جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۰:۱۲Oct 2020 23

جدیدترین‌های «استخدام»

پانا   ۴ دقیقه پیش    
تهران (پانا) - یکی از خبرهای حوزه آموزش و پرورش در هفته اخیر ماجرای مدرسه روستایی در شهرستان خاش بود که بعد از انتشار ویدئویی درباره مدرسه روستا مورد توجه رسانه ها و افکار عمومی قرار گرفت ...
پارسینه   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرم استخدام معمولا شامل یک تا دو صفحه از سوالاتی است که به کارفرما کمک می کند تا با توجه به پاسخ هایی که در آن درج شده فرد موردنظر خود را راحت تر پیدا کند. شیوه تنظیم فرم استخدام ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/اردبیل معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: از سال گذشته فعالیت خیرین شهرساز در کشور آغاز شده و مصمم هستیم تا در همه استان ها این مجموعه خیریه فعالیت خود را به صورت مستمر آغاز کند.
به نقل از مارکا، باشگاه لاس پالماس با انتشار تصاویری، دلایل فسخ قرارداد پدرو دومینگز پلاساراس ملقب به تانا را اعلام کرد. این بازیکن تا سال 2023 قرارداد داشت اما به طور ناگهانی با فسخ قراردادش مواجه شد. ...
دیار میرزا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی استان به مناسبت هفته ناجا از بین جوانان انقلابی، مؤمن، متعهد و علاقه مند به خدمت در ناجا برای تکمیل کادر درجه داری مرد به صورت پیمانی 5ساله با مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی در کلیه رشته ها استخدام می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ یکم آبان ماه، مهمترین آن ها در قالب یک بسته ارائه شده است.
سبلانه   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور به تشریح وضعیت تبدیل وضعیت نیروهای شهردار ی پرداخت و گفت: برای تبدیل وضعیت نیروهای فعال در شهرداری ها بخشنامه ای آماده کرده بودیم که متاسفانه ابطال شد و هم اکنون نیازمند مجوز از امور استخدامی ها هستیم.
دانا   ۹ ساعت پیش    
مدیرمسئول روزنامه نابینایان ایران سپید با اشاره به نبود سیستم حمایت شغلی از نابینایان در کشور، گفت: سهمیه 3درصدی استخدامی که برای افراد معلول است متاسفانه در کشور درست اجرا نمی شود و در بسیاری از ارگان ها مانند آموزش و پرورش به بهانه های مختلف علیرغم مدارک بالا آنها را قبول نمی کنند.
آقای خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، بر اساس اعلام مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اعلام نیاز دانشگاه های علوم پزشکی در فرصت دیگری منتشر می شود. هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد تعدادی از مربیان پیش دبستانی شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در اعتراض به بلاتکلیفی خود برای استخدام و بکارگیری جلوی دفتر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون تجمع کردند.
تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی تازه ترین ها، برنامه ریزی برای برگزاری هشتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور از سوی سازمان سنجش انجام و مقرر شده بود که در 9 آبان ماه آزمون استخدام کشوری برگزار شود. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام بکار گیری نیروهای بومی در شرکت های نفت و گاز منطقه را از مطالبات مسئولان استان عنوان کرد و گفت: شرکت های تابعه وزارت نفت در استان باید استخدام نیروهای بومی را در اولویت قرار دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه کم کاری از سوی مدیران اجرایی این استان در زمینه بکارگیری فرزندان شهدای استان در نهادهای دولتی به هیچ وجه توجیه پذیر نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۷    
گروه استان ها- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد از عدم اجرای قانون مبنی بر استخدام 100 نفر از جامعه ایثارگری در استان انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۵    
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام بکار گیری نیروهای بومی در شرکت های نفت و گاز منطقه را از مطالبات مسئولان استان عنوان کرد و گفت: شرکت های تابعه وزارت نفت در استان باید استخدام نیروهای بومی را در اولویت قرار دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: تعداد بکارگیری و استخدام نیروهای جوان بومی در صنایع نفت و گاز این استان باید افزایش یابد و وزارت نفت باید در بکارگیری نیروی های بومی اهتمام لازم را داشته باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۶    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان البرز از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۶    
به یک نفر طراح مجرد مسلط به نرم افزار سالیدورک در زنجان نیازمندیم .
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
شرکت تلاونگ جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
یک شرکت معتبر واقع در گیشا جهت تکمیل تیم فروش خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
شرکت تلاونگ جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
یک شرکت تولیدی جهت تکمیل کادر فنی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
طرح و اندیشه داده پردازی صدرا جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
یک شرکت معتبر تولیدی در استان تهران جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
شرکتی در غرب استان تهران جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
شرکت برگ سیب سبز خوزستان توزیع کننده محصولات سان استار در نظر دارد جهت تکمیل کادر اداری خود در استان خوزستان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت نوین صنعت آلستار شمال به منظور تکمیل کادر پرسنلی دفتر فنی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر تولیدی فعال در زمینه تولید قطعات خودرویی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در استان فارس از افراد پویا و با انگیزه مقیم استان فارس جهت اجرای پروژه های توسعه ای شرکت، دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۸    
یک شرکت تولیدی جهت تکمیل کادر اداری خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر جهت تصدی پست امور هماهنگی استان ها دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۸    
گروه کسب و کار چابک جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۸    
مجتمع پل گیلان جهت تکمیل کادر خود در استان گیلان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۸    
یک شرکت معتبر فعال در زمینه چاپ و بسته بندی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۸    
شرکت تلاونگ جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۸    
شرکت تلاونگ جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۳    
یک شرکت مهندسی و تولیدی واقع در شهرک صنعتی یزد، با توجه به گسترش فعالیت و طرح توسعه ی خطوط و محصولات جدید خود در استان یزد از بین علاقه مندان واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۱    
نیروی انتظامی استان مرکزی در مقطع درجه داری نیرو استخدام می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۵    
کارخانه تولیدی مواد شوینده و بهداشتی پنج نفر از جامعه هدف بهزیستی نیر را استخدام میکند.
استخدام کارمندان حرفه ای یکی از پیچیده ترین جنبه های هر کسب وکاری است اما وقتی تصمیم می گیرید افراد را از راه دور استخدام کنید کار پیچیده تر می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
چند شرکت تجاری مطرح و دانشگاه آمریکایی در اعتراض به اصلاحات مهاجرتی که اخذ روادید را برای کارگران ماهر خارجی دشوارتر می کند، اقدام به تنظیم دادخواستی علیه دولت آمریکا کرده اند. ...
وانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۳۷    
به گزارش وانانیوز، زمانی که در مدت ها در یک وب سایت کاریابی به دنبال شغل مورد نظر خود گشته و سرانجام شغلی مناسب خود پیدا می کنید، حاضر شدن در جلسه مصاحبه استخدامی از اهمیت زیادی برخوردار است و باید نسبت به آن دقت زیادی داشته باشید ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
خرداد: یکول پاشینیان با ابراز تأسف از اصابت خمپاره های درگیری قره باغ به خاک ایران، اطمینان داد که طرف ارمنی از هیچ گونه تلاش و هوشیاری برای عدم آسیب رساندن به ایران در خلال این مناقشه مضایقه نخواهد کرد. نخست وزیر ارمنستان از هرگونه گام سازنده ایران برای ایجاد صلح و آرامش در منطقه استقبال کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۶    
مشهد- ایرنا- معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: امسال 200 معلم تربیت بدنی و مراقب سلامت در این استان استخدام می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ولی عهد سعودی که اخیرا از سوی یک دادگاه در واشنگتن برای توضیح در خصوص سوء قصد به جان سعد الجبری با استفاده از تیم ترور ویژه خود احضار شده، چند وکیل آمریکایی برای دفاع از خود و سایر متهمان این پرونده استخدام کرد.
برترین ها / رشت 20   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۸   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش درباره تقاضای معلمان غیررسمی که بعد از سال 92 با آموزش و پرورش همکاری می کنند، برای استخدام اظهار کرد: قانون درباره افرادی که بعد از سال 92 به اشکال مختلف با آموزش و پرورش همکاری کردند تعهد ایجاد نکرده است. ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جذب و استخدام کادر درمان در تامین اجتماعی قرار است 3 هزار و 660 نفر استخدام شوند که از این تعداد 2 هزار و 650 نفر کادر پرستاری هستند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۴۷ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون سازمان نظام پرستاری از استخدام بیش از 7650 پرستار در بیمارستان های وزارت بهداشت و سازمان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: اکنون حدود 6000 پرستار به علت ابتلا به بیماری کووید-19 در مرخصی استعلاجی به سر می برند. ...
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۸    
شرکت سامانه های کاربردی کلان (سکه) ، با مشارکت گروه توسن و پست بانک ایران در سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با بهره گیری از تجربیات ارزنده متخصصان حوزه فناوری اطلاعات گام هایی در زمینه ارتقا سامانه های بانکی در پست بانک ایران برداشته که دستاورد آن استقرار سامانه یکپارچه بانکی در پست ...