایر با 15 سال سابقه، 65 سال است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ابلاغیه ای خطاب به دستگاه های اجرایی، سه هزار و 458 میلیارد تومان را بابت پرداخت مانده مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا پایان سال 1398 اختصاص داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی اعلام کرد: امکان درخواست غیرحضوری برای بازنشستگی افراد تحت پوشش این اداره کل در سامانه های الکترونیکی فراهم شده است.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک ایران زمین قصد دارد از میان داوطلبان مرد و زن با انعقاد قرارداد کار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی استخدام نماید.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی که در محل دفتر امام جمعه کیوی برگزار شد، از تلاش های فرهاد شکارچی قدر دانی شد و محمد جعفر یونسی بعنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کوثر معرفی شد به گزارش خلخالیم، در این مراسم که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد، فرهاد شکارچی به افتخار بازنشستگی نائل آمد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حقوق مهر ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران بازنشستگی کشوری بر اساس احکام جدید تا آخر وقت امشب به حساب این افراد واریز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- بازگشت اصفهانیان به صندلی ریاست کمیته داوران، آن هم در حالی که بیش از یک سال ونیم پیش به دلیل بازنشستگی مجبور شد از این جایگاه که از اردیبهشت 1391 تا اسفند 1397 برعهده داشت، استعفاء دهد، با مخالفت ها و انتقادهای زیادی همراه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی در کمیسیون بهداشت و درمان تصویب شد.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
با اجرای طرح متناسب سازی حقوق ها، حقوق بازنشستگان در مهر ماه به طور میانگین 45 درصد نسبت به ابتدای سال جاری افزایش می یابد. ( منبع )
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق مهرماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق براساس احکام جدید تا آخر وقت امشب (سه شنبه 29 مهرماه) به حساب این عزیزان واریز می شود.
خبرگزاری تسنیم: احکام جدید بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق که بیش از یک میلیون و 480 هزار نفر از مشترکان را شامل می شود، براساس دستورالعمل ابلاغی سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان امور اداری و استخدامی به صندوق بازنشستگی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در ابلاغی خطاب به خزانه دار کل کشور، مبلغ 141 میلیارد تومان را به منظور تامین عدم تاخیر در پرداخت افزایش حقوق بازنشستگی حالت اشتغال همسران، فرزندان و والدین دارای حکم شهدا با شاغلین در مهرماه تخصیص داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شرکت خدمات مالی شهر در تملک شهرداری نیست، گفت: همچنین شرکت های هادیان شهر و خودروسرویس هر چند قبلا متعلق به شهرداری بوده ولی اکنون به سازمان بازنشستگی منتقل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۵    
مرتضی شیردره پس از یک عمر فعالیت در عرصه تولید ادوات کشاورزی، با 59 سال سن و در دوران بازنشستگی تمام وقت خود را صرف رسیدگی و نگهداری از پرندگان می کند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۰    
امسال هم زمانی هفته ناجا با اربعین حسینی سبب شد تا این زمان به 27 مهر تا 2 آبان موکول شود. روز های تقویم بهانه ای است تا خداقوتی به این غیورمردان سبزپوش بگوییم. به رسم عادت به سراغ یکی از آن ها رفتیم تا گپ و گفتی با او داشته باشیم ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :ماه ها از ماجرای وقف بخش هایی از کوه دماوند می گذرد و هنوز تکلیف پلاک های ثبتی که محل اختلاف سازمان های ثبت اسناد، اوقاف و امور خیریه و سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری است، مشخص نشده است. ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
افزایش حقوق بازنشسته ها باید به نحوی انجام شود که حقوق بازنشستگان هر طبقه بیش از میانگین دریافتی از محل حقوق مشمول کسور بازنشستگی شاغلین هم طبقه مشترک صندوق متناسب با سنوات خدمت نشود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با ابلاغ نامه ای به خزانه داری کل کشور، مبلغ 141 میلیارد تومان اعتبار برای متناسب سازی حقوق بازنشستگی خانواده شهدا با شاغلین تخصیص داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی قطر ایرویز حداقل تا دو سال آینده از هواپیماهای سوپرجامبوی A380 ایرباس خود استفاده نخواهد کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - فریدون اصفهانیان درباره بازگشت به سمت ریاست کمیته داوران اظهار داشت: من عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال هستم. 7 سال در کمیته داوران بودیم. مسائلی پیش آمد که گفتم استراحتی کنم؛ به هر حال سرباز مملکت هستم؛ هر جا نیاز باشد باید کمک کنم الان هم نیاز است و باید کمک کنم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام استاندار آذربایجان شرقی، خلع ید صندوق بازنشستگی فولاد از شرکت ماشین سازی و واگذاری شرکت به ایدرو قطعی شده، اما این رای به صورت کتبی ابلاغ نشده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، علی اصغر بیات رئیس هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا؛ دستور اکید به تمام کانونهای بازنشستگی سراسر کشور داده شده است که خدمات بازنشستگان به صورت غیرحضوری ارائه شود و تمام خدمات به بازنشستگان تأمین اجتماعی ...